Страница 10 из 12 ПерваяПервая ... 6789101112 ПоследняяПоследняя
Показано с 136 по 150 из 166

Тема: Бесідка груднева №108

  1. #136
    Авторитет Аватар для Паганини
    Регистрация
    18.08.2010
    Адрес
    Україна
    Сообщений
    2,297
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,071
    Поблагодарили Поблагодарили 
    6,384
    Поблагодарил в

    559 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от avdeev2000 Посмотреть сообщение
    а що за ідея?
    https://forum.in-ku.com/showthread.p...=1#post5296732

  2. #137
    Авторитет Аватар для Kolpachiha
    Регистрация
    25.11.2009
    Адрес
    город кузнецовск ровенская обл
    Сообщений
    6,252
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8,684
    Поблагодарили Поблагодарили 
    9,569
    Поблагодарил в

    2,051 сообщениях

    По умолчанию

    Привіт, дівчатка!
    Цитата Сообщение от avdeev2000 Посмотреть сообщение
    добре, хоч на самоізоляцію не відправили
    Оль, у колеги підтвердився ковід, тому тепер мені потрібно в понеділок до сімейного лікаря, а там не знаю, що. Прикро до сліз так як у нас були чудові плани на НР, тепер все рухнуло.

  3. #138
    Авторитет Аватар для Херсон-75
    Регистрация
    30.10.2009
    Адрес
    Україна м.Херсон
    Сообщений
    3,293
    Поблагодарил Поблагодарил 
    6,829
    Поблагодарили Поблагодарили 
    17,710
    Поблагодарил в

    1,891 сообщениях

    По умолчанию

    Всім привіт!

    Цитата Сообщение от нонна Посмотреть сообщение
    Так понравилось без родителей! Спокойно. И не надо было урезать свою программу из-за программы Д.М.
    Про користь відсутності батьків, кажуть усі! Це такий собі природній екперимет війшов, який без цього крантину, у реальному житті, ми навряд чи б змогли провести!
    Я на цьому наголосила свому керівництву, що вони із усіма директорами та методистами садочків, тепер повинні на рівні відділів освіти просувати цю ідею!
    Бо свята вийшли саме для дітей!!! Діти були спокійними, зосередженими, іх ніхто не смикав, не було ніяких сліз! А батьки все чудово переглянули і на відео!
    А на рахунок Д.Мороза, навіть наша методист сказала, що якось і не відчула його відсутності. Хоча до цього не уявляла, як це новорічне свято і без д. Мороза.
    Тому, у всьому є свої плюси. Як поговорюють у освітніх верхівках - у них роспорядження по карантинному навчанню у планах стоїть дата - до літа 2022 року. Тобто, усе можливо, що і наступний новий рік пройде у такому ж самому форматі.

    Цитата Сообщение от Kolpachiha Посмотреть сообщение
    у колеги підтвердився ковід, тому тепер мені потрібно в понеділок до сімейного лікаря, а там не знаю, що.
    Коли у моєї напарниці підтвердили ковід, на моє запитання до доректора, що мені робити, отримала відповідь - працювати далі. Тому, я навіть не зрозуміла, чи то було її особисте розпорядження, чи то так за протоколом можна.
    Все, что не делается, делается к лучшему!

    "У цьому житті не важливо, як ти падаєш. Важливо, як ти піднімаєшся"


    Щиро запрошую усіх доброзичливих людей до себе у гості
    https://forum.in-ku.com/showthread.php?t=141879

    Мій ютюб канал:
    https://www.youtube.com/channel/UC3p...Si9nA/featured

    Моя електронна пошта: tsilik2013@gmail.com

  4. 2 пользователей поблагодарили Херсон-75 за это полезное сообщение:

    Babsy (25.12.2020), нонна (28.12.2020)

  5. #139
    Авторитет Аватар для Kolpachiha
    Регистрация
    25.11.2009
    Адрес
    город кузнецовск ровенская обл
    Сообщений
    6,252
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8,684
    Поблагодарили Поблагодарили 
    9,569
    Поблагодарил в

    2,051 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Херсон-75 Посмотреть сообщение
    Про користь відсутності батьків, кажуть усі! Це такий собі природній екперимет війшов, який без цього крантину, у реальному житті, ми навряд чи б змогли провести!
    Так, Людочка! Не було метушні,дійсно, смикання, але щоб сказати, що для дітей теж не можу, у нас директор в минулому вчителька-заучка, настільки прискіплива, педантична, якісь незрозумілі ставить вимоги до всіх, не дошкільні, тому все було настільки відпрацьовано, завчено, що навіть не цікаво,
    Цитата Сообщение от Херсон-75 Посмотреть сообщение
    А на рахунок Д.Мороза, навіть наша методист сказала, що якось і не відчула його відсутності. Хоча до цього не уявляла, як це новорічне свято і без д. Мороза.
    Людочка, та Бог з ним з тим ДМ.,через те, що настільки раніше провели я почуваю себе ЛЮДИНОЮ, а не загнаною конякою, думки як у всіх нормальних людей про підготовку до зустрічі НГ, Різдва, подарунки для рідних, сьогодні ще й ДН у чоловіка, за стільки років вперше не думаю про роботу,
    Цитата Сообщение от Херсон-75 Посмотреть сообщение
    Як поговорюють у освітніх верхівках - у них роспорядження по карантинному навчанню у планах стоїть дата - до літа 2022 року. Тобто, усе можливо, що і наступний новий рік пройде у такому ж самому форматі.
    А в якому тоді форматі проводити свято мами і весни без мам , бабусь, у вигляді відеопослання? Так не всі групи наймають відео, в мене дивні батьки на яслі, навіть, не запросили оператора, нам це дозволялось адже яслі самий цікавий вік
    ** Hidden Content: You don't have sufficient privileges to see this hidden data **
    Последний раз редактировалось Kolpachiha; 26.12.2020 в 03:57.

  6. #140
    Авторитет Аватар для Херсон-75
    Регистрация
    30.10.2009
    Адрес
    Україна м.Херсон
    Сообщений
    3,293
    Поблагодарил Поблагодарил 
    6,829
    Поблагодарили Поблагодарили 
    17,710
    Поблагодарил в

    1,891 сообщениях

    По умолчанию

    Всім привіт!

    Цитата Сообщение от Kolpachiha Посмотреть сообщение
    А в якому тоді форматі проводити свято мами і весни без мам , бабусь, у вигляді відеопослання?
    Я буду наполягати, щоб була суто весняна розвага. Яку проводити можна буде не обов'язково до 8 березня, а так як ми готуємося до осінньої розваги, десь на середину весни. Тут можна розгулятися у кого як фантазія працює: або якусь казочку поставити, або зробити свято весняних ігор, пісень та закличок, або квест по весняним прикметам, пробудженню природи та тварин. Варіантів купа! Зате це точно буде і цікаво, і для розвитку дітей. А маму привітати саме на "День матері" у травні відєозверненням із одною пісенькою та невеличкими віршами, які підготує із дітьми вихователь.
    Для бабусь є окрема дата "День людей похилого віку", яке святкують на початку жовтня, у цей день вітають і дідусів також. Розумієте, не усі свята повинен готувати саме музичний керівник у вигляді свят чи розваг! У вихователів за планом є також по дві розваги на місяць. Тому варіатів привітань може бути безліч. Ми чудово можемо доповнити муз.хвилинкою варіант привітання вихователів

    Я ж кажу, що саме зараз склалися дуже сприятливі умови, щоб кардинально переглянути якісь моменти. Я у цих вимушених змінах бачу тільки позитив!


    Цитата Сообщение от Kolpachiha Посмотреть сообщение
    Так не всі групи наймають відео, в мене дивні батьки на яслі, навіть, не запросили оператора
    У нас взагалі не було ніяких операторів. Все знамали самі на свої телефони. Свої ранки я знімала на свій телефон. Якість відео вийшла не гірша ніж зняте на камеру. Відео я виклала у своїй темі. Я думаю, що якщо заздалегідь про це потурбуватися, то можливо знайти хоч один пристрій, на якому якість відео буде задовільною.
    Все, что не делается, делается к лучшему!

    "У цьому житті не важливо, як ти падаєш. Важливо, як ти піднімаєшся"


    Щиро запрошую усіх доброзичливих людей до себе у гості
    https://forum.in-ku.com/showthread.php?t=141879

    Мій ютюб канал:
    https://www.youtube.com/channel/UC3p...Si9nA/featured

    Моя електронна пошта: tsilik2013@gmail.com

  7. 2 пользователей поблагодарили Херсон-75 за это полезное сообщение:

    Maria-- (27.12.2020), SANOCHKA (04.01.2021)

  8. #141
    Авторитет Аватар для avdeev2000
    Регистрация
    19.02.2010
    Адрес
    Херсонская обл. г. Олешки
    Сообщений
    1,668
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,084
    Поблагодарили Поблагодарили 
    11,856
    Поблагодарил в

    1,074 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Херсон-75 Посмотреть сообщение
    Я буду наполягати, щоб була суто весняна розвага. Яку проводити можна буде не обов'язково до 8 березня, а так як ми готуємося до осінньої розваги, десь на середину весни. Тут можна розгулятися у кого як фантазія працює: або якусь казочку поставити, або зробити свято весняних ігор, пісень та закличок, або квест по весняним прикметам, пробудженню природи та тварин. Варіантів купа! Зате це точно буде і цікаво, і для розвитку дітей. А маму привітати саме на "День матері" у травні відєозверненням із одною пісенькою та невеличкими віршами, які підготує із дітьми вихователь.
    Для бабусь є окрема дата "День людей похилого віку", яке святкують на початку жовтня, у цей день вітають і дідусів також. Розумієте, не усі свята повинен готувати саме музичний керівник у вигляді свят чи розваг! У вихователів за планом є також по дві розваги на місяць. Тому варіатів привітань може бути безліч. Ми чудово можемо доповнити муз.хвилинкою варіант привітання вихователів

    Я ж кажу, що саме зараз склалися дуже сприятливі умови, щоб кардинально переглянути якісь моменти. Я у цих вимушених змінах бачу тільки позитив!
    Цитата Сообщение от Херсон-75 Посмотреть сообщение
    У нас взагалі не було ніяких операторів. Все знамали самі на свої телефони. Свої ранки я знімала на свій телефон. Якість відео вийшла не гірша ніж зняте на камеру. Відео я виклала у своїй темі. Я думаю, що якщо заздалегідь про це потурбуватися, то можливо знайти хоч один пристрій, на якому якість відео буде задовільною.
    Людочко, ось про все це хотіла написати і я, але ти мене випередила... Тому я підписуюся під кожним твоїм словом. Я після свят отримала безліч компліментів від зави та методиста щодо якості проведення заходів у такому форматі. Всім дуже-дуже все сподобалося. Тому справді, треба використати цю ситуацію з карантином і кардинально змінити формат проведення свят у дитсадку. Цього року я змогла нарешті внести в програму свят купу цікавих ігрових матеріалів для дітей, які раніше пилилися в папках. Правильно хтось у ФБ написав коментар під відеозвітом танців, які виставила наша колега, він був такого змісту: ЦЕ У ВАС ВІДЕО З ДИТЯЧОГО СВЯТА, ЧИ ВІДЕО ЗІ ЗВІТНОГО КОНЦЕРТУ ПО ХОРЕОГРАФІЇ?! Бо там дісно було виставлено штук шість індивідуальних танців з одного заходу!!! А коли ж тоді інші види діяльності застосовувати, якщо все свято лише танцями заполонити? До того ж, всі ми знаємо, скільки нерівів та часу йде на розучування тих групових та сольних номерів. Я зараз підробляю акомпаніатором у студії дитячого танцю, то вони один танець розучують пів року а то рік..., і вже тоді виступають на сцені. На всіх заняттях у них приділяється багато часу на розминку, на розтяжку, на відточення загальних танцювальних рухів. А у нас все шиворіт-навиворіт та галопом по Європі, бо треба за короткий час зліпити і видати щось таке та не таке, щоб здивувати батьків та адміністрацію. Сподіваюся, що тепер все в наших руках і ми не повинні повертатися до пройденого етапу навіть після карантину, а працювати лише для ДІТЕЙ!!!!!!
    Ольга



    Мой электронный адрес - helgaavdia3@gmail.com

    НОВИНКИ від Ольги AVDEEV2000 ТУТ: http://forum.in-ku.com/showthread.php?t=139066

    Мой ПЕРВЫЙ канал на ЮТЮБЕ https://www.youtube.com/user/helgaavdia/videos
    Мой ВТОРОЙ канал на ЮТЮБЕ - https://www.youtube.com/channel/UCUk...=dd&shelf_id=0


  9. 7 пользователей поблагодарили avdeev2000 за это полезное сообщение:

    dzvinochok (28.12.2020), Maria-- (27.12.2020), SANOCHKA (04.01.2021), Галина Игоревна (26.12.2020), Ната_ли (27.12.2020), ПТАШЕЧКА (28.12.2020), Херсон-75 (26.12.2020)

  10. #142
    Авторитет Аватар для Kolpachiha
    Регистрация
    25.11.2009
    Адрес
    город кузнецовск ровенская обл
    Сообщений
    6,252
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8,684
    Поблагодарили Поблагодарили 
    9,569
    Поблагодарил в

    2,051 сообщениях

    По умолчанию

    Привіт, дівчатка!
    Цитата Сообщение от Херсон-75 Посмотреть сообщение
    Я буду наполягати, щоб була суто весняна розвага.
    Цитата Сообщение от Херсон-75 Посмотреть сообщение
    десь на середину весни.
    Це найкращий варіант, тим більше що на початок весни діти дуже хворіють.
    Цитата Сообщение от Херсон-75 Посмотреть сообщение
    "День матері" у травні відєозверненням із одною пісенькою та невеличкими віршами, які підготує із дітьми вихователь.
    Ми проводимо свято Матері у травні з середніми і молодшими зі старшими робили 8 березня тому що в травні випуск. А як в цьому році буде - не знаю, можливо зроблю як на НР спочатку все про зустріч весни а десь в кінці згадаю про мам бабусь.
    Цитата Сообщение от Херсон-75 Посмотреть сообщение
    "День людей похилого віку", яке святкують на початку жовтня, у цей день вітають і дідусів також
    Людочка, я тут з тобою не згідна, справа в тому що бабусі молоді - після 40 років, наприклад моїй медсестрі 48 - вона бабуся - онуку 3, який це похилий вік? Правда є , дійсно, День бабусь не знаю коли саме, але про це легко дізнатись.
    Цитата Сообщение от Херсон-75 Посмотреть сообщение
    щоб кардинально переглянути якісь моменти. Я у цих вимушених змінах бачу тільки позитив
    100%.
    Цитата Сообщение от Херсон-75 Посмотреть сообщение
    Свої ранки я знімала на свій телефон.
    І ти встигала це робити? Чи хтось знімав на твій телефон?
    Цитата Сообщение от Херсон-75 Посмотреть сообщение
    Відео я виклала у своїй темі.
    Дякую!
    Цитата Сообщение от Херсон-75 Посмотреть сообщение
    про це потурбуватися, то можливо знайти хоч один пристрій, на якому якість відео буде задовільною.
    Ну , звичайно можна, але це ще одна для нас заморочка, будемо потім "вигрібати" від батьків як то буває "А чому мою дитину не так зняли чи мало на відео?"Не хочу на себе брати такої відповідальності, несу відповідальність лише за фотозйомку, щоб виставити в групу садочку - це обов'язкого і фотографую не я сама, а прошу когось із персоналу.
    Цитата Сообщение от Херсон-75 Посмотреть сообщение
    У нас взагалі не було ніяких операторів
    Люд, не позбавляй відеооператорів заробітку.
    Цитата Сообщение от avdeev2000 Посмотреть сообщение
    бо треба за короткий час зліпити і видати щось таке та не таке, щоб здивувати батьків та адміністрацію
    Оль, не обовязково я, наприклад, помітила, що все залежить саме від музики, от в мене в цьому році в старшій всі хлопці танцювали танець пінгвінів - лише пару нехитрих рухів, а стільки радості, сміху і бажання танцювати, всі, прям, в захваті аж смішно мені,трек на 50 сек. просто щоб швидко навчити танцювати від початку нового року відпрацьовую муз-ритмічні рухи обов'язково під інструмент ні в якому разі не під фонограму простенькі, програмові, і привчаю дітей до своїх підказок, тоді можна швидко і танець розучити, ще легко вчаться, і всім це відомо, танці за текстом музики, з атрибутами діти дуже люблять,але то таке - діти дуже люблять оркестр, про ігри озвучені , взагалі, мовчу в нас великий вибів муздіяльності - встигай включать фантазію, а цього у нас - хоч відбавляй та й ютуб допомагає.

  11. Следующий пользователь сказал cпасибо Kolpachiha за это полезное сообщение:

    Ната_ли (27.12.2020)

  12. #143
    Авторитет Аватар для avdeev2000
    Регистрация
    19.02.2010
    Адрес
    Херсонская обл. г. Олешки
    Сообщений
    1,668
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,084
    Поблагодарили Поблагодарили 
    11,856
    Поблагодарил в

    1,074 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Kolpachiha Посмотреть сообщение
    все залежить саме від музики,
    Таню, цілком погоджуюсь... Але, щоб знайти оту виграшну пісню для конкретного номеру - витрачається теж не мало часу. Я інколи знаоджу швидко, а інколи тижнями шукаю, і в результаті приходжу до того, що записую пісню сама, що теж дається не просто.

    Цитата Сообщение от Kolpachiha Посмотреть сообщение
    в нас великий вибів муздіяльності
    отож і воно.... а я раніше весь акцент робила на танці, та ще й індивідуальні, бо вихователі того вимагали. Так як я працюю муз. кер. лише 10 років, то перші П,ЯТЬ років велася на їхні провокації, і зі шкури лізла, щоб поставити по шість - сім танців на кожне свято і в ковжній групі... От це був точно ПЕРЕБІР... Про ігри та оркестри вони навіть чути не хотіли-вважали, що ці види діяльності треба застосовувати лише на заняттях, а не на святах.
    Ольга



    Мой электронный адрес - helgaavdia3@gmail.com

    НОВИНКИ від Ольги AVDEEV2000 ТУТ: http://forum.in-ku.com/showthread.php?t=139066

    Мой ПЕРВЫЙ канал на ЮТЮБЕ https://www.youtube.com/user/helgaavdia/videos
    Мой ВТОРОЙ канал на ЮТЮБЕ - https://www.youtube.com/channel/UCUk...=dd&shelf_id=0


  13. 2 пользователей поблагодарили avdeev2000 за это полезное сообщение:

    Ната_ли (27.12.2020), ПТАШЕЧКА (28.12.2020)

  14. #144
    Авторитет Аватар для Херсон-75
    Регистрация
    30.10.2009
    Адрес
    Україна м.Херсон
    Сообщений
    3,293
    Поблагодарил Поблагодарил 
    6,829
    Поблагодарили Поблагодарили 
    17,710
    Поблагодарил в

    1,891 сообщениях

    По умолчанию

    Всім привіт!

    Цитата Сообщение от Kolpachiha Посмотреть сообщение
    І ти встигала це робити? Чи хтось знімав на твій телефон?
    Звичайно не сама, я ж не Юлій Цезар Страших і яслі знімала напарниця, а середніх-вихователь з іншої групи, бо напарниця грала Сніговика.

    Цитата Сообщение от Kolpachiha Посмотреть сообщение
    але це ще одна для нас заморочка, будемо потім "вигрібати" від батьків як то буває "А чому мою дитину не так зняли чи мало на відео?"
    Я дозволяла своїм операторшам ходити по залу під час ранку і знімати з таких ракурсів, щоб і дітям не заважити і відео вийшло гарним, щоб кожного можна було роздивитися. Коли у залі глядачі-це директор і методист, ну може ще логопед із нянею присіли подивитися, то і затуляти перегляд ранку немає кому У нас жодних ображених батьків не було (ще б вони ображалися, якщо операторів і фотографів катигорично заборонили пускати, могли б взагалі залишитися без відео і фото) А на відео усіх дітей видно як на долоні Відео я ввечорі швиденько обробила, на якихось приклеїла новорічну заставку і у ФБ групу садочка виклала. Всі щасливі і задоволені.
    Цитата Сообщение от avdeev2000 Посмотреть сообщение
    Про ігри та оркестри вони навіть чути не хотіли-вважали, що ці види діяльності треба застосовувати лише на заняттях, а не на святах.
    У цьому році я на осінь і на новий рік у середній групі брала Казки-шумівки, які розповідала дітям сама.
    Так от методист, після новорічного ранку мені сказала:
    "-Я коли побачила, шо знов буде казка-шумівка, то подумала що це не для свята... Але потім подивилася на дітей, вони дуже уважно слухали її і видно було, що дітям сподобалося!
    Я, навіть, здивувалася, що такий вид діяльності, як вияволося, теж доречний на святі."
    І це говорить методист із багаторічним стажем...
    Последний раз редактировалось Херсон-75; 27.12.2020 в 14:57.
    Все, что не делается, делается к лучшему!

    "У цьому житті не важливо, як ти падаєш. Важливо, як ти піднімаєшся"


    Щиро запрошую усіх доброзичливих людей до себе у гості
    https://forum.in-ku.com/showthread.php?t=141879

    Мій ютюб канал:
    https://www.youtube.com/channel/UC3p...Si9nA/featured

    Моя електронна пошта: tsilik2013@gmail.com

  15. 3 пользователей поблагодарили Херсон-75 за это полезное сообщение:

    Kolpachiha (28.12.2020), Maria-- (27.12.2020), Ната_ли (27.12.2020)

  16. #145
    Авторитет Аватар для avdeev2000
    Регистрация
    19.02.2010
    Адрес
    Херсонская обл. г. Олешки
    Сообщений
    1,668
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,084
    Поблагодарили Поблагодарили 
    11,856
    Поблагодарил в

    1,074 сообщениях

    По умолчанию

    ** Hidden Content: You don't have sufficient privileges to see this hidden data **
    Ольга



    Мой электронный адрес - helgaavdia3@gmail.com

    НОВИНКИ від Ольги AVDEEV2000 ТУТ: http://forum.in-ku.com/showthread.php?t=139066

    Мой ПЕРВЫЙ канал на ЮТЮБЕ https://www.youtube.com/user/helgaavdia/videos
    Мой ВТОРОЙ канал на ЮТЮБЕ - https://www.youtube.com/channel/UCUk...=dd&shelf_id=0


  17. 3 пользователей поблагодарили avdeev2000 за это полезное сообщение:

    Kolpachiha (28.12.2020), Maria-- (27.12.2020), ПТАШЕЧКА (28.12.2020)

  18. #146
    Авторитет Аватар для avdeev2000
    Регистрация
    19.02.2010
    Адрес
    Херсонская обл. г. Олешки
    Сообщений
    1,668
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,084
    Поблагодарили Поблагодарили 
    11,856
    Поблагодарил в

    1,074 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Херсон-75 Посмотреть сообщение
    у середній групі брала Казки-шумівки, які розповідала дітям сама.
    Бачила,, бачила... Людочко, мені самій було дуже цікаво тебе слухати... Можливо, не кожен вміє розповідати ті казки-шумівки, тому методист і сумнівалася в їх доречності на святі...
    Ольга



    Мой электронный адрес - helgaavdia3@gmail.com

    НОВИНКИ від Ольги AVDEEV2000 ТУТ: http://forum.in-ku.com/showthread.php?t=139066

    Мой ПЕРВЫЙ канал на ЮТЮБЕ https://www.youtube.com/user/helgaavdia/videos
    Мой ВТОРОЙ канал на ЮТЮБЕ - https://www.youtube.com/channel/UCUk...=dd&shelf_id=0


  19. Следующий пользователь сказал cпасибо avdeev2000 за это полезное сообщение:

    Kolpachiha (28.12.2020)

  20. #147
    Местный Аватар для Irinnka
    Регистрация
    22.10.2017
    Адрес
    Донецкая область
    Сообщений
    179
    Поблагодарил Поблагодарил 
    428
    Поблагодарили Поблагодарили 
    363
    Поблагодарил в

    57 сообщениях

    По умолчанию

    Дівчата ,добрий вечір. Підкажіть будь ласка ,коли музичний керівник повинен принести сценарій до свята за місяць або два? Є рекомендаці з цього питання?

  21. #148
    Авторитет Аватар для Херсон-75
    Регистрация
    30.10.2009
    Адрес
    Україна м.Херсон
    Сообщений
    3,293
    Поблагодарил Поблагодарил 
    6,829
    Поблагодарили Поблагодарили 
    17,710
    Поблагодарил в

    1,891 сообщениях

    По умолчанию

    **Hidden Content: Reply to see the content**


    Цитата Сообщение от Irinnka Посмотреть сообщение
    Підкажіть будь ласка ,коли музичний керівник повинен принести сценарій до свята за місяць або два?
    За місяць, не пізніше. Здається, це повинно бути прописане у посадовій інструкції.
    І якщо вже бути прискіпливою, то не муз.кер. повинен його принести, а творча група у складі вихователів, методиста і муз.керівника, повинна скласти той сценарій!
    Все, что не делается, делается к лучшему!

    "У цьому житті не важливо, як ти падаєш. Важливо, як ти піднімаєшся"


    Щиро запрошую усіх доброзичливих людей до себе у гості
    https://forum.in-ku.com/showthread.php?t=141879

    Мій ютюб канал:
    https://www.youtube.com/channel/UC3p...Si9nA/featured

    Моя електронна пошта: tsilik2013@gmail.com

  22. 4 пользователей поблагодарили Херсон-75 за это полезное сообщение:

    dzvinochok (28.12.2020), Kolpachiha (28.12.2020), Maria-- (27.12.2020), ПТАШЕЧКА (28.12.2020)

  23. #149
    Авторитет Аватар для avdeev2000
    Регистрация
    19.02.2010
    Адрес
    Херсонская обл. г. Олешки
    Сообщений
    1,668
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,084
    Поблагодарили Поблагодарили 
    11,856
    Поблагодарил в

    1,074 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Irinnka Посмотреть сообщение
    Підкажіть будь ласка ,коли музичний керівник повинен принести сценарій до свята за місяць або два?
    Коли я навчалася в Училищі культури у нас був предмет КУЛЬТУРНО-ДОЗВІЛЛЄВА ДІЯЛЬНІСТЬ, скорочено (ККД) Чітко пам,ятаю, що викладач нам наголошував на тому, що готовий сценарій маємо надати за ОДИН місяць до дати запланованого заходу... На курсах підвищення чула іншу інформацію, що маємо надати сценарій за ТРИ ТИЖНІ тобто за 21 день до заходу... Тож, маємо орієнтуватись на ці вимоги...
    Ольга



    Мой электронный адрес - helgaavdia3@gmail.com

    НОВИНКИ від Ольги AVDEEV2000 ТУТ: http://forum.in-ku.com/showthread.php?t=139066

    Мой ПЕРВЫЙ канал на ЮТЮБЕ https://www.youtube.com/user/helgaavdia/videos
    Мой ВТОРОЙ канал на ЮТЮБЕ - https://www.youtube.com/channel/UCUk...=dd&shelf_id=0


  24. 4 пользователей поблагодарили avdeev2000 за это полезное сообщение:

    dzvinochok (28.12.2020), Irinnka (27.12.2020), Kolpachiha (28.12.2020), Maria-- (27.12.2020)

  25. #150
    Авторитет Аватар для avdeev2000
    Регистрация
    19.02.2010
    Адрес
    Херсонская обл. г. Олешки
    Сообщений
    1,668
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,084
    Поблагодарили Поблагодарили 
    11,856
    Поблагодарил в

    1,074 сообщениях

    По умолчанию

    ** Hidden Content: You don't have sufficient privileges to see this hidden data **
    Ольга



    Мой электронный адрес - helgaavdia3@gmail.com

    НОВИНКИ від Ольги AVDEEV2000 ТУТ: http://forum.in-ku.com/showthread.php?t=139066

    Мой ПЕРВЫЙ канал на ЮТЮБЕ https://www.youtube.com/user/helgaavdia/videos
    Мой ВТОРОЙ канал на ЮТЮБЕ - https://www.youtube.com/channel/UCUk...=dd&shelf_id=0


  26. 5 пользователей поблагодарили avdeev2000 за это полезное сообщение:

    Kolpachiha (28.12.2020), SANOCHKA (04.01.2021), Zhanochka14 (27.12.2020), ПТАШЕЧКА (28.12.2020), Херсон-75 (27.12.2020)

Страница 10 из 12 ПерваяПервая ... 6789101112 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru