Страница 26 из 40 ПерваяПервая ... 1622232425262728293036 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 376 по 390 из 595

Тема: Весілля

  1. #376
    Местный
    Регистрация
    21.09.2010
    Сообщений
    146
    Поблагодарил Поблагодарил 
    62
    Поблагодарили Поблагодарили 
    53
    Поблагодарил в

    26 сообщениях

    По умолчанию

    Дякую за допомогу!

  2. #377
    Новичок
    Регистрация
    24.03.2013
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    12
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Доброго дня! Вибачте за нахабство, але чи не знає хто-небудь як правильно проводиться забава "Посилка". Я її колись бачила, мені сподобалась, але не маю тексту до неї. Буду дуже вдячна за допомогу.

  3. #378
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от МАНЯХА Посмотреть сообщение
    можливо є в когось вірш, чи проза коли зять взуває тещу, і на закінчення весілля. Дякую!!!
    Привіт! дуже рада,що до нас приєдналися україномовні ведучі!!!! декілька слів про чоботи.... ми проводимо цей обряд на 2й день перед 2м столом, інколи, коли працюємо тільки один день, проводимо аж на саме закінчення... бувало так, що самого обряда з водою не дотримувалися, а зять дарував тещі путівку на Гаваї чи Канари(брала на форумі в темі Документи) і дарував черевики- для приколу спочатку дарував "мильниці"(вирізали з півторалітрових пластикових пляшок) потім в"єтнамки чи ласти і лише потім черевики чи чоботи і кожного разу теща випробовувала в танцях взуття... Завжди обговорюю з молодятами чи готова теща на таку церемонію... Перед початком самого обряду на стільчик, де сидітиме теща, кладу букет квітів (беру з тих букетів, що подарували молодятам) і запрошую всих гостей на довгоочікувану церемонію. Зять бере букет і відправляється в гості до тещі під оплески гостей.. вручає букет, цілує в щічку і проводить тещу як королевну по колу- гості аплодують... мама-теща присаджується і все починається....буває, що зять творчо підходить до поставленої задачі))) приносять величезний чемодан, на якому напис-"Тещине щастя" звідти дістає величезні ножиці, обценьки і т.д. миє горілкою, поливає шампанським і дарує черевички... танцює з тещою... А ще ми умиваємо свекруху... невісточка виносить невеличку піалочку чи вазочкою з водою та пелюстками троянд, символічно умиває та дарує хустину, щоб мала свекруха її за дитину або сорочку, щоб любила як дочку і танець з свекрухою... Закінчую весілля прозою...говорю слова подяки і свої враження від пережитого і на закінчення зазвичай такі слова :"Любов -не кара і вона не гра... любов не квітка, що зів"яне швидко... любов-це дар і Бог сам обира, хто заслужив оце пізнати диво... дивлячись на вас- молодих і закоханих, ми розуміємо, що саме вас Господь і нагородив цим дивом, тож збережіть ці почуття і пронесіть через життя і пам"ятайте, що кохання не можливо ні позичити, ні взяти в кредит, ні купити... ось так поїхати і купити на Сорочинському ярмарку 2мішка щастя і три мішки любові... бережіть цей Божий дар і будьте щасливі!!!( вмикаємо музику з кінофільма Сорочинський ярмарок і починаємо змотувати шнури))))

  4. Следующий пользователь сказал cпасибо Lyudochka за это полезное сообщение:

    camilla (08.11.2017)

  5. #379
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Jaruna Посмотреть сообщение
    проводиться забава "Посилка"
    привіт! ти маєш на увазі "Посилка в майбутнє"? коли молодята пишуть листи в майбутнє? Почитай уважно тему "Весілля" на рос мові, там обговорювали цю тему і перероби під себе, як тобі до душі....

  6. #380
    Александра Аватар для Саша Львов
    Регистрация
    11.09.2010
    Адрес
    Lwiw, Ukraine
    Сообщений
    617
    Поблагодарил Поблагодарил 
    60
    Поблагодарили Поблагодарили 
    58
    Поблагодарил в

    14 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Lyudochka Посмотреть сообщение
    Закінчую весілля прозою...говорю слова подяки і свої враження від пережитого і на закінчення зазвичай такі слова :"Любов -не кара і вона не гра... любов не квітка, що зів"яне швидко... любов-це дар і Бог сам обира, хто заслужив оце пізнати диво... дивлячись на вас- молодих і закоханих, ми розуміємо, що саме вас Господь і нагородив цим дивом, тож збережіть ці почуття і пронесіть через життя і пам"ятайте, що кохання не можливо ні позичити, ні взяти в кредит, ні купити... ось так поїхати і купити на Сорочинському ярмарку 2мішка щастя і три мішки любові... бережіть цей Божий дар і будьте щасливі!!!( вмикаємо музику з кінофільма Сорочинський ярмарок і починаємо змотувати шнури))))
    Людочка! Обожнюю тебе, які гарні слова. Візьму собі в виїзну церемонію!
    Україна моя починається
    Там, де доля моя усміхається,
    І, як небо, як даль солов'їна,
    Не кінчається Україна.
    Пишите! andralex@i.ua

  7. #381
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Саша Львов Посмотреть сообщение
    які гарні слова
    Саша, щиро дякую за твої гарні слова! приємно чути похвалу від такої крутої ведучої як ТИ!!!

  8. #382
    Местный Аватар для Наталья Ковалёва
    Регистрация
    28.03.2013
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    105
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    22
    Поблагодарил в

    12 сообщениях

    По умолчанию

    Добрий день усім! Я тут новенька, буду рада з Вами спілкуватися. Вірш про сім"ю в мене такий, мені здається він більш насичений українською мовою нашою рідною!!!!

    Колись славний князь закохався в княгиню,
    І вирішив взяти її за дружину1
    "Задам тобі,люба, я сім запитань.
    А ти мені відповідь дай без вагань.
    Хто діток народить нам, люба моя?
    І ніжно княгиня промовила Я
    "А хто їх виховувать буде зрання?
    Княгиня покірно промовила-Я
    "Хто їжу зготовить,любове моя?
    І знову княгиня промовила-Я
    "Хто одяг пошиє, хто посуд помиє.?
    А хто нам білизну усю попере
    І в домі звичайно, щодня прибере?
    Дай відповідь, люба подруго моя"...
    Княгиня промовила-Звісно що Я

    Сказала вона відомих сім Я
    І так народилася в князя сім"я


    Далі наречений зачитує такі слова:

    Дружино моя, ти моя половина
    Роди мені мудрих і доньку і сина
    Ти друг мій навіки, і вірна жона
    Все військо моє-це моя жона!
    Я ж буду наш рід, наш дім берегти
    Щоб діти могли у достатках рости
    Щоб лиха у домі нашому не знали
    І гідно в любові і мирі зростали.

    Далі ведуча:

    Сьогодні продовжує княжий рід
    ……………………………………..
    Тож многих їм літ!
    Завжди пам"ятайте ви княжі слова
    Що завжди для вас вони будуть це -СІМ _Я!


    За вашу міцну сім"ю!

  9. #383
    Новичок
    Регистрация
    24.03.2013
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    12
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Дякую, що відгукнулись. Я читала російськомовну версію. Але на жаль я не володію вмінням висловлюватись віршованою формою. А прозою не той ефект. Тому я і звернулась по допомогу. Якщо комусь не шкода поділитись текстом то буду дууууже вдячна

  10. #384
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    NATALCHIK,
    Привіт, Наташа!!! рада бачити тебе і спілкуватися... дякую за віршик, в минулому також використовувала подібний про Адама та Єву. Давайте будемо частіше зустрічатися в темі українське весіллі?
    Цитата Сообщение от Jaruna Посмотреть сообщение
    на жаль я не володію вмінням висловлюватись віршованою формою. А прозою не той ефект.
    А я скажу впевнено, що прозою і від душі набагато ефектніше, ніж просто завченими віршованими словами... це моя думка... в цьому сезоні проводила послання в майбутнє декілька разів і прозою...

  11. #385
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Jaruna,
    Ярина, подивилася твої пости-в них лише проханя поділитися...давай змінимо тактику- спочатку ти трішечки відкрийся і поділися своїми хоча б невеличкими фішками... своїми улюбленими моментами...

  12. #386
    Новичок
    Регистрация
    24.03.2013
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    12
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Доброго вечора Людочка! Я із задоволенням поділюсь своїм досвідом. Правда на рахунок сценаріїв я в цьому новачок, зараз саме готуюсь. Я працюю музикантом 11 років, сама проводжу конкурси під час танцювальних заходів. А цього сезону ще й приходиться робити забавки піч час столу. Тому я і розпитуюсь про забави на застіллі )))) Якщо вас зацікавило, то я з радістю поділюсь тим, що знаю )))

  13. #387
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Jaruna Посмотреть сообщение
    Якщо вас зацікавило, то я з радістю поділюсь тим, що знаю )
    Привіт, Ярина!!! звичайно ж зацікавило)))) і ми( я говорю за всих, хто інколи з"являється в цій темі) дуже раді знайомству і спілкуванню з тобою!!! не пропадай! будемо дружити і підтримувати один одного!

  14. #388
    Новичок
    Регистрация
    24.03.2013
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    12
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Lyudochka Посмотреть сообщение
    Привіт, Ярина!!! звичайно ж зацікавило)))) і ми( я говорю за всих, хто інколи з"являється в цій темі) дуже раді знайомству і спілкуванню з тобою!!! не пропадай! будемо дружити і підтримувати один одного!
    Дуже приємно спілкуватись зі щирими і приємними людьми! Я дуже рада, що завітала на цей форум і познайомилась з вами! ))) На весіллі під час танців я проводжу таку забаву: всі її знають, але я трішки її розширила і зробила довшою, бо вважаю забаву на 5 хв замалою. Люди не встигають зрозуміни що до чого. Проводжу двома методами: Для "Стидливих" так би мовити людей і для веселих гостей готових на все. Називаю її "Паравоз". Праву руку подаєш учаснику, який перед тобою, а ліву між ноги назад учаснику, який стає за тобою. Мені мало, щоб гості просто по колу побігали. Я збираю багато людей, ділю на дві команди, вибудовую їх естафетами, вибираю головних паравозів і пояснюю завдання. За першим варіантом пояснюю, що паровоз складається з двох частин (тобто стає перша пара: паровоз і один учасник). Танцювальний майданчик - це вокзал і завдання паровоза зібрати состав. Перша пара біжить, до кінця зали, оббігає стілець, біжить до команди і чіпляє один вагон, біжить знову, вертається і чіпляє наступний "вагон" зі своєї команди.і.т.д поки всіх не позбирає. Залежно від розмірів зали, я ставлю один, два, три і більше стільців і змушую їх петляти між ними. Виграє та команда, яка швидше це зробить. Прикол в тому, шо самі учасники поки бігають, створюють такий шум і гам, що регочуть голосніше за гостей і музикантів)))). За другим способом, коли гості дружні , готові веселитись і старий і малий, то пропоную "паравозу" самому назбирати "поїзд", підбираючи на ходу людей із зали. Виграє той, чий "поїзд" довший. Ну що я заслужила на текст Посилки"?))))))))))))))))))))))))))))

  15. #389
    Новичок
    Регистрация
    24.03.2013
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    12
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Lyudochka Посмотреть сообщение
    привіт! ти маєш на увазі "Посилка в майбутнє"? коли молодята пишуть листи в майбутнє? Почитай уважно тему "Весілля" на рос мові, там обговорювали цю тему і перероби під себе, як тобі до душі....
    Привіт Людочка! Я цю забавку побачила на Ютюбі, але там озвучений був тільки початок, а що далі ні. Смисл в тому, що ведуча показує посилку,яка прийшла молодятам і далі у віршованій формі вона передала крайній дівчинці і сказала, що вона не може її розгорнути, а передати гостеві злва, далі знов віршик, щоб той гість передав наприклад тому в кого найбільший живіт.і так далі. Таким чином залучається весь зал. От я і шукаю той текст! А в посилці,яка в результаті попадає до молодят, і вони її розгортають, лялька. Я так зрозуміла, що це посилка від батьків з натяком на онуків. Хоча можна положити і щось інше і в кінці оголосити від кого вона

  16. #390
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Jaruna Посмотреть сообщение
    ведуча показує посилку,яка прийшла молодятам і далі у віршованій формі вона передала крайній дівчинці і сказала, що вона не може її розгорнути, а передати гостеві злва, далі знов віршик
    ООООО, тепер зрозуміло що саме тебе цікавить... я ж мала на увазі інший романтичний момент... коли молодята пишуть один одному листа в майбтнє... саме такого віршика, як ти бачила в ютубі у мене, нажаль, немає... є ювілейний, який ти, можливо, сама зможеш в кінці перефразувати на ляльку....у нас на форумі дівчатка виставляли таку забаву рос мовою, ми ж з Юлею з Запоріжжя (доречі- дуже класна ведуча!!! і щирі українці Олексій та Юля "Одна родина", подивися в ютубі є їхні ролики...) переробили цю забаву на укр мову... що з цього вийшло я напишу ввечорі... бо маю ще дуууже багато справ...до зустрічі, Ярино!!! рада спілкуванню!!!

Страница 26 из 40 ПерваяПервая ... 1622232425262728293036 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru