Страница 3 из 71 ПерваяПервая 12345671353 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 31 по 45 из 1051

Тема: Новорічні сценарії та інсценівки для середньої, старшої, різновікової груп

  1. #31
    Авторитет Аватар для Elen2
    Регистрация
    11.01.2009
    Адрес
    Украина Одесская обл.
    Сообщений
    34,938
    Поблагодарил Поблагодарил 
    37,468
    Поблагодарили Поблагодарили 
    78,898
    Поблагодарил в

    9,197 сообщениях

    По умолчанию

    Попались в инете 2 развлечения новогодних, віставляю.Потом просто про них забуду.
    Карлсон - найкращий друг дітей.


    Сценарій ігрової програми біля ялинки

    (Для молодших класів, дошкільнят, сімейного свята. Ідея і порядок проведення можуть бути використані для проведення ігрової програми до будь-якого свята)

    У святковій залі збираються всі учасники свята – діти у новорічних костюмах, батьки, вихователі…

    Виходить ведуча свята – Снігуронька, або…

    Снігуронька : Добрий день, любі діти та дорослі. Щось я погано почула, може ви сьогодні не снідали? Снідали? Тоді давайте вітатися ще раз. Доброго дня! (всі відповідають). Молодці! А щось я не почула батьків? Доброго дня, батьки! (батьки відповідають). Давайте ми з вами познайомимося. Ви мене впізнали? Так! Молодці! Я – Снігуронька! Онучка знаменитого діда - Діда Мороза.
    А як Вас звуть? Давайте всі разом скажемо свої імена. Три-чотири! (діти разом кричать, якщо тихо – «Ой, не почула. Ще раз»). Бачу. Які ви сьогодні красиві, у яскравих костюмах. Тут у нас є і сніжинки, давайте їм поаплодуємо, і зайчики, і … ( Всім аплодують)
    А чи знаєте Ви, діти, чому ми зібралися сьогодні всі разом , та ще й у святкових костюмах, у такій святковій залі? Тому що сьогодні свято. Яке? Правильно – Новий рік. Це найулюбленіше свято всіх дітей, та й дорослих. Тому що до свята у кожному домі наряджають зелену яскраву?... Правильно, ялинку… І у гості ми всі чекаємо дуже доброго діда, мого діда. Як його звуть? Правильно, Дід Мороз! А у нього є великий мішок, а в ньому, що? Подарунки! Давайте його покличемо. Дід Мороз!

    Всі кричать, чутно стукіт, виходить – Карлсон (або…)

    Карлсон : Привіт! Не чекали? Навіть не сподівалися? А я прийшов! Ні, прилетів! Сам!

    Сніг: Вибач, Карлсоне. Ми тебе не чекали і не звали. Ми чекали Діда Мороза.
    Правда, діти?

    Карлсон: Не чекали? Не кликали? Хотіли святкувати Новий рік без мене? Найкращого друга всіх дітей! Найкращого новорічного жартівника і веселуна? Все, я образився.

    Сніг: Не ображайся і не вихваляйся. Це – погані риси. Так діти? Краще залишайся на нашому святі, з нами і танцюй, і співай, і доведи , що ти найкращий!

    Карлсон: Всі знають, який я веселий та винахідливий! Я люблю і співати, і танцювати, а скільки я загадок знаю…

    Сніг: Залишимо, діти, Карлсона на нашому святі?

    Діти відповідають.

    Карлсон: Дякую вам, добрі діти та дорослі. Ви не пожалкуєте, що запросили мене.

    Снігуронька: Так що ти, Карлсон, казав про розваги? Де твої загадки?

    Карлсон: А ось вони. (загадує загадки)

    Карлсон: Які ж ви молодці, всі загадки відгадали.

    Снігуронька: Наші діти не тільки загадки відгадують, вони і співають , і танцюють добре.

    Карлсон: Танцюють. Може скажеш, краще за мене? Але всі знають, що я найкращий танцівник у світі!

    Снігуронька: Діти, покажемо Карлсону, як ми танцюємо. Щоб він не хвалився більше, що «Він найкращий танцівник»

    «Танець маленьких каченят», або інший…

    Всі танцюють, можна і батьків запросити у коло.

    Снігуронька: Молодці. Всі гарно танцювали! Але час погратися у новорічні ігри.

    Ігри. (Командні, або загальні)

    Карлсон: А які ви сьогодні гарненькі , і дівчатка , і хлопчики. Та ще й у карнавальних костюмах… Дітки, а ви підготувалися до свята?

    Сніг: Так, Карлсоне, дітки і танці, і пісні, і віршики вивчили!

    Зараз ми тобі маленький концерт влаштуємо.

    У коло виходять діти у карнавальних костюмах, читають вірші, танцюють, співають.

    Сніг: Карлсоне! Ти завжди такий гарний, рум’яний та здоровий! Майже, як наші дітки!

    Карлсон: А як же! Я самий здоровий та рум’яний у світі.

    Сніг: Карлсоне! Знов хвалишся! Просто розкажи, що ти робиш, що бути здоровим і ніколи не хворіти. Особливо грипом та нежиттю.

    Карлсон: Щоб бути в гарній формі і ніколи не хворіти, треба тепло вдягатися на вулицю, їсти вітаміни, фрукти, часто мити руки з милом. А ще!

    Кожного дня робити зарядку.

    Сніг: Діти! Ви робите зарядку вранці

    Карлсон: Кожного ранку?

    Кожного-кожного. Не вірю…

    Сніг: Бачиш? Діти роблять зарядку і зараз ми тобі це доведемо! Так, діти?

    Зараз ми тобі покажемо, як ми робимо зарядку.

    Починаємо, любі друзі.

    Раз, два, три, чотири,

    Лапи вище, глибше вдих, вухо вліво, хвіст направо.

    Почнемо спочатку вправу. Раз, два, три…

    Карлсон: Що ти робиш? Який хвіст, ти подивись, у нас на святі діти, а не звірята.

    Сніг: Ой, ой, пробачте. Це я почала зарядку для звірят, ми такі вправи у лісі робимо. Виправляюся! Приготувалися! Робимо вправи разом зі мною. Музика!

    Нумо, любії малятка,

    Всі готуйтесь до зарядки.

    Станьмо ширше на площадці,

    Хай баян заграє наш,

    Всі на місці дружно-марш..

    Раз , два, три чотири,

    Раз , два, три, чотири,

    Ноги вище, глибше вдих.

    Це стосується усіх…

    Всі присіли,

    Піднялися,

    Знову сіли,

    Підвелися.

    Перейдемо до підскоків,

    Не низьких, а високих.

    Раз, два , три, чотири.

    Ну, а зараз зупинились .

    Ви, малята, не втомились?

    Час в дорогу нам рушати.

    Ви поможете, малята?

    Ану, діти, побігли всі на місці!

    Побігли, побігли, все швидше і швидше…(музика прискорює темп)

    Молодці, діти. Всі поаплодуємо нашим чудовим спортсменам.

    Снігуронька: Тепер, коли ми зігрілися і розім’ялися, самий час нам станцювати веселий український танець. Карлсоне, І тебе ми навчимо. Ставай з нами у коло.

    Гей-но, любії малята,

    Потанцюємо завзято.

    Щічки ваші аж палають,

    Оченята так і сяють.

    Хто танцює і співає,

    Хай до танку завітає!


    Діти танцюють український танець. Снігуронька показує рухи, діти повторюють. Якщо є діти в українських костюмах, вони танцюють у центрі кола.

    Снігуронька: Молодці, Діти. І ти, Карлсон, чудово танцював.

    Карлсон: Так, я знаю. Але тепер я всіх дітей і у інших країнах зможу навчити українського танцю.

    Снігуронька: Які ви всі молодці! Тепер я запрошую всіх вас у велике коло на новорічний хоровод.

    Всі співають новорічну пісню і водять хоровод.

    Діти залишаються у колі.

    Карлсон: І я дуже щасливий, що мені вдалося так чудово святкувати з вами. Ви мене ще запросите на ваші свята?

    Діти: Так!

    Карлсон: Молодці, діти. Ви мене дуже втішили. Ви і добрі, і красиві, і розумні… А такі гарні діти можуть бути тільки у найкращих батьків. Давайте, всі разом привітаємо батьків. Скажемо їм: З Новим Роком.

    Сніг: А тепер привітаємо вчителів: скажемо їм : ДЯКУЄМО! А тепер: З НОВИМ РОКОМ!

    Карлсон: А тепер настав час всім дітям отримати від мене чудові новорічні солодощі. (роздає цукерки)

    Сніг: Тож, дорогі дітки, ми вітаємо вас з Новим роком, та бажаємо Вам і вашим дітям щастя, здоров’я і всього найкращого.

    А Дідусь Мороз приготував для вас ще один подарунок – цікаву новорічну казку.

    Звучить музика. Карлсон та Снігуронькі заводять дітей до святкової зали на новорічну виставу.

    1. Гра в колі:

    Зараз підемо наліво - раз, два, три...

    Потім підемо направо - раз, два, три...

    Зберемося всі у коло - раз, два, три...

    Та розійдемося з кола - раз, два, три...

    Покружляємо на місці - раз, два, три...

    Та поляскаєм в долоні - раз, два, три...

    Один одному посміхнемося...

    І завзято всі розсміємося...


    2. З м’ячем (велика кількість дітей, ділимо на дві команди)

    1. Передаємо м'яча, яка команда скоріше:
    - просто руками
    - руками зверху
    - між ногами

    3. Передаємо по колу капелюха. Той, на кому закінчиться музика, виконує завдання, яке дістане з капелюха.

    Рухливі ігри:

    1.Перетягування канату.

    2.Боротьба на колоді (бійка подушками. Замість колоди може бути використана низенька лавка).

    3.Сніговий баскетбол (попадання у кошик “сніжками”. Сніжки виготовлені з штучного хутра або це маленькі м'ячи.)

    Автор: Єрмоленко Ніна. Україна, Київ. 2009




    "Хто справжній?"
    Сценарій ігрової програми біля ялинки

    (Програма проводиться до початку Новорічної вистави "Пригоди у Країні казок, або Кулька гарного настрою" )

    Звучить Новорічна пісенька. Дітей запрошують у ігровий зал.
    Ведучий: Добрий день, любі діти. Щось я погано почула, може ви сьогодні не снідали? Снідали? Тоді давайте вітатися ще раз. Доброго дня! (всі відповідають). Молодці! Давайте ми з вами познайомимося. Ви мене впізнали? Так! Молодці! Я - Снігуронька! Онучка знаменитого діда - Діда Мороза.
    (Ведучим може бути будь-який казковий герой. Поведінка - відповідна ролі)

    А як Вас звуть? Давайте всі разом скажемо свої імена. Три-чотири! (діти разом кричать, якщо тихо - "Ой, не почула. Ще раз"). Бачу. Які ви сьогодні красиві, у яскравих костюмах. Тут у нас є і сніжинки, давайте їм поаплодуємо, і зайчики, і … ( Всім аплодують)

    А чи знаєте Ви, діти, чому ми зібралися сьогодні всі разом , та ще й у святкових костюмах, у такій святковій залі? Тому що сьогодні свято. Яке? Правильно - Новий рік. Це найулюбленіше свято всіх дітей, та і дорослих теж. Тому що до свята у кожному домі наряджають зелену… яскраву?.. Правильно, ялинку… І у гості ми всі чекаємо дуже доброго діда... Як його звуть? Правильно, Дід Мороз! А у нього є великий мішок, а в ньому, що?.. Подарунки! Давайте його покличемо. Дід Мороз!
    Всі кричать, чутно стукіт, виходить - Баба-Яга1

    Баба-Яга1 : Привіт! Не чекали? Навіть не сподівалися? А я прийшла! Сама!

    Ведучий: Бабуся-Ягуся. Ми тебе не чекали і не звали. Ми чекали Діда
    Мороза. Правда, діти?

    Баба-Яга : Не чекали? Не кликали? Хотіли святкувати Новий рік без мене? Не вийде! Якщо мене не запросили на свято, то і у вас свята не буде.

    Ведучий: Як це не буде? Ми готувалися. Костюми одягали, віршики вчили, ялинку наряджали. Незабаром дід Мороз прийде. Так, діти? А ти кажеш - не буде.

    Баба Яга : А я вам свято зіпсую. Все! Свято скінчилося! Всі встали і пішли до дому!

    Ведучий: Бабуся-Ягуся, а чого ти завжди така зла?

    Баба Яга : Тому, що мене ніхто не любить, ніхто на свято не запрошує…я така нещасна…бабуся…

    А насправді, не така я вже і стара. Мені всього 300 років. Для Баби-Яги це ще підлітковий вік. Я весела і дуже люблю і співати, і танцювати, а скільки я загадок знаю… Я стільки часу біля дзеркала провела, щоб причепуритися і вам не злою з'явитися.

    Ведучий: Ну так і залишайся на нашому святі, з нами і танцюй, і співай.

    Залишимо, діти, Бабу-Ягу на нашому святі? Адже вона згодна нам не заважати, а с нами добре святкувати!

    Діти відповідають.

    Баба Яга1 : Дякую вам, добрі діти та дорослі. Ви не пожалкуєте, що запросили мене. Тоді я запрошую вас станцювати зі мною танець Бабок -Йожок. Вмієте?
    Ведучий: Та звідкі ж діти можуть знати Баби-Йогини танці? Показуй, а ми повторимо. Дітки, танцюємо з Бабою-Ягою.
    Пісня і танець баби-Яги. (Пісні можна скачати на стор. " Пісні")

    Ведуча: Молодці, діти. І ти, Баба-Яга, молодець. А тепер я пропоную новорічний хоровод…
    Знов стукіт у двері.
    Ведуча: Хто ж там до нас прийшов? Мабуть, тепер це Дідусь Мороз!..Заходьте будь-ласка.
    Звучить музика, вбігає, Баба-Яга2.
    Баба-Яга2: Привіт! А ось і я! Не чекали? Не кликали? Хотіли святкувати Новий рік без мене?
    Ведуча: У мене, мабуть, щось з очами. Діти, ви бачите теж саме, що і я? Це знову Баба-Яга?
    Баба-Яга2: І нічого не знову. Я тільки що прийшла.
    Баба Яга1 : Геть звідси! Я прийшла раніше за тебе! Це я справжня Баба-Яга! Так, діти? А ти - підробка!
    Баба-Яга2: Сама ти підробка! Я тобі зараз покажу, хто з нас підробка.
    Наступають одна на одну.
    Ведучий: Шановні. Припиніть! Ще нам тут бійки не вистачало. У нас свято! А не змагання з бойових мистецтв. Діти, що нам робити? Виглядають вони однаково, все у них, як потребує "Баби-Йогинський" етикет. Мітла, хустка, Може проведемо конкурс на звання Справжньої Баби-Яги? Бабусі, ви готові?
    Баба-Яга1: А чого тут готуватися, я і так знаю. Що переможу!
    Баба-Яга2: Це я переможу!
    Ведучий: Переможця будемо визначати оплесками, як в "Караоке на майдані". (До другої)
    Баба-Яга 1 вже проспівала нам свою пісню, а чи вмієш співати ти?
    Баба-Яга2: А як же!
    Ведучий: Діти, допоможемо Бабкам-Йожкам позмагатися!
    Баба-Яга2: співає та танцює з дітьми.
    Ведучий: Визначаємо переможця музичного конкурсу.
    Оплески Бабусі-Ягусі №1!
    Оплески Бабусі-Ягусі №2!
    Начебто однаково. Щож, продовжимо змагання.
    Тепер подивимося. Які ви знаєте новорічні дитячі пісні . Прошу всіх стати у хоровод. Співаємо:________________________
    Ведучий: Тепер проведемо танцювальний конкурс. Права половина залу буде у нас Шоу-балетом Баба-Йожка №1.
    Ліва: Шоу-балет Баба-Йожка №2.
    Приготувалися. Танцюємо українську полечку. Повторюємо вправи за нашими конкурсантками.
    Українська полечка.
    Ведучий: Бабусі, які ще святкові хороводи ви вивчили? Може дітки їх знають і вам допоможуть.
    Хоровод (той, який діти вчили у школі чи у садочку).
    Ведучий: У мене таке враження, що обидві Баби-Йожки справжні, обидві веселі і смішні. Спробую запитати у мого приятеля , може він щось придумає. Здогадайтеся. Про кого я кажу. Він дуже добрий і веселий , такий кумедний і … зелений.
    Він герой веселого мультика, і в нього є друзі - Віслюк і Кіт.
    Правильно, це Шрек. Ваші оплески Шреку! (або інший герой)
    Шрек: Привіт, діти! Я вітаю вас зі святом! Пропоную погратися!
    Шрек приніс два "тунеля" ("Тунель": Зшита по довжині тканина закінчується з обох сторін обручами, які імітують вхід у тунель.). "Тунели" встановлено паралельно посередині зали. Баби Йожки розділяють дитяче коло навпіл. Навпроти них - інші помічники теж розділяють коло. Так виходить дві команди. Всі беруться за руки і двома колонами (командами) біжать - кожна команда по своєму колу, проходячи по "тунелю". Яка команда скоріше повернеться на попередню позицію - переможе. Або можна сформувати команди і провести естафетні змагання з використанням "тунелів", м'ячів. Можна збирати Сніговичків (паралонові кульки, що одягаються на ціпок), передавати клоунські "шапки", попередньо одягаючи їх на голову, тощо.
    Ведучий: І знову настав час новорічного хороводу. Всі разом заспіваємо пісню_________________________________________________________
    Ведучий: Шрек, як ти вважаєшь, яка Баба-Яга справжня?
    Баба-Яга 1: Я!!!
    Баба-Яга2: Ні. Я…
    Шрек: А мені, вони, начебто однакові!
    Ведучий: Однакові підробки?
    Баби-Йожки: Ні! Що ти таке кажеш.
    Шрек: Однаково справжні.
    Ведучий: То може ми зміримося і залишимо у себе на святі обох?
    Шрек: А чом би й ні! У всіх на новорічному святі буде по одній Бабі-Йожки, а у нас - цілих дві!
    Баба Яга1 : Ви залишите нас обох?
    Ведучий: Тільки у разі, якщо ви припините сваритися, а будете разом з нами святкувати, танцювати, співати.
    Баби-Йожки: Ура! Спасибі! Ви не пожалкуєте. Вам з нами буде дуже весело.
    Ведучий: Тоді допомагайте. Запрошую у центр зали дітей у карнавальних костюмах. У нас тут є і сніжинки, і принцеси і пірати. Кожному з вас Дід Мороз передав невеличкий новорічний подаруночок - солодку цукерку.
    Ведучий: Діти, ви не втомилися? А чи знаєте ви, що наше свято ще буде продовжено? Тому що Дідусь Мороз і його друзі-артисти приготували вам у подарунок Казкову виставу? Знаєте? А знаєте ви, які казкові слова вам знадобляться під час вистави? Ні? Тоді давайте вивчимо. Ось ці чарівні слова: Абра, Швабра. Кадабра. Повторюйте за мною, три-чотири: Абра, Швабра. Кадабра.
    Бабусі-Ягусі, заспіваємо ще одну пісеньку. Яку знають всі-всі, і дорослі, і маленькі.
    Звучить хоровод "У лісі-лісі темному". Всі співають, Баби-Йожки виводять дітей до концертного залу, за кілька хвилин розпочнеться новорічна вистава.

    Автор: Ніна Єрмоленко.
    Україна, Київ
    2008 р.

    Добавлено через 1 минуту
    Пепі - довга- панчоха і всі її друзі.
    Сценарій ігрової програми під новорічною ялинкою
    (Ідея сценарію може бути використана і на іншому дитячому святі)
    Пепі- довга- панчоха забігає в хол і викрикує:
    Пепі: Привіт всім дівчаткам і хлопчикам. Ой, а що це було. Ви чули?
    Це хтось чхнув, (підходить до дітей і запитує у них)
    - Це ти чхнув?
    чи мені здалось.
    Лисичка: та ні, це ж діти привітались!
    Пепі: Як привітались! А ну давайте привітаємось так, щоб вас почули
    Аж, аж, аж в Америці. Ні мені не подобається. Ви напевно сьогодні
    не їли ? (засмучено запитує Пепі). Їли? А ну ще раз.
    (діти вітаються).
    Як ваш настрій, на п'ять?
    Тоді давайте знайомитись. Зараз всі разом викрикнемо свої імена.
    Приготувались, увага, три-чотири, ПОЧАЛИ. (діти викрикують),
    (Якщо погано викрикнули)Ні, мені не сподобалось. Давайте ще раз.
    Молодці!
    Так! А тепер скажіть мені, ВИ ХОЧ МЕНЕ ВПІЗНАЛИ?
    Х-м, молодці!
    Нічого, зараз ми побачимо як ви справитесь з таким завданням.
    Конкурс " Шапка, ноги, вуха, ніс"

    Пепі: Які ж ви всі молодці, правда ж (Звертається до Лисички).
    Лисичка: Так, всі дуже уважні.
    Пепі: Ми зараз перевіримо як вони вміють відгадувати загадки.
    Загадки
    Пепі: Діти, скажіть мені, а ви ходите в школу? Скажіть мені, тільки по чесному любите ходити до школи? (раз так тихо відповідаєте, значить не любите ходити в школу, правда? Діти викрикують : Ні, любимо. А ну покажіть, як ви любите ходити до школи! Ще гучніше.) А який у вас найулюбленіший предмет (всі викрикують). А на якому уроці кожен раз свято, посмішки, пісні? Ви знаєте? Так- це музика. А ви знаєте новорічні пісні? Зараз ми з моїми помічниками перевіримо, як ви умієте співати.
    Хоровод
    Пепі: А чи знаєте ви, що у кожного в будинку стоїть, коли приходить зима?
    Так це ялинка. А ви вдома прикрашаєте ялинку? Тож ви вмієте
    прикрашати ялинку, зараз перевіримо.
    Конкурс "Прикраси на ялинку"
    Пепі: Ну що дітки, ви втомились? (Якщо так). Тоді давайте розімнемо свої
    кісточки, зробимо (Якщо ні). Ні! Дуже добре, значить будемо
    робити, робити, не скажу що. Відгадайте. Це повинен робити кожен,
    щоранку і дорослий і малий. Так це зарядка. І нею ми зараз займемось.

    "Зарядка"
    Конкурс І
    "Ноги, шапка, вуха, ніс"
    Всі стоять в колі. При слові "ШАПКА" всі кладуть руку на голову, при слові "НІС" всі беруться за ніс, при слові "НОГИ" всі підстрибують на місці, при слові "ВУХА" закриваємо долонями вуха. Ведуча замість потрібних слів називає інші слова, наприклад: РУКИ, НОГА, ВЗУТТЯ, ЖИВІТ, ПАЛЬЦІ. Переможе той хто буде уважніше.
    ЗАГАДКИ
    На дворі горою, а в хаті водою. (СНІГ)
    Холодна, біла,
    Ліс оголила,
    Скувала річку,
    Струмок спинила. (ЗИМА)
    Прозорий як скло, не вставиш у вікно. (ЛЬОД)
    Восени не в'яне, а взимку не вмирає. (ЯЛИНКА)
    Дві дощечки, дві сестри несуть мене із гори. (ЛИЖІ)
    Влітку відпочивають, взимку дітей катають. (САНЧАТА)
    Плету хлівець на четверо овець,
    А на п'яту окремо. (РУКАВИЧКА)
    Без сокири, без цвяхів на річці місток вимостив. (МОРОЗ)
    Росте вона зимою
    Донизу головою
    Тоненькою,
    Прозорою,
    Біло-голубою. (БУРУЛЬКА)
    Кручу, гуркочу, знати нікого не хочу. (ХУРДЕЛИЦЯ)
    Між берегів текла, текла
    Мороз зміцнів - під скло лягла. (РІЧКА)
    Біле як сорочка,
    Пухнасте, як квочка,
    Крила не має,
    А гарно літає. (СНІЖИНКА)
    Який рік тягнеться один день? (НОВИЙ РІК)
    Яка вода у воді плаває? (ЛІД)
    Хоровод І
    Конкурс ІІ
    "Прикраси на ялинку"
    Всі стоять в колі. Коло ділиться на дві команди. Кожна команда отримує іграшкові прикраси. Команда, яка прикрасить ялинку перша, переможець.
    Конкурс ІІІ
    "Зарядка"

    Нумо, любії малятка,
    Всі готуйтесь до зарядки.
    Станьмо ширше на площадці,
    Хай баян заграє наш,
    Всі на місці дружно-марш..
    Раз , два, три чотири,
    Раз , два, три, чотири,
    Ноги вище, глибже вдих.
    Це стосується усіх…
    Всі присіли,
    Піднялись,
    Знову сіли,
    Підвелись.
    Перейдемо до підскоків,
    Не низьких бо, а високих.
    Раз, два , три, чотири.
    Ну, а зараз зупинились .
    Ви, малята, не втомились?
    Час в дорогу нам рушати.
    Ви поможете, малята?
    Ану, діти, побігли всі на місці!
    Хоровод ІІ
    Конкурс ІV
    "Капелюх"
    Звучить весела музика. Діти стоять в колі. Передається капелюх з голови на голову. На кому зупинилась музика, той виходить на середину кола. Ті, кого вибрав капелюх повинні станцювати укр.нар. танок. Всі хто в середині кола отримують подарунки.

    Автор : Альона Лях (Україна, Київська обл., м. Обухів)

    elenkislicina@gmail.com
    Elen1961@list.ru
    Скайп elen19612

    Буду рада всех видеть в моей мастерской :Веселые минутки для малышей от Елены Кислициной.
    http://forum.in-ku.com/forumdisplay.php?f=481
    Мой канал №1 https://www.youtube.com/channel/UChy...FQrkJDfM2437fQ
    Формула успеха: вставайте рано, работайте упорно, найдите месторождение нефти.

  2. Следующий пользователь сказал cпасибо Elen2 за это полезное сообщение:

    bratvet (01.12.2020)

  3. #32
    Пользователь Аватар для Люка
    Регистрация
    24.04.2010
    Адрес
    Чернигов, Украина
    Сообщений
    78
    Поблагодарил Поблагодарил 
    23
    Поблагодарили Поблагодарили 
    255
    Поблагодарил в

    34 сообщениях

    По умолчанию

    Новорічне свято (старша, логопедична група)


    Під музику заходить ведуча. Діти заходять, стають півколом.
    Вед. Шановні батьки, шановні дорослі
    Спасибі за те, що прийшли до нас в гості
    Ми відзначаємо свято незвичне
    Це свято казкове, бо новорічне
    1 За вікном біліє сніг, Падають сніжинки
    А у залі гомін, сміх, Це прийшла ялинка
    2 Ой красуня лісова, Вогниками сяє
    Вже садочок наш співа, Новий рік стрічає
    3 Ялиночко, повір мені, Ти диво новорічне
    В казково-пишному вбранні, Така струнка й велична
    4 Ти приносиш в кожен дім, Радощів багато
    І даруєш нам усім, Незабутне свято
    5 Щоб весь рік ми пам’ятали, Як ялинку святкували
    Ну давайте скажем враз, ( всі ) З Нвим Роком, друзі ,вас!
    Хоровод «Святковий» (діти сідають)
    Вед. Нині свято новорічне, Але свято це незвичне
    Всі казки перемішались, Круг ялиночки зібрались
    Можуть статися, доречі, Зовсім незвичайні речі
    Ось послухайте будь-ласка, РОЗПОЧНЕМ ЗИМОВУ КАЗКУ!
    Під музику, на мітлі влітає Баба Яга.
    Б.Я. Через 5 хвилин у цьому залі почнеться Новорічне свято. Цього не можна
    допустити. Треба їм усе зіпсувати! Я ненавиджу коли веселяться, але мені дуже
    подобається коли всі сумують та плачуть, ОТ ТАКИМИ сльзами! Де мій
    чарівний телефон?(виймає зубну щітку) А, ось він, намісці! УЛЬО-УЛЬО!!!
    Невже сплять знову? УЛЬО- УЛЬО!!! Викликаю розбійників. Мчіть сюди з
    усієї сили.( ховає щітку.) Зараз вони прийдуть, мої помічники.
    Заходять розбійники, стають...
    Танок розбійників.
    Розб. (дорослий) Що? Щось потрібно зруйнувати? Це ми зараз!
    Розб. А може когось пограбувати? Кажи скоріше Примадонно!
    Б.Я. Слухайте мене уважно! Через 5 хвилин у цих діток розпочнеться Новорічне
    свято. Треба його зіпсувати. Снігуроньку спіймати, зв’язати, у темному царстві
    сховати, а дітей додому розігнати. (Б.Я. ховається за ялинку )
    Розб. (дор.) Це ми можемо! Це ми зараз! У-У-У-У!!!!! ( лякає всіх дітей)
    1 Розб. Ми розбійники лихі.
    2 Розб. У нас гострі є мечі.
    3 Розб. Нас бояться всі в окрузі.
    4 Розб. Добрі діти нам не друзі.
    5 Розб. Не буде вам ніякого свята!
    Розб. (дор.) А чого це ви не тікаєте?
    Вед. Бо ми вас зовсім не боїмося!
    Розб. (дор.) Як це не боїтесь? Ви якісь неправильні діти!
    Б.Я. (вибігає з-за ялинки) Так я і знала! Не будете у мене більше служити! Ідіть
    геть. ( замахується на розбійників ) Тепер у мене надія лише на себе.
    ( Ховається за ялинку.Розбійники сідають на місця)
    Під музику кружляючи, заходить Снігуронька.
    Сніг. Добрий день малята, хлопчики й дівчата
    Поспішала я ло вас на Новорічне свято.
    Я зіткана вся із сніжинок, Тому боюся я тепла,
    Мене напевно ви впізнали, Снігуронька я лісова.
    Сніжиноньки- сестрички, Злітайтесь всі до мене
    Станемо в рядочок, Підемо в таночок!
    Танок сніжинок. ( сідають на місця )
    Вірші з місця, біля стільчиків.
    1 дит. Сніг січе без перестанку, Зима трудиться щоранку
    І мороз не угасає, Коле голками в лице.
    2 дит. Та ніхто з нас не зважає, А ні трішечки на це
    Той хто вміє веселиться, Той морозу не боіться!
    пісня « Прийшла зима біловолосая ».
    Сніг. Де ж це Дід мороз подівся? Може в лісі заблудився?
    Вже пів-лісу я пройшла. А його ще не знайшла!
    (Заходить Б.Я. в костюмі Снігової Баби.)
    Б.Я. Добрий день, Снігуронько! Я – Снігова Бабуся!
    Сніг. Добрий день. Ти напевно йдеш на свято? Який у тебе цікавий новорічний
    костюм...
    Б.Я. Так, я йду на свято, ходім разом, Снігуронько
    Сніг. Ні, мені треба відшукати Діда Мороза, нас чекають малята.
    Б.Я. Діда Мороза???!!! Та ти ж його не там шукаєш!!!
    Сніг. А, ти Бабусю, бачила дідуся???
    Б.Я. Звісно бачила! Він чекає тебе з іншого боку лісу, на автобусній зупинці.
    Сніг. Хіба там є автобусна зупинка, ти не помиляєшся???
    Б.Я. Ні, ні! Дід Мороз там стоїть, і мішок у нього от-такий!-(показує)-З
    подарунками, напевно!
    Сніг. Так, це він!!!
    Б.Я. Ходімо, Снігуронько, я проведу тебе!
    Сніг. Дякую тобі, добра бабуся, ідем швидше, бо діти в дитячому садочку давно
    вже чекають Діда Мороза!!!
    ( Виходять з залу )
    Б.Я. -(повертається до глядачів, потираючи долоні)-Ура! Нарешті! Тепер свята не
    Буде!!!
    Під музику забігає Гном.
    Гном. Добрий день, діти! Я-веселий Гном, прийшов до вас на свято. А чого ви
    Такі невеселі? У вас щось трапилось? ( діти розказують )
    Гном. Баба Ягя викрала Снігуроньку? Як же нам бути, адже без Снігуроськи не вийде свята. Та не журіться діти. Бачу серед вас є мої братики. Нумо ставайте,
    Посвітимо дорогу та розшукаємо Снігуроньку.
    Танок Гномиків.
    Гном. Довго-довго ми світили, та мабуть далеко Баба Яга сховала Снігувоньку. А
    Давайте всі разом пошукаємо.
    Всі ходять змійкою. ( сідають на місця. Залишаються лялечки. )
    Гном. Дивітися всі малята, Хто завітав до нас на свято!
    Лялечки. Лялечки ми синьоокі, Ми вертухи-стрекотухи
    Вміємо ми розмовляти, (всі) « МА-МА», Вміємо і танцювати.
    Гном. Лялечки, ви теж із казки? Затанцюйте нам будь-ласка.
    Танок лялечок.
    Гном.Чарівні лялечки, а чи не бачили ви нашої Снігуроньки.
    Лялечки. Нажаль ні. ( сідають на мвсця) (З’являється Б.Я.)
    Б.Я. Що це за діти такі? Бач Снігуроньку вони розшукують! Ще й веселяться! Дітки.,
    ви не хочете свята. Правда? Краще Бабуся Ягуся Буде вашим другом, хочете?
    Ми будемо робити усілякі погані справи, будемо всіх ображати! Що, не хочете?
    Ну я вам зараз покажу!!!
    Гном. А, ось ви де! Добрий день, шановна! Ви хотіли зірвати наше новорічне свято?
    Не вийде у вас нічого. А ну, швидко признавайтесь, де ви сховали Снігурку?
    Якщо не хочете мати справу з нами, швидко ведіть її сюди!
    Б.Я. ( злякано ) Зараз, зараз!
    (Виходить з залу, заводить Снігурку, а сама тікає )
    Гном. Добрий день, Снігуронько! Ми так сумували за тобою, але не змогли відшукати. Це все Баба Яга, вона хотіла нам свято зіпсувати!
    Сніг.Дякую вам, друзі, що змусили Бабу Ягу відпустити мене з темного царства! Я так поспішала до вас на свято!
    Новий Рік до нас іде, Скоро мій дідусь прийде,
    Щоб знайшов він швидше свято, Будем ми йому співати!

    Пісня «Дід Мороз».

  4. #33
    Авторитет Аватар для Elen2
    Регистрация
    11.01.2009
    Адрес
    Украина Одесская обл.
    Сообщений
    34,938
    Поблагодарил Поблагодарил 
    37,468
    Поблагодарили Поблагодарили 
    78,898
    Поблагодарил в

    9,197 сообщениях

    По умолчанию

    сообщение от mamylia

    Ведуча.
    До нас, до нас, усі до нас,
    Запрошуємо, друзі, вас.
    На новорічний бал святковий,
    Чудовий , радісний, казковий.
    Діти під святкову музику забігають до зали, зупиняються біля ялинки.

    1 дитина.
    У просторий світлий зал
    Всіх ялинка кличе.
    Зустрічає наш садок
    Свято новорічне.
    2 дитина.
    В дружнім колі ми йдемо
    І співаєм дзвінко.
    Дуже гарно танцювати
    Дітям круг ялинки.
    3 дитина.
    Всюди сяйво золоте,
    Іграшок багато.
    З Новим роком всіх гостей
    Будемо вітати.

    Ведуча.
    Что прекрасней в этом зале?
    Что м ы дружно украшали?
    Размышлять не нужно долго,
    Ну конечно, это …
    Дети : Елка!

    Ведущая.
    Загадайте желание скорей,
    Новый год уж стоит у дверей!
    К нашей елочке мы подойдем
    И свои пожеланья шепнем.
    Дети тихонько шепчут елке свои желания.

    Возле елки в хороводе
    Мы пройдемся неспеша.
    Полюбуемся, посмотрим,
    Правда, елка хороша!
    Дети исполняют «Песенку о елочке», музыкаГ.Гладкова, словаИ.Шаферана.

    1.

    Ведущая.
    Все игрушки разглядели
    На пушистой нашей ели?
    А теперь, детвора,
    В сказку нам идти пора.
    Дети садятся на стульчики.
    Ведущая.
    В Новый год, ребята
    Все мечты сбываются,
    А у нас сегодня в зале
    Сказка начинается.

    На краю села – избушка,
    Баба там печет ватрушки,
    Деду Баба говорит.
    Баба.
    Ты, Дедуля, не сиди,
    В телевизор не гляди.
    Скоро праздник у ворот
    Нужно- ж встретить Новый год!
    А возьми-ка ты соломы,
    Сделай, Де душка, Бычка.
    Дед.
    Ну зачем тебе Бычок,
    Смоляной такой бочок?
    Лучше ты свари картошки,
    Да грибов пожарь немножко.
    Баба.
    Приведет Бычок зайчишку,
    Да лису- на воротник.
    Разболтался Дед ты слишком,
    Ишь, работать не привык!
    Ведущая.
    Дед покорно взял соломы
    Сделал бабе он Бычка.

    Дед мастерит Бычка, выбегает мальчик-Бычок.

    Бычок.Му-му, спасибо, Дед!
    А когда у вас обед?
    Баба ( руки в боки, грозно)
    Да какой тебе обед?!!
    Подходит к нему, Бычок пятится назад.
    2.
    Ты скорей ступай во двор,
    Начинай нести дозор!
    Как увидишь зайца, волка
    Или рыжую лису.
    Повернись бочком –вот так (показывает),
    Да хвостом и так, и сяк.
    Ножку выставь и мычи,
    Да погромче, не молчи!
    Дед услышит и придет и добычу заберет.
    Дед и Баба уходят.
    Ведущая.
    Вот уж вечер наступил,
    Кто-то скачет по дорожке.
    Это заяц припустил,
    Что-то он несет в лукошке.
    Заяц.
    Ох, и снегу навалило,
    Ни проехать, ни пройти.
    С этим снегом просто мука,
    Как же в садик мне дойти?
    Бычок мычит, вертит хвостом, как учила Баба, Заяц подходит к Бычку, дотрагивается до него.
    Заяц.
    Здравствуй, маленький бычок,
    Смоляной такой бочок!
    Ой, я приклеялся!
    Ведущая.Вслед за Зайцем Волк с Лисой выбегают из-за елки…
    Выбегают Лиса и Волк.
    Лиса.
    Три часа я наряжалась.
    Поспешим-ка в детский сад
    Скоро елка у ребят!
    Бычок мычит, вертит хвостом, как учила Баба, Волк с Лисой дотрагиваются до него.
    Волк.
    Ой, и я приклеялся!
    Лиса.
    И я тоже!
    Лиса.
    Ты, Бычок, нас не держи,
    А скорее отпусти.
    Волк.
    Будет елка у ребят,
    Опоздаем в детский сад!
    3.

    Бычок.
    Я сейчас как замычу!
    Не смогу, не промолчу…Му-у-у…
    Лиса.
    Тише, тише, Дед услышит!
    Вот уж праздник у ворот,
    А в саду сейчас веселье,
    Возле елки хоровод.
    Бычок.
    Ладно, я вас отпущу.
    Звери( хором) .Спасибо тебе, Бычок- смоляной бочок.
    Волк. А за это- (протягивает Бычку) приглашение в детский сад на елку.Пойдем с нами!
    Бычок. Спасибо.
    Звери убегают, из-за елки выходят Дед и Баба.
    Баба.
    Вот, осталась без подарка!
    Где же лисий вортник?
    Где же заячья шубка?
    Дед. Да…
    Баба. Что да..?
    А бычок –то весь в тебя…
    Звери в сад- и он туда!
    Чтобы звезды все погасли!
    И сугробов намело. Вот!
    Дед.
    У меня один вопрос:
    Почему я так замерз?
    Баба.
    Ой, и я!
    Пойдем домой.
    Очень холодно зимой.
    ( быстренько убегают, ежась от холода), звучит музыка
    Ведущая.
    Возле елочки нарядной
    Танцевать зову я вас.
    И на нашем карнавале
    Мы станцуем «Снежный вальс»!
    Дети танцуют «Снежный вальс» , музыка А.Островского
    Садятся на стульчики.
    Звучит завывание ветра( в записи слышен голос Д..Мороза).
    Д.Мороз
    Милые мои детишки:
    4.
    И девчонки, и мальчишки.
    К вам на праздник не дойду,
    Я дороги не найду.
    Вмиг погасли звезды все,
    И саней-то нет нигде…
    Вы Метелицу зовите-
    Помощь у нее просите.
    Ведущая.
    Вот так горе приключилось
    Дед Мороз к нам не дойдет,
    Он дороги не найдет.
    И Метелицу всем дружно
    В помощь звать нам песней нужно.
    Дети исполняют песню «Ялинка в дитсадку», музыка и слова Т.Коломоец.Звучит музыка, заходит Метелица.
    Метелица.
    Здравствуйте, мои друзья,
    Песню услыхала я .
    К вам на помощь торопилась,
    Что такое приключилось?
    Дети отвечают.
    Метелица.
    Ну-ка, звездочки , ау!
    Всех к себе сейчас зову.
    Выбегают девочки- звездочки.
    1 звездочка.
    Я звездочка самая яркая,
    Всю землю собой освещаю.
    2звездочка.
    Я звездочка самая жаркая,
    Вокруг я тепло разливаю.
    3 звездочка.
    Я звездочка очень веселая,
    Смеюсь и пою неустанно
    4 звездочка.
    Я звездочка- новогодняя,
    Я с праздником всех поздравляю!
    Метелица.Летите, звездочки скорей
    Домой- на небо , поспешите.
    И тропки в сказочном лесу
    Для Дед Мороза осветите.
    Девочки исполняют «Танец звездочек», музыка Е.Крылатова
    В записи слышен голос Д.Мороза.

    5.
    Д.Мороз.
    Вот спасибо, помогли-
    Звезды на небе зажгли.
    Сани нужно отыскать,
    Из сугроба откопать.
    Метелица.
    Эй, медведи, все сюда,
    Ваша помощь нам нужна.
    Надо сани здесь найти.
    Дед Морозу отвезти.
    1 медведь.
    Дедушке всегда поможем,
    Все сугробы обойдем
    Сани быстро мы найдем!
    2 медведь.
    Ох, работы очень много,
    Главное - не опоздать!
    3 медведь
    У меня силенок много,
    Ну, пора нам начинать.
    Мальчики исполняют «Танец белых медведей», музыка М.Минькова
    Метелица.
    Вот медведи молодцы, нашли сани Дедушки Мороза , теперь он быстро приедет к нам на елку. А вы, медведи,оставайтесь на празднике с ребятами, повеселитесь вместе с ними.
    Медведи садятся на стульчики.
    Звучит голос Д.Мороза
    Д.Мороз.
    В детский сад я к вам спешу,
    Но дороги не найду,
    Перепутались тропинки,
    Словно нити паутинки.
    Кто б тропинки протоптал
    В сад дорогу указал…
    Метелица.
    Ну-ка, жители лесные,
    Выходите на дорожки,
    Да согрейте ваши ножки.
    Танец «Лесные жители», музыка А.Островского
    Лиса.
    Мы, Метелица, старались, все тропиночки протоптали.
    Волк.
    Теперь Дедушка Мороз быстро найдет дорогу в детский сад!

    6.
    Метелица.
    Помогите мне , ребята,
    Отвечайте на вопрос:
    Кто придет сейчас на праздник?
    Добрый дедушка…(Мороз),
    Давайте Дети громко зовут д.Мороза.
    Д.М.
    Ау! А-у-у! Иду! Иду-у-у!
    Здравствуйте, ребятки!
    С Новым годом поздравляю
    И здоровья вам желаю!
    Прошлый год у вас я был,
    Никого не позабыл!
    Вот Ирина, Лена, Леша,
    Женя, Настенька, Антоша!

    Здравствуй, Метелица. Вот какие вы все молодцы, помогли Дедушке дорогу в детский сад найти!
    А сейчас все в круг вставайте,
    Дружно песню запевайте!
    Метелица. Дедушка Мороз!
    Дед Мороз. Что такое?
    Метелица.
    Мы сейчас исполним песню.
    Но чтоб было интересней,
    Сделай нам такую милость,
    Чтобы елка засветилась,
    Засветилась, засверкала,
    Огоньками заиграла!
    Дед Мороз.
    Что ж, для этого нам нужно,
    Чтобы все мы очень дружно
    Ей сказали: "Раз! Два! Три!
    Наша елочка, гори!"
    Дети с взрослыми повторяют слова. Елка зажигает огни.
    Дед Мороз.
    Наша елка засверкала —
    Вот и праздника начало!
    Дед Мороз вас всех зовет
    В новогодний хоровод!
    Исполняется хоровод "Новый год", музыка А.Перескокова, слова С.Антоновой.
    7.


    1.Проводится игра с Д.Морозом «Мы тебя так долго ждали!»
    2.Игра «Не выпустим», дети бегут на стульчики.
    Дед Мороз: Пляшите вы хорошо, а вот загадки умеете отгадывать?
    Дед мороз загадывает загадки , хвалит детей за правильно отгадки. Проводится игра «Разноцветные снежинки».
    Метелица. А теперь послушай, Дед Мороз, какие подарки тебе приготовили дети.
    Ведущая.
    Наступает праздник добрый
    Наш любимый Новый год,
    И от Дедушки Мороза
    Каждого подарок ждет.
    А его-то кто поздравит?
    Радость кто ему доставит?
    1 ребенок.
    Я, ребята, так считаю:
    Дед Мороз нам не чужой.
    Для него готовим втайне
    Мы подарок небольшой.
    2 ребенок.
    Пригодятся рукавицы,
    Чтоб ему не простудиться
    Ведь уж старенький мороз,
    Будет греть свой красный нос.
    3 ребенок.
    Деду нужен новый пояс,
    Старый сильно полинял
    4 ребенок.
    Шарф-беречь для песен голос,
    Чтобы громче распевал.
    5 ребенок.
    Шапка старая сгодится,
    Но украсим мишурой.
    Как дедуля удивится-стала шапка со звездой!
    6 ребенок.
    Новый посох будет крепче,
    Будет звездочкой светить,
    Станет дедушке полегче
    По лесам, полям ходить.
    7 ребенок.
    Что за сапоги у деда?
    Износились, вот беда!
    8.
    Мы купили у соседа,
    Нынче вьюги, холода.
    Д.М.
    То ли сплю я , то ли чудо?
    В новых сапогах стою!
    Новый шарф, обновки всюду…
    Ой, сейчас для вас спою!
    Спасибо вам, детишки, уважили деда!
    Стихотворение. ( рассказывает ребенок)
    Якби узимку замість снігу
    Летіло з неба крем-брюле,
    Якби на річці замість криги
    Був мармелад або желе,
    Тоді, напевне, втричі більше
    Любила б зиму дітвора.
    «Зима, -казали б, -найсмачніша
    І найчудовіша пора!».
    Д.Мороз хвалит за стихотворение.
    Д.Мороз. А вы зиму любите,? А что вы любите зимой?
    Дети исполняют песню «Что нам нравится зимой?! Музыка Е.Тиличеевой, слова Л.Некрасовой.
    Ведущий.Всё сегодня серебрится,
    И сверкает, и искрится!
    Всюду елки, там и тут.
    Дети все подарки ждут!
    Д.М.Сейчас, сейчас, припас я детишек подарочки, ой, а где же они? Неужто мешок из саней выпал и провалился в сугроб? Ходит , ищет, охает.
    Метелица поднимает из- под елки хлопушку.
    Метелица. Дедушка, это не ты потерял?
    Дед Мороз рассматривает хлопушку, она выстреливает, выбегают девочки-конфети.
    «Танец конфети», музика Б.Савельева.
    Ведущая.А вот еще одна хлопушка( достает из-под елки бутафорскую хлопушку, внутри котрой подарки).
    Раздача подарков.
    Дед Мороз: Вот и всё! А нам пора!
    Будьте счастливы, ребята!
    К вам на праздник через год
    Дед Мороз опять придёт!
    Зима: До свидания!
    Уходят.Дети с подарками еще раз проходят по залу, вокруг елки, любуются ею.

    Добавлено через 1 минуту
    Дети под музыку забегают в зал, останавливаются вокруг елки.
    Ведущая.
    Сегодня утром елочка
    Пришла к нам в детский сад,
    Иголочка к иголочке,
    Игрушечки висят.

    Висят вот здесь, на веточке
    Фонарики, шары,
    И домик, и сосулька
    И много мишуры.

    Подойдите у елке ближе…
    Посмотрите выше, выше!
    Как красива и стройна,
    Из лесу пришла она.

    Ну-ка, детки. Друг за другом
    Вокруг елочки смелей,
    И рассмотрим все игрушки,
    Что красуются на ней!

    Дети рассматривают елку и украшение зала, садятся на стульчики.
    1 ребенок
    А у нашей ёлочки
    Зелёные иголочки
    И снизу до верхушки
    Красивые игрушки!
    2 ребенок.
    Висят на ветках шарики
    Волшебные фонарики
    И бусы и снежинки
    И голубые льдинки!
    3 ребенок.
    Хорошо, что елочка
    В гости к нам пришла
    Мы плясать под елочкой
    Рады до утра.

    Ведущая.
    Что-то елка загрустила,
    Ветки книзу опустила.
    Мы ее развеселим
    И скучать ей не дадим.
    А сейчас наши дети споют для елочки веселую песню.
    Дети исполняют песню «Елочка »,музыка и слова Ю.Михайленко, садятся на стульчики.Звучит музыка, заходит Снегурочка.
    Снег:
    Ах, как много ребятишек —
    И девчонок, и мальчишек!
    Я метели не боюсь!
    Внучкой Дедушки Мороза-
    Я Снегурочкой зовусь!
    Здравствуйте, ребята!
    Узнали вы меня!
    Дети (хором) ДА!
    Снегурочка.
    Я развесила игрушки
    И орехи, и хлопушки,
    Скоро гости постучатся:
    Белки из лесу примчатся
    И веселые зверята -
    Медвежата и зайчата.
    Ведущая. Мы тебя ждали, Снегурочка. Вот послушай, какие замечательные стихи приготовили дети для тебя.
    Дети читают стихи для Снегурочки.
    Снегурочка. Молодцы, детишки, хорошие стихи прочитали .
    Ведущая.
    Лес стоит в снегу глубоком,
    Зверям зябко, одиноко:
    Холодно там всем бельчатам
    И мохнатым медвежатам.

    От мороза зябнут лапки,
    Кто подарит зайцу тапки ?
    Рыжей белке - рукавички,
    А сапожки для лисички?

    Снегурочка.
    На полянке в Новый год
    Чудеса случаются,
    Возле елочки пушистой
    Звери собираются.
    Звучит музыка, выбегает белочка.



    Белочка.
    Я сейчас не девочка,
    Я лесная белочка.
    Ведущая.
    Кто же шубку подарил
    Рыжую, пушистую?
    Отвечай-ка, на вопрос.
    Белочка: Это дедушка Мороз!
    Снегурочка.
    В этой шубке не страшны
    Ни вьюги ,ни метели,
    Все снежинки танцевать
    С нами прилетели.
    1 снежинка.
    Я белая снежинка,
    Я легкая пушинка.
    2 снежинка.
    Я целый день летаю
    И землю согреваю
    Танец снежинок. Снежинки , Белочка садятся.
    Звучит музыка, выбегают Медвежата.
    1 Медвежонок.
    Я мишутка в шубке бурой,
    Занимаюсь физкультурой!
    2 Медвежонок.
    Иногда на шубку с елки
    Осыпаются иголки(стряхивает иголки).
    Ведущая.
    Кто же шубку подарил
    Бурую, пушистую?
    Отвечайте, на вопрос.
    Медвежата(хором): Это дедушка Мороз!
    Ведущая.
    Эй, веселые детишки,
    Озорные шалунишки,
    Не дадим мы вам скучать,
    С мишкой будем мы играть.
    Проводится «Игра с Мишкой», музыка и слова Л.Олифировой. Все садятся на стульчики. Выходит девочка-Заинька .
    Заинька.
    В старой шубке я скачу,
    Я морковку съесть хочу!
    Мерзнет носик, мерзнет хвостик
    Где же Дедушка Мороз?
    Вот бы шубку мне принес!
    Снегурочка.
    Дедушка сюда придет,
    Скоро праздник -Новый год.
    Приготовил он подарки
    И для сереньких зайчат ,
    И для маленьких ребят!
    Ведущая.
    Выходите зайки,
    Зайки – побегайки .
    Вы не мерзните, скачите
    И ребят повеселите!
    Выбегают мальчики-зайчики,исполняют «Танец зайцев», музыка русская народная.Проводится «Игра с зайчиками».Все садятся.Забегает Лиса.
    Лиса ( с зеркалом в руках).Здравствуйте, детишки, узнали вы меня?Я очень-очень умная,рыжая…
    Дети: Лиса!
    Я красива, я нарядна
    И меня моднее нет.
    На конфетах шоколадных
    Нарисован мой портрет.
    В завитках пушистый мех,
    Я в лесу красивей всех!
    Снегурочка. Лисонька, ты дедушку Мороза не видела?
    Лиса. Вот так всегда, под Новый год
    Все ждут, что Дед Мороз придет!
    А мне, Лисице, нет почтенья,
    Хотя я –просто загляденье!
    Хочу, чтоб с нынешнего дня
    Не Деда ждали, а –меня!
    Я даже песенку придумала, вот послушайте, (поет):
    В лесу родилась Лисонька,
    В лесу она росла
    И самая красивая
    Она в лесу была!
    Ведущая.
    В этот праздник-Новый год-
    Лисья хитрость не пройдет!
    Лиса отдходит к елке, ойкает, делает вид, что укололась.
    Лиса.Что такое, даже елки ощетинили иголки?
    Ну я вам всем покажу,
    У вас подарки заберу( убегает).
    Ведущий. Что же теперь нам делать? Неужели дети останутся без подарков?Снегурочка. Только Дедушка Мороз сможет нам помочь!Ведущий.Где же Дедушка Мороз? Может, заблудился?
    Должен он давно прийти,
    Да не может нас найти…
    Снегурочка.
    Дед Мороз! Ау! Ау-у-у!
    Слышишь? Я тебя зову-у!Ведущая. Нет, не слышит Дедушка Мороз.Давайте споем ему песенку.Он услышит и придет к нам на праздник.Дети исполняют песню «Елочка, заблести огнями», музыка Л.Олифировой.
    Ведущая.
    Ну-ка, дружно все, ребята,
    Крикнем: "Дедушка Мороз!"
    Дети (хором).
    Дедушка Мороз! ( несколько раз подряд).
    Дед Мороз:
    Я иду, спешу, спешу!
    Я Мороз Красный Нос!
    Вам подарочки принес.
    Дети (вместе со Снегурочкой):
    Здравствуй, Дедушка Мороз!
    Дед Мороз:
    Вот и я!
    С Новым годом вас, друзья!
    Как народу много в зале,
    Славный праздник будет тут!
    Верно зайцы мне сказали,
    Что меня ребята ждут!
    Дружней захлопаем в ладоши.
    Быстрей закружим хоровод.
    И скажем: «Здравствуй, Новый год!»
    -Здравствуй внученька, Снегурочка!
    Д.Мороз.
    А вам елочка моя нравится?
    Дети.Да!
    Ведущая.
    Только огней на нашей елочке нет
    Д.Мороз.
    Так это не беда. Я сейчас взмахну своим посохом и зажгутся огни на елочке
    Д.Мороз взмахнул посохом, но огни на елке не зажглись.
    Ведущая.
    Ничего не получается,
    Огоньки не зажигаются!
    Ну-ка, девочки и мальчики,
    Погрозим мы елке пальчиком(дети грозят пальчиком)
    Снегурочка.
    А теперь мы все похлопаем
    И ногами все потопаем.
    Ничего не получается:
    Огоньки не зажигаются!
    Ведущая.
    Что же делать?
    Как же так?
    Не выходит, ну никак!
    Огоньки зажечь на елке
    Мы старались -все без толку.
    Все мы делали не так.
    Подскажите, надо как?
    Дед Мороз.
    И не топать, и не хлопать,
    И не пальчиком грозить,
    Просто надо нашу елку
    Очень тихо попросить
    Елочка-красавица, поиграй-ка с нами!
    Елочка-красавица, засветись огнями!
    Скажем дружно: «Раз, два, три!
    Наша елочка, три!» (огни на елке зажигаются, дети любуются иллюминацией ).
    Получилось, получилось!
    Наша елка засветилась!
    Вокруг елочки пойдем,
    Елке песенку споем.
    Дети исполняют «Хоровод с Дедом морозом», музыка Э.Богуславской.
    Снегурочка.
    А теперь тебе пора, Д.Мороз с ребятами поиграть.
    Проводится игра «Жмурки с Д.Морозом»,дети убегают,
    Игра «Заморожу»
    Д.Мороз. Вот какие вы ловкие, мороза не боитесь, а в снежки любите играть?
    Игра «Снежки».
    Д.Мороз. Ох , устал, Д.Мороз, пора бы и отдохнуть с дороги.
    А прочти-ка ты, дружок ,
    Новогодний свой стишок.
    Дети читают стихи.
    1 ребенок.
    Дед Мороз, Дед Мороз,
    Голубая шапка,
    Что ты нам в мешке принес?
    Там, наверно, сладко?
    2 ребенок.
    Дед Мороз, Дед Мороз,
    Борода и красный нос.
    Носик мне не кусай,
    Очень больно, ай-ай-ай!
    Д.Мороз. Молодцы, дети, хорошо стихи прочитали. Снегурочка, а что ты такая невеселая?
    Почему зайчата плачут
    И под елкою не скачут?
    Кто обидел малышей?
    Прогоню врагов взашей!
    Ведущая.
    Ой, беда, исчезла Зайка ,
    Возле елочки играла
    И куда-то запропала.
    Снегурочка.
    Может кто-то уволок
    Зайку в темный уголок?
    Дед Мороз.Не волнуйтесь, вот я сейчас вокруг елочки пойду и зайчишку вам найду.
    Обходит елку, берет за руку Заиньку, выводит детям.
    Зайчик мал еще и глуп,
    Поменял он свой тулуп.
    Гляньте-стал он чисто-белым-
    В одиночку оробел он.
    По сугробам резво бегал,
    Затерялся среди снега.
    Зайка.Спасибо Дедушка Мороз за новую шубку!Дает Д.Морозу морковку.(убегает)
    Снегурочка.Дедушка Мороз а ты про детей не забыл? Принес им подарки?
    Дед Мороз.Конечно, внученька, я целый мешок подарков нес, только мешок-то тяжелый, устал я в дороге.Хорошо, что Лиса мне помогла, она мешок стерегла, пока я с детишками хороводы водил да песни пел.
    Ну-ка, Лисонька, неси мой мешок с подарками.
    Заходит Лиса, несет мешок, отдает Деду Морозу.
    Дед Мороз заглядывает в мешок.
    Что это ?Снежок, еще снежок…А где же подарки ?
    Лиса.А что это вы на меня так смотрите? Я ничего не брала!Вы что не знаете, что на улице мороз, вот и замерзли ваши подарки.
    Снегурочка. Это ты, Лиса, подарки забрала, а снежки в мешок положила!
    Лиса: это не я, это Зайчик!
    Дед Мороз:Ах ты, рыжая плутовка?Детей решила без подарков оставить? Вот я тебя сейчас заморожу!
    Лиса: Ой, ой, холодно.Я больше не буду!
    Дед Мороз.Дети, простим Лису?
    Дети.Да!
    Лиса.Ятеперь не буду зайчат обижать и подарки забирать, лучше к своему Волчику-братику побегу, с новым годом поздравлю( убегает из зала).
    Ведущая.Что же мы будем без подарков делать, Дедушка Мороз?
    Дед Мороз. Не волнуйтесь, я же волшебник! Вот есть у меня волшебный посох , сейчас как взмахну ним и подарки появятся…Машет ним, ничего не происходит.
    Дед Мороз.Ничего, сейчас еще раз попробую, вот обойду нашу елочку –красавицу и обязательно получится!
    Идет и приговаривает:
    Ветры буйные неситесь и подарки появитесь(несколько раз).
    Снегурочка.Дедушка, посмотри, какую ты большую морковку наколдовал!
    Показывает бутафорскую морковку, внутри которой спрятаны подарки.
    Д.Мороз.Это морковка не простая, а волшебная.Ну-ка, Зайчонок, беги скорей сюда, вместе посмотрим, что там внутри, (достают подарки, раздают детям).Дети благодарят Д.Мороза за подарки.
    Д.Мороз.
    Повеселились мы у вас, дети!
    Пора нам и уходить.
    До свидания,
    До следующего Нового года!
    Все:До свидания, Дедушка Мороз!
    Дед Мороз, Снегурочка, уходят , дети еще раз проходят по залу, любуются елочкой.

    elenkislicina@gmail.com
    Elen1961@list.ru
    Скайп elen19612

    Буду рада всех видеть в моей мастерской :Веселые минутки для малышей от Елены Кислициной.
    http://forum.in-ku.com/forumdisplay.php?f=481
    Мой канал №1 https://www.youtube.com/channel/UChy...FQrkJDfM2437fQ
    Формула успеха: вставайте рано, работайте упорно, найдите месторождение нефти.

  5. #34
    Мастер Аватар для liybliana
    Регистрация
    28.03.2009
    Сообщений
    970
    Поблагодарил Поблагодарил 
    917
    Поблагодарили Поблагодарили 
    332
    Поблагодарил в

    184 сообщениях

    По умолчанию

    Сценарій новорічного ранку для дошкільнят

    Сценарій новорічного ранку для дошкільнят.

    Може бути основою для проведення свята у дитячому садочку
    або у сімейному колі.

    У святковій залі збираються всі учасники свята – діти у новорічних костюмах, батьки, вихователі…

    Виходить ведуча свята – Снігуронька.


    Снігуронька : Добрий день, любі діти та дорослі. Щось я погано почула, може ви сьогодні не снідали? Снідали? Тоді давайте вітатися ще раз. Доброго дня! (всі відповідають). Молодці! А щось я не почула батьків? Доброго дня, батьки! (батьки відповідають). Давайте ми з вами познайомимося. Ви мене впізнали? Так! Молодці! Я – Снігуронька! Онучка знаменитого діда - Діда Мороза.

    А як Вас звуть? Давайте всі разом скажемо свої імена. Три-чотири! (діти разом кричать, якщо тихо – «Ой, не почула. Ще раз»). Бачу. Які ви сьогодні красиві, у яскравих костюмах. Тут у нас є і сніжинки, давайте їм поаплодуємо, і зайчики, і … ( Всім аплодують)

    А чи знаєте Ви, діти, чому ми зібралися сьогодні всі разом , та ще й у святкових костюмах, у такій святковій залі? Тому що сьогодні свято. Яке? Правильно – Новий рік. Це найулюбленіше свято всіх дітей, та й дорослих. Тому що до свята у кожному домі наряджають зелену яскраву?... Правильно, ялинку… І у гості ми всі чекаємо дуже доброго діда, мого діда. Як його звуть? Правильно, Дід Мороз! А у нього є великий мішок, а в ньому, що? Подарунки! Давайте його покличемо. Дід Мороз!
    Всі кричать, чутно стукіт, виходить – Баба-Яяга

    Баба-Яга : Привіт! Не чекали? Навіть не сподівалися? А я прийшла! Сама!

    Сніг: Бабуся-Ягуся. Ми тебе не чекали і не звали. Ми чекали Діда

    Мороза. Правда, діти?

    Баба-Яга : Не чекали? Не кликали? Хотіли святкувати Новий рік без мене? Не вийде! Якщо мене не запросили на свято, то і у вас свята не буде.

    Сніг: Як це не буде? Ми готувалися. Костюми одягали, віршики вчили, ялинку наряджали. Незабаром дід Мороз прийде. Так, діти? А ти кажеш – не буде.

    Баба Яга : А я вам свято зіпсую. Все! Свято скінчилося! Всі встали і пішли до дому!

    Сніг: Бабуся-Ягуся, а чого ти завжди така зла?

    Баба Яга : Тому, що мене ніхто не любить, ніхто на свято не запрошує…я така одинока…

    А насправді, я весела і дуже люблю і співати, і танцювати, а скільки я загадок знаю…

    Сніг: Ну так і залишайся на нашому святі, з нами і танцюй, і співай.

    Залишимо, діти, Бабу Ягу на нашому святі? Адже вона згодна нам не заважати, а с нами добре святкувати!

    Діти відповідають.

    Баба Яга : Дякую вам, добрі діти та дорослі. Ви не пожалкуєте, що запросили мене.

    Снігуронька: Так що ти, бабуся, казала про розваги? Де твої загадки?

    Баба Яга : А ось вони. (загадує загадки)

    Баба-Яга: Які ж ви молодці, всі загадки відгадали.

    Снігуронька: Наші діти не тільки загадки відгадують, вони і співають , і танцюють добре.

    Баба-Яга: Танцюють. Я так хочу навчитися танцювати… Це моя давня мрія.

    Снігуронька: Діти, навчимо бабусю танцювати «Танець маленьких каченят»?

    Всі танцюють, можна і батьків запросити у коло.

    Снігуронька: Молодці. А бабуся як гарно танцювала! Але час з’явитися Діду Морозу. Треба ще раз його покликати.

    Всі звуть. Стук у двері. Виходить Дід Мороз. Баба –Яга ховається за ялинку.

    Дід Мороз: Доброго дня, онучата! Здоровенькі були, хлопчики та дівчата.

    Височенькі і низенькі, кремезні та худенькі, чорнокосі , біляві, похмурі і жваві. Всі, всі, всі - здоровенькі були! Доброго дня, діти. Щось я вас не чую, я ж вже старенький, скажіть мені вітання голосніше.

    Діти вітають Діда.

    Дід Мороз: Вітаю вас з Новим роком і бажаю рости здоровими та щасливими!

    Снігуронька, а хто це, я бачу, там за ялинкою ховається?

    Сніг: Дідусю, то наша нова подружка – Баба Яга.

    Дід Мороз: Баба Яга – подружка? Не може бути. Це зла, вередлива стара нікчемо…

    Снігуронька: Ні. Дідусю, ти помиляєшся. Вона зовсім на зла. А весела і дотепна. Вона так гарно з дітками гралася, танцювала. Ми з нею дійсно подружилися. Адже ти, дідусю, знаєш, що коли ти по-доброму , то й до тебе по-доброму.

    Дід Мороз: Тоді чому ж ти, Баба-Яга , заховалася?

    Бібі Яга: Так я ж тебе боюся. Що, як ти мене заморозиш.

    Дід Мороз: Чого це я буду тебе морозити. Як ти з дітьми добре поводишся, граєш, танцюєш, то і я тебе ображати не буду. Виходь, та святкуй далі з нами!

    Баба Яга : Ура!!!

    Дід Мороз: Тепер настав час запалити нашу чудову новорічну ялинку. Допоможете мені, діти? Скажемо всі разом: ”Красуня -ялинко, посміхнись, вогнями яскравими засвітись”.

    Вогники загоряються. Всі аплодують.

    Дід Мороз: Ну ,тепер вже настав час розваг. А які ви сьогодні гарненькі , і дівчатка , і хлопчики. Та ще й у карнавальних костюмах… Дітки, а ви підготувалися до свята?

    Сніг: Так, дідусю, дітки і танці, і пісні, і віршики вивчили!

    Зараз ми тобі. Дідусю, маленький концерт влаштуємо.

    Діти читають вірші та співають пісні, які вивчили заздалегідь.

    Баба Яга: Дід Мороз! Ти теж завжди такий гарний, рум’яний та здоровий! Майже, як наші дітки!

    Дід Мороз: А як же! Я ж увесь час рухаюсь. Мені до всіх дітей на свято треба встигнути, в усі куточки планети. Маю бути в гарній формі, кожен день роблю зарядку. А діти хіба зарядку не роблять? Давайте перевіримо.

    Снігуронька та Баба Яга шикують дітей у коло.

    Баба яга: Зараз ми тобі покажемо, як ми робимо зарядку.

    Починаємо, любі друзі.

    Раз, два, три, чотири,

    Лапи вишче, глибше вдих, вухо вліво, хвіст направо.

    Почнемо спочатку вправу. Раз, два, три…

    Снігуронька: Баба Яга! Що ти робиш? Який хвіст, ти подивись, у нас на святі діти, а не звірята.

    Баба Яга: Ой, ой, пробачте. Це я почала зарядку для звірят, ми такі вправи у лісі робимо. Виправляюся! Приготувалися! Робимо вправи разом зі мною. Музика!

    Нумо, любії малятка,

    Всі готуйтесь до зарядки.

    Станьмо ширше на площадці,

    Хай баян заграє наш,

    Всі на місці дружно-марш..

    Раз , два, три чотири,

    Раз , два, три, чотири,

    Ноги вище, глибже вдих.

    Це стосується усіх…

    Всі присіли,

    Піднялись,

    Знову сіли,

    Підвелись.

    Перейдемо до підскоків,

    Не низьких бо, а високих.

    Раз, два , три, чотири.

    Ну, а зараз зупинились .

    Ви, малята, не втомились?

    Час в дорогу нам рушати.

    Ви поможете, малята?

    Ану, діти, побігли всі на місці!

    Побігли, побігли, все швидше і швидше…(музика прискорює темп)

    Молодці, діти. Всі поаплодуємо нашим чудовим спортсменам.

    Снігуронька: Тепер, коли ми зігрілися і розім’ялися, самий час нам станцювати для діда Мороза веселий український танець. Дідусь. І тебе ми навчимо. Ставай з нами у коло.

    Гей-но, любії малята,

    Потанцюємо завзято.

    Щічки ваші аж палають,

    Оченята так і сяють.

    Хто танцює і співає,

    Хай до танку завітає!

    Діти танцюють український танець. Снігуронька показує рухи, діти повторюють. Якщо є діти в українських костюмах, вони танцюють у центрі кола.

    Снігуронька: Молодці, Діти. І ти, дідусь , чудово танцював.

    Дід Мороз: Тільки трошки втомився. Але тепер я всіх дітей у інших країнах зможу навчити українського танцю.

    Снігуронька: Дідусю, відпочинь, а ми продовжимо свій новорічний концерт.

    Діти продовжують читати віршики Діду Морозу.

    Дід Мороз: Які ви всі молодці! Тепер я запрошую всіх вас у велике коло на новорічний хоровод

    Всі співають новорічну пісню і водять хоровод.

    Діти залишаються у колі.

    Снігуронька: Дідусь! Правда у нас вийшло чудове свято! Дітки дуже гарно підготувалися, навіть Баба Яга поводилася дуже пристойно.

    Баба Яга: І я дуже щаслива, що мені вдалося так чудово святкувати з вами. Ви мене ще запросите на ваші свята?

    Діти: Так!

    Дід Мороз: Молодці, діти. Ви мене дуже втішили. Ви і добрі, і красиві, і розумні… А такі гарні діти можуть бути тільки у найкращих батьків.

    Сніг: Тож, дорогі батьки, ми вітаємо вас з Новим роком, та бажаємо Вам і вашим дітям щастя, здоров’я і всього найкращого.

    Дід Мороз: А тепер настав час всім дітям отримати від мене чудові солодкі новорічні… що? Правильно: Подарунки.

    Дід роздає подарунки.

    Всі фотографуються з героями свята.

    Свято може бути доповнено рухливими іграми та новорічною дискотекою.

    Додатки:

    Рухливі ігри:
    1.Перетягування канату з Бабою Ягою.

    2.Боротьба на колоді (бійка подушками. Замість колоди може бути використана низенька лавка).

    3.Сніговий баскетбол (попадання у кошик “сніжками”. Сніжки виготовлені з штучного хутра або це маленькі м'ячи.)

    Віршовані вітання Діда Мороза:

    Здрастуйте, мої малята!

    Всіх вітаю я зі святом.

    З роком Новим, щастям новим

    Всім бажаю буть здоровим!

    Не сумуйте, не хворійте,

    Розумнішайте й міцнійте!

    Гарні ви діти,

    Вік вам радіти!

    Дружби вам щирої, долі щасливої!

    Успіхів вам у житті, навчанні!

    З новим Вас роком!

    Хай світять вогні!


    Додаток

    Віршики для колективного виконання:

    Лісова ялинка

    В лісі випав білий сніг,

    Наступає новий Рік.

    Стали думати звірята,

    Як зустріти добре свято.

    - Ось ялинка зелененька ,

    Ні велика, ні маленька.

    Ми прикрасимо її,

    Заспіваємо пісні.

    Білка принесла горішки,

    Їжачок гриби та шишки,

    Ведмежатко - пряники

    Та смачні медяники.

    Дятли, снігурі й синиці

    Посідали на ялинці.

    І сказали: «Пишну хвою

    Ми прикрасимо собою».

    Дуже гарна і розкішна

    У звірят ялинка вийшла!

    Веселий новий рік

    Новий рік, новий рік

    Вже ступає на поріг.

    Бути танцям круг ялинки,

    Бути пісні ,бути грі,

    Новий рік ,новий рік,

    Ти з яких прийшов доріг?

    Розкажи нам, що ти бачив,

    Що у пам’яті зберіг?

    -Я веселий новий рік ,

    З дальніх я прийшов доріг,

    А тепер в гостях у вас

    В гарний день у добрий час.

    Новий рік, новий рік,

    Подаруй нам білий сніг,

    На ялинці у горі

    Ясну зірку запали.

  6. #35
    Пользователь Аватар для swija
    Регистрация
    10.07.2010
    Адрес
    Запоріжжя
    Сообщений
    40
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    6
    Поблагодарил в

    5 сообщениях

    По умолчанию

    СЦЕНАРІЙ НОВОРІЧНОГО РАНКУ
    (старший дошкільний вік)
    1
    Ведуча дитина (Глашатай): Увага! Увага!
    Вже час розпочати
    В садочках дитячих нам свято зими.
    Веселе, щасливе і радісне свято,
    На нього давно вже
    Чекаємо ми.
    2.
    (Діти входять до прикрашеного залу, стають на півколом перед ялинкою)
    1 дит. Сьогодні весело у нас –
    Ми зиму зустрічаємо.
    Усіх, хто в залі є в цей час,
    Ми гаряче вітаємо.
    2. Ліс під інеєм дріма,
    По землі іде зима.
    Входить ніжна і велична
    В крижану господу січня.
    3. Місяці січень очі мружить:
    Я сердитий, та не дуже:
    Землю пухом укриваю,
    Щоб не мерзнути врожаю.
    Всіх снігами я січу,
    Всіх морозами печу.
    4. Пада сніг, пада сніг,
    Для усіх, усіх, усіх,
    І дорослих, і малих,
    І веселих, і сумних
    5. Здрастуй, гостя-зима!
    Вийди з нами на шлях,
    Пісню півночі нам
    Заспівай у полях.
    Є роздолля у нас –
    Де завгодно гуляй,
    На річках зводь мости,
    Килими розстеляй.
    6. Наша річка - як у казці,
    Морозець аж щипле ніс
    Все убралося у шати,
    Аж , дзвенить казковий ліс.
    7 . Гей, до нас прийшла зима,
    Веселішої нема!
    Нумо, хлопці та дівчата,
    Перевіримо санчата,
    Також лижі, ковзани,
    Чи годяться ще вони?
    8. Здрастуй, білий, пухнастий, веселий сніжок,
    Здрастуй, гостя, Зима-чарівниця!
    Викликай же на гірку малят, на лужок,
    А мороз хай рум’янить їм лиця.
    Новоріччя настало.Вітаємо ми
    Вас із радісним святом красуні-зими!
    ТО СНІЖИНКИ, МОВ ПУШИНКИ (хоровод)
    (кришталева зимонька, 8)
    -Діти сідають, після хороводу залишається дитина – ЗИМОВА НІЧ
    3
    НІЧКА: Я-Зимова Нічка,
    Хоч я і невеличка,
    Та різні я роблю дива:
    Захочу – казка ожива,
    Захочу – принесу вам сміх,
    Сюрпризи, радість для усіх!
    Чарівні та казкові сни
    Я всім дарую до весни.
    Сьогодні ж ніч незвична,
    Ця нічка- Новорічна,
    А в Новорічну ніч трапляються дива –
    Ось іграшковий Карлсон
    І лялька ожива…

    (доторкується жезлом до іграшок на ялинці – Карлсона і до ляльки. З-за ширми виходять дорослі - вихователі Карлсон і Лялька. Нічка сідає)

    Лялька: Ой, Карлсоне, як мені набридло висіти на ялинці!
    Карлсон: А що мені тоді говорити? Мій моторчик вже, мабуть, зіпсувався! Ану, натисни на кнопочку!
    4.
    (моторчик заводиться, Карлсон бігає) Ура! Запрацювало!
    Лялька: Ура! Ура! Карлсоне, якщо у тебе моторчик працює, значить, ти у гарному настрої?!
    Карлсон: Ну, так! У мене тепер чудовий настрій. А що?
    Лялька: Як що? Сьогодні ж Новорічна ніч! Давай влаштуємо біля ялинки Новорічне свято! Запросимо всіх іграшок, Діда Мороза…
    Карлсон: Так-так. Чудова ідея!Буде весело, і головне – Дід Мороз принесе подарунки: цукерки, варення і торт.
    Лялька: Карлсоне, ти крім цукерок і варення про щось можеш думати?
    Карлсон: Звичайно, можу! Про друзів.
    Лялька: Карлсоне, які друзі? Де ти їх візьмеш?
    Карлсон: А я знаю одну чарівну пісеньку, яку ми зараз всі разом заспіваємо, і всі станемо друзями!

    5. (ПІСНЯ ПРО ДРУЖБУ)
    КАРЛСОН: Ну ось, друзі у нас є. Можна тепер і свято починати.
    Лялька: Гей, музики, веселіш заграйте,ялинкові прикраси, танцювати починайте!

    6 (ТАНОК ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС)

    7. СВІТЛО ПРИГЛУШЕНЕ З’являється Чаклун
    Чаклун: Що це тут за шум, за гам?
    За веселий тарарам?
    Хто мені заважає спати,
    На ялиночці дрімати?
    Карлсон: А ти хто такий?
    Чаклун: Я- маг і чарівник Обдуриналякай Неслухняний
    Карлсон: А чому ти так звешся – Обдуриналякай Неслухняний?
    Чаклун: Бо більше всього на світі я люблю лякати дітей, люблю, коли всі плачуть. ! Що це ви без мого дозволу тут за свято святкуєте? Ви своїм сміхом, піснями й танцями мені спокою не даєте. Зараз же припиніть! Всі тихо сидіть! І ніяких пісень і танців! Чуєте?!
    Карлсон: Що це ти тут розкомандувався? (кривляє) Плачте, лякайте… У нас тут Новорічне свято, ми Діда Мороза і Снігуроньку у гості запросили. Усі новорічних подарунків чекаємо. І не будемо сидіти тихо – нам веселитися хочеться!
    Чаклун: Що? Мене не слухаєте?Мене, Обдуриналякая? Та я вам… Та я зараз..
    Я вам зараз влаштую свято! Я вам влаштую подарунки!
    8 (Чарівник зникає, світло запалюється
    Карлсон: Куди ж він зник? Невідомо… Лише іграшка-чарівник на ялинці залишилася…
    Лялька: Ну та нічого. Будемо далі святкувати, Діда Мороза у гості чекати. Ой, Карлсоне, подивися, яка заметіль піднялася!
    9 (ЗВУКИ ВІХОЛИ, СВІТЛО, КУЛЯ)
    Дід Мороз нескоро до нас по таких заметах дійде! Ану, Сніговички, розчистіть для Діда доріжки!

    10 (ТАНЕЦЬ СНІГОВИКІВ з ПІСНЕЮ)

    Дід Мороз: (входить з піснею «Розгуляйтесь, хуртовини)
    Здрастуй, Карлсоне!
    Здрастуй, Лялько!
    Здрастуйте, дорогі малята!
    Вітаю всіх із Новорічним святом!
    Бажаю щастя і здоров’я!
    Із радістю сюди ішов я!

    Я-казковий сивий дід,
    Мене знає увесь світ!
    Я по Всесвіту мандрую,
    Щастя й долю всім дарую!
    Зачекались ви на мене,
    Забарився я до вас!
    В полі віхола гула –
    всі стежинки замела,
    Зірочки на небі згасли –
    Тяжко-важко йшов до вас я!

    Як тут зоряно, чудово!
    Скільки донечок, синів!
    А ялинка – просто диво,
    Чудові іграшки на ній!
    Щоб їй весело тут стало,
    Скажем дружно:
    раз, два, три, ялиночко, світи!
    Діти разом з Дідом Морозом:
    раз, два, три, ялиночко, світи!
    11 (ЯЛИНКА ЗАСВІЧУЄТЬСЯ)
    Дід Мороз:
    Любі друзі! Любі діти!
    Час вже рік Новий зустріти!
    До ялинки підійдемо,
    Хоровод свій поведемо!
    ХОРОВОД НАВКОЛО ЯЛИНКИ
    Муз-ритм рухи, 138
    Лялька: Сідай і ти, Дідусю, відпочинь з далекої дороги, а діти тобі віршики почитають!
    (ДІТИ ЧИТАЮТЬ ВІРШІ)
    Дід Мороз: Ну, молодці, гарні віршики приготували!
    Лялька: Дідусю, гарно діти тебе розважили? Так, може, і ти розважиш нас?
    Хоча й трішки ти сідий,Дідусю
    Та душею молодий.
    Дід Мороз, станцюй для нас,
    Проведи весело час!
    ТАНОК ДІДА МОРОЗА
    Дід Мороз: Ох, потанцював… Признаюсь, старіти став.
    Поки я відпочиваю, Вам загадки загадаю!
    1. Цілий рік її чекають,
    А на свято прикрашають.
    Вдягають кульки і сніжинки
    На гостю чарівну…
    (ялинку)
    2. Прозорі морквинки під дахом ростуть,
    Лиш прийде весна -
    Вони плакати почнуть!
    (бурульки)
    3. Під Новий Рік їх всі чекають
    І під ялинкою шукають
    (подарунки)
    Карлсон: А тепер, Дідусю, діти тобі загадають загадки. А ти спробуй відгадати.
    1. Цю дівчинку білолицю
    Усі добре знають.
    І на свято Новорічне
    З Дідусем чекають!
    (Снігуронька)
    2. Прийшла до нас бабуся
    У білому кожусі,
    Повсюди все причепурила,
    І землю ковдрою укрила.
    Відгадайте, хто вона,
    Та бабуся чепурна?
    (зима)
    3. Срібна зірка, біла-біла
    На долоньку теплу сіла,
    А як сіла, то й розтала,
    Голуба водиця стала.
    (сніжинка)
    Дід Мороз: Ой, як у нас весело й цікаво в вас, малята! Які ви спритні, розумні, веселі!
    Лялька: Діти,а вам весело з Дідусем Морозом? Цікаво? Давайте візьмемося за руки і нікуди Дідуся не випустимо!
    12 ГРА1 «Не випустимо»
    (Діти беруться за руки, Дід Мороз намагається протестувати, втекти з кола, перелазить через дитячі руки, намагається пролізти під ними, весь час повторює «Та ніколи мені…», «Мені вже іти треба…», «Ой, дорогі гості, рятуйте! тощо. Музика припиняється, діти плескають в долоні.)
    Лялька: Ось які спритні та кмітливі дітки, не пустили Дідуся!
    ДІД МОРОЗ САДИТЬ ДІТЕЙ (ДМУХАЄ)
    Карлсон: Дідусю, а куди це ти так поспішаєш? Розкажи малятам!
    Дід Мороз: Так мені вже треба йти до лісу сніг збирати, щоб ялинки зелененькі від морозу укрити! Змерзнуть вони вез снігу, загинуть!
    Лялька: Малята, а давайте допоможемо Дідусеві Морозу сніг привезти сніг для лісових красунь-ялинок!
    13 ГРА «ПРИВЕЗИ СНІГ»
    (Діти шикуються двома командами і по одному перевозять сніг на санчатаз у кошики під ялинки)

    Дід Мороз: Ой які ж ви спритні, діти, та добрі!І мені допомогли, і ялиночки від морозу врятували! Час і мені вас подарунками пригостити! А де ж подарунки? (шукає)
    Лялька: Не знаю, дідусю… А пригадай-но, розгулялась хуртовина, були тоді подарунки?
    14 (звук хуртовини)
    Дід (впевнено) були!
    Лялька:А коли зіроньки згасли, були подарунки? 15(хуртовина+світло)
    Дід: (не так впевнено): та… були…А потім я з дідком-чарівником познайомився, таким недобрим і бридким…
    16 (звучить музика чарівника),
    він все мене умовляв не йти на свято, тоді , здається…не пам’ятаю. Ех,старий став, забудькуватий!
    Карлсон: Ох, Дідусю, це ж чарівник Обдуриналякай Неслухняний подарунки вкрав!
    Лялька: І що нам тепер робити?
    Дід: Та треба цього Обдуриналякая сюди покликати!Обдуриналякай, на наше свято завітай!

    17 – удар посохом
    Виходь сюди до нас!
    Чаклун: (чути голос) Не вийду!
    Дід Мороз: А я кажу, виходь!
    Чаклун: Не вийду!
    Дід Мороз: Ану, мій чарівний посох, 1,2,3, Обдуриналякая на свято приведи!

    18 – музика чарівника
    (Чаклун виходить, ніби прив’язаний до кінця посоха)
    Чаклун (дуже злякано, тремтить): Я- Обдуриналякай Неслухняний ! Хто мене потурбував?
    Дід: Я-казковий сивий дід. Мене знає увесь світ! Ти навіщо подарунки вкрав? Навіщо свято дітям хотів зіпсувати?
    Чаклун: Я? Подаруночки? Вкрав? Та я ж ніколи!
    Дід Мороз: Вкрав!
    Чаклун: Не крав!
    Дід Мороз: Вкрав!
    Чаклун: Не крав! А ці подаруночки- вони які були? Такі смачненькі, правда, діти?
    Діти: Так!
    Чаклун :Такі солоденькі, правда, діти?
    Діти: Так!
    Чаклун: Ні, не брав, не бачив…
    Дід Мороз (піднімає посох)
    Чаклун: Ну добре, добре! А чого це вони мене на свято не запросили і спати мені не давали!
    19 (чаклує)
    Шишка-бум!
    Гілка-трісь!
    Мішок з подарунками
    на святі з’явись!
    Я більше не буду! Ось, Ось ваші подаруночки! (з’являється мішок з подарунками)
    Карлсон та Лялька: Ура!
    20,21 (Дід Мороз роздає подарунки, Чаклун цілий час заглядає у мішок)
    Дід Мороз: Обдуриналякай, а чого це ти до мішка заглядаєш? Подарунки мої лише для чемних, слухняних діток!
    Чарівник: а я вже чемний! Справді! Я вже і ім’я собі нове придумав – Недуринелякай Слухняний! (знімає парик, робить сумлінну міну)
    Дід Мороз: Діти, пробачимо чарівника?
    Діти: Так!
    Дід Мороз: Ну ось тобі, Недуринелякай Слухняний, і подаруночок – велика смачна цукерка!
    Недуринелякай: Дякую!
    ( Дід Мороз дає йому подарунок – велику цукерку)
    Дід Мороз: Зичу я усім вам щастя,
    Хай минають вас нещастя!
    Хай несе вам Новий рік
    Мир та радість на поріг!
    Карлсон:
    Ось і закінчується наше свято
    Та знову ми хочемо всім побажати
    У Новому році здоров’я і сили,
    Щоб радість до хати лише запросили.
    Щоб лихо та біди від вас утікали
    Невдачі та прикрощі дім обминали.
    Лялька: Ми бажаємо в Році Новому
    Щастя й миру вашому дому!
    Щоб у вашій світлій хаті
    Ви завжди були багаті.
    Щоб вам весело жилося,
    Щоб все краще лиш збулося!
    Разом: До побачення! Зустрінемось через рік!
    З Новим Роком!
    22 УХОДЯТЬ
    Шановні батьки, дорогі діти! Нашу зустріч закінчено, але свята лише починаються. Всіх запрошуємо до групи!
    Вихід дітей

  7. #36
    Авторитет Аватар для Kolpachiha
    Регистрация
    25.11.2009
    Адрес
    город кузнецовск ровенская обл
    Сообщений
    6,252
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8,684
    Поблагодарили Поблагодарили 
    9,569
    Поблагодарил в

    2,051 сообщениях

    По умолчанию

    Пропоную свій сценарій в минулому році ставила всім дуже сподобався муз номери брала з форуму ну звичайно танці ставила сама .
    ПІД ВЕСЕЛУ МУЗИКУ ЗАБІГАЄ ТРИ ПЕТРУШКИ ДЗВОНЯТЬ ДЗВІНОЧКАМИ.
    1.
    ЗА ВІКНОМ СНІЖОК ЛЕТИТЬ
    ВІТРОМ ЗАВИВАЄ
    А ДО НАС ВЕСЕЛЕ СВЯТО
    В ГОСТІ ПОСПІШАЄ
    2.
    ДОБРИЙ ДЕНЬ, ВАМ, ТАТА Й МАМИ!
    ЩИРО ВСІХ ВІТАЄМ
    ЩАСТЯ, РАДОСТІ,ДОБРА,
    ВІД ДУШІ БАЖАЄМ!
    3.
    НОВОРІЧНИЙ ЧАС НАСТАВ
    ПОЧИНАЄМ КАРНАВАЛ
    БУДЕМ ДРУЗІВ МИ СКЛИКАТИ
    БУДЕМ НОВИЙ РІК СТРІЧАТИ!
    ДЗВОНЯТЬ ДЗВОНИКАМИ
    ТАНОК «ХЛОПУШКИ».
    МОНТАЖ.
    1.
    ОСЬ ПРИЙШЛО ДО НАС ,МАЛЯТА,
    НОВОРІЧНЕ, ГАРНЕ СВЯТО
    ЩОБИ МИ НЕ СУМУВАЛИ
    ВЕСЕЛИЛИСЬ Й ТАНЦЮВАЛИ!
    2.
    А ЯКА КРАСА НАВКОЛО
    ТО Ж ХОДІМО ВСІ У КОЛО
    ХАЙ СПІВАНОЧКА ЛУНАЄ
    НОВИЙ РУК ДО НАС СТУПАЄ.
    3.
    РІК НОВИЙ КРОКУЄ ГОРДО
    ЙДЕ З ДАРУНКАМИ ДО НАС
    ТО Ж МИ ХОЧЕМО СЬОГОДНІ
    ПОБАЖАТИ: «В ДОБРИЙ ЧАС!»
    4.ЩОБ УСІ БУЛИ ЗДОРОВІ
    І НІКОЛИ НЕ ХВОРІЛИ
    ЩОБ БУЛИ СЛУХНЯНІ ДІТИ
    А БАТЬКИ ЗА НИХ РАДІЛИ.
    5.
    ЩОБ БУЛО ДОБРО У ХАТІ
    ТА ЛУНАВ ДИТЯЧИЙ СМІХ
    ЩОБ УСІ БУЛИ ВЕСЕЛІ
    І ЩАСЛИВІ ЦІЛИЙ РІК
    6.
    ТАНЦЮЙТЕ, ГРАЙТЕСЯ, СПІВАЙТЕ,
    МИ РІК НОВИЙ ЗУСТРІНЕМ ДЗВІНКО
    У КОЛО ВСІ МЕРЩІЙ СТАВАЙТЕ
    І ПІСНЮ ДРУЖНО ПОЧИНАЙТЕ.
    ПІСНЯ «РІК НОВИЙ ДО НАС ІДЕ».
    НОВИЙ РІК.
    ДОВГО-ДОВГО ДО ВАС ЙШОВ
    І НАРЕШТІ ВЖЕ ПРИЙШОВ
    ВАС ВІТАЮ Я ЗІ СВЯТОМ
    З НОВИМ РОКОМ, ДРУЗІ, ВАС
    ХАЙ ЩАСТИТЬ У НОВІМ РОЦІ
    КОЖЕН ДЕНЬ,І КОЖЕН ЧАС
    НУМО, В КОЛО ВСІ СРАВАЙТЕ
    І ЯЛИНКУ ПРИВІТАЙТЕ
    ГЛЯНЬТЕ,- ОСЬ ВОНА ЯКА
    І ПУХНАСТА, І СТРУНКА
    ПРИЧЕПУРЕНА, ГАРНЕНЬКА,
    ТО Ж ПРИСЯДЕМО НИЗЕНЬКО
    І ПІД ВІТИ ЗАЗИРНЕМ
    МОЖЕ ТАМ КОГОСЬ ЗНАЙДЕМ?
    1.
    ОНДЕ ДІД МОРОЗ, ЗАЙЧАТКО
    І СНІГУРКА, Й ВЕДМЕЖАТКО
    ЗАВІТАЛИ В ДОБРИЙ ЧАС
    ЩОБ НА СВЯТІ БУТИ В НАС
    УСТАВАЙТЕ Ж БО ХУТЕНЬКО
    УСМІХАЙТЕСЬ ВЕВЕЛЕНЬКО
    2.
    ЯЛИНКА ГАРНА Й ПИШНА
    ЗЕЛЕНА ТА РОЗКІШНА
    НА НІЙ ЯСКРАВІ КУЛЬКИ
    І ДЗВОНИКИ, Й БУРУЛЬКИ.

    3.
    В КРАСУНЕЧКИ ЯЛИНОЧКИ
    КРАСИВА КОЖНА ГІЛОЧКА
    ЯЛИНКУ ПРИВІТАЄМО
    І ПІСНЮ ЗАСПІВАЄМО.
    4.
    А ТЕПЕР МИ КРУГ ЯЛИНКИ
    ЗАКРУЖЛЯЄМ МОВ ПУШИНКИ
    ПІД МЕЛОДІЮ СНІЖКУ
    У ВЕСЕЛОМУ ТАНКУ.
    ПІСНЯ «СНІЖНА ПІСЕНЬКА».
    СІДАЮТЬ НА СТІЛЬЦІ.
    ЗВУЧИТЬ МУЗ. ЗАХОДИТЬ НІЧКА-НОВОРІЧКА, ОБХОДИТЬ, КЛАНЯЄТЬСЯ.
    НІЧКА.
    ДОБРОЇ НОЧІ УСІМ
    Я ВІТАЮ, ВАС , МАЛЯТА,
    ЛЮБІ ХЛОПЧИКИ Й ДІВЧАТКА!
    І ГОСТЕЙ ЗОЛОТИХ
    ТАТ І МАМ ДОРОГИХ
    А ХТО Я? ЗДОГАДАЛИСЬ?
    Я – НІЧКА НОВОРІЧНА
    КОЛИ Я ЗЯВЛЮСЬ – ТОДІ Й НОВИЙ РІК
    НА ЗЕМЛЮ ПРИХОДИТЬ
    Я УСІМ НЕСУ ВЕСЕЛИЙ НАСТРІЙ,
    ЩАСТЯ Й РАДІСТЬ.
    МАХНУ Я СВОЄЮ ЧАРІВНОЮ ПАЛИЧКОЮ –
    І ВРАЗ ОЖИВАЮТЬ УСІ КАЗКИ,
    І ЗАПАЛЮЮТЬСЯ ЗІРОЧКИ НА НЕБІ,
    А ЯЛИНКИ СЯЮТЬ ВОГНИКАМИ ЧИСТИМИ!
    ПОГЛЯНЬТЕ! А ЧОМУ ЦЕ НА ВАШІЙ ЯЛИНОЧЦІ ВОГНИКИ НЕ ГОРЯТЬ?
    ДАВАЙТЕ ВСІ ДРУЖНО СКАЖЕМО
    ТИ, ЯЛИНОЧКО, НЕ БАРИСЬ,
    А ВОГНЯМИ ЗАСВІТИСЬ

    ТАНОК «ЗІРОЧКИ».


    НІЧКА.
    НУ ,А ТЕПЕР ДІТИ,
    БУДЕМ ЗИМУ ПРОСЛАВЛЯТИ
    І ВЕСЕЛОЮ ПІСНЕЮ НОВИЙ РІК СТРІЧАТИ.
    ХОРОВОД «НОВОРІЧНИЙ ХОРОВОД»
    НІЧКА.
    У НОВОРІЧНУ НІЧКУ ВІДБУВАЮТЬСЯ, ДІТИ РІЗНІ ДИВА. ОТ І СЬОГОДНІ НА НАШ НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ Я ЗАПРОСИЛА ВАШИХ УЛЮБЛЕНИХ ГЕРОЇВ ІЗ РІЗНИХ КАЗОК. КАЗКИ В СКРИНЬКУ Я ПОКЛАЛА ТА ВСЕ В НІЙ ПЕРЕМІШАЛА. ЩО Я ПЕРШЕ ДІСТАНУ ІЗ СКРИНЬКИ – ТА КАЗОЧКА ПЕРША ДО НАС І ЗАВІТАЄ.
    ОДИН- ДВА- ТРИ , -КАЗОЧКИ ОЖИВИ!
    (ДІСТАЄ МІТЛУ)
    ОТ ТАК ДИВА, ВЖЕ ПОЧИНАЮТЬСЯ З САМОГО ПОЧАТКУ. ТУТ В МОЇЙ ЧАРІВНІЙ СКРИНЦІ МАЛИ БУТИ КАЗКИ, А Я ЗНАЙШЛА МІТЛУ. ДІТКИ! А ВИ ЗНАЄТЕ ЧИЯ ЦЕ МІТЛА? ТА ЦЕ Ж МІТЛА САМОЇ БАБИ ЯГИ ОЙ, ЧУЄТЕ, ЗДАЄТЬСЯ ВОНА І САМА ДО НАС ПОСПІШАЄ.
    ЗАЛІТАЄ БАБА ЯГА.
    БАБА ЯГА.
    АГА! А ОТ І Я А ВИ МЕНЕ І НЕ ЧЕКАЛИ? МЕНЕ, КРАСОТУЛЕЧКУ НА СВЯТО НЕ ПОЗВАЛИ!
    НІЧКА.
    ОЙ, Б. Я., НЕ КРИЧИ, НЕ РЕПЕТУЙ. МИ ТВОЇ КАЗКИ ДОБРЕ ЗНАЄМ. РАЗ УЖЕ ПРИЛЕТІЛА ТО Й ЗОСТАВАЙСЯ НА СВЯТІ, ТІЛЬКИ ШКОДИ НЕ РОБИ, НЕ ПСУЙ НАМ СВЯТО.
    БАБА ЯГА.
    ЗНАЮ, ЗНАЮ, ЩО У ВАС ТУТ СВЯТО НЕЗВИЧАЙНЕ.НОВОРІЧНІ ВСІ КАЗКИ РАЗОМ ЗБИРАЮТЬСЯ, КРУГ ЯЛИНКИ ЗУСТРІЧАЮТЬСЯ, ВСІ ТАНЦЮЮТЬ І СПІВАЮТЬ І У ІГРИ ГРАЮТЬ.
    НІЧКА.
    ОЙ, Б.Я., А ТИ ХІБА ВМІЄШ СПІВАТИ, ТАНЦЮВАТИ, В ІГРИ ГРАТИ?
    БАБА ЯГА.
    А ЯК ЖЕ! Я ВСЕ НА СВІТІ ВМІЮ! ГРАТИСЯ, КАЧАТИСЯ КУПАТИСЯ,А ОСОБЛИВО В ІГРИ.

    НІЧКА.
    А ЯКІ Ж ТИ ІГРИ ЗНАЄШ?
    БАБА ЯГА.
    ОЙ Я БАГАТО ЗНАЮ. НУ НАПРИКЛАД: «ВИРВИ ОЧКО» -1
    «ЗЛАМАЙ НІЖКУ» - 2,»ВІДКУСИ ВУШКО» - 3. ОЙ ЯКА Ж РОЗУМНА В МЕНЕ ГОЛОВА!
    НІЧКА.
    НІ, В ЦІ ІГРИ МИ НЕ БУДЕМО ГРАТИСЯ, ТАК, ДІТИ.
    БАБА ЯГА.
    А В ЯКІ БУДЕТЕ?
    НІЧКА.
    А ПОГРАЄМО МИ В ГРУ « БАБКА ЙОЖКА»
    БАБА ЯГА.
    А Я НЕ ЗНАЮ ТАКОЇ ГРИ.
    НІЧКА.
    А МИ ТЕБЕ НАВЧИМО. СТАВАЙТЕ ВСІ У КОЛО ТА ПОГРАЄМО У ГРУ.

    ГРА «БАБКА ЙОЖКА».

    БАБА ЯГА.
    А ТО ВИ ДРАЖНИТИСЯ! А- НУ Я ВАС ЗЛОВЛЮ ЗАЖАРЮ, ЗЇМ.
    ТА НУ ВАШІ ІГРИ. НЕ ЛЮБЛЮ Я ТАКИХ ІГОР, ТА Я ТІЛЬКИ ВТОМИЛАСЯ, УПРІЛА, А ОТ В МОЇ ТАНЦІ ВИ ТАНЦЮВАТИ НЕ ВМІЄТЕ! ХА-ХА!
    ТАНЕЦЬ З БАБОЮ ЯГОЮ «О-КЕЙ».
    БАБА ЯГА.
    НУ ДОБРЕ ПОГРАЛИСЯ, ПОТАНЦЮВАЛИ ТА ВЖЕ МЕНІ ПОРА . В МЕНЕ ЩЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВА СПРАВА ЖДЕ.
    НІЧКА.
    А ЯКА Ж В ТЕБЕ ВАЖЛИВА СПРАВА, А –НУ РОЗКАЖИ І НАМ.
    БАБА ЯГА.
    ЗАДУМАЛА Я СОБІ НА НОВИЙ РІК ОДНЕ БАЖАННЯ. А ЩО, У МЕНЕ ХІБА НЕ МОЖЕ БУТИ БАЖАННЯ. ОТ У КОЖНОГО З ВАС , ЛАПАТУЛЬКИ МОЇ, Є БАЖАННЯ , ТАК? А ОТ ДАВАЙТЕ РОЗКАЖІТЬ-НО МЕНІ ХТО ПРО ЩО БАЖАЄ НА НОВИЙ РІК? ОТ ТИ, СОЛОДЕНЬКИЙ МІЙ, ПРО ЩО БАЖАЄШ? І Т. Д.
    НІЧКА.
    ОЙ ЯКІ ЦІКАВІ ВАШІ БАЖАННЯ!? А ОТ Я ХОЧУ, ЩОБ УСІ ВАШІ БАЖАННЯ ЗБУЛИСЯ В НОВОРІЧНУ НІЧ. НУ ЯТИ , Б.Я. ЩО Ж СОБІ БАЖАЄШ?
    БАБА ЯГА.
    ТА НЕ СКАЖУ! ТЬХУ-ТЬХУ-ТЬХУ, А ТО ЩЕ ЗГЛАЗИШ, НЕ ЗБУДЕТЬСЯ.
    НІЧКА.
    А ТАК НЕ ЧЕСНО! И СВОЇ ТАЄМНИЦІ ТОБІ ДОВІРИЛИ, А ТИ БАЧИШ ЯКА?
    БАБА ЯГА.
    ДА! Я ТАКЕ-ТАКЕ , ОСЬ ТАКЕ, ОСЬ ТАКЕ СОБІ БАЖАЮ!!! ВСЬОГО МЕНІ 300 РОКІВ, ЩЕ ЗОВСІМ НЕ СТАРА, І БУДИНОЧОК 2-ОХ ЕТАЖНИЙ МАЮ, НОВА В МЕНЕ МІТЛА НА ДИСТАНЦІЙНОМУ УПРАВЛІННІ, МОБІЛЬНИЙ ІМЄЄТСЯ,- НЄВЄСТА ХОЧ КУДА! А ОТ ЧОЛОВІКА ДОБРОГО НЕ МАЮ. А ТАК САМІЙ МЕНІ ЖИТИ СУМНО, ОГИДНО. ОТ І ВИРІШИЛА Я СЬОГОДНІ МОЖЕ Й МЕНІ ПОЩАСТИТЬ ЗНАЙТИ СОБІ ЧОЛОВІКА, А ЯК НЕ ЗНАЙДУ, ТО СОБІ ЙОГО НАВОРОЖУ!!!
    НІЧКА.
    ТАК ЩО, ТИ СОБІ ЗА 300 РОКІВ ЧОЛОВІКА НЕ НАЧАКЛУВАЛА?
    БАБА ЯГА.
    НЕ БУЛО МЕНІ ЧАСУ БАГАТО РІЗНИХ СПРАВ, А ЗАРАЗ ОТ НА ПЕНСІЮ ПІШЛА, ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ ПО-ЧЄЛОВЄЧЄСКІ!!!

  8. #37
    Авторитет Аватар для Kolpachiha
    Регистрация
    25.11.2009
    Адрес
    город кузнецовск ровенская обл
    Сообщений
    6,252
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8,684
    Поблагодарили Поблагодарили 
    9,569
    Поблагодарил в

    2,051 сообщениях

    По умолчанию

    НІЧКА.
    ЯК ЖЕ ТОБІ ДОПОМОГТИ? А Я ПРИДУМАЛА! У НАС НА СВЯТІ Є ЦИГАНКИ ЧУДОВІ. ОСЬ КОГО ТРЕБА ЗАПРОШУВАТИ , ЩОБ НАГАДАЛИ.
    ТАНОК « ЦИГАНОЧКА»
    1 ЦИГАНКА.
    ПОЗОЛОТИ-НО РУЧКУ МОЛОДИЦЕ,
    ПІДИ ТА ВМИЙСЯ ХОЛОДНОЮ ВОДОЮ
    ОДЯГНИСЯ, МОЛОДИЦЕ
    В НОВУЮ СПІДНИЦЮ
    І ВОЛОССЯ ЗАЧЕШИ.
    2 ЦИГАНКА.
    А ПОТІМ КРУГ ЯЛИНКИ ТИ ПІДИ
    Й ЧАРІВНЕ ДЗЕРКАЛЬЦЕ ЗНАЙДИ
    ДЗЕРКАЛО ТОБІ ПІДКАЖЕ
    ХТО ТВІ СУЖЕНИЙ- ПОКАЖЕ!
    БАБА ЯГА.
    А-НУ ГЕТЬ, РОЗТУЛІТЬСЯ, ПІДУ-НО ДЗЕРКАЛО ПОШУКАЮ.ОСЬ, ОСЬ ВОНО! ТАКЕ ГАРНЕ ТАКЕ КРАСИВЕ, ПОДИВЛЮСЬ-НО Я В НЬОГО, ОЙ БАЧУ, БАЧУ!
    НІЧКА.
    А ЩО ТИ ТАМ БАЧИШ?
    БАБА ЯГА.
    БАЧУ, ЩО ЖИВЕ В КРАЯХ ДАЛЕКИХ ДУЖЕ ГАРНИЙ І ЗАВЗЯТИЙ, І ВЕЛИКИЙ, І ЗДОРОВИЙ, І РОЗУМНИЙ. ВІН ВУСАТИЙ, БОРОДАТИЙ, ВІН МІШОК ВЕЛИКИЙ НОСИТЬ, ПОДАРУНКИ ВСІМ ПРИНОСИТЬ, ОТ МЕНІ Б ВІН ПІДІЙШОВ!!!
    НІЧКА.
    ДІТИ! ХТО ЦЕ?
    ДІД МОРОЗ!
    НІЧКА.
    ЩО ТИ БАБО НЕ ГОДИТЬСЯ З ДІДОМ МОРОЗОМ ОДРУЖИТЬСЯ!
    БАБА ЯГА.
    А ЩО ВИ ВСЕ БАБО, БАБО! ЯКА Я ВАМ БАБА? Я МОЛОДИЦЯ! ОТ ПІДУ ВМИЮСЬ, ЗАЧЕШУСЬ, ЗРОБЛЮ ПРИЧОСКУ, ПЕРЕВДЯГНУСЬ, ТОДІ Й ПОБАЧИТЕ! АНУ- ЗВІЛЬНІТЬ ВЗЛЬОТНУ ПОЛОСУ. (ВИЛІТАЄ)
    НІЧКА.
    НУ А ДО НАС ,МАЛЯТА,
    ПОСПІШАЄ ВЖЕ НА СВЯТО
    САМ ДІДУСЬ ЗАВЗЯТО
    ТИ, СНІГУРКО , ПОСПІШАЙ,
    СВОГО ДІДУСЯ ВЕСЕЛОЮ ПІСЕНЬКОЮ ЗУСТРІЧАЙ.
    (СНІГУРОЧКА ОБХОДИТЬ ЯЛИНКУ, СПІВАЄ ПІСЕНЬКУ, ІДЕ ДО ДВЕРЕЙ, ДІД МОРОЗ БЕРЕ ЇЇ ЗА РУКУ, ВСІ ПЛЕСКАЮТЬ , ВОНИ ЗАХОДЯТЬ ДО ЗАЛИ)
    ДІД МОРОЗ.
    ДОБРИЙ ДЕНЬ, МОЇ МАЛЯТА,
    ЛЮБІ ХЛОПЧИКИ Й ДІВЧАТКА,
    Я КАЗКОВИЙ, СИВИЙ ДІД,
    МЕНЕ ЗНАЄ ЦІЛИЙ СВІТ
    Я З ДАРУНКАМИ МАНДРУЮ
    ЩАСТЯ Й ДОЛЮ ВАМ ВІНШУЮ
    ХОЧУ З ВАМИ ТАНЦЮВАТЬ
    ПІД ЯЛИНКОЮ КРУЖЛЯТЬ.
    СНІГУРКА.
    Я СНІГУРОНЬКА МАЛЕНЬКА
    ЗИМА БІЛА – МОЯ НЕНЬКА,
    ВСІХ Я КЛИЧУ В КОЛО СТАТИ,
    ХОРОВОД РОЗПОЧИНАТИ.

    ХОРОВОД «ДІД МОРОЗ»
    ДІД МОРОЗ.
    ТО Ж ТАНЦЮЙМО ТУТ У ЗАЛІ
    ХАЙ ДЗВЕНЯТЬ ПІДБОРИ
    ХАЙ ЯЛИНКА НАША СЯЄ
    В ЦЮ СВЯТКОВУ ПОРУ.
    ПОЛЬКА «НОВИЙ РІК»
    ДІД МОРОЗ.
    ДУЖЕ ГАРНО ВИ СПІВАЛИ,
    І ЗАВЗЯТО ТАНЦЮВАЛИ,
    А В ІГРИ ГРАТИ ВИ ЛЮБИТЕ?
    «ХОКЕЙ»
    «СНІГОВІ КУЛІ»
    (СІДАЮТЬ)
    ДІД МОРОЗ.
    ОЙ І ЖАРКО МЕНІ СТАЛО У ВАС. ТА ТАК ВЕСЕЛО, ВИ ВСЕ ВМІЄТЕ, ВСЕ ЗНАЄТЕ.
    (СЦЕНКА З ПЕТРУШКАМИ.)
    ТАНОК «ПЕТРУШОК».
    (ПІСЛЯ ТАНЦЮ ЗАХОДИТЬ БАБА ЯГА)
    БАБА ЯГА.
    ЛЯ-ЛЯ-ЛЯ! (ПРИТАНЦЬОВУЄ).
    ДІД МОРОЗ.
    ОЙ! А ЩО ЦЕ ТАКЕ? ЦЕ ЯКАСЬ СНІЖИНКА ДО НАС ЗАЛЕТІЛА, ТА ТАКА КУМЕДНА!
    БАБА ЯГА.
    ЩО ТИ МІЙ МИЛЕНЬКИЙ! НЕ ВПІЗНАВ МЕНЕ? УСІ-ПУСІ, УСІ-ПУСІ!


    ДІД М.
    ТИ ЩО, БАБА ЯГА, МУХОМОРІВ ОБЇЛАСЯ, ЯКИЙ Я ТОБІ УСІ-ПУСІ!?
    БАБА ЯГА.
    ТА НІЧОГО Я НЕ ОБЇЛАСЯ! Я ЗАМІЖ ВИХОДЖУ!
    ДІД МОРОЗ.
    ЗА КОГО?
    БАБА ЯГА.
    ЯК ЗА КОГО ? ЗА ТЕБЕ! ЦЕ МЕНІ ДЗЕРКАЛО НА ТЕБЕ ПОКАЗАЛО! ЦЬОМ!
    ДІД МОРОЗ.
    НІЧОГО Я НЕ РОЗУМІЮ?
    НІЧКА.
    Д.М., НЕ ХВИЛЮЙСЯ ТИ ТАК! Б.Я. ЗАГАДАЛА СОБІ БАЖАННЯ НА НОВИЙ РІК – ХОЧЕ ВОНА ЗАМІЖ! МОЖЕ ТИ ЇЙ ДОПОМОЖЕШ ТИ Ж ЧАРІВНИК, УСІ БАЖАННЯ ВМІЄШ ВИКОНУВАТИ!
    БАБА ЯГА.
    ТАК, ДІД МОРОЗ! ТИ ВЖЕ СТАРИЙ, ЗА ТЕБЕ ЗАМІЖ НЕ ПІДУ! ПОДАВАЙ МЕНІ МОЛОДОГО, КРАСИВОГО!!!
    ДІД МОРОЗ.
    МОЛОДОГО? НУ, ЗНАЮ Я ОДНОГО, ДИВИСЬ!
    СНІГ, БУРУЛЬКИ, ГРАД, ПУРГА! ВИЙДИ СНІГОВИК, СЮДА!!!
    (ЗАХОДИТЬ СНІГОВИК)
    СНІГОВИК.
    1-2-3, Я ВЖЕ ТУТ!
    ДІД МОРОЗ.
    ДОБРИЙ ДЕНЬ, ЛЮБИЙ ДРУЖЕ! ДУЖЕ РАДИЙ ТЕБЕ БАЧИТИ. А ЧИ НЕ СУМНО ТОБІ ОДНОМУ У ДВОРІ СТОЯТИ?
    СНІГОВИК.
    А Я ЩО, ОДИН? ТА МЕНІ ДІТИ СТІЛЬКИ ДРУЗІВ НАЛІПИЛИ, СНІГОВИЧКІВ, ЩОБ НЕ БУЛО СУМНО. ТО Ж ЗАРАЗ Я ЇХ І ПОКЛИЧУ. ГЕЙ, МАЛІ СНІГОВИКИ, АНУ ЗЯВІТЬСЯ ВСІ СЮДИ! (СВИЩЕ).
    ТАНОК «СНІГОВИКИ».
    ДІД МОРОЗ.
    ОЙ, ЯКІ ЧУДОВІ СНІГОВИКИ. НУ,БАБО, ВИБИРАЙ КОГО ЗАХОЧЕШ.

    БАБА ЯГА.
    А ОТ Я ПЕРЕВІРЮ ЧИ ВОНИ СПРИТНІ! (ЛОВИТЬ). (ЗАЛИШАЄТЬСЯ СНІГОВИК). А-НУ, ІДИ ДО МЕНЕ СНІГОВИК, БУДЕШ МЕНІ ЧОЛОВІК!
    А Я СЬОГОДНІ ДОВГО-ДОВГО НАРЯДЖАЛАСЬ,
    ДО ТЕБЕ, МИЛИЙ МІЙ НА РАНДЕВУ ЗБИРАЛАСЬ,
    НА МЕНІ ТУФЛІ ТІ , ЩО ВЗУЛА ТА ЗАБУЛА
    ІЗ СЕКОНД ХЕНДУ ГАРНУ ЮБКУ ОДЯГНУЛА.
    (ПІДХОДИТЬ ДО СНІГОВИКА, ЗАПРОШУЄ НА ТАНЕЦЬ)
    «ТАНЕЦЬ БАБИ ЯГИ І СНІГОВИКА»
    (ВИХОДЯТЬ).
    НІЧКА.
    НУ ЩО, ДІД МОРОЗ, БАБИНЕ БАЖАННЯ ТИ ВИКОНАВ! МОЖЕ Й НАМ ЯКЕСЬ ЧУДО ПОКАЖЕШ?
    ДІД МОРОЗ.
    ТА ВСЕ, ЩО ЗАВГОДНО! Я Ж ЧАКЛУН – ВСЕ МОЖУ!
    НІЧКА.
    А Я ЗНАЮ, ЩО ДІТКИ ЧЕКАЮТЬ ВІД ТЕБЕ! ПОДАРУНКІВ!
    ДІД МОРОЗ.
    НУ ЗВИЧАЙНО ! БУДУТЬ ВАМ ПОДАРУНКИ ! СНІГ, БУРУЛЬКИ, ГРАД, ПУРГА- ВИЙДИ МІЙ ДАРУНОЧОК СЮДА!
    (ЗАХОДИТЬ БАБА ЯГА)
    БАБА ЯГА.
    ВСЕ, ВСЕ, ВСЕ, ТАНЦІ КІНЧАЮТЬСЯ, ДІТИ РОЗГАНЯЮТЬСЯ_ А-НУ, ГЕТЬ УСІ, ГЕТЬ Я ВАС УСІХ МІТЛОЮ І ТЕБЕ СТАРИЙ!
    ДІД МОРОЗ.
    А МЕНЕ ЗА ЩО?
    БАБА ЯГА.
    КОГО ТИ МЕНІ ПІДСУНУВ?ЧОЛОВІК-СНІГОВИК!
    ТА Ж Я ТІЛЬКИ ЙОГО ПРИВЕЛА, НА ПІЧ ПОСАДИЛА, ПОКИ ЇСТИ ЙОМУ ВАРИЛА ВІД НЬОГО ЗАЛИШИВСЯ КАПЕЛЮХ, ВІНИК І МАЛЕНЬКА КАЛЮЖА. ПЛАЧЕ.
    ДІД МОРОЗ.
    ТА ХТО Ж СНІГОВИКА НА ПІЧКУ САЖАЄ, НУ ТИ Й БАБО НЕ ГРАМОТНА!ХА-ХА-ХА!
    БАБА ЯГА.
    НІЧОГО, НІЧОГО! СМІЙТЕСЬ, СМІЙТЕСЬ! А ОТ Я ВАШІ ПОДАРУНОЧКИ ЗАБРАЛА!, НАДІЙНО ЗАХОВАЛА, І ТЕПЕР МЕНІ ВЕСЕЛО, ХА-ХА-ХА!
    ДІД МОРОЗ.
    А Й СПРАВДІ!ДЕ Ж МОЇ ПОДАРУНКИ, ДЕ МІШОК?
    БАБА ЯГА
    ШУКАЙ, ШУКАЙ, СТАРИЙ БРЕХУН!
    ДІД МОРОЗ.
    ТА ХІБА Ж Я НЕ ЧАРІВНИК? Я ЗАРАЗ ТАК ЗРОБЛЮ, ЩО ПОДАРУНКИ САМІ ДО НАС ПРИЙДУТЬ. НЕ ВІРИТЕ? (БЕРЕ ПАЛИИЦЮ). 1-2-3 А-НУ ПОДАРУНКИ ІДІТЬ СЮДИ!!!

    ЗАХОДИТЬ ХАТИНКА НА КУРЯЧИХ НІЖКАХ, БАБА ЯГА ЇЇ ВІДГАНЯЄ МІТЛОЮ, СВАРИТЬ
    ДІД МОРОЗ.
    ХАТИНКА, ХАТИНКА, А ПОВЕРНИСЬ ДО НАМ, БУДЬ-ЛАСКА, ПЕРЕДОМ, А ДО БАБИ ЯГИ – ЗАДОМ.
    БАБА ЯГА.
    А Я КАЖУ – НЕ ПОВЕРТАЙСЯ!
    ДІД МОРОЗ.
    А-НУ ,ХАТИНКО, ВІДДАЙ НАМ ПОДАРУНКИ!
    БАБА ЯГА.
    ТА ЯКІ ПОДАРУНКИ, НЕМА НІЯКИХ ПОДАРУНКІВ!
    (ПАДАЄ ОДИН ПОДАРУНОК)
    БАБА ЯГА.
    ОЙ! ТИ ЩО РОБИШ? АНУ ЗАБИРАЙСЯ ЗВІДСИ ГЕТЬ!
    ПАДАЄ ДРУГИЙ ПОДАРУНОК, ТРЕТІЙ, ХАТИНКА ЙДЕ, БАБА ЯГА ЗА НЕЮ.
    ДІДІ МОРОЗ. (СЛІДОМ)
    ОСЬ ВОНИ, ПОДАРУНКИ МОЇ!
    (РОЗДАЧА ПОДАРУНКІВ)
    ПРОЩАЛЬНІ ВІТАННЯ.

  9. Следующий пользователь сказал cпасибо Kolpachiha за это полезное сообщение:

    Осянечка (03.11.2016)

  10. #38
    Пользователь Аватар для inusya3005
    Регистрация
    19.01.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    87
    Поблагодарил Поблагодарил 
    61
    Поблагодарили Поблагодарили 
    15
    Поблагодарил в

    8 сообщениях

    По умолчанию

    (До залу вбігають 2 скоморохів)
    1 ском.
    Гей, панове ,поспішайте, цього залу не минайте.
    Всіх запрошуєм на бал, новорічний карнавал.!
    2 ском.
    Будуть ігри, будуть танці, подарунки для дітей
    Станемо біля ялинки, заспіваємо пісень.
    (Під музику діти забігають до зали)
    Ведуча.
    Пролітає планетою час, знову свято прийшло на поріг
    Щиро кличе вогнями до нас Новий рік, Новий рік, Новий рік!!!
    Ось малята подивіться як ялиночка іскриться, вся в блискітках кольорових
    В намистинках причудових. Новорічне свято вже прийшло до нас
    Карнавал веселий розпочати час!!!

    ПІСНЯ «НОВИЙ РІК»
    (виходять 2 дітей)
    1 дит.
    Співа прощальнії пісні славетний рік старий,
    В ці дні не будемо сумні, бо рік іде новий.
    2 дит.
    Він стукає до нас в шибки, хурделицею стелиться.
    Дарує всім нові сніги, його сестра метелиця.
    (бій курантів забігає хлопчик «Новий рік»)
    Новий рік.
    За роком рік, мов річка плине, сьогодні в мене іменини.
    Ялинка барвами заграє для всіх дорослих і малят.
    Щоб були в своїй оселі всі щасливі і веселі.
    Щоб співалися пісні в новорічні світлі дні.
    З Новим роком!!!
    Ведуча.
    Нумо йдіть всі до ялинки, подивіться іграшки,
    А сніжинки , мов з картинки, враз прикрасили гілки.
    (Виходять 5 дітей)
    1 дит.
    З’явилася ялинка у нашому садку
    У вогниках іскринках, у білому сніжку.
    Вмиває дощик срібний зелені голочки,
    І сяють на ялинці блискучі зірочки.
    2 дит.
    Знов ялиночка-красуня до садочка завітала,
    Гарне свято новорічне нам усім подарувала.
    3 дит.
    В залі тепло і просторо радість Новий рік несе.
    Дід Мороз нам казку скоро у кареті привезе.
    4 дит.
    Ти ялинко чарівна, кучерява, запашна,
    Вся в ліхтариках вогнистих в різнобарвному намисті.
    5 дит
    Всюди зірочоки вогні, іграшок багато,
    Круг ялинки рік Новий будемо стрічати.
    ХОРОВОД «ЯЛИНКА»
    Ведуча.
    Тож бал ми свій розпочинаєм, відкриті двері для усіх.
    Чи допоможете малята, ялинку зараз засвітить?
    Друзі давайте всі разом скажемо: 1,2,3- ялинонько світи!!!

    (діти промовляють слова, ялинка не запалюється)
    Ведуча.
    От біда! Що ж робити, хто допоможе нам вогні на ялинці засвітити?
    Мабуть нам допоможуть наші гості із далекої Франції-мушкетери!

    ТАНОК МУШКЕТЕРІВ
    1 Мушк.
    З Новим роком, з Новим роком, що ступа невтомним кроком
    Свято разом зустрічаєм, всіх хто в залі ми вітаєм.
    2 Мушк.
    Навкруги блищать сніжинки ходить вітер сніговий,
    Будемо співати дзвінко, зустрічати рік Новий.
    3 Мушк.
    Всюди світло золоте, іграшок багато,
    З Новим роком всіх гостей будемо вітати.
    4 Мушк.
    Під ялинкою сьогодні все лунають голоси,
    «Здрастуй свято Новорічне, свято радості й краси!»
    Ведуча.
    Дякуємо вам наші любі гості, за привітання. Діти але ж наша ялинка
    Не сяє яскравими вогниками. Якась вона в нас дуже вередлива. Я га
    Даю що її допоможе засвітити наш любий Дід Мороз, давайте його
    Покличемо .
    (звучить музика з’являється Завірюха)
    Завірюха.
    Я Завірюха, королева зими, все-все підслухала, Діда Мороза чекаєте,
    Свято без мене розпочали? А я снігом дорожки замету, ніхто до вас
    Дорожки не знайде а всіх вас заморожу.
    Ведуча.
    Шановна, ну навіщо одразу сердитися, ми вас зовсім не хотіли
    Образити. І на бал запрошували усіх.
    Завірюха.
    А я не чула! А у вас тут цікаво! Не бал а диво, так казково і красиво.
    Ведуча.
    Є в нас Попелюшка і Мальвіна, Герда ,Кай і Буратіно,
    Карлсон, Білосніжка та Шахерезада
    Усім вони тут дуже раді.
    Завірюхо, зупини заметіль, а то Дід Мороз не знайде до нас дороги і у нас
    Свята не буде .
    Завірюха.
    Ба які швидкі! Поки не виконаєте три мої бажання, я заметіль не
    Зупиню.
    Ведуча.
    Які ще бажання?
    Завірюха.
    Я пісні люблю слухати, подаруйте мені пісню.
    Дитина.
    Навкруги блищать сніжинки ходить вітер сніговий,
    Будемо співати дзвінко, зустрічати Рік Новий!
    ПІСНЯ
    Ведуча.
    Ось ми і виконали твоє бажання.
    Завірюха.
    Гарно співають. Та якось мені не весело.
    Ведуча.
    Не весело ? Так ми тобі зараз загадки загадаємо, от і повеселимся.
    ЗАГАДКИ
    Ведуча.
    В новий рік він їв до схочу і цукерки і торти
    На даху він жив бідняжка це звичайно…
    Завірюха.
    Чебурашка.!
    Діти. КАРЛСОН.
    Ведуча.
    Він іграє для усіх на своїй гармошці
    І пісні співає всім, його звати…
    Завірюха.
    Шапокляк!
    Діти. КРОКОДИЛ ГЕНА.
    Ведуча.
    Із блакитного струмка починається ріка
    Пісню так співали дзвінко…
    Завірюха.
    Три веселих поросят.
    Діти. КРИХІТКА ЄНОТ.




    Ведуча.
    Був він хмаркой дощовой, з п’ятачком ходив.
    І звичайно мед любив.
    Його звали…
    Завірюха.
    Гена Крокодил.
    Діти. ВІННІ-ПУХ.
    Ведуча.
    Ой Завірюхо, щось погано ти знаєш загадки про наших казкових
    Героїв. Та ми тобі допоможемо їх пригадати. Ти ж казки читала.?
    Завір.
    Казки? Так .
    Ведуча.
    Тоді тобі легко буде відгадати наших казкових героїв.
    Завір.
    Я люблю слухати вірші. Це і буде моє друге бажання .
    (під музику виходять: Чевона Шапочка, Буратіно, Чіполіно, Попелюшка)
    Завір.
    Ха! Дюймовочка, Сніговик, Кабачок, Пеппи)
    Ведуча.
    Та ні ось послухай!
    Буратіно.
    Я зовсім незвичайний, хлопчик дерев’яний.
    На землі і під водою шукаю ключик золотий.
    Де побачите ніс длинний, всі вже знають-Буратіно.
    Червона Шапочка.
    Малесенька дівчинка по лісу іде
    В козубочку для бабусі пиріжки несе
    Чарівну шапочку знають тут і там.
    І на святі цьому буде гарно нам.
    Чіполіно.
    Фруктово- овочева є країна,
    А в ній герой – хлопчина-цибулина.
    Він хоробрий і прудкий
    Веселий хлопчик ось такий!
    Попелюшка.
    Сумно вдома, всюди тиша лиш в куті шурхоче миша.
    Всі на бал, а я сама, навіть подруги нема.
    Про бал мріяти лиш можу, Попелюшкой звуся я.
    Завір.
    Треба ж не вгадала.(дуже засмутилась)



    Ведуча.
    Не засмучуйся, Завірюхо, ти сядь відпочинь а наші казкові герої розкажуть
    З яких вони казок.
    (під музику вибігають герої)
    Мальвіна.
    Лялька гарна я і знаю букви я.
    Навчаю Буратіно читати букваря.
    Карлсон.
    Є мій будинок на даху літаю я всіх вище,
    І Карлсоном мене зовуть, пограємося трішки?
    Герда.
    Ми в казковій Данії з Каєм живемо,
    Квіти поливаємо, ходимо в кіно.
    Кай
    Королеви сніжної зовсім не боюсь,
    І рятую Герду я і зі злом борюсь.
    Білосніжка.
    Білосніжка, їм сестра, За горою в лісі темнім є у гномів славний дім,
    гарна подружка вона.
    Шахерезада
    Батько в дім мене привів до султана прямо,
    Я казки йому читала, знаю їх чимало.
    Ведуча.
    Тепер тобі зрозуміло, шановна гостя, хто на нашому балу святкує Но-
    Вий рік?
    Завірюха.
    Ой і гарні віршики про себе розповіли герої казок і виконали мое 2 ба-
    Жання, а трете бажання затанцювати! Ось так!

    Дитина.
    Тож танцюймо тут у залі, хай дзвенять підбори,
    Хай ялинка наша сяє у святкову пору.
    ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ТАНОК
    (під час танка ялинка засвічується)
    Завірюха.
    Ой які молодці, а мій вам дарунок вогники на ялинці. Ви виконали всі
    Мої бажання. Гей вітри, на північ летіть, гей зірки,дорогу Діду Морозу
    Покажіть.
    Ведуча.
    Діти, давайте покличемо Діда Мороза, він почує і швидше знайде дорогу
    На наше свято.
    (заходить Дід Мороз)

  11. #39
    Пользователь Аватар для inusya3005
    Регистрация
    19.01.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    87
    Поблагодарил Поблагодарил 
    61
    Поблагодарили Поблагодарили 
    15
    Поблагодарил в

    8 сообщениях

    По умолчанию

    (Під музику діти забігають до залу)
    Ведуча.
    Ой малята подивіться, як ялинонька іскриться.
    Вся в блискітках кольорових , в намистинках причудових.
    Новорічне свято вже прийшло до нас, карнавал веселий розпочати час.
    ПІСНЯ «НОВИЙ РІК»
    (виходять 5 дітей)
    1 дит.
    Запрошуєм, друзі на свято,
    Запрошуєм щиро вас всіх,
    І хай не згасає щасливий
    Веселий і радісний сміх!
    2 дит.
    Сьогодні весело у нас, ми Новий рік стрічаєм
    Усіх, хто в залі є в цей час ми гаряче вітаємо.
    3 дит.
    За вікном біліє сніг, падають сніжинки.
    А у залі гомін,сміх, це прийшла ялинка.
    4 дит.
    Грай ялиночко вогнями сяйте кульки в промінцях
    У добрі і дружбі з нами буде щастя у серцях.
    5 дит.
    Стріньмо радісну годину і співучу, й гомінку,
    В колі доброї родини, у веселому танку.
    ХОРОВОД «ЯЛИНКА»
    (під час пісні ялинка загоряється)
    Ведуча.
    Діти , гляньте як наша ялинка гарно засвітилася, давайте з нею пограємо !
    Ось і засвітились на ялинці вогники чудові.
    А притупнем каблучками і не світять знову.
    Діти тупають, ялинка гасне.
    Плескай, плескай ну кажи ти ялинко посвіти!
    Діти плескають в долоні ялинка загоряється.
    Діти, а бажаєте , щоб у нас на святі були різні дива і чудеса?
    А хто це може зробити? Я думаю нам допоможе Снігуронька. Хочете щоб вона прийшла до нас на свято? Ось у мене є чарівна сніжинка. Колись я зустрічалась з нею, і вона подарувала її мені. Треба доторкнутися до неї і промовити чарівні слова.

    Діти.(разом) Снігуронько, ти прийди на свято, принеси чудес багато.!
    (під музику з’являється Снігуронька.)
    Снігур.
    Добрий день вам, малята! Зі святом всіх вітаю.\
    Добра і щастя щиро вам бажаю!

    У палаці чудес гуляла, в мішечок чари збирала.
    І чую хтось мене гукає, на свято новорічне закликає.
    Мішечок з чудесами захопила у ваш садочок чим скоріш спішила.
    Ведуча.
    Дякуємо тобі , Снігуронько, що ти завітала до нас. Наші малята дуже люблять чудеса, казки, веселощі й усе незвичайне, що є на світі.
    Снігур.
    Малята так багато всього люблять що не знаєш, із чого розпочати? Зараз до торбинки своєї загляну.(Дістає з торбинки ялинкову гілочку). Діти, дивіться, яка гарна ялинкова гілочка, мені її ялиночка подарувала коли я йшла до вас через ліс.
    Гілка –ялинко чарівна крутись, чарівні ялинки на святі-дивись!
    (виходять 4 дівчинки- ялинки)
    1 Ялин.
    На узліссі білому, де ялинок ряд.
    Блискотять сніжиночки тихий снігопад.
    2 Ялин.
    Одягнуть ялиночки шати осяйні,
    Кожушки білесенькі і шапки чудні.
    3 Ялин.
    Ялиночка-красунечка,я лагідною буду!
    Про пустощі і гордощі зовсім я забуду.
    4 Ялин.
    Я створена для дива а ще для добрих справ,
    Тож стати чарівницею мені вже час настав.

    ТАНОК ЯЛИНОК
    Ведуча.
    Дякуємо ,тобі Снігуронька, нам дуже сподобалась зустріч з чарівними ялинками.
    Снігур.
    А я зараз загляне знову в торбинку, і цирк нам достану усім на хвилинку.(дістає яєчко)
    Яєчко оце незвичайне , малята, цирк воно може нам всім показати.
    Яєчко потрібно котити, котити і разом слова чарівні говорити.
    «Яєчко котись, котись загадково, хай цирк у садочок прибуде свят-
    Ковий.!
    (лунає музика ЦИРК)
    (Виходять двоє дітей)
    1 дит.
    На новорічне свято ми вас запрошуємо в цирк.
    Тут буде музики багато і привітання для вас всіх.



    2 дит.
    Раз ,два, три ,чотири, п’ять будем Новий рік стрічать
    Раз, два, три , чотири, п’ять будем весело співать і в таночку всі кружлят
    ТАНОЧОК ХОРЕОГРАФІЧНИЙ
    Ведуча.
    Діти а наша ялиночка не сяє вогниками, що ж сталося? Хто нам її допоможе запалити знову, мабуть вона на когось чека .
    (виходить 1 дитина)
    Дитина.
    Ми всі відомі циркачі і спритні і сміливі.
    Допомогти у цьому зможе наш фокусник любимий.
    (під музику виходить Фокусник)
    Фокусник.
    Вашого прохання не забуду
    Сміх і радість я дарити буду.
    І на радість всім у цьому залі,
    Вогники ялинки засіяють.
    Плесну я в долоні – раз, два, три…
    Засвітіться ліхтарі.!
    (загоряються ліхтарі)
    (виходить Лялька)
    Ведуча.
    Ой яка гарна Лялечка до нас завітала.
    Лялька.
    Як на свято я збиралась,
    Довго ,довго прибиралась.
    Як тут весело, чудово
    Заспівати ми готові.
    ПІСНЯ «НОВИЙ РІК»
    Ведуча.
    А у нас на арені цирку веселі звірята.
    (виходять 2 ведмедиків, 2 зайчат)
    1 Ведмедик
    Ми звірята, ми звірята!
    Тож прибули на свято.
    В школу циркову ходили
    2 Ведмедик
    Вправ цікавих там нас вчили
    Зараз будем танцювати .
    І усіх вас звеселяти.
    1 зайчик
    Цирк, цирк! Він найкращиій у світі
    Цирк, цирк! Люблять дорослі і діти.

    2 зайчик
    Цирк, цирк! Клоуни і звірята,
    Цирк,цирк! Весело всімна святі.
    Ведуча.
    Ми побачили сьогодні і ведмедів і зайчат
    А який же цирк буває без веселих мавпенят.
    (виходять 2 мавпочок)
    1 Мавп.
    Ми зібрались тут звірята,
    Новий рік відсвяткувати!
    2 Мавп.
    Будем гратись й танцювати
    Радо рік новий стрічати.
    ТАНОЧОК ЗВІРЯТ
    Клоун
    Клоуни ми ось такі, ми до жартів мастаки
    Розважаємо малят, і дівчаток і хлоп’ят
    І у цей святковий час заспіваемо для вас!
    ПІСНЯ
    Снігур.
    Ось циркова вистава й закінчилась. Ну як вам циркове яйце ? Сподобалось?
    Ведуча.
    Звичайно сподобалось. А яке ти нам наступне диво подаруєш?
    (Снігур. Витягає з торбинки золотисту кулю)
    Ось куля кришталева, чарівна. Покотимо її навкруги ялинки.
    Враз зимова казка прийде на хвилинку.
    Тихо падав десь сніжок білий і пухнастий,
    Укривав зимовий ліс пухом серебрястим…
    (звучить музика, із-за ялинки виходить Зима і 3 сніжинки.)
    Зима.
    Я зима, я –королівна! Я прийшла до вас на свято.
    Сніжинки, балеринки, летіть навкруг ялинки.
    Віночками біленькими, сплітайтеся гарненькими
    Хай казка зимова буде, на радість усім людям!
    1 сніж.
    Ми сніжиночки легенькі,
    Білі гарні і м’якенькі.
    Як на землю опадаєм,
    Враз тихенько засинаєм.
    2 сніж.
    Й летимо над рідним краєм,
    Та на землю опадаєм.
    З давніх і прадавніх літ
    Робим білим білий світ.
    3 сніж.
    Часом вітерець гуляє
    У танок нас закликає
    І тоді ми знов літаєм
    І сміємось і кружляєм.
    ТАНОК СНІЖИНОК І ЗИМИ
    Ведуча.
    Якак гарна зимова казка! Все навкруги сріблиться та іскриться.
    Що любо на нього дивиться.
    Снігур.
    Подивимося знову до торбинки. Та тут чарівнії сніжинки. Якщо із них створити снігопад то враз прийде Дід Мороз до нас. (роздає сніжинки дітям вони підкидають їх і дмухають, створюють снігопад. Звучить музика заходить Дід Мороз)

    ХОРОВОД «У ЛІСІ ТЕМНОМУ»

  12. #40
    Пользователь Аватар для inusya3005
    Регистрация
    19.01.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    87
    Поблагодарил Поблагодарил 
    61
    Поблагодарили Поблагодарили 
    15
    Поблагодарил в

    8 сообщениях

    По умолчанию

    (дозалу забігає скоморох)
    1 ском.
    Гей, панове ,поспішайте, цього залу не минайте. ВОЛОШИН.
    Всіх запрошуєм на бал, новорічний карнавал.!

    (під музику діти заходять до залу)

    ПІСНЯ «НОВИЙ РІК» Старша група.

    Ведуча.
    Сьогодні свято в нас не звичайне, а карнавальне, новорічне.
    У всіх, хто є у нашім залі, запрошуємо на наше свято карнавальне.
    (б’ють куранти)

    Новий рік.
    За роком рік, мов річка плине, сьогодні в мене іменини.
    Ялинка барвами заграє для всіх дорослих і малят. Ворона.
    Щоб були в своїй оселі всі щасливі і веселі.
    Щоб співалися пісні в новорічні світлі дні.
    З Новим роком!!!

    Дит1.
    За вікном біліє сніг, падають сніжинки.
    А у залі гомін, сміх, це прийшла ялинка. Ахмедов.
    дит.
    Співа прощальнії пісні славетний рік старий, Матвій Дудин.
    В ці дні не будемо сумні, бо рік іде новий.
    дит.
    Він стукає до нас в шибки, хурделицею стелиться. Лисоконь.
    Дарує всім нові сніги, його сестра метелиця.
    Дит4.
    Стріньмо радісну годину, і співучу й гомінку Могила Н,
    В колі доброї родини, у веселому танку.

    Дит3.
    Грай, ялиночко, вогнями сяйте кульки в промінцях.
    У добрі і дружбі з нами, буде щастя у серцях. Роман Мос.

    ПІСНЯ «ПЛЕСЬ-ПЛЕСТІ» Середня група.

    (до залу заходить Кіт Б. Ліса А.)


    Л. А.
    Ось ми і завітали, малята ви нас чекали?
    І курку тут пропонували….
    К.Б.
    Мені ковбаски цілий круг.
    Л.А.(до дітей)
    Отримали вже подарунки?
    Поділимось скоріш давай.
    Ведуча.
    Ми дідуся чекаємо давно вже
    І подарунки нам потрібні всім.
    А курку лисиці не дамо ми
    Кота залишимо без ковбаси.
    Л.А.
    Диви які жадібні кривляки,
    Вас треба всіх негайно покарати.
    Зірвем з ялинки вогникі яскраві
    І хай святкують у пітьмі.
    Ведуча.
    Та що ви, шановні гості, прийшли зіпсувати малятам свято? У нас у всіх
    Святковий настрій і не треба нам його псувати. Краще залишайтеся з
    Нами і подивіться наш святковий карнавал-концерт.
    К.Б.
    Добре, залишимось. Подивимось на що ви спроможні.

    ПІСНЯ «ХЛОП_ХЛОП» Старша група.

    Ведуча.
    А в нас на святі є дуже багато казкових
    Героїв.Ось вони і роскажуть з яких вони казок до нас завітали.
    Мальвіна.
    Лялька гарна я і знаю букви я.
    Навчаю Буратіно читати букваря. Женя Милослав.
    Буратіно.
    Я зовсім незвичайний, хлопчик дерев’яний.
    На землі і під водою шукаю ключик золотий.
    Де побачите ніс длинний, всі вже знають-Буратіно. Рома Макаров.
    Червона Шапочка.
    Малесенька дівчинка по лісу іде
    В козубочку для бабусі пиріжки несе
    Чарівну шапочку знають тут і там. Лисоконь А.
    І на святі цьому буде гарно нам.
    Чіполіно.
    Фруктово- овочева є країна,
    А в ній герой – хлопчина-цибулина.
    Він хоробрий і прудкий Артеменко А.
    Веселий хлопчик ось такий!

    Попелюшка.
    Сумно вдома, всюди тиша лиш в куті шурхоче миша.
    Всі на бал, а я сама, навіть подруги нема. Юля Прокурор.
    Про бал мріяти лиш можу, Попелюшкой звуся я.


    Шахерезада
    Батько в дім мене привів до султана прямо,
    Я казки йому читала, знаю їх чимало. Кошман.

    ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ТАНОК середня група

    (під музику з’являється Хурделиця)

    Хурделиця.
    Я віхола-метелиця, хай сніг довкола стелиться, Настя
    Я замітаю всі доріжки, замітаю, замітаю, усе снігом засипаю.

    Ведуча.
    Давайте ,малята, веселіш співати,
    Щоб метелицю швидше прогнати.
    1 дит.
    З’явилася ялинка у нашому садку
    У вогниках іскринках, у білому сніжку.
    Вмиває дощик срібний зелені голочки, Настя Константинович.
    І сяють на ялинці блискучі зірочки.
    Всюди зірочоки вогні, іграшок багато,
    Круг ялинки рік Новий будемо стрічати.

    2Дит.
    Знов ялиночка красуня до садочка завітала,
    Гарне свято новорічне нам усім подарувала. Кумпан М.

    3Дит.
    Нам дуже весело це свято зустрічать
    І пісню про ялиночку ми будемо співать. Романяк.

    ХОРОВОД « ЯЛИНКА» Старша група.

    ХОРОВОД «ЯЛИНКА» Середня група.
    (під музику виходить Фея і цукерки)
    Фея.
    Ви потрапили до королівства де солодощі живуть.
    Це цукерки, мене ж слуги Феею Драже зовуть. Следь С.

    1Цукерка.
    Із солодкої країни гості завітали нині
    Всіх їх люблять і чекають радо завжди зустрічають. Вишня К.


    3Цукерки.
    З Новим роком друзі, ми усіх вітаємо!
    Усмішок веселих вам бажаємо.
    Хай усмішка мила на обличчі сяє, Литвиненко М.
    Радість безкінечна вас не покидає!

    ТАНОК ФЕЇ З ЦУКЕРКАМИ + Настя Могила
    Ведуча.
    Спасибі вам , солодощі, за усмішки прекрасні.
    А ми далі піснею будемо зиму вітати.

    ПІСНЯ «ЗИМОНЬКА-ЗИМА» Старша група.

    (під музику виходе зірочка)
    -Зірочка .
    Я –Зірочка незвична з далекої Франції.
    Привіт вам шлю і мушкетерів всіх вам зову.

    ТАНОК МУШКЕТЕРІВ
    1 Мушкетер.
    З новим роком, З Новим роком
    Що ступа невтомним кроком Репало Д.
    Свято разом зустрічаєм
    Всіх, хто в залі ми вітаєм.
    2 Мушкетер
    Всюди світло золоте іграшок багато,
    З Новим роком всіх гостей будемо вітати. Верига.

    3 Мушкетер
    Навкруги блищать сніжинки ходить вітер сніговий,
    Будемо співати дзвінко зустрічати рік Новий. Штаненко С.

    4 Мушкетер
    Щороку народів всіх діти, під пишні збираються віти.
    У дружній стає хоровод планети маленький народ. Ден Д.
    5 Мушкетер.
    З новим роком, З Новим роком
    Що ступа невтомним кроком Матвій Д.
    Свято разом зустрічаєм
    Всіх, хто в залі ми вітаєм.
    6 Мушкетер
    Навкруги блищать сніжинки ходить вітер сніговий,
    Будемо співати дзвінко зустрічати рік Новий. Аскеров М.


    ПІСНЯ « СНІГ» Середня група.
    (виходить Білосніжка і 3 гнома)

    Білосніжка
    За горою в лісі темнім є у гномів славний дім,
    Білосніжка, їм сестра, гарна подружка вона. Олеся Ісаєн.
    Гном1.
    На свято Новорічне ми прийшли,
    Золотисті вогники ялинці принесли.
    Щоб ялинонька вогнями засвітилась, Тесленко В.
    І усі на святі Новорічнім веселились.
    Гном2.
    Ну що , братики Гномики, засвітимо вогники?
    Хай ялинонька вогнями сяє, з Новим роком усіх ми вітаємо. Мазур Н.
    Гном3.
    Ялинко, ялинко, вогнями засяй!
    З Новорічним святом усіх привітай. Роман М.
    (Ялинка сяе вогниками)

    ТАНОК ХОРЕОГРАФІЧНИЙ Старша група.

    Ведуча.
    Гномики завітали до нас а Дідуся Мороза вони не привели. Мабуть він
    Заблукав, нам треба веселіш співати Дідуся Мороза зустрічати.
    Дитина.
    Навкруги блищать сніжинки ходить вітер сніговий,
    Будемо співати дзвінко, зустрічати Рік Новий! Женя Милосл.

    ПІСНЯ «ЛАПЛАНДІЯ» Середня група.

    Ведуча.
    Поспішає Дідусь Мороз, давайте допоможемо йому
    Знайти дорогу . Покличемо його.
    Діти (разом).
    Дід Мороз!!!

    (заходе Дід Мороз)
    Дід Мороз.

    Ого-го го! Добрий день мої малята, я спішив до вас на свято!
    Рік Новий будем стрічати і співати й танцювати!
    Йшов я лісом, йшов я бором і знайшов нарешті вас!
    Подарую вам ялинку, в чудо вогниках іскринку,
    Давайте скажем 1,2,3 Ялиночка-красунечка, Гори!!!

    Дід Мороз
    Так давайте малята, швидше в коло ставайте хоровод навколо ялиночки розпочинайте.

    Хоровод «У лісі темному»

    Дід Мороз.
    Діти а давайте з вами пограємо в ігри.

    1) Навколо стільця! 5)Заморожу!

    2)Які бувають ялинки! 6)Передай рукавицю!

    3)Збери сніжинки! 7)Знайди пару рукавичкам!

    4)Гра у мишей! 8)Склади сніговика!

    Д.М.
    А давайте ми з вами ще й потанцюємо! Повторюйте рухи за мною.
    Ми будемо танцювати танок «Маленькі каченята».

    Д.М.
    Як втомились танцювати час дарунки розбирати,
    Кожному на Рік Новий, буде подарунок свій.
    (роздає подарунки)

    Д.М.
    Час мені вже в дорогу вирушати, до наступного року малята!

  13. #41
    Местный Аватар для Marsianka
    Регистрация
    02.09.2010
    Сообщений
    182
    Поблагодарил Поблагодарил 
    378
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,144
    Поблагодарил в

    114 сообщениях

    По умолчанию

    Новий рік. Середня група

    Ведуча: Добрий день, вам, добрі люди,
    щастя вам у хату,
    хай добробут в сім’ях буде і тепла багато!
    А здоров’я і любові повну-повну чашу,
    хай прилинуть дні чудові у родину вашу!
    Добігає рік до краю, кілька днів лишилось,
    хай здійсниться, ми бажаєм, все, що не здійснилось!
    Підросли наші малята
    і на рік вже старші, наші хлопчики й дівчата
    з кожним днем все кращі!
    Зустрічаємо оплесками наших дітей!

    Під пісню «Новогодняя» - (Виконувач гр. «Блестящие») до залу заходять діти ланцюжком, взявшись за руки.
    НОВОРІЧНИЙ ТАНЕЦЬ – ХЛОП-ХЛОП

    1. Новорічне славне свято
    Завітало знов до нас.
    Подивіться на ялинку -
    Скільки іграшок, прикрас!

    2. У зеленої ялинки
    Голки гострі, мов щетинки,
    На гілках ялинки – шишки,
    І прикраси, і горішки

    3.Ялинонько-ялиночка,
    Красуня, зелен - цвіт,
    Від лісу принесла ти нам
    На Новий рік привіт.

    4. До ялинки підійдемо,
    Хоровод свій поведемо!

    ХОРОВОД «ЯЛИНКА ЗЕЛЕНЕСЕНЬКА»

    (після хороводу діти сідають)

    Ведуча: Про казку час згадати, діти,
    А може нам її у гості запросити?

    Дитина: Казку в гості кличуть люди –
    Так ведеться споконвік
    Рік, який почнеться з чуда,
    Буде щедрим цілий рік.

    Всі: Казко, казочко, прийди.
    Діток наших звесели!

    (на ялинці запалюються вогники – починається казка)



    Вовк з вудочкою йде ловтити рибку.
    Вовк: Ловись рибка велика і маленька, Ловись рибка велика і маленька.
    Заходить Лисичка.
    Лисичка: Не так ловиш, Вовчику!
    Вовк: Ловлю, як ти колись навчила, тільки вже не на хвіст, а на вудочку.
    Лисичка: А ти спробуй казати ловись рибка золота і срібна.
    Вовк: Добре, спробую. Ловись рибка золота і срібна…
    (із-за ялинки виходить Золота Рибка)
    Золота Рибка: Відпустіть мене, які хочете 3 бажання здійсню, тільки відпустіть.
    Вовк: оце пощастило! Хочу, хочу…Що ж побажати? Може ковбаси, а може цілого кабана?
    Лисичка: Це ж я тобі підказала, як рибку спіймати, то і я бажання буду загадувати.
    Хочу щоб вся земля вкрилася снігом.
    Вовк: Ти що, руда! Тобі для щастя лише снігу не вистачає?
    Лисичка: Нічого ти не розумієш. Зима надворі, а снігу немає. Був би сніг, я б зайців десятками знаходила по їх слідам на снігу. А так, не можу жодного знайти.
    Золота Рибка: Хвиля в морі підіймись
    І бажаннячко здійснись! (ударяє один раз у долоні)
    Сніжиночки летіть
    і на землю упадіть.

    ТАНЕЦЬ СНІЖИНОЧОК

    Золота Рибка: Тепер слухаю друге бажання.
    Вовк: Руда, ну побажай тепер чогось розумнішого.
    Лисичка: Хочу прикрас. Там всяких брильянтів та рубінів, щоб на шию можна було повісити, і воно так блищало, так іскрилося.
    Вовк: (махає безнадійно рукою) Ну як завжди, знову дурниці.
    Золота Рибка: Хвиля в морі підіймись
    І бажаннячко здійснись! (ударяє один раз у долоні)

    ТАНЕЦЬ ХЛОПЧИКІВ З МЯЧАМИ (які покладені в мішечки)

    (наприкінці танцю діти складають мячі у великий мішок, який тримає Золота Рибка, і вона дістає з нього намисто, покладене у мішок раніше і одягає намисто Лисиці).

    Лисичка: Яка краса! Ой, останнє бажання лишилося. А загадаю я щоб зявився тут дід Мороз. Далі він буде виконувати мої бажання.
    Золота Рибка: Хвиля в морі підіймись
    І бажаннячко здійснись! (ударяє один раз у долоні)

    ПІСНЯ « ДІД МОРОЗ»

    До залу заходять Д.М. і Снігуронька
    Дід Мороз
    Чую, чую. Вже іду я.
    Здрастуйте гості, любі малята
    Вітаю усіх з Новорічним я святом.
    Бажаю всім щастя, бажаю здоров’я
    До вас у садочок з радістю йшов я.
    Поспішав дітей привітати зі святом.
    Та всього найкращого всім побажати.

    Снігуронька: З Новим роком вас вітаєм.
    Зичим свят веселих вам!
    Щастя, радості бажаєм
    Всім малятам і гостям!

    Лисичка: Діду Морозе, тепер вже ти будеш мої бажання здійснювати.
    Дід Мороз: Я здійснюю бажання лише слухняних дітей, а ви з Вовком, як мені відомо, всіх ображаєте: і Колобка, і Півника, і Зайчика.
    Вовк: Ну тоді ми вам все свято зіпсуєм. Вогники на ялинці потушимо, Снігурку вкрадем.
    Дід Мороз: діти, ми ж не дамо Лисиці і Вовку можливості забрати у нас свято? Хто зі мною проти Вовка і Лисиці?

    Заєць: До зайців усі несправедливі
    Кажуть, дуже ми лякливі,
    Та не вірте, це все казка
    А мій страх – звичайна маска.
    Над лисицею сміюсь,
    Вовка теж я не боюсь.

    Колобок: Я Колобок румяний,
    З коринкой, запашний
    Для Лиски самий гарний,
    Бажаний і смачний.
    Та тільки більш не буду
    Для лисоньки співать,
    Котитись буду далі,
    Лисичці – не здогнать!

    Півник: (співає на мелодію рос. нар. пісні «Ах ви сени мои , сени»

    Дуже я люблю зерно,
    Гречку, рис, овес, пшоно.
    Та Лисички голос знаю,
    Двері їй не відчиняю.
    Кукурік, кукурік,
    Обережним бути звик.
    Кукурік, кукурік,
    Справим дружно Новий рік.

    Журавель: (тримає в руках глечик)
    В мене глечик не простий,
    Він високий і вузький
    Покладу в нього обід
    Лиску пригощу, як слід.

    Червона шапочка: (співає на мотив пісні «Я лисичка, я сестричка)

    Я Лисички пісню знаю
    На свій лад її співаю
    З нею по стежинці йду двічі
    І гостинці всім несу.

    А якщо зустріну вовка
    Злого вовка, лютого.
    Я його не побоюсь двічі
    І чарівно посміхнусь.

    3 порося: (разом) І ніякий лютий звір
    Не зайде до нас у двір
    (3 порося танцюють.)

    7 козенят: (всі дівчата співають на мелодію пісні «Я Коза Дереза»)
    Тупу – тупу ножками
    Сколем тебе рожками.

    (всі діти тупають ногами)

    Дід Мороз: Бачите, Вовк і Лисичка, як нас багато?
    Вовк: Ой, налякали
    Лисичка:Он, дивіться, фейєрверк!
    Дід Мороз: Де?
    Лисичка: Та ось же! (відволікає увагу Д.М. і дітей)
    Вовк у цей час краде Снігуроньку, за ними тікає за ялинку і Лисичка.
    Дід Мороз: От я старий, вихвалявся, а за снігуркою не додивився. Тепер треба йти Снігуроньку визволяти. Дорога далека, треба спочатку по крижинам іти.

    ГРА: ПРОЙДИ ПО КРИЖИНАМ

    ГРА В СНІЖКИ (попади у ціль, у будиночок)

    Із-зі будиночка, що біля ялиночки виходить Снігуронька, а за нею Вовк з перебинтованою головою, а Лисичка, з перебинтованою рукою.
    Снігуронька: Спасибі любі діти, що не покинули в біді.
    Вовк з Лисицею: Пробачте нас, ми більше не будемо!
    Дід Мороз:Добре, ставайте тоді в хоровод, веселіть діточок!

    ХОРОВОД : ЧЕРЕЗ ПОЛЕ ЧЕРЕЗ ЛІС

    Дід Мороз: Щось втомився я , відпочити треба.

    Вірші

    (чути бій курантів)
    Дід Мороз: чуєте, Новий рік наступає , треба всіх, всіх привітати.

    ПІСНЯ «З НОВИМ РОКОМ»

    Дід Мороз: для таких гарних діточок я подарунки приготував. Але ж де вони? Загубив, чи що?
    Вовк: тримай Дід Мороз, вудочку, поклич Золоту Рибку і вона тобі допоможе
    Дід Мороз: дякую вовчику! Ловить рибка велика і маленька!

    (витягує вудочкою мішок з подарунками)
    Дід Мороз: От рибка, от молодець! Знала яке бажання я загадаю!

    Роздає подарунки.

  14. #42
    Пользователь
    Регистрация
    11.07.2010
    Адрес
    Николаев
    Сообщений
    56
    Поблагодарил Поблагодарил 
    146
    Поблагодарили Поблагодарили 
    43
    Поблагодарил в

    16 сообщениях

    По умолчанию

    Новорічний Теремок
    Середня група
    Заходить ведуча
    Ведуча: Приходить свято Новий рік, радіє дітвора.
    Приходить свято Новий рік, стрічать його пора.
    Мерщій до зали, діточки! Погляньте, скільки світла!
    Усіх стрічає, як завжди, ялиночка привітно!
    (діти забігають у зал, стають півколом)
    Хоровод «Новий рік»
    Дитина: Добрий день, ялиночко, в золотім наряді.
    Святкувати із тобою всі малята раді.
    Дитина: Цілий рік до нас збиралась красуня лісу запашна.
    І в цьому залі наряджалась. Вражає всіх її краса!
    Дитина: Ялинка гарна, пишна, зелена та розкішна.
    На ній яскраві кульки і дзвоники й бурульки.
    Дитина: На вітах так багато прикрас та іграшок.
    Це новорічне свято прийшло у дитсадок!
    Діти : Засіяй, ялинко наша! Сяй, гори та вигравай!
    Мішурою золотистою усміхнись і запалай! (ялинка засвічується)

    Дитина: На ялиночці горять вогники ясні.
    І так хочеться співати радісні пісні.

    Пісня « Ялиночко, красунечко»
    (сідають)

    Ведуча: Новорічне свято люблять всі малята,
    Бо ялиночка прийшла з собою казку принесла.
    Наша казочка незвична – вона буде новорічна. (звучить музика)

    Казкою запрошені ялинки запорошені
    Дивні та хороші свій танок ведуть.

    Танок ялинок

    (з-за ялинки виходить Червона Шапочка)

    Червона Шапочка: Мене , малі й дорослі здалеку впізнають,
    Тому Червоной Шапочкой мене навколо звуть.

    Пісня Червоної Шапочки
    (озирається, помічає Теремок)

    Червона Шапочка: Який гарний теремочок! Хто живе там знати хочу.

    (із теремка виходить Білосніжка)
    Білосніжка : У цьому диво-теремку з братиками я живу.
    А ти хто, дівчинко? Чи далеко держиш путь?

    Червона Шапочка: Я – Червона Шапочка. Прийшла сюди до гаю.
    Тебе і гномиків усіх із святом привітаю.
    Сьогодні діти Новий рік в садочку зустрічають
    Казкових жителів лісних до себе закликають.

    Білосніжка : Треба гномиків позвати разом з нами святкувати.
    ( дзвонить, виходять гноми)
    «Гномики» (гра на інструментах)

    (Ч.Ш. і гноми сідають біля теремка, під муз. стрибають зайці)

    Танок Зайців
    Зайці по черзі : Виє,свище завірюха, ой, як змерзли мої вуха.
    Вкрило снігом білий ліс, відморозить можна ніс.
    Нас пустіть до теремка! Зима лютая така!

    Червона Шапочка: Ой, маленькі зайченята, швидко йдіть до нас у хату.

    ( сідають; під муз. йдуть Півник з Курочкою)

    Півник: Ми прийшли сюди швиденько разом з Курочкой рябенькой. (кашляє)
    Ой у мене сталось горечко − заболіло в мене горлечко. (співає): Заболіло в мене горлечко 2 рази
    Я холодну воду пив, по морозу я ходив.

    Курочка(співає): Я казала тобі, друже, захворіти можеш дуже.
    По морозу не гуляй та на дворі не співай.

    Танок Півника та Курочки

    Курочка: Який гарний теремок! З димаря іде димок.
    Видно світло у вікні. Є хто- небудь там чи ні?

    Півник: Нас пустіть у теплу хату, мене треба лікувати!

    Білосніжка : От заходьте у наш дім , ми вас чаєм пригостим. (сідають біля теремка)

    (йде Вінні-Пух, тягне за руку П'ятачка)
    Вінні Пух співає: Весело живе на світі Вінні-Пух,
    Своїм співом розважає навіть мух.
    Всім на світі треба знати, що худим йому не стати,
    Так, худим йому не стати (якщо, звісно йому не поїсти) – так!
    Трум-пурум-пурум-пурум-пурум-пум-пум!
    Вінні-Пух: П'ятачок, а тобі не здається, що нам пора підкріпитися!
    ( П'ятачок киває головою)

    П'ятачок: Який гарний теремок, з димаря іде димок!
    Вінні-Пух (стукає у двері) : Гей, пустіть до хати нас. Новий рік стрічати час!
    Червона Шапочка: Та заходьте вже до хати, разом будем святкувати.

    Пісня-танок « Наша ялинка»
    (сідають)

    Ведуча: Серед лісу теремок, з димаря іде димок.
    Дружньо там живуть звірята.
    Теремочок – тепла хата.

    ( під муз. виходять Лиса Аліса та Кіт Базиліо)

    Лиса Аліса : Яка гарна хатинка!
    По широті , по висоті якраз підходить вона мені.
    Кіт Базиліо: Будемо там жити на печі боки гріти.
    Лиса: Смачний запах чую, зараз добре поласую.
    Базиліо : Швидко двері відчиняйте, нас у теремок впускайте! (стукає)
    Червона Шапочка: Ні, не впустимо ми вас. Геть, розбійники від нас
    Білосніжка : Оце лихо, що ж робити?
    Звірі по черзі : Хто нас зможе захистити?
    Треба кликати підмогу.
    Гей, Снігуронько, в дорогу!
    Швидше, швидше поспішай!
    Із біди нас виручай!


    (під муз. з'являється Снігурка, звертається до Лиси та Кота)
    Снігурка: Знову ви бешкетували? Всіх звіряток налякали?
    В новорічну ніч чудову за своє взялися знову?
    Лиса: Ми до них і не чіплялись і навіщо вони здались.
    Базиліо: Ми хотіли тільки пограти.

    Гра з Лисою та Котом «Як по лісу ми ідем»

    Лиса: Гарно з вами пограли. Час додому повертатись і до свята готуватись.
    Базиліо: До побачення!
    Ведуча: Ну і гарний теремок! Всіх звірів здружив.
    Снігурка: Тож у новорічне свято будем разом танцювати.

    Хоровод новорічний
    (сідають)
    Снігурка: Свято весело триває, тільки ще когось немає.
    А без нього Новий рік і не ступить на поріг.
    Хто ж то, гість цей довгожданий,
    У кожух червоний вбраний?
    Діти: Дід Мороз!
    Снігурка: Давайте дружньо його погукаєм.

    (діти кличуть ,заходить Дід Мороз, співає)

    Пісня Діда Мороза



    Хоровод з Дідом Морозом

  15. #43
    Мастер Аватар для ИннаНичога
    Регистрация
    22.10.2009
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    637
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8,119
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,437
    Поблагодарил в

    292 сообщениях

    По умолчанию

    Вставка від Інни Борисенко
    Сценарій Нового року (молодша або середня група)
    Ведуча
    З Новим роком всіх вітаєм,
    І дорослих і малих
    Щастя, злагоди бажаєм,
    Днів погожих та ясних!

    На ялинку подивіться:
    У якій вона красі!
    Тож давайте веселиться,
    Новий рік зустрінем всі!

    1-ша дитина
    Сьогодні весело у нас
    Ми свято зустрічаєм
    Усіх, хто в залі є в цей час
    Ми гаряче вітаєм.

    2-га дитина
    Здрастуй, Новорічне свято,
    Сяй, ялиночко, ясніш!
    Будем весело співати,
    Грай же, музико, скоріш

    3-тя дитина
    Тож в хоровод дружній підем
    І пісню веселу ми заведем.
    Так ведеться з року в рік
    Ми зустрічаєм...

    Разом:
    Новий рік!

    «Где метелица мела»(мол);
    «В зал сегодня елочка» (сер)
    Після закінчення хороводу діти сідають на стільчики.

    Ведуча
    Поки всі ми веселились
    Ніч на землю опустилась.
    Засіяли чисті
    Зірки променисті.
    Під музику заходить ніч.
    Ніч-Новорічна
    Я Ніч Новорічна! Найкраща у році!
    Мені підкоряються інші всі ночі!
    Мене виглядають від року до року
    Без мене Новий рік не ступить ні кроку.

    Під музику вибігають зірочки і виконують Танець Зірочок і Ночі

    1-ша зірочка Ми зорі чарівні,
    Нам вже час вставать.

    2-га зірочка Будем ясно над землею
    До ранку блищать.

    3-тя зірочка Я вмію сказати найкращі вітання.
    Вдивіться у даль, коли зірка летить.

    4-та зірочка Я вмію бажати найкращі бажання.
    І мрії здійснити в казкову цю мить.

    5-та зірочка Я в Ніч Новорічну освічу дорогу,
    І сріблом засяє вечірній сніжок.

    6-та зірочка А я Новий рік приведу до порогу,
    І щастя йому покладу у мішок.

    7-ма зірочка Хай завжди у вашім домі
    Сміх лунає і пісні.

    Разом:
    Хай обійдуть стороною
    Всі нещастя, ніби в сні.

    Зорі продовжують свій танок і залишають „зірочки” на килиму.

    Ведуча З неба зірочки упали.
    Ой, дивись, як темно стало!
    І тепер на всій планеті
    Новий рік не стрінуть діти!?
    Дід Мороз у темноті
    Не зможе шлях до нас знайти.

    Давай ми зірочки візьмемо
    І на небо віднесемо.
    Але темно навкруги.
    Куди ж нам йти, як шлях знайти?

    Ось і гномики ідуть
    Нам вони покажуть путь.

    Під музику виходять Гномики


    Ведуча Гномики, ви нам допоможіть.
    Як зірочок на небо віднести підкажіть.

    1 Гном Ми казкові гноми
    Дружні й працьовиті

    2 Гном Чарівні в нас ліхтарики
    В темряві нам світять

    3 Гном Ліхтарики яскраві
    Світять гарно в темноті

    4 Гном Ніч на день ми перетворим,
    Як засвітимо усі.

    5 Гном Допомогти вам зможемо
    В чім річ? Запалимо ліхтарики
    І відступить ніч.

    Танок гномиків.

    6 Гном Змогли ми освітить дорогу
    Але до неба довгий шлях

    7 Гном Зірочки вернуть на небо
    Ми не зможемо ніяк.

    Під музику сідають на стільчики.
    Залітає Ворона
    Ворона
    Кар –кар!
    Що тут за шум та гам?
    Чи зможу допомогти я вам?

    Ведуча Вороно, нам допоможи.
    На небо зірки віднести.
    Тоді почнемо бал,
    Наш новорічний карнавал.

    Ворона Пробачте, але я в темряві не вмію літати.
    В ліс ви поспішайте.
    Чудо-дерево шукайте.
    Чудо-дерево росте,
    Майже до неба достає.

    Ворона летить і сідає на місце.
    Звертаються до ялинки

    Ведуча Лісова ялинко!
    Ти голки свої прийми.
    На верхівку нас пусти.
    Нам зірочок на небо треба підсадити.
    І зможуть тоді зірочки планету освітити.
    І тоді на всій планеті
    Новий рік зустрінуть діти.


    Ялинка

    Допомогла б вам залюбки,
    Та малі мої гілки.
    А щоб настрій вам піднять,
    Всіх я кличу танцювать.

    1-ша дитина
    Добрий день, ялиночко
    В золотім наряді!
    Святкувати із тобою
    Всі малята раді.

    2-га дитина
    Ми тобі багато різних
    Заспіваємо пісень,
    Будем грати, танцювати,
    Веселитися весь день.

    Гра з брязкальцями. (мол)
    «1,2,1-2-3, как мы пляшем» (сер)

    Звучить зловісна музика, звук заметілі, забігає Завірюха.
    Завірюха:
    Ховайте руки, ховайте вуха,
    Перед вами – Завірюха!
    Я малечі не люблю,
    Зараз снігом як сипну,
    Зірочки я – заморожу,
    Свято зіпсувати зможу!
    Вщухне враз дитячий сміх –
    Покараю вас усіх!

    Дістає з маленького мішечка блискітки, дує на нього, сміється (калдує)

    Узлі, нузлі, тиклі, розь.
    Заспокой і заморозь!
    Тьма нехай погубить світ,
    Сумували щоб сто літ!

    Підбігає до зірочок кидає в колодязь.

    Ведуча Що ж ти наробила,
    Зірочки з неба упали.
    Над землею темно стало.
    В темноті Діду Морозу,
    Дорогу в дитсадок не знайти

    Завірюха:
    Не хочу, щоб в кожній хаті
    Ялинки засвітились.
    Не хочу, щоб під ялинками
    Діти веселились.
    Я все бачу в темноті.
    Світла не потрібно мені.
    І дітей зараз заморожу
    Узлі, нузлі, тиклі, розь.
    Заспокой і заморозь!
    Тьма нехай погубить світ,
    Сумували щоб сто літ!
    Потрібно їх зимовими загадками заморозити. Так, так. Вони не відгадають і враз замерзнуть!
    Загадаю їм свої холодні загадки!
    (загадує загадки, глядачі відгадують їх.)
    Хто білить борошном всю землю,
    Малює крейдою на вікнах?
    Хто шиє пухові перини
    І прикрашає річки сріблом?
    (Зима.)
    Ковдра біла не руками зшита,
    Не ткана, не кроєна,
    З неба на землю послана.
    (Сніг.)
    Біла зірка з неба впала
    На долоню і пропала.
    (Сніжинка.)
    Усе літо стояли,
    На зиму чекали.
    Діждались пори —
    Помчали з гори.
    (Санчата.)

    Ведуча От і відгадали ми твої загадки, Завірюхо. І дуже просто!

    Завірюха:Ой, які молодці, аж незручно. Але ж ви мене на свято не запросили.

    Ведуча Друзі, давайте запросимо Завірюху на свято. (запрошують). Це ж Зимонька-зима, вона дуже любить сміх та веселощі. Давайте покажемо їй, як ми вміємо веселитись.

    «Білий сніг» (мол)
    «Саночки» (сер)

    Завірюха: Добре, добре, вибачайте.
    Налякала трохи вас.
    Ви на стільчики сідайте
    Почаклую я в цей час.

    Новорічна ніч прекрасна,
    Різна нечисть тут не властна.
    Зірки, зірки, не баріться
    І на небі появіться

    А ось і криниця. (опускає відро)
    Ти відерце, опускайся!
    Ти водичко набирайся!
    (хтось чихає)
    (Падає відро)Ой!

    Ведуча Що сталося?
    Завірюха: Моє відерце, мабуть, обірвалося!
    ( заглядають у колодязь. Пауза)
    Що тут за диво! Як у вісні!
    Відерце лежить на самому дні.
    Води ж у криниці зовсім немає,
    До нас із криниці хтось виглядає.

    (вилазить Баба Яга)

    Завірюха:Не розумію, що відбувається?
    Чаклування не так збувається!
    Хто ти? Звідкіля? І якщо ти Яга –
    То де це твоя костяная нога?

    Баба-Яга Я чудова, я гарненька Баба Яга!
    Костяная, кажуть люди, в мене нога
    Ніс страшний, вилупкувата,
    Горб на спині?
    Ви повірили, громада?
    А я – ні!
    Століття ХХІ – цивілізація!
    Гарна баба – тож гарна вся нація!

    Завірюха: Ой, діти, тримайте Бабу Ягу, а я побіжу за Дідом Морозом проведу до вашого садочка!

    Баба Яга Хто назвав мене старухой,
    Відкусю тому я вухо.
    В лісі я завжди помітна-
    Незаміжня і бездітна.
    До дантиста я сходила,
    Сукню нову я купила.
    Плюс косметика і лак,
    Вийшла леді – просто смак.

    Ведуча Годі базікати. Теж мені красуня! “Это все из-за женщин, пользующихся «Орифлейм»…То де ж твоя костяна нога? Там, де і довгі нігті? Мабуть, зламала, коли мила посуд! А вирядилася! Перед ким? У тебе у лісі замість папарацці самі кікімори бігають.
    Шановна, ви потрапили на новорічне свято, діти пісні співають, хороводи водять, в ігри грають. Ось подивись.

    «Там не снег и не пурга» (сер)

    Баба-Яга Добре, молодці, але зараз це не модно, не по-сучасному, на порозі 2010 – і я зробила крок в “мобілізацію”. (дістає мобільний, набирає номер). Хелло, Кощеюшка! Я тебе тут чекаю, кидайте всі справи і мерщій до мене. У нас тут робота буде!

    Ведуча Ой, діти, давайте голосно гукати Діда Мороза і Снігуроньку! (гукають)

    Баба-Яга Ой-ой-ой, боюсь їх тікаю!

    Дід Мороз Здастуйте, дорогі малята!
    Вітаю усіх з новорічним святом!
    Бажаю вам щастя та здоров’я!
    З великою радістю ішов я,
    Так поспішав, що й падав у сніг...
    Хотілось побачить діток усіх,
    Помилуватись ялинкою в пору.
    Знайте, це я прислав її з бору
    Вибрав найкращу, а сірі зайчата
    Вам привезли її в двір на санчатах,
    Справжній сніжок покривав її віти,
    Гляну ж тепер на ялиноньку, діти.
    Що це?Не можу ні як розпізнати
    Сніг на ялинці біліє із вати...
    Е....тут прикраси, цукерки , горіхи.
    Хай же красуня стоїть для потіхи.
    Всіх звеселяє, і я разом з вами
    Порозважаюсь під цими гілками

    Снігурочка.
    Добрий день, малята!
    Яке гарне в вас тут свято.
    Я – Снігуронька маленька,
    Сніжна дівчинка гарненька
    З Новим роком всіх вітаю!
    Добра і миру вам бажаю.
    Нумо, в коло всі ставайте,
    І таночок починайте!

    «Ай-да, елочка!» (мол)
    «Вокруг елки мы пойдем» (сер)

    Снігурочка. Гарну ялиночку подарував ти дітям, Дідусю, тільки вогники чомусь не світяться!?
    Дід Мороз І справді, я ялинку прикрашав, а вогники забув запалити. Діти допоможіть мені, давайте разом скажемо чарівні слова:
    Ялиночко – посміхнись! (блимає)
    Ялиночко – засвітись! (горить) 3 раза.

    Снігурочка. Гей! Малята, не баріться,
    За руки мерщій беріться,
    Пісню дзвінко заведем,
    Хоровод свій розпочнем.

    «Морозець» (мол)
    «Через поле, через ліс» (сер)
    Танок сніжинок.
    (вірші, Дід Мороз дістає цукерки з рукавички)

    Дід Мороз Довго я живу на світі,
    Трохи щось забув я діти.
    Ви веселі пісні знаєте?
    А в зимові ігри граєте?
    Дуже прошу покажіть
    І мене цьому навчіть.

    Ведуча На санчатах ми катаємось (їдуть на санчатах кругом ялинки)
    А ще в сніжки весело граємось (імітують гру в сніжки)
    А ще віршики про тебе Дідусю знаємо (розповідають вірші)

    Гра в сніжки. (мол)
    «Білий сиплеться сніжок» (сер)

    Ведуча Ой діти, Який Дід Мороз холодний!Дідусю, а ти часом не заморозиш дітей?

    Дід Мороз Ні, я можу жартома ущипнуть за щічки,
    А морозити дарма – я не маю звички.

    Гра «Заморожу»

    Я веселий Дід Мороз, заморожу дітям ніс, руки, ніжки, хвіст.
    Ведуча А ми ще віршики знаємо

    «Дед Мороз» (мол)
    «Ты пришел к нам» (сер)

    Дід Мороз Я ж казав вам, що моя рукавичка чарівна - у ній цукерочки за віршики.
    (після читання віршів)

    Дід Мороз Ой, моя рукавичка зовсім порожня, але ж у мене вона не одна (дістає другу)Цікаво, що ж в ній? А вам малята, хочеться дізнатися, що знаходиться в другій рукавичці? Так!(заглядає в рукавичку) Що ж тут є? Там хтось розмовляє. (до дітей) Малята сидіть всі тихо-тихо, щоб я міг гарно прислухатися.(заглядає в рукавички) Мені здається, що в рукавичці поховалися загадки. Тоді зараз спробую дістати одну. (намагається дістати) А нк йди, йди моя любонько до мене, малята так чекають на тебе. Ось нарешті дістав (вдає, що тримає в руці, підносить до вуха і каже:)

    Дід Мороз Без рук, без олівця, а малює без кінця. Що це таке? (Мороз) Молодці. А зараз (дістає другу загадку) зараз я її спіймаю. Ось, ось ну - ну...Ой! Ось ти де сіла. Ну ти від мене ти вже нікуди ти не втечеш!("схопив" "на ялинці", несе в руці, потім прикладає до вуха Снігурочки) Снігуронько, що там за загадка, про, що вона говорить? Ти чуєш? (Ні!) Ну тоді я послухаю (прислухається) Ага... Все зрозумів. Слухайте уважно. Зимою і літком одного кольору. Що це? (ялинка) Молодці, вмієте загадки відгадувати. А танцювати ви вмієте? (Так!) Ну якщо так, то виходьте сюди і потанцюйте.

    «Тук-тук-тук, стучат часы» (мол) (сер)

    Ведуча Дідусю, мені здається, що ти зовсім забувся за моє відерце. Де воно?
    Дід Мороз А й справді забув. Але ти не ображайся на мене, я вже старенький став, зовсім запам'ятовував. Зараз я все виправлю, Тільки швиденько схожу додому. А ти, Снігуронько, залишайся з малятами. (Виходить) Чикайте, на мене я швиденько.

    У залі з'являється Баба Яга з відерцем
    Баба-Яга співає)
    Сьогодні ж свято Новий Рік,
    Ось це відеречко зустріла,
    А в ньому....... (затуляє собі рота руками) Треба мовчати бо не встигнеш й розтулити рота, яка будуть знати всі, а мені й самому це до вподоби. (Обходить навколо відра, пестить його) Ах ти моє гарненьке, ах ти моє любеньке.
    Відро Ні! Я не твоє!
    Баба-Яга Ой, хтось знову зі мною розмовляє. (злякано)Це хто тут мені перечить?
    Відро Я!
    Баба-Яга Хто - це я?
    Відро Я! Чарівне відерце!
    Баба-Яга Відеречко!? Ось так дива-а-а-а. Не може цього бути, відра не розмовляють!
    Відро Розмовляють. Бо я ж незвичайне відерце,а чарівне.
    Баба-Яга Чарівне? Он так подаруночок мені привалив. Буде хоч з ким порозмовляти.
    Відро Нагадаю ще раз - я не твій подаруночок. І, що я з тобою розмовляю? Набридла ти вже мені - піду до малят.(Йде)
    Баба-Яга (запитує)Нікуди ти не підеш!
    Відро А я кажу, що піду, мене вже мабуть Дідусь Мороз розшукує.
    Баба-Яга Пошукає-пошукає та й облише.
    Відро Ну дивись, тоді не кажи, що я тебе попереджало.
    Баба-Яга Ти ще будеш мені погрожувати? Та я тебе зараз... (Починає гратися за відром, воно тікає, за ялинкою Баба Яга ловить його і виводить до глядачів)
    Баба-Яга Ага! Спіймалося!
    (В цей час з'являється Дід Мороз і починає розмовляти від дверей)
    Дід Мороз Нічого не розумію?! Де воно могло подітися?
    (Відро біжить до Дідуся)
    Відро Дідусю, допоможи! Це Баба Яга мене вкрала і не хотіла відпускати до тебе.
    Дід Мороз. (до Баби Яги)Що я чую? Як тобі тільки не соромно? Невже тобі мало своїх подарунків, так ти хотів присвоїти ще й дитячі? За це ти будеш покарана, і в цьому разі ти залишишся без цукерок.
    Баба-Яга (падає на коліна)Дідусю, вибач я більше так, не буду. (плаче)
    Дід Мороз Проси вибачення у малят, це ж їхні подарунки.
    Баба-Яга Малята, вибачте мені, я більше так не буду, чужого брати.
    Дід Мороз Ну, що малята вибачимо їй? (Так!). Тримай цукерку.
    (Баба Яга торгується за цукерки, виганяють в ліс)
    Дід Мороз Снігуронька, допомагай роздавати подаруночки, поглянь на малят, як вони на них зачекалися.

    Роздача подарунків.

    Снігурочка. Подивіться всі навколо!
    Як красиво, як чудово !
    Так і хочеться сказати:
    Залишайтеся здорові, далі нам рушати час.
    Через рік обов”язково в гості прийдемо до вас.
    А ви свято зустрічайте.
    І наступного чекайте.

    Дід Мороз Ну, що малята, задоволені подарунками?
    А тепер нам прощатися пора.
    Дуже вдячний за щиру частинку.
    Всюди є у садах дітвора,
    Я й туди на ракеті додому.
    Щоб зустрітися вчасно з дітьми,
    Це приємно, повірте, самому.
    Прощавайте! Побачимось ми
    Через рік - у році Новому

  16. #44
    Местный Аватар для Олена911
    Регистрация
    04.11.2009
    Адрес
    Київська обл.
    Сообщений
    430
    Поблагодарил Поблагодарил 
    691
    Поблагодарили Поблагодарили 
    121
    Поблагодарил в

    39 сообщениях

    По умолчанию

    COLOR="Red"]"Новий рік у казці"[/COLOR](середня група)
    (звучать фанфари - виходять хлопчик і дівчинка )
    1-й: Увага! увага
    до нас поспішайте!
    палацу чарівного
    не проминайте!

    2-й: Дід Мороз урочисто
    запрошує всіх
    на бал новорічний,
    де пісні та сміх

    (забігають діти)

    "Пісня про зиму"

    (звучить лагідна музика - до залу заходить Снігурочка)
    снігурочка: Добрий день друзі. чи впізнали ви мене? хто я? (діти відповідають:снігурочка) Так, я - онука Дідуся Мороза, господарка новорічного свята (дивиться на годинник) проте, час вже розпочати новорічний бал
    Гей, сніжиночки, до мене
    святкувати вже пора
    закружляйте - хай радіє
    в нашім залі дітвора
    запросіть героїв казок
    чарівниць і добрих фей -
    хай усі казки зберуться
    в новорічний зимний день

    (вибігають сніжинки)

    1-а: взимку вкрили ми навкруг
    ліс, поля, дороги й луг
    а як сонце припече
    ми струмочком потечем

    2-а: а тепер мерщій до справи
    залишаємо забави
    від снігуроньки наказ
    ми отримали якраз

    3-а: ми запросимо на свято
    всіх героїв із казок
    й дітлахів веселих також
    поведемо у танок

    Танок сніжинок

    снігурочка: Ну от, тепер, коли мої маленькі подружки поворожили, можна чекати гостей.

    (Звучить музика, заходить Фея)

    фея: добрий день, снігурочко
    добрий день, малята
    від сніжинок чула я
    що у вас тут свято

    снігурочка: вітаємо тебе феє! ласкаво просимо до нас!

    фея: дякую, снігурочко, дякую друзі! я також радію зустрічі з вами. знаю, не годиться приходити в гості без подарунків. отже я принесла вам загадки.
    (загадує зимові загадки)

    Фея: молодці друзі усе відгадали!
    (звучить музика - заходять Принц і Попелюшка)

    "Пісня Принца і Попелюшки"

    Попелюшка: З новим роком вас вітаю
    зичу свят веселих вам
    щастя, радості бажаю
    всім чудовим дітлахам

    Принц: разом з вами у цій залі
    де панують жарти й сміх
    хочем рік новий зустріти
    і розважити усіх

    Снігурочка: Доброго дня Попелюшко, доброго дня Принце! Ласкаво просимо до нас
    Попелюшка: Я так поспішала на новорічне свято, що ледве не згубила знову черевичок

    Принц: Добре, що я був поряд

    Попелюшка: (побачила Фею) Ах, моя хрещена матінко, ви також тут! мабуть вже порадували дітлахів казковими чарами?

    Фея: Ні, люба, ще не час для чарів. усе надзвичайне ще попереду. а які ви з принцом підготували подарунки?

    принц: цікаві та веселі

    Гра

    (мід музичний супровід до зали заходять Білосніжка і 7 гномів)
    Білосніжка: за вікном біліє сніг
    падають сніжинки
    а у цьому залі сміх
    ігри та ялинка
    дуже рада Білосніжка
    друзів привітати
    і веселих свят зимових
    щиро побажати!

    !-й гном: йшли ми разом через ліс
    прям до вас на свято
    2-й:подарунків ми для вас
    принесли багато
    3-й:всі співайте, веселіться
    хай лунає всюди сміх
    4-й:хай ялиночка вогнями
    нас порадує усіх
    5-Й:і в таночку з дітворою
    закружляємо юрбою
    6-й:а хто раптом засумує
    ми розважимо одраз
    7-Й:друзі, ми - чарівні гноми,
    зустрічайте радо нас!

    "Танок гномів" (я брала пісню К. Орбокайте "Губки бантиком" і під неї ставила таночок)

    Білосніжка: бачимо, сьогодні діти отримали чимало чудових подарунків, але й ми не з порожніми руками

    Гра

    (під музику заходить Дід Мороз)
    Дід Мороз: А ось і я, любі діточки! Мабуть, вже чекаєте мене?
    мені приємно, що на свято
    зібрались ви в цей світлий день
    вітаю з новим роком радо,
    бажаю щастя і пісень!

    Снігурочка: Ой, дідусю, у нас тут так весело.

    Дід М.:Бабу, бачу що ви не сумували!

    "ПІсня про Діда Мороза"

    Дід М.: А ялинка просто диво
    чепурненька і красива
    і зелена і ошатна
    іграшок на ній багато
    Снігуронько, а чому досі вогники на ялинці не запалені? негаразд.
    снігуронька: та без тебе, дідусю, і ялинка не заграє вогниками і Новий рік не прийде

    Д. Мороз:хто ж нам запалить вогники? для цього потрібен справжній чарівник.

    снігуронька: А у нас, якраз є такий чарівник, ірніше чарівниця!
    (виходить фея, підходить до ялинки)
    Фея: щоб ялинка засіяла,
    щоб їй весело тут стало
    дружно пісню заспіваєм:
    різ, два, три - розпочинаєм!

    "пісня - про ялинку"

    (в кінці пісні ялинка спалахує вогнями)

    Снігурочка: на ялинку подивіться
    у якій вона красі
    тож давайте веселитись -
    в хоровод підемо всі!

    "Хоровод навколо ялинки"

    (після хороводу діти розповідають віршики)

    Дід мороз: ох, розважили мене старого. дякую! вже час і подарунки роздати, ой а де ж мій мішок?
    (шукає, в цей час заходять 2 сніговики з торбиною Д.М.)

    1-й: ми принесли всім на втіху
    і цукерки і горіхи
    друзів будемо вітати
    подарунки роздавати

    2-й:тут цукерочки сливові
    запашні та кольорові
    печиво і шоколад
    хрусткі вафлі й мармелад

    Танок сніговичків"

    Дід М: отже, друзі всі до нас, ласощі чекають вас!
    (роздають подарунки0

    Дід Мороз: Дорогі друзі! прийшов час уже прощатись
    треба далі відправлятись

    снігурочка:тож приймайте на прощання
    наші кращі побажання!

    Фея: хай вам сонечко сміється
    і наука хай дається

    Попелюшка: не привчайтесь у роботі
    відкладати все на потім

    Принц: хай щастить вам, діти, всюди
    хай ростуть з вас гарні люди

    Білосніжка: хай щастить усім нівроку
    в кожен день нового року

    Д.М:Ну, бувайте всі здорові
    далі нам рушати час

    Снігурочка: через рік обовязково
    завітаємо до вас!

    Діти: З новим роком !!!
    "Пісня про Новий рік"
    -Кінець-

  17. #45
    Пользователь Аватар для nasoloda
    Регистрация
    18.09.2008
    Адрес
    Хмельницький
    Сообщений
    63
    Поблагодарил Поблагодарил 
    154
    Поблагодарили Поблагодарили 
    73
    Поблагодарил в

    15 сообщениях

    По умолчанию Чарівна ялинка

    Чарівна скринька (сер. гр або 2 молодша)

    Звучить музика і до залу змійкою за руки заходять діти, зупиняються колом біля ялинки і розглядають її.

    Ведуча: З Новорічним гарним святом
    Вас вітаємо, малята.
    Ми бажаємо вам щиро
    Дружби, радості і миру.
    Щоб здоровими росли
    І щасливими були.

    Дитина: Разом з нами тут ялинка
    У садок до нас прийшла
    Зелененька, веселенька
    Втіху дітям принесла!
    Вірші
    Дитина 1: Ялинка сяє від прикрас,
    А зал горить вогнями.
    Всіх друзів кличемо до нас,
    Стрічати свято з нами.
    Дитина 2: Ще недавно у віконце
    Кожен день дивилось сонце.
    А тепер пора настала –
    Хуртовина загуляла.
    Дитина3: Одягли усі ялинки
    Білі снігові хустинки
    І сміються: ха-ха-ха
    Не лякає нас зима

    Ведуча: Давайте пісню заспіваєм
    І ялинку привітаєм

    Пісня Ялинковий сміх
    1.У ліску ранковім ялинковий сміх
    На зелений колір впав холодний сніг.
    Ха-ха-ха, хо-хо-хо, впав холодний сніг.(2)
    2. Падають сніжинки прямо на голки
    Шиють з них ялинки білі кожушки.
    Ха-ха-ха, хо-хо-хо білі кожушки.(2)
    Під казкову музику заходить Снігурочка

    Снігуронька: Хто це так гарно співає? Здрастуйте, малята! Ви впізнаєте мене?
    Я – Снігурочка, внучка Дідуся Мороза.
    Всі мене у гості ждуть
    Королевою зовуть.
    Через ріки, через гори
    Поспішаю в кожний дім
    І казкові подарунки
    Дітлахам дарую всім.
    З Новим роком вас вітаю.
    Щастя радості бажаю.
    Снігурка підходить до ялинки.

    Снігурочка : - Ой як гарно ти вдяглася,
    Грають барвами прикраси.
    Ой що це? (підходить до ялинки і бере в руки скриню)
    Що за скриня чарівна?
    Подивіться ось вона.

    Ведуча: Снігуронько, а давай її відчинемо і подивимось що у ній в середині.
    Снігурочка: А
    щоб скриню відчинити
    Треба разом говорити
    «Чари-бари-чари-рись
    Наша скриня відчинись».
    (виймає велику зірочку)
    Яка чарівна зірка! (піднімає вгору)
    Мерехтить вона звабливо,
    Гляньте – зараз буде диво
    Один, два, три – зірка оживи!
    вішає сніжинку на ялинку. Виходять зірки і місяці

    Танок зірок і місяців

    Із закінченням музики снігурка дмухає на зірки і вони „летять” до стільчиків. Ведуча знаходе в скрині іграшку гнома.

    Снігурочка: „Бім – бом, бім – бом,
    Вас вітає добрий гном.
    На ялинці він чекав
    Сумувати вже почав”.
    Один, два, три – гном оживи!

    Кладе іграшку під ялинку, а з-за ялинки виходить дорослий Гном і з зав`язаним шарфом на шиї.. У руках він тримає барвистий ліхтарик

    Гном: Не малятко я, а гном!
    Хатку маю під пеньком.
    Вже не буду сумувати
    Хочу з дітками пограти.

    Снігурочка: добрий день гноме!

    Ведуча: діти а давайте ми для гномика заспіваємо пісеньку

    Пісня_ _________________

    По закінченню сідають на свої місця.
    Гном: Ой яка гарна і весела пісня.
    Гном кашляє, чхає.

    Ведуча: Гномику, а я й не помітила одразу, що ти хворий. Що ж сталося?

    Гном: Я захворів! Я весь горю! Я вже охрип! І голова моя болить!
    Ведуча: (перевіряє рукою температуру) Дійсно захворів, у тебе температура. Що ж трапилося?

    Гном: Я не знаю! Я завжди роблю ранкову гімнастику, гарно їм, слухаюсь батьків, і вчора слухався, і позавчора... (лічить на пальцях)

    Снігурочка: Гномику, можливо ти смакував сніжні пиріжки?
    Гном: (похнюпивши голову) Так! Пиріжки з`їв з снігу і один, ні...два рази лизнув бурульку.

    Ведуча: Гноме! Гноме! Але ж не можна цього робити. Якщо ти вже так вчинив, ми будемо тебе лікувати Дітки, будемо лікувати Гномика? Іди Гноме сідай ось тут будемо тебе лікувати. (ставиться стільчик)

    Гном: А як?
    Снігуронька: А допоможуть нам лісові звірята. Виймає з скриньки якогось звіра і оживляє.

    Гном: ой аж страшно стало. А це не боляче?
    Ведуча: ні не хвилюйся гноме це зовсім не боляче а навіть весело.

    Снігурочка: звірята збігайтеся.
    віршики
    їжак: Зійшлися лісові звірята
    І стали думати – гадати
    Як краще гнома лікувати
    А може пісню заспівати?
    Зайчик 6: Я зайченя маленьке,
    Пухнасте та біленьке.
    У мене куций хвіст
    Та справжній я артист!
    Лисичка7: я танцювати полюбляю
    З усіма жартую, граю.
    І сьогодні гному і малятам
    Буде весело на святі.
    Білочка 8: Я горішків повний кошик
    Назбирала у ліску,
    Всі беріть собі ставайте в пари!
    І кружляйте у танку.
    Ведмедик 9: Поспішають з лісу звірі
    І зайчата темно-сірі
    Щей ведмедики біжать
    Хочуть з гномом танцювать.
    Лісові звірятка стають на таночок

    Таночок лісових звірят (4хл+4дівч)

    Гном: ой натанцювався … (знімає шарф). Так, весело з вами, так добре, я навіть вилікувався, але час мені повертатися на ялинку, адже зараз може прийти Дід Мороз. І буде на мене сваритися, що я тут на святі забарився. До побачення малята. (Гномик прощається з дітьми і йде).

    Снігурочка: тепер вже скоро до нас прийде Дідусь Мороз. Давайте його погукаєм і пісеньку заспіваєм.

    Пісня «запросини Діда Мороза»

    1.Ой Дідусю мій Морозе
    Ти прийди до нас з Морозом
    Швидче стукай у вікно
    В гості ждем тебе давно
    2.Ой Дідусю бородатий,
    Ти прийди до нас на свято
    подарунками в цей час.
    Почастуй маленьких нас.

    Ведуча: ой снігуронько щось не видно Дідуся Мороза

    Снігуронька: мабудь ішов через темний ліс і йому дорогу замело.

    Ведуча: що ж нам робити снігуронько?

    Снігуронька: а давайте зазирнем до нашої чарівної скрині вона нам обов’язково допоможе!
    Виймає сніговичка

    Снігурочка : один два три сніговик – оживи.

    Ведуча: сніговички допоможіть нам . Розчистіть Діду Морозу доріжку до Дитячого садочку.

    Снігурочка: ви на допоможите?

    Сніговички разом: Так.
    Снігурка: тоді гайда беріть свої чарівні мітли.

    Таночок сніговичків з мітлами

    Заходе дід мороз
    Дід Мороз (звертається до глядачів)
    Добрий день усім маляткам,
    Любим хлопчикам й дівчаткам.
    Через гори, через річки
    Я зробив чималий крос.
    Хто ж такий я?

    Діти-глядачі відповідають:
    "Дід Мороз!".

    Дід Мороз
    Правильно мене назвали.
    Дід Мороз я, відгадали.
    В мене довга борода
    Та й торбина чимала.
    А у тій важкій торбинці
    Новорічнії гостинці.
    Але щоб дарунок мати,
    Загадки слід розгадати. (Загадує загадки.)

    1.Зелену сукню маю - ніколи не знімаю.
    Один-єдиний раз на рік зірками прикрашаю.
    (Діти-глядачі відповідають: "Ялинка".)
    2.Лід на річках,
    Сніг на полях,
    Віхола гуляє,-
    Коли от так буває?
    (Узимку.)
    3.Хто малюнок на вікні
    Уночі зробив мені?
    (Мороз.)
    4.У нас зимою білим цвітом
    Сад зацвів, неначе літом.
    (Іній.)
    5.Удень вікно розіб'ється,
    А вночі само вставляється.
    (Ополонка.)

    Снігуронька: Молодці, дітки, всі загадки відгадали!
    Ведуча. Дідусю, спробуй тепер нашу загадку відгадати.
    Він так морозить, так старається,
    Що сам від холоду здр-р-ригається!

    Дід Мороз. Так це ж я! Дід Мороз! Буває, як морозу напущу, то й сам частенько замерзаю.

    Ведуча: Ні, Дідусю, неправильно! Діти, яка відгадка?
    (глядачі відповідають: "Холодильник".)

    Дід Мороз. Молодці! А я, бач, і не подумав, що крім мене ще хтось морозити вміє .

    Дід Мороз
    Так я хочу станцювати!
    В хороводі погуляти!
    Хоч на вигляд я старий,
    Та душею молодий.

    Ведуча: Діти швидко ви вставайте
    хоровод свій починайте

    Хоровод Білий снігу сніженьку

    Снігуронька
    Усі ми гарно танцювали
    І загадки всі відгадали.
    А тепер вже час зіграти,
    Вашу спритність показати.

    Дід Мороз та ведуча проводять ігри.

    Дід Мороз.
    Оце я з вами загрався сяду відпочити. (Сідає на стільчик.)
    Ведуча: а діти тобі віршика розкажуть.
    5-та дитина
    Білий сніг пухнастий
    Падає, кружляє
    І на землю тихо
    Стелиться, лягає.
    6-та дитина
    І на ранок поле
    Білим-білим стало,
    Ніби пеленою
    Все його заслало.
    7-ма дитина
    Дні такі короткі,
    Світить сонце мало,
    Ось прийшли морози,
    І зима настала.
    8-ма дитина
    Зимонько-голубонько
    В білім кожушку,
    Любимо ми бігати
    По твоїм сніжку.
    9-та дитина
    Всім рум'яниш личенька
    Ти о цій порі
    І ладнаєш ковзанки
    В нашому дворі.

    Дід Мороз: Ну й повеселили мене малюки! Потішили старого, дякую вам. А тепер моя черга порадувати вас подаруночками.
    Посох маю незвичайний,
    Секрет чарівний у ньому є.
    Він всі дитячі побажання
    Безпомилково впізнає.

    Звучить музика. Дід Мороз із Снігуронькою роздають подарунки всім дітям.

    Дід Мороз
    Любі діти, милі діти,
    Виростайте, наче квіти.
    Білочубі, чорноброві,
    Виростайте всі здоровії

    Снігуронька
    І на радість всій родині,
    І на славу Україні.
    Хай щастить усім весь рік,
    Процвітає увесь ваш рід!

    Дід Мороз
    Весело було у вас.
    Та прийшов прощатись час.
    Дід Мороз і Снігуронька (разом).
    До побачення, діти. До побачення!

    Ведуча.
    Спасибі і вам, Дідусю Морозе та Снігуронько, за чудове свято, що подарували нам.

Страница 3 из 71 ПерваяПервая 12345671353 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru