Показано с 1 по 9 из 9

Тема: Різдвяні вечорниці и НОВОРIЧНЕ СВЯТО

  1. #1
    Новичок Аватар для Svetius
    Регистрация
    26.10.2008
    Адрес
    Запорожская область
    Сообщений
    20
    Поблагодарил Поблагодарил 
    18
    Поблагодарили Поблагодарили 
    4
    Поблагодарил в

    3 сообщениях

    По умолчанию Різдвяні вечорниці и НОВОРIЧНЕ СВЯТО

    Пропоную сценарій різдвяних вечорниць, може комусь стане у нагоді. Буду дуже рада!!!
    Різдвяні вечорниці!!!
    (Звучить неголосно українська народна пісня «Ніч яка місячна».)


    Ведуча. Україна... Золота чарівна сторона... Земля, рясно уквітча¬на, зеленню закосичена. Скільки ніжних, поетичних слів придумали люди, щоб висловити свою гарячу любов до краю, де народилися, де живуть. У глибину віків сягає наша історія. І чим більше минає часу, тим яскравіше ми її уявляємо. Пізнати історію рідної сторони нам допомагають книги і самобутня творчість нашого народу: мелодійні пісні, думи, барвисті коломийки, ліричні хороводи, чарівний світ на¬родних казок. Хай же сьогоднішній вечір відкриє перед нами розум, мудрість, щедрість та гумор нашого народу. Тож запрошуємо вас на українські вечорниці!

    (Звучить неголосно українська народна пісня «Ніч яка місячна ».)

    Господиня. Господи, господи! Як згадаєш, як то ми колись дівува¬ли. Вечорниці такі були, аж тини тріщали, а тепер... Ось уже скоро й треті півні заспівають, а вечорниці ще й не починалися. Ні, що не кажи, а світ перемінився. Хоч би й запорожці, хай легко їм тикнеться, чи такі були попереду? Як налетять було з тієї Січі, так що ті орли-соколи. Було, як схопить тебе який, так до землі не допустить, так і носить, що лебідоньку! Ой, ой, ой! Куди всеє те подівалося? (Сумно хитає головою.)

    (Стукіт у двері.
    Входить чорт, підходить до господині, цілує руки, охає, береться за серце.)

    Чорт. Якщо ти, Солохо, не погодишся задовольнити мої страсті і, як водиться, нагородити, то я готовий на все: кинутись у воду, а душу відправити прямо в пекло.

    (Господиня — Солоха — задоволено посміхається і вони збира¬ються поцілуватися. Раптом знову стукіт. Солоха біжить відчи¬няти, а Чорт сам залазить у мішок. Заходить голова і на ходу ви¬пиває чарку горілки.)

    Голова. Оце, Солохо, ішов до дяка, та дивлюся, у тебе світло го¬рить, дай, думаю, зайду до тебе.

    (Знову стукіт у двері.)

    Голова. Заховай мене куди-небудь, не хочеться мені тепер з дяком зустрічатися.

    (Солоха, подумавши, вибрала найбільший мішок і заховала го¬лову туди. Заходить дяк, крекче і потирає руки.)

    Дяк. Рідненька моя Солохо! Я дуже радий, що до вас зайшов!

    (Підхо¬дить до неї ближче, кашляє, усміхається, доторкається до руки.)

    Дяк. А що це у вас, вєліколєпная Солохо? (Сказавши, відскакує дещо назад.)

    Господиня. Як що? Рука, Осипе Никифоровичу.

    Дяк. Ти. Рука! Хе, хе! А що це у вас, найдорожча Солохо?

    (Підсту¬пає до господині, злегка торкається до її шиї і так само відскакує назад.)

    Господиня. Наче не бачите, Осипе Никифоровичу, — шия, а на шиї намисто!

    Дяк. Гм. На шиї намисто! Хе, хе! (Знову проходить по сцені, по¬тираючи руки.) А це що у вас, незрівнянна Солохо?

    (Раптом чути спів дівчат і стукіт у двері. Пісня «Добрий вечір тобі, пане господарю!»
    Господи¬ня ховає дяка у мішок, відчиняє двері. До хати заходять дівчата.)

    Дівчина 1. Добрий вечір, тітонько! Чи приймете до хати, ми так хочемо погуляти!

    Дівчина 2. Та сказати правду, як годиться, хочемо провести ве¬чорниці.

    Дівчина 3. Не турбуйтесь, тітонько, ми у вас побудемо, що нам треба, самі добудемо.

    Дівчина 4. Потанцюємо, поспіваємо, а тоді поприбираємо і поза¬стилаємо.

    (Дівчата співають ««Добрий вечір тобі, пане господарю!»)

    Господиня. Сама не знаю, що вам казати. А чи не буде мене хтось лаяти? Та ще й до суду мене потягне, що я пустила вас усіх до хати!

    Дівчина 5. Та що ви, тітонько, та ж, як годиться, у моді в нас ве¬чорниці, ми запросили гостей багато, буде ще й тісно у вашій хаті.

    (Здалеку чутно музику. Входять хлопці, співають «Розпрягай¬те, хлопці, коні».)

    Хлопець 1. Добрий вечір вашій хаті, уклін господині. Чи веселі вечорниці в нас на Україні?

    Хлопець 2. Добрий вечір вам, дівчата, і вам, молодиці! Чули ми, що в оцій хаті будуть вечорниці.

    Хлопець 7. Ой, хазяйко, а що це у вас так мало місця в хаті? Що це воно за мішки посеред господи? Може, їх у клуню повиносити?

    Господиня (до публіки). Ой, нене!!! (До хлопців.) Та як заважають, то й повиносьте!

    (Хлопці витягують мішки, господиня допомагає.)

    Господиня. А що це за дівча незнайоме?

    Дівчата. Вперше на вечорниці прийшла. Не дивіться, що вона така сором'язлива. Вона і в'яже, і шиє, і співати гарно вміє. А звати її Оленою. Давайте приймемо її до нашого гурту на вечорниці.

    Хлопці. Приймемо, звичайно, але хай вона хоч заспіває нам чи що.

    Катруся. То й заспіваю.

    (Дівчина співає «Порізала пальчик».

    Після цього вбігають Феська і Пріська, задихані і знервовані.)

    Феська. Чого це ти мене заперла в коморі? Щоб я запізнилася на вечорниці?

    Пріська. Таке мелеш, що і купи не держиться. Чого б це я тебе запирала!?

    Феська. Ти, ти, капосна, закрила, більше нікому!

    Пріська. Гарно щебечеш, та слухаєш погано. Сиплеш із пустого в порожнє. Ти все знаєш. Мабуть, знаєш, що в нашої господині і в печі кипить?

    Феська. А знаю (принюхується). Мабуть, вареники. Аж їсти за¬хотілося.

    Пріська. З твоїм довгим язиком тільки полумиски вилизувати!

    Феська (підбігає до Пріськи і тягне за волосся). Я тобі зараз покажу!

    Пріська (верещить). Люди добрі, рятуйте!

    Феська. Та цур тобі, аж до генделиків тебе чути! Осоромила на все село!

    Господиня. Годі, годі, дівчата, а то ви так голосите, що всі пороз¬бігаються.

    Дівчина 1. Феська та Пріська хоч якого дзвона перегудуть.

    Феська (зі злістю). Бовкнула, як жаба в болото!

    Дівчина 2. Хоч вас двоє, та язиків у вас десять, і торохтять, як вітряк. Кажуть, що з усіх сіл по сім, а я одна і ледве відгризлася. Як не хочете себе чемно поводити, то ідіть геть.

    Пріська. Не женіть нас, ми ж цілий день збиралися, чепурилися, вмивалися...

    Феська. По пуду бруду відмили, а ви нас в шию. Ми більше не будемо. Дозвольте залишитися.

    Господиня. Сварка — остання річ. Дай Боже, щоб ви тихенько го¬моніли, а громада вас слухала.

    Господиня. Дівчата, а заспівайте-но веселенької української пісні.

    Дівчата. Так ми, тітонько, не тільки заспіваємо, а ще й покажемо.


    Виконують пісню «Ой на горі два дубки.»


    Дівчина 1. Дівчата, а подивіться, скільки серед наших глядачів гарних хлопців.

    Дівчина 2. А й справді.

    Дівчина 3. Давайте їх у парубки посвятимо. А нумо, музики, грай¬те веселіше.

    (Дівчата йдуть у зал і вибирають собі хлопців.)

    Господиня. Якщо хочете, щоб вас справжніми парубками вважали, то танцюйте з нами!
    (Український танок.)

    Господиня. Дякуємо, хлопці, дійсно вмієте ви танцювати. А за це вам — по варенику та по добрій чарці !

    (Виходять баба Параска і баба Палажка.)

    Параска. Ой, люди добрі! Що мені на світі Божому робити? Не можна за лихими сусідами на селі вдержатись. Хоч зараз спродуй¬ся, пакуйся — та й вибирайся на кубанські степи! Дав же мені Господь сусідів — нічого казати! Але ніхто мені так не допік аж до живих пе¬чінок, як та капосна баба Палажка Солов'їха!

    Палажка. Люди добрі! Що мені на світі Божому робити? Не можна мені через бабу Параску не те що на селі вдержатись — не можна мені через неї на світі жити! Набріхує на мене, судить мене по селі й по хуторах, як скажена собака бігає по дворах, по хатах та вигадує на мене таке, що купи не держиться. Збунтувала проти мене весь мій рід... Не можна мені вже на світі жити. Люди добрі! Благословіть мене скоропостижно вмерти! Нехай мій гріх впаде на Парасчину душу!

    Параска. Ой, Боже мій! Свята вона та божа! До церкви ходить Богу молиться, ще й других навчає! Прийде до церкви, простелить хусточ¬ку та й б'є поклони в хусточку, певно, щоб не замазати свого лоба! Знаємо, яка вона свята! Кожного року йде у Київ говіти на Великдень; щороку їсти паску на печерах... Йде в печери до Києва, то ходить по кутку, кланяється, з усіма прощається: «Простіть, Христа ради, в чому я винна». А йде з Києва, то ще за селом роззявить рота, ладна всіх поїсти, ще за селом аж язика висолопить — та вже ладна лаятись.

    Палажка. Тьху на тебе, чорнорота... Ой люди добрі! Чого тільки вона на мене не понабріхувала. Я сяка й така, і носата, і губата, і горла¬та, і задрипанка, і лиса ще й до того й відьма. Боже мій! Тільки до тебе здіймаю руки! Я собі молюся Богу, а Параска бреше по селі, що я роблю чари. Чи в неділю, чи то в свято йду до церкви та гляну, що в мене нечисті руки, та й зайду до криниці і помию собі руки й ноги. А Параска бреше, що я біля криниці набираю землі, нашіптую та роб¬лю чари!.. Якби я справді була відьма, я перш за все показала б тобі, Парасю, свої чари біля твоїх воріт, а не біля криниці.

    Параска. Ой ні, не можу. Хоч сьогодні пакуйся та й гайда на ку¬банські степи! Оце піду, нападу на свого Омелька—нехай продає землю й хату, бо далі не видержу. Такі капосні люди на кутку!..

    Палажка. Божечку, святий! З того часу, як побачила відьму — Параску — коло криниці, вже ледве дишу, ледве ходжу: штрикає мене колька день і ніч. Не можна мені довше на світі жити. Про мене, нехай майстри і сьогодні роблять домовину. Я вже не живу, а тільки мучуся, стогну і тихо молюся. Тож благословіть мене наглою смертю вмерти!

    Параска. Ану, Палажко, почекай сваритися! Куди це ми з тобою потрапили? Народу скільки і все незнайомі, молоді...

    Палажка. Тю, ти диви, точно залаялися, що забрели бозна-куди. Коли б не на Кирилівські дископляски,бо тільки там, кажуть, так багато молоді збирається.

    Господиня. Та ні, шановні, потрапили ви на українські вечорниці в ... Кирилівку. Тож будьте почесними гостями. І не сваріться, невже не набридло ще, з 1873 р.?

    Хлопець 5. Дівчата та хлопці, а давайте ще поспіваємо.

    (Інсценізація пісні «Ой там, на товчку, на базарі».)

    Ой там, на товчку, на базарі
    Жінки чоловіків продавали.
    Як прийдеться до ладу,
    То я й свого поведу
    Та й продам.
    Із лик мотузок ізсукала,
    Взяла свого милого, налигала
    Та й повезла на базар,
    До терниці прив'язала.
    Як наїхало купувальниць,
    Як наїхало торгувальниць,
    Стали думать ще й гадать,
    Що за цього мужа треба дать.
    А за цього мужа треба дати (2 р.)
    Сорок коней вороних,
    Ще й сто рублів золотих. (2 р.)
    Ой стала я, подумала:
    З кіньми треба возитися,
    З грошима треба носитися,
    А мій милий, чорнобривий,
    До роботи не лінивий,
    Він для мене знадобиться.

    (Дівчина обіймає чоловіка, знімає мотузку і гордо веде додому.)


    Господиня. Гарно ж ви й співаєте. Мене розвеселили. А хто там ще іде?

    (Сценка з кінофільму «Весілля в Малинівці».)

    Яшка (співає). Соловей, соловей, пташечка
    Канареечка жалобно поет.
    Раз поет, два поет, три поет...

    Горпина. О, Яков Александрович! І ви на вечорниці?

    Яшка. Какие вечерниці, Горпина Дор-дор-дормидонтовна?

    Горпина. Та так, Дормидонтівна. Вечорниці — це коли всі танцю¬ють, співають, грають, знов танцюють, знов співають і так до самого ранку.

    Яшка. А что єто у вас так вкусно пахнет?

    Горпина. Вареники, ось покуштуйте, будь ласка.

    Яшка. Вы их на вечерниці несете?

    Горпина. Аякже. Що ж це за вечорниці без вареників? А як зга¬даю: в молодості понаварюємо вареників із сиром, із м'ясом, з кар¬топлею, з капустою, з печінкою, з маком і просто вареників...

    Яшка. Горпина Дормидонтовна! И я с вами на вечерниці. Не откажете?

    Горпина. Ну що ви, ласкаво просимо! Посидимо, поспіваємо, потанцюємо, аж до упаду.

    Яшка. А что ж мі будем танцевать?

    Горпина. Як що? Польку, гопака.

    Яшка. Польку? Гопака? В Европах и Америках такиє танці не танцуют.

    Горпина. А що ж тоді танцюють у ваших Уропах?

    Яшка. Там танцуют новий танец. «У ту степь».

    Горпина. У той степ?

    Яшка. Нет! «У ту степь».

    Горпина. Ніколи не чула і не бачила такого танцю. Якове Панте¬леймоновичу! Навчіть, та затанцюємо разом.

    Яшка. Биттє, фрау мадам. Танец включает много «па».

    Горпина. Шо? Шо?

    Яшка. Ну, фигур.

    Горпина. А шо, однієї моєї фігури мало для цього танцю?

    Яшка. Ваша фигура, дорогая Горпина Дормидонтовна, как раз. Я имел ввиду количество движений.

    Горпина .То давайте швидше вчіть, бо вечорниці вже скоро за¬кінчаться. (Бере руки в боки.)

    Яшка. Биттє дриттє, фрау мадам!
    Я вам первій урок подам.
    Надо поднять к небу глаза
    И запрыгать — ну, как коза.
    Сперва так, потом можна так,
    Доннер-веттер — можна вот так.
    А-а-а! Какая боль! Наступили
    На любимій на мозоль!

    (Яшка і Горпина заходять на вечорниці.)

    Господиня. Заходьте, дорогі гості, до нас на вечорниці. Та я бачу, ви не з пустими руками. Несіть свої вареники, та будемо їсти. А ви, дівчата, несіть свої вареники, пора гостей пригощати.

    Дівчина 1.
    Милі гості, просим сісти,
    Вареники будем їсти,
    Вареники непогані,
    Вареники у сметані.
    Вас чекають у макітрі
    Вареники дуже ситні,
    Білобокі, круглолиці,
    З української пшениці.
    їжте, їжте, просим щиро,
    Вареники наші з сиром.
    Вареники непогані,
    Вареники у сметані.

    (Під українську пісню «Варенички мої» дівчата розносять вареники.)

    Українська народна пісня « Із сиром пироги»

    Господиня. Ну що ж, спасибі, любі гості, за пісні, за танці, спасибі, що завітали до нашої світлиці на вечорниці. Проходьте будьте гостями. На вас чекає цікава концертно – ігрова програма.

  2. 2 пользователей поблагодарили Svetius за это полезное сообщение:

    mria67mria67 (17.11.2019), надюща (18.11.2018)

  3. #2
    Новичок
    Регистрация
    21.11.2008
    Сообщений
    3
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Спасибо Поблагодарили 
    2
    Поблагодарил в
    1 Post

    По умолчанию

    Здравствуйте!Выкладываю свой сценарий прошлогодний.Утренник проводился для детей преподавателей университета.
    НОВОРIЧНЕ СВЯТО
    Вибiгають скоморохи.
    Скоморохи: Добрий день, дiти! (Вiдповiдь.) Давайте привiтаємося ще дружнiше, ше веселiше, голоснiше! Зможете? Приготуйтеся! Добрий день, дiти! (Вiдповiдь.) Молодцi! З такими дiвчатами i хлопчиками можна зустрiчати Новий рiк.

    1 скоморох: 3 Новим роком, з новим щастям
    Дозвольте вiтати Та найкращого у свiтi
    Щиро побажати.

    2 скоморох: Щоб у вашiм домi свiтлiм
    Квiти розцвiтали,
    Щоби днi вашi прийдешнi
    Ще кращими стали.

    1 скоморох: Щоб багатшала домiвка,
    Дiти виростали,
    Щоб онукiв i правнукiв
    У щастi застали.

    2 скоморох: Щастя вам усiм бажаєм,
    Радостi i волi,
    Щоб зазнали ви на свiтi
    Хорошої долi.

    1 скоморох:Нині свято новорічне,Але свято це –незвичне,
    Всі казки збираються,круг ялинки зустрічаються!
    (виходять пригц і попелюшка)
    ПР:Добрий день,дівчата!
    П:Добрий день,хлоп”ята
    ПР:Сьогодні у нас новорічне свято
    П:З казки ми потрапили до вас 1
    ПР;У казковий новорічний час
    П:Ялинко,ялинко,вогні засвіти
    Пр:Малята до тебе у гості прийшли
    Разом:1,2.3 сяй,ялинко,і гори!(танок,конкурс)
    Скоморох2:А ось ще одна казка стукає к нам у двері!
    Мальвіна:Я дівчинка Мальвіна,
    А друг мій-Буратіно
    Він хлопчик незвичайний,
    Хоч трішки неслухняний
    Але смішний і добрий
    І дуже вже хоробрий.
    Б:Ой,годі вже.Мальвіно,
    Повчаєш ти постійно
    Та в новорічне свято
    Потрібно заспівати(Мальвіна виконує пісню)
    Б:А тепер,діти,для вас завдання.Я дуже поспішав на зустріч з вами,хотів показати,який наступає рік,але упав,розгубився.Допоможете?(показує числа 0208)

    Вибiгає Баба Яга, лякає всiх, розганяє.
    Бя: У-у-у-у! (Дiстає надувну телефонну трубку.) Альо! Управлiння Нечистої Сили? Термiново вимагаю допомоги! Висилайте Лiсовика. Однiй зiрвати свято не пiд силу. Даю свої координати: технологічний університет, бiля новорiчної ялинки.
    Пiд сигнали швидкої допомоги з'являється Лiсовик на мiтлi.
    Бя: Стiй! Ти чому швидкiсть перевищуєш?
    Лiсовик: Тпру! Чого розкричалась,Баба Яга? 2
    Бя: Я уже 400 рокiв Баб Яга. У мене, мiж iншим, iм'я є — Нюся.
    Лiсовик: У мене, до речi, теж — Вася.
    Бя: Ну, досить ображатися. Треба негайно завадити проведенню Нового року. Його бути не повинно. Нехай все буде по-старому.
    Лiсовик: (Дивиться на ялину, ходить бiля неї, захоплюється). У-у! Клас!
    Бя: Люди добрi! Подивiться на нього. Ти що, забув, для чого ми тут?
    Лiсовик: Нi, не забув. А для чого?
    Бя: Дурний ти, лісовик. Нам Снiгуроньку треба заховати.
    Лiсовик: А, зрозумiв! На мiсця!
    Розбiгаються, оббiгають навкруг ялини, зiштовхуються, падають, схоплюються, розбiгаються.
    3'являються скоморохи.
    Скоморохи: Розступiться, дайте Снiгуроньцi пройти! Починати давно пора!
    Пiд мелодiю з'являється Снiгуронька.
    Снiгуронька: Ау-у! А, ось ви де, друзi мої! Добрий день! Привiтати всiх вас хочу з Новим роком!
    Зичу вам на Новий рiк,
    Щоб щасливий був вам вiк,
    Щоби вам з роси й з води
    Пiшли статки й гаразди,

    Щоб вас Бог в опiцi мав,
    Кожну напасть вiдвертав,
    Будьте щаснi ви i дiти,
    Будьте гожi, мов тi квiти.

    Давайте свято почнемо з танка.А чи знаєте ви танок маленьких каченят?(танцюють)
    -А тепер ускладнимо завдання!(укр.народний,рок-н-ролл).
    Снiгуронька: А тепер я хочу з вами познайомитися. Мене звуть Снiгуронька. А як вас звуть, ви зараз всi разом менi скажете. Отже, як вас звуть? (Вiдповiдь.) Чудово! Тепер я знаю, хто до 3
    нас прийшов. Дiти, зараз я вам буду задавати питання, а ви на них вiдповiдати. Тiльки голосно i дружно! Будете вiдповiдати? (Будемо.)
    — Веселитись i танцювати будемо?
    — А бiля ялинки спiвати?
    — Пустувати й гомонiти?
    — А ось пустувати й гомонiти не треба.
    — А гарно урок відповідати?
    — А уроки пропускати?
    — Уроки пропускати не годиться.
    — Ну, а добре працювати?
    — Для iнших прикладом ставати?
    З'явився Лiсовик, переодягнений в iнтелiгента.
    Лiсовик: Вибачте, мадам, вас викликають до телефону.
    Снiгуронька: Це, напевно, Дiд Мороз. (Скоморохам.) Вибачте, дiти, я скоро повернуся! А ви, щоб дiти не сумували, загадайте їм загадки.
    Скоморохи: Дiти, ви вмiєте вiдгадувати загадки? (Вiдповiдь.) Зараз ми це перевiримо.
    Скоморохи загадують дiтям загадки.
    Лiсовик вибiгає, вiдповiдає неправильно.
    Скоморохи: Не вiдгадав.
    Лiсовик: Ну i що! А ми Снiгуроньку вкрали, тю-тю! Вкрали, ги-ги! (Вибiгає.)
    Скоморохи: Ай-яй-яй! Снiгуроньку вкрали. Як же нам її врятувати?
    Виходить переодягнена Бя в костюмi Снiгуроньки.
    Бя: Мене не треба шукати! Будемо свято продовжувати.
    Виходить переодягнений Лiсовик в костюмi Дiда Мороза.
    Лiсовик: Мороз Дiд!
    Мара: Вiн вам шле великий привiт.
    Скоморохи: Дiти, та це ж переодягненi Бя Нюська i Лiсовик .
    Бя: А ну iди звiдси, не заважай веселитися.
    Скоморохи: А це що за хулiгани, геть зi свята додому. 4
    Лiсовик: Ой-ой-ой! Налякали!
    Скоморохи: Дiти! Щоб нечисту силу вигнати, Дiда Мороза повиннi покликати ми. Ну-мо всi разом дружно покличемо Дiда Мороза.
    Всi кличуть.
    Дiд Мороз: (Здалеку.) Iду-у-у! (З'являється.) Добрий день, дiти. Привiт вам сердечний. Всiх пам'ятаю, всiх я вас знаю, всiх з Новим роком, друзi, вiтаю.
    Скоморохи: Дiдусю Морозе, де ти пропадав стiльки часу?
    Дiд Мороз: Та ось з подарунками заклопотався.
    Скоморохи: А у нас без тебе Снiгуроньку вкрали.
    Дiд Мороз: Як вкрали? Хто вкрав?
    Скоморохи: Дiдусю Морозе, ми зараз все розповiмо. Але без чаклунства тут не обiйтися. Вкрали її i сховали вiд нас Бя і Лісовик.
    Дiд Мороз: Ну, це не бiда.
    Ну-мо, вiтер крижаний,
    Неслухняний братець мiй,
    Завiрюху закрути
    I цих ледарiв змети.
    Звучить фонограма завiрюхи. Лiсовик i Бя крутяться навколо осi i падають.
    Бя: Ой, вибачте нас, ми зараз приведемо Снiгуроньку.
    Дiд Мороз: Ну-мо, живо. Одна нога тут, друга там.
    Баба Яга i Лiсовик вибiгають, повертаються зi Снiгуронькою.
    Бя i Лiсовик: Вибачте нас, ми бiльше нiколи не будемо шкодити.
    Дiд Мороз: Ну, що, Снiгуронько, вибачимо їх?
    Снiгуронька: Давайте у дiтей запитаємо. Дiти, як ми з ними вчинимо? Вибачимо? (Вiдповiдь.)
    Баба Яга i Лiсовик вибiгають.
    Дiд Мороз: Що ж, давайте разом веселитись. А хто ж з вас вмiє гарно танцювати?
    Вибiгають дiвчата. 5
    Дiвчата:
    Сил своїх ми не жалiєм,
    Веселитися умiєм.
    Як ударим каблуками,
    Аж луна iде полями.
    Танцюють.
    Снiгуронька: А тепер запрошуємо всiх вас до участi в iграх.
    Iгри та конкурси проводять Дiд Мороз i Снiгуронька.


    I
    Колом один до одного ставлять стiльцi (6). Вибирається руппа учасникiв (7). Пiд час звучання музики дiти танцюють навколо стiльцiв. Як тiльки скiнчиться музика, дiти повиннi зайняти мiсце на стiльцi. Кому не вистачило мiсця, забирає стiлець i виходить. Гра повторюється, поки не залишиться один учасник. Вiн одержує жетон. Повнiстю гра повторюється 2 рази.

    II
    Пташки в клiтцi
    Дiти стають колом, беруться за руки — утворюють «клiтку». 8 учасникiв пiд музику бiгають з «клiтки» в «клiтку». По закiнченнi музики «клiтка зачиняється» — дiти присiдають i опускають руки. Хто залишився в «клiтцi», вибуває з гри. Для iнших гра повторюється. Переможець (один чи двоє) одержує жетон. А тi, хто програв, виконують номер художньої самодiяльностi. Гра повторюється 2 рази.

    III
    Дiти за бажанням беруть участь у грi. Пiд музику вони танцюють i передають «чарiвну паличку» (один одному). По закiнченнi музики виявляється той, у кого є «чарiвна паличка». Вiн виконує номер, одержує жетон.

    IV
    Лотерея
    На пiдлозi намальованi кола. Пiд музику дiти танцюють. По закiнченнi музики виявляються дiти, якi зупинились на колах. Вони несподiвано одержують жетони.

    V
    Вибирають 10 учасникiв. Дiд Мороз тримає мiшечок з бочонками лото. Учасники називають кожний одне число вiд 0 до 20. Снiгуронька дiстає з бочонки лото, оголошує числа. Дiти, у яких назване число спiвпало з числом на бочонку, одержують жетони. 6

    VI
    1-2 кл.
    3-4 кл.

    Дiд Мороз: Давайте зберемо сумку з предметiв на букву «р». Допоможiть менi, будь ласка. Дiти називають предмети, якi можна покласти в сумку Дiда Мороза. За правильну вiдповiдь дiти одержують жетони. Вибирають 10 учасникiв. Кожний називає свiй номер по порядку, тiльки замiсть числа З або числа, яке закiнчується на З, учасник каже «мяу». Хто помилився, повинен виконати номер, i отримує жетон.

    VII
    Учасники ставлять вперед руки. Дiд Мороз «морозить» (хлопає) по руках. Хто не встиг забрати руки i його «поморозили», виконує номер i одержує жетон. Дiти повиннi закiнчити початок прислiв'я. Хто вiдповiдає правильно, одержує жетон.

    VIII
    Конкурс на кращий костюм. Дiд Мороз вибирає декiлька (8-10) костюмiв. Вибранi дiти нагороджуються призами.

    Визначаються дiти, якi мають, найбiльшу кiлькiсть жетонiв i нагороджуються призами.



    Скоморох1: Згасають святкові вогні
    І сумно прощатися з вами
    Хай радісним буде цей світ,
    Хай щастя несе новий рік!
    Скоморох2:
    Ось уже скінчилось свято
    І додому нам пора
    З новим роком,мами й тата
    З Новим роком,дітвора!
    Дiд Мороз i Снiгуронька:
    В наступному роцi в цей час
    Прийдемо на свято до вас.
    Дiд Мороз: 3 Новим роком!
    Снiгуронька: 3 новим щастям!
    Скоморох:Грай,музико,веселіше,
    Станем в коло поскоріше!
    Дід мороз:У такий веселий час
    В хоровод я прошу вас!(танцюють)
    ПОДАРУНКИ

  4. 2 пользователей поблагодарили Елена Д за это полезное сообщение:

    mria67mria67 (17.11.2019), ЛанаНа1 (02.11.2019)

  5. #3
    Пользователь Аватар для staass64
    Регистрация
    17.04.2008
    Сообщений
    70
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    13
    Поблагодарил в

    7 сообщениях

    По умолчанию

    Пропоную фрагмент новорічного ранку
    Вітання із Лапландії



    1-й ведучий. А тепер час покликати Діда Мороза і Снігурочку! (Кличуть, виходить Дід Мороз і Снігурочка).
    Снігурка.
    З Новим Роком всіх вітаю,
    Зичу свят веселих вам,
    Долі, радості бажаю,
    Всім шанованим гостям.
    Дід Мороз.
    З Новим роком, браття милі,
    В новім щасті, в новій силі
    Радісно вітаю вас.
    І бажаю, щоб в здоров'ї,
    В мирі, в злагоді, любові
    Відтепер ішов ваш чає.
    В мирній праці Бог поможе.
    Дай вам, Боже, все, що гоже,
    Що не гоже - не дай, Боже!
    1-а ведуча. Рада вітати вас на нашому святі. Може, щось цікаве нам розкажете, повесе¬лите нас.
    Дід Мороз. Вже 200 років я прибуваю з дале¬кої Лапландії, щоб привітати вас із Новим ро¬ком. Це тепер вже давня традиція.
    Снігурка. А скільки таких традицій у різних народів!
    Дід Мороз. У новорічну ніч в японських хра¬мах дзвони відбивають 108 ударів. Вважається, що в людини може бути 6 вад: скнарість, злість, тупість, легковажність, нерішучість та жадіб¬ність, кожна з яких в свою чергу має 18 різних відтінків. Із кожним ударом дзвону відбувається очищення від вад... З останнім ударом потрібно лягти спати, а перед світанком вийти на вули¬цю і зустріти Новий рік із першими променя¬ми сонця. До недавнього часу в Японії не було звичаю святкувати дату свого народження. 108 удар дзвону у новорічну ніч додав 1 рік до всіх вікових категорій - навіть немовлятко, що наро¬дилося напередодні вранці, вважали річним...
    Снігурка. За давнім звичаєм в Індії, ніхто не по¬винен бути в перший день Нового року дратівли¬вим, похмурим, незадоволеним, буркотливим. Вва¬жається, що весь рік складеться так, як почався. Потрібно рано встати, привести себе в порядок, не поспішаючи, поміркувати про майбутнє, згадати минуле. А от італійські малюки пізньої новорічної ночі «проводять спостереження»... за пічною тру¬бою: саме через неї проникне в дім чарівниця Бефана і покладе до їхніх чобіток жадані подарунки.
    Дід Мороз. У Німеччині люди різного віку, як тільки починає годинник відбивати північ, вилазять на крісла, столи, стільці, і з останнім 12-м ударом дружно з радісними привітаннями «вскакують» у Новий рік.
    У Швеції на Новий рік розбивають старий по¬суд. Чим більше черепків біля порога, тим щас¬ливішим буде рік.
    Шотландці опівночі відчиняють двері - ви¬пускають старий і впускають новий рік.
    Але у всіх країнах і в нас, в Україні, Новий рік зустрічають жартами, піснями і танцями.

  6. #4
    Новичок
    Регистрация
    11.12.2009
    Сообщений
    2
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    Сообщение

    Доброго времья суток, первый раз выкладываюсь на вашем сайте. Сценарий для учеников старшых классов (сами придумывали) на украинском языке, незнаю может кому-то пригодица

    Казка «Колобок на новий лад»
    Сценарій новорічної казки для старшокласників
    Ролі: Баба, Дід, Колобок, Дід Мороз, Заєць, Вовк, Ведмідь, Лисиця, Снігурочка

    Ведуча 1: Доброго вечора, любі діти! Слухайте казочку… Жили собі Дід та Баба… Ви думаєте, я зараз скажу “І були вони бідні-пребідні”? Нічого подібного! Це ж казка про нових українських діда та бабу. І була в них…. Чого тільки в них не було! І плита “Індезіт”, і телевізор “Соні”, і холодильник “Арістон”, і пральна машина “Бош”, кухонний комбайн “Вітек”, мобільні телефони “Нокіа”… Тільки жили вони вдвох бо внуків і дітей у них не було.
    Ведуча 2: Життя в них було просто прекрасне. Баба і дід усе робили правильно. Вранці і перед сном вони без заперечень умивалися і чистили зуби. Дідусь ніколи не нудьгував над тарілкою, не возив по ній ложкою і не говорив тужливо: «Не люблю я цю манну кашу!» Навпаки, він з'їдав все з апетитом і не забував сказати «спасибі». А бабуся не вередувала перед сном. Вона не казала: «Я не хочу спати! Ну, будь ласка! Ще пів годинки!» Ні, вона спокійно лягала в ліжечко і засинала міцним сном.
    У будинку завжди був порядок. Дідові окуляри і бабусине в'язання лежали на своїх місцях. І, звичайно ж, бабуся і дідусь ніколи не поверталися з прогулянки в промоклому взутті. Адже дорослі не бродять по калюжах!
    Ведуча 1: Вранці бабуся і дідусь дружно гуляли в парку, а увечері сідали на диван. Поки бабуся дивилася по телевізору серіал, дідусь читав газету. А потім дідусь дивився футбол і новини, а бабуся в'язала. Але чомусь від такого прекрасного життя вони занудьгували. Тож давайте побачимо все на свої очі.
    (Бабця з дідом розмовляють)
    Дід: Бабо, ти знаєш, що скоро Новий рік?
    Баба: Знаю, і що з того?
    Дід: А то, що Новий рік на носі, а в будинку хоч кулею покоти. Спечи ти колобок.
    Бабця: Та з чого я тобі спечу?
    Дід: Як з чого? Забула чи що ми ж не в кам’яний вік живемо? Я в «Фуршет» з’їжджу і куплю все що треба.
    Бабця: Ой, дід, пробач, забула. Зовсім з пам'яттю погано стало, все з понеділка прийматиму «Меморію» адже на 60% покращує пам’ять. Зараз я тобі список напишу. Так що в нас тут, мука «Київмлин», олія «Олейна» або «Щедрий дар», цукор обов’язково українського виробництва, а не тростинний, яйця «Наша Ряба», молоко «Простоквашино», масло «Корівка». Купиш це все і я спечу колобка. Тільки..
    Дід: Ну чого ще?
    Бабця: Так дров немає зовсім?
    Дід: Оце склероз! Ти що нам же газ провели, забула? Або ти про це пам'ятаєш, тільки коли квитанція на оплату приходить?
    Бабця: І справді!
    Розходяться, потім дід заходить з пакетом
    Баба: Все, піду на кухню.
    Бабця йде, дід сідає і читає газету.
    Дід: Ой ти, господи, що в світі робиться(хитає головою). Ще й ця передвиборча агітація… Ось наприклад «Моє життя належить народу України», «Вірю. Знаю. Можемо», «Все пропало – вона працює. Вона – це Україна», дам а їй ще й якісь «ВОНИ» працювати заважають, «Йду на війну з корупцією, нова індустріалізація, боєздатна армія, продуктивне село… звільнитися від вірусу корупції Ю1Я1….». А слів скільки нових навидумували, язик зламаєш, поки вимовиш. Ще б переклад давали, може тоді я тут би щось зрозумів.
    Заходить баба.
    Бабця: Ну ось, колобок готовий, тільки вийшов не один колобок, а два покладу їх на віконце, хай охолонуть.
    Дід(відкладаючи газету) Ось і добре. А я поки піду ялинку з лісу принесу.
    Дід йде в ліс, а бабця на кухню. Колобок прокидається.
    Колобок: Ось, мені тоже предки нашлися! Своє дитя, свою кровиночку на вікно поклали. Вони не подумали, що я простуджуся, не бережуть вони мене, на дворі якого тільки грипу немає свинячий, куриний, козиний скоро може даже передвиборчий винайдуть?
    Злізає з вікна і оглядається.
    Колобок: А нічого мої родаки живуть, круто. І телевізор є, що у нас тут?
    Включає телевізор.
    Колобок: Тьху ти, знову реклама! Скукотіще!(вимикає телевізор і підходить додзеркала). Ну хто ж таких колобків ліпить?(хитає головою) Темнота!(надягає темні окуляри, зав'язує темну косинку, дивиться в дзеркало) Ну вот, тепер мені хоч у президенти балатуватися! Тепер друге дєло!
    Стукіт в двері.
    Колобок: Це хто там ще?(відкриває двері, на порозі дід мороз)
    Колобок: Яке це по щоту чудо світу?
    Дід Мороз: Я дід Мороз.
    Колобок: Хто? Дід, ти з якого століття?(виглядає назовні) І на оленях? Вот темнота!
    Д.М.: А що тобі не подобається?
    Колобок: Дєд, скажу тобі по секрету ти одстав от моди. Хто ж у наш час так ходить? У тебе що, бритва зламалася, поголитися не можеш? Ось у мого діда Жилет соврємєнний, можу позичити.(дід Мороз бере бритву, підходить до дзеркала і збриває бороду) І кожух у тебе не соврємєнний. Возьми куфайку у дєда мого, все ж покруче будеш.(переодягає діда мороза) А що це в тебе на голові, хто ж таке щас носить? Ти б ще шапку-вушанку надів! Зараз носять шапки чорні, круті(міняють дідові шапку). Ось тепер у тебе прікид нормальний. А що це за палка у тебе?
    Д.М.(гордо) Це посох!
    Колобок: Шо? Та цією палицею, посохом твоїм ворон тіки ганять. Автомат візьми краще(дає дідові автомат(або пістолет) Вот так! Тепер тобі ніщо не страше! А що у тебе в мішку?(заглядає) Тьху ти, зайчики та мішки? Кому сьогодні потрібні такі подарки. Треба щото дороге дарувати, круте. Ну там, комп або плейєр, мобілу або соні плейстейшен. А подивися, на чому ти приїхав? На оленях тільки чукчі їздять! А крутий дід на мерсі їздить должен, шестісотому! А снігурка твоя де?
    Д.М. Та я її вдома залишив. Час зараз такий, вночі ходити небезпечно.
    Колобок: Понятно. Ну вот тепер ти нормальний, крутий Дід Мороз! Тефаль- ми завжди піклуємося про вас.
    Д.М. А ти думаєш, так мене діти впізнають?
    Колобок: А ти тепер можеш бізнесменом представлятися. Дітям, їм паралельно, хто їх поздоровляти буде, лише би подарки покрутіші. Ну що, все поняв? Не заморочуйся все буде Кока-кола. Ну, давай, дєрзай! А мені нема коли з тобою возитися, я на автопаті спішу, мені тапер через тебе прийдеться через ліс шурувать.
    Дід мороз йде, а колобок надягає модну куртку і йде в ліс. Йде по лісу, назустріч заєць.
    Колобок 2: Ти хто?
    Заєць: Я заєць, а ти хто?
    Колобок: А я колобок, повилазило, чи шо?
    З: Ой, колобок! Вибач, не визнав. Ти мені пісеньку заспіваєш?
    Колобок: А ти мені травички даси? Ось тоді може і спаю.
    З: Так де ж я тобі травичку візьму? Все снігом присипало.
    Колобок: Ех ти, село! Потрібна мені твоя травичка лісова! Я тобі про іншу травичку говорю, яку палять. Чи у тебе связєй немає, дістати не можеш?
    З: Тобі тютюн потрібний?
    Колобок: Ти село! Тєму шолі нє рубіш? Не гальмуй - снікерсуй Немає про що мені з тобою балакать.
    Заєць тікає, колобок йде далі. Назустріч вовк.
    Вовк: Ти хто?
    Колобок: Я колобок, не бачиш, чи шо?
    В 1: (облизуючись) От так зустріч! А я зголоднів!
    Колобок: А мені що з того?
    В 1: Ось я тебе і з'їм!
    В 2: Ні це я його з’їм, і взагалі я його перший побачив.
    К: Припиніть це адже є Діджус безлім плюс музика.
    В 1: Ну ладно поділимо на пополам.
    Колобок: Ну та да! Так я до когось з вас в пасть і поліз! У вас запах з пасті, тьху! Ви що зуби не чистиш? Стидно! У наш час стільки паст зубних! Блендамет, Колгейт, Лакалут. Навіть щітки є такі, щоб не тільки зуби чистити, а і всю пасть. Хоч би жувачку пожували. Нате Орбіт кстаті новий подушечки тепер уже без наволочок, пожуй.
    Вовк бере жуйку.
    В1: Це ще що таке?(пробує)
    В 2: Да що це таке взагалі?
    В 1: Тьху ти! Зі смаком кавуна! А ось було б із смаком курочки, в самий раз було б.
    Колобок: Ну знаєш це вже за всі прідєли виходе, я вам ще тіки Галіну бланку буль-буль не носив? Обойдьошся. Сходіть в магазін і самі собі купіть. А мене краще не трогайте. А то я в Фуршеті куплений, всі терміни придатності давно пройшли там знаєш які умови зберігання. Можеш отравиться. Не всі колобки однаково корисні.
    Вовк йде, колобок йде далі, на зустріч ведмідь.
    М. Ты хто?
    Колобок: Ну, і звірі пішли. Вобще мене не узнають! Та колобок я! Nuts: Заряджай мозги
    М.Ой, колобок, як добре, що я тебе зустрів, а я голодний.
    Колобок: Послухай ведмідь! Ти в дзеркало коли дивився останній раз? Ти подивися, зовсім целюлітом обріс! Тобі на дієту сідати треба або ліпосакцію зробить, а ти на мене губу розкотив! І взагалі, чого ти по лісу бродиш? Тобі в барлозі спати і лапу смоктати, а ти тут!
    М: Так я за літо не наївся, в животі бурчить(гладить живіт)
    Колобок: Так це тому, що треба натуральну їжу є, а не всі ці напівфабрикати з супермаркету, а ваша кицька купила б Віскас.
    Ведмідь йде, колобок йде далі, назустріч лисиця. Лисиця в модній шубці, в красивою зачіскою, вся нафарбована.
    Колобок: Йо-о-о! Хоч одного продвинутого звіра в лісі зустрів! Ти хто, лисиця чи що?
    Л: Так, Лисиця Патрікєєвна я.
    Колобок: Слухай, а чим ти волосся миєш?
    Л: Шампунем Шаума.
    Колобок: Клас! А зубки у тебе білосніжні!
    Л: Так це Блендамет.
    Колобок: А які духи у тебе!
    Л: Так це Пур Бланка(лисиця підходить до колобка і обіймає його). Ой як ти пахнеш апетитно!
    Колобок: Так це мій дезодорант, Менен спідстік. М-м-м...Данон – да?
    Л: Який він у тебе хороший!
    Колобок відходить від неї.
    Колобок: Ну, ти мені ці свої хитрощі кинь! Знаю я тебе, миттю навколо пальця обведеш! Якщо я тобі подобаюся, то пішли в Загс, а якщо нє, то йди куди шла!
    Л: Ой, подобаєшся, дуже подобаєшся. Ти такий крутий, я з тобою хоч на край світу!
    Колобок: Кін дер шоколад – солодкий спосіб висловити любов.
    Йдуть.

    На сцену виходять ведучі. Гороскоп на наступний рік
    Ведуча 1. Про що нам зірки говорять? Що рік прийдешній нам готує?
    Ведуча 2. Гороскоп на 2010 рік.

    Овен.
    Це ваш рік, не будьте дерев'яним! Не слухайте порад тата Карло, мами Карло і тітки Карло. Не заривайте гроші в землю, а потратьте їх на Мальвін. Якщо не досить, візьміть у П'єро, йому гроші не потрібні. Остерігайтеся бородатих чоловіків, увійдіть до довіри до старої черепахи і вона віддасть вам мережу підводних супермаркетів «Дуремар».

    Телець.
    Ви вважаєте, що вам не повезло, батьки вас не розуміють, навантажують домашніми справами, все взуття тисне. Не сумуйте, всього пара пігулок і ви поїдете на бал, будете всю ніч танцювать з прекрасним принцом, втратите туфельку. Але пам'ятаєте! Опівночі, червона «Феррари» перетвориться на гарбуз, прекрасний принц в сусіда Петьку а кришталеві туфельки 35-го розміру у ваші улюблені кросовки 41-го.

    Близнюки.
    Не біда, що ви маленького росту і вас помічають лише для того, щоб видати заміж за жабу, жука або сліпого крота. Сміливо виходите заміж за крота, сліпий і старий, завдяки вашим турботам, він протягне не більше місяця. А потім – свобода! Весь стан крота можна потратить на прекрасних ельфів з крильцями і без.

    Рак.
    Ви – оригінальна красуня. Рятуючись від нагляду родичів, ви живете в лісі з брудними гномами, стіраєте їх крихітний одяг, готуєте, наводите лад в їх манісіньких кімнатах, а в вільний час розмовляєте з оленями та білками. Не біда, прекрасний принц вже на підході. Побоюйтеся старих з отруєними яблуками і грибами та вовчими ягодами.

    Лев.
    Ви плаваєте, як риба, іноді вам здається, що у вас замість ніг риб'ячий хвіст в сріблястій лусці. Треба менше часу проводити в басейні і налагоджувати особисте життя. Не стійте, як німа, скажіть тому чорненькому футболістові, який постійно підглядає за вами в роздягальці, що він вам теж подобається. Він звичайно, не принц, але і адже ви не дочка морського царя.

    Діва
    Вам дуже подобається червоний колір, у вас навіть червона шапочка і рожевий мобільник. Пора кардинально міняти бізнес-політіку. Столова з чаєм і пиріжками «У бабусі» віджила своє, треба відкривати щось нове сучасне. Заразом пора міняти «дах», поговорити з Мисливцем, нехай замочит Сірого.

    Терези.
    Ви з бідної сім'ї, в спадок дістався тільки блохастий кіт. Зшийте з його шкури теплі підстилки в чоботи і сміливіше вперед. Почавши простим биком у Маркіза, ви скоро здолаєте самого людоїда і просунетеся в помічники Короля. Оженившись на його дочці ви займете місце головного бандита королівства.

    Стрілець
    Хто сказав, що Кощії є тільки в казках. Поряд з вами живе такий, злий і багатий. Не будьте дурником, розберіться з ним, поки ваша Василіса не повелася на його золотце-срібло. І смерть його не в яйці а в неправильному живленні. Запрошуйте його до «Макдональдс», годуйте до відвала, і через місяць ви побачите, як він перетвориться на жирного старого, що стогне.

    Козерог
    Вам говорять, що ви жаба. Плюньте на них, скиньте жаб'ячу шкіру і забийте стрілу Івану-царевичеві, депутатському сину на болоті. Ви станете йому розумною дружиною. З вашою допомогою він подолає всі підводні камені великої політики і стане найголовнішим. І ось тоді пластична хірургія буде вам по кишені, і після наркозу ви проснетеся писаною красунею.

    Водолій
    Вам немає життя від всяких Тугаринових Зміїв. Вони підкараулюють вас на вулиці, б'ють, віднімають гроші. Так більше продовжуватись не може. Запишіться в бойовий клуб «Алеша Попович» і старанно тренуйтесь. Через деякий час сміливо йдіть на вулицю, перша ж сутичка з вашими давніми ворогами кінчиться для них переломами, гематомами, діареєю і заїканням на грунті фізичного болю. Тепер ви найсильніший.

    Риби.
    Якщо вам здається, що Чебурашка реально існує, а зелені крокодили можуть розмовляти, перестаньте купувати траву у старухи Шапокляк. Пригадаєте дитячі роки і добрий, старий, дешевий і надійний клей «Момент». Голову в пакет і вперед до дитячих фантазій і казковим галюцинаціям.

    На сцену виходять всі учні класу. Привітання від учнів
    Говорять що під Новий рік, що не побажається
    Все завжди відбудеться! Все завжди збувається!

    Бажаємо, щоб всі ваші заповітні бажання обов'язково збулися наступного року!

    А мені хочеться побажати вам, щоб в Новому році було якомога більше.

    Та ні ж, якомога менше.

    Як менше? Навпаки, більше! Хай в новому році буде якомога більше усмішок!

    І якомога менше похмурих лиць!

    Якомога більше закоханих!

    І якомога менше розлук і розставань!

    Якомога більше успіхів!

    І якомога менше розчарувань!

    Якомога більше добра і тепло!

    Якомога менше нерозуміння людей, що оточують нас!

    Новий рік різним людям щось різне несе.

    Краще ми конкретніших осіб вітатимемо з Новим роком.

    Кар'єристів – з новим чином!

    Маму з татом – з новим сином!

    Бюрократів – з новою папкою!

    Волохатих – з новою шапкою!

    Лисих – з новою кепкою!

    Діда з бабцею – з новою ріпкою!

    Бізнесменів – з новим зльотом!

    Всіх банкірів – з новим рахунком!

    Кулінарів з новим смаком!

    Експортерів – з новим курсом!

    Капітанів – з новим коком!

    Президентів – з новим терміном!

    Чукчів – з новим анекдотом!

    Тих що мчать – з новим поворотом!

    Взявших прикуп – з новою мастью!

    З Новим роком!

    З Новим щастям!

    Добавлено через 2 минуты
    Нашла сценарий ко дню учителя ставили в 5 классе

    Незнайко чепуриться біля люстерка (розчісується, роздивляється) Потім обертається і каже.

    Незн. Добрий день мої друзі! Ви не знаєте хто я?
    Зн. Та чого ж не знаємо тебе всі знають.
    Кн. Ти Незнайко.
    Незн. Ні я сьогодні директор школи. О?
    Зн. і Кн. А як то?
    Незн. А нак сьогодні День вчителя і вколі все догори дригом от я й вирішив буду директором. Причипурюсь ось галстук, ось піджак. (Вдівся дивиться й каже)
    - Зараз урок буду вести.
    Зн. (сміється) Шляпу зніми.
    Незн. Ти що в ній самий розум.
    Кн. Розум в голові. (знімає з нього шляпу)
    Незн. Це у тебе в голові а у мене в шляпі. (забирає шляпу)
    Кн. Поетом був, художником був, як ми тоді насміялись і тепер посміємось.
    Незн. Ну все набридло слухать ваші теревені. Буду директором. Ідіть собі. А я іду перевірять пости. – Де чергові, де чергові? Кого наказувать? Де твоя шкільна форма?
    (Підходить Шпунтик і Гвинтик)
    Шп. і Гв. Підпишіть, підпишіть.
    Незн. Підписать, я люблю писать. О, що це таке? О ні не буду, не хочу бути директором. Я оце краще… (мечеться по сцені, хвата баян) вчителем музики буду.(Як заграє, що всі на сцені закривають вуха і залазять під парти)
    Незн. Ну добре, добре не хочете щоб я був вчителем музики буду вчителем географії. Це я можу. (бере указку) Сонце – велика зірка.(чухає потилицю) Яка світить. А що робить? Незнаю.
    Зн. Ох та ні директор, ні вчитель музики, ні вчитель географії з тебе.
    Всі. Вчитись, вчитись треба.
    Бажаємо всім вам наші вчителі щастя і радості, терпіння до нас, уваги до нас і всього найкращого.
    Последний раз редактировалось dmitr_sumia; 21.12.2009 в 11:56. Причина: Добавлено сообщение

  7. #5
    Новичок
    Регистрация
    11.12.2009
    Сообщений
    2
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    Сообщение

    Мы етот ставили
    Казка «Колобок на новий лад»
    Сценарій новорічної казки для старшокласників
    Ролі: Баба, Дід, Колобок, Дід Мороз, Заєць, Вовк, Ведмідь, Лисиця, Снігурочка

    Ведуча 1: Доброго вечора, любі діти! Слухайте казочку… Жили собі Дід та Баба… Ви думаєте, я зараз скажу “І були вони бідні-пребідні”? Нічого подібного! Це ж казка про нових українських діда та бабу. І була в них…. Чого тільки в них не було! І плита “Індезіт”, і телевізор “Соні”, і холодильник “Арістон”, і пральна машина “Бош”, кухонний комбайн “Вітек”, мобільні телефони “Нокіа”… Тільки жили вони вдвох бо внуків і дітей у них не було.
    Ведуча 2: Життя в них було просто прекрасне. Баба і дід усе робили правильно. Вранці і перед сном вони без заперечень умивалися і чистили зуби. Дідусь ніколи не нудьгував над тарілкою, не возив по ній ложкою і не говорив тужливо: «Не люблю я цю манну кашу!» Навпаки, він з'їдав все з апетитом і не забував сказати «спасибі». А бабуся не вередувала перед сном. Вона не казала: «Я не хочу спати! Ну, будь ласка! Ще пів годинки!» Ні, вона спокійно лягала в ліжечко і засинала міцним сном.
    У будинку завжди був порядок. Дідові окуляри і бабусине в'язання лежали на своїх місцях. І, звичайно ж, бабуся і дідусь ніколи не поверталися з прогулянки в промоклому взутті. Адже дорослі не бродять по калюжах!
    Ведуча 1: Вранці бабуся і дідусь дружно гуляли в парку, а увечері сідали на диван. Поки бабуся дивилася по телевізору серіал, дідусь читав газету. А потім дідусь дивився футбол і новини, а бабуся в'язала. Але чомусь від такого прекрасного життя вони занудьгували. Тож давайте побачимо все на свої очі.
    (Бабця з дідом розмовляють)
    Дід: Бабо, ти знаєш, що скоро Новий рік?
    Баба: Знаю, і що з того?
    Дід: А то, що Новий рік на носі, а в будинку хоч кулею покоти. Спечи ти колобок.
    Бабця: Та з чого я тобі спечу?
    Дід: Як з чого? Забула чи що ми ж не в кам’яний вік живемо? Я в «Фуршет» з’їжджу і куплю все що треба.
    Бабця: Ой, дід, пробач, забула. Зовсім з пам'яттю погано стало, все з понеділка прийматиму «Меморію» адже на 60% покращує пам’ять. Зараз я тобі список напишу. Так що в нас тут, мука «Київмлин», олія «Олейна» або «Щедрий дар», цукор обов’язково українського виробництва, а не тростинний, яйця «Наша Ряба», молоко «Простоквашино», масло «Корівка». Купиш це все і я спечу колобка. Тільки..
    Дід: Ну чого ще?
    Бабця: Так дров немає зовсім?
    Дід: Оце склероз! Ти що нам же газ провели, забула? Або ти про це пам'ятаєш, тільки коли квитанція на оплату приходить?
    Бабця: І справді!
    Розходяться, потім дід заходить з пакетом
    Баба: Все, піду на кухню.
    Бабця йде, дід сідає і читає газету.
    Дід: Ой ти, господи, що в світі робиться(хитає головою). Ще й ця передвиборча агітація… Ось наприклад «Моє життя належить народу України», «Вірю. Знаю. Можемо», «Все пропало – вона працює. Вона – це Україна», дам а їй ще й якісь «ВОНИ» працювати заважають, «Йду на війну з корупцією, нова індустріалізація, боєздатна армія, продуктивне село… звільнитися від вірусу корупції Ю1Я1….». А слів скільки нових навидумували, язик зламаєш, поки вимовиш. Ще б переклад давали, може тоді я тут би щось зрозумів.
    Заходить баба.
    Бабця: Ну ось, колобок готовий, тільки вийшов не один колобок, а два покладу їх на віконце, хай охолонуть.
    Дід(відкладаючи газету) Ось і добре. А я поки піду ялинку з лісу принесу.
    Дід йде в ліс, а бабця на кухню. Колобок прокидається.
    Колобок: Ось, мені тоже предки нашлися! Своє дитя, свою кровиночку на вікно поклали. Вони не подумали, що я простуджуся, не бережуть вони мене, на дворі якого тільки грипу немає свинячий, куриний, козиний скоро може даже передвиборчий винайдуть?
    Злізає з вікна і оглядається.
    Колобок: А нічого мої родаки живуть, круто. І телевізор є, що у нас тут?
    Включає телевізор.
    Колобок: Тьху ти, знову реклама! Скукотіще!(вимикає телевізор і підходить додзеркала). Ну хто ж таких колобків ліпить?(хитає головою) Темнота!(надягає темні окуляри, зав'язує темну косинку, дивиться в дзеркало) Ну вот, тепер мені хоч у президенти балатуватися! Тепер друге дєло!
    Стукіт в двері.
    Колобок: Це хто там ще?(відкриває двері, на порозі дід мороз)
    Колобок: Яке це по щоту чудо світу?
    Дід Мороз: Я дід Мороз.
    Колобок: Хто? Дід, ти з якого століття?(виглядає назовні) І на оленях? Вот темнота!
    Д.М.: А що тобі не подобається?
    Колобок: Дєд, скажу тобі по секрету ти одстав от моди. Хто ж у наш час так ходить? У тебе що, бритва зламалася, поголитися не можеш? Ось у мого діда Жилет соврємєнний, можу позичити.(дід Мороз бере бритву, підходить до дзеркала і збриває бороду) І кожух у тебе не соврємєнний. Возьми куфайку у дєда мого, все ж покруче будеш.(переодягає діда мороза) А що це в тебе на голові, хто ж таке щас носить? Ти б ще шапку-вушанку надів! Зараз носять шапки чорні, круті(міняють дідові шапку). Ось тепер у тебе прікид нормальний. А що це за палка у тебе?
    Д.М.(гордо) Це посох!
    Колобок: Шо? Та цією палицею, посохом твоїм ворон тіки ганять. Автомат візьми краще(дає дідові автомат(або пістолет) Вот так! Тепер тобі ніщо не страше! А що у тебе в мішку?(заглядає) Тьху ти, зайчики та мішки? Кому сьогодні потрібні такі подарки. Треба щото дороге дарувати, круте. Ну там, комп або плейєр, мобілу або соні плейстейшен. А подивися, на чому ти приїхав? На оленях тільки чукчі їздять! А крутий дід на мерсі їздить должен, шестісотому! А снігурка твоя де?
    Д.М. Та я її вдома залишив. Час зараз такий, вночі ходити небезпечно.
    Колобок: Понятно. Ну вот тепер ти нормальний, крутий Дід Мороз! Тефаль- ми завжди піклуємося про вас.
    Д.М. А ти думаєш, так мене діти впізнають?
    Колобок: А ти тепер можеш бізнесменом представлятися. Дітям, їм паралельно, хто їх поздоровляти буде, лише би подарки покрутіші. Ну що, все поняв? Не заморочуйся все буде Кока-кола. Ну, давай, дєрзай! А мені нема коли з тобою возитися, я на автопаті спішу, мені тапер через тебе прийдеться через ліс шурувать.
    Дід мороз йде, а колобок надягає модну куртку і йде в ліс. Йде по лісу, назустріч заєць.
    Колобок 2: Ти хто?
    Заєць: Я заєць, а ти хто?
    Колобок: А я колобок, повилазило, чи шо?
    З: Ой, колобок! Вибач, не визнав. Ти мені пісеньку заспіваєш?
    Колобок: А ти мені травички даси? Ось тоді може і спаю.
    З: Так де ж я тобі травичку візьму? Все снігом присипало.
    Колобок: Ех ти, село! Потрібна мені твоя травичка лісова! Я тобі про іншу травичку говорю, яку палять. Чи у тебе связєй немає, дістати не можеш?
    З: Тобі тютюн потрібний?
    Колобок: Ти село! Тєму шолі нє рубіш? Не гальмуй - снікерсуй Немає про що мені з тобою балакать.
    Заєць тікає, колобок йде далі. Назустріч вовк.
    Вовк: Ти хто?
    Колобок: Я колобок, не бачиш, чи шо?
    В 1: (облизуючись) От так зустріч! А я зголоднів!
    Колобок: А мені що з того?
    В 1: Ось я тебе і з'їм!
    В 2: Ні це я його з’їм, і взагалі я його перший побачив.
    К: Припиніть це адже є Діджус безлім плюс музика.
    В 1: Ну ладно поділимо на пополам.
    Колобок: Ну та да! Так я до когось з вас в пасть і поліз! У вас запах з пасті, тьху! Ви що зуби не чистиш? Стидно! У наш час стільки паст зубних! Блендамет, Колгейт, Лакалут. Навіть щітки є такі, щоб не тільки зуби чистити, а і всю пасть. Хоч би жувачку пожували. Нате Орбіт кстаті новий подушечки тепер уже без наволочок, пожуй.
    Вовк бере жуйку.
    В1: Це ще що таке?(пробує)
    В 2: Да що це таке взагалі?
    В 1: Тьху ти! Зі смаком кавуна! А ось було б із смаком курочки, в самий раз було б.
    Колобок: Ну знаєш це вже за всі прідєли виходе, я вам ще тіки Галіну бланку буль-буль не носив? Обойдьошся. Сходіть в магазін і самі собі купіть. А мене краще не трогайте. А то я в Фуршеті куплений, всі терміни придатності давно пройшли там знаєш які умови зберігання. Можеш отравиться. Не всі колобки однаково корисні.
    Вовк йде, колобок йде далі, на зустріч ведмідь.
    М. Ты хто?
    Колобок: Ну, і звірі пішли. Вобще мене не узнають! Та колобок я! Nuts: Заряджай мозги
    М.Ой, колобок, як добре, що я тебе зустрів, а я голодний.
    Колобок: Послухай ведмідь! Ти в дзеркало коли дивився останній раз? Ти подивися, зовсім целюлітом обріс! Тобі на дієту сідати треба або ліпосакцію зробить, а ти на мене губу розкотив! І взагалі, чого ти по лісу бродиш? Тобі в барлозі спати і лапу смоктати, а ти тут!
    М: Так я за літо не наївся, в животі бурчить(гладить живіт)
    Колобок: Так це тому, що треба натуральну їжу є, а не всі ці напівфабрикати з супермаркету, а ваша кицька купила б Віскас.
    Ведмідь йде, колобок йде далі, назустріч лисиця. Лисиця в модній шубці, в красивою зачіскою, вся нафарбована.
    Колобок: Йо-о-о! Хоч одного продвинутого звіра в лісі зустрів! Ти хто, лисиця чи що?
    Л: Так, Лисиця Патрікєєвна я.
    Колобок: Слухай, а чим ти волосся миєш?
    Л: Шампунем Шаума.
    Колобок: Клас! А зубки у тебе білосніжні!
    Л: Так це Блендамет.
    Колобок: А які духи у тебе!
    Л: Так це Пур Бланка(лисиця підходить до колобка і обіймає його). Ой як ти пахнеш апетитно!
    Колобок: Так це мій дезодорант, Менен спідстік. М-м-м...Данон – да?
    Л: Який він у тебе хороший!
    Колобок відходить від неї.
    Колобок: Ну, ти мені ці свої хитрощі кинь! Знаю я тебе, миттю навколо пальця обведеш! Якщо я тобі подобаюся, то пішли в Загс, а якщо нє, то йди куди шла!
    Л: Ой, подобаєшся, дуже подобаєшся. Ти такий крутий, я з тобою хоч на край світу!
    Колобок: Кін дер шоколад – солодкий спосіб висловити любов.
    Йдуть.
    На сцену виходять ведучі. Гороскоп на наступний рік
    Ведуча 1. Про що нам зірки говорять? Що рік прийдешній нам готує?
    Ведуча 2. Гороскоп на 2010 рік

    Овен.
    Це ваш рік, не будьте дерев'яним! Не слухайте порад тата Карло, мами Карло і тітки Карло. Не заривайте гроші в землю, а потратьте їх на Мальвін. Якщо не досить, візьміть у П'єро, йому гроші не потрібні. Остерігайтеся бородатих чоловіків, увійдіть до довіри до старої черепахи і вона віддасть вам мережу підводних супермаркетів «Дуремар».

    Телець.
    Ви вважаєте, що вам не повезло, батьки вас не розуміють, навантажують домашніми справами, все взуття тисне. Не сумуйте, всього пара пігулок і ви поїдете на бал, будете всю ніч танцювать з прекрасним принцом, втратите туфельку. Але пам'ятаєте! Опівночі, червона «Феррари» перетвориться на гарбуз, прекрасний принц в сусіда Петьку а кришталеві туфельки 35-го розміру у ваші улюблені кросовки 41-го.

    Близнюки.
    Не біда, що ви маленького росту і вас помічають лише для того, щоб видати заміж за жабу, жука або сліпого крота. Сміливо виходите заміж за крота, сліпий і старий, завдяки вашим турботам, він протягне не більше місяця. А потім – свобода! Весь стан крота можна потратить на прекрасних ельфів з крильцями і без.

    Рак.
    Ви – оригінальна красуня. Рятуючись від нагляду родичів, ви живете в лісі з брудними гномами, стіраєте їх крихітний одяг, готуєте, наводите лад в їх манісіньких кімнатах, а в вільний час розмовляєте з оленями та білками. Не біда, прекрасний принц вже на підході. Побоюйтеся старих з отруєними яблуками і грибами та вовчими ягодами.

    Лев.
    Ви плаваєте, як риба, іноді вам здається, що у вас замість ніг риб'ячий хвіст в сріблястій лусці. Треба менше часу проводити в басейні і налагоджувати особисте життя. Не стійте, як німа, скажіть тому чорненькому футболістові, який постійно підглядає за вами в роздягальці, що він вам теж подобається. Він звичайно, не принц, але і адже ви не дочка морського царя.

    Діва
    Вам дуже подобається червоний колір, у вас навіть червона шапочка і рожевий мобільник. Пора кардинально міняти бізнес-політіку. Столова з чаєм і пиріжками «У бабусі» віджила своє, треба відкривати щось нове сучасне. Заразом пора міняти «дах», поговорити з Мисливцем, нехай замочит Сірого.

    Терези.
    Ви з бідної сім'ї, в спадок дістався тільки блохастий кіт. Зшийте з його шкури теплі підстилки в чоботи і сміливіше вперед. Почавши простим биком у Маркіза, ви скоро здолаєте самого людоїда і просунетеся в помічники Короля. Оженившись на його дочці ви займете місце головного бандита королівства.

    Стрілець
    Хто сказав, що Кощії є тільки в казках. Поряд з вами живе такий, злий і багатий. Не будьте дурником, розберіться з ним, поки ваша Василіса не повелася на його золотце-срібло. І смерть його не в яйці а в неправильному живленні. Запрошуйте його до «Макдональдс», годуйте до відвала, і через місяць ви побачите, як він перетвориться на жирного старого, що стогне.

    Козерог
    Вам говорять, що ви жаба. Плюньте на них, скиньте жаб'ячу шкіру і забийте стрілу Івану-царевичеві, депутатському сину на болоті. Ви станете йому розумною дружиною. З вашою допомогою він подолає всі підводні камені великої політики і стане найголовнішим. І ось тоді пластична хірургія буде вам по кишені, і після наркозу ви проснетеся писаною красунею.

    Водолій
    Вам немає життя від всяких Тугаринових Зміїв. Вони підкараулюють вас на вулиці, б'ють, віднімають гроші. Так більше продовжуватись не може. Запишіться в бойовий клуб «Алеша Попович» і старанно тренуйтесь. Через деякий час сміливо йдіть на вулицю, перша ж сутичка з вашими давніми ворогами кінчиться для них переломами, гематомами, діареєю і заїканням на грунті фізичного болю. Тепер ви найсильніший.

    Риби.
    Якщо вам здається, що Чебурашка реально існує, а зелені крокодили можуть розмовляти, перестаньте купувати траву у старухи Шапокляк. Пригадаєте дитячі роки і добрий, старий, дешевий і надійний клей «Момент». Голову в пакет і вперед до дитячих фантазій і казковим галюцинаціям.

    На сцену виходять всі учні класу. Привітання від учнів
    Говорять що під Новий рік, що не побажається
    Все завжди відбудеться! Все завжди збувається!

    Бажаємо, щоб всі ваші заповітні бажання обов'язково збулися наступного року!

    А мені хочеться побажати вам, щоб в Новому році було якомога більше.

    Та ні ж, якомога менше.

    Як менше? Навпаки, більше! Хай в новому році буде якомога більше усмішок!

    І якомога менше похмурих лиць!

    Якомога більше закоханих!

    І якомога менше розлук і розставань!

    Якомога більше успіхів!

    І якомога менше розчарувань!

    Якомога більше добра і тепло!

    Якомога менше нерозуміння людей, що оточують нас!

    Новий рік різним людям щось різне несе.

    Краще ми конкретніших осіб вітатимемо з Новим роком.

    Кар'єристів – з новим чином!

    Маму з татом – з новим сином!

    Бюрократів – з новою папкою!

    Волохатих – з новою шапкою!

    Лисих – з новою кепкою!

    Діда з бабцею – з новою ріпкою!

    Бізнесменів – з новим зльотом!

    Всіх банкірів – з новим рахунком!

    Кулінарів з новим смаком!

    Експортерів – з новим курсом!

    Капітанів – з новим коком!

    Президентів – з новим терміном!

    Чукчів – з новим анекдотом!

    Тих що мчать – з новим поворотом!

    Взявших прикуп – з новою мастью!

    З Новим роком!

    З Новим щастям!

  8. #6
    Пользователь Аватар для GULNARA
    Регистрация
    28.04.2008
    Адрес
    Украинаг.Днепропетровск
    Сообщений
    40
    Поблагодарил Поблагодарил 
    112
    Поблагодарили Поблагодарили 
    24
    Поблагодарил в

    11 сообщениях

    По умолчанию

    Вот небольшая игровая программка (на укр.яз.)
    Новорічна ігрова програма до новорічного свята

    Фойє БК святково прикрашене. На подіумі — новорічна ялинка. Линуть пісні, присвячені
    зустрічі Нового року. Звучать позивні свята. Вибігають на передній план Вовк та Баба
    Яга, в руках тримають план лісу. Озираються навколо, перешіптуються.
    ВОВК: Нарешті, нарешті знайшли цю галявину. Як дивитись по карті, так це вона і є.
    БАБА ЯГА: Немає ніяких сумнівів, це саме та галявина, де буде проходити свято. Ти
    поглянь, скільки зібралось дітвори на свято. Ба! На вулиці мороз - а вони прийшли!
    ВОВК: Ой, що діється у нашому лісі! Нам сумно, полякати нікого, а вони тут зібралися на
    свято. Хто вас запросив сюди? (Підходить до дітей, питає: хто тебе запросив? І так до
    2-3 дітей)
    БАБА ЯГА: Ну чого ти причепився до дітей! Ось одна дівчинка мені сказала, що вони
    чекають якогось Діда Мороза і Снігуроньку. Ти не знаєш, хто це такі?
    ВОВК: Звичайно, знаю. Це такий дядько з вусами і дівчина з довгою косою. А ще вони
    дітей розважають, і подарунки роздають дітям.
    БАБА ЯГА: Подарунки? Ви чекаєте подарунків, діти? (Звертається до дітей)
    ВОВК: Я теж хочу подарунків, я теж хочу веселитися.
    БАБА ЯГА: А ти думаєш, я не хочу. Дід Мороз тільки приходить туди, де весело: звучать
    пісні, танці. Він також може запалити ялинку на Новий рік яскравими вогнями.
    ВОВК: Тут дітей так багато, нам вистачить подарунків? Може не вистачить?
    БАБА ЯГА: Тобі точно не вистачить, не дістанеться.
    ВОВК: Дістанеться, дістанеться! (Сваряться, махають руками, виходить ведуча)
    ВЕД. Не сваріться, дорогі мої Бабуся Ягуся та Сірий Вовчик. Всі будуть задоволені на
    сьогоднішньому святі. А щоб було весело, щоб отримати подарунки, треба знайти Діда
    Мороза та Снігуроньку. Ви ходили по лісу, не зустріли їх?
    БАБА ЯГА: Ні, ми не бачили нікого. А як же ми їх знайдемо?
    ВЕД. А ось як. Знайте, діти, і ви, дорогі мої (звертається до Баба Яги та Вовка), що Дід
    Мороз завжди приходить туди, де весело. Так давайте веселитися, танцювати, співати.
    ВОВК: О співати я вмію. Ось послухайте: У-У-У. (ВЕД. Закриває вуха)
    ЗЕД. Ой, краще послухай, як діти вміють співати пісні. Давайте, діти, заспіваємо і ВОВК
    сай послухає. (Діти виконують пісню про Новій рік, ведуча підходить до дітей і вони
    тівають в мікрофон)
    5АБА ЯГА: (пірля виконання пісні) Ну що, де ваш Дід Мороз? Чому не йде до нас з
    юдарунками?
    ЗЕД. Мабуть, не почув Дід Мороз нашу пісню. А давайте ми його покличемо. А діти нам
    допоможуть. І він обов'язково прийде з великим мішком подарунків. (Діти кличуть Діда
    Чороза декілька разів. Звучить музика і під музику виходить Дід Мороз зі Снігуронькою, а
    геред ними — великий мішок, мішок тікає, а Дід Мороз його наздоганяє. ВОВК та БАБА
    ЧГА теж йому допомагають. Потім мішок забігає за двері, за ним Дід Мороз, і звідти
    виходить Дід Мороз уже з маленьким мішком)
    [ЦЦ МОРОЗ: Добрий день, любі діти! Я радий бачити вас у цьому залі.
    З Новим роком всіх вітаю
    І дорослих і малих,
    Щастя й радості бажаю,
    Днів погожих та ясних.
    Хай у небі гомінкому
    Світить сонце вам завжди.
    Щоб не звідали ніколи
    Ви ні горя, ні біди.




    Ой, як я втомився від цих перегонів. Ану, Снігуронько, подай мені, будь ласка, стілець,:
    відпочину. (БАБА ЯГА несе стілець, підлещується до Діда Мороза.)
    БАБА ЯГА: Посидь, Дідусю, а ми тебе розважимо. Я для тебе танок затанцюю, а ти мен
    за це подаруночок даси. Даси?
    ДІД МОРОЗ: Я тому дам подарунок, хто найкраще затанцює. Ану, діти, виходьте як
    середину зали, ставайте всі до таночку. Проведемо конкурс на найкращого танцюриста
    (Під музику всі стають до таночка, переможцям - 2-3 дітям - дають приз)
    СНІГУРОНЬКА: А чому у нас ялиночка не горить вогниками? Дідусю, діти чекаюті
    свята, а яке ж свято без яскравої ялинки.
    Хай ялинка вся засяє,
    Вас привітно зустрічає,
    Можна вже тепер сказати:
    Здрастуй, новорічне свято!
    Сяй, ялиночко, ясніш,
    І на нас усе дивись.
    Як ми будем танцювати,
    Ще й співати, в ігри грати.
    Ану, дружно давайте скажемо чарівні слова, і ялиночка засвітиться яскравими вогниками.
    (Діти дружно рахують: раз, два, три, ялинонька, гори. Яялинка загоряється)
    ДЩ МОРОЗ: От і добре, продовжуємо свято.
    ВОВК: Продовжуємо, продовжуємо. А зараз я хочу провести з дітьми естафетну гру, т£.
    називається „Назбирай шишки". (Для цього потрібно дві команди по 5 дітей, в обручі
    висипаються шишки, і діти повинні по одній шишці приносити до кошика. Яка команда
    справиться з завданням швидше, вона перемогла. Дід Мороз і Снігуронька роздає
    подарунки.)
    БАБА ЯГА: А я теж знаю цікаву гру. Давайте пограємо. Дідусю Морозе, у тебе ще
    залишились подарунки? (Проводиться гра „Передай м'яч". Діти стають в коло, і під
    музику передають м 'яч, коли музика зупиняється, і в кого м 'яч в руках — той вибуває.
    Останній отримує приз.)
    ВЕД. Дідусю Морозе, а ти знаєш, діти не тільки вміють грати, а ще вони вміють
    відгадувати загадки. Ось послухай. (Проходить конкурс загадок)
    СНІГУРОНЬКА: Ти відпочив, Дідусю Морозе? Діти хочуть пограти з тобою теж. Ти не
    проти? (Проводиться гра „Хто швидше". Дід Мороз біжить навкруг ялинки, сідає на
    стілець. На третій раз Дід Мороз обманює дитину, не біжить круг ялинки, а зразу сідає
    на стілець)
    СНІГУРОНЬКА: Прийшов час прощатись,
    Треба далі нам рушати.
    Тож прийміте на прощання
    Наші кращі побажання!
    Хай вам сонечко сміється,
    І наука хай дається. ДІД МОРОЗ: Не привчайтесь у роботі Відкладати все на потім. Хай щастить вам, діти, всюди, Хай ростуть з вас гарні люди. ВОВК: Дорогі діти, Дід Мороз не прощається з вами, ми всі гостинно запрошуємо вас на новорічну виставу, яка відбудеться в залі, а перед входом до залу отримайте номерок, по якому буде розіграна лотерея. Тож проходьте, будь ласка, свято продовжується. (Звучить голосно музика)

  9. #7
    Новичок
    Регистрация
    07.01.2010
    Адрес
    Никопольский р-н Украина
    Сообщений
    2
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    ПРИГОДИ СНІГОВОЇ КОРОЛЕВИ
    (Святково прикрашений зал, ялинка.
    На фоні музики за сценою лунають слова :)

    Голос ведучого:

    Казок чимало є на світі
    І веселих, і сумних,
    Хіба можемо прожити
    Ми без них ?

    Казка стукає у двері,
    Привітаємо її,
    І ,щоб там не говорили,
    Ми вітаємо її.
    Казко, казко, ти з’явись,
    Ну-мо, казко, розкажись !
    Картина 1

    Голос ведучого : А тим часом у палаці Снігової Королеви …

    Снігова Королева : Що це гучно так лунає,
    Мені спати заважає?
    (заглядає у вікно)
    Чому світло скрізь і всюди,
    На вулицях повно люду ?

    Віхоло, мерщій лети,
    Що там коїться, розкажи.
    Що за дивні такі чари
    Розігнали мої хмари ?

    ( лунає музика , вбігає Віхола )

    Віхола: Як накажете, моя пані,
    Є у мене такі дані.
    Я літаю ,скрізь дивлюся,
    Чого не знаю, тому вчуся.
    Є в людей веселе свято
    Люблять всі його завзято.
    Новим роком воно зветься,
    З давніх пір у них ведеться.
    Всі ялинки прикрашають,
    Якогось діда там чекають,
    Не самого, а ще з кимсь,
    Із Снігуриком якимсь.
    Снігова Королева : А, пригадую такого
    Конкурентика старого.
    Не з Снігуриком блукає ,
    А онуку Мороз має .
    (потирає долоні)
    Так, так, так. Прийшла пора
    Хай поплаче Дід від Зла
    Треба викрасти дівчисько
    Щоб не було її і близько.

    Ич, пішла яка в них мода
    Королеви їм не шкода,
    Не хотіли сидіти тихо -
    Тепер чекайте від мене лиха.
    ( до Віхоли )
    Ну , всезнайко, збирайсь щодуху
    Летимо ловить онуку.
    Хай Дідусь її поскаче
    Не святкує, а хай плаче.

    Картина 2

    ( Лунає завивання хурделиці. Під ялинкою сидять 2 зайченят.
    Снігова Королева із Віхолою бігають навколо ялинки, хапають Снігуроньку, яка щойно вийшла на сцену і зникають. За ними на сцену виходить Дід Мороз)

    Дід Мороз : Що робити ? Що робити ?
    Як тепер на світі жити ?
    Я Снігуроньку загубив -
    Дітям свято погубив.

    Хто мені може сказати
    Як Снігурку відшукати?
    Де поділася вона,
    Люба внученька моя ?
    (звертається до дітей)
    Діти , ви її усі чекали,
    Біля входу зустрічали.
    Може, що чули по дорозі,
    Допоможіть, коли хто в змозі.

    Я шукав її усюди.
    Допоможіть , благаю, люди !
    Я у відчаї страшному
    Не знайти мені самому !

    ( В цей час підходять круки (або зайці ))

    Круки : Ой, Дідусю , сталось лихо
    Ми сиділи ось тут тихо.
    Бачили страшну картину –
    Віхола несла дитину.

    Ми злякались , затремтіли
    Нам снігом очі заліпило.
    Доки очі протирали
    Віхоли уже не стало.

    А на полі за деревце
    Зачепилося ось це. ( показують хустину )
    Може ти її впізнаєш
    Господиню хустки знаєш ?

    Дід Мороз: Ой і горе мені старому.
    Жити як тепер самому ?
    Як діток тепер вітати
    Новий рік як зустрічати ?

    Круки : Ти, Дідусю, не тужи.
    Що робити нам, скажи.
    Полетимо ми враз шукати,
    Снігурку нашу визволяти.

    Тільки б знати , де вона .
    Може знайдеться сама?
    Куди йти , кого питати ?
    Діти , хто може сказати ?

    ( Діти повідомляють , що Снігуроньку вкрала Снігова Королева )

    Дід Мороз: Ось тепер все зрозуміло
    Треба братися за діло
    В путь – дорогу вирушати
    Щоб Снігуроньку врятувати

    Круки: Шлях у нас буде нелегкий -
    Треба зі Злом вступить в двобій.
    Королеву відшукати
    І Снігуроньку забрати.



    Дід Мороз: Ну, злодюжки, постривайте ! ( махає посохом )
    Лиш добратись до вас дайте !
    ( хапається за спину, серце, стогне )

    Ох, старий я став, пташатки,
    Не робив давно зарядки.
    Треба сил мені набратись,
    Щоб з Королевою змагатись.

    Круки: Ти, Дідусю, відпочивай.
    На стілець, ось тут ,сідай.
    А внучата ось твої
    Щось покажуть враз тобі.

    ( художній номер одного класу ) ХОРОВОДИ , ІГРИ

    Дід Мороз: Дякую вам, діти милі.
    Відпочив , набрався сили.
    Та пора нам у дорогу !
    Дякую за допомогу !
    ( Заходять за ялинку. )

    Картина 3
    ( З іншого боку виходять Снігова Королева і Снігурочка , яка вже зачарована )

    Снігова Королева : Іди , Снігуронько, сідай.
    Та роботу починай.
    Ти складай слова з крижинок,
    Наприклад, «вічність», на починок.

    ( Віхолі ): Вічність я сумна жила
    В моїй фортеці тьми і зла.
    Лише вітер завиває
    По кімнатах десь гуляє.

    Я спіймала це дівчисько.
    Не підходь до неї близько,
    Бо отруїшся й сама
    Чарами холоду і зла.

    Бачиш?
    Вже поблідла і змарніла,
    Мов сніжинка стала біла.
    Все обридло їй й байдуже,
    Більш ні з ким вона не друже.

    Новий рік не зустрічає,
    Дітям не допомагає,
    Дідуся свого забула.
    Собі заміну я здобула.

    Я свято дітям зіпсувала,
    Діда Мороза налякала.
    Прийдуть на свято, а дарма -
    Снігурки вже давно нема !
    Ха-ха-ха-ха ! ( Летять за ялинку )

    Снігурка : Навколо все таке байдуже
    Набридло все мені вже дуже.
    Тут спокій, вічна мерзлота -
    Весь світ змінивсь , і я не та.

    ( повільно заходить за ялинку )

    Картина 4

    ( з’являються Дід Мороз і круки)

    Круки: У ліс дрімучий ми зайшли,
    А Снігуроньку не знайшли.
    Треба когось розпитати,
    Куди далі шлях тримати.

    ( Звучить музика…Вибігає розбійниця)

    Розбійниця : Стій, не руш, бо буде лихо.
    Я люблю, щоб було тихо.
    Хто в моїм лісі блукає -
    Той від мене клопіт має !

    Я – господарка лісів,
    Наганяю жах усім.
    Я грабую, роздягаю
    І від цього втіху маю.

    Хто такі ? Я вас питаю.
    Бо у лісі всіх я знаю.
    Що за дивний Дідуган ?
    Говори, бо враз як дам !


    Ну, «колись», бо стрельну в вухо,
    Давай мішок сюди щодуху.
    ( хоче забрати )
    Я – розбійниця , крадійка,
    Не пручайсь, бо буде бійка !

    Дід Мороз: Нове лихо в мене знову,
    Відібрало навіть мову.
    Дівчинко, гарненька, мила,
    Чи про мене ти не чула ?

    Дідом Морозом я звуся,
    На Новий рік до діток мчуся,
    Дарую дітям радість, сміх
    Вітаю зі святами всіх !

    Круки: Онучку милу Дідусь має
    Та де шукати її не знає.
    Зла Королева дівчинку вкрала,
    В дітей свято відібрала.

    Снігурку ми йдемо шукати,
    Бо рік Новий пора стрічати.
    І ти приходь до нас, дитино,
    Зустрінемо тебе гостинно.

    Розбійниця: Та я б прийшла, чого боятись ?
    Та в мене ні в що, Діду, вбратись.
    Я по деревах більш стрибаю,
    І сукні нової не маю.
    Дід Мороз:
    То не біда, ти не журися,
    Вдягай, що є, і більше смійся.
    На свято можна все вдягати
    Та нагороди за це мати.

    Ми гостей завжди чекаємо,
    Піснями і танцями розважаємо.
    Приходь, побачиш все сама -
    А зараз привітання тобі покаже дітвора.

    ( художній номер іншого класу, демонстрація новорічних костюмів)

    Розбійниця: Я радію, я сміюся,
    Більше я на вас не злюся.
    Шукати Снігуроньку допоможу,
    Дорогу в королівство підкажу.
    Є у мене олень дивний, ( виходить олень )
    Він хороший, тихий, смирний.
    В королівство підкаже путь. ( до оленя )
    Любий оленю, мене не забудь.

    Вам пора ! Мерщій сідайте ,
    За Снігуркою вирушайте.
    Оленю, лети щодуху
    Щоб впіймати ту злодюгу !

    ( Швидко заходять за ялинку )

    Картина 5

    ( Виходять Снігуронька і Снігова Королева, сідають. Снігуронька складає слово.
    Снігова Королева насолоджується картиною . Вбігають Дід Мороз і Круки )

    Дід Мороз: Онучко, люба, ти знайшлася !
    Мерщій додому ти збирайся,
    Вся дітвора тебе чекає
    Без тебе свято не починає!
    Снігуронька: ( крижаним голосом )
    Не заважай, іди собі.
    Зовсім не рада я тобі.
    Слово з крижинок я складаю -
    Від Королеви милість маю.

    Снігова Королева: Не чіпай, не допоможе.
    Забрати онуку хочеш, може ?
    Та навіщо тобі така –
    Дівчина байдужа й зла ?

    Дід Мороз: Ти радіти не поспішай
    Нам лише часу трішки дай,
    Твої злі чари ми розвіємо
    І за святкуємо так, як мріємо.

    Круки: Діти, потрібна ваша допомога !

    Дід Мороз: Треба Снігурці художній номер показати
    Щоб вона могла згадати
    Мене, Мороза, Новий рік
    Як ми святкуємо щорік !


    ( Учні одного класу показують художній номер - Снігурка зацікавлюється.
    Учні іншого класу показують веселий номер – Снігурка починає радіти )

    Снігуронька: Діду, діти, я згадала,
    Що родину дружну мала,
    Що кожен рік йдемо вітати,
    Рік Новий з дітьми стрічати.

    Зла королева мене вкрала,
    Холодом своїм зачарувала.
    Та дитяча радість й сміх
    Злі чари враз прогнали всі.

    Снігова Королева : Втрачаю чари я на диво.
    Як у вас тут добре й мило,
    Хочу з вами святкувати
    Новий рік разом стрічати.
    Нас, благаємо, пробачайте,
    У коло друзів і нас приймайте.

    Всі: Пробачаємо !

    Снігуронька: Пробачаємо! Зустрічай.
    Та цей урок не забувай .
    Треба в дружбі з усіма жити –
    Не доведеться вік тужити.

  10. #8
    Местный Аватар для Лариса Лебидка
    Регистрация
    15.03.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    110
    Поблагодарил Поблагодарил 
    5
    Поблагодарили Поблагодарили 
    28
    Поблагодарил в

    17 сообщениях

    По умолчанию

    СЦЕНАРІЙ

    проведення районного зльоту старшокласників
    у формі конкурсу на кращий новорічний костюм
    «ВЕСЕЛИЙ КАРНАВАЛ»


    1. Увага! Увага! Слухайте всі!
    Зараз у нас засяють вогні,
    Музика тут залунає і сміх,
    Свято веселе, свято для всіх!

    2. Слухайте нас, слухайте всі
    І не проґавте хвилини оці.
    Щирою радістю вибухне зал
    І розпочнеться у нас карнавал.

    3. Хай буде це свято на казку багате,
    Хай будуть ялинки, цукерки, сніжинки,
    Снігуроньки, Діди Морози рум»яні
    Й зимові канікули довгождані.
    Кружляє в танку дітвора ясноока,
    Вітаєм усіх з Новим роком!

    (Танок)

    4. То ж не барися, костюм одягни
    Сяють уже на ялинці вогні.
    Сміхом і радістю повниться зал,
    Розпочинаємо наш карнавал.

    Ведуча: Ми вітаємо у цьому залі кращих старшокласників району. Радіємо зустрічі з вами саме в цю чарівну пору року. Пору, коли святково сяють вогники на ялинці, пору, коли здійснюються найзаповітніші мрії та сподівання, пору, коли всі ми і дорослі, і малі можемо поринути в чарівну країну дитинства. Тому цю традиційну зустріч ми вирішили провести у вигляді творчого конкурсу на кращий новорічний костюм «Веселий карнавал».

    (Музичне оформлення)

    Сьогодні ви поринете у казковий світ за допомогою учасників нашої конкурсної програми. На вас чекає зустріч з цікавими та незвичайними героями, веселощі, розваги, нові знайомства та зустрічі з давно знайомими персонажами Новорічних свят. Вітайте Діда Мороза та Снігуроньку.

    (Поява Д.М. та Снігуроньки)

    Д.М.: Я цілий світ цей обійшов,
    Де лиш сягнути можна оком.
    І ось тепер на бал прийшов,
    Щоб привітати з Новим роком.
    Я не їхав. Йшов ночами,
    Брів глибокими снігами
    Пробивався поміж віт
    Новорічний ніс привіт.
    І потрапив я в цей зал
    На чарівний карнавал.

    Сн.: Сьогодні для суму в нас місця не буде
    Радість і сміх пануватимуть всюди.
    Запрошуємо вас танцювати, співати,
    Щоб настрій бадьорий, веселий всім мати.

    Д.М.: В Новорічну цю годину
    Вітаєм вас і всю родину.
    Вітаєм друзів ваших, рідних
    І дякуєм за працю плідну.

    Сн.: Дяку прийміть за гарне навчання,
    За спортивні та інші цікаві змагання,
    За участь у дебатах, у КВНі,
    За чудові концерти на сцені..
    Тому відділ освіти Районної Державної адміністрації
    Вітає вас під ваші бурхливі овації.

    Д.М.: З вітальними словами до вас звертається ______________________________
    (Виступ)

    Ведуча: А тепер перейдемо безпосередньо до нашої конкурсної програми. Як і ведеться, для проведення конкурсу потрібно три складові:
    Учасники . Вітаємо їх своїми гучними оплесками.

    (Вихід учасників. Музичне оформлення).

    Участь на нашому «Веселому карнавалі» конкурсантів відбудеться по черговості прибуття делегацій старшокласників на сьогоднішню зустріч. Для порядку я ознайомлю вас із черговістю виступу учасників у кожному конкурсі.

    (Ведуча зачитує список участі конкурсантів)

    Якщо запитань немає, то перейдемо до не менш важливої частини конкурсної програми – представлення журі.
    Голова журі __________________________________________
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.

    Сьогодні у нас творчий конкурс, а це означає, що кожен із учасників буде по-своєму цікавим та незвичайним, то ж на наших суддів покладено почесну місію визначити найоригінальніший, найвеселіший, найнезвичайніший, найартистичніший, шокуючий, найкрасивіший, вражаючий, найкумедніший, захоплюючий та найказковіший герой. І звичайно ж, який конкурс без переможця, він стане володарем титулу «Найкращий новорічний герой-2009».
    Зараз канікули, то ж ніяких оцінок, лише шляхом обговорення наше журі, по закінченню конкурсної програми, нагородить відповідним титулом кожного учасника.
    А тепер перейдемо до третьої складової конкурсу – це ви, наші шановні болільники, якомога частіше підтримуйте та допомагайте своїми дружніми оплесками нашим учасникам. І перша репетиція для болільників – перед початком подаруйте свої щирі посмішки та теплі оплески конкурсантам.

    Д.М.: Ми в новорічний лантух
    Збираємо таланти!
    Тут будуть танці і пісні
    Повеселімося усі!

    Сн.: Чекають вас усіх дарунки
    Побачите цікаве ви усі
    І зустрінетесь із казковим світом,
    Що сниться вам тепер у сні.

    Ведуча: Ми розпочинаємо конкурсну програму. Зараз вам буде представлено все розмаїття чарівних новорічних костюмів. Адже у нас перший конкурс, який так і називається «РЕКЛАМА ТА ДЕМОНСТРАЦІЯ НОВОРІЧНОГО КОСТЮМУ». Я прошу учасників зайняти місце в залі, біля мікрофону залишається лише учасник під №1. Завдання учасників розрекламувати свій костюм так, щоб прихід старого нового року вам захотілося зустрічати саме в ньому.
    Ми розпочинаємо.
    1 конкурс.
    Нашому журі, я думаю, необхідно порадитися, учасникам підготуватися до наступного конкурсу, то ж я оголошую музичну перерву.

    (Художній номер)

    На черзі наступний конкурс «НОВОРІЧНЕ ВІТАННЯ». Яке ж свято без вітань та побажань. Завдання для конкурсантів з Новим роком привітати та гарний настрій дарувати. А як саме це буде за допомогою вірша, пісні чи танцю вирішувати їм самим.
    Вітайте учасника під №1.
    2 конкурс.
    Магічне казкове число три. То ж і конкурсів у нас буде троє. На нас чекає останні й конкурс «ВЕСЕЛА ГРА», Завдання наших героїв – нести радість оточуючих і не лише своїм зовнішнім виглядом, а й вмінням спілкуватися з глядачами, організовувати різноманітні ігри та конкурси.
    Ми думаємо нашим учасникам зібратися з силами та підготуватися до вирішального випробування, то ж я запрошую на сцену _________________________

    (Художній номер)

    Розваги починаються. Я попрошу болільників бути активними і підтримувати конкурсантів своєю участю в запропонованих ними іграх. Дід Мороз пообіцяв, що жоден переможець не залишиться без подарунку.
    3 конкурс.
    Позаду виступ останнього учасника, а це означає, що зараз до роботи приступає наше журі. Я нагадаю, що шляхом обговорення буде визначено найкращого та нагороджено відповідними титулами кожного з учасників «Веселого карнавалу». Журі ми гучними оплесками проводжаємо до нарадчої кімнати, а самі продовжуємо веселитися.
    (Концертна програма згідно приїзду делегацій)

    (Нагородження учасників)

    Д.М.: Зустріч наша підійшла до кінця
    Закінчилась історія ця

    Сн.: Здавна вже так повелося всюди,
    Що на щастя Дід Мороз щось дарує людям.
    То ж скажи ти: Дідусю,
    Що даруєш нині цій дружній родині?

    Д.М.: Найкращий дарунок вони уже мають
    То сонце свободи у рідному краї.
    А другий дарунок у нашій країні – то
    Щастя і радість у кожній родині,
    А третій дарунок – що є на прикметі, -
    То мир довговічний на нашій планеті
    Як ці найдорожчі три речі в нас будуть,
    Щасливі у році Новому всі будуть.

    (І на останок – приніс вам дарунок-
    Цей величенький доволі пакунок).

    (Вітання Нового року)

    Ну, тепер, мабуть, усе. Всю роботу ми зробили.
    На останок ще слівце
    Щире вам сказать хотіли.

    Сн.: Хай Новий рік із щастям новим
    У ваш дім господарем ввійде
    І разом із запахом хвої
    Здоров»я і щастя принесе.

    З Новим роком! З новим щастям!

  11. #9
    Новичок
    Регистрация
    17.04.2010
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    7
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Новорічне свято мл.гр.
    Танець
    ВЕДУЧА. Знов Новий Рік завітав до садка!
    Гляньте, ялинка яскрава яка!
    Ця лісова красуня розкішна
    Зробить нам свято веселим та пишним.
    ДИТИНА. 1. З'явилась ялинка
    У нашому садку –
    У вогниках-іскринках,
    У білому сніжку.
    2. Вмиває дощик срібний
    Зелені гілочки
    І сяють поміж ними
    Блискучі зірочки
    3. Ялиночко, повір мені,
    Ти диво новорічне.
    В казково-пишному вбранні
    Така струнка й велична!
    4. Ти приносиш в кожен дім
    Радощів багато
    І даруєш нам усім
    Незабутнє свято.
    Пісня
    ВЕДУЧА. Давайте помилуємося ялинкою
    І прочитаємо їй у подарунок вірші.
    ДІТИ. 1. Ой ялинка! Як красиво
    світять зорі з висоти.
    Ой, скільки малят щасливих,
    Запросила в гості ти!
    2. Під ялинкою сьогодні
    Все лунають голоси:
    Здрастуй свято новорічне!
    Свято радості й краси.
    3. Нам дуже, дуже весело
    Це свято зустрічати
    І пісню про ялиночку
    Ми будемо співати.
    Пісня
    ВЕДУЧА. Що сталося з нашою ялинкою? А, їй сподобались наші вірші та пісні. Вона хоче щось сказати.
    ЯЛИНКА: Я - Ялинка, ось яка
    І пухнаста, і струнка,
    І зелена, й чарівна,
    Кучерява, й запашна.
    Вся в ліхтариках вогнистих,
    В різнобарвному намисті.
    З новим роком вас вітаю
    І здоров'я вам бажаю.

    Дякую, вам малята,
    Що на свято завітали!
    Й гарно так мене прибрали.
    Чудовий хоровод водили
    І вірші мені дарили.
    За це я вам подарую золоту шишку. Зніміть її з ялинки. Якщо буде потрібна моя допомога .
    ВЕДУЧА. Дякуємо тобі, Ялиночко.
    Морозець пощипує
    Сніг - сніжок кружляє
    Біленькі сніжиночки танцюють
    Круг ялиночки.
    Танець.
    ВЕДУЧА. А давайте мов живого
    Зліпимо сніговика.
    ПІСНЯ.
    Під музику завірюхи крутячись забігає Сніговик і завмирає. ВЕДУЧА. Ось і наш сніговик.
    Та він не живий.
    Що ж робити?
    Ось нам шишка допоможе.
    Зараз я її потру.
    Включається ялинка.
    ВЕДУЧА. Ялиночко, допоможи,
    Сніговика ти оживи!
    ЯЛИНКА. Ви скажіть такі слова:
    1,2.3 сніговик ти оживи!
    Діти повторюють слова і оживає сніговик.

    СНІГОВИК. Ой, що зімною сталося!? Мене щойно виліпили із снігу малята. І сталося диво - я ожив!
    Рухає руками, ногами, головою.
    СНІГОВИК. А що у вас за свято? Ви всі такі нарядні?
    ДІТИ. Новий рік.
    СНІГОВИК. Ой, як хочеться розім'ятися і потанцювати. А у вас є сніговички?
    ВЕДУЧА. Так є.
    СНІГОВИК. Гей, малі сніговички
    Ви підходьте всі сюди.
    Та беріть мерщій ви сніжки
    Потанцюємо з ними трішки.
    Діти-сніговички беруть сніжки і стають за сніговиком
    ДИТИНА СНІГОВИК. Ми малі сніговички
    Зліплені із снігу
    Стоїмо ми у дворі
    Всім дітям на втіху.
    ПІСНЯ - ТАНОК
    ГРА: «ЗБЕРИ СНІЖКИ»
    СНІГОВИК. Ой, як стало жарко у вас. Тану, тану! Скоріше побіжу на двір там гарно, холодно. До побачення! Дуже гарно було у вас гостювати! Зустрінемось на вулиці!
    ВЕДУЧА. Різні дива, малята
    Можуть статися в цей час
    Ось й маленькі ведмежата
    Тут з'явилися у нас.
    Зявляються ведмежата під музику.
    ВЕДМЕЖА. 1. Ми - веселі ведмежата
    У лісі гуляли
    На казковий карнавал
    Разом поспішали.
    2. Полюбляємо ми дуже
    Усе солоденьке
    Тож запрошуєм в таночок
    Цукерочок смачненьких.
    ТАНОЧОК ВЕДМЕЖАТ
    ВЕДУЧА. Часу уже і Дідусю Морозу з'явитися. А давайте його покличемо. Дід Мороз! Діти кличуть діда декілька раз. Заходить Дід Мороз.

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru