Показано с 1 по 15 из 236

Тема: Осінь для малюків

Древовидный режим

Предыдущее сообщение Предыдущее сообщение   Следующее сообщение Следующее сообщение
  1. #5
    Новичок Аватар для лирикбест
    Регистрация
    24.07.2009
    Адрес
    г.Павлоград Днепропетровская обл. Украина
    Сообщений
    11
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    14
    Поблагодарил в

    3 сообщениях

    По умолчанию Осінь для малюків

    Осінні розваги
    Молодша група

    Під веселу музику діти заходять до залу, проходять коло і сідають на стільчики.
    Ведуча. Вітаю вас, друзі, на святковій галявині в нашому казковому лісі. Добре, що ви прийшли на свято такі красиві, гарно причепурилися. А щож таке цікаве ми сьогодні святкуємо? Це ми з ясуємо, коли малята відгадають загадку. Слухайте уважно.
    Сонечко землю вже не зігріває,
    Із дерев пожовкле листя опадає,
    Часто дощик ллється, птахи відлітають,
    У садах збирають щедрі урожаї,
    Скажіть мені ,діти, коли це буває?
    Діти. Восени!
    2-3 віршика про осінь ( діти)
    Ведуча. Зараз ми покличемо сюди красуню Осінь.
    Всі хором кличуть Осінь. Заходить Осінь до залу.
    Осінь. Здрастуйте, мої любі! Я прийшла до вас, щоб разом посвяткувати… Ой, тихо! Я чую, що хтось плаче. Чуєте?...
    До залу заходить Півник, плаче.
    Осінь. Півник? У лісі? Що він тут робить? І чому він плаче? ( підходить до Півника) Що з тобою? Розкажи, що трапилось?
    Півник.( з плачем) Я гуляв собі на дворі, раптом побачив жука, хотів його спіймати. Він летів-летів, я за ним побіг. Біг собі, біг, і не помітив, як забіг далеко від свого двору. Опинився тут у лісі і не можу знайти дорогу додому! Ой, лишенько! ( плаче)
    Осінь. Що ж робити, малята? Треба допомогти Півнику. Спочатку ми його заспокоїм ( повертається до Півника) Півнику, подивися, ти вже не один. Глянь, скільки тут малят гуляє! Ми тобі обов язково допоможемо дістатися додому. А поки ми пропонуємо тобі посвяткувати разом з нами. Згоден?
    Півник. Святкувати? Згоден!
    Осінь. От і добре! І почнемо ми зі святкової пісні.
    Пісня «Осінь»
    Заліта Жук, танцює.
    Півник. Я тебе впізнав! Ти той самий жук, за яким я довго біг та заблукав
    Жук. Що? Та я тебе вперше бачу! Таких, як я , знаєш, скільки зараз в лісі? І всі на мене схожі.
    Півник. А чому вас так багато літа?
    Жук. Шукаємо собі схованку на зиму. Холодно вже, треба кудись ховатись
    Півник. Почекай трохи, не ховайся. Ти всюди літаєш, може , допоможеш мені знайти доріжку додому?
    Жук( замислився). Мені потрібен час, щоб роздивитись, яка доріжка куди веде ( полетів роздивлятись).
    Осінь. А поки жук буде шукати доріжку, діти почитають віршики.
    Вірші дітей
    Осінь роздає дітям золоті листочки, знову залетів Жук
    Жук. Нічого не розумію – всі доріжки засипані листям, їх дуже багато розкидано ( помічає, що у дітей в руках листя). А ви ще більше накидати хочете!
    Осінь. Ми не будемо розкидати, краще потанцюємо з ними…Ой, всі листочки роздала, собі не вистачило, піду пошукаю.( виходить із залу, або ховається за ширму)
    Музика – імітація дощика. Ведуча пропонує малятам присісти посеред залу, заховатись під листячко. Заходить Осінь, помічає листячко
    Осінь. Ой, як гарно я розфарбувала листячко! Піду візьму кошик, назбираю ( уходить)
    Діти швидко сідають на місця. Заходить Осінь з кошиком.
    Осінь. А де ж листячко? Я ж його тільки-но бачила! Піду пошукаю ( уходить, діти знов біжать на середину залу, присідають, ховаються під листочок. Повторюємо 2-3 рази. Коли Осінь заходить без кошика, діти сидять під листочками, коли з кошиком – на стільчиках. Нарешті Осінь з кошиком, коли діти під листячком.

    Осінь. Знайшла! Знайшла! Ось вони! Які гарненькі! Залишайтесь на полянці, почнемо веселі танці!
    Таночок «Листочок золотий»
    Раптом подув вітер, загремів гром, пішов дощ ( на синтезаторі)
    Осінь.( розкрива парасольку) Малята, швиденько ховаємося від дощу! Півнику, біжи до нас, щоб ти не вимок та не застудився!
    Пісня про дощик

    Осінь. Дощик, дощик , почекай, ти від нас не тікай. Допоможи нам знайти домівку Півника.
    Дощик( голос за кадром- це я кажу в мікрофон). Ваш Півник дістанеться додому, якщо піде по доріжці, яка викладена жовтим листячком, тільки жовтим. Якщо попадеться хоч один червоний або зелений, ваш півник назавжди залишиться в лісі. Тому хай ваші малята будуть уважними.
    Гра – малята під музику викладають на килимку доріжку з жовтого листячка. Півник іде по доріжці додому, маше крилами, потім вертається з гостинцями, співає з малятами веселу пісню.
    Пісня
    Півник каже спасибі малятам, Осіні, Жуку за допомогу і пригощає їх.

  2. 6 пользователей поблагодарили лирикбест за это полезное сообщение:

    Astana35 (30.08.2016), Лариса 0514 (05.09.2016), Ніка (22.09.2016), СветланаП (18.08.2020), Таня Слипченко (14.09.2016), эйсидора (16.09.2016)

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru