Страница 8 из 11 ПерваяПервая ... 4567891011 ПоследняяПоследняя
Показано с 106 по 120 из 160

Тема: Бесідка літня 112

  1. #106
    Авторитет
    Регистрация
    11.12.2018
    Адрес
    Николаевская обл.
    Сообщений
    1,040
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,641
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,671
    Поблагодарил в

    682 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Irinnka Посмотреть сообщение
    Пожалуйста подскажите как такое возможно?
    У нас такое сплошь и рядом. Просто ставят перед фактом, что воспитатель уходит в отпуск, а я работаю на группе. Хотя должен быть приказ о переводе. Может это и делается так для экономии. У нас все ставки воспитателей розданы им, всегда проблема с заменой если они на больничном или в отпуске. Ставят или психолога, или кастелянную, или снимают воспитателя с другой группы, и там няня после обеда сама.

  2. Следующий пользователь сказал cпасибо kri за это полезное сообщение:

    Irinnka (28.07.2021)

  3. #107
    Авторитет Аватар для avdeev2000
    Регистрация
    19.02.2010
    Адрес
    Херсонская обл. г. Олешки
    Сообщений
    1,668
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,084
    Поблагодарили Поблагодарили 
    11,856
    Поблагодарил в

    1,074 сообщениях

    По умолчанию

    ** Hidden Content: You don't have sufficient privileges to see this hidden data **
    Ольга



    Мой электронный адрес - helgaavdia3@gmail.com

    НОВИНКИ від Ольги AVDEEV2000 ТУТ: http://forum.in-ku.com/showthread.php?t=139066

    Мой ПЕРВЫЙ канал на ЮТЮБЕ https://www.youtube.com/user/helgaavdia/videos
    Мой ВТОРОЙ канал на ЮТЮБЕ - https://www.youtube.com/channel/UCUk...=dd&shelf_id=0


  4. Следующий пользователь сказал cпасибо avdeev2000 за это полезное сообщение:

    Irinnka (05.08.2021)

  5. #108
    Местный Аватар для треба
    Регистрация
    28.10.2018
    Адрес
    Україна
    Сообщений
    167
    Поблагодарил Поблагодарил 
    295
    Поблагодарили Поблагодарили 
    338
    Поблагодарил в

    102 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Irinnka Посмотреть сообщение
    Добрый день .Девочки у меня наболевший вопрос ,вот думаю над этим уже две недели! Может вы сталкивались с таким и может это вполне нормально, подскажите пожалуйста. Дело в том ,что я муз .руководитель, моя директор поставила меня на старшую групу, в смену, но не как воспитателя а как муз.рука. Я выполняю обязанности воспитателя, но платят мне как муз.руку .Это нормально???Что в такой ситуации делать мне .Пожалуйста подскажите как такое возможно?
    Когда я спросила почему так ,она сказала что нет доплаты.
    Наша завідуюча завжди оформлювала заміну по всіх правилах, якщо я працювала замість вихователя. Так воно має бути. Але... Часто чую від інших, що керівник закладу робить собі "бонуси": вихователь працює на 1.25, а отримує 1 ставку, музкерівник веде 6 груп, а зарплату отримує за 4

  6. #109
    Авторитет Аватар для avdeev2000
    Регистрация
    19.02.2010
    Адрес
    Херсонская обл. г. Олешки
    Сообщений
    1,668
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,084
    Поблагодарили Поблагодарили 
    11,856
    Поблагодарил в

    1,074 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от треба Посмотреть сообщение
    Наша завідуюча завжди оформлювала заміну по всіх правилах, якщо я працювала замість вихователя.
    А категорії при переході з муз. кер. на вихователя залишаються таким ж у муз. кер., чи він стає простим спеціалістом?
    Ольга



    Мой электронный адрес - helgaavdia3@gmail.com

    НОВИНКИ від Ольги AVDEEV2000 ТУТ: http://forum.in-ku.com/showthread.php?t=139066

    Мой ПЕРВЫЙ канал на ЮТЮБЕ https://www.youtube.com/user/helgaavdia/videos
    Мой ВТОРОЙ канал на ЮТЮБЕ - https://www.youtube.com/channel/UCUk...=dd&shelf_id=0


  7. #110
    Местный Аватар для треба
    Регистрация
    28.10.2018
    Адрес
    Україна
    Сообщений
    167
    Поблагодарил Поблагодарил 
    295
    Поблагодарили Поблагодарили 
    338
    Поблагодарил в

    102 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от avdeev2000 Посмотреть сообщение
    А категорії при переході з муз. кер. на вихователя залишаються таким ж у муз. кер., чи він стає простим спеціалістом?
    Як у вихователя без стажу.

  8. #111
    Местный Аватар для Irinnka
    Регистрация
    22.10.2017
    Адрес
    Донецкая область
    Сообщений
    179
    Поблагодарил Поблагодарил 
    428
    Поблагодарили Поблагодарили 
    363
    Поблагодарил в

    57 сообщениях

    По умолчанию

    Девочки ,добрый день! Скажите ,а как у вас обстоят дела по поводу вакцинации от ковида?Наша директор говорит чтобы с 11 числа делали прививание иначе с 1 сентября кто не зделает не будет допущен к работе.

  9. #112
    Местный Аватар для треба
    Регистрация
    28.10.2018
    Адрес
    Україна
    Сообщений
    167
    Поблагодарил Поблагодарил 
    295
    Поблагодарили Поблагодарили 
    338
    Поблагодарил в

    102 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Irinnka Посмотреть сообщение
    Скажите ,а как у вас обстоят дела по поводу вакцинации от ковида?Наша директор говорит чтобы с 11 числа делали прививание иначе с 1 сентября кто не зделает не будет допущен к работе.
    Жах . Ким себе вважає Ваша директорша? Чи буде вона відповідати за наслідки і побічки вакцини? Даю 100%, що не буде. Зате вона дозволяє собі порушувати закони і Конституцію. Їм треба здати звітність, а ви псуйте собі здоров'я. https://nasledie77.wordpress.com/202...REA#more-32542 ось заява проти вакцинації, це по українських законах, не знаю, яке у вас законодавство на Донеччині. Навіть, якщо російське, заяви в інтернеті повинні бути.
    Нам з березня пропонують вакцинацію, але не заставляють. Слава Богу, наша завідуюча сама проти вакцин. Але двоє з колективу дуже хотіли і отримали по 2 прививки. Якщо Ви проти, шукайте однодумців в колективі, пишіть особисті і колективні заяви. Вас не мають права звільнити.
    Недавно я цікавилася цією темою. Дивіться, що знайшла:
    Що приховує вакцина від СО\/ІD-19?
    Всі відомі вакцини від СО\/ІD-19 включать в себе один і той самий механізм та принцип зміни ДНК носія (вакцинованої людини).
    Ці механізми та принципи ніколи раніше не тестувались на живих людях. Немає жодних наукових даних стосовно довготривалого впливу цих процесів на організм людини та її репродуктивну функцію.
    Кожна з цих вакцин, незалежно від того чи вона створена на основі мРНК, чи ДНК, включає в себе генетичний матеріал вірусів ВІЛ 1, ВІЛ~2та ВІМ.
    ВІЛ вірус імунодефіциту людини, ВІМ вірус імунодефіциту мавпи. Задайте собі питання:
    як різні компанії, з різних країн, майже одночасно створили свою вакцину на такій інноваційній технології?
    Основний принципроботи кожної з цих вакцин - це зворотня транскрипція, яка відбувається в стовбурових клітинах (що здатні перетворюватись в безліч типів клітин тканин органів).
    Стовбурові клітини генетично модифікуються, реплікуються та ампліфікуються в безліч клітин, які складають різні тканини організму. Стовбурові клітини служать резервуаром для постійного утворення нових клітин. Таким чином, з часом більшість наших соматичних (нерепродуктивних) клітин буде замінена цими генетично модифікованими стовбуровими клітинами.
    Описании процес призводить до переносу генетичної інформації в статеві клітини (яйцеклітини та сперматозоїди). Така інсерціина генетична мутація (Інсерція - генетична мутація, при якій в послідовність ДНК відбувається вставка іншої послідовної ДНК) буде передаватись в усі майбутні покоління та буде присутня в кожній клітині кожного нащадка вакцинованої людини.
    [Історично] вакцини отримують з [послабленого] вірусу, при вакцинації котрим не викликається захворювання. Відбувається стимулювання вироблення антитіл імунною системою з метою забезпечення імунітету.
    [У випадку з СО\/ІD-19] для виготовлення вакцини проти вірусу використовується його генетичний матеріал. Таким чином, 16 генетичних фрагментів лентивірусу ВІЛ (який також є ретровірусом) присутні в усіх генних вакцинах проти вірусу SARS-Cov-2. Ці вакцини змінюють ДНК людини назавжди. Це великий науково-дослідний проект Ентоні Петча на основі робіт Нобелівського лауреата по відкриттю ВІЛ Люка Монтаньє.
    Кожен, хто ще думає чи вакцинуватися, повинен обов’ язково ознайомитися з цією інформацією.

    Пошукайте на ФБ інтерв'ю лікаря Кері Мадей, в ютубі є експертизи незалежних російських лікарів по цьому питанню https://www.youtube.com/watch?v=CqYROpfqXjI

  10. 4 пользователей поблагодарили треба за это полезное сообщение:

    Irinnka (09.08.2021), SANOCHKA (27.08.2021), маина ивановна (06.08.2021), Ната_ли (06.08.2021)

  11. #113
    Мастер
    Регистрация
    25.09.2011
    Адрес
    Івано-Франківська обл
    Сообщений
    924
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,761
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,246
    Поблагодарил в

    289 сообщениях

    По умолчанию

    Нас сьогодні попередили,що з 1 вересня будуть працювати ті садки,в яких 80 % колективу вакциновано,Інші заклади закриті,працівники на простої...
    Наталія

  12. #114
    Авторитет Аватар для Kolpachiha
    Регистрация
    25.11.2009
    Адрес
    город кузнецовск ровенская обл
    Сообщений
    6,252
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8,684
    Поблагодарили Поблагодарили 
    9,569
    Поблагодарил в

    2,051 сообщениях

    По умолчанию





  13. 3 пользователей поблагодарили Kolpachiha за это полезное сообщение:

    Irinnka (09.08.2021), kri (20.08.2021), Olga Beliaeva (20.08.2021)

  14. #115
    Авторитет Аватар для Паганини
    Регистрация
    18.08.2010
    Адрес
    Україна
    Сообщений
    2,297
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,071
    Поблагодарили Поблагодарили 
    6,384
    Поблагодарил в

    559 сообщениях

    По умолчанию

    Привіт! Давно не заходил,працювала на групі, дітей не багато, але дика спека вимотувала, зараз у відпустці!
    Цитата Сообщение от Irinnka Посмотреть сообщение
    Скажите ,а как у вас обстоят дела по поводу вакцинации от ковида?
    Вакцинуємось добровільно,в колективі получили дві прививки 14 чоловік, я тому числі.
    Дівчатка, мій матеріал надрукували в журналі "Палітра педагога",я дуже задоволена Ще мій син поступив на бюджет, на наступний рік у мене знову випускник

  15. 6 пользователей поблагодарили Паганини за это полезное сообщение:

    Anathema (14.08.2021), SANOCHKA (27.08.2021), Инесса Анатольевна (24.08.2021), маина ивановна (08.08.2021), Ната_ли (06.08.2021), Херсон-75 (09.08.2021)

  16. #116
    Авторитет Аватар для dididi
    Регистрация
    22.03.2010
    Адрес
    КИЕВ
    Сообщений
    1,423
    Поблагодарил Поблагодарил 
    4,977
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,934
    Поблагодарил в

    510 сообщениях

    По умолчанию


    З приводу вакціінаціїї, теж казали що не відкриються садки якщо не буде 80 % я вчора вакцинувалася перший раз.

  17. 2 пользователей поблагодарили dididi за это полезное сообщение:

    Irinnka (09.08.2021), маина ивановна (06.08.2021)

  18. #117
    Авторитет Аватар для Kolpachiha
    Регистрация
    25.11.2009
    Адрес
    город кузнецовск ровенская обл
    Сообщений
    6,252
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8,684
    Поблагодарили Поблагодарили 
    9,569
    Поблагодарил в

    2,051 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Паганини Посмотреть сообщение
    Дівчатка, мій матеріал надрукували в журналі "Палітра педагога",я дуже задоволена Ще мій син поступив на бюджет, на наступний рік у мене знову випускник
    Танюшко - вітаю! Синок - молодець. Куди саме? Радію за тебе.

  19. #118
    Местный Аватар для треба
    Регистрация
    28.10.2018
    Адрес
    Україна
    Сообщений
    167
    Поблагодарил Поблагодарил 
    295
    Поблагодарили Поблагодарили 
    338
    Поблагодарил в

    102 сообщениях

    По умолчанию

    [IMG][/IMG]

  20. 2 пользователей поблагодарили треба за это полезное сообщение:

    Olga Beliaeva (20.08.2021), маина ивановна (08.08.2021)

  21. #119
    Авторитет
    Регистрация
    25.10.2013
    Адрес
    киевская область
    Сообщений
    1,046
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,800
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,130
    Поблагодарил в

    452 сообщениях

    По умолчанию

    У нас запитують хто хоче вакцинуватися. Але ті хто хоче, їх мало. я зараз у відпустці ,і вакцинуватися не дуже маю бажання. Як буде на далі незнаю......
    Всім гарного дня. Жаль що нас тут зараз так мало.

  22. #120
    Авторитет Аватар для Херсон-75
    Регистрация
    30.10.2009
    Адрес
    Україна м.Херсон
    Сообщений
    3,293
    Поблагодарил Поблагодарил 
    6,829
    Поблагодарили Поблагодарили 
    17,710
    Поблагодарил в

    1,891 сообщениях

    По умолчанию

    Всім привіт!

    Я вчора отримала другу вакцину Пфайзер, самопочуття в нормі, трохи відчуваю місце щеплення, неначе вдарилася об щось плечем. В перший раз були такі самі відчуття. У мене вакцінувалася уся родина: мама, чоловік, свекр та свекруха-Пфайзер, а дочка-Модерною, бо ми щепилися у Херсоні, а вона у Києві. У всіх щеплених Пфазером - відчуття були такі самі як і у мене. У дочки після щеплення над вечір трохи піднялася тепература 37,5, але на наступний день все було у нормі.

    На щеплення пішла сама, бо на роботі тількі-но почали складати списки.
    Раджу не дивитися відео-лякалок, тим паче російських лікарів!!! Якщо вже й хочеться, то краще тоді ізраїльских лікарів послухати. Просто порівняйте рівень медицини цих країн, як на мене, то перевага очевидна.

    Кожен сам для себе вирішує, що саме робити із своїм здоров'ям... Вмовляти чи відмовляти від вакцінації, то пусте діло. Час покаже, чия теорія була правильнішою.
    Все, что не делается, делается к лучшему!

    "У цьому житті не важливо, як ти падаєш. Важливо, як ти піднімаєшся"


    Щиро запрошую усіх доброзичливих людей до себе у гості
    https://forum.in-ku.com/showthread.php?t=141879

    Мій ютюб канал:
    https://www.youtube.com/channel/UC3p...Si9nA/featured

    Моя електронна пошта: tsilik2013@gmail.com

  23. 4 пользователей поблагодарили Херсон-75 за это полезное сообщение:

    Anathema (14.08.2021), Atashka (25.08.2021), маина ивановна (09.08.2021), Паганини (17.08.2021)

Страница 8 из 11 ПерваяПервая ... 4567891011 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru