Страница 71 из 71 ПерваяПервая ... 21616768697071
Показано с 1,051 по 1,051 из 1051

Тема: Новорічні сценарії та інсценівки для середньої, старшої, різновікової груп

  1. #1051
    Местный Аватар для Atashka
    Регистрация
    11.09.2012
    Адрес
    Житомирська обл.
    Сообщений
    172
    Поблагодарил Поблагодарил 
    146
    Поблагодарили Поблагодарили 
    937
    Поблагодарил в

    136 сообщениях

    По умолчанию

    В цьому році всі новорічні сценарії були І.Борисенко, за що їй дуже вдячна.
    Морозиво не для кошенят
    мол.гр.2021р.
    Діти стоять за дверима «потягом».
    «Захід дітей» + гра «Веселий потяг».
    Діти «їдуть» ланцюжком за ведучою, зупиняються та виконують рухи за текстом.
    Ведуча: Нарешті приїхали. А он і будиночок. Пам’ятаєте, я вам про нього розповідала? Нагадаю — там мешкає казкова чарівниця Снігуронька .Погляньте, діти, яка у них ялиночка-красуня стоїть. Нумо підійдемо, подивимося.
    Діти підходять до ялинки, роздивляються.
    Дитина: Ой, струнка ялинка в нас!
    Скільки грає тут прикрас!
    Ми зібралися юрбою,
    Разом з піснею новою
    Рік новий зустріти час!
    Ведуча:
    Станьмо біля ялинки,
    Заведемо пісню дзвінко!
    Усі діти стають круг штучної ялинки.
    Хоровод «Круг ялинки» озв. О.Вдовиченко
    Ведуча: Щось ніхто не виходить нас зустрічати. Мабуть, усі дуже зайняті своїми справами. Нумо покличемо Снігуроньку.
    Діти кличуть: «Сні-гу-ронь-ко!»
    Вальсуючи, заходить Снігуронька, стає біля ялинки. За двері виходять кошенята, їм одягають одяг кухарчуків.
    Снігуронька: Хтось кликав мене?! Це ви?! Як багато гостей до мене в хатинку завітало!
    Ведуча: Так, це ми тебе, Снігуронько, кликали. Подолали велику відстань, щоб у ліс твій чарівний потрапити. Ходять чутки, що ти вариш неймовірно смачне морозиво та охолоджуєш його. Хотілося б на це все подивитися та спробувати на смак.
    Снігуронька: Усе так. Я дуже смачне морозиво варю. Кошенята, допоможете мені принести каструлю?
    Кошенята заходять до зали, несуть каструлю з морозивом, зупиняються біля Снігуроньки, ставлять каструлю на піч.
    Снігуронька відкриває кришку каструлі, показує всім, що там є.
    Снігуронька: Ось, подивіться, як багато морозива зварила я для усіх звірят. Будуть гостинці на Новий рік під ялиночку. Поставлю каструлю ось тут (ставить на лаву), нехай охолоне. Потім і для вас наваримо. А поки що я піду відпочину трішки.
    Снігуронька виходить із зали. Ведуча підходить до каструлі, відкриває кришку, нюхає.
    Ведуча: Який неймовірний аромат має це морозиво: і суничний, і банановий, і чорничний… Смакота! Запах розлетівся по всьому казковому лісі… Тим часом малі Кошенята зимового ранку вийшли на прогулянку. Незчулися, як опинилися біля хатинки Снігуроньки.

    Ігровий танок «Кошенята» м.і сл. О.Вдовиченко
    Діти не сідають.
    Ведуча: Аромат був таким сильним, що Кошенята не втрималися,
    вирішили поцупити морозиво та зʼїсти.
    Руховий етюд «Коти крадуть морозиво»
    Повзуть до каструлі, беруть по морозиву, йдуть на середину зали, «їдять» морозиво, втомлені лягають, удають, що сплять. Заходить Снігуронька, підходить до каструлі.
    Снігуронька: Ну, як тут морозиво? Уже захололо? (Відкриває кришку й бачить, що морозива немає.) Ой-ой-ой, а де ж морозиво?! (Помічає Кошенят, бере віник, іде до них.) Ах ви ж бешкетники, малі ласуни, не дочекалися своєї черги? Таки поцупили морозиво! От я вам зараз усиплю! Ану геть із хати!
    Кошенята швидко встають, Снігуронька з віником женеться за ними. Кошенята втікають і сідають на стільчики.
    Ведуча: Що ж тепер робити? Лісові звірята залишаться без подарунків на Новий рік?
    Снігуронька: Не знаю… Я від хвилювання геть забула чарівний рецепт морозива. Потрібна допомога друга (йде до телефону). Алло, Сніговичку, негайно їдь до мене в лісову хатинку, потрібна твоя допомога. Місцеві Кошенята з’їли все морозиво для лісових звірят.
    Гра-хоровод «Сніговичок»
    • перший куплет — Сніговичок з’являється з кермом, обходить колом залу, кермо віддає Снігуроньці, зупиняється посередині;
    • приспів — діти оточують Сніговичка колом, сходяться — плещуть, розходяться — плещуть;
    • другий куплет — «печуть пряники», потім простягають руки вперед, роблять рухи «дай-дай» (згинають-розгинають пальчики);
    • приспів — ті самі рухи;
    • програш — Снігуронька та ведуча завчасно беруть блакитну тканину, розкривають її, діти та Сніговик починають перебігати під тканиною з однієї частини зали на іншу. На повтор приспіву Сніговичок стає посеред зали, діти біля нього, плещуть у долоні.
    По завершенні гри діти сідають на місця. Сніговичок помічає Снігуроньку. Обіймає її.

    Сніговичок: Привіт, Снігуронько! Ох і галасу ти наробила. Зараз виправимо ситуацію, не хвилюйся ти так. Щоб морозиво почало варитися, потрібно зимову пісеньку заспівати.
    Снігуронька: Не можу, я сьогодні не в голосі від хвилювання.
    Сніговичок: А тобі й не потрібно! Поглянь, скільки в тебе помічників у твоїй хатинці зібралося. От вони й допоможуть: дружно, весело пісеньку зараз заспівають!
    Пісня «Снігу білий, сніжку».
    Сніговичок йде до каструлі, бере ложку.
    Сніговичок: Знімемо пробу (смакує). Ну от, усе гаразд, зварилося.
    Ігровий танок «Морозиво» сл. і м. О.Вдовиченко
    Діти танцюють. Відтак повертають атрибути, сідають. Звучить аудіозапис-«мінус» «Сніговичок» — дорослі ставлять п’ять стільчиків та п’ять відерець за кольором морозива: зелене, блакитне, жовте, червоне, рожеве.
    Сніговичок: Смачне морозиво вийшло, і так багато! Хто ж допоможе його сортувати?
    Снігуронька: От нехай хто з’їв, той і сортує. А ну ж бо, малі Кошенята, йдіть до нас, виправляйте свою помилку — станете нам у пригоді!
    Гра «Кольорове морозиво»
    На стільчики, ставлять на кожне по одному відерцю
    за кольором морозива: жовте, блакитне, червоне, зелене,
    рожеве. Відкривають каструлю з ріжками морозива: вони
    відповідають кольорам відерець. На один колір — п’ять ріжків
    морозива. Кошенята беруть по одному —встромляють у відро,
    беруть інший колір. І так, доки все морозиво з каструлі не опиниться у відерцях.

    Снігуронька: А тепер влаштуємо святковий стіл-подяку для нашого
    Сніговичка. Завдяки його допомозі всі лісові звірята
    зустрінуть Новий рік із подарунками.
    Сніговичок: Ні, не можна святкувати, бо не святково тут! Ялинка
    вогниками не світиться. Ялинко, ялинко, засвіти нам
    свої вогники.
    Звучить аудіозапис «Голос Ялинки».
    -Привіт, малючки пограйте зі Сніговичком у веселу гру.
    Інтерактивна гра «Зимові розваги»
    Усі діти разом зі Сніговичком вільно крокують залою. На слова «Сніжку, друже, ти злови» ведуча та Снігуронька висипають із відер штучні сніжки. Діти граються. Відтак складають сніжки у відра. Йдуть змійкою, імітують катання на санчатах, доганяють Сніговичка, крутять руками-кулачками — чистять сніг. Далі їдуть на ковзанах — човгають по залі. Після слів: «Нумо, друже, дожени!» Сніговичок доганяє-розганяє діток на стільчики.


    Поки діти грають у гру, дорослі кладуть у каструлю подарунок.
    Ведуча: Ну що, змерзли, малюки? Добре, що в хатинці тепло й
    затишно — відпочиньте, зігрійтеся!
    Ведуча: Виходьте, малюки. Інструменти беріть — веселу музику
    заведіть!
    Гра на ДМІ
    Снігуронька: Сніговичку, а як же наші гості? Вони так і не отримали
    морозиво у подарунок, а їхали здалеку!
    Сніговичок: Не хвилюйся, зараз зваримо. Ану, Снігуронька,
    допомагай ! Неси чарівний сніжок.
    Снігуронька бере миски з біло-синіми тканинними пелюстками, віддає Сніговичку. Той відкриває кришку каструлі, сипле туди пелюстки — дістає подарунок.
    Сніговичок: Ура, зварив! Йой, так це ж не морозиво… Мабуть,
    переплутав чарівний сніжок.
    Снігуронька: Цукерки теж підійдуть, ти ж багато наварив?!
    Сніговичок: А як же! Цілий мішок!

    Сніговичок дістає мішок із подарунками. Усі виходять на мінідискотеку. Звучить аудіозапис «DESPACITO», «З Новим роком». Сніговичок роздає подарунки разом зі Снігуронькою. Організовує «сісти» усіх дітей у потяг — усі гуртом ланцюжком їдуть із зали.

  2. Следующий пользователь сказал cпасибо Atashka за это полезное сообщение:

    divaone (11.10.2022)

Страница 71 из 71 ПерваяПервая ... 21616768697071

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru