Страница 8 из 8 ПерваяПервая ... 45678
Показано с 106 по 114 из 114

Тема: Сценарії розваг ОБЖ, БЖД и ПДР

  1. #106
    Новичок
    Регистрация
    28.10.2018
    Адрес
    Сумы
    Сообщений
    9
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1
    Поблагодарили Поблагодарили 
    16
    Поблагодарил в

    3 сообщениях

    По умолчанию

    Фізкультурна розвага
    «Вовк і козенята» - середня група.

    Ведуча: У лісовій хатинці жила собі коза
    Весела, працьовита хазяйка Дереза.
    Діток своїх мала, грайливих козенят
    Та завжди про них дбала, маленьких дитинчат.
    (з будинку вибігають один за одним козенята.)
    (шикуються в три колони)
    Ритмічна гімнастика «Дружба».

    Коза: Я кізонька рогата,
    Я кізка бородата,
    Ранесенько встаю,
    Удома все роблю.
    Козенятонька, вставайте,
    Свої очи відкривайте.
    Дружно всі по розпорядку
    Будем ми робить зарядку.
    (діти перешиковуються в одну колону)
    - ходьба звичним кроком
    - ходьба на носках
    - ходьба на п’яточках
    - ходьба приставним кроком
    - повзання на четвереньках
    - легкий біг.
    (розташування по колу)
    Загально – розвиваючі вправи.
    1 вправа «Неслухняні козенята»
    o повороти голови вліво та вправо.
    2 вправа «Слухняні козенята» (нахил голови вперед-назад)
    3 вправа «Нахили тулуба вліво та вправо».
    4 вправа «Сумні та веселі козенята».
    (сидячі на підлозі, ноги по турецьки).
    5 вправа «Козенята відпочивають».
    (лежачі на животі, періодично змахують ногами).
    6 вправа «Стрибки на обох ногах»
    7 вправа на дихання.
    (діти сідають по турецьки, психогімнастика та обтирання массажною рукавичкою.)

    Коза: Мої діточки, козеняточка
    Ви найкращі у світі маляточка!
    Я для вас на базар піду,
    Найсмачнішу капусточку вам знайду.
    Треба сидіти тихше води,
    Треба сидіти нижче трави.

    Козенята: Добре, добре, добре, матусю!
    Іди собі, за нас не хвилюйся.
    Ведуча: І пішла Коза за капустою.
    А козенята залишилися самі вдома.
    І раптом із-за кущів
    Почувся голос Вовка…
    (вихід Вовка)

    Вовк: Я Вовк – сірий хвіст.
    До вас я з лісу забіг.
    Хочу покуштувати маленькими козенятками.
    Смачненькими лісовими звірятками.
    (козенята сидячи ховають обличчя)
    (рухлива гра з Вовком «Вовк і козенята» - 2 рази)
    (заходить коза)

    Коза: Вовче, сірий лиходію!
    Ти біди не заподіяв?!
    Козенята мої милі,
    Чи усі здорові й цілі?
    Якщо скривдив козенят,
    Дорогих моїх малят
    Заколю тебе рогами
    Затопчу тебе ногами!

    Вовк: Що ти, що ти?! Не кричи!
    І ногами не топчи.
    Он твої всі козенята,
    Я хотів лише пограти…
    Гарна в тебе дітвора!
    Та мені вже в ліс пора!

    Ведуча: Вовче, вовче постривай
    Наші дівчатка – козенятка хочуть показати хореографічну композицію « Весняні квіти»
    (Пластик – шоу «Весняні квіти)
    Ведуча: А ти потанцював з нашими малятами та козенятами?
    (Пісня – танок з глядачами « Ай рам зам зам…»)
    Вовк уходить.
    Ведуча: Вовк побіг, аж миготіли п’ятки
    Слухайтесь матусі, козенятка!
    Хижаками-вовкам не довіряйте,
    Мамину науку пам’ятайте!
    Мама і навчить, і порятує,
    Мама і смачненьким почастує!
    Мама-кращий друг малят,
    Всіх малят, не тільки козенят!
    (пісня «Мама-перше слово»)

  2. #107
    Новичок
    Регистрация
    28.10.2018
    Адрес
    Сумы
    Сообщений
    9
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1
    Поблагодарили Поблагодарили 
    16
    Поблагодарил в

    3 сообщениях

    По умолчанию

    ДЕНЬ ЗДОРОВ`Я


    Фізкерівник
    Добрий день усім!
    І мамам, і татам!
    Всім дорослим і малятам!
    Запрошуємо всіх
    На сімейне свято!
    Психолог
    Воно у нас буде незвичне
    І фізкультурне, і психологічне
    Прийшли на це свято
    І мама, і тато,
    Щоб приклад корисний
    Малятам всім дати,
    Бо разом завжди веселіше нам гратись
    І легше здоров'я тоді набиратись
    Дитина 1
    Щоб здоров’я добре мати,
    Нам про нього треба дбати –
    З фізкультурою дружити,
    Вправи кожен день робити.
    Дитина 2
    Треба мило полюбити,
    В чистоті весь вік прожити,
    Щоб хвороби щохвилини
    Не чіплялись до людини.
    Дитина 3
    Загартовуватись треба
    Прохолодною водою,
    Щоб до лікаря ніколи
    Не звертатись нам з тобою.
    Дитина 4
    Щоб здоровим, сильним бути,
    Треба нам про сум забути.
    Спортом треба всім займатись
    І частіше усміхатись.
    Бо усміхнена людина –
    Це здоров’я половина!
    Дитина 5
    Щоб здоровими зростати
    Треба бігати, стрибати,
    Тіло й волю гартувати
    І щоденно пам’ятати,
    Що здоровими й міцними
    Ми потрібні всій родині!

    Психолог
    А тепер давайте грати –
    Треба всім відповідати.
    - Рано вранці хто піднявся? (Я)
    - Хто сонечку посміхався? (Я)
    - А зарядку хто робив? (Я)
    - Свої руки хто не мив?
    - Фізкультурою займався хто? (Я)
    - А ще досі не вмивався?
    - Хто з водою й сонцем дружить? (Я)
    - Вітаміни хто з вас любить? (Я)
    - Хто здоровим хоче стати? (Я)
    - А багато сили мати? (Я)
    Фізкерівник А щоб багато сили мати, треба робити ранкову зарядку. А ми її не тільки робимо, а й пісню про неї знаємо. Правда ж, діти?
    Пісня «на зарядку».
    Фізкерівник. Я вам скажу по секрету, що не тільки хлопчики й дівчатка роблять зарядку, щоб бути сильнішими, а й усі звірі. Мені вдалося підглянути, як ведмідь прокидається вранці й виконує зарядку.
    А ви б хотіли це побачити?
    Перегляд мультфільму «Маша і ведмідь»
    (епізод про ранкову зарядку)
    Фізкерівник. А зараз і наші діти виконають загальнорозвивальні вправи.
    Ранкова гімнастика за методикою М.М. Єфименка з елементами логоритміки «Котики-муркотики»
    У бабусі Настусі був пухнастий, білий котик. Вона називала його котиком-муркотиком. Він дуже любив спати, а коли спав, то у сні муркотав.
    Давайте, дітки, уявимо себе такими котиками-муркотиками.
    Котик-муркотик ліг собі на пічку і дрімає.
    Впр. 1 «Котик дрімає» - лежачи на боці, руки між колінами, тихенько муркотіти «мур-мур».
    Але тут через віконечко заглянули сонячні промінчики і полоскотали котика. Від лоскоту котик почав ворушитися.
    Впр. 2 «Котик ворушиться» - перекидатися з боку на бік.
    Сонячні промінчики засвітили котику в очі, він ліг на спинку і потягнувся.
    Впр. 3 «Потягусі» - лежачи на спині, витягнути ноги і руки вперед-вгору, потягнутися всім тілом, на видиху промовляти «П-ф-ф».
    Та сонячні зайчики продовжували дражнити котика і він захотів їх спіймати.
    Впр. 4 «Спіймай сонячного зайчика» - лежачи на спині, підняти зігнуті руки й ноги і робити ними колові рухи вперед, імітуючи ловіння сонячних зайчиків.
    Ніяк котику не вдавалося спіймати спритних сонячних зайчиків. Він так старався, а вони все вислизали з-під лапок і вислизали. Котик навіть трішки розсердився на них.
    Впр.5 «Котик сердиться» - стоячи на середніх чотирьох, вигинати і прогинати спинку, промовляючи «Фур-р».
    Таке сердите фуркання налякало сонячних зайчиків і вони заховалися за хмаринку. Котик став їх шукати, крутити головою на всі сторони та ніяк не міг знайти.
    Впр.6 «Котик шукає сонячних зайчиків» - стоячи на середніх чотирьох, повороти голови вліво, вправо.
    Так і не знайшовши сонячних зайчиків, котик-муркотик вирішив погратися своїм хвостиком і став його наздоганяти.
    Впр.7 «Дожени хвостик» - стоячи на високих чотирьох, кружляти навколо себе то в одну, то в іншу сторону.
    А коли котику-муркотику набридло гратися самому, він вирішив піти на вулицю. Там котик-муркотик побачив своїх друзів, підійшов до них і голосно з привітався.
    Впр.8 «Зустріч друзів» - стоячи на середніх чотирьох, повзти вперед у середину кола і назад на своє місце, промовляючи «мяу-мяу».
    Друзі так зраділи зустрічі, що стали на задні лапки і почали підстрибувати і кружляти.
    Впр.9 «Радісні стрибочки» - стрибки на двох ногах з поворотом навколо себе
    Ось такий котик-муркотик жив у бабусі Настусі. А ми з вами знову стаємо малятами-дошкільнятами і виконаємо дихальну вправу.
    «Повітряна кулька» - в.п.: стоячи, з’єднати пальці обох рук перед собою. 1 – повільний вдих, пальці поступово роз’єднати («кулька роздувається»); 2 – подовжений видих, пальці знову з’єднати («ш-ш-ш»).
    Психолог. А тепер час і нашим батькам трішки розім'ятися (викликають п’ятеро бажаючих) Ви маєте уважно слухати вірш і виконувати рухи відповідно до тексту.

    П’ять веселих Домових
    Ввечері, мій друже,
    Веселитись почали,
    Розшумілись дуже.
    Перший весело кружляв
    В танці, наче дзиґа.
    Другий – камінці жбурляв,
    Третій – хутко плигав.
    А четвертий тупотів
    Наче ведмежатко.
    П’ятий заспівать хотів,
    Бив в підлогу п’яткою
    Танцювали «Гопака»,
    Гупали щосили,
    П’ять веселих Домових
    Спати не хотіли.

    Фізкерівник Всі гарненько розім’ялися, сили набралися, час і погратися. Та якось темно в нашому залі. Давайте, діти, закличемо сонечко до нас на розвагу. Для цього проведемо естафету «Виклади сонечко».
    Психолог Сонечко нас зігріло, освітило нам зал, та перш ніж приступити до змагань, нам слід подружитись. Давайте, діти, покажемо батькам, як ми вміємо товаришувати.
    Гра «Потоваришуй» (проводить психолог)
    Діти хаотично рухаються по залу, доки звучить музика. Коли музика стихає, вони мають утворити пару і обійнятися. За другим разом утворювати пару з іншою дитиною і т. д.
    Фізкерівник
    В здоровому тілі,
    Кажуть, й дух здоровий.
    Давайте перевіримо, який командний дух у наших гостей.
    Гра «Футбол» (для батьків)
    Мета: забити м'яч у ворота іншого, не пропустити його у власні ворота.
    Хід гри: Стати в дві шеренги одна навпроти одної, ноги поставити нарізно і так, щоб вони торкалися ніг сусіда. Руками - «воротарями» слід захищати «ворота» (простір між ногами) і намагатися забити гол супернику. Пропустивши один гол у свої ворота, ховаєш руку за спину, ще один гол – вибуваєш з гри.
    Фізкерівник. Бачу із командним духом у наших батьків усе гаразд. Та чи зможуть вони перемогти команду дітей? Давайте перевіримо.
    Естафета з кеглями
    Команда дітей і команда батьків стають парами у дві колони. Діти, міцно тримаючись за руки, біжать до куба, вільними руками беруть кеглі і несуть до своєї команди. Наступна пара біжить і ставить кеглі на місце. Команда батьків виконує те саме, тільки вони ще й «стриножені».
    Психогімнастика «В осінньому лісі»
    Прийшла до нас осінь чарівниця, торкнулася до кожного з вас чарівною паличкою і перетворила на дерева.
    Стоїмо ми в осінньому лісі, наші ноги перетворюються на корені, наше тіло у стовбур дерева, а руки стають його вітами.
    Послухайте і покажіть, що з вами відбувається? Налетів осінній вітер, захиталися найменші гілочки… Розхитав великі, товсті гілки… Зірвав з дерева листочки, закружляв їх у таночку…Все швидше і швидше. Та втомившись, вітер став стихати , листочки стали кружляти повільніше… Потім тихо-тихо опустилися на землю і нібито килимом вкрили її…
    Побавилася осінь чарівниця з деревами і перетворила їх знову на діток.
    Фізкерівник Побували ми з вами в осінньому лісі, відпочили, а зараз давайте заспіваємо пісеньку про той предмет, який необхідний нам для наступної естафети.
    Пісня «М’ячик »
    Гра «Найвлучніший»
    До гри запрошуються два учасники від батьків, вони стають навпроти дітей, що вишикувалися у дві колони. Тримаючи в руках торбинки, батьки намагаються нею спіймати тенісний м’ячик, який кидають діти. Перемагають учасники, у яких в торбинках буде найбільше м’ячиків.
    Заключна естафета «Веселий паровозик»
    За сигналом перший учасник (дорослий) оббігає орієнтир, повертається назад, «чіпляє» іншого учасника (дитину) і знову рухається до орієнтиру. Так по черзі забирають всіх учасників. Виграє команда, яка швидше «зібрала весь поїзд».
    Фізкерівник Ось так весело ми завершуємо наш День здоров’я. Протягом цілого дня ми з вами розмовляли про те , що таке здоров’я, як його зберегти і зміцнити, а цією розвагою ми довели, що все це можна робити весело і з користю. (Вручення дітям шоколадних медалей)
    Психолог Хочемо подякувати і нашим батькам, які прийшли підтримати своїх діток, адже дитина завжди потребує підтримки дорослого. Часто, щоб навчитись підтримувати дитину, дорослий повинен змінити і свій стиль життя. Адже найкращий приклад для дитини – це приклад її батьків. Пам’ятайте про це і будьте здорові!

  3. #108
    Новичок
    Регистрация
    28.10.2018
    Адрес
    Сумы
    Сообщений
    9
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1
    Поблагодарили Поблагодарили 
    16
    Поблагодарил в

    3 сообщениях

    По умолчанию

    Спортивного свята
    для дітей 5-6 років
    «Без діла слабішає сила»


    Мета: вправляти дітей у використанні слів ввічливості; закріпити знання дітей
    про поняття здоров’я, його значення для людини; удосконалювати вміння дітей повзати по лаві на животі за допомогою рук, підлізати під мотузком; пролізати в обруч; бігати змійкою між предметами; розвивати швидкість, спритність, силу, увагу; виховувати у дітей товариськість, інтерес до трудової діяльності; підтримувати позитивне ставлення до фізкультури; виховувати позитивні емоції.
    Місце проведення: спортивна зала.
    Обладнання: мотузка, обручі – 2 шт., іграшки – 16 шт., ящики – 2 шт., стільчики –
    3 шт., одяг для дітей – 6 предметів, вазони з кімнатними квітами – 2 шт., поливалки – 2 шт., куби – 6 шт., лави – 2 шт., столики – 2 шт., іграшкові інструменти – 12 шт., солодощі, обруч для пролізання – 2 шт., кошики – 2 шт., іграшковий одяг – 12 предметів, миски – 2 шт., мило – 2 шт., костюм Вовки, костюм Василіси Прекрасної.

    Х І Д С В Я Т А
    Під музику «Спортивний марш» І. Дунаєвського діти заходять до святково прикрашеної зали.
    Ведуча: У спортивну нашу залу ми запрошуємо вас,
    Свято спорту і здоров’я починати уже час.
    Щоб рости і гартуватись і міцніти як броня,
    Треба, друзі, не лінитись, а трудитись нам щодня.
    Добрий день вам, дітки любі!
    Хай здоров’я вам прибуде,
    Не на день і не на рік, а на довгий-довгий вік.
    Ведуча: Діти, які слова вітання ви знаєте? (Відповіді дітей). А я вам відповім – доброго здоров’я! А які слова ми говоримо, коли прощаємося? (Відповіді дітей). А я вам відповім – бувайте здорові! Чому побажання доброго здоров’я є таким важливим для людей?
    Діти: Найбільше багатство – здоров’я.
    Все можна купити, тільки здоров’я – ні.
    Ведуча: Діти, а що потрібно робити, щоб бути здоровими? (Відповіді дітей).
    А ще, щоб бути здоровими, треба не лінуватися добре працювати. Тоді м’язи будуть міцними, а руки вмілими. Діти, відгадайте мої загадки:
    З нею так я буду грати –
    Вранці буду годувати,
    І гуляти поведу,
    Потім в ліжко покладу. (Лялька)
    Моторна сестричка,
    Кольорова спідничка,
    По підлозі кружляє,
    Нас звеселяє. (Дзиґа)
    Б’ють не плаче, вгору скаче
    І ніхто йому одначе
    Не сказав хоч раз: «Пробач!»
    Бо на те він є і … (м’яч)
    Лялька, дзиґа, м’яч, як про них можна сказати одним словом? (Відповіді дітей). А ви любите гратися іграшками? А після гри складати іграшки вмієте?
    Проводиться естафета «Іграшками граємо, потім їх складаємо»
    Грає дві команди. Діти шикуються командами в колони по одному з однієї сторони залу. На відстані 1 м від дітей натягнуто мотузку, а ще за 2 м від мотузки знаходиться обруч, в якому лежать іграшки. З протилежного кінця залу стоять ящики для зберігання іграшок. Діти по-черзі, підлізши під мотузком, біжать до обруча, беруть одну іграшку та кладуть її в ящик. Назад повертаються бігом по прямій, передають естафету наступному гравцю, а самі стають в кінець команди.
    Хлопчик: Правда ж, діти, я великий?
    Сам взуваю черевики.
    Зашнуровую шнурочки,
    Сам вбираюся в сорочку.
    Сам лице і руки мию,
    Сам зачісуватись вмію,
    І не плачу я ніколи…
    Скоро вже піду до школи! (М. Познанська)
    Ведуча: А ви, діти, вмієте вдягатися? (Відповіді дітей). Зараз перевіримо.
    Проводиться конкурс-гра «Хто швидше одягнеться»
    Грають по троє. Діти стоять з одного боку залу. Проти кожного учасника гри з протилежного боку знаходяться стільчики. На кожному стільці лежить светр навиворіт. Завдання: гравцям треба добігти до стільчика, вивернути светр, надіти його та сісти на стільчик. Виграє той, хто першим виконає завдання.
    Ведуча: Одного разу, діти, я почула таку розмову:
    Спитала маму доня:
    Дитина (доня): Про що це на балконі
    Мені шепочуть квіти:
    Про сонце чи про літо?
    Ведуча: Сказала мама донці:
    Дитина (мама): Гаряче влітку сонце, -
    Тож і шепочуть квіти:
    «Нас не забудь полити». (Р. Пінь)
    Ведуча: А ви, діти, мамам допомагаєте, квіти поливаєте?
    Проводиться естафета «Мамі допомагаємо – квіти поливаємо»
    Грає дві команди. З однієї сторони залу шикуються команди в колони по одному, а з протилежної – на стільчиках стоять вазони з кімнатними квітами, біля стільчиків поливалки. Між дітьми та квітами стоять 3 куба, відстань між якими 1,5 м. Завдання: оббігаючи куби, підбігти до квітки, взяти в руки поливалку, «полити» квіти та повернутися бігом по прямій назад, передати естафету наступному гравцю, а самому стати в кінець команди.

    Під музичний супровід до залу заходить Вовка (з мультфільму «Вовка в тридев’ятому царстві»).
    Вовка: Доброго дня, діти! (Відповіді дітей). Ви, часом, не зустрічали двох майстрів братів-близнюків?
    Ведуча: Ні, ми таких не бачили. А навіщо вони тобі потрібні?
    Вовка: Мені їх Василіса Премудра рекомендувала. Сказала, що вони замість мене всю роботу робити будуть, адже я нічого не вмію.
    Ведуча: Наші діти теж нічого не вміли, а зараз багато чого робити навчилися. Так, малята? (Відповіді дітей).
    Вовка: Що ж ви робити вмієте?
    Проводиться гра-пантоміма «Відгадай, що робили»
    Діти різних груп по-черзі домовляються про те, який рух вони будуть зображувати (рубати дрова, забивати цвяхи, ліпити пиріжки, місити тісто, шити, пиляти пилкою). На слова: «Відгадайте, що робимо» - треба відгадати, що зобразили діти.
    Вовка: Як багато чого ви робити вмієте.
    Ведуча: Багато чого діти робити вміють, а що ще не вміють, то обов’язково навчаться.
    Вовка: А я нічого робити навчитися не можу, тому що в мене інструментів немає.
    Ведуча: Не засмучуйся, Вовко, зараз діти сходять в магазин і виберуть для тебе інструменти.
    Проводиться естафета «Вибери інструмент»
    У грі беруть участь дві команди. З однієї сторони залу шикуються команди в колони по одному. На відстані 1 м від дітей стоять лави. З другого боку залу стоять столики (прилавки магазину), на них лежать товари (іграшкові інструменти, іграшки, солодощі), поряд з прилавками стоять ящики. Перша дитина біжить до лави, лягає на неї та за допомогою рук пересувається уперед, далі біжить до столика, вибирає серед товарів інструмент, вкидає його в ящик, повертається бігом по прямій назад, передає естафету наступному гравцю сам стає в кінець команди. Естафета продовжується до останнього гравця.
    Вовка: Інструменти в мене вже є. Дякую, малята. Та хто ж мене навчить ними користуватися? От, якби Василіса Премудра погодилася мене навчити.
    Ведуча: Що ж, давай їй зателефонуємо. (Вовка «телефонує» Василісі Премудрій, просить приїхати в дитячий садок «Калинка» та навчити його майструвати).

    Під музичний супровід з’являється Василіса Премудра.
    Василіса Премудра: Доброго дня, діти. Здрастуй, Вовко. Подивися на себе, на своє вбрання, яке воно брудне.
    Вовка: Звісно, що брудне, адже я все тридев’яте царство обходив. От і забруднився.
    Василіса Премудра: Перш, ніж сідати за парту вчитися, треба привести в порядок свій зовнішній вигляд. В школу нечепур не беруть. Так, діти? (Відповіді дітей). Тому тобі, Вовка, треба вмитися, вимити руки з милом, випрати одяг.
    Вовка: Випрати одяг? Я не вмію. От би сюди двох майстрів братів-близнюків, вмить би одяг мені випрали.
    Ведуча: Мабуть не випрали б. Згадай-но як вони тісто місили і дрова рубали.
    Вовка: І то правда. Що ж мені робити?
    Ведуча: Вчитися прати. Зараз діти тобі покажуть як.
    Проводиться естафета «Я охайним завжди буду»
    Грає дві команди. Діти шикуються командами в колони по одному з однієї сторони залу. На відстані 1 м від дітей знаходиться обруч для пролізання, ще за 2 м стоїть кошик, в якому лежить іграшковий одяг. З протилежного кінця залу стоїть миска для прання, а поруч з нею лежить мило. А в стороні від них знаходиться ящик для випраної білизни. Діти по-черзі пролазять в обруч, біжать до кошика, беруть один предмет одягу, з ним біжать далі, беруть в руки мило, «намилюють» одяг та кладуть його в ящик для випраної білизни. Назад повертаються бігом по прямій, передають естафету наступному гравцю, а самі стають в кінець команди.
    Вовка: Дякую вам, діти, за вашу підтримку та допомогу.
    Василіса Премудра: Давай, Вовко, прощатися з малятами та підемо вчитися. (Вовка та Василіса Премудра прощаються з дітьми, виходять).
    Під музичний супровід з’являється Бабуся (одна дитина).
    Бабуся: Скажіть, малята, ви татові допомагаєте? А мамі? А дідусю? А бабусі? Раз ви такі працьовиті, то ставайте, в гру будемо грати.
    Проводиться українська народна гра «Забудьки».
    Одну дитину обирають «бабусею». Вона веде діалог з дітьми:
    - Діти, де ви?
    - Ми тут!
    - А що ви робите?
    - Ми граємося.
    - А в хаті (на городі, у садку, у дворі) все поробили?
    - Все.
    - А посуд помили?
    - Забули!
    - А щоб не було забуто, то заробите прута!
    «Бабуся» доганяє дітей. Вони втікають на протилежний бік залу. Щоб задобрити «бабусю», діти розказують їй прислів’я про працю. (Аби руки та охота, буде зроблена робота; Бджола мала, а й та працює; Без діла слабішає сила; Землю сонце прикрашає, а людину праця; Без праці нема життя й собаці;). Наступну «бабусю» вибирають лічилкою:
    Раз, два, три, рахувати почали,
    На кому спинюся, той буде «бабуся».
    Ведуча: Ось такі пригоди у нас приключилися,
    Як бути сильними, всі ми навчилися.
    Мамі й тату будемо допомагати,
    Міцними, як дуби, будемо зростати.

  4. #109
    Пользователь Аватар для Malko
    Регистрация
    26.09.2018
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    36
    Поблагодарил Поблагодарил 
    53
    Поблагодарили Поблагодарили 
    325
    Поблагодарил в

    35 сообщениях

    По умолчанию

    Сегодня объявили о Розваге, до которой остался 1 день, постаралась малой кровью, вот как вышло

    Розвага "Один вдома, чи щоб не трапилось біди"

    Старша група

    Ведуча
    Іноді декому з дітей приходиться залишатися вдома самому. Адже батьки ходять на роботу, їм треба вирішувати невідкладні справи. Багато хто має братів, сестер, бабусю,дідуся. Проте, чимало дітей залишаються вдома самі, а там їх чекає небезпека. Ви, звичайно, здивуєтесь, а що небезпечного може бути вдома?

    Ведуча 1
    Перша небезпека: гострі, колючі, ріжучі предмети.
    Якщо ви хоч раз порізали ножем пальчик або вкололися голкою знаєте, вони небезпечні!!! Тому всі гострі, колючі, ріжучі предмети слід класти на свої місця.
    Лад у квартирі не тільки для краси, але й для безпеки.

    Дитина
    Щоб уникнути біди,
    Усе на місце поклади
    Ніж, виделки у шухлядку.
    Голки теж тримай в порядку.

    Дитина
    Прибери зі столу шило.
    Лихо щоб не наробило.
    Заховай всі зайві речі,
    Будеш ти тоді в безпеці.

    Перегляд мультфільму Уроки обережності - Гострі предмети

    Ведуча 2
    Друга небезпека – електроприлади.
    А у кого дома нема телевізора?
    Коли йдеш з дому, не залишай увімкненими телевізор, чи інші електроприлади. Перевірте це!
    Не тягни за електропровід руками і в жодному разі не підходь до оголених дротів і не торкайся їх.

    Дитина
    Якщо йдеш на двір гуляти –
    Телевізор треба вимикати.
    Не тягни за електричний шнур,
    Щоб тебе не вразив струм!!!

    Ведуча 1
    Небезпека третя. Це газ та вогонь.
    Газ може бути дуже небезпечний. Коли він накопичується на кухні, то від електричної іскри чи спалаху сірників може статись вибух.
    А ще ним можна отруїтися!!
    Ніколи не залишай увімкнену газову плиту або чайник чи каструлю на плиті без догляду!
    І не грайся з сірниками! Це дуже небезпечно! Забави на кухні заборонені!

    Ведуча 2
    Погляньте, малята, на цей сірничок:
    Червона голівка, жовтенький бочок.
    На вигляд – звичайний: тонкий і малий.
    Буває він добрий, буває і злий.
    Він може зігріти, зварити обід,
    Він плавить метал і розтоплює лід.
    А може і ліс велетенський спалити,
    Майно і будинок, і все спопелити.
    Малята, ви будьте з вогнем обережні
    І вчить всі правила протипожежні!

    Перегляд мультфільму «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа»

    Ведуча 1
    Давайте порахуємо все, що може призвести до біди:
    Не вмикай на кухні газ – (діти) раз,
    Не клади в запіч дрова – (діти) два,
    В лісі сірників не три – (діти) три,
    Не лишай вогонь в квартирі – (діти) чотири,
    Не лягай при свічці спать – (діти) п’ять,
    Іскра впала на підлогу – погасіть – (діти) шість,
    Зачиніть вікно, коли у небі грім – (діти) сім,
    У грозу під деревом не стій в лісі – (діти) вісім,
    Сірником не забавляйтеся знічев’я – (діти) дев’ять,
    Пам’ятайте всі, про що в лічильці йдеться – (діти) десять.

    Ведуча 2
    Четверта небезпека ліки та побутова хімія
    В жодному разі не коштуй будь яких ліків сам. По-перше, це не смачно, а по-друге – неправильно прийняті ліки можуть викликати отруєння!!!

    Дитина
    Кошенята й мишенята
    Грають в лікаря завзято:
    Міряють температуру,
    В ложку крапають мікстуру.
    Мама-кішка підійшла
    І пігулки в них знайшла.
    Насварила їх, бо ліки
    Дати може лише лікар!

    Перегляд мультфільму «Небезпека отруєння ліками»

    Ведуча 1
    У житті є не тільки небезпечні предмети, але і небезпечні люди. Це злочинці.
    Вони можуть пограбувати квартиру, навіть викрасти дитину!!!
    Не відчиняй двері чужому
    Не вір його жодному слову,
    Він скаже тобі: «Я від мами
    Вона забула свою панаму»

    Ведуча 2
    Ти незнайомця пустиш в хату,
    А в нього зброя, вид пихатий.
    Тебе він може налякати
    І шубу мамину забрати.

    Дитина
    Якщо ти сам залишився удома –
    То двері добре зачиняй!!!
    Незнайомих тьотю й дядю
    В свою квартиру не впускай .

    Дитина
    Щоб не забрали цінні речі,
    Не причинили тобі зла.
    Не відчиняй двері нікому.
    Хто б ця людина не була.

    Дитина
    Одразу зателефонуй до мами,
    Чи татові дзвінок зроби –
    Вони тобі завжди порадять,
    як тут уникнути біди.

    Ведуча 1
    Якщо у двері дзвонить листоноша, лікар, сантехник або навіть міліціонер, все одно не відчиняй двері. Ти не знаєш цих людей. Злочинці можуть вдіти буд яку форму.
    Якщо у вас нема телефону, поклич на допомогу з балкона.

    Ведуча 2
    Ось такі вони - правила, яких треба дотримуватись, коли ти сам залишився вдома.
    Щоб уникнути біди,
    запам’ятай ці правила назавжди.
    Якщо з тобою трапилась пригода,
    дзвони - і прийде допомога.
    За телефоном номер набирай,
    назви себе, адресу теж повідомляй.

    Ведуча 1
    Коли в квартирі і вогонь, і дим,
    дзвони скоріше "101"!
    Ведуча 2
    Коли чужий хтось двері відкрива-
    дзвони мерщій ти на "102".
    Ведуча 1
    Коли захворів чи поранивсь ти -
    дзвони за телефоном на "103".
    Ведуча 2
    А як відчуєш запах газу у квартирі -
    дзвони негайно "104"!

    Перегляд мультфільму Корисні підказки. Сам удома

  5. 8 пользователей поблагодарили Malko за это полезное сообщение:

    asaf (21.03.2021), Kiki_mary (23.03.2021), Laduchka57 (26.03.2020), LlLena (20.06.2021), mria67mria67 (20.04.2021), mymyza (15.07.2020), Жоржетта (04.06.2019), Ллорхен (20.04.2021)

  6. #110
    Пользователь
    Регистрация
    07.12.2012
    Адрес
    МАРИУПОЛЬ
    Сообщений
    44
    Поблагодарил Поблагодарил 
    263
    Поблагодарили Поблагодарили 
    65
    Поблагодарил в

    19 сообщениях

    По умолчанию

    Здравствуйте, уважаемые коллеги! Может проводили квест игру по дорожному движению,очень нужна помощь! только вышла с отпуска, через неделю нужно провести. Помогите пожалуйста,заранее буду благодарна.

  7. #111
    Местный Аватар для nina7400
    Регистрация
    29.04.2011
    Адрес
    Каменск-Уральский
    Сообщений
    188
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,033
    Поблагодарили Поблагодарили 
    61
    Поблагодарил в

    36 сообщениях

    По умолчанию

    Какой возраст у детей? Сколько их? Как вариант, если малыши, то пусть соберут три цвета светофор и в конце квеста правильно поставят все цвета. если постарше дети, пусть собирают дорожные знаки и правильно их выставят на карте. Задания могут быть разными: вопросы, ребусы, танец пешеходов, подвижную игру можно провести типа таких: «Цветные автомобили»

    Подготовка к игре: Дети размещаются вдоль стены или по краю площадки. Они автомобили. Каждому дается руль разного цвета. Ведущий стоит лицом к играющим с сигналами такого же цвета как рули.
    Атрибуты: цветные рули;сигналы (картонные кружки), которые соответствуют цвету рулей.

    Ход игры:

    Ведущий поднимает сигнал определенного цвета. Дети, у которых рули такого же цвета выбегают. Когда ведущий опускает сигнал, дети останавливаются и идут в свой гараж. Дети во время игры гуляют, подражая автомобилям, соблюдая ПДД. Затем ведущий поднимает флажок другого цвета, и игра возобновляется.
    Ведущий может поднимать один, два или три сигнала одновременно, и тогда все автомобили выезжают из своих гаражей. Если дети не заметят, что сигнал опущен, зрительный сигнал можно дополнить словесным: «Автомобили (называет цвет), остановились». Ведущий может обойтись одним словесным сигналом: «Выезжают синие автомобили», «Синие автомобили возвращаются домой».
    Для детей постарше это может быть кроссворд, для детей помладше загадки. Вот на скорую руку идеи...

  8. Следующий пользователь сказал cпасибо nina7400 за это полезное сообщение:

    Babsy (26.08.2019)

  9. #112
    Мастер Аватар для Babsy
    Регистрация
    22.11.2009
    Адрес
    Полтавская обл.
    Сообщений
    814
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,039
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,765
    Поблагодарил в

    296 сообщениях

    По умолчанию

    Cьогодні дуже гарно пройшло методо,єднання для вихователів сер.гр. З музичним матеріалом, тому виставляю тут. Дякую за допомогу дівчатам з російського форуму і нашим україночкам.

    http://files.d-lan.dp.ua/download?fi...9c3580fcba529b

    Natashasnnn@gmail.com

  10. 2 пользователей поблагодарили Babsy за это полезное сообщение:

    diak (14.11.2019), lolu66 (14.11.2019)

  11. #113
    Мастер Аватар для Babsy
    Регистрация
    22.11.2009
    Адрес
    Полтавская обл.
    Сообщений
    814
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,039
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,765
    Поблагодарил в

    296 сообщениях

    По умолчанию

    музика до сценарію по ОБЖД

    https://files.dp.ua/aRG6yEBPL

    Natashasnnn@gmail.com

  12. 2 пользователей поблагодарили Babsy за это полезное сообщение:

    lolu66 (14.11.2019), ирина махно (18.11.2019)

  13. #114
    Местный Аватар для Ирма 77
    Регистрация
    01.02.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    313
    Поблагодарил Поблагодарил 
    823
    Поблагодарили Поблагодарили 
    334
    Поблагодарил в

    113 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Babsy Посмотреть сообщение
    http://files.d-lan.dp.ua/download?fi...9c3580fcba529b
    можна поновити силку, будь-ласка)

Страница 8 из 8 ПерваяПервая ... 45678

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru