Показано с 1 по 11 из 11

Тема: На допомогу вчителю-логопеду ДНЗ

  1. #1
    Новичок Аватар для santaanna
    Регистрация
    23.02.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    28
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    7
    Поблагодарил в

    6 сообщениях

    По умолчанию На допомогу вчителю-логопеду ДНЗ

    Не знайшла темки для вчителів-логопедів, але вірю, що дана кагорта корекційних педагогів є на цьому чудовому форумі. З радістю поділюсь своїми скромними скарбами - дещо сама робила, а дещо знайдено на теренах інтернету.

  2. 2 пользователей поблагодарили santaanna за это полезное сообщение:

    Іванка (11.11.2017), Світланочка (15.11.2017)

  3. #2
    Местный
    Регистрация
    15.12.2013
    Адрес
    Рівне
    Сообщений
    443
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,692
    Поблагодарили Поблагодарили 
    2,046
    Поблагодарил в

    301 сообщениях

    По умолчанию

    Доброго вечора. Випадково натрапила на цю тему і аж підстрибнула від радості. На форумі я вже кілька років як музкерівник, але в цьому році отримала другу освіту - корекційний педагог, вчитель-логопед. Мені повезло, за основним місцем роботи, де я музкерівник, дали ще 0,25 ставки логопеда. Але раділа не довго - бо теорія це одне, а практичного досвіду не вистачає і де його набратись - не знаю. Колеги з інших садків діляться не охоче, кажуть. " Ви все вчили у вузі." А я навіть групи не знаю як сформувати, по скільки занять проводити (типове положення за 93 рік я читала). Набралось більше 40 дітей з вадами мовлення, а я лише 2 дні по 2, 5 годин на тиждень працюю як логопед. Вихователі кажуть, що попередній логопед брала всіх дітей, батьки питають , коли вже мою дитину візьмете, в кабінеті шаром покоти, все, що заробила за місяць, витратила на літературу, дидактику. Що робити не знаю, тому дуже рада що є така тема, а саме головне, людина, яка хоче чимось поділитись.

  4. #3
    Местный
    Регистрация
    23.01.2016
    Адрес
    Украина, с. Новопілля, Криворізький райн
    Сообщений
    145
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,116
    Поблагодарили Поблагодарили 
    437
    Поблагодарил в

    92 сообщениях

    По умолчанию

    Доброї ночі, я вас запрошую на фейсбук у групу "Помічник для вихователя" - знайдете ігри, які можна завантажити і роздрукувати.

  5. Следующий пользователь сказал cпасибо 1 Kvitochka за это полезное сообщение:

    Іванка (12.11.2017)

  6. #4
    Местный Аватар для alla.kalinichenko
    Регистрация
    21.09.2014
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    152
    Поблагодарил Поблагодарил 
    160
    Поблагодарили Поблагодарили 
    166
    Поблагодарил в

    51 сообщениях

    По умолчанию

    https://logoped-kiev.com.ua/trainings/ тренінги для логопедів .відвідувала . правда ціни трохи кусаються .але вони того варті -матеріалу дають багато . пізнавальні .

  7. #5
    Местный Аватар для alla.kalinichenko
    Регистрация
    21.09.2014
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    152
    Поблагодарил Поблагодарил 
    160
    Поблагодарили Поблагодарили 
    166
    Поблагодарил в

    51 сообщениях

    По умолчанию

    їду 25 листопада 2017 р.на семінар-практикум «Формування звуковимови у дітей з особливостями в розвитку від базових навичок до повної автоматизації».поділюся враженнями і матеріалами .https://www.facebook.com/events/4023...tive_tab=about.

  8. 2 пользователей поблагодарили alla.kalinichenko за это полезное сообщение:

    Oksyyy (13.11.2017), trinya116 (21.11.2017)

  9. #6
    Местный Аватар для alla.kalinichenko
    Регистрация
    21.09.2014
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    152
    Поблагодарил Поблагодарил 
    160
    Поблагодарили Поблагодарили 
    166
    Поблагодарил в

    51 сообщениях

    По умолчанию

    https://www.youtube.com/watch?v=rtDYz1ThnQI всіх логопедів вітаю з професійним святом

  10. Следующий пользователь сказал cпасибо alla.kalinichenko за это полезное сообщение:

    Іванка (18.12.2017)

  11. #7
    Местный Аватар для alla.kalinichenko
    Регистрация
    21.09.2014
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    152
    Поблагодарил Поблагодарил 
    160
    Поблагодарили Поблагодарили 
    166
    Поблагодарил в

    51 сообщениях

    По умолчанию


    відвідала тренінговий практикум з постановки, автоматизації та диференціації приголосних звуків пізнього онтогенезу.
    ПРОГРАМА ДРУГОГО МОДУЛЯ:
    1. Фонетичні порушення в структурі мовленнєвого дефекту у дітей з тяжкими мовленнєвими порушеннями (ТМП)
    2. Тренінговий практикум з постановки приголосних звуків пізнього онтогенезу:
    - постановка мовленнєвого дихання
    - презентація прийомів диференційованого логопедичного масажу при постановці звуків пізнього онтогенезу (авторський підхід)
    - диференційована пасивна та активна артикуляційна гімнастика при постановці окремих груп звуків (свистячих, шиплячих, сонорів)
    - прийоми постановки звуків з врахуванням проявів фонетичних порушень.
    3. Автоматизація звуків:
    - через активізацію кінестетичних відчуттів
    - в рухливих та логоритмічних іграх
    - на балансуючому обладнанні
    - під час виконання графомоторних вправ
    - при промовлянні слів, чистомовок, простих віршів на кожний звук, підібраних та розроблених нашими спеціалістами
    - при читанні складових доріжок, слів з використанням кубиків Зайцева
    - при виконанні спеціально підібраних ігрових граматичних та лексичних вправ на кожну групу звуків
    4. Презентація логопедичних посібників та дидактичних ігор з автоматизації та диференціації свистячих, шиплячих звуків, сонорів.
    все оголошене проводили,було дужецікаво.але для простого логопеда, як на мене ,то дорого(900грн)за один модуль.якби трошки дешевше -то їздила б на всі семінари.живе спілкування з колегами не можна нічим замінити .були логопеди з різних кіточків України.семінаром задоволена.буду впроваджувати в практику отримані нові знання і збирати гроші на наступні семінари.24129915_926937284120868_5012363270589460637_n.jpg
    Изображения Изображения
    Последний раз редактировалось alla.kalinichenko; 27.11.2017 в 21:54.

  12. Следующий пользователь сказал cпасибо alla.kalinichenko за это полезное сообщение:

    leonora_ (28.11.2017)

  13. #8
    Авторитет Аватар для leonora_
    Регистрация
    09.03.2010
    Адрес
    Украина, Полтавская обл.
    Сообщений
    5,544
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,032
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,805
    Поблагодарил в

    614 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от alla.kalinichenko Посмотреть сообщение
    для простого логопеда, як на мене ,то дорого(900грн)за один модуль
    Конечно дорого. Если бы организация проплачивала, то ездить можно.
    У меня внучке 3 года, не все звуки выговаривает, еще и местами меняет. Был опрос, записались к логопеду(районовскому), правда не знаю когда назначит приехать первый раз (только списки собираюи с подписью родитетей)
    [img]http://*********su/5517880.gif[/img]

    Друг – это не тот, кто вытащит тебя из беды, а тот, кто не даст тебе в неё попасть! http://www.youtube.com/watch?v=QWa9q9Lw1qg
    ІКТ в проведенні свят та розваг в ДНЗ https://www.youtube.com/watch?v=Jd4lpOzKKRU
    Сайт нашего детского сада http://trudolub-sad.ucoz.ua/
    Мой блог http://kulchenko-lena.blogspot.com
    Email: lena2770@bk.ru
    lenakulchenko2770@gmail.com

  14. #9
    Местный Аватар для alla.kalinichenko
    Регистрация
    21.09.2014
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    152
    Поблагодарил Поблагодарил 
    160
    Поблагодарили Поблагодарили 
    166
    Поблагодарил в

    51 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Іванка Посмотреть сообщение
    Доброго вечора. Випадково натрапила на цю тему і аж підстрибнула від радості. На форумі я вже кілька років як музкерівник, але в цьому році отримала другу освіту - корекційний педагог, вчитель-логопед. Мені повезло, за основним місцем роботи, де я музкерівник, дали ще 0,25 ставки логопеда. Але раділа не довго - бо теорія це одне, а практичного досвіду не вистачає і де його набратись - не знаю. Колеги з інших садків діляться не охоче, кажуть. " Ви все вчили у вузі." А я навіть групи не знаю як сформувати, по скільки занять проводити (типове положення за 93 рік я читала). Набралось більше 40 дітей з вадами мовлення, а я лише 2 дні по 2, 5 годин на тиждень працюю як логопед. Вихователі кажуть, що попередній логопед брала всіх дітей, батьки питають , коли вже мою дитину візьмете, в кабінеті шаром покоти, все, що заробила за місяць, витратила на літературу, дидактику. Що робити не знаю, тому дуже рада що є така тема, а саме головне, людина, яка хоче чимось поділитись.
    https://www.facebook.com/groups/4328...66020/?fref=nf у цій групі знайдете багато корисного та цікавого

  15. 2 пользователей поблагодарили alla.kalinichenko за это полезное сообщение:

    Іванка (06.05.2018), ИннаНичога (16.05.2018)

  16. #10
    Местный Аватар для alla.kalinichenko
    Регистрация
    21.09.2014
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    152
    Поблагодарил Поблагодарил 
    160
    Поблагодарили Поблагодарили 
    166
    Поблагодарил в

    51 сообщениях

    По умолчанию

    шановні колеги.17-18 травня у Львові проходитиме конференція ось їде?
    Изображения Изображения

  17. Следующий пользователь сказал cпасибо alla.kalinichenko за это полезное сообщение:

    Оlga@ (21.04.2018)

  18. #11
    Местный Аватар для alla.kalinichenko
    Регистрация
    21.09.2014
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    152
    Поблагодарил Поблагодарил 
    160
    Поблагодарили Поблагодарили 
    166
    Поблагодарил в

    51 сообщениях

    По умолчанию

    шановні колеги,хто може поділитися зразком річного звіту роботи логопеда
    ?

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru