Показано с 1 по 8 из 8

Тема: Помогите, пожалуйста, Романенко Наталии победить её болезнь!

  1. #1
    Авторитет Аватар для Kolpachiha
    Регистрация
    25.11.2009
    Адрес
    город кузнецовск ровенская обл
    Сообщений
    6,252
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8,684
    Поблагодарили Поблагодарили 
    9,569
    Поблагодарил в

    2,051 сообщениях

    По умолчанию Помогите, пожалуйста, Романенко Наталии победить её болезнь!

    Девочки, здравствуйте!
    У нас беда!Кто имеет возможность, помогите, пожалуйста!!!

    Цитата Сообщение от Anechka_Rom Посмотреть сообщение
    Доброго дня, шановні колеги. Дуже прошу вашої допомоги. Мене спіткала страшна хвороба. Ніколи б не могла подумати, що може таке трапитися саме зі мною. Жила звичайним життям - робота, сім'я, садкові діти , а з ними свята, розваги. А тепер - "хімія", яка забирає не тільки багато фізичних,моральних сил, а ще й дуже багато матеріальних витрат. Без допомоги небайдужих людей дуже важко подолати цю хворобу самій. Вже декілька років я вважаю наш форум своїми друзями, саме тому я звертаюся до вас. Кожна ваша гривня може допомогти мені. Якщо хтосб сумнівається в правдивості, то будь ласка, пишіть в особисті повідомлення я надам медичні документи. Якщо у Вас є можливість розмістити моє звернення на інших розділах нашого форума- буду дуже вдячна! Дай Боже всім здоров'я!
    Цитата Сообщение от Anechka_Rom Посмотреть сообщение

    Номер картки Приват Банку 4405 8823 1480 5494 Романенко Наталія Павлівна

  2. Следующий пользователь сказал cпасибо Kolpachiha за это полезное сообщение:

    Иришка Б (17.01.2016)

  3. #2
    Местный Аватар для Anechka_Rom
    Регистрация
    29.10.2011
    Адрес
    Переяслав- Хмельницкий
    Сообщений
    386
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,833
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,590
    Поблагодарил в

    262 сообщениях

    По умолчанию

    Я Романенко Наталія Павлівна, мені 45 років. Я живу в міті Переяслав-Хмельницький, Київської області. З 1994 року працюю музкерівником в садочку. Маю вищу категорію і звання методиста. Садочок наш найкращий в області, неодноразово займав перші місця. Дуже гарна завідуюча вона живе нашим садком. Запрошую вас переглянути вебсайт нашого садка: http://lyubavonka.com.ua/
    Я дуже люблю свою роботу,нею живу. Завжди намагаюся щось придумувати нове і цікаве для дітей. Але хвороба вирвала мене з цього життя. Була пухлина на яєчнику, зробили операцію, а тепер потрібно хіміотерапія. Першу триденну зробила, а ще потрібно три. І кожна коштує немало грошей. І без допомоги рідних,друзів та небайдужих людей дуже тяжко. Медичні документи якщо потрібно можу надати. Боротися з фізичними,душевними та матеріальними проблемами самотужки важко. Буду вдячна всім хто відгукнеться!
    Дужа вдячна за допомогу: Дерді Світлані Миколаївні, Лавріненко Юлії Анатоліївні, Зозулі Лілії Миколаївні, Бабушкин П.І, Віленська Олені Олексіївні, Примаченко Наталії Василівні. Хай вам Бог дає здоров'я. Дякую за вашу небайдужість!

  4. 2 пользователей поблагодарили Anechka_Rom за это полезное сообщение:

    Kolpachiha (19.01.2016), Иришка Б (17.01.2016)

  5. #3
    Местный Аватар для Anechka_Rom
    Регистрация
    29.10.2011
    Адрес
    Переяслав- Хмельницкий
    Сообщений
    386
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,833
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,590
    Поблагодарил в

    262 сообщениях

    По умолчанию

    Хотіла пояснити чому я так мало спілкувалася. Справа втому, що сторінку і все інше створювала моя донька, а потім вона поїхала і я не знала як що змінювати тільки використовувала для роботи, те що мене вона навчила виставляти сценарії та писати відгуки. Було дуже багато нюансів, які я не зрозуміла. Навіть не знала як треба "лайкати". Тепер буду вчитися заново) Я і зараз користуюся допомогою доньки,а то багато чого не вмію: не відео виставляти, ні музику додавати, тому так і виходить що моя активність на сайті дуже маленька. Хочу пояснити це, щоб ви не думали,що я щось приховую. Ще раз дякую!

  6. Следующий пользователь сказал cпасибо Anechka_Rom за это полезное сообщение:

    Иришка Б (17.01.2016)

  7. #4
    Авторитет Аватар для Ирина Викторовна муза
    Регистрация
    08.11.2009
    Адрес
    Украина Чернигов
    Сообщений
    6,836
    Поблагодарил Поблагодарил 
    5,150
    Поблагодарили Поблагодарили 
    5,559
    Поблагодарил в

    1,250 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Anechka_Rom Посмотреть сообщение
    Садочок наш найкращий в області, неодноразово займав перші місця.
    Судя из того, что я увидела на вашем сайте так и есть! Молодцы! Сразу видно работают профессионалы, любящие детей!
    Цитата Сообщение от Anechka_Rom Посмотреть сообщение
    Я дуже люблю свою роботу,нею живу. Завжди намагаюся щось придумувати нове і цікаве для дітей.
    Очень интересный у вас кружок! Фотографии с праздников тоже о многом говорят, какие красивые костюмы, зал шикарный, дети довольные.Еще раз повторюсь МОЛОДЦЫ!!!
    Цитата Сообщение от Anechka_Rom Посмотреть сообщение
    Була пухлина на яєчнику, зробили операцію, а тепер потрібно хіміотерапія.
    у меня у свекрухи был такой диагноз, Слава Богу уже прошло 15 лет, все нормально! Все будет хорошо! Держитесь!


    irina6102@ukr.net



  8. #5
    ♫♩♬♪ Ваш модератор ❀ ツ Аватар для nezabudka-8s
    Регистрация
    22.08.2010
    Адрес
    Россия-матушка
    Сообщений
    8,057
    Поблагодарил Поблагодарил 
    11,671
    Поблагодарили Поблагодарили 
    43,513
    Поблагодарил в

    3,882 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Anechka_Rom Посмотреть сообщение
    Боротися з фізичними,душевними та матеріальними проблемами самотужки важко. Буду вдячна всім хто відгукнеться!
    Наташенька, сочувствую Вашей беде и хочу поддержать. Держитесь! Поправляйтесь быстрее, Вы ещё такая молодая, нужно победить эту страшную болезнь! Не унывайте, Вы с ней справитесь. И думаю, наши отзывчивые форумчане не останутся в стороне, помогут, чем смогут.

    Вчера пыталась переслать денежку по тем реквизитам, которые у Вас указаны, ничего не получилось. Может, у Вас есть Яндекс-кошелёк или какие-то ещё реквизиты, чтобы Вам из России и из других стран пересылали деньги? А Вы при получении могли бы их переводить в гривны.




  9. 3 пользователей поблагодарили nezabudka-8s за это полезное сообщение:

    Ирина Викторовна муза (16.01.2016), Иришка Б (17.01.2016), Лильчик (16.01.2016)

  10. #6
    Авторитет Аватар для Иришка Б
    Регистрация
    04.04.2009
    Адрес
    Москва
    Сообщений
    1,540
    Поблагодарил Поблагодарил 
    391
    Поблагодарили Поблагодарили 
    389
    Поблагодарил в

    75 сообщениях

    По умолчанию

    Наташенька,держитесь,всё будет хорошо.Примите и от меня скромную помощь.Скорейшего выздоровления!

  11. #7
    Местный Аватар для Anechka_Rom
    Регистрация
    29.10.2011
    Адрес
    Переяслав- Хмельницкий
    Сообщений
    386
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,833
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,590
    Поблагодарил в

    262 сообщениях

    По умолчанию

    Спасибо Вам всем! Очень благодарна за помощь и поддержку. Спасибо за материальную помощь Артемьевой Ларисе, Лисенко Ольге, Братиш Ирине, здоровья вам, и семейного благополучия.

    Дуже Вам дякую! Бажаю здоров'я!!!! Сімейного благополуччя. Хай Бог вас оберігає!

  12. Следующий пользователь сказал cпасибо Anechka_Rom за это полезное сообщение:

    Иришка Б (31.01.2016)

  13. #8
    Авторитет Аватар для Ирина Викторовна муза
    Регистрация
    08.11.2009
    Адрес
    Украина Чернигов
    Сообщений
    6,836
    Поблагодарил Поблагодарил 
    5,150
    Поблагодарили Поблагодарили 
    5,559
    Поблагодарил в

    1,250 сообщениях

    По умолчанию

    Наташенька, кинула не много денежки, прости , что не очень много, я еще потом кину, сейчас ну очень тяжелое положение. Выздоравливай!


    irina6102@ukr.net



Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru