Страница 6 из 6 ПерваяПервая ... 23456
Показано с 76 по 82 из 82

Тема: День дошкільного працівника. День вчителя

  1. #76
    Местный
    Регистрация
    21.02.2010
    Адрес
    Мелитополь
    Сообщений
    119
    Поблагодарил Поблагодарил 
    487
    Поблагодарили Поблагодарили 
    649
    Поблагодарил в

    73 сообщениях

    По умолчанию

    Здравствуйте все! По материалам этой темы сделала два коротеньких сценария и уже есть по ним видео к Дню дошкольников 2020. Делюсь:
    День вихователя діти 2020
    1.Наш улюблений садок
    З сонечком сміється
    Дітям і дорослим радий,
    Гарно в нім живеться!


    2.За що в садок ходити люблять діти?

    За те, що нас тут пестять і голублять.
    За те, що пиріжки смачні готують.
    За те, що нас не боляче лікують.
    А ще за те, що вчать так малювати.
    Книжки цікаві можна розглядати.
    Що досхочу нам дозволяють гратись.
    На гойдалці веселій покататись.
    А головне, ми не відповіли:
    За те, що других мам ми тут знайшли.


    Багато хочемо ми ще сказать,
    Але про те ми поведем тут мову,
    Що педагога треба шанувать.
    За їхню віру, ласку і тепло,
    За те, що розуміли нас, любили,
    За допомогу, чуйність і добро.
    Щоб ви ще років сто прожили.


    1. Наш садочок, мов дзвіночок
    Від дитячих голосів.
    Вихователь вранці-рано
    Ніжно діток обійма...
    І іде щаслива мама —
    За малят турбот нема.

    2. Теплі руки їх стрічають,
    Ласка й ніжність зігріва.
    Всьому діточок навчають,
    Що їм знати вже пора.

    3. Гарно дітям у садочку!
    Наш садок всім — рідний дім!
    То ж приводьте сина й дочку,
    Будем раді вам усім.

    1. Вже осінь стукає в віконце,
    Кружляє листячко в танку.
    І шле цілунок ніжне сонце
    Для всіх, хто робить в дитсадку.


    2. Осіннє свято... Відлітають
    В блакитнім небі журавлі,
    А педагогів вже вітають
    Дитячі усмішки ясні.

    3. Якого ще дарунку треба,
    Для вихователів в цей день? —
    Щоб завжди було мирне небо,
    Дитячий щебет повсякдень.

    4. Навчіть дітей цей світ любити,
    Добро робить, пісень співать,
    Не просто жити, а — творити,
    І рідних завжди шанувать.

    5. Бажаем вам - здоров'я, щастя,
    В житті не знати горя й бід.
    Та щоб зозуля вам кувала
    Ще понад двісті довгих, літ.

    6. В роботі — успіхів, терпіння,
    Натхнення, усмішок, тепла.
    І щоб робота педагога
    Завжди вам радістю була.

    7. То ж з Святом, любі педагоги,
    У добру путь і в добрий час!
    Хай будуть вам легкі дороги,
    Ми від душі вітаєм вас!

    https://youtu.be/q8QM-JbyNno

  2. 3 пользователей поблагодарили Ириришка за это полезное сообщение:

    Инесса Анатольевна (27.09.2020), Ллорхен (23.09.2020), Наташа5374 (23.09.2020)

  3. #77
    Местный
    Регистрация
    21.02.2010
    Адрес
    Мелитополь
    Сообщений
    119
    Поблагодарил Поблагодарил 
    487
    Поблагодарили Поблагодарили 
    649
    Поблагодарил в

    73 сообщениях

    Смущение

    День дошкілля ми сьогодні радо відзначаємо!
    Всі садочки України з святом привітаємо!
    Від нашої «Росинки» вам побажання щирі:
    Працюйте і живіть у злагоді і мирі!

    Вітаємо вас всіх з чудовим святом,
    воно і ніжністю, і щастям задзвенить.
    Дошкільнику! Як в слові цім багато
    добра, любові й радості звучить.

    Нехай ця осінь золота
    вам подарує вік щасливий,
    щоб не згасала доброта!
    Здоров'я, радощі і сили.

    Щоб ваш важкий, почесний труд
    був плідний , як багата осінь.
    І кожен день, що йде новий,
    хай тільки щастя вам приносить.

    Мій дитсадок для мене - другий дім,
    До нього я щоднини поспішаю,
    І, може, зовні не найкращий він ,
    та успіх не фасади визначають.

    У нас з садочком найприємніші турботи -
    в дитячі душі сіяти добро,
    і щиросердно, ніжно їх любити ,
    так, щоб від серця і до серця йшло тепло.

    Спасибі долі , і землі, і небу,
    що стежкою знайомою іду.
    Ну що, садок, іще зробить для тебе?
    сюди своїх онуків приведу.

    А час летить невпинно та суворо
    І так іде за роком рік
    Дорослі діти знов ідуть до школи.
    На зміну їм приходять малюки.

    I знову починаємо з початку,
    Струмочок знов перероста в ріку.
    Уважно стежать любі оченята
    за кожним кроком у садку!

    І я життя порівнюю з весною
    Коли безмежна радість малюка.
    Крокуй, рости , я тут, з тобою
    і ось тобі моя рука!


    Я вам бажаю щиро
    В садку й удома тільки миру!
    Батьків побільше з розумінням,
    Щоб не терзались ви сумлінням,
    Зарплати ваші щоб зростали,
    А вихованці поважали.

    https://youtu.be/hjSlQtz5vgk

    Флешмоб танцевали еще на выпускной. теперь опять пригодился:)

  4. 6 пользователей поблагодарили Ириришка за это полезное сообщение:

    s.piskunn (27.08.2021), SANOCHKA (24.09.2020), Инесса Анатольевна (27.09.2020), ЛюдмилаИвановна (24.09.2020), Наташа5374 (23.09.2020), Пензева Людмила (21.09.2020)

  5. #78
    Местный Аватар для Инесса Анатольевна
    Регистрация
    08.09.2012
    Адрес
    Центральная Украина
    Сообщений
    308
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,433
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,291
    Поблагодарил в

    196 сообщениях

    По умолчанию

    нашла в нете такой монолог на день дошкольника, может кому - то пригодится. Мама віддає першу дитину в садочок. Баба плаче, просить маму залишити дитя вдома. Кланеться-божиться, що буде глядіти і виховувати, аж до інституту. Мама, зваживши всі за і проти, приймає рішення, що в садочок вони все таки йдуть. Мить, м’яко кажучи, хвилююча, правда? Стільки важливих вимог і питать, які треба поставити: які вихователі -вік, стаж, відгуки від інших мам, знак гороскопу,родословна, за кого голосували на виборах? Практикують методику Монтесорі? Чи є стендфордський диплом у дитячого психолога? Нема?! Ну таке собі завідєніє. Яка кількість дітей в групі? Кількість постійно сопливих дітей? Кількість привитих і купивших довідку дітей? Англійська? Німецька? Китайська? Мова жестів глухо-німого ефіопського племені Мухасі - чим побільше лінгвістичних знань для моєї найобдарованішої малявочки. Танці, співи, малювання, макраме, карате, висипання картин бурштином, Азбука Морзе...- все найсучасніше і найнеобхідніше для мого вундеркінда. І ще обов’язковою вимогою для нас є наявність в садочку власного контактного зоопарку з Мадагаскарськими блакинтими фазанами. Є? І басейну з дельфінами. І соляної кімнати. Скажіть, чим ви годуєте дітей? Шеф-повар проходив стажування у Франції? А ці яблука точно органічні? А молоко? Дайте номер телефону ферми, яка вам його постачає. Я хочу познайомитись з коровою особисто. Моя дитинка просто так не засне, треба, щоб ви їй чухали спинку, співали колискову, а ногою легенько вистукували ірландський степ, бо вона так любить. Нарешті, отримавши задовільняючі тривожну материнську душу відповіді, мамасіта приводить своє чадо в групу. Роздягає дитину -плаче, роззула -плаче. Відправила - руки трусяться. Серце калахкає - хочеться забрати назад. Стала раком, ховаючись, підглядаєш у вікно знадвору, щоб побачити і оцінити ситуацію. Угледівши своє дитя, почала хукати на скло і малювати пальцем сердечки, щоб зірочка знала, як ти її любиш. Прибиральниця матюком і шваброю відганяє від підвіконня. Прийшла додому, ридаєш, позираючи на годинник. Рвешся забрати раніше. Баба, опустошивши всі запаси Валідолу, завиває, здіймаючи руки до образів. Нарешті час забирати нашу бубочку. Подорозі в садочок, зайшла в магазин і накупляла їй кіндерів, шоколадок, іграшок і нові колготки - щоб вона, і всі в групі знали, як сильно мама скучила...

    Мама відправляє четверту дитину в садочок. Баба плаче, від щастя. Сказала, що думала, що не доживе до цього прекрасного дня. Божиться, що «робіть шо хочте, більш глядіть не буду. Вони мене кончать. В мене тиск 200 на 100...» Вимоги, питання - все це здається мамі не таким і важливим. Вихователька є - і на тому спасібо. Що? Вона недавно свого чоловіка сковорідкою відгамселила і була за це затримана на 3 доби? Ну шлюб - штука комплексна, може він заробив? Вона інколи матюкається? Вихователям прастітєльно, в них робота нервова. Прибиральниця садочку в 90-х вібмотала строк за рекет і озброєне пограбування? Життя прожить - не поле перейти, в 90-х всі виживали, як могли. Хто ми, щоб судить? В групі всередині +15 - хай дітки закаляються, ми не боїмся. +30? Жар кості не ломить. В групі коклюш? Ми ризикнем. Ремонт не робився 10 років? Грибок на стінах? Я прийду, побілю! Хочу попередити, що моя дитина їсть геть усе, тому ховайте від неї вазони. Проблем не буде, хіба лише в тих, які спробують її під час трапези потривожить. Ви у вихідні працюєте? Нє? Шкода...
    Привела... Садочок працює з 7 ранку. Матера зі спиногризом, у всєготовності, стоїть біля дверей о 6:50, радісно пританцювуючи і щось наспівуючи. Закинувши дитя в групу, не озираючись ні на мить, без зайвих слів, мама швидко пре на вихід. Так швидко, що аж підняла за собою пилюку і збила з ніг задуту від сліз недавно спечену мамочку, яка стояла на дворі, вчепившись мертвою хваткою у підвіконня. Прибиральниця вже її відганяла від вікна, махаючи мокрою тряпкою.
    Мама, прибігши додому, міцно обняла бабу і відкрила шампанське. З бабою на двох вдули пляшку, щоб відсвяткувати цей день. Перша - за всіх мам, друга - за українські садочки, третя, традиційно, за любов... День промчався дуже швидко, бо «счастливые часов не наблюдают». Не поспішаючи, поважною ходою, одна з останніх, іде матера забирати дитину з садочку. Подорозі зайшла в магазин. Купила там банку горошку, туалетного паперу і СОБІ шоколадку. На порозі, при вході в садочок, без найменшого почуття провини, мама зжерла ту шоколадку, а фантік викинула. «Комар носа не підточить» - подумала мама, витираючи рота і, розпливаючись у щасливій посмішці, зацьомала своє 4-те золото, яке не бачила цілий день.

    Автор: Kateryna Burrell
    ИНЕССА

  6. 3 пользователей поблагодарили Инесса Анатольевна за это полезное сообщение:

    ivano (03.03.2021), Ллорхен (20.09.2021), Таша71 (21.09.2021)

  7. #79
    Местный Аватар для Инесса Анатольевна
    Регистрация
    08.09.2012
    Адрес
    Центральная Украина
    Сообщений
    308
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,433
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,291
    Поблагодарил в

    196 сообщениях

    По умолчанию

    Вот ещё один монолог видимо автор из России. но можно легко переделать под Украину. Поймала как-то раз воспитательница рыбку. Она оказалась золотой. И взмолилась золотая рыбка: "Отпусти меня, добрая воспитательница!!!! Всё, что попросишь - исполню!"
    Недолго думая та сказала ей : "Обойди мой участок собери все листья, составь план по всем образовательным областям, собери все необходимые заявления, заполни журнал, социальный паспорт группы, составь план воспитательной работы, проведи мониторинг всех детей и прими все необходимые профилактические меры всех видов безопасности, продумай, как обеспечить успех каждого ребенка и доступное дополнительное образование для детей. Сделай все это в первой половине сентября.
    Поработай с каждым из родителей, индивидуально, проведи весь вечер в родительском чате, отвечая на все вопросы, которые созреют у родителей в 11 вечера..
    Научи Свету обувать тапочки правильно, чтобы они "дружили", Колю держать правильно ложку, Макара гладь весь тихий час по спинке, иначе он не заснёт и разбудит остальных детей, перемой все игрушки,и успей это сделать за тихий час, пока дети спят..
    Не упусти из виду ведение всех журналов, свой блог, страницу на портале. И не забывай при этом о качественной подготовке каждого занятия. А ещё самообразование, инновационные технологии, исследовательские работы, проекты на конкурсы, обмены опытом, открытые мероприятия и занятия, субботники, прививки, медосмотры...
    И программу изучить не забудь, она снова обновленная..."
    И ответила рыбка не раздумывая: "ЖАРЬ!!!!!!!"
    ИНЕССА

  8. 5 пользователей поблагодарили Инесса Анатольевна за это полезное сообщение:

    oksana888 (13.09.2021), SANOCHKA (14.09.2021), ЕЛЕНА_71 (18.10.2020), Ллорхен (07.09.2021), мальвина19 (25.09.2021)

  9. #80
    Авторитет Аватар для Котик230580
    Регистрация
    19.10.2008
    Адрес
    Україна, Рівне
    Сообщений
    1,267
    Поблагодарил Поблагодарил 
    3,059
    Поблагодарили Поблагодарили 
    12,772
    Поблагодарил в

    964 сообщениях

    По умолчанию

    ІРИНА

    [IMG][/IMG]



  10. Следующий пользователь сказал cпасибо Котик230580 за это полезное сообщение:

    Atashka (17.09.2021)

  11. #81
    Авторитет Аватар для Котик230580
    Регистрация
    19.10.2008
    Адрес
    Україна, Рівне
    Сообщений
    1,267
    Поблагодарил Поблагодарил 
    3,059
    Поблагодарили Поблагодарили 
    12,772
    Поблагодарил в

    964 сообщениях

    По умолчанию

    Підбірка віршів та інсценівок до ДНЯ ДОШКІЛЛЯ

    https://forum.in-ku.com/showthread.php?t=142833&page=26&p=5558877&viewfull=1#post5558877
    ІРИНА

    [IMG][/IMG]



  12. 6 пользователей поблагодарили Котик230580 за это полезное сообщение:

    Atashka (17.09.2021), ina (23.09.2021), Kolpachiha (04.10.2021), Maria-- (26.09.2021), SANOCHKA (14.09.2021), Ллорхен (14.09.2021)

  13. #82
    Местный
    Регистрация
    21.02.2010
    Адрес
    Мелитополь
    Сообщений
    119
    Поблагодарил Поблагодарил 
    487
    Поблагодарили Поблагодарили 
    649
    Поблагодарил в

    73 сообщениях

    По умолчанию

    Доброго дня! Цьогорічне привітання з Днем дошкілля. Сценарій брала в групі Фейсбуку. Звичайно, переробила під себе https://youtu.be/LoAdd9yMyQE

  14. 2 пользователей поблагодарили Ириришка за это полезное сообщение:

    Kolpachiha (04.10.2021), LoraVerba (29.09.2021)

Страница 6 из 6 ПерваяПервая ... 23456

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru