Страница 37 из 40 ПерваяПервая ... 273334353637383940 ПоследняяПоследняя
Показано с 541 по 555 из 595

Тема: Весілля

  1. #541
    Пользователь Аватар для Талуся
    Регистрация
    03.09.2012
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    39
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    46
    Поблагодарил в

    7 сообщениях

    По умолчанию

    Трек№1 Фанфари
    Доброго дня дорогі гості! Сьогодні прекрасна пара
    Кірічевська Анастасія Володимирівна,
    Коломієць Ярослав Володимирович.
    вирішили поєднати свої долі . Розділити радість цієї хвилини вони хотіли б з найближчими і найріднішими людьми, тому саме вас, вони запросили стати свідками свого одруження.
    Від імені Настуні та Ярослава я рада вітати всіх вас .. і дозвольте мені розпочати реєстрацію шлюбу. Трек №2
    Шановні пані та панове! Запам'ятаєте цей день, запам'ятаєте цю годину, яка стала найщасливішою в житті цих молодих людей.. тут і зараз з'єднаються 2 долі, 2 душі, 2 серця. З’єднують свої дороги в одну lдвое закоханих. Адже укладання шлюбу – це дуже важливий і відповідальний вчинок в житті молодих людей, і для того, щоб черпати сили і прожити довгі роки, союз має бути схвалений рідними і близькими. Ваша присутність свідчить про те, що ви схвалюєте їх рішення..
    А ЗАРАЗ НАСТАЄ ХВИЛЮЮЧИЙ МОМЕНТ
    Я запрошую свідків сьогоднішньої події
    Трек 3 Свідки Кожна дівчинка у своєму житті мріє про прекрасного принца - високого , красивого, сміливого, доброго, ніжного, люблячого, про того, який зустрінеться на її шляху, візьме її за руки і поведе по стежині, до великого щастя. Він такий. Він справжній, щирий. Він люблячий чоловік, який , завоював її серце, той хто обов’язково зробить її самою щасливою на світі.
    Вітаємо!
    під ваші бурхливі оплески я майбутнього голову сім'ї, нашого нареченного ЯРОСЛАВА
    Трек 4. Жених Наречений підходить до краю доріжки

    В цей момент починається казка…
    Пам’ятаєш, як вперше побачив дівчину, від якої в тебе нестримно билося серце? Пам’ятаєш, як взяв її за руку та вперше поцілував…? ЇЇ найніжніша посмішка в світі змушувала забути всі ті слова, які так довго прокручував у думках перед наступним побаченням…
    А потім зізнання в коханні… Кожна клітинка твого тіла, бажала обійняти й не відпускати її ніколи, ні на хвилинку, ні на секунду…Ти чекав її все життя…Але ж вона мріяла про те саме…і з кожною зустріччю, в її душі народжувались прекрасні та щирі слова…
    Сьогодні вона дивовижна і по-особливому красива. Він ніколи ще не бачив її такою, він ніколи не чекав її з таким нетерпінням. А вона? Вона, напевно, сьогодні пів ночі не спала, чекаючи цього моменту. І зараз її маленька гаряча долонька міцно стискає руку батька, а він дивиться на неї люблячими очима і заспокоює: «Не хвилюйся доню, все буде добре! Адже ти закохана і тебе кохають.» На алею любові запрошуємо обраницю ЯРОСЛАВА нашу наречену НАСТУНЮ, у супроводі тата Володимира Яковича Трек 4 (виходить наречена з татом)
    Сьогодні один із самих радісних, світлих днів у Вашому житті, сьогодні 18 жовтня 2015 року День Народження Вашої сім'ї. Він не схожий на інші, він сповнений добрих і прекрасних надій. Поєднуючи свої долі, Ви берете на себе велику відповідальність за щастя один одного, за щастя майбутнього покоління.
    Сім'я - це особливий світ, який Ви будете створювати удвох, в любові, розумінні і злагоді, а пройти по життю з коханою людиною рука об руку - це велике щастя і велика удача.








    Щановні пане та панове, неймовірна історія кохання….Одного ___весняного___дня щаслива мама тримала на руках маленького хлопчика, перебирала його крихітні пальчики, не могла на любуватися на свою дидину і вже тоді мріяла про щастя свого сина, з першої хвили, з першої митті, коли вперше побачила його, свого Ярославчика….
    Так одним ___зимовим днем___ще одна мама тримала в своїх обіймах маленьку донечку, пригортала до свого серця цілувала у носик, співала колискову і також мріяла про її щастя...Чаріна дівчинка Настуня, вона була схожа на янгола, який спустився з небес, матуся не могла надивитися на неї…Так йшли роки, дітки підростали, почали говорити перші слова, роботи перші кроки…Два сонечка, які своїм теплом зігрівали серця всіх рідних і близьких людей…Дитячий садочок…Перший клас, мабудь наші молодята сьогодні згадали ці моменти, як і їх мами ..як їх татусі...Адже батьки вели вас до гімназії і навіть не могли здогадатися що саме в цьому закладі ви вперше зустрінетесь…Це трапилось у п’ятому класі, тоді це була просто дитяча дружба, як однокласників..Минали роки, дітки виросли…Настуня перетворилася на справжню красуню, дівчинку з теплим ніжним серцем, з красивими бездонними очима …Час минав швидко, Молоді люди часто бачились на спільних вечірках з друзями, зустрічали новий рік, день народження Настуні..Але з кожною зустріччю, Ярослав розумів, що ця дівчинка для нього не просто найкращий друг, що він відчуває до неї щось інше..Щирі і ніжні почуття, він дивився на неї з кожною зустріччю, як зачарований, серце билося сильніше, і хотіло співати від щастя, коли поряд була вона…його Настуня, дівчинка із казки, яка вразила його серце…
    Настінька часто відчувала на собі погляди інших хлопців, багато залицяльникив сподівалися на взаємні стосунки, але дівчина була неприхільна, і серед усіх хлопців, вибрала одного, його ніжні погляди не можливо було не помітити, бо вони були особливими, і щось їй підказувало, що дружба залишилася в минулому, бо вона також дивилася на симпатичного хлопця, зовсім іншими очима…ЇЇ серце билося частіше, коли він торкався її, просто говорив з нею…Не буває випадкових зустрічей, як і випадкових людей…Так і наші молодята зрозуміли, що вже не можуть один без одного, що вони вже половинка одного цілого...Романтичні побачення, море квітів, ніжні слова..так народжується справжнє почуття…так одне таке побачення стало вирішальним у житті Настуні, запросивши дівчину до кафе, Ярослав дуже хвилювався, він вперше у житті хвилювався як ніколи…Бо саме в цей день 24 липня. 2015 року, Настуня почула слова, про які мріє кожна закохана дівчина «Будь моєю дружиною, виходь за мене заміж
    А трапилось все це тому що у вас є те, що шукають мільйони, а знаходять лише обрані- це КОХАННЯ! КОХАННЯ – це прекрасний океан почуттів, який дарує закоханим море емоцій, блиск в очах, безмежне щастя і бажання бути завжди поряд з коханою людиною.
    Ви обоє вступаєте в союз, з глибоким розумінням того, що шлюб є священним, як і всі його зобов'язання. І перед тим, як виразите своє рішення про створення сім'ї,
    Я звертаюся до всіх, хто сьогодні тут: шановні гості, чи підтримуєте ви рішення наших молодих одружитися і чи готові ви прийняти нову людину в свою сім'ю і свої друзі?
    Шановні батьки! До Вас хочу звернутися особисто.
    Людмила Павлівна Володимир Васильович.
    чи погоджуєтесь ви в свою родину прийняти НАСТУНЮ за дочку?
    Анастасія Володимирівна, Ярослав Володимирович.
    чи згодні ви в свою родину прийняти ЯРОСЛАВА, як сина? ----------------------------------------------------------------
    Шановні молодята, у присутності ваших рідних і близьких, я зобов'язана запитати у вас:
    Ярослав, подумайте !, чи берете ви Настеньку в свої законні дружини, чи згодні ви любити, поважати і оберігати її протягом усіх днів, подарованих вам долею?
    Підтримаємо рішення нареченого - він згоден - і всі одразу видихнули)))
    Настуня, і ви подумайте, чи берете ви Максима в свої законні чоловіки, чи згодні ви любити, поважати і оберігати його протягом усіх днів, подарованих вам долею?
    Сьогодні у Вашому житті і в житті ваших рідних щасливий день. Ви вступаєте в родинний союз, союз любові і дружби. Нічого в житті не немає прекрасніше, ніж світ, який належить двом людям .., світ людського кохання. У вас попереду велике спільне щасливе життя, яке вимагатиме від вас багато сил, терпіння, мудрості.
    РУШНИК
    в народі кажуть;» на рушник стати – вік у парі вікувати. Прошу матусів розстелити під ноги молодим весільний рушник.. Прошу молодят стати на весільний рушник...

    Зараз Ви стоїте на перехресті життя, на перехресті тих доріг, по яким вам доведеться йти разом, рука в руку як сім`я .
    Щойно ви ступили на найдовшу стежину в вашому житті, яка зветься подружньою.
    На ній вас чекають радості і можливі турботи, дитячий щебет, нові мрії та надії. Так що ж дає сили іти цією дорогою? Напевне, кохання.
    Кохання захистить вас від біди і ніколи не зрадить у скрутну хвилину.
    Обручки Приймаючи на себе великий і священний обов’язок, один перед одним, і перед майбутнім ваших дітей, на знак любові і вірності один одному, прошу вас прийняти обручки – символ вірності, єдності і нескінченності вашої любові…..І нехай вони сяють щедрим золотом сімейного благополуччя. Прошу стати вас обличчям один до одного. Візьміть праву долоню своєї коханої в свою.
    А зараз прошу закріпити своє рішення підписами у вашому першому родинному документі.
    З цієї миті АНТОН і ВАСИЛИНА проголошуються чоловіком та дружиною.
    Пані та панове, в Україні народилося ще одне молоде подружжя - перед вами сім’я__

    Антон, ВАМ вручається перший родинний документ- прийміть свідоцтво про реєстрацію шлюбу, бережіть його і хай ваше життя буде справжнім святом, де панують радість і взаєморозуміння.. ВАСИЛИНО а вам я вручаю цей рушник- вашу першу родинну реліквію і хай він пройде з вами по життю, як символ успіху, добра і благополуччя ( щастя). І нехай цей же рушник вам ростелять ваші правнуки в день вашого золотого весілля
    БАТЬКИ Сьогодні завдяки вам хтось з присутніх гостей повернувся в минуле, хтось уявив своє майбутнє, а хтось просто зворушився до сліз. Але серед них є ті, хто дивлячись на вас, випробовують змішані відчуття: щастя з ноткою смутку, радість і ніжність, змішані з хвилюванням; Люди, які дивлячись на вас, не можуть повірити своїм очам: виявляється, ви вже такі дорослі і такі самостійні. Це – ваші батьки, чиє щастя вимірюється вашим щастям, чий сон спокійний лише тоді, коли у вас все гаразд. Всі ці роки поряд з вами були дбайливі мамині руки, сильні і мужні батькові плечі. Запрошую батьків Шановані батьки! Як швидко виросли ваші син і і дочка! Адже зовсім ще недавно ви були свідками їх перших кроків, перших радощів, першого кохання. А сьогодні ваші вже дорослі діти зробили важливий, відповідальний,продуманний крок в своєму житті – створили свою сім'ю.
    Шановні молоді, з цієї хвилини, ви чоловік та дружина, Ви - сім’я. Збережіть те найцінніше, що подарувала вам доля – це ваше кохання.
    Благословен той день, коли ви зустріли та покохали один одного, благословенна і ця світла мить, поєднавши ваші долі.



    ЦЕ МОЯ ВИЇЗНА, ВИБАЧТЕ ЗА ПОМИЛКИ...написала разом з історією кохання, але не завжди її читаю, за бажанням...Я так вчу українську мову, щось сама, десь мені домомогли, за що дуже дякую...
    Последний раз редактировалось Талуся; 09.10.2015 в 20:36.

  2. 6 пользователей поблагодарили Талуся за это полезное сообщение:

    i.s555 (01.08.2017), Lapsik 061 (23.08.2016), oksana.pastushina@mail.ru (16.02.2016), Sokolova1971 (14.07.2017), Доценко Татьяна (19.04.2018), Оксана Васильевна (22.01.2016)

  3. #542
    Пользователь Аватар для Талуся
    Регистрация
    03.09.2012
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    39
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    46
    Поблагодарил в

    7 сообщениях

    По умолчанию

    Це я писала машину часу, як я її бачу....Дайте пораду, як воно...

    ….Дорогі молодята…Сьгодні у цій залі присутні дві чудові жінки, дві красиві жінки, на які ви дуже схожі…Схожі ваші думки, ваші посмішки, вони кохають вас добезтями, я зараз говорю про ваших матусь…Поглянте на них, вдивіться в їх обличчя, вони сяють сьогодні, їх переповнюють ємоціі…Вони водночас радіють за вас і водночас сумують…Радіють бо ваші серця сьогодні б’ються в унісон, ви кохаєте один одного….А сумують, бо ви залишаєте батьківську домівку, рідних вам людей, залишаєте. щоб створити своє родинне гніздечко...
    Я запрошую матусь і наших молодят вийти у центр зали…Сідайте на почесні місця, а ваші дітки стають за вами..Я хочу щоб ви зараз заплющили очі і згадали дитинство, Антон і Василина своє, а мами той день, коли вперше почули ці звуки….Матусі сьогодні згадали не тільки цей день, вони згадали мабудь всі дні, напртязі яких вони вас оберігали, окутували материнською турботою і любовью…Шановні гості, дорогі наші, рідні матусі, ви знаєте, як би зараз у цій залі зьявилася машина часу, то напевне кожній мамі захотілося б заглянути у минуле, згадати всі ті дні, які вони провели поряд зі своїми дітками, якщо можна було б загадати бажання, то вони мабудь загадали б однакові і такі жаданні…» Погойдати вас на руках»…Сідайте…сідайте їм на колінки, мами як ніколи чекали цієї митті, цієї хвилини…Обіймайте їх, цілуйте, тримайте їх у своїх руках….Міцно тримайте, сьогодні у вас є ще така нагода, а завтра вони будуть тримати вже своїх діточок, так як ви…Дорогі наші молодята, можливо вам також хотілося б заглянути у майбутнє і хоть одним оком глянути що вас чекає через 20 років…..Я хочу щоб ви зараз подивилися на камеру, я звертаюсь зараз до одної маленької людини, якої зараз ще не має поряд з вами, але вона, чи він у майбутньому у вас обов’язково зьявиться…» ЛЮБИЙ МАЛЮК, ми не знаємо хто ти, хлопчик чи дівчинка , але ми знаємо, що ти надзвичайна дитина…найщасливіша і найгарніша у всьому світі..Сьогодні ми святкуємо весілля твоїх майбутніх батьків і зараз я тебе познайомлю з твоєю будучою мамою, мамою Василиною…і твоїм татусем, татом Антоном…Тут присутні і твої майбутні бабусі, будь-ласочка, на камеру помашіть своїм будучим онукам, тако ж тут присутні, твої будучі дідусі, вони тако ж тебе люблять ї шлють тобі поцілунки)))….І мабудь тобі цікаво знати як усі присутні гості сьгодня радіють за твоїх будучих батьків…( ОПЛЕСКИ НАШИМ МАЙБУТНІМ БАТЬКАМ)….Але це як би була машина часу, а сьогодні це сьогодні..….Шановне панство, зараз наші молодята проводжають своїх рідних матусь на свої місця а ми підіймаємо келихи за здоров’я мам наших молодят і за всіх мам і майбутніх мам , які присутні сьогодні, на цьму святі….УРАААА

  4. 9 пользователей поблагодарили Талуся за это полезное сообщение:

    1 Kvitochka (11.10.2017), gali1689 (06.04.2016), oksana.pastushina@mail.ru (16.02.2016), oksana888 (25.07.2016), olya.pan (07.02.2016), Rem-Olya (09.09.2016), shaklanchiklabuh (20.03.2018), Доценко Татьяна (19.04.2018), Оксана Васильевна (22.01.2016)

  5. #543
    Пользователь Аватар для Талуся
    Регистрация
    03.09.2012
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    39
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    46
    Поблагодарил в

    7 сообщениях

    По умолчанию

    Доброго вечора, будь-ласка, допоможыть знайти рядки про торт, перед тим як вивозять...

  6. #544
    Авторитет
    Регистрация
    02.11.2009
    Адрес
    Сумская обл.
    Сообщений
    1,069
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,279
    Поблагодарили Поблагодарили 
    773
    Поблагодарил в

    212 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Талуся Посмотреть сообщение
    Доброго вечора, будь-ласка, допоможыть знайти рядки про торт, перед тим як вивозять...

    Весільний торт

    Весільний торт на молодят чекає,
    шматки солодкі різатимуть вдвох,
    Нехай від вас не відвернеться щастя,
    Надія, вірність і любов!
    Солодкого вам життя, молодята!

  7. #545
    Пользователь Аватар для olyana35
    Регистрация
    24.03.2013
    Адрес
    Украина г.Гнивань
    Сообщений
    57
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Наташа Ви молодець,чудова робота,дуже гарно написано,я була впевнена що знаю українську мову,але прочитавши Вашу роботу зрозуміла,що мені ще вчитися та вчитися.......Вам успіху....Так тримати....

    Цитата Сообщение от Талуся Посмотреть сообщение
    Доброго ранку, провела своє перше українське весілля, дуже добре, але дуже важко було, в мене гості майже всі з львівшини, їх украЇнська від моєї дуже відрізняється))))...Я хочу поділитися своїм музічним знайомством з гостями, завжди йде на "ура"...Ось що в мене вийшло))...музику, якщо треба кину на ел. пошту
    Наталочко,буду вдячна Вам якщо скинете музику....olyana35@gmail.com

    Гарно,супер,можна в кінці матусь запросити до танцю,на знак подяки за чудове дитинство....Гарна пісня є Катерини Бойко"ДЯкую тобі мамо"....

  8. #546
    Пользователь Аватар для Лилия Николаевна
    Регистрация
    10.02.2015
    Адрес
    Яготин Киевская область
    Сообщений
    93
    Поблагодарил Поблагодарил 
    140
    Поблагодарили Поблагодарили 
    91
    Поблагодарил в

    27 сообщениях

    По умолчанию

    ЗУСТРІЧ МОЛОДИХ

    Ведущий:


    Доброго вам Дня дорогі гості !!!!
    А день сьогодні дійсно добрий і святковий
    Бо народився нині союз новий
    Ось погляньте перед вами друзі
    Ті що з’єднались в цім союзі.
    _________________ і ________________ прекрасний дует
    Злились наче квіти в єдиний букет
    І не впізнати сьогодні їх, наречена та жених
    Вже набридло їм гуляти, вирішили об’єднати
    Два життя в одне єдине, у сімейне , у родинне
    І до ЗАГСу покотили, відчайдушно що є сили.
    Сьогодні в _______________________________ вони розписались
    Там і шампанське пили, цілувались
    Ім в шлюбне свідоцтво печатку прибили
    І прізвище нове _________________ (наречена) втулили.
    ____________________ була ще з ранку і до обіду
    Тепер її прізвище зникло без сліду
    _______________________ стала вона за дружину
    За другу його пресвяту половину,
    І він їй дарунок сьогодні зробив
    Власне прізвище щедро вручив.
    ________________________ вже від сьогодні пара наша
    Тож вариться від нині їх сімейна каша
    І хай променіють від щастя їх подружні роки
    Хай без горя і мороки
    Довго, довго при здоров’ї живуть в мирі та любові.

    Зустріч молодих можливо комусь знадобиться.

  9. 4 пользователей поблагодарили Лилия Николаевна за это полезное сообщение:

    fender74 (28.10.2016), gali1689 (06.04.2016), mama-muza (19.07.2016), Sokolova1971 (19.01.2018)

  10. #547
    Пользователь Аватар для Лилия Николаевна
    Регистрация
    10.02.2015
    Адрес
    Яготин Киевская область
    Сообщений
    93
    Поблагодарил Поблагодарил 
    140
    Поблагодарили Поблагодарили 
    91
    Поблагодарил в

    27 сообщениях

    По умолчанию

    (музика) ______________________________________________
    Доброго дня всім присутнім гостям, які зібрались ,щоб відсвяткувати урочисту подію наших молодят, День народження сім’ї.
    (музика)______________________________________________
    Довік благословенна та година, биття сердець і тьохкіт солов’я
    Коли людина вибрала людину
    Щоб рід людський продовжила сім»я
    У цей погожий вересневий ранок
    Два серця створюють родину навіки
    Єднаються навіки їхні руки
    Переплітаються кохання звуки
    Народжується пара молодих.
    2. Шановні друзі дозвольте розпочати весільну церемонію і під ваші оплески запросити весільних мам наших молодят
    __________________________________________________________
    __________________________________________________________
    (проходять мами)
    3. Засвідчити народження молодої родини прийшли близькі родичі, друзі, знайомі тож під ваші оплески зустрічайте друзів і свідків наших молодят
    _________________________________________________________
    _________________________________________________________
    ( йдуть свідки)

    Не менш бурхливими оплесками я прошу зустрічати нашого красеня нареченого
    ______________________________________________________
    (музика)
    Настала та хвилююча хвилина, коли під ваші оплески до вінця прийде наша красуня наречена, яку за руку вірно і по батьківські турботливо приведе її тато
    __________________________________________________________
    (музика)
    І ось, вона ступає ніжно й стрімко
    Немов лебідка з вірністю іде
    Іде до свого щастя кроком вірним
    Й кохання в сердечку своїм несе.
    Несе його щоб назавжди віддати
    Єдиному й коханому в житті
    Хто поруч буде крокувати
    І буде вірність все життя їй берегти.
    БАТЬКО
    Настав той день коли моя ти люба доню
    Підеш в дорослий самостійний шлях
    Плекав, кохав, і піклувавсь тобою
    Для мене ти найбільший в світі скарб.
    Тебе передаю в надійні руки
    _______________ віднині є опорою тобі
    Любові Вам, здоров’я , милих діток
    Терпіння, вірності й не крапельки біди.
    (батько передає наречену нареченому).

    Я прошу наших мам розстелити нашим молодятам весільний рушник, на щастя і довге сімейне життя.
    (мами стелять звучить музика , читається вірш)
    Нам рушник весільний, мати простелила,
    На подружнє щастя, нас благословила.
    Рушник весільний, - білі голуби,
    Дякую матусю, я за них тобі.
    За безсонні ночі, за тепло душі,
    Я вклонитись хочу, рідна до землі
    Той рушник на щастя, мати відшивала,
    Голуб’ята білі на нім танцювали.
    Хай він Ваші долі, навік поєднає,
    І дорогу світлу, радістю квітчає.
    Я прошу наших молодят разом стати на весільний рушник.
    (стають)
    Тепер шановні молодята в присутності всіх гостей я хочу запитати у вас-
    - Чи згодна ти _____ взяти в чоловіки ___________ , все життя бути вірною йому , оберігати і піклуватися про нього в радості і в горі?

    - Чи згоден ти ___________ взяти в дружини ___________, піклуватися і оберігати її, кохати і бути вірним для неї чоловіком на все життя?


    ( музика)
    Нехай янголятко з небес вниз зійде, в долонях маленьких любов принесе.
    Я прошу наше янголятко піднести молодят весільні обручки, які вони одягнуть один одному.
    (одягають обручки)
    Обручка – славенна і багатозначна емблема. Це символ вірності: серце чоловіка належить дружині і навпаки. У обручки немає ні початку ні кінця, як немає його кохання наших молодят.
    Живіть на славу, любіть один одного
    Адже з цього дня ви чоловік та дружина
    Все в житті друзі ділите навпіл-
    І працю, і тривоги, що зустрінуться вам.
    Нехай ваше життя тече рікою,
    В дорозі не знає перешкод.
    І нехай над вашою головою
    Лише три сузір’я горить
    Одне сузір’я –Любові.
    Інше Вірності
    А третє просто Доброта.

    (музика)

    Сьогодні ви життя з’єднали
    З’єднали руки та серця і на рушник весільний стали
    Щоб разом йти у майбуття
    Тож поздоровити дозвольте з з’єднанням в вашому житті
    Здоров’я щастя побажати і щоб були ви завжди молоді.
    Хай медовою рікою все життя вирує
    А лелека чарівник сина подарує
    Доньку Вам як маків цвіт на потіху мамі
    Ну а скільки буде їх вирішуйте самі.
    (оплески молодятам)

    Я запрошує Вас ___________ та __________ підійти до столу і скріпити свій сімейний союз підписами.
    ( музика).
    Сьогодні день Благословіння Бога
    Радіють ангели співають небеса
    Сьогодні починається дорога ступають нею люблячі серця
    Хай добрий ангел береже повік
    Вогонь зорі що долею озветься
    Життя неначе вишитий рушник багрянцем калиновим усміхнеться.
    Нехай волошками цвітуть літа прекрасні
    Нехай здійснять тисячі бажань
    Щоб доля дарувала тільки щастя
    На грама бід, ні капельки страждань.
    Хай здоров’я , радість і достаток стеляться на Вас як вишні цвіт
    Хай малює доля з буднів свято
    І Господь дарує Вам багато літ.
    ( музика)
    Шановні друзі , хвилинку Вашої уваги в цю хвилюючу і щасливу мить наші молодята вирішили щоб остаточно закріпити свій сімейний союз – промовити один одному клятви вірності.
    ( музика)
    Сьогодні ми з вами стали свідками союзу, укладеного між двома люблячими серцями, які злились в одне ціле, і тепер протягом усього життя будуть битися разом, не відриваючись один від одного. Всі ми знаємо, що досить довгий час свого знайомства ___________ та ______________ встигли не один раз обмінятися любовними зізнаннями , сьогодні ж вони закріпили обручками і підписами свій союз, тож шановні гості під ваші бурхливі оплески я оголошує _____________ та _____________ чоловіком та дружиною і вручаю перший спільний документ молодого подружжя свідоцтво про шлюб, в якому стверджується взаємний вияв волі громадян носити спільне прізвище – ______________________! Гірко молодятам !
    ( музика)
    Я прошу наших свідків піднести келихи з іскристим напоєм кохання до молодят.
    Справжнє кохання - це вишукане вино, солодке і п'янке, що з кожним роком стає міцнішим, справж¬нє кохання, це й вогонь, що не пече, а зігріває, справжнє кохання це й безмежний океан, в якому приємно тонути.
    Я прошу Вас молодята підняти свої келихи і перший ковток випити за вашу Вірність, другий – за майбутнє, а третій і останній за любов і майбутніх діток.
    Гірко!!!!
    ( музика)
    Шановні гості! Дорогі родичі молодих! Ось і прийшов цей найвідповідальніший момент сьогоднішнього дня. Молода пара проситиме благословення у своїх батьків, поклониться їм низенько до землі, щоб подякувати за безсонні ночі, за тривожні дні, за догляд і виховання.

    Дорога _____________(наречена) у створенні нової сім'ї твоя роль найважливіша. Це роль дружини, матері, подруги, коханої. А ти, ___________________ (ім'я нареченого), станеш головою сім'ї, надійним помічником, добрим порадником, ніжним чоловіком, опорою, турботливим батьком своїм дітям.

    Нині стала молода пара перед Господом Богом, перед усіма святими, перед матір'ю молодої, перед батьком молодої, перед матір'ю молодого, перед батьком молодого, просять їх благословити і в щасливу дорогу до шлюбу випровадити,
    (молоді кланялися. Молода цілувала хлібину і маму молодого, а потім усіх рідних, які сидять. А молодий цілував хлібину і маму молодої, усіх рідних. Потім вони мінялися місцями).

    ( благословення молодих)

  11. 2 пользователей поблагодарили Лилия Николаевна за это полезное сообщение:

    gali1689 (06.04.2016), Sokolova1971 (14.07.2017)

  12. #548
    Пользователь Аватар для Лилия Николаевна
    Регистрация
    10.02.2015
    Адрес
    Яготин Киевская область
    Сообщений
    93
    Поблагодарил Поблагодарил 
    140
    Поблагодарили Поблагодарили 
    91
    Поблагодарил в

    27 сообщениях

    По умолчанию

    [QUOTE=SVETOK35;5110299]"Провела своє перше українське весілля, дуже добре, але дуже важко було, в мене гості майже всі з львівшини, їх украЇнська від моєї дуже відрізняється))))...Я хочу поділитися своїм музічним знайомством з гостями, завжди йде на "ура"...Ось що в мене вийшло))...музику, якщо треба кину на ел. пошту."

    Доброго дня! А можна і мені музичку на електронку Svetok 35@ukr.net[/

    Про яке знайомство з гостями ви говорите, можете показати? Чи відправити?

  13. #549
    Местный Аватар для SVETOK35
    Регистрация
    11.01.2010
    Адрес
    Киевская обл
    Сообщений
    214
    Поблагодарил Поблагодарил 
    952
    Поблагодарили Поблагодарили 
    580
    Поблагодарил в

    119 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Талуся Посмотреть сообщение
    Доброго ранку, провела своє перше українське весілля, дуже добре, але дуже важко було, в мене гості майже всі з львівшини, їх украЇнська від моєї дуже відрізняється))))...Я хочу поділитися своїм музічним знайомством з гостями, завжди йде на "ура"...Ось що в мене вийшло))...музику, якщо треба кину на ел. пошту...
    Доброго дня! А можна і мені музичку на електронку Svetok 35@ukr.net

    Цитата Сообщение от Талуся Посмотреть сообщение
    ШАНОВНІ ГОСТІ, СЬГОДНІ У ЦІЙ ЗАЛІ ПРИСУТНІ ДВІ СІМЬЇ, ЯКІ СЬОГОДНІ ПОРОДИЧАЛИСЯ І ГОСТІ З ОБОХ СТОРІН ХТОСЬ ВСТИГЛИ ПОЗНАЙОМИТИСЯ С РІДНЕЮ, ХТОСЬ НЕ ЗОВСІМ, ЗАРАЗ У НАС БУДЕ НАГОДА ЦЕ ЗРОБИТИ…Я ЗАПРОШУЮ ВСІХ ГОСТЕЙ ДО МУЗИЧНОГО ЗНАЙОМСТВА, ЩО ЦЕ ТАКЕ, Я ПОЯСНЮЮ, Я НАЗИВАЮ НОМІНАЦІЮ ГОСТЯ, КОТРИЙ СЬОГОДНІ ВІТАЄ НАШИХ МОЛОДЯТ..ВИ ПОВИННІ, ПО МОЖЛИВОСТІ ВСТАТИ І ПІД ВЕСЕЛУ МУЗИКУ НАМ СТАНЦЮВАТИ, МОЖНА НЕ ВИХОДЯЧІ ІЗ-ЗА СТОЛУ….БУДЕ ЗВУЧАТИ ВЕСЕЛА МУЗИКА, ПОКАЖІТЬ ЯК ВИ БУДЕТЕ ВІДЖИГАТИ СЬГОДНІ НА ВЕСІЛЛІ І РАДІТИ ЗА НАШИХ МОЛОДЯТ…
    (ВКЛЮЧАЮ МУЗ. ТРЕК 1…2…3.. ПІД КОЖНУ НОМІНАЦІЮ)
    Добрий вечір! Якщо можна то музику для знайомства між родичами!

  14. #550
    Александра Аватар для Саша Львов
    Регистрация
    11.09.2010
    Адрес
    Lwiw, Ukraine
    Сообщений
    617
    Поблагодарил Поблагодарил 
    60
    Поблагодарили Поблагодарили 
    58
    Поблагодарил в

    14 сообщениях

    По умолчанию

    Дорогі наші форумчанки та форумчани. Хочу всіх вас привітати з прийдешніми новорічними святами та Різдвом Христовим. Миру нам всім! Щоби побільше свят святкували в Україні, а для нас усіх це означатиме, що в країні знову мир, а для нас це ще і робота))). Дякую форуму за те, що ви всі є в моєму житті і серці!
    Україна моя починається
    Там, де доля моя усміхається,
    І, як небо, як даль солов'їна,
    Не кінчається Україна.
    Пишите! andralex@i.ua

  15. 3 пользователей поблагодарили Саша Львов за это полезное сообщение:

    eva-prazdnik (29.12.2015), Lyudochka (26.12.2015), Mazaykina (27.12.2015)

  16. #551
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Саша Львов Посмотреть сообщение
    Дякую форуму за те, що ви всі є в моєму житті і серці!
    Саша.... так ти сказала,що взяло за душу.... дійсно дуже хочеться миру і спокою... щоб було відчуття свята, щоб в домі ялинка, щоб за столом зібралися діти, куштували щось мамине смачненьке... сміялися,шуткували.... щоб друзі надійні, щоб по телевізору про добро і з добром, щоб мама старенька не сумувала... щоб у вільну хвилинку зайшов на сторінку улюбленого форума і сказав "доброго дня",а звідусіль- з різних куточків пролунало у відповідь щиро-"добра!"
    тож вітаю усіх жителів форума з наступаючим новим роком та Різдвом Христовим і бажаю добра!

  17. 4 пользователей поблагодарили Lyudochka за это полезное сообщение:

    eva-prazdnik (29.12.2015), Mazaykina (27.12.2015), Лилия Николаевна (20.01.2016), Саша Львов (27.12.2015)

  18. #552
    Авторитет Аватар для Оксана Васильевна
    Регистрация
    13.06.2010
    Адрес
    Украина,Хмельницкая область
    Сообщений
    1,454
    Поблагодарил Поблагодарил 
    432
    Поблагодарили Поблагодарили 
    389
    Поблагодарил в

    115 сообщениях

    По умолчанию

    Привіт усім! Випадково натрапила на цю сторінку, і хочу поділитись частиною того, що маю я, і можливо комусь знадобиться в роботі.
    Цитата Сообщение от Lyudochka Посмотреть сообщение
    запалення сімейного вогнища
    я проводжу це таким чином
    ОБРЯД ЗАПАЛЕННЯ РОДИННОГО ВОГНИЩА.
    Символом домашнього затишку, тепла і благополуччя споконвіку вважається вогонь.
    Легенда. З одного дому вирішило піти щастя. Важко сказати, чому, але вирішило. «Але перш ніж я піду – сказало щастя, - я виконаю по одному бажанню кожного члена родини. «Чого ти хочеш?» - запитало щастя у господині дому. Та відповіла, що не має норкової шуби – і з’явилась шуба. Запитало щастя дорослу дочку : - «Чого ти хочеш?» Та відповіла, що заміж хоче за принца заморського. І вийшла заміж за принца заморського. Запитало щастя сина господині :»Чого ти хочеш?» «Буду щасливий, якщо матиму велосипед» - і одержав велосипед. І вже на порозі будинку Щастя побачило господаря й запитало: «А чого хочеш ти?» Господар подумав і сказав : «Хочу, щоб з мого дому ніколи не йшло тепло родинного вогнища». І щастя виконало бажання господаря й не пішло з цього дому, тому що щастя живе там, де горить сімейне вогнище.
    У нас сьогодні надзвичайна подія – адже ми святкуємо народження молодої родини, сьогодні ми святкуємо весілля двох чудових молодих людей. Зараз кожен із нас стане свідком того, як запалиться подружнє багаття сім’ ї. Цю почесну місію здійснять їхні мами, як хранительки сімейного вогню. Вони передадуть свій життєвий досвід, свої мрії, сподівання, свої найкращі помисли дітям. (Батьки запалюють свічку молодих).
    Спливає віск, свіча горить,
    Бо вічність поринає мить,
    Високим нашим устремлінням,
    Хай дасть господь благословіння.

    Ось так, ще не сміливо, але з кожною секундою набираючи сили, почало горіти полум’я сімейного вогню молодої родини. З кожною секундою воно набирає сили, з кожним днем воно міцнішатиме, і ми впевнені, біля цього полум’я завжди буде тепло і затишно, не тільки нашим молодим, в його полум’ї будуть грітись їх діти, їх внуки і їхні батьки. Гірко!
    Запалюйте цю свічу на кожну річницю свого подружнього життя.
    Запалюйте цю свічу в хвилини радості і коли вам буде сумно.
    Запаліть її коли одного дня в вашій родині з’явиться первісток, коли він зробить перший крок, в нього з’явиться перший зубчик.
    І, можливо, колись наречена буде чимось засмучена. Тоді наречений запалить цю свічу і скаже : «Кохана, ти життя моє!»
    А, можливо , буде навпаки. Тоді наречена візьме свічу, підійде до нареченого і промовить: «Я жити без тебе не можу, я дихати без тебе не можу…»
    Пройдуть роки і до своїх батьків прийде симпатична дівчина, а можливо красивий парубок і скаже: « Мамо і тату, запаліть нам свою свічу. Ми хочемо бути такими ж щасливими, як ви у нас.»
    За те, щоб негасима свічка вашої любові завжди освітлювала і зігрівала ваш шлях, допомагала руху вгору, і в її полум’ї згоряло все негативне в вашому житті, і щоб ніякі бурі і урагани не змогли загасити цього полум’я, ми всі дружно піднімем чаші. Гірко!!!!
    Оксана

  19. 7 пользователей поблагодарили Оксана Васильевна за это полезное сообщение:

    fender74 (28.10.2016), Lapsik 061 (23.08.2016), mama-muza (21.07.2016), nata123 (12.02.2016), oksana.pastushina@mail.ru (16.02.2016), shaklanchiklabuh (20.03.2018), Ольга Штерн (27.01.2016)

  20. #553
    Авторитет Аватар для Оксана Васильевна
    Регистрация
    13.06.2010
    Адрес
    Украина,Хмельницкая область
    Сообщений
    1,454
    Поблагодарил Поблагодарил 
    432
    Поблагодарили Поблагодарили 
    389
    Поблагодарил в

    115 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Lyudochka Посмотреть сообщение
    Казка про коня
    казка дуже популярна, але там звучить фраза " росийском государстве", я трішки переінакшила , і от що вийшло https://yadi.sk/d/tAvl05RhnaTai
    Оксана

  21. 3 пользователей поблагодарили Оксана Васильевна за это полезное сообщение:

    Dimona (18.05.2016), Larisa555 (11.02.2016), mama-muza (19.07.2016)

  22. #554
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Оксана Васильевна Посмотреть сообщение
    казка дуже популярна, але там звучить фраза " росийском государстве", я трішки переінакшила , і от що вийшло https://yadi.sk/d/tAvl05RhnaTai
    Оксанка, дякую... дуже рада, що ти до нас приєдналася....та хочу уточнити, що Світлана казку переклала українською мовою і там немає нічого про "государство"

  23. 2 пользователей поблагодарили Lyudochka за это полезное сообщение:

    Dimona (18.05.2016), ЛюдмилаИвановна (25.04.2016)

  24. #555
    Авторитет Аватар для Оксана Васильевна
    Регистрация
    13.06.2010
    Адрес
    Украина,Хмельницкая область
    Сообщений
    1,454
    Поблагодарил Поблагодарил 
    432
    Поблагодарили Поблагодарили 
    389
    Поблагодарил в

    115 сообщениях

    По умолчанию

    Привіт усім!
    Цитата Сообщение от Lyudochka Посмотреть сообщение
    Світлана казку переклала українською мовою
    на жаль я про це не взнала, буду дуже вдячна хто поділиться українським варіантом. Дякую.
    Оксана

Страница 37 из 40 ПерваяПервая ... 273334353637383940 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru