Страница 8 из 11 ПерваяПервая ... 4567891011 ПоследняяПоследняя
Показано с 106 по 120 из 158

Тема: Доброго дня, розкажіть про себе!

  1. #106
    Местный
    Регистрация
    28.10.2012
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    112
    Поблагодарил Поблагодарил 
    259
    Поблагодарили Поблагодарили 
    231
    Поблагодарил в

    32 сообщениях

    По умолчанию

    Доброго дня! Всім привіт з Волині. Мене звати Таня. Працюю в дитсадку ще дуже мало, тільки 3 місяці. Тільки вийшла з декретної відпустки (маю два синочки).В пошуках матеріалів для роботи і потрапила на цей сайт.Поки ознайомлююсь. Своїх матеріалів ще маю дуже мало, тож надіюся на допомогу більш досвічених колег.
    Татьяна

  2. #107
    Пользователь Аватар для nacherdak
    Регистрация
    31.10.2012
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    93
    Поблагодарил Поблагодарил 
    56
    Поблагодарили Поблагодарили 
    124
    Поблагодарил в

    19 сообщениях

    По умолчанию

    Добрый день! меня зовут Наталья. живу в городе Киеве. По образованию я психолог, уже чуть больше года работаю в детском саду воспитателем, а с недавнего времени пришлось совмещать воспитательскую работу с работой и муз. руководителя. так что даже не знаю за что хвататься, ведь специального образования у меня нет. только муз школа. сейчас пытаюсь подготовить первый утренник, а материалов на украинском крайне мало. вот наткнулась на ваш сайт и безумно счастлива! вы такие молодцы!!! я просто вами восхищаюсь!!! к сожалению, пока не представляю чем могу с вами поделится((

  3. #108
    Заблокирован
    Регистрация
    22.04.2010
    Адрес
    Kiew, Ukraine
    Сообщений
    3,800
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    83
    Поблагодарил в

    33 сообщениях

    По умолчанию

    Приветствую всех новичков, кто пришёл на наш форум. Мы вам очень рады!!!



  4. #109
    Местный Аватар для Lena-marsel2010
    Регистрация
    03.04.2010
    Адрес
    г.Одесса
    Сообщений
    394
    Поблагодарил Поблагодарил 
    718
    Поблагодарили Поблагодарили 
    250
    Поблагодарил в

    134 сообщениях

    По умолчанию

    Привет всем творческим Людям !!! Меня зовут Лена, работаю в детсаду музруководителем. На Вашем форуме я зарегестрирована давно, но, к сожалению, только сейчас решила влиться в ваш коллектив. Я уже выставила свой Новогодний сценарий и готова еще делиться... А вот с постановкой танцев у меня туговато, т. е. я учу детей танцам, которые мне самой очень понравились, а их не так уж много... Всегда хочеться чего-то новенького, а где его брать ??? Очень надеюсь на Ваш форум, на общение и взаимопомощь!!!

  5. #110
    Новичок
    Регистрация
    10.11.2012
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    8
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Привіт! Я- Світлана із Житомирської області. Працюю в садочку з 2009 року із декретними перервами. Освіта не дошкільна, тож весь цей час займаюсь самоосвітою. Мала можливість спілкуватися на форумі, тож знаю що це таке. Дуже потрібна річ.Нічого подібного в інтернеті не має. Скільки корисного матеріалу! І є можливість поділитися своїми напрацюваннями.Буду рада спілкуванню.

  6. #111
    Пользователь Аватар для леся s
    Регистрация
    22.10.2012
    Адрес
    Кривой Рог
    Сообщений
    31
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    А я Лена. мне 51 год.образование у меня тоже не дошкольное. музучилище и пединститут.музруком работаю 1 месяц.после работы завучем и методистом-рай.но, думаю, это пока всего не знаю. нужно учиться, надеюсь на помощь и поддержку.

  7. #112
    Авторитет Аватар для ЮЛилиана
    Регистрация
    30.11.2012
    Адрес
    Южноукраинск
    Сообщений
    1,377
    Поблагодарил Поблагодарил 
    3,754
    Поблагодарили Поблагодарили 
    8,137
    Поблагодарил в

    740 сообщениях

    По умолчанию

    Добрый вечер всем! Меня зовут Лилия, скоро мне будет 43 года, замужем и имею одного довольно взрослого сына. Более 11 лет работаю в детском саду музыкальным руководителем, хотя моя специальность "учитель музыки и методист по воспитательной работе". Начинала свою педагогическую деятельность сначала в школе, но по воле судьбы перевелась в детский сад и ни чуть об этом не пожалела. Я люблю свою работу, имею собственные наработки и с большим удовольствием поделюсь ими с форумчанами. Давно наблюдаю за работой вашего форума и много интересного взяла себе на вооружение. Сама же долго не насмеливалась стать полноправным членом форума( стыдно признаться - я не досконально владею компьютером; пока мне помогает сын). Но как хочется внести и свою лептув общее дело, ведь сколько еще таких же новичков обращаются за помощьюи ожидают ее, тем более есть чем поделиться.

  8. #113
    Новичок Аватар для Квинта
    Регистрация
    24.02.2007
    Адрес
    Черкассы, Украина
    Сообщений
    19
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8
    Поблагодарили Поблагодарили 
    36
    Поблагодарил в

    9 сообщениях

    По умолчанию

    Здравствуйте-здравствуйте!! Я - Наташа из г.Черкассы, новичок и на форуме, и в детском саду. С 1997 года работала в школе искусств, преподавала сольфеджио, муз. литературу и работала концертмейстером. В садике работала год в 2005-2006 г.г., уволилась, потому что параллельно каждый вечер пела в ресторане, не высыпалась.. И вот теперь пришлось снова вернуться в детский сад, надеюсь, надолго. ))))

  9. #114
    Пользователь
    Регистрация
    24.11.2013
    Адрес
    Умань
    Сообщений
    33
    Поблагодарил Поблагодарил 
    7
    Поблагодарили Поблагодарили 
    73
    Поблагодарил в

    10 сообщениях

    По умолчанию

    всім привіт!!!Я Лена!4 роки пропрацювала музичним керівником і пішла по лялечку в дикретТепер моїй красуні без 2 тижнів 2 рочки і я вже планую повертатися в садочок.Трохи переймаюся чи справлятимусь з роллю мами і музичного керівника, але з такою підтримкою як цей чудовий форум, стаю сміливіша:))Адже це не професія а діагноз!Я настільки не реалізовуюся що влаштовую свята по кожному приводу, то родини, то хрестини....всі кажуть що я обрала професію по стану душі!Буду рада знайомству з людьми схожими по духу!!!!

  10. #115
    Авторитет
    Регистрация
    25.10.2013
    Адрес
    киевская область
    Сообщений
    1,046
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,800
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,130
    Поблагодарил в

    452 сообщениях

    По умолчанию

    ПРИВІТ УСІМ Я НА ФОРУМІ НЕДАВНО,ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ДОБРЕ ЩО МОЖНА ТАК СПІЛКУВАТИСЬ З КОЛЕГАМИ ДУМАЮ ТУТ МОЖНА ЗНАЙТИ ПІДТРИМКУ В БУДЬ ЯКІЙ СИТУАЦІІ,

  11. #116
    Местный Аватар для Олена911
    Регистрация
    04.11.2009
    Адрес
    Київська обл.
    Сообщений
    430
    Поблагодарил Поблагодарил 
    691
    Поблагодарили Поблагодарили 
    121
    Поблагодарил в

    39 сообщениях

    По умолчанию

    Доброго всім дня!!! Мене звати Альонка - я з мальовничого міста Богуслав що на Київщині. Після закінчення Богуславського гумонітарного коледжу влаштувалась на роботу музичним керівником в ДНЗ, і пропрацювала 2 роки. На форумі вже 5 років: перший рік - придивлялась, потім почала трішки спілкуватись і обмінюватись матеріалами а потім пішла в дикрет ... і не виходячи з першого ще в один Зараз моїй донечці 3 рочки (вже рік ходить в садочок), а синочку 1рік і 2 міс., і ось я надумала восени вийти на роботу - добре що робота дозволятиме і працювати і приділяти увагу сімї і дому. Дуже боюся вертатись адже колектив збільшився, помінялась завідуюча і тепер матиму ще одну колегу - музичного керівника (адже кількість груп збільшили) та й не хочеться понижати планку яку трішки напрацювала до декретної відпустки. Але надіюсь з вашою допомогою все буде як найкраще. Дуже дякую всим за чудові матеріали - багато з яких можна використати в роботі або взяти як приклад а деякі навіть надихають створити і щось своє а те що буду творить обовязково викладатиму

  12. #117
    Авторитет Аватар для Валя Муза
    Регистрация
    09.01.2011
    Адрес
    Украина, п.Чутово на Полтавщине
    Сообщений
    6,816
    Поблагодарил Поблагодарил 
    3,928
    Поблагодарили Поблагодарили 
    22,330
    Поблагодарил в

    2,293 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Олена911 Посмотреть сообщение
    Мене звати Альонка - я з мальовничого міста Богуслав що на Київщині.
    Альонко! Вітаю! Щиро просимо в нашу компанію! Заглядайте і в бесідку.
    Цитата Сообщение от Олена911 Посмотреть сообщение
    Зараз моїй донечці 3 рочки (вже рік ходить в садочок), а синочку 1рік і 2 міс.,
    Нехай ростуть здоровенькими та розумненькими на радість всім рідним!
    Цитата Сообщение от Олена911 Посмотреть сообщение
    уже боюся вертатись адже колектив збільшився, помінялась завідуюча і тепер матиму ще одну колегу - музичного керівника (адже кількість груп збільшили) та й не хочеться понижати планку яку трішки напрацювала до декретної відпустки
    Все буде добре, а особливо - з нашим форумом.
    Запрошую в гості - адреса внизу мого повідомлення. До мене на сторіночку потрапляє багато "добреників" на переклади.
    Адрес для желающих зайти ко мне в гости:

    http://forum.in-ku.com/forumdisplay.php?f=419

  13. #118
    Местный Аватар для Олена911
    Регистрация
    04.11.2009
    Адрес
    Київська обл.
    Сообщений
    430
    Поблагодарил Поблагодарил 
    691
    Поблагодарили Поблагодарили 
    121
    Поблагодарил в

    39 сообщениях

    По умолчанию

    Валя Муза - дуже дякую! Обовязково заглядатиму і до вас і в бесідочку. Але більше спілкуватись буду під кінець літа бо щас почнуться городні роботи а потім і взагалі на все літо поїдемо з дітьми в село (треба добре відпочити перед робочими буднями ) Але як буду вдома і найду вільну хвильку - з радістю забігатиму

  14. #119
    Авторитет Аватар для Валя Муза
    Регистрация
    09.01.2011
    Адрес
    Украина, п.Чутово на Полтавщине
    Сообщений
    6,816
    Поблагодарил Поблагодарил 
    3,928
    Поблагодарили Поблагодарили 
    22,330
    Поблагодарил в

    2,293 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Олена911 Посмотреть сообщение
    бо щас почнуться городні роботи а
    Хі-хі! Особисто в мене вони вже розпочалися. Клумби, садок - це вже кликало до себе. У нас половина форумчан у землі довбуться, бо з сільської місцевості. У мене окрім землі є ще й живність у дворі, яка крякає, хрюкає, кукурікає... Кожен рік цей хор дещо змінюється А сюди приходжу відпочити.
    Адрес для желающих зайти ко мне в гости:

    http://forum.in-ku.com/forumdisplay.php?f=419

  15. #120
    Дилетант Аватар для Свет.точка
    Регистрация
    15.05.2014
    Адрес
    Сельская местность
    Сообщений
    430
    Поблагодарил Поблагодарил 
    679
    Поблагодарили Поблагодарили 
    92
    Поблагодарил в

    29 сообщениях

    По умолчанию

    Усім привіт!
    Мене звати Світлана. Я з міста Васільков, працюю музичним керівником в дитячому садочку. Багато чула позитивного про форум, тільки зараз з"явилася можливість стати учасницею. Я придбала ноутбук та вчуся їм користуватися. Буду дуже рада вчитися разом з вами чогось нового та набиратися досвіду. Маю 15 років педагогічного досвіду. Маю велику присадибну ділянку, дуже полюбляю квіти. З весни до осені моя садиба потопаю в квітах. Мені дуже імпонує, що багато форумчанок теж захоплюються вирощуванням квітів. Я маю надію спілкуватися на форумі про все, що мене цікавить.

Страница 8 из 11 ПерваяПервая ... 4567891011 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru