Страница 1 из 55 123451151 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 15 из 811

Тема: 8 березня для середньої, старшої, різновікової груп: сценарії, інсценівки

  1. #1
    Авторитет Аватар для Pashavna
    Регистрация
    18.07.2008
    Адрес
    планета Земля
    Сообщений
    1,728
    Поблагодарил Поблагодарил 
    97
    Поблагодарили Поблагодарили 
    27
    Поблагодарил в

    9 сообщениях

    По умолчанию 8 березня для середньої, старшої, різновікової груп: сценарії, інсценівки

    «Ранкова пошта»
    Зал святково прикрашений, діти заходять під веселу пісню « Квіти для мами», тримаючи в руках великі квіти. Виконується танок -композиція « Букет для мами»
    Ведуча.
    Мама. Наймиліше слово на землі. Воно однаково звучить на всіх
    мовах. У мами ніжні ласкаві руки, добре і чутливе серце. Матусина
    любов, мов сонечко, зігріває нас усе життя. І невипадково свято
    матері відзначають на весні, коли багато сонця і тепла.
    Дитина.
    Будьте здорові, щасливі, багаті –
    Хай сміх лунає в кожній хаті!
    Пісня « Теплыми шагами »
    Дитина.
    Усміхається лагідно сонечко,
    Визира з-за квітучих гілок,
    Бо сьогодні синочки і донечки
    Запросили матусь у садок.
    Дитина .Як земля навесні розквітає,
    Квітне усмішка, мама, твоя.
    Обніму я тебе, привітаю
    З святом, рідна матуся моя.
    Дит: Спасибі вам, рідні, за усмішки ваші.
    За ночі недоспані, зварені каші.
    За руки невтомні, що нас доглядали,
    За те, що ПІСНІ колискові співали



    Ведуча : Сьогодні для вас гарна пісня лунає,
    І кожен з нас матері шану складає.
    Спасибі, рідненькі, говорять вам діти
    За те, що ви є, наші милі, на світі.

    пісню «Пісенька про маму»
    Ведуча. Поздоровляємо з Днем 8-го березня всіх мам і бабусь, всіх жінок, які прийшли сьогодні в наш зал. Це свято ми приготували для вас, дорогі жінки!

    Без танцю веселого
    Свято не яскраве.
    Ми вам підносимо
    Танець в подарунок!
    танець «полька з цветами»- індивідуальний -4 пари
    Чується звук мотора.
    Ведуча. Що це,діти ? Давайте рассядемся зручніше, почекаємо, що ж буде.
    Діти сідають на стільчики. Влітає Карлсон.
    Карлсон. Ну, чого дивитеся? Посадку давай. Бачите, сили закінчуються!
    Ведуча. Так приземляйся ж швидше!
    Карлсон уповільнює рух і, нарешті, зупиняється.
    Карлсон. Здрастуйте, діти ! Привіт, дівчатка, салют, хлопчики! Всім-всім -добридень:
    Ведуча. Здрастуйте, дорогий Карлсон. Давненько ти не був у нас в гостях.
    Карлсон. Та діла, чи знаєте. Скільки будинків облетів, з скількома малюками перезнайомився! А скільки різних солодощів з'їв!
    Ведучий. Ой, Карлсон, ти все такий же - непосида і ласун. Але ми з дітками раді тебе бачити. Правда,діти ?
    Карлсон. І я радий! А раз така справа, що один одному раді, давайте дивитися телевізор.
    Ведучий. Постой-постой... Як телевізор? У адже нас сьогодні свято, та таке чудове..
    Карлсон. Свято?! Чудове ?! Ось здорово! А яке?
    Ведуча .8 Березня -жіночий день. Цього дня ми з дітками поздоровляємо наших мам і бабусь.
    Карлсон. Ось і чудово! Разом дивитимемося телевізор!
    Ведуча. Ой, Карлсон... Як же бути? Ти хочеш дивитися телевізор, а ми з дітьми приготували святкову програму для наших милих гостей.
    Карлсон. А ви знаєте, хто кращий вигадник виходу з скрутних ситуацій?
    Ведуча. Я, здається, здогадуюся. Напевно, це ти — Карлсон.
    Карлсон. Ну, звичайно, це я! А хто ж ще!
    Ведуча. Тільки не хвастай, будь ласка. Це непривабливо. Добре, і що ти пропонуєш?
    Карлсон. Я пропоную все-таки подивитися сьогодні телевізор. Але він у нас буде чарівний. У всіх передачах братимуть участь наші діти . А я, як найпривабливіший і привабливіший чоловік в самому розквіті сил, буду телеведучим. Ну, як?
    Ведуча. Що ж, Карлсон, твоя ідея і, правда, чудова. Тільки де ми такий телевізор візьмемо?
    Карлсон. Кривдите. Ви забули хто найкращий в світі……………….
    Ведуча (перебиваючи) Пам'ятаємо, пам'ятаємо! Вигадник виходу з скрутних ситуацій.
    Під музику Карлсон вивозить телевізор, займає місце ведучого в телевізорі.
    Карлсон. Здрастуйте, поважні телеглядачі! Сьогодні, в цей святковий день, канал телебачення (групи №11.) пропонує вам святковий випуск програми «Ранкова пошта», присвячений жіночому дню 8 Березня.
    З чудовим святом весняним
    Сьогодні мам ми поздоровляємо,
    З прекрасним добрим настроєм
    Великий концерт наш починаємо.
    І ми відкриваємо перший лист, що прийшов до нас на передачу.
    «Дорогий ведучий, привітай, будь ласка, мою маму з жіночим днем. Вона дуже любить танцювати і по цьому, подаруй їй, будь ласка, виступ дітей з групи «...» Виконуємо першу заявку.
    Танок »Полька- ковырялочка»
    Карлсон. А ми продовжуємо виконувати заявки наших телеглядачів. Пише нам хлопчик, який просить, щоб для його мами прозвучало пісенька «Пісенька для мами». І ми представляємо вам маленьку Каріночку, яка привітає свою матусю цією пісенькою
    Пісня «Пісенька для мами» - Каріна
    Карлсон. Чарівно !!!!!!!!!!!!!
    А ми оголошуємо физкультминутку. І хочемо надати вашій увазі репортаж з Олімпійського села, де недавно пройшли веселі, жартівливі старти під назвою «Мамині помічники!»
    Ведуча. Отже, ми починаємо перші міжнародні змагання «Мамині помічники!» Всім відомо, що у мами дуже багато домашніх справ, і сьогодні ми подивимося, хто краще допомагає мамам – хлопчики або дівчатка. Перша естафета пройде під девізом «Я в сім'ї старший!» Завдання команд, щонайшвидше зібрати сестричку на прогулянку, Для цього ми виберемо двох дівчаток (вибираються дві дівчатка і сідають на стільчики перед глядачами). А зараз наберемо дві команди по 4 людини в кожній. Команда хлопчиків і команда дівчаток (дві команди шикуються перед кулісами в дві колони). Перед кожною командою на столиках лежить набір одягу (рукавички, шапка, шарф, валянки). Завдання кожної команди щонайшвидше одягнути сестричку, але бігти треба по черзі, поки попереду дитина, що стоїть, не повернеться, бігти не можна. І так, перший берет, допустимий, шапку, біжить до сестрички, одягає її, потім повертається. Наступний гравець бере, допустимий, шарфик, біжить до сестрички, одягає її, і повертається. І так далі. Зрозуміло????
    Ну, тоді.. На старт, увагу, марш!!!
    Проводиться гра «Хто швидше одягне сестричку» ( або інша гра)
    Карлсон. А зараз давайте попросимо мам і тат переодягнути сестричку після прогулянки (конкурс проводиться в зворотному порядку).
    Гра з мамами
    Ведуча. Хто забув, я нагадаю, що наші старти присвячені нашим мамам – нашим пані, а, як відомо в четь дам, лицарям належить здійснювати подвиги. Пропоную провести рицарську естафету. Значить, так, пояснюю один раз. Беруть участь дві команди, по п'ять лицарів в кожній. У естафеті п'ять етапів. На перших три лицарі битимуться з трьохголовим Драконом, який мав дивну і шкідливу звичку снідати, обідати і вечеряти девушками-красавицами. Ось його голови (показує на повітряні кульки, прикріплені нитками до спинок стільців). Кожен лицар спеціальним списом повинен убити одну з цих голів. На наступному етапі лицар, що стоїть четвертим, вибирає собі із залу принцесу. А ось завдання для п'ятого учасника — найважче. Він повинен привітати дівчинку, яку вибрав його товариш по команді, зі святом.
    Проводиться естафета «Рицарський турнір»
    Карлсон. Та гідна зміна росте, справжні лицарі. А зараз перевіримо, яка зміна росте у мам. Ось, наприклад, дівчатка ви умієте прати і розвішувати білизну. Прати зараз звичайно легко, закинув білизну в машинку, кнопочки натиснув і спи, відпочивай. А ось повісити білизну – це вже інша справа. І дівчатка зараз продемонструють, як вони навчилися це робити, але за допомогою мам. Отже, вибираємо 8 дівчаток і, природно до нас виходять їх мами (4 дівчинки і 4 мами в кожній команді (парами)). По музичному сигналу перші пари учасників, що є сили, біжать до мотузка. Мами прикладають до мотузка хустки, а дівчатка закріплюють кожен двома прищіпками. Коли всі хустки розвішені, мами і дочки першої пари повертаються на місця. Другі пари підбігають до мотузка і знімають хусточки, акуратно складаючи їх в таз. Третя пара – розвішує, четверта пара – знімає. І так, на старт, вниманье, марш!
    Гра – естафета «Сушимо – сушимо ми білизну »
    Карлсон. Все-таки молодці діти , і мамам з татами повезло, у них ростуть справжні помічники. І як вони допомагаю своїм мамам і татам ви і почуєте в нашому наступному номері. Частівки!!!!!!!!!!!!!!!!!
    «Частівки»
    Карлсон сідає в телевізор.
    Карлсон. А ми продовжуємо нашу святкову програму «Ранкова пошта».
    У Залі з'являється Фрекен Бік і починає бити вибивалкою для килимів по телевізору.
    Фрекен Бік. Нахаба, нечема, негайно вилазь з цього ящика! Я тобі влаштую солодке життя!
    Карлсон. Знову ця домоуправительница! Мадам, припините вибивати нам телевізор.
    Фрекен Бік. Я вибиватиму не тільки ваш телевізор, але задам і тобі хорошу прочуханку.
    Карлсон. Доведеться вилазити, інакше вона розколошматить весь телевізор, і нам не вдасться додивитися святкову програму.
    Фрекен Бік. Це знову ти стягнув мої пиріжки?! Я тобі покажу! (Бігає за Карлсоном по залу.)
    Карлсон. А у вас молоко втекло!
    Фрекен Бік. Боже! Молоко!.. Молоко. Постійте, але у мене немає ніякого молока, бешкетник! Ах, ти ще розіграти мене вирішив? (Наступає на Карлсона.)
    Карлсон. Мадам! Прошу вас, заспокойтеся. Така поважна жінка, а що собі дозволяєте?! Тим більше в такий день...
    Фрекен Бік. А який сьогодні день? Здається не дуже-то вдалий, тому що у мене хтось стягнув мої улюблені плюшки...
    Карлсон. Присягаюся вам, що я цього не робив. Я сьогодні був зайнятий і весь день провів на телебаченні.
    Фрекен Бік. Де, де?
    Карлсон. На телебаченні в ролі ведучого. Правда, діти ? (Діти підтверджують.)
    Фрекен Бік. Так ви що ж, виходить, артист?
    Карлсон. Так. Я можу і співати, і танцювати, і грати на будь-якому інструменті.
    Фрекен Бік. Та ви ще і хвастунишка! Неподобство! Розвелося вас на нашому телебаченні...
    Карлсон. Та я вам зараз це продемонструю. Виступає кращий в світі співак — Карлсон, який живе на даху.
    Карлсон. Хвилинку. (Встає у виразну позу.) Виступає кращий в світі співак всіх театрів — Карлсон.
    Карлсон починає співати, але у нього виходить голосно і погано.
    Фрекен Бік (затискає вуха, підходить до Карлсону і голосно наказує). Припините тут співати!
    Карлсон. (йде в інше місце залу). Тут співати я припиняю, а тут починаю.
    І так 3 рази,
    Фрекен Бік. Боже, моя голова! Вона зараз у мене розколеться навпіл!
    Ведуча. Карлсон, Ти ж сам говорив, що сьогодні такий день, а сам сердиш шановну Фрекен Бік. Краще наша Машенька заспіває для своєї матусі пісеньку -послухай
    Пісня « Я рисую»- Маша Потеряєва
    Фрекен Бік. Та який же сьогодні день, врешті-решт?
    Ведуча. Сьогодні найніжніше і ласкавіше свято - свято мам, бабусь і всіх жінок.
    Карлсон (підносить Фрекен Бок квіти) Поздоровляю вас, мадам.. І прошу вас не сердитися на кращого в світі Карлсона.
    Фрекен Бок. Спасибі, який ви милий!
    Ведуча. Коли ніхто не сердиться, коли всі добрі і веселі — це чудово. Правда друзі? Шановна Фрекен Бок, а ви любите дивитися телевізор?
    Фрекен Бок. Звичайно! І більше всього мені подобається передача «Ранкова пошта» Я навіть заявку туди відправляла і просила виконати пісеньку або танок для бабусі. Адже в деяких будинках, де я працювала, діти вже виросли і у них вже свої діти, так, що я в якомусь сенсі вже бабуся
    Ведуча. На честь свята ми обов'язково виконати ваше бажання. Запрошуємо подивитися наш чарівний телевізор.
    Фрекен Бок усаджується. Карлсон займає місце ведучого.
    Карлсон. А ми продовжуємо нашу передачу «Ранкова пошта». У нашій програмі ми природно не могли не приділити увагу нашим дорогим, коханим і завжди молодим бабусям. Зараз ми побачимо фрагмент концертної програми «Бабуся -подружка»

    Всі діти виходять на середину залу, що читають вірші виходять вперед.

    1- й дитина


    2-а дитина


    3-а дитина

    .
    4-а дитина

    .
    5-а дитина

    пісню «..............»
    Карлсон. Ось і підійшла до кінця наша святкова програма «Ранкова пошта». Зі святом вас, дорогі жінки
    Фрекен Бок. Як? Це все? Я тільки так чудово влаштувалася, а передача вже закінчилася.
    Карлсон. Мадам, це передача вже закінчилися, а свято ще продовжується. (встає на коліно) Мадам, дозволите запросити вас на вальс?
    Фрекен Бок. Ах, як ви люб'язні.
    Ведучий. Діти , а ви запрошуйте своїх мам на найромантичніший танець – «Вальс»

    Загальний вільний танець «Мама»
    Ведуча. А зараз ми запрошуємо всіх і вас, Карлсон і Фрекен Бок, до нас в групу. Там вас чекають невеликі сюрпризи.
    Карлсон. Спасибі велике. Але я вирішив показати Фрекен Бок свій будиночок на даху. Отже до побачення.
    Йдуть.
    Ведуча. Дорогі мами......( побажання, хорощие добрі слова»)

    Всі йдуть в групу.
    Последний раз редактировалось Kolpachiha; 25.12.2016 в 07:33.
    svetaemmaus@rambler.ru

    "Музыка-это не только оркестры, поп-звезды, альбомы и концерты, это вы. Потому что музыка Вселенной звучит повсюду...Когда вы оди, просто закройте глаза, и вы услышите её-музыку в своей голове. Потому что каждый из вас-музыкант, у каждого есть душа...у каждого из вас..."

  2. 8 пользователей поблагодарили Pashavna за это полезное сообщение:

    kordyusha (01.02.2019), mria67mria67 (01.02.2021), muzruk (14.01.2018), Oleg_nvk (05.02.2021), Борковская Н (11.01.2016), ИннаНичога (17.01.2018), Сколченкова Л. М. (19.02.2017), Таня Слипченко (16.01.2017)

  3. #2
    Авторитет Аватар для Pashavna
    Регистрация
    18.07.2008
    Адрес
    планета Земля
    Сообщений
    1,728
    Поблагодарил Поблагодарил 
    97
    Поблагодарили Поблагодарили 
    27
    Поблагодарил в

    9 сообщениях

    По умолчанию

    МАМИНА КРАЇНА
    МЕТА: Об'єднати дітей і їх батьків спільністю переживань, емоційним настроєм, відчуттям чогось незвичайного. Створити умови для задоволення кожною дитиною своїх інтересів.
    Діти заходять в зал під веселу музику. Композиція» Букет для матусі»
    Ведуча. Як багато квітів у нас сьогодні в залі. І я наю чому. Бо зараз настала чарівна порі року Весна. Сонячні промінці розтопили кригу на землі і розквітли квіти які діти принесли в дарунок для своїх любих матусь
    Пісня» Теплыми шагами»
    Діти кладуть квіти по під центральну стіну і сідають
    Ведуча.
    А, ви, чули, діти?
    Десь на світі
    Є дивовижна країна
    Маминою зветься вона!
    Як потрапити туди? Є лише один спосіб, мені про нього розповіла одна чарівниця. Потрібно закрити очі, тільки по-чесному, і уявити обличчя своєї матусі, при цьому треба в думках сказати їй, щось хороше і приємне. Спробуємо?!
    Діти закривають очі. А за ширмою лунає гучний звук розбитої пляшки. Діти мимоволі відкривають очі і бачать: на підлозі сидить Джінн.
    Джінн (поволі встає, потягується). Тисячу років просидів я в пляшці. Але сила ваших добрих думок і слів виявилася такою могутньою, що зруйнувала зло, що заточило мене в тісну судину. Завдяки вам, діти , я знову вільний! Що я можу зробити для вас?
    Ведуча. Дорогий Джінн, ми знаємо, що десь є мамина країна. Нам би дуже хотілося побувати там, адже діти так люблять своїх мам, що мріють дізнатися про них якомога більше хорошого. А ти чув що-небудь про Мамину країну?
    Джин.
    Є на світі така країна!
    Я розповім, яка вона:
    Там млинці, пиріжки, ватрушки
    І котлетки, вареники, плюшки.
    Чашки, тарілки, каструльки
    Краплі, пігулки, пілюльки.
    Книги, театри, картини
    Ринки і магазини.
    Стрічки, волани і рюші
    У сумочках дрібнички.
    Стрічки, шпильки, квіточки –
    Це подарунки для дочки!
    А солдатики, «Лего». Машини –
    Це подарунки для сина.
    Вдень працювати, увечері – книжки, іграшки.
    Вночі готування їжі, прання.
    У серці – ніжність, турбота, увага.
    Ось, якщо коротко, країни опис!
    Ведуча. Але як потрапити туди? Ми спробували, але у нас нічого не вийшло. Вірніше, замість того щоб потрапити в мамину країну ми познайомилися з Вами, поважаний Джінн. Ось чудеса! А іншого способу ми не знаємо!
    Джінн. У цьому допоможе моя парасолька. (Бере її в руки.)
    Фокус-покус, зонтик, блин!
    Здесь колдует старый Джинн!
    Фалди-балди, хрюки, брысь!
    Карта, мигом появись!
    Джінн (указує у бік дітей і говорить суворо):
    Карта тут, дивитеся під сидіннями ваших стільців!
    Діти встають із стільчиків і знаходять, прикріплені скотчем, шматочки карти. Вони передають їх ведучій.
    Ведуча. Давайте спробуємо зібрати з цих шматочків карту. Це як пазл збирати. Дуже цікаво!
    Діти разом з ведучою збирають карту.
    Ведуча. Шкода, що карта Маминої країни з шматочків, а то б ми її повісили, розглянули.
    Джінн. А про мене ви забули?! Я ж все-таки чарівник!
    (ходить навколо карти, зібраної на столі і «чаклує»)
    Фокус-покус, зонтик, блин!
    Здесь колдует старый Джинн!
    Фалди-балди, хрюки, брысь!
    Карта, мигом появись!
    !
    Джин накриває карту чарівною парасолькою, а ведуча в цей час непомітно міняє шматочки карти на цілу.
    Ведуча. Ось вона! Як новенька! Ай та Джінн! Спасибі, велике!
    Ведуча прикріплює карту на магнітну дошку.
    Ну тепер ми обов'язково побуваємо в цій дивовижній країні мами. Тільки на карті зображена її територія і межі, але незрозуміло, в якій частині світу її шукати?
    Джінн. Не треба турбуватися, люб'язна!
    Ведуча. Якось все туманно. З одного боку, ця країна завжди поряд, тому що знаходиться в наших серцях, а з іншого боку, все одно незрозуміло, як в неї потрапити, як побачити її своїми очима. Шановний чарівник, що скажете?
    Джінн. За допомогою чарівних предметів! Прошу всіх подарувати на борт ковра-самолета.
    Діти розташовуються на килимі.
    Джінн. Щоб узяти потрібний курс і набрати необхідну висоту, слід вимовити ось ці чарівні слова:
    Ковер-самолет
    Возьми нас в полет
    Взлетай в вышину
    Неси в мамину страну.
    Звучить музика. На початку польоту ведуча швидко надягає головний убір стюардеси, щоб потім виступати в новій якості. Ведуча перетворилася
    у стюардесу – чудеса продовжуються!
    Ведуча. Шановні пані та панове! Ми з вами знаходимося на борту ковра-самолета, люб'язно наданого компанією «Свято -тур». Наш лайнер виконує рейс «Дитячий сад «Веселка » - Мамина країна» Політ проходить на висоті першого поверху, температура за бортом -15, вітер попутний. Бажаємо вам приємного польоту!
    Діти , а що б летіти було веселіше, давайте з вами встанемо зі своїх посадочних місць і виконаємо пісню про маму!
    ПІСНЯ «Пісенька про маму »
    Джінн. Які, ви легіні, діти . Як славно співаєте. З такими дітьми ми обов'язково дістанемося до маминої країни!
    Ведуча. Ой, як високо ми летимо! Здається я бачу русло річки маминих турбот. Вона протікає через всю країну: омиває Гори незроблених справ, перетинає Кухонну галявину. А це, що за високі гори?
    Джінн. Так це ж всесвітньо відомі Гори незроблених справ. Будь-яка мама про них розповість, якщо запитати. Хто хоче допомогти своїм мамам? Охочі є?
    Ведуча. Тоді пристигните ремені. Ми починаємо знижуватися і зараз зробимо першу посадку.
    Джінн. Увага! Оскільки час нашої посадки обмежений, а допомогти мамам необхідно, пропоную відразу почати з головного – з прибирання квартири!
    Гра « кто бістрее подготовиться к уборке»
    Ведуча. Одна хороша справа вже зроблена, одна Гора незроблених справ зменшилася. Ось бачите, варто по-справжньому захотіти, а потім засукати рукави, і навіть грізні гори стають нижчими.
    Джінн. Нам пора відправлятися в шлях. Все на борт літального апарату! Чарівні слова пам'ятаєте?
    Діти разом з джинном вимовляють чарівні слова.
    Ведуча. Бачу велику кухонну галявину! Приземляємося! Яка велика галявина!
    Виходять діти з кухонним начинням і за допомогою цих предметів ілюструють віршовані строчки, які вимовляють.(АБО ЧАСТІВКИ)
    Перша дитина (з ополоником):
    Трудитися на кухні не дуже охота!
    Хай борщ мама варить, а я ж – компоти!
    Друга дитина (з ложками і вилками):
    Я вимив вилки, мию ложки
    Залишилося мені зовсім трішки.
    Третя дитина (з ситом):
    Просіяти муку, щоб випекти пиріжок
    Допоможе мені сито – дірявий дружок.
    Четверта дитина (з м'ясорубкою):
    Як загуде: «Кручу, верчу!
    Я все на світі проглочу-у-у!»
    Всі разом:
    Старалися ми і як змогли
    На кухні мамі допомогли.
    Джінн. Ці предмети, які назвали діти і про яких ще не згадали, постійно знаходяться в цій частині маминої країни. Якщо узятися їх переписати повністю, цілу зошит витратиш!
    ГРА «Зварити суп та компот»
    Гра Кто быстрее поможет маме принести покупки»
    А наша подорож продовжується!
    Вимовляє разом з дітьми чарівні слова.
    Ведуча.Шановний Джінн, я так розумію, що наш літальний апарат чарівний?
    Джінн. Звичайно!
    Ведуча. А, що якщо наша хлоп'ята захочуть танцювати?
    Джінн. Танцюйте на здоров'ї! Так ми навіть швидше долетимо. Мій апарат дуже любить веселитися!
    Вірш про танок
    ТАНЕЦЬ «Полька- колупалочка»»
    Ведуча. Здається, ми наближаємося до бухти маминих професій. Я упевнена, що тут нас чекаю багато цікавого!
    Джінн. Приготувалися до зниження!
    Ведуча. Посадка пройшла нормально!
    Джінн (протягує руки у бік сидячих мам): Так-так, зараз ми дізнаємося дещо про місце нашого перебування, я постараюся дізнатися по маминих особах деяку інформацію. Ось, що мені вдалося дізнатися, друзі: у цій частині острова ваші мами працюють. Вони роблять самі різні, але дуже потрібні всім діла. Ось тільки не можу зрозуміти, ким працюють ваші мами. Напевно мої чаклунські сили вже вичерпуються, вже дуже багато я сьогодні чарівництва натворив!
    Ведуча. Не турбуйтеся, будь ласка, поважаний Джінн. Наші хлоп'ята зараз самі нам всі розповідять, а ви відпочиньте поки!
    Вірші вибираються вихователем, відповідно до професії мами дитини.
    Первый ребенок (свистит в свисток):
    Мама людям помогает
    Люди маму уважают.
    Детям, взрослым, — всем пример
    Мама...
    (Милиционер)
    Второй ребенок (в белом халате):
    Если ты разбил колено, Поднимайся и не плач.
    Быстро смажет утра йодом, Перевяжет ногу...
    (Врач)
    Третий ребенок (в колпаке повара и с половником в руке):
    Кто ходит в белом колпаке
    С большим половником в руке?
    Кто приготовит вкусные
    Вам голубцы капустные?
    Профессию назвать готовые?
    Моя мама — классный...
    (Повар)
    Четвертый ребенок (с гроздью маляра и игрушечным ведром):
    Все изменится, как в сказке
    Лишь смешает мама краски.
    Дружит с кистью и ведром
    А зовется...
    (Маляром)
    Пятый ребенок (с блюдом ватрушек в руках):
    Вкусный тортик и ватрушки
    Ожидают вас, милые подружки.
    Чаще в гости заходите
    Мама у меня...

    (Кондитер)
    Шестой ребенок (с указкой):
    Каждое утро спешит на урок
    Мамочка в школу.
    Она...
    (Педагог)

    Седьмой ребенок (с сумкой почтальона за спиной):
    В любую погоду — в дождь и в жаре —
    Каждый получит почту свою.
    Знает мамулечку весь наш район
    Все потому, что она...
    (Почтальон)
    Восьмой ребенок (с большими ножницами):
    В обновках ходит вся семья
    Ведь мамочка моя...
    (Швея)
    Девятый ребенок (в комбинезоне с папкой для чертежей):
    Если вдруг сломался зонтик
    Сделает сама ремонт.
    Выбрать новый пылесос —
    Для мамочки не вопроса.
    Я возьму из нее пример
    Тоже буду...
    (Инженер)
    Десятый ребенок (с игрушечной машиной):
    Колесо опять спустило?
    Мама не проедет мимо.
    Ей сияет светофор.
    Мама у меня...
    (Шофер)
    Ведуча: Скільки нового ми дізналися! А я кі ще й спратні наши мами покажуть нам дівчатка.
    Гра « Чия мама скоріше збиреться на роботу»
    Ведуча. Які вправні наші дівчатка і наші хлопчики не можуть стриматися і не запросити дівчаток до таночка»
    Танок «Полька- веселое настроение»
    Але потрібне поквапитися , адже Мамина країна така велика. Нам ще пред¬стоит так багато побачити!
    Джінн: Ми готові продовжувати подорож! Запуська¬ем двигун.
    Разом з дітьми декламує чарівні слова.
    Джінн. І летимо, летимо...
    Ведуча. У якому красивому місці ми опинилися! Хлоп'ята, ми знаходимося на острові розваг і відпочинку. Якщо вже доля закинула нас на цей острів, давайте веселитимемося. Пам'ятаю, коли я була маленькою, то більше всього любила грати в хованки і піжмурки.
    Джінн. Навіть ми, джинны, ці ігри знаємо. Та і мами, напевно, ще не забули, пограємо?
    ГРА «Жмурки з мамою»»
    Джінн. Нічого собі! Та ваші мами всі чарівниці. Ним навіть очі не потрібні, для того, щоб дізнатися свою дітвору. Легіні, матусі!для таких милих і чарівних мам наші діти знаютиь багато ніжних слів
    Гра « Ніжні слова»( по2 дитини з мамами і татами»)
    Ведуча. Цікаво, а дорослі люблять згадувати про свою юність, як ви думаєте діти ?Вони любили гратися , співати та малювати.
    І сьогодні до нас на свято прийшло мами наших мам - наші бабусі. Старенька клопітлива бабуся. бабуся ! Бабусенька! Бабуня! Яке ніжне, чарівне красиве, лагідне, пестливе й тепле слово! А чому? Бо ти – її онучатко, дівчатко, чи хлоп»ятко. Бо ти – її пташенятко, ластів!ятко, козенятко, нехай іноді й телятко, нехай іноді й поросятко.
    Пісня «В мене є бабуся»
    Ведуча. А нам потрібно поспішати, ми ще не скрізь побували.
    Джінн. Ура-а-а! Ми досягли кінцевого пункту нашої подорожі – Долини маминої мрії. Це місце оточене мріями і бажаннями. Як ви думаєте, що більше всього ваші мами люблять отримувати в подарунок?
    Ведуча. Дивне питання, звичайно ж квіти!
    Джінн. Ой, а я щось не подумав про це. І не пригадаю зараз заклинання для появи квітів. (Засмучується)
    Ведуча. Не смутки дорогий Джінн. Нам не потрібне твоє заклинання. Наші хлоп'ята теж небагато чарівники і зараз без всяких заклинань тут з'явиться справжня клумба квітів!
    ТАНЕЦЬ «ВАЛЬС КВІТІВ»- Ассоль
    Джінн. Порадувала дітвора своїх мам, до сліз зворушили.
    Джінн. Як приємно бачити талановитих і добрих дітей. Ось воно звичайне диво, яке створили самі хлоп'ята, ваші мами і педагоги. Низький уклін вам за це особисто від мене, старого Джінна. Наша подорож по маминій країні, такій дивовижній і цікавій, закінчується.
    Ведуча. Нам пора повертатися в дитячий сад, щоб привітати мам і дівчаток і вручити їм подарунки.
    Джінн. Прошу подарувати на борт нашого літального апарату.
    Ковер-самолет
    Возьми нас в полет.
    Будем возвращаться-
    Начинай снижаться!
    Діти розсаджуються на стільчики.
    Ведуча .Ось і підійшло до кінця наше свято . ИМ дякуємо великому Джину що ти показав нам чарівну мамину країну! М и вітаємо любі мами і бабусі, шаші чарівні дівчатка зі святом весни, жінки, матері. Бажаємо вам здоров»я , щастя , достатку, сонячної долі. Щоб ваші діти і онуки завжди приносили вам тільки радість
    . Хай рікою щастя ллється
    Хай в сім»ї добро ведеться
    Хай живуть у серці почуття високі
    Хай дарує доля 100 щасливих років!!1
    Звучить музика і діти дарують батькам подарунки.
    Ведуча. А тепер наші хлопці – джентльмени запрошують усіх жінок на танок. У нашій великій родині починається дискотека. ( вільний танок під сучасну музику.)


    "это для старшей группы. Спасибо за идеи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Добавлено через 1 минуту
    Сценарий Ранкова пошта я беру для детей старшей группы-ортопедия
    Последний раз редактировалось Pashavna; 03.02.2009 в 12:15. Причина: Добавлено сообщение
    svetaemmaus@rambler.ru

    "Музыка-это не только оркестры, поп-звезды, альбомы и концерты, это вы. Потому что музыка Вселенной звучит повсюду...Когда вы оди, просто закройте глаза, и вы услышите её-музыку в своей голове. Потому что каждый из вас-музыкант, у каждого есть душа...у каждого из вас..."

  4. 8 пользователей поблагодарили Pashavna за это полезное сообщение:

    kapuchinca (03.01.2016), mria67mria67 (01.02.2021), muzruk (14.01.2018), Oleg_nvk (05.02.2021), pianistka98 (27.01.2020), ИннаНичога (17.01.2018), марія06 (07.01.2020), Ніка (20.01.2016)

  5. #3
    Авторитет Аватар для мира
    Регистрация
    06.02.2008
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    1,205
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,874
    Поблагодарили Поблагодарили 
    740
    Поблагодарил в

    155 сообщениях

    Сообщение

    СВЯТО МАМИ 2009
    Сценарій для дітей середньої групи

    Під музику заходять місянь Березень та Весна.
    БЕРЕЗЕНЬ: Цвітуть у лісі проліски для мами,
    Дзвенить капіж під вікнами осель.
    Злітаються для мами телеграми,
    Як птиці із-за тридев’ять земель.
    Пролісок:
    Подивіться, у кімнаті, аж світліше стало,
    Бо це квіточки весняні в гості завітали.
    Під музику заходять парами діти-квіти

    ТАНЕЦЬ З КВІТАМИ
    1 дитина:
    До нс дворами йде весна,
    Проміннячком вся сяє.
    «Сьогодні свято наших мам!» -
    Скрізь по землі лунає.
    2 дитина:
    Вже тане сніг, іде весна,
    На маму схожа чимсь вона.
    І їй струмочки весняні
    Співають радісно пісні.
    3 дитина:
    Усміхається лагідно сонечко,
    Визира з-за квітучих гілок.
    Бо сьогодні синочки і донечки
    Запросили матусь у садок.
    4 дитина:
    Співай весняна вулице,
    Веселе дзень-дзелень.
    Ви знаєте? Ви чули це?
    Сьогодні мамин день.

    ПІСНЯ «МАМИН ДЕНЬ» + музичні інструменти
    Під музику заходить Сніговик з мітлою, замітає нею.
    Сніговик:
    Взимку біля огорожі
    Стояв довго на сторожі.
    Зиму я оберігав
    Сонце й весну не пускав.
    Цитьте квіти! Справлюсь з вами!
    Замету усіх снігами. Фур-фуууууууррррр!
    Під музику Сніговик біля кожної дитини-квітки мете мітлою і вони один за одним присідають, склавши руки під щічку – «сплять».
    Сніговик:
    Справу я свою зробив,
    Все навколо стало білим.
    Снігу я насипав багато,
    Можна трішки подрімати.
    Сніговик опершись на мітлу дрімає.
    Звучить музика, заходить Весна. Вона іде вздовж сплячих квітів, торкаючись кожної квітки рукою. Квіти по черзі встають.
    ВЕСНА:
    Годі квіточки вам спати.
    Час давно уже вставати.
    Гляньте – сонечко сміється.
    В небі жайворонок в’ється.
    Я покличу Сонечко вас зігріти,
    Бо від снігу білого мерзнуть квіти.
    Під музику заходить Сонечко.
    Сонечко:
    Не лякайтесь, квіточки, мої милі,
    Вже нема морозу й заметілі.
    Щоб не було холоду й напасті,
    Треба в Сніговика мітлу вкрасти.
    Під музику квіти збираються навколо Сонечка, домовляються, як перемогти Сніговика. Одна квітка стає позаді Сніговика, закриває йому очі руками, другий лоскоче йому ніс. Сніговик артистично чхає, губить мітлу. Квітка забирає мітлу, ховається за Сонечко.
    Сніговик: Ой, ой, ой! Нічого не бачу! Де моя мітла? Віддайте мітлу.
    Без мітли своєї я не можу у зими стояти на сторожі.
    Під музику до Сніговика потехеньку наближається Сонечко, Сніговик затуляючись рукою відходить назад.
    Сонечко:
    Попрощаємось з тобою, бабусю!
    Жарко буде навесні у кожусі.
    Сніговик:
    Не підходь до мене Сонце близенько!
    Потече водою шубка біленька.
    Пролісок 1:
    Ти бабусю вже стара,
    Забиратися пора!
    Бо як сонце припече,
    Твоя шубка потече.
    Пролісок 2:
    Від сонечка розтанули бурульки навесні.
    Раділи, а не плакали краплиночки рясні.

    ХОРОВОД «ОЙ МИНУЛА ВЖЕ ЗИМА»

    Сніговик:
    Ой, тікати швидко мушу,
    Бо розтопить сонце душу!
    Звучить музика, Сніговик тікає і губить морквинку-ніс.
    Квітка:
    Гей, бабусю! Повернись!
    Забери червоний ніс!
    Сніговик забирає ніс.

    Діти сідають на стільчики, знімають наголівники квітів.
    Дитина 1:
    Сьогодні у світлій цій залі
    Під поглядом теплих очей.
    Ми вас, наші мами вітаєм,
    Від імені вдячних дітей.
    Дитина 2:
    Матусю моя рідненька,
    Ти схожа на квітку весни,
    Пригорнусь до тебе близенько
    І стануть реальними сни.
    Дитина 3:
    Нумо, друзі в коло станем,
    Пісню дзвінко заспіваєм.

    ПІСНЯ «НА МАМИНЕ СВЯТО», слова і музика Н. Рубальської
    Дитина 3:
    Сьогодні ми вітаємо
    Всіх мам із днем весни.
    І побажати щиро хочем,
    Щоб завжди гарними були.
    2 дитина:
    Від усіх ти наймиліша, лебідонько мила,
    Щиро дякую тобі я, що мене зростила.
    3 дитина:
    Люба мамочко моя, я тебе вітаю,
    У жіночий день святковий успіхів бажаю.
    Будь завжди матусю рідна, весела, щаслива,
    Ти ж у мене краща в світі, добра і вродлива.
    4 дитина:
    Ні, моя матуся рідна – найкраща у світі,
    Молода і дуже гарна, як вишня у цвіті.

    ПІСНЯ «КОЛИ ХМАРИНКА В НЕБІ…»
    5 дитина:
    Усі матусі дуже гарні згоден я із вами,
    Але кращої як в мене, не знайдете мами!
    6 дитина:
    Ти прийми в цей день весняний
    Найкращі вітання
    Найкрасивіша у світі – моя мама гарна!
    7 дитина:
    Чарівна, моя розумна, мамочка рідненька,
    Світить посміхається, як сонце ясненьке.
    8 дитина:
    Мою маму на роботі
    Дуже поважають.
    Ти – найкраща, і я хочу
    Хай про це всі знають.
    Дитина 5:
    Щоб вас кохали наші тата,
    І дарували квіти вам.
    Немає ж бо у всьому світі,
    Жінок чарівніших за мам!
    Дитина 6:
    Дорогі бабусі й мами!
    Як добре, що поруч ви з нами
    Дякуєм вам за добро і ласку,
    За віддане тепло і чарівну казку.
    Дитина 7:
    Подаруєм вам таночок
    Від синів і дочок.
    Посміхніться разом з нами
    Наші любі, добрі мами!

    ТАНЕЦЬ «Допомагаємо мамі»
    Виходять 3 дітей.
    Дитина 1: Запитала мама в Маші:
    - Як же довго живуть миші?
    Тут і відповідь проста –
    Все залежить від кота.
    Дитина 2:
    Мама Андрійка вкладає в ліжко і каже:
    - Я тобі сьогодні сину зауважень не робила!
    - Будь завжди такою, мамо, бо сваритися не гарно!
    Дитина 3:
    Ну, а я в дарунок мамі
    Розмалюю стіл квітками.
    Я б і стелю обробив.
    Шкода ріст мене підвів.

    Виходять 5 дітей
    Дитина 1:
    Може буде хтось сміятись,
    Я лише горжуся,
    Що у мене наймолодша
    В садочку бабуся.
    Дитина 2:
    Як увечері ми разом
    Ідемо з садочка,
    Майже всі її питають:
    - Забрали синочка?
    Я лукаво підморгну,
    Потім посміхнуся –
    Нехай заздрять,
    Що у мене така ось бабуся!
    Дитина 3:
    З нею разом ми удома
    Співаємо, танцюємо,
    У веселі ігри граєм
    Чи просто жартуємо.
    Дитина 4:
    Де б ми з нею не зустрілись до неї горнуся.
    Я пишаюся, що в мене така ось бабуся!
    Дитина 5:
    Ми бабусь зі святом вітаєм
    І здоров’я їм бажаєм.
    Ви частіше усміхайтесь,
    Молодими залишайтесь!

    ПІСНЯ «Реп’яшок», муз. Т. Шетенко, сл. О. Маруни.

  6. 2 пользователей поблагодарили мира за это полезное сообщение:

    muzruk (17.01.2016), Oleg_nvk (05.02.2021)

  7. #4
    Местный Аватар для nin
    Регистрация
    18.01.2009
    Адрес
    Украина, Житомирская обл.
    Сообщений
    186
    Поблагодарил Поблагодарил 
    123
    Поблагодарили Поблагодарили 
    169
    Поблагодарил в

    20 сообщениях

    По умолчанию

    Свято 8 Березня для середньої групи.
    Веселий ярмарок.

    Ведуча: Збирайтеся, збирайтеся
    На свято чимскоріш!
    На ярмарок чудовий,
    Весняний, кольоровий.
    Гей хлопці, дівчата,
    Нумо всі на свято!
    Хай вам весело живеться та гуляється,
    Наш ярмарок починається!
    Діти заходять до залу під веселу музику, але зупиняються і вишиковуються біля брами з надписом «Ласкаво просимо на ярмарок!»
    Ведуча: Ярмарок наш не простий. Він присвячений нашим чарівним жінкам . Адже сьогодні ми святкуємо свято всіх мам, бабусь, дівчаток. Тому, щоб потрапити на ярмарок потрібно отримати вхідний квиток. Для цього кожна дитина повинна сказати лагідне слово для своєї матусі. Ці квиточки також не звичайні. Це – лотарея. І в кінці нашого свята кожен зможе отримати невеличкий подарунок. Тож, починаймо!
    Увага, увага,
    Спішіть, поспішайте!
    Господарі й гості
    Ви нас не минайте
    На ярмарок прошу гуртом, поодинці
    Чекають на всіх там чудові гостинці!
    На ярмарку нашім, веселім. Багатім
    Є чим дивуватись і є що придбати.
    Ведуча запрошує дітей підходити до брами і під тихе звучання веселої музики, дитина , перш, ніж зайти, говорить лагідне слово для мами, отримує вхідний квиток – лота рею і проходить до стільчиків.
    Ведуча: Матусі наші рідні,
    Найкращі з усіх мам,
    Цю пісню гарну й ніжну
    Даруємо ми вам.
    Діти виконують пісню про маму.
    1-а дитина: - Вийди, сонечко, з хатинки
    Просить дівчинка Даринка
    Усміхайся разом з нами,
    Бо сьогодні свято мами.
    2-а дитина: В день такий приносять діти
    Мамам всю свою любов свою
    В подаруночках і квітах
    Кажуть: «Я тебе люблю!»
    3-я дитина: Коли б з’явився в мене чарівний килимок,
    На тому килимкові злетів би до зірок,
    Що зірку найяснішу за хмарами дістати
    І дорогій матусі її подарувати.
    4-а дитина: Мамо, добре, що ти є
    Ніжне сонечко моє!
    Від твоєї доброти
    Так і хочеться рости.

    5-а дитина: Найгарнішу, найдобрішу,
    Я люблю тебе найбільше
    І коли дорослим стану,
    Теж любить не перестану
    6-а дитина: Бо ріднішої, ніж ти
    В цілім світі не знайти!
    Добре, мамо, що ти є –
    Тепле сонечко моє!
    Ведуча: На 8 Березня у всіх виникає запитання, а що ж подарувати своїй любій мамі, бабусі? Ось що про це думає …(ім’я дитини)
    7-а дитина: Для всього, що зелене,
    Є олівець у мене,
    Для неба, річки, ставу
    Я синього дістану,
    Для жовтого гусяти
    Оцей ось можна взяти.
    Але ж який дістати,
    Щоб маму змалювати?
    Я вивчу краще вірша
    Про маму найдобрішу
    І намалюю квіти
    Найкращій мамі в світі
    Ведуча: Сьогодні на нашому ярмарку кожен знайде собі товар по-душі. (Звертає увагу гостей на вироби, зроблені дітьми. В цей час дівчатка йдуть за ширму і готуються до танцю Мотрійок)
    Купуйте, дивуйтесь, але не баріться.
    Краса то яка – підійдіть, подивіться!
    Яка то робота, які візерунки.
    В цих виробах – дитячого серця малюнки.
    Ой, але мені здається, до нас на ярмарок прибула поважна гостя.
    Заходить Мотрійка в широкій спідниці. Під нею – дівчатка.
    Мотрійка: Добрий день, мої малята,
    Чула, що у вас тут свято,
    Ви на ярмарок зібрались,
    Щоб матусі посміхались.
    Ведуча: Добрий день, шановна пані. Ми раді, що ти завітала на наш ярмарок. Але хто ти така?
    Мотрійка: Я – Мотрійка, гарна лялечка.
    В мене є сюрпризів парочка.
    Відгадайте загадку просту:
    Скільки лялечок ви бачите ось тут?
    Діти: Одну.
    Мотрійка: Молодці, малята, гарно рахували,
    Та моїх сестричок ви не помічали
    Не одна прийшла на свято,
    Нас, Мотрієчок, багато.
    Будем ще раз рахувати,
    Щоб гостей всіх здивувати.
    Дівчатка по-черзі вистрибують з-під спідниці великої Мотрійки, а діти рахують.
    1-а Мотрійка: Ми Мотрійки – веселушки
    Рано вранці встаємо

    2- а Мотрійка: Ушістьох пісні співаєм
    І вшістьох танцюємо.
    3-я Мотрійка: Нема часу сумувати
    Чай встигай лиш наливати
    4-а Мотрійка: У шість чашечок підряд
    На шести серветках вряд.
    5-а Мотрійка: Ліжечка нам не потрібні,
    Адже у порі нічній.
    Всі разом: Коли зорі світять сріблом
    Ми спимо одна в одній.
    Дівчатка виконують «Танець Мотрійок»
    Ведуча: Мотрійки- веселушки, а що ви хочете купити на нашому ярмарку?
    Мотрійки (разом): Подарунки нашим мамам.
    Ведуча: Ну що ж, заходьте до наших крамничок, вибирайте мамам даруночки.
    Діти ідуть до столиків з поробками, вибирають ті, які зробили власноруч і дарують їх мамам, потім сідають на стільчики.
    Ведуча: Залишайтеся з нами на святі. А ми тим часом перевіримо, чи зможуть наші малята так само, як у вас хустинки зав’язати?
    Проводиться гра «Зав’яжи хусточку»
    Ведуча: Бути мамою нелегко, важко їй, повір,
    Все доводиться робити вдома їй самій.
    А давайте-но, малята, нашим мамам помагати,
    Ми нікому і Ніколи не дамо їх ображати
    Так музика гарно грає і весело навкруги
    Матусь своїх вітають малі помічники.
    На середину зали виходять хлопчики- силачі зі спортивним знаряддям (гирі, гантелі, штанги) в руках.
    Діти (разом): В руки гирі ми візьмемо
    І таночок поведемо.
    Ним потішимо матусь,
    Розвеселимо бабусь.
    Виконують «Танець зі спортивним знаряддям».
    1-й хлопчик: Зранку і до ночі
    Трудиться матуся
    В неї я охоче
    Працювати вчуся.
    2-й хлопчик: Я матусю прошу,
    Хоч на півгодини
    Хай моя хороша
    Ляже, відпочине.
    3-й хлопчик: Годі їй, рідненькій,
    Мити, підмітати –
    Я і сам швиденько
    Приберу в кімнатах
    4-й хлопчик: Так, хоч і в маленькім ділі,
    Та руки в нас уже умілі,
    Для вас, наші любі мами,
    Ростемо ми помічниками.
    Ведуча: Ой які молодці! Що б мами без вас робили? Давайте, дітки, покажемо нашим мамам які ви помічники.
    Проводиться гра « Допоможи мамі»
    Ведуча: Ну а зараз, напевне, наші силачі хочуть придбати для своїх мам ще й подаруночки…
    Хлопчики-силачі дарують поробки мамам.
    Ведуча: Ну, після такої важливої справи треба вже і відпочити. Саме час завітати до нашої чайної крамнички, випити гаряченького чаю… де це наші чашечки?
    Діти виконують танок «Чашок з самоваром»
    Ведуча: А який ярмарок без жартів?! Тому наші дітки хочуть привітати своїх улюблений бабусь жартівливою пісенькою.
    Виконується укр.. нар. пісня «Загадала бабусенька»
    Ведуча: На доброму ярмарку ми побували.
    Одні – продавали, інші – купували.
    Співали, сміялися і жартували,
    А тепер вже й додому час…
    Несподівано у двері в’їжджає ведмідь на самокаті. Під веселу музику робить коло по залу.
    Ведуча: А це що за несподіванка?!
    Може, десь приїхав цирк,
    А ведмедик з цирку втік?..
    (до ведмедя) Ти, напевне. Заблукав?
    Ведмідь: А куди це я попав?
    Ведуча: Ти попав до нас на свято,
    Де вітають мам малята.
    Ведмедик починає роздивлятися навкруги, підходить до дітей, батьків, заглядати за стільчики, ніби когось шукає.
    Ведуча: Мабуть, наше ведмежатко
    Загубило маму й татка…
    Ведмідь: Дійсно, я згубив когось,
    А кого, забувся щось.
    Це такі веселі люди,
    Був я з ними всюди-всюди.
    Вони скрізь мене водили,
    Годували і любили.
    А як вечір наставав,
    Спочивати я лягав,
    А вони завжди співали,
    Веселились, танцювали…
    Ви не бачили таких?
    Ведуча : (Заперечливо гойдає головою)
    Ведмідь (звертається до діток у циганських костюмах):
    А що це за гості такі загадкові,
    Намисто, спідниці у них кольорові?
    Знайшов я, ось друзі мої, циганята!
    Ура! Недаремно прийшов я на свято!
    авайте матусь ми своїх привітаєм,
    В честь свята таночок для них починаєм!
    Виконується «Циганський танець»
    Ведуча: Як добре, циганчуки, що ви завітали на наш ярмарок. А тепер вибирайте подаруночки для своїх матусь.
    Діти дарують мамам свої поробки.
    Ведуча: Наш ярмарок закінчується. Ми бажаємо вам, щоб завжди на ваших столах був достаток, щоб було що продавати, за що купувати. Ми думаємо, вам сподобалися даруночки ваших дітей, які вони зробили для вас своїми власними рученятами. А зараз нехай і дітлахи порадуються. Ми хочемо, щоб кожен отримав невеличкий сюрприз.
    Ведмідь допомагає розіграти лотерейні білети. Свято закінчується.
    Меня зовут Ирина

    Посетите мой сайт: http://malinai.wix.com/miy-sait
    malina.i@mail.ru
    v-malin@yandex.ru

  8. 4 пользователей поблагодарили nin за это полезное сообщение:

    mria67mria67 (01.02.2021), Oleg_nvk (05.02.2021), tasha44 (29.01.2018), ИннаНичога (17.01.2018)

  9. #5
    Новичок
    Регистрация
    13.12.2008
    Сообщений
    5
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    6
    Поблагодарил в

    2 сообщениях

    По умолчанию

    СЦЕНАРІЙ ДЛЯ ДІТЕЙ 4-5 РОКІВ "УЛІСОВОГО ОЗЕРА"
    діти входять в зал під музичну композицию «Мамо»
    Ведуча: Добрий день наші любі гості. Вітаємо вас з Жіночим святом. Мама – це тепле, лагідне і добре слово нам відоме з дитинства. Матуся з перших хвилин нашого життя віддає нам усе своє тепло до останньої краплинки. Її любов до дитини безмежна і щира. Ніхто так не любить, як любить мати своє дитя. Мама завжди гарна і чарівна – немов перша весняна квіточка, її лагідне слово зцілює хвороби, дарує щастя і радість. Материнська посмішка порівняна хіба що з теплим промінням сонця. А хіба є щось краще, ніж материнський поцілунок.
    1 дитина: Місяць березень іде,
    щиро усміхається,
    пісню лагідну веде,
    з усіма вітається.
    2 дитина: Березень дарує нам
    пролісків багато
    і вітає любих мам
    із жіночим святом.
    3дитина: Із веселим святом,
    із кінцем зими
    любу нашу маму
    привітаєм ми.
    4 дитина: Мамі заспіваємо
    радісних пісень,
    маму привітаємо
    у жіночій день.
    ПІСНЯ «СОЛНЫШКО ЛУЧИСТОЕ..»
    Ведуча. Після довгої холодної зими і поле прокинеться, і ліс, під теплим і ласкавим сонцем весни трапляється багато чудес.
    Сьогодні, дорогі наші мами, бабусі, ми приготували для вас скриню з сюрпризами, але ж ключик від скрині знаходиться у Буратіно. Тож поєднаємо корисне з приємним .Запрошуємо вас з нами у казку відпочити біля лісового озера і знайти Буратино з золотим ключиком. Як же нам дістатися до нього? Я пропоную піти казковою дорогою добра. .Ви згідні зі мною? Тоді вирушаймо в путь.
    ТАНОК-ПОДОРОЖ «Дорога добра»
    Діти виконують танець-«подорож». Після танцю сідають на стільчики.
    Ведуча розкладає лілії на підлогу.
    Ведуча. Ми з вами опинилися біля казкового лісового озера. Погляньте які чудові білосніжні водяні лілії, а ось і очерет, чуєте як він шумить? А із казкового весняного лісу доносяться до нас трелі пташок, шепіт дерев…може вони знають якусь тайну?
    (лунає музика. З'являється Буратіно.)
    Буратіно (вітає всіх). Добрий ранок! Сподіваюсь, ви, друзі, мене впізнали? Діти. Так.
    Буратіно. Як мене звуть?
    Діти. Буратіно!
    Буратіно. Ха-ха, дійсно впізнали. Я дуже радій бачити вас саме сьогодні, в цій прекрасний день. Я бачу з вами мами і бабусі. Користуючись випадком, дозвольте привітати всіх зі святом. Бажаю вам великого щастя, ні величезного ..ось такого ..ні ось такого.. чесно від щирого хлоп'ячого серця.
    А ви мамусь своїх привітали? Віршики гарненькі розповідали?
    Ведуча Ще не встигли, Буратіно. Сідай, послухай. Зараз віршик розкаже…
    ВІРШІ (про матусь,виховательок) 1
    2
    3
    Буратіно Про наших матусь та бабусь ми не забули, приготували і їм завдання. А ну виходьте найсміливіші, поглянемо, на що ви здатні.
    Гра з дорослими
    (два кола)
    Ведуча Ну як Буратіно, гідні у нас мамі?
    Буратіно. Так дійсно гідні, дійсно спритні дорослі.
    Ведуча:На нашому святі присутні милі , добрі бабусі. Наші дітки знають чудову пісеньку про бабусь
    ПІСНЯ «БАБУСІ»
    ВІРШІ(про бабусь) 1
    2
    Буратіно Діти ви такі розумні ,багато знаєте. З вами приємно спілкуватися. Пропоную вам зараз зі мною погратися.
    Гра «збери клубочки»
    Ой, загрався з вами і зовсім забув: адже я прийшов до цього озера невипадково. Я хочу привітати черепаху Тортіллу з першим весняним святом. (Дістає з кишені букетик). Почекаю її тут. (Сідає.)
    У зал в кріслі виїжджає черепаха Тортілла під музику з к/ф «Пригоди Буратіно», романс черепасі Тортілли. Буратіно дарує квіти черепасі.
    Буратіно. (преклонивши одне коліно) Дорога, вельмишановна тіточка Тортілла! У цей святковий день прийми від мене ці квіти. Я тебе дуже ,дуже люблю.
    Черепаха . Буде, буде тобі, Буратіно. Дякую за квіти. Тільки не хитруй . Уж я знаю, що не просто так ти мене тут чекаєш. Розповідай, що сталося.
    Буратіно окей, почну все по порядку.
    Черепаха Я тебе уважно слухаю.
    Буратіно Для своїх улюблених мам діти готували дарунки. Ці дарунки вони поклали в скриньку і закрили чарівним золотим ключиком. Золотий ключик довірили мені...
    Черепаха Іііііі, ти мабуть тій ключик загубив…так?
    Буратіно Мабуть так..(зітхає)… я і сам не знаю як так сталось? Будь ласка ,тітонька, допоможіть мені знайти ключик.
    Черепаха Стара я стала, але ж спробую тобі допомогти. Треба поміркувати…ага …гадаю треба спитати у лісових жителів…. Ліс і озеро. В нашому озері затишок, І тепло, і сиро. На воді у нас квітнуть Лілії, латаття. А спокій мій стережуть стебла-очеретинки. Є в кожного свій будинок. Тут, на сонячному узліссі, живуть- подружки, зелені жабки, такі жахливі базіки.
    Виходять жабенята.
    1 жаба. Ква! Ква! Ква!
    2 жаба. Бре-ке-кекс!
    3 жаба. Випекла я нині кекс,
    4 жаба. Всіх подружок запросила
    1 жаба Комарами пригостила
    Оркестр-міні
    Черепаха: Милі подружки, дозвольте у вас запитати, чи не бачили ви поблизу золотого ключика.
    Жабки Ні не бачили (жабки поскакали)
    Буратіно Тітонька , я пригадую, що біля озера бачив рибаків.
    Черепаха. Молодець, що пригадав, тоді треба в них запитати
    Інсценіровка рибаків
    Черепаха: Добрий ранок, шановні рибаки . Як сьогодні клювання?
    1 Рибак: немає клювання
    2 Рибак: ні я кого.
    Буратіно: Дозвольте запитати, чи не знаходили ви золотого ключика.?
    1 Рибак: Не знаходили
    Черепаха: На жаль, але ж дозвольте і нам з вами порибалити?
    2 Рибак: будь ласка
    ГРА «РИБАЛКА»
    Черепаха: . Бачу, в жовтих босоніжках Йдуть каченята по доріжці.
    Каченя-хлопчик. Моя лілія, це я її знайшов.
    Каченя-дівчинка. Ні, моя!
    Черепаха. Що ви сперечаєтеся, друзі?
    Каченя-хлопчик. Нас двоє, а квітка одна.
    Каченя-дівчинка. Як же бути? Як його нам розділити?
    Черепаха. А мама у вас одна?
    Каченята. Одна.
    Черепаха. Так кому ж треба віддати квітку?
    Каченята Знаємо, знаємо, мамі. Мам своїх ми поздоровляємо І від щирого серця бажаємо Бути здоровими, щасливими І веселими, красивими.
    ПІСНЯ ПРО МАМУ
    (співають каченята)
    Черепаха: Каченята, а ну підійдіть поближче до мене. Скажіть ,чи не бачили ви золотого ключика?
    Каченята: Ні не бачили, тітонька Тортілла (каченята убігають)
    Буратіно. Ой, сюди йде Дуремар.
    З'являється Дуремар.
    Дуремар. Кого я бачу :Діти, матусі, бабусі, Буратіно, каченята, жабки, рибаки. О це так, весела у вас тут компанія зібралася. А я ось, проходив мимо, п’явочок збирав, дай думаю привітаю мою давню знайому Тортіллу зі святом. Шановна черепаха Тортілла! У цей знаменний для вас день моє благородне серце не дозволило мені зробити жодної капості і підлоти. У мій сачок попався маленький ключик. Напевно, це Буратіно загубив? Візьміть його швидше.
    Черепаха. Спасибі, Дуремар. Я вам дуже вдячлива. Залишайтеся з нами. За те, що ти врятував нас, Дуремар, ми подаруємо тобі ось цій таночок
    Танок «ГОПАЧОК»
    Ведуча: Невже золотий ключик від нашої скрині знайшовся!?
    Буратіно Треба перевірити. Давайте сюда скриню…. Підходить! Ура! Дякую тобі тітонька, дякую тобі Дуремар!
    Відкриває, а там подарунки
    Ведуча: Дивиться які подаруночки зробили діти своїм матусям. Вони дуже старалися, кожний вложив свою любов, своє серце. Подобається? А Зараз нам треба поспішати у дитячий садок в нашу рідну групу, щоб привітати своїх рідних, подарувати ці чудові даруночки . Ми вам дуже вдячні. До побачення. Вертаємось у дит. садок казковою дорогою добра
    Казкові герої прощаються
    ТАНОК-ПОДОРОЖ «Дорога добра»
    Діти виконують танець-«подорож». Після танцю уходять в групу.
    РЕПЕРТУАР: ПІСНЯ «СОЛНЫШКО ЛУЧИСТОЕ..»
    ТАНОК-ПОДОРОЖ «Дорога добра»
    Оркестр-міні
    Інсценіровка рибаків
    ПІСНЯ «БАБУСІ»
    Гра з дорослими
    Гра «збери клубочки»
    ГРА «РИБАЛКА»
    ПІСНЯ ПРО МАМУ
    ТАНОК «ГОПАЧОК»
    ТАНЦЮВАЛЬНА КОМПОЗИЦІЯ «МАМО»
    Последний раз редактировалось nezabudka-8s; 24.06.2018 в 17:23. Причина: разъединение сообщений.

  10. 4 пользователей поблагодарили oksanastark за это полезное сообщение:

    mria67mria67 (01.02.2021), Oleg_nvk (05.02.2021), ИннаНичога (17.01.2018), светлана керенцева (04.01.2018)

  11. #6
    Новичок
    Регистрация
    27.02.2009
    Сообщений
    19
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    25
    Поблагодарил в

    8 сообщениях

    По умолчанию

    Вот сценарий этого года выкладываю

    8 БЕРЕЗНЯ 2009 СЕРЕДНЯ ГРУПА


    Дети забегают в зал(сначала мальчики с цветами, а потом девочки, под музыку «Женщины» Киркорова),дарят цветы и становятся возле своих стульчиков, расставленных полукругом.

    Знову ясне сонце
    Сяє наді мною
    Прикрашає рясно
    Березень весною.

    Знов із святом неньку
    Рідну я вітаю
    Щастя їй і радощів
    Від душі бажаю

    Ми,хоч невелички
    Пісень багато знаємо
    І ту,що з них найкраща
    Матусі заспіваємо


    ПЕСНЯ ПРО МАМУ
    Посмотрите за окошко –
    Стало там теплей немножко
    Главный праздник наступает
    Солнышко его встречает
    Поздравляем наших мам
    Обещаем честно вам
    Баловаться мы не будем
    И про ссоры позабудем

    В добрый день 8 марта
    Мамам нашим шлем привет
    Мама-слово дорогое
    В слове том тепло и свет

    ПЕСНЯ О МАМЕ

    Вед Когда весна приходит к нас
    Неся тепло и ласку
    Приходит праздник наших мам
    И мы им дарим сказку
    (выходит Красная шапочка и мама)
    Мама С добрым утром, доченька, в путь-дорогу собирайся
    Нужно к бабушке пойти
    Пирожков ей отнести

    (песня К.Ш про бабушку)
    (Выходит волк)
    Волк Красной шапки свежий след
    Будет к вечеру обед
    Бежать,хватать, не медлить ни минуты
    И красной шапки след
    С охотничьим не спутать

    К.ш. Проснулся лес
    Проснулся луг
    Проснулись бабочки вокруг
    Проснулись травы и цветы
    Повсюду столько красоты
    (выходят бабочки)

    Баб Золотые усики
    Глазки словно бусинки
    Крылья расписные
    Мы-бабочки лесные

    ТАНЕЦ БАБОЧЕК (после танца бабочки делают круг и к.ш прячется в кругу, забегает волк)

    Волк Где тут девчонка..знаете?
    Та, что с корзинкой..знаете?
    Баб Нет..нет..нет..мы не знаем

    Волк А вы знаете, что в корзинке у нее было 40 пирожков?(шепотом) и вам достанется.
    К.Ш (выходит)
    И вовсе не 40, не верьте ему
    1,2,3,4,5 и еще один. Всего 6 пирожков
    Волк Ах, какая девочка
    Ах, какая шапочка
    Ах, какие щечки.
    Ты куда путь держишь?
    К.ш. Я иду к бабушке.Спешу ее поздравить с женским праздником. Ну..до свидания, мне нужно торопиться

    Волк И мне нужно торопиться( побежали в разные стороны к домику)

    Вед А пока волк и красная шапочка идут к бабушке разными дорогами мы для наших мамочек и бабушек станцуем весенний танец.
    ВЕСЕННИЙ ХОРОВОД ПОД МУЗЫКУ »ДІВЧИНА-ВЕСНА»

    (ВЫХОДИТ ДЕД С РУЖЬЕМ И КРАСНАЯ ШАПОЧКА)
    К.ш. Милый дедушка..скорей
    Вы с винтовкою своїй
    Поспешите в ту избушку
    Хочет волк там съесть старушку

    Дед Что трещишь ты безумолку
    Расскажи про волка толком. Он большой?

    К.ш Огромный просто
    Со слона он будет ростом
    Как у крокодила пасть

    Дед Как бы мне там не пропасть
    Ой…что-то сделалось с ногой..
    А тепер еще с другой
    И ружьишко заржавЕло
    Стар я стал уже тепер, не боиться меня зверь
    Но так и быть помогу, чем смогу

    Эй,друзья, скорей сюда
    Девочке грозит беда
    (выходят гусары)

    Дед рота смирно
    Все направо
    Поохотимся нас славу

    Гус Дуэль гусару не беда
    В бою не оплошают
    Но перед женщиной всегда
    Колени преклоняют

    Гус Для прекрасной дамы –
    Хорошей и милой мамы
    Готовы исполнить романсы,
    Стихотворения, танцы.
    ТАНЕЦ ПАРНЫЙ
    (СИДИТ БАБУШКА В ЧЕПЧИКЕ И ОЧКАХ, ВОЛК СТУЧИТСЯ В ДВЕРЬ)
    Баб Дерни,деточка, за веревочку.. дверь и откроется
    Здравствуй, внучка..как дела? Я давно тебя ждала
    Как же ты похорошела, брюки модные надела
    Губки-бантик, нос-курносик

    Волк Ты бабуля похудела
    Может просто заболела?

    Баб Да,лежу весь день в постели и дышу я еле-еле
    Ничего весь день не ем
    Я невкусная совсем.
    (вскакивает дед)
    Дед Лапы вверх! Стоять! Ни с места1
    Сопротивленье бесполезно
    Окружай его, ребята
    А не то уйдет,лохматый

    Волк Я воспитан был не так( падает на колени)
    По натуре я добряк
    Вы меня,друзья, простите
    И цветы мои примите
    (достает из-за пазухи цветы и дарит их К.ш, и бабушке)

    Вед Мы вам сказку рас сказали
    В этом нарядном светлом зале
    Вас пытались удивить
    И немножко рассмешить
    А сейчас хотели б вас, пригласить на МАМИН ВАЛЬС

    МАМИН ВАЛЬС
    Последний раз редактировалось nezabudka-8s; 11.02.2019 в 20:48. Причина: разъединение сообщений.

  12. 2 пользователей поблагодарили Даффна за это полезное сообщение:

    mria67mria67 (01.02.2021), Oleg_nvk (05.02.2021)

  13. #7
    Авторитет Аватар для Ирина Викторовна муза
    Регистрация
    08.11.2009
    Адрес
    Украина Чернигов
    Сообщений
    6,836
    Поблагодарил Поблагодарил 
    5,150
    Поблагодарили Поблагодарили 
    5,559
    Поблагодарил в

    1,250 сообщениях

    По умолчанию

    УТРЕННИК СРЕДНЯЯ ГРУППА.
    МАТУСЬ РІДНЕНЬКИХ ВІТАЮТЬ МАЛЮКИ.
    ДІТИ ЗАХОДЯТЬ В ЗАЛ. СТАЮТЬ НА КИЛИМКУ.
    ВЕД. Не попрощались ще з зимою, а вже весна несе тепло.
    І свято мами дорогої, як завжди в березні прийшло.
    ПІСНЯ « БЕРЕЗЕНЬ.» муз. Ведмері.
    ДИТ. Сьогодні в світлу залу ми квіти принесли.
    Вірші, пісні та усмішки ми мамам присвятим!
    ДИТ. Бажання мам планети лише одне - єдине,
    Щоб на дітей чекала щаслива світла днина.
    ДИТ. Сердечними словами вітаємо ми мам ,
    Вітаємо з весною, із долею ясною!
    ПІСНЯ « МАМ ВІТАЄМО УСІХ.» муз. Білоконь.
    СІЛИ НА МІСТА.
    ВЕДУЧА ПРОПОНУЄ ДІТЯМ РОЗКАЗАТИ ВІРШІ ДЛЯ МАМ.
    ЧИТАННЯ ВІРШІВ.
    ДИТ. Дуже маму я люблю і для неї у це свято гарну казку розкажу.
    СЦЕНКА « СУНИЧКА.»
    ВИХОДЯТЬ ТРОЄ КАЧЕНЯТ.
    ВЕД. Були собі троє каченят Дзвіночок, Ромашка та Пір′їнка,
    Які незвичайні імена мають каченята! А хто дав вам їх?
    КАЧЕНЯТА. Мама на так назвала.
    ВЕД. А чому?
    ДЗВІНОЧОК (виходить вперед і вклоняється) Тому, що я Дзвіночок,
    багато співав!
    РОМАШКА. Я – Ромашка, бо біленька, тільки дзьоб в мене жовтенький
    ПІРЇНКА. А мене назвала мама Пірїнкою , бо у мене одна пірїнка
    завжди сторчала.
    ВЕД. І ось якось вони пішли гратись.
    ТАНОК « КАЧЕНЯТ.»
    ВЕД. Грались, грались і знайшли суничку.
    ВИНОСЯТЬ ЯГІДКУ СУНИЧКУ.
    ДЗВІНОЧОК. Яка гарна суниця!!
    ПІРЇНКА. Яка велика!
    ВЕД. Але суничка одна, а їх курчат; троє. Як вони її поділять?
    Давайте подивимось.
    ДЗВІНОЧОК. Це моя суничка!
    РОМАШКА. Ні, моя!
    ПІРЇНКА. Ні, віддай мені!
    КАЧЕНЯТА СВАРЯТЬСЯ.
    ВЕД. Сперечались, сперечались –і посварились. Що не знаєте
    Як суничку на всіх розділити?
    КАЧЕНЯТА. Ні не знаємо!
    ВЕД. А мама у вас одна?
    КАЧЕНЯТА. Одна…
    ВЕД. Що можна зробити із суничкою? Кому її подарувати?
    ДІТИ (разом) Віддати її мамі!
    КАЧЕНЯТА. Побігли віддамо її мамі!
    ВЕД. Молодці, Каченята! От і казочці кінець, а хто слухав молодець!
    Зараз швидше танцювати, веселіше буде свято.
    ТАНОК « СТРУМОЧОК.»
    ГРА « ПОКАЖИ, ЩО РОБИТЬ МАМА.?( плете, підмітає, миє, прасує, варить, годує дитину.)
    ДИТ. Дорога бабусю, в день цей урочистий
    Ти прийми від мене вірш мій голосистий!
    ДИТ. Моя бабуся гарна й мила, вона найкраща від усіх людей.
    І хоч вона вже трохи посивіла, але так щиро любить нас – дітей.
    ДИТ Ми бабусь вітаємо! І здоров’я їм бажаємо.
    Ви частіше усміхайтесь, молодими залишайтесь!
    ДИТ. А зараз дружно, вас ми привітаємо,
    І пісеньку для вас веселу заспіваємо!
    ПІСНЯ « ПРО БАБУСЮ…» муз. Білоконь.
    ГРА З БАБУСЯМИ.
    ВИХОДИТЬ ХУДОЖНИК З ФАРБАМИ.
    ХУД. Дивиться, палітра моя оживає!
    Яскравими фарбами мам всіх вітає!
    ВИХОДИТЬ ДІВЧИНКА В ЧЕРВОНІЙ СУКНІ.
    ХУДОЖН. Червону фарбу привів я з собою,
    Усіх вас вітає вона із весною!
    ЧЕРВ.ФАРБА. Весело у танок піду і дітей всіх поведу.
    ТАНОК – ЗАПРОШЕННЯ.
    ВИХОДЯТЬ ДВІ ДІВЧИНКИ В ЗЕЛЕНІЙ І БЛАКИТНІЙ СУКНІ.
    БЛАКИТ. ФАРБА Я блакитна фарба, друзі, дзвіночками цвіту у лузі
    Малюю я струмочок кожний без мене обійтись не можна.
    ЗЕЛЕН.ФАРБ. Зелена фарба – це кожна стеблина
    І зеленню вкрита весною долина
    ТАНОК « ВЕСНИ ТА ТРАВИЧКИ.»
    ВИХОДИТЬ ЖОВТА ФАРБА.
    ЖОВТА ФАРБА. Художник, як міг ти про мене забути?
    На святі всіх мам мені теж треба бути!
    ДИТ. На жовту фарбу давно ми чекали,
    Бо сонечка теплого колір ми знаємо.
    ДІТИ БЕРУТЬ ДАРУНКИ ДЛЯ МАМ. СТАЮТЬ НА КИЛИМОК.
    ВЕД. Пам’ятаймо, любі діти, пам’ятаймо завжди з вами,
    Що для нас в усьому світі, найдорожчі наші мами.
    ПІСНЯ « МАМА.» муз. Бакалова.
    ДІТИ ДАРУЮТЬ МАМАМ ПОДАРУНКИ.
    ВЕДУЧА ПОЗДОРОВЛЯЄ ВСІХ ЗІ СВЯТОМ.
    ПІСНІ ДО СВЯТА.
    « МАМ ВІТАЄМО УСІХ.» муз. Білоконь.
    Дише сонечко теплом, цінь – цвірінь, цвінь-цвірінь.
    Вже горобчики кругом, цінь-цвірінь, цвінь-цвірінь.
    Приспів: Цвінь-цвірінь, цвінь- цвірінь,
    Хай іще не зелено,
    Будуть мами цього дня
    В настрої веселому.
    Свято – пісня, свято – сміх,цвінь-цвірінь, цвінь- цвірінь.
    Мам вітаємо усіх, цвінь- цвірінь, цвінь- цвірінь.
    «МАМА.» муз. Бакалова.
    Мамо, мамо, мамочко я тебе кохаю
    Я тобі весняну пісню заспіваю.
    Я тобі камінчики з моря принесу
    І блакитні проліски я знайду в ліску.
    У віконце сонечко ллється через край
    Золотистим сяєвом маму зігрівай.
    « БЕРЕЗЕНЬ.» муз. Ведмері.
    Стука березень в віконце: зустрічайте ясне сонце!
    Заспівайте в мамин день гарних і дзвінких пісень!
    Хай радіють всі матусі, Люди, Нати і Ганнусі.
    І нехай у їхнє свято буде сонечко багато.
    « ПРО БАБУСЮ.» муз. Білоконь.
    Для бабусі заспіваєм пісню веселеньку
    І бабусю привітаєм рідну дорогеньку.
    Ми бабусі допоможем їжу готувати,
    Разом будем посуд мити, в хаті прибирати.
    Ми свою бабусю милу любим поважаєм,
    І здоров’я їй міцного щиро всі бажаєм.
    Последний раз редактировалось nezabudka-8s; 24.06.2018 в 17:22. Причина: разъединение сообщений.

  14. 3 пользователей поблагодарили Ирина Викторовна муза за это полезное сообщение:

    mria67mria67 (31.01.2021), Oleg_nvk (05.02.2021), Борковская Н (19.01.2021)

  15. #8
    Авторитет Аватар для Ирина Викторовна муза
    Регистрация
    08.11.2009
    Адрес
    Украина Чернигов
    Сообщений
    6,836
    Поблагодарил Поблагодарил 
    5,150
    Поблагодарили Поблагодарили 
    5,559
    Поблагодарил в

    1,250 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Светлана 68 Посмотреть сообщение
    Девочки поделитесь пожалуйста сценарием на старшую группу на 8 марта а то у меня провал тут полный а время ой как быстро летит!!!!! Спасибо.:redface:
    СЦЕНАРИЙ НА СТАРШУЮ ГРУППУ.
    В ЗАЛ ЗАХОДЯТЬ ПІД МУЗИКУ ДЖЕНТЕЛЬМЕНИ.
    1-й . Добрий день шановні пані та панянки!
    2-й. Вас вітають джентльмени з дошкільного закладу № 42.
    3-й. Джентльмени! А де це наші дівчата?
    4-й. А й справді !Де це вони?
    5-й. Мабуть запізнюються...
    6-й. Не може цього бути! Всі одразу?
    7-й. Як, джентльмени , невже ви забули? Адже сьогодні 8-Березня
    8-й. А тоді зрозуміло.
    9-й Що, що тобі зрозуміло?
    8-й. Як що? Ну, наприклад, зачіска, сукня і таке інше...
    10-й. А ось і вони!
    ВСІ РАЗОМ. Зустрічайте! Наші дівчатка!.
    В ЗАЛ ПІД ПОЛОНЕЗ ЗАХОДЯТЬ ДІВЧАТА. СТАЮТЬ БІЛЯ
    ХЛОПЧИКІВ.
    ТАНОК„ ПОЛОНЕЗ:"муз.Штрауса. ДЖЕНТЕЛЬМЕНИ ПРОВОДЖАЮТЬ ДІВЧАТ НА
    СТІЛЬЧИКИ, А САМІ СТАЮТЬ НА КИЛИМОК. ДЖЕНТ. Вітаємо, вітаємо дівчаток дорогих,
    Бо зараз, всі ми знаємо, найкращий день для них!
    ПІСНЯ „ ДЖЕНТЕЛЬМЕНІВ."
    ДЖЕНТ. Панове, я не знаю, що зі мною діється, але тільки-но я Зайшов до цієї зали, мені відразу захотілося співати, Читати вірші.
    ДЖЕНТ. О сер! Це тому, що весна, свято всіх жінок.
    Душа радіє і хочеться співати. ДЖЕНТ. Тож заспіваємо.
    ПІСНЯ „ МАМИН ПРАЗДНИК. Муз. Гурьева.
    ХЛОПЦІ СІДАЮТЬ.ВИХОДЯТЬ ДІВЧАТА.
    ДІВЧ. З днем 8-го Березня, із весняним святом
    З пролісками першими в цей чудовий час,
    Мами наші рідні і бабусі милі,
    Від усього серця ми вітаєм вас!
    ДІВЧ. Чому це надворі блищать мов перлини
    Чисті й прозорі грайливі краплини? ДІВЧ. Тому що весела, ясна чарівна.
    На мамине свято приходить весна.
    ДІВЧ. Чому це так жваво струмочок співає?
    Чому так ласкаво нам сонечко сяє? ДІВЧ. Тому, що весела, ясна чарівна
    На мамине свято приходить весна!...
    ПІСНЯ „ КРАПЛИНОК." Муз. Ткаченко. СІЛИ.
    ДИТ. Дзвенять, бренять струмочки лопочуть тут і там
    Прийшло весняне свято до наших любих мам.
    ТАНОК„ СТРУМОЧОК."Хореограф.
    ВЕД. Дівчатка і хлоп'ята, давайте разом з вами
    Подякуєм бабусі, спасибі скажем мамі.
    ВИХОДЯТЬ ВСІ ДІТИ СТАЮТЬ НА КИЛИМКУ. ДИТ. Дорогі бабусі й мами! Як добре, що поруч ви з нами.
    Дякуємо вам за добро і ласку, за віддане тепло і чарівну казку ДИТ. Милі наші матусі й бабусі! Ми вам шану складаєм
    І зізнатися мусим, що без вас нас немає.
    ДИТ. Ви нас, рідні, зростили, нам життя дарували
    І безмежно любили, від біди захищали.
    ДИТ. Тож сьогодні ми хочемо вам спасибі сказати
    За недоспані ночі, на тривоги багаті.
    ДИТ. Побажаєм вам 100 років жити без розлуки, без журби і сліз Хай із вами завжди буде щастя, а також здоров'я-цілий віз.
    ПІСНЯ„ МАМА."Муз. Баканова. СІЛИ. ДЖЕНТ. Щось у хлопців ноги на місті не стоять,
    Мабуть танцювать хотять.
    Ну, дівчата, 1-2-3-у таночок всі пішли.
    ТАНОК„ ПОЛЬКА."муз. Олександрова
    ВИХОДЯТЬ ДЖЕНТЕЛЬМЕНИ.
    1-Й. Панове, а пам'ятаєте, як усе починалось?
    2-й. Звичайно, все починалось з казок. Нам їх розповідали перед
    сном наші бабусі.
    ДИТ. Добрий день, бабусю, дорога моя,
    Це для тебе сонечко лагідно сія. Ласкою повняться рученьки твої,
    Я люблю твій голос-теплий дорогий.
    ДИТ. Бабусі, мої рідні, ви наймиліші в світі. Для вас я подарую рядки чудові з пісні.
    ПІСНЯ „ ЛЮБИМО БАБУСЮ." Муз.Білокінь.
    ДЖЕНТ. Наші бабусі, колись були дівчатками, грались з ляльками і дружили з хлопчиками. Для них цей танок.
    ТАНОК,, ПОЛЬКА З ОПЛЕСКАМИ."муз. Штрауса.
    ДЖЕНТ. Ми зараз доведемо що ми справжні джентльмени: Які ми сильні і відважні, Як ми вміємо допомагати батькам...
    ІГРИ: „ ПРИВІТАЙ ПОДРУЖКУ."
    „ ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТУ."
    „ВІДВЕДИ СЕСТРИЧКУ ДО САДОЧКА."
    ДЖЕНТ. Сер! Ви звернули увагу, які прекрасні сьогодні всі панніТа панянки?...
    ДЖЕНТ. Так особливо ці молоді панянки у них надзвичайно
    гарні червоні спідниці.
    ДЖЕНТ. Можливо вони причепурилися так, щоб нам сподобатись?. ДІВЧ. Справді, ми хочемо з вами затанцювати.
    „ ТАНОК З ХУСТИНКАМИ, "хореограф.
    ДЖЕНТ. Сер! Що це у вас? (показує на усмішку.)
    ДЖЕН. Це-усмішка, Вона з'явилася після виконання чудового таночка. Тож давайте подаруємо на пам'ять про сьогоднішнє свято наші усмішки усім присутнім .
    ДІТИ БЕРУТЬ УСМІШКИ.
    ПІСНЯ,, СПІВАНОЧКА-ВЕСНЯНОЧКА."Муз. Михайленко.
    ДАРУЮТЬ УСМІШКИ.

  16. 5 пользователей поблагодарили Ирина Викторовна муза за это полезное сообщение:

    Dzvino4ok3 (20.01.2019), mria67mria67 (01.02.2021), Oleg_nvk (05.02.2021), ИннаНичога (17.01.2018), ирико (08.01.2017)

  17. #9
    Новичок
    Регистрация
    02.02.2009
    Сообщений
    5
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Спасибо Поблагодарили 
    4
    Поблагодарил в
    1 Post

    По умолчанию

    Минулого року початкові класи ставили цю сценку, яка дуже всім сподобалась. Хто автор не знаю. Скачана з інтернету.
    Семеро козенят
    Стара казка на новий лад


    Ведучий. Була собі кізонька біла,
    Дуже симпатична і мила.
    Мала вона семеро маляток,
    Семеро чудових козеняток.
    Коза (співає).
    Мої діточки, козеняточка,
    Ви найкращі у світі маляточка!
    Я для вас, я для вас на базар піду,
    Найсмачнішу капусточку вам знайду.
    А ви вдома сидіть,
    Двері міцно замкніть!
    Вовчика сірого не пускайте!
    Віддаю ключі вам, тримайте!
    1 -ше козенятко
    Добре, добре, добре, матусю!
    Йди собі, за нас не хвилюйся!
    Коза. Ви удома сидіть дуже тихо,
    Як почує вас вовк — буде лихо!
    2-ге козенятко.
    Добре, добре, добре, матусю,
    Йди собі, про нас не турбуйся.
    Коза (обіймає козенят, прощається).
    Мої діточки, козеняточка,
    Ви найкращі у світі маляточка,
    Я для вас, я для вас на базар піду,
    Найсмачнішу капусточку вам знайду!
    Махає рукою, іде геть. Козенята співають, танцюють.
    7-ме козенятко.
    Залишилися ми вдома,
    Ти найперший, а я — сьома!
    Усі. Семеро козеняті Ме!
    2-ге козенятко.
    Не боїмося ми нікого,
    Навіть, навіть вовка злого!
    Усі. Семеро козенят! Ме!
    3-тє козенятко.
    Хай підійде до порогу —
    Буде згадувати довго!
    Усі. Семеро козенят! Ме!


    4-те козенятко.
    А ми — бац! — його ногами!
    А ми — бац! — його рогами!
    Усі. Семеро козеняті Ме!
    5-те козенятко.
    Не боїмося ми нікого,
    Переможем вовка злого!
    Усі. Семеро козенят! Ме!
    6-те козенятко.
    Ми — бабах! — його ногами!
    Ми — бабах! — його рогами!
    Усі. Семеро козенят. Ме!
    1 -ше козенятко.
    Ми хоробрі козенята,
    Ми веселі козенята!
    Усі. Семеро козенят! Ме!
    Вовк (за дверима).
    Пісня чується з квартири,
    Голоси: один... чотири,
    П'ять і шість, усього — сім!
    Так пищать, що чути всім!
    Козенята це маленькі,
    Ще дурненькі, та... смачненькі!
    Я козятинку люблю!
    Зараз всіх їх половлю!
    Стукає.
    1-ше козенятко.
    Хто це стукає до нас?
    Вовк.
    Це електрик, дід Панас!
    2-ге козенятко.
    Нам матуся наказала,
    Щоб дверей не відчиняли!
    3-тє козенятко.
    Ми слухняні козенята
    І не будем відчиняти.
    4-те козенятко.
    Ви матусю зачекайте
    Чи пізніше завітайте.
    Вовк. Хто б подумав! От невдача!
    Ну, зажди, м'ясце козяче!
    Стукає знов.
    1-ше козенятко.
    Хто це стукає до нас?
    Вовк. Відчиніть, це Київгаз.
    2-ге козенятко.
    Нам матуся наказала,
    Щоб дверей не відчиняли!

    3-тє козенятко.
    Ми слухняні козенята
    І не будем відчиняти!
    4-те козенятко.
    Ви матусю зачекайте
    Чи пізніше завітайте!
    Вовк.
    Хто б подумав! Знов невдача!
    Не дурне м'ясце козяче...
    Стукає.
    5-те козенятко.
    Хто це знов у двері стука?
    Вже набридло, просто мука!
    Вовк.
    Я сусідка ваша, киця,
    Я принесла вам морквиці! Няв!
    Соковитої, смачної
    І солодкої такої! Няв!
    6-те козенятко.
    В киці голос не такий!
    В киці голосок тонкий!
    7-ме козенятко.
    Ти не киця! Ні, ти — вовк!
    Що, не нявкаєш? Замовк?
    Усі сміються, стрибають.
    Вовк (розгублено).
    Хто б подумав?! Знов невдача!
    Хитре це м'ясце козяче!
    Знайте ж хитрість і мою!
    Зараз голос «підкую»!
    П'є яйце, потім стукає.
    1 -ше козенятко.
    Хто це стукає до нас?
    Знову вовк? Чи Київгаз?
    Усі сміються.
    Вовк.
    Відчиніть, вам телеграма!
    5-те козенятко.
    На базарі наша мама!


    6-те козенятко.
    Через двері зачитайте
    Або маму зачекайте!
    Вовк.
    Ну й розумні козенята!
    Що ж, читаю: ваша мати
    На базарі щойно впала,
    Ніжки дуже позбивала!
    Ще й зламала кінчик рога.
    їй потрібна допомога!
    5-те козенятко.
    Це брехня!
    6-те козенятко.
    А що, як ні?
    Страшно, боязно мені!
    7-ме козенятко.
    В мами збиті ріг і ноги.
    їй потрібна допомога!
    1-ше козенятко.
    Відчиняєм! Треба йти,
    Мамі слід допомогти!
    Вривається вовк.
    Вовк.
    Упіймались! Ну і ну!
    Я усіх вас проковтну!
    2-ге козенятко.
    Вовк! Він нас перехитрив!
    Навіть голос підробив!
    3-тє козенятко.
    Мамо! Мамо! Я боюся!
    4-те козенятко.
    Ой, рятуйте, нас!
    Усі. Матусю!!!
    Вовк бігає, ловить козенят, вони тікають, входить Коза.
    Коза.
    Вовче, сірий лиходію!
    Ти біди не заподіяв?!
    Козенята мої милі,
    Чи усі здорові й цілі?
    Якщо скривдив козенят,
    Дорогих моїх малят,
    Заколю тебе рогами,
    Затопчу тебе ногами!


    Вовк.
    Що ти, що ти?! Не кричи!
    І ногами не топчи.
    Он твої всі козенята,
    Я хотів лише пограти...
    Гарна в тебе дітвора!
    Та мені вже в ліс пора!
    Тікає.
    Ведучий.
    Вовк утік,
    Аж миготіли п'ятки!
    Слухайтесь матусі, козенятка!
    Хижакам-вовкам не довіряйте,
    Мамину науку пам'ятайте!
    Мама і навчить, і порятує,
    Мама і смачненьким почастує!
    Коза дістає капусту.
    Мама — кращий друг малят,
    Всіх малят, не тільки козенят!
    Козенятка (співають).
    Хай завжди буде сонце!
    Хай завжди буде небо!
    Хай завжди буде мама!
    Хай завжди буду я!
    Хай завжди буде казка,
    Ніжна мамина ласка,
    Хай живе наша дружна
    Козеняток сім'я!

  18. 4 пользователей поблагодарили kach-nataliya за это полезное сообщение:

    mria67mria67 (31.01.2021), Oleg_nvk (02.02.2021), ИннаНичога (17.01.2018), Тасятка (25.01.2021)

  19. #10
    Местный
    Регистрация
    04.05.2009
    Сообщений
    287
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,110
    Поблагодарили Поблагодарили 
    736
    Поблагодарил в

    130 сообщениях

    По умолчанию

    Мама, моя мамуля, ты красатуля ты всех родней.
    Мама, тебя люблю я, ты всех прекрасней и всех добрей.
    Да, да, да, люблю тебя. – 4 р.

    Мама, тебе желаю побольше счастья и светлых дней.
    Мама, я обещаю быть самым лучшим из всех детей.
    Да, да, да, всех лучше быть, радость в дом лишь приносить.
    Да, да, да, люблю тебя, с праздником, любимая.



    Ми стрічали гостей радо
    І лунав наш спів – 3
    Вашим усмішкам привітним
    Кожен з нас радів – 3
    Показали як в садочку
    Добре живемо – 3
    Всі здорові і розумні
    Ми тут ростемо -3.
    Любим садочок і рідний наш край,
    Харків квітучий , живи розцвітай.
    Нам, дошкільнятам ще вчитись, зростать.
    І Україну свою прославлять.



    Радість, радість серед нас, і настав для пісні цей щасливий час.
    В небо пісня хай летить, хай гостей шановних щиро звеселить.

    Ми раді друзів зустрічать, ми раді друзів звеселять
    І на гостей завжди чекає наш садок.
    Ми подаруєм вам пісні, і наші посмішки усі-
    Неначе квіти, що сплелися у вінок.

    Садочок наш – одна сім’я !
    І то напевно знаю я : нема найкращої родини на землі.
    В найкращім місті я живу, люблю Вітчизну дорогу,
    І Україной – ненькой я її зову.








    ВІТАЄМО ГОСТЕЙ.


    1.Добрий день вам, добрі люди!
    Хай вам щастя й доля буде .
    Не на день і не на рік,
    А на довгий-довгий вік.

    2.Гостей дорогих ми вітаємо щиро,
    Стрічаємо з хлібом, любов’ю і миром.

    Пісня « Ми співаємо пісеньку».

    1.Ми всі діти українські,український славний рід,
    Дбаймо,щоб про нас маленьких добра слава йшла у світ.

    2.Свої здібності і сили розвиваймо раз у раз.
    Щоб народу була втіха і щоб користь була з нас.

    3.Все, що рідне, хай нам буде найдорожче і святе.
    Рідна віра, рідна мова, рідний край наш над усе.

    Пісня «Тепла нічка».
    Танець з рушниками.

    Під музику вибігають діти.

    1.В славетнім місті Харкові, Луї Пастера вулиці
    Стоїть відомий дит садок, на радість малюкам.

    2. І діточок навчають там багатьом премудростям,
    Розумностям і вченостям на користь дітлахам.

    3.А в тім навчальнім закладі працюють вихователі
    Розумні, доброзичливі, чудові педагоги.

    4.Вони стрічають вранці маленьких вихованців.
    Зігріють теплим поглядом і розпочнуть урок.
    5.Граматику і етику, природу та естетику,
    Методику Єфименка – про все знають вони.

    6.І вплив мелодій Моцарта на розвиток дошкільників,
    На їх психічні якості досліджують вони.

    7.Про що не сказали ще, зараз розкажемо,

    Й не тільки розкажемо, а навіть покажемо.

    Вибігають малюки.

    1.Любо жити нам в садочку,
    Як пташині у гніздечку, в різний час.

    2.А коли ще затанцюєм –
    Наш садочок стане раєм для всіх нас.

    Танець « Карапузи».

    3. Якщо люблять діти пісню,
    В неї крила виростають.
    І над рідною землею вона весело лунає.

    Пісня « Кажуть я мала вередувала».

    4. Ми можемо тепер художниками стати,
    В садочку ми вчимося гарно малювати.

    Гра « Склади малюнок».
    Гра для батьків « Намалюй, про що вірш».

    4. Коли весела музика буде лунати –
    То і ми захочемо танцювати.
    Танець « Танцуй со мной».

    5. Народний геній склав пісень багато,
    Вони лунають в будень і на свято.
    І поруч з ними і поперед них
    Йде його живий, правдивий сміх.





    6. Якщо ж народ співає і сміється,
    То, значить в нім здорове серце б’ється.
    Отож співай, народе добрий, з нами!

    Пісня «Горобчик».

    7. В садку навчаємось дружити,
    І старших, і малих любити.
    Гуртом читати, малювати,
    І в майбутньому спортсменами стати!
    Гра « Естафета з батьками».
    Заходять діти.

    1.Англійську ми вивчаємо старанно-
    Слова і правила її.
    І зараз будемо бездоганно
    Знання показувати свої.

    2.Англійською читати навчимося,
    Писати все без помилок.
    І, як англійці, розмовляти
    Навчає рідний наш садок.

    Вірш.

    1. Ми вам співали, танцювали ,
    Чому вчимося показали.
    І на прощання іще раз
    Ми ось що скажемо про нас.

    Пісня «Ми стрічали гостей радо».










    1. Ми співаєм пісеньку, це про вас, рідненькі.
    Дуже, дуже любимо ми вас, дорогенькі.
    ПР. Мамі посміхнусь, татусеві посміхнусь.
    І для мами і для тата, як зайчатко, пригорнусь.
    2. Ви про нас піклуєтесь, рідні, дорогенькі.
    Будем дуже вдячні вам все життя, рідненькі.



    Кажуть я мала вередувала,
    Плакала частенько і дарма.
    На руках у тата засинала
    І татусь мороку добру мав.

    Як хворів я мама наді мною
    Промовляла тихо боже мій.
    А татусь холодною водою
    Обтирав, щоб я не був слабкий.

    Пр. Дорогі, хороші, рідні тато й мама,
    Краще вас на світі не знайти.
    Дорогі, хороші, рідні тато й мама,
    Як чудово, що у нас є ви.

  20. 2 пользователей поблагодарили Lena22 за это полезное сообщение:

    mria67mria67 (01.02.2021), Oleg_nvk (05.02.2021)

  21. #11
    Местный
    Регистрация
    04.05.2009
    Сообщений
    287
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,110
    Поблагодарили Поблагодарили 
    736
    Поблагодарил в

    130 сообщениях

    По умолчанию

    8 Березня. 2009 р.

    Заходять хлопчики.
    1. В цей весняний святковий день,
    В цей урочистий світлий час,
    Дорогі наші матусі,
    Ми зібралися, щоб привітати вас!

    2. Вітаємо, вітаємо! І щиро всім бажаємо:
    Здоров’я, щастя, сили на довгі літа.

    3. Але де ж наші дівчата?
    Їх щось довго нема серед нас.

    4. А, напевно наші дівчата,
    Марафет наводять в цей час.

    5. А взагалі, скажу між нами,
    Спізнитись можуть наші дами.

    6. Вгамуйтесь, прошу вас, тихіше,
    Я чую дівчаток голоси.
    Давайте разом їх покличемо:
    Всі: Дівчатка, та заходьте, ми дуже вас чекаємо усі!

    Заходять дівчата.

    7. Прийміть в цей день весняний
    Щирі, сердечні вітання
    Від хлопців найкращі побажання.

    Хлопці стають на коліно і дарують дівчаткам подарунки.

    8. Ми дуже вражені вашим вітанням.

    9. А також зворушені щирим побажанням.

    10. Але час нам свято починати,
    І матусь, і бабусь сердечно привітати.
    Пісня 1. В березні дерева дихають теплом,
    В березні вмиваються гілочки дощем,
    Хоровод під стріхою пташки завели
    І весну на крилах мамам принесли.
    Пр. Свято мами, свято мами, весною приходить завжди.
    Свято мами, свято мами, радієм я і ти.
    2. В це чудове свято маму дорогу
    Ніжно поцілую, міцно обніму.
    Щоб завжди всміхалась мамочка моя
    Не засмучувати рідну обіцяю я.

    11. Ви чули, матусі, як люблять вас діти?
    Для нас ви найкращі за всіх, всіх на світі.

    12. Ви навіть не знаєте, мами, під час
    Як ми багато знаємо про вас.

    13. Смачно пекти може мама у

    14. Гарно в'язати матуся
    15. У може іграшку гарну зробити.

    16. А у може сорочку пошити.

    17. А ще ми знаємо, наші мами естраду полюбляють.
    І співаків відомих вони багато знають.

    18. Моя мама любить пісні про любов,
    А особливо коли їх співає Кіркоров.

    19. У мами серце завмирає коли, Діма Білан виступає.

    20. А моя про все на світі забуває, коли Міладзе заспіває.

    21. Ми сьогодні будемо відомі артисти,
    Музиканти, гумористи, співаки і танцюристи.

    22. І в оцей святковий час, може хто впізнає в нас,
    Сердючку чи Пугачову, чи іншу зірочку чудову.

    23. Отже, всіх жінок із святом вітаємо,
    Для вас концерт ми зараз починаємо.

    Вед. Ось вони, маленькі естрадні зірочки,
    Рідненьку свою неньку вітають від душі.

    Пісня 1. Солнце улыбается, поет весна.
    Для кого? Для тебя!
    Птичьи трели всюду разливаются
    Для тебя, родная, для тебя.
    Ты на свете самая любимая,
    Самая хорошая, красивая.
    Пр. Мама, солнце, я тебя люблю и вот что я скажу, родная,
    Мама, солнце, лучшей во всем мире не найду.
    2.Пожелать хочу сегодня маме я –
    Не грустить, не болеть.
    Чаще улыбаться, не печалиться,
    И, конечно вовсе не стареть.

    24. Любі мами, ми для вас починаємо в цей час
    Святкову телепередачу.
    Будуть радість і сміх, і усмішки у всіх.
    Ми бажаємо вам, мами удачі.

    Вед. Добрий день, шановні телеглядачі. Святкову програму
    « Бажаємо щастя» ми починаємо. Розважальну програму з нетерпінням чекають, вона присвячується вам, любі мами, бабусі, дівчатка і всі жінки на всьому світі. До нас надійшло багато листів з проханням поздоровити
    любу бабуся чи маму. А ось і перший лист. Що в ньому розкажуть


    25.. Більш за все, скажу вам я, мамочку кохаю.
    Мама любить мене й брата – це я точно знаю

    26. Ні, моя матуся рідна, наймиліша в світі,
    Молода і дуже гарна, як вишня у цвіті.

    27. І у мене мама гарна, роботяща дуже.
    Все турбується вона, ніде не байдужа.
    І наварить, напече і квіти догляне,
    І на мене так любенько щоденно погляне.

    29. Ой, моя матусю, знаю турбот тобі вистачає,
    Бо хто має доньку, той і клопіт має.
    Хай тобі щастить, матусю, і хай здоровиться.
    Від душі це і сердечно слово моє ллється.
    Пісня « Детское счастье»
    Вед. Який пахучий лист. А смачненько як пахне!

    Кух. Білі шапки й фартушки разом ми наділи.
    Ми тепер - кухарики, ми обід зварили.

    Кух. На десерт ми вам дамо пирога шматочок.
    На додачу, любі гості, ось для вас таночок.
    Танець кухариків.
    Вед. Поки кухарі пектимуть пиріг, ми продовжимо розглядати листи. А цей лист від хлопчиків. Цікаво про що вони пишуть?

    30. День святковий настає, веселковий та ясний!
    Ми вітаємо дівчат з першим променем весни!

    31. Приймайте, подружки, від нас
    Вітання щирі й дружні!

    32. І пам’ятайте, біля вас
    Сміливі хлопці й мужні!

    33. Хоч не завжди вам, дівчата, ми допомагаємо,
    Проте знайте, що ми вас дуже поважаємо!

    34. Обіцяємо надалі стати дуже чемними,
    Й обіцянки наші щирі будуть недаремними!

    35. Хоч сьогодні в цьому залі стоїмо прегарними,
    Та гарніші за дівчаток все одно не стали ми!

    36. Кожен з нас давно вже знає:
    Ви, дівчата, - просто клас!
    І зі святом березневим
    Ми вітаємо всіх вас!

    Пісня « Ми вам честно»
    Вед. А ось лист від онуків. Послухаємо.

    37. Я не знаю, бабцю мила, що тобі і побажати.
    Перш за все – це щастя, сили і здоров’ячка багато.

    38. Щоб жили ми всі у згоді, як ти завжди нас учила.
    Щоб твоя усмішка гарна нас, як сонечко, всіх гріла.

    39. Подаруємо бабцям пісню, нехай любі усміхнуться.
    І від радості у них серця швидко, швидко б’ються.
    Пісня « В нас сім’я гарненька»

    Вед. Цей лист теж від хлопчиків. Для кого ж вони пишуть?
    .
    40. З святом, мамочка хороша, з святом тебе рідна.
    Ти найкраща, а тому слів хороших гідна.

    41. Величаю тебе, мамо, за той догляд невсипущий,
    Щоб собі щось не накоїв я непосидющий.

    42. Величаю тебе, мамо, за тривожні дні і ночі.
    Як недуга заглядала мені прямо в очі.

    43. Величаю за опіку у житті зарані
    І за те перед тобою вклоняюсь в пошані.

    Пісня « За окном, за окошечко».

    Вед. А цей лист нам з вами

    44. Наших воспитателей любят все ребята.
    И поздравить с женским днем их нам тоже надо.

    45. Дорогие
    Мы трудом гордимся вашим.
    И хотим вас попросить наши шалости простить.

    46. В каждом маленьком ребенке
    И в мальчишке, и в девчонке
    Есть по двести грамм взрывчатки
    Или даже полкило.

    47. Должен он скакать и прыгать,
    Петь, кричать, ногами дрыгать,
    А иначе он взорвется, неизвестно отчего.


    48. Дорогие
    Мы вас очень, очень любим, будем добрыми расти.
    И всегда стараться будем хорошо себя вести.

    49. Коль позволите для сей час
    Спляшем танец мы для вас.
    Танець.
    Вед. А чий же цей лист?

    50. Це мій лист.
    Свою маму я люблю, бо вона рідненька.
    Знаєте, у неї серце щире, лагідненьке.
    Цілий день моя матуся бігає, клопочеться,
    Ось чого мені матусю цілувати хочеться.
    Пісня « Милая, добрая мама.»

    Вед. Продовжуємо розбирати листи. Який цікавий лист?

    Вірш « Скривдили мужчин».
    Син: Тату, хочу запитати, поясни, прошу, мені:
    Є чомусь жіноче свято, а для нас с тобою – ні!
    Є, звичайно, для солдатів, вояків, фронтовиків,
    А чому немає свята просто для чоловіків?

    Тато: Як немає? Свят багато. От Новий, наприклад, рік,
    Навіть це жіноче свято хто святкує? Чоловік!
    День народження додай ще…

    Син. Але ж він є і в жінок!
    Скривдили мужчин! А за що?

    Тато. Ну й тямущий в нас синок!


    Мама. Хочеш свята? В чім розмова?
    Буде свято - день назви!
    Тільки вже обід святковий готуватимете ви!

    Вед. І знову лист адресовано матусям.


    51. Люба мамочка моя, я тебе вітаю,
    У весняний день святковий успіхів бажаю.

    52. Будь завжди, матусю рідна, весела, щаслива.
    Ти ж у мене найкраща, добра і вродлива.

    53. Хай щастить тобі, любенька матуся співуча,
    Щоб співала ти щодня: « Яка я везуча».

    Пісня « Мама, моя мамуля».

    Вед. Оці всі листи для вас, бабусі.

    54. Люба, добра моя бабуся вчить як в світі жити.
    Буду тебе, моя рідна, увесь вік любити.

    55. Проживай багато літ в радості та мирі,
    Отакі у мене, бабуся, побажання щирі.
    Пісня « У бабулечки глаза»
    Вед. В цьому листі є ще додаток.

    56. Бабусь із святом ми вітаємо
    І таночок веселий замовляємо.
    Танець

    Вед. В цьому листі ваші діти діляться
    своїми спостереженнями.

    57. На нашей огромной планете
    Живут очень добрые мамы и веселые дети.


    58. Веселые дети всем мамам нужны,
    Но из чего состоять эти дети должны?

    59. Их собирают из теплых лучей,
    Из белых ромашек и пестрых мячей.

    60. Из тонких стекляшек и разноцветных катушек,
    Из елочных бус и красивых игрушек.

    61. Из салочек и помадок,
    Козлят, голубей и лошадок.
    Из солнечных зайчиков, рыбок,
    И маминых ласк и улыбок.

    62. Дорогие, любимые мамы!
    Вы прислушайтесь к нашим словам –
    Вы дарите почаще улыбки
    Всем, всем, всем и особенно нам.
    Пісня « Пахну для матусі я».
    Вед. Чим пахнете ви для матусь ми дізналися, а от мені щось запахло смачненьким святковим пиріжечком. Мабуть кухарі його вже приготували. ( вносять пиріг, розглядають) Свято нам пора кінчати, хочу ось що я сказати:
    Пам’ятаймо, любі діти, пам’ятаймо завжди з вами,

    Всі Що для нас в усьому світі
    Найдорожчі – наші мами!


    51. Нам, маленьким і дорослим,
    Все дають вони з любов’ю.
    Ніжне серце, світлий розум,
    Сили нашому здоров’ю.

    52. Як ставали ми на ноги перший крок був наш до мами.
    Радість маєш, чи тривогу – серце мами завжди з нами.

    53. Будь же, мамо, так весела,
    Як та весна наша мила.

    54. А здорова, як це літо, що родить на Боже жито.

    55. І як осінь, так багата всім, що містить наша хата.

    Пісня « 8 березня»
    Вед. Дорогі матусі і бабусі, запрошуємо вас у групу, де діти привітають вас своїми подарунками, які зробили своїми руками, і почастують вас святковим пирогом.

  22. 5 пользователей поблагодарили Lena22 за это полезное сообщение:

    Dzvino4ok3 (20.01.2019), mria67mria67 (01.02.2021), muzruk (17.01.2016), Oleg_nvk (05.02.2021), ИннаНичога (17.01.2018)

  23. #12
    Местный
    Регистрация
    04.05.2009
    Сообщений
    287
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,110
    Поблагодарили Поблагодарили 
    736
    Поблагодарил в

    130 сообщениях

    По умолчанию

    8 БЕРЕЗНЯ 5 р.ж. 2009 р.

    Діти під музику забігають у зал і зупиняються.

    Вед. Ми з нетерпінням цього дня чекали,
    І з усмішками ми прийшли в цей час,
    Щоб в нашім світлім і наряднім залі
    З жіночим святом привітати вас.

    1. Весна починається з свята,
    Чудового свята жінок.
    Вас першими вітає дитячий наш садок.

    Пісня 1. Кругом звенят сосульки, поет ручей в лесу,
    Мы были на прогулке, мы слушали весну.
    Пр. Динь, динь, трам, там, там, вот какие песни,
    Просим бабушек и мам пойте с нами вместе.
    2. А в песенке поется о том, что лучше всех,
    Милее и дороже мамочка для всех.

    2. Мам і бабусь від душі ми вітаємо,
    В свято жіноче вам щастя бажаємо.

    3. Вам спасибі за турботу,
    За вашу щоденну роботу,
    За те, що ви повсякчас
    Піклуєтесь, рідні, про нас.

    4. Спасибі вам говоримо знов
    За вашу ласку і любов.
    І вся наша дітвора вам зичить щастя і добра.

    5. Любі мами! З вашим святом
    Вас вітають всі малята.

    6. Ми вас щиро зустрічаємо – віршами, піснями.
    Ми вас дуже всіх кохаємо -

    Всі. Наші рідні мами!

    Пісня 1. Ти маму нашу рідну сьогодні привітай,
    Про маму нашу рідну ти пісню заспівай.
    Пр. Про мою, ні про мою,
    Про мою і про твою.
    Про рідненьких мам усіх, мам хороших, дорогих.
    2. Нас мама любить дуже і робить все для нас.
    І ти про маму, друже, піклуйся повсякчас.

    Вед. У тата і мами також є матуся,
    Це лагідна ваша рідненька бабуся.

    6. Рідні бабусі, ми ваші внучата.
    Радісно з вами нам свято стрічати.

    7. Дорога бабусенька, я тебе люблю.
    І з тобою пиріжечки разом наліплю.
    Чисто вимию я посуд, поки щось там вариш,
    Бо для мене ти найкращий вірний мій товариш!

    8. Бабусь рідненьких зі святом вітаємо
    І пісню веселу для них заспіваємо.

    Пісня 1. Без палочки шагает наша бабушка,
    Очки не надевает наша бабушка.
    И вовсе не седая, а очень молодая,
    Ну, очень молодая наша бабушка.
    2. Повсюду поспевает наша бабушка,
    И служит нам примером наша бабушка,
    И с внуками играет, и очень много знает,
    И много песен знает наша бабушка.

    9. Любих мам і бабусь сьогодні ми вітаємо
    І веселим таночком свято починаємо.
    Хоровод 1. Как много мам на свете любимых и родных,
    И все на свете дети очень любят их.
    Пр. Мамочка любимая, хорошая моя,
    Для тебя танцую этот танец я.
    2. Пусть солнце ярко-ярко сегодня светит вам.
    Мы все хотим поздравить любимых наших мам.


    Вед. Сьогодні весело у нас, всіх з святом ми вітаємо.
    І ток – шоу для матусь зараз починаємо.
    Зараз ви дізнаєтесь, у цей святковий час,
    Хто вас любить, поважає і жити не може без вас.

    Вибігають проліски, сіли по всьому залу.
    10. Весняна квіточка блакитна
    Розкрила гарні оченята.
    І як дитина посміхнулась з нагоди маминого свята


    11. Бажаю, матусі, щоб ви не сумували
    І діти добрими у вас могли рости.
    Щоб свято було гарним і веселим,
    Для цього я повинен навесні цвісти.

    12. А зараз будемо танцювати,
    Ваше свято прикрашати.

    Танець пролісків.
    Гра з квітами.
    Вед. На галявині, в ліску стоїть хатинка на горбку.
    В ній козенята з мамою живуть,
    Весело грають, таночки ведуть.
    Якось раз матуся пішла на базар,
    А як повернулась… побачила… ой, який кошмар.

    Коза. Що трапилось?

    Козл. Вовк у гості приходив,
    Бачиш що він наробив?

    Козл. З’їсти всіх хотів козенят,
    Худих, товстеньких, всіх підряд.

    Коза. Що ж ви йому відповіли?

    Козл. А ми, мамочка, тоді
    Всі розбіглись хто куди.

    Коза. Ах, ви розумні козенята, дорогі мої малята,
    То ж скоріше сюди стрибайте
    І таночок починайте.
    Танець козенят.
    Гра
    Вед. А тепер у малят ось що я спитаю:
    Хто своїй матусі допомагає?

    1. Я вмію підлогу підмітати.
    2. А я хустинку чисто прати.
    3. Я гарно посуд вмію мити.
    4. А я смачний салат зробити.
    5. Я скрізь пил старанно витираю.
    6. А я квіти поливаю.
    7. Та не тільки допомагати
    Вміємо ми ще й танцювати.
    Танець « Карапузы»
    Вед. Діти, а щоб ви хотіли побажати своїм матусям?

    13. Я не знаю, мамцю мила, що тобі і побажати.
    Перш за все - це щастя, сили і здоров’ячка багато.

    14. Щоб жили ми всі у згоді, як ти завжди нас учила.
    Щоб твоя усмішка гарна нас, як сонечко всіх гріла.

    15. Подаруємо мамі пісню, нехай люба усміхнеться,
    І від радості у неї серце швидко, швидко б’ється.

    Пісня « За що я люблю маму».
    1. Ляльки і цукерки дарує матуся,
    Але не тому я до неї горнуся.
    Люблю, коли мама для мене співає.
    Із мамою вдвох сумно нам не буває.
    2. Секрети свої довіряю матусі,
    Але не тому я до неї горнуся,
    Люблю свою маму, ви, певне, так само,
    Люблю вже за те, що вона моя мама.

  24. 3 пользователей поблагодарили Lena22 за это полезное сообщение:

    Oleg_nvk (05.02.2021), ИннаНичога (17.01.2018), Тасятка (25.01.2021)

  25. #13
    Авторитет Аватар для Elen2
    Регистрация
    11.01.2009
    Адрес
    Украина Одесская обл.
    Сообщений
    34,938
    Поблагодарил Поблагодарил 
    37,468
    Поблагодарили Поблагодарили 
    78,898
    Поблагодарил в

    9,197 сообщениях

    По умолчанию

    Девочки ,сценарии из интернета:
    Сценарій до 8 березня

    "День матері - України"

    Святково прибраний актовий зал школи. На стінах вишиті рушники, квіти, столи накриті вишитими скатертинами. Звучить українська пісня "Чорнобривці", до залу заходять діти з квітами в руках, в українських костюмах.

    1-а ведуча:
    Шановні гості, любі діти!
    Дозвольте Вас оповістити,
    Що готувались ми завзято
    Провести свято "День матері - України" (хором)

    2-а ведуча:
    Мати - найрідніша і найближча кожному з нас. Від неї ми одержуємо життя. Вона вчить нас людських правил, оживляє наш розум, вкладає в наші душі добрі слова.

    Хором:
    Ми є діти українські -
    Хлопці та дівчата,
    Рідний край наш - Україна,
    Красна і багата.
    Рідне небо, красне сонце,
    Місяць, зорі срібні,
    Рідний народ - українці,
    Всі до нас подібні.

    1-а ведуча:
    Мама... Це перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина.
    Матір у всі віки шанували, любили, звеличували, бо протягом багатьох років супроводжують нас у житті її ласка і турбота.

    1.Як добре нам жити і знати,
    І вірити, друзі, весь час,
    Що кращого слова, ніж мати
    Немає у світі для нас!

    2.Воно ніби сонця усмішка,
    Неначе дитинства привіт,
    Де рідна домівка і книжка
    З якої побачили світ.

    3.Кому ж ми заграєм, кому заспіваєм
    Знають це дитячі чистії серденька.
    Нині вам подяка, любі наші мами,
    Хай благословенна буде кожна ненька!

    Пісня "Мати наша, мати!" на слова М. Підгірянки.

    1.Мати, наша мати,
    Як голубка сива,
    Любові крильцями
    Усіх нас накрила.

    2. Мати, наша мати,
    Як сонечко ясне,
    Цілий день нам світить
    І в нічку не гасне.

    3. Мати, наша мати,
    Як той янгол з неба,
    Вдень і вночі знає,
    Чого дітям треба.

    4. Мати, наша мати,
    Мати-українка,
    Хай в щасті минає
    Тобі кожна днинка.

    2-а ведуча:
    Мати-берегиня роду людського, її святою завжди називали. Мати народжувала дитину, співала їй колискові пісні, вчила добра і любові, навчала охайності, працьовитості. Недарма в народі кажуть: "Яка мама, така й доня".
    Споконвіку славились українські дівчата і жінки - чепурні, роботящі, добрі, привітні.

    Звучить пісня у виконанні вчителів "Мамина вишня".

    1-а ведуча:
    Сьогодні на нашому святі хочеться згадати таких видатних українських жінок, як Леся Українка - видатна поетеса України.
    Катерина Білокур - талановита українська художниця, яка не знала ні шкіл, ні академії, самотужки навчилася малювати. З її волі зацвітали півонії та чорнобривці, півники та жоржини.
    Ніна Матвієнко - відома співачка України. Її пісні, як діти, народжуються від великої любові. Вона прагне щастя для кожного: для себе, для інших, для власних трьох дітей, для всієї України.
    Сьогодні на святі присутні наші бабусі і матусі. Давайте привітаємо наших гостей. (Діти дарують квіти).
    За старим і гарним звичаєм хлібом святим зустрічають гостей.

    2-а ведуча:
    Виріс в полі на добрій землі.
    Місце краще знайшов на столі.

    (Діти заносять хліб-сіль).

    1.Мама! Немає милішого слова -
    Ти ж бо життя і творіння основа,
    Пензель, перо надихались тобою,
    Вічна ти в пісні - з болем, любов'ю.

    2. О матері! Це ж ви нам, ви вручали
    Замріяну і ніжну віть...
    Навчали з піснями по землі ходить!
    Чесними очима
    У майбуття зоріть!

    3.Кожна моя дорога -
    Зморшка нова у нені,
    Кожна моя тривога -
    Пасемце сиве у неї -
    О мамо, рідненька!
    Пресвяті твої сльози,
    Піт і труд, спів і сміх.

    4. Руки ласкаві цілую -
    Скільки в них випито сили:
    Жали вони і косили,
    Прали вони і місили...
    Скільки в них випито сили!
    Руки красиві - цілую...

    5.Здолала усе
    Й заспівала дзвінко
    Лиш ти, рідна мамо,
    Вкраїнська жінко.
    Зажинки святкуєш,
    Сієш барвінки.
    Лиш ти, рідна мамо,
    Вкраїнська жінко!

    6.Ти - вся в майбутнім,
    Не прагнеш спочинку
    Лиш ти, рідна мамо,
    Вкраїнська жінко!

    Звучить пісня А.Демиденко "Українка".

    Музичні виступи учнів, які відвідують музичну школу.

    1-а ведуча:
    Любов до рідного краю починається з дитячої колиски, з маминої пісні.
    У колискових піснях - ніжність і простота.

    2-а ведуча:
    Пісня колискова -
    То найперша мамина розмова,
    Пахне вона м'ятою і літом,
    Чебрецевим і суничним цвітом.

    1-а ведуча:
    Пісня в мандрівку нас закликає.
    Чуєте десь колискова лунає.
    Маминій пісні низенько вклоніться.

    Одна мама виконує колискову пісню.

    Учень і учениця читають вірш.

    Матері:

    Я твій портрет фіалками вберу -
    Ти любиш голубі фіалки.
    Мене ти учиш правді і добру.
    Мене до праці ти привчаєш змалку...
    Я доторкнуся до твого чола,
    На ньому зморшки - й ті такі ласкаві...
    Ти все дала й нічого не взяла:
    Ні крихти хліба, ні спасибі навіть.
    В. Підпалий

    Мені все говорить щовечора ненька,
    Що я українка, мов квітка пишненька.
    І ось я віночок сплела в цю хвилину,
    Щоб ним уквітчати матір і Вкраїну.
    Мамо рідна! Хай славиться твоє ім'я!
    Україно! Я краплина маленька твоя!
    Всі квути обом вам складаю до ніг,
    Хай скроні не сріблить завчасно вам сніг,
    Хай вас обминають печаль і журба
    І довгими будуть щасливі літа.

    (За бажанням учні ще читають вірші про маму)

    2-а ведуча:
    Милі бабусі! Ви - сама казка! Ваші лагідні, ніжні слова голублять, пестять душі і серця онучат.

    1-а ведуча:
    Зараз наші бабусі дають інтерв'ю.

    1.Найщасливіший день, який Вам запам'ятався у житті?
    2.Чим найбільше радують Вас онуки?

    Інсценізація вірша Г.Вієру "Мамо, чому?"

    Син:
    Чом у тебе у косі
    Забіліла раптом сивина?

    Мати:
    Від любові, від тривог, надій:
    Ти ж у мене один, сину мій.

    Син:
    А в бабусі голова біліш -
    То ж мене бабуся любить більш?

    Мати:
    В неї діти - доньки і сини -
    Додають, сердешній, сивини.

    Син:
    Чом же тьотя біла, як зима -
    В неї ж діток не було й нема?

    Мати:
    Так синочку, біла геть вона.
    Бо нудьгує цілий вік одна.

    Інсценізація вірша А.Костецького "Домашній твір".

    Автор:
    Вітько - бідак страждає так,
    Аж здригає ногами!
    Він - за столом, він пише твір:
    "Я помагаю мамі".
    Старанно олівець гризе
    Та супить брови грізно,
    Але нічого - хоч умри! -
    До голови не лізе...
    Та ось тихесенько зайшла
    В його кімнату мама.

    Мама:
    Вітюнь, будь ласка, в магазин сходи за сірниками.

    Син:
    Ідея!

    Автор:
    Вигукнув синок мамі...

    Син:
    Ну й морока!
    Сама іди! Я твір пишу -
    Роблю важкі уроки.

    Автор:
    І мама вийшла...А Вітько
    Швиденько пише в зошит.

    Син:(пише)
    " Я в магазин завжди ходжу,
    Коли мене попросять..."

    Автор:
    Хвилин за десять мама знов
    З'являється у дверях.

    Мама:
    Вітюнь, картопельки начисть,
    А я зварю вечерю.

    Син:
    Сама начисть!

    Автор:
    Кричить Вітько.
    Так, що ледь не лопне.

    Син:
    Я твір пишу! Я- зайнятий!
    Сама вари картоплю!

    Автор:
    Виходить мама, а синок писати знов сідає.

    Син (пише):
    "Я мамі сам варю обід,
    Вечерю і сніданок..."

    Автор:
    Радіє син.

    Син:
    Не твір, а люкс!
    Оцінка буде гарна!

    Автор:
    І геть не думає про те,
    Що він радіє марно.

    1-а ведуча:
    На закінчення нашого свята згадайте прислів'я про маму.

    Діти говорять прислів'я.

    - Шануй батька й неньку, буде тобі скрізь гладенько.
    - Нема того краму, щоб купити маму.
    - Матері ні купити, ні заслужити.
    - Материн гнів, як весняний сніг, рясно впаде, та скоро розтане.
    - Добре й неньці, як дитина в славі.
    - Мама одною рукою б'є, а другою гладить.
    - Який кущ, така й калина, яка мати, така й дитина.
    - Нема цвіту білішого, як цвіт на калині. Нема в світі ріднішого, як мати дитині.
    - На сонці добре сидіти, а коло мами добре жити.

    2-а ведуча:
    На закінчення нашого свята хочеться згадати слова В.Сухомлинського: " Три біди є у людини - смерть, старість і погані діти", - говорить українська мудрість.

    Старість неминуча, смерть невблаганна - перед нею не можна зачинити двері свого дому, а від поганих дітей можна дім зберегти, як від вогню. І це залежить не тільки від батьків, а й від самих дітей".

    Тож завжди намагайтеся бути слухняними і вихованими, турбуйтеся про своїх батьків і не завдавайте їм прикрощів.

    Добавлено через 49 секунд
    МИ ІДЕМ ВЕСЕЛІ, МИ ІДЕМ ЩАСЛИВІ,
    МИ НЕСЕМ МАТУСІ КВІТИ ЗАПАШНІ


    Сценарій шкільного свята
    Мета:
    Формувати в учнів такі духовні якості, як усвідомлення свого обов'язку перед батьками, а особливо перед матір'ю; показати велич жінки-матері, її роль в житті кожного з нас; розвивати творчі та акторські здібности учнів.
    Обладнання: Ікона Матері Божої, вишиті рушники, малюнки учнів, квіти.
    Епіграф:
    Сьогодні, нене, знову днина,
    в котрій так кожная дитина
    матусі своїй дорогій -
    таки зо самого же рання,
    складає щирії бажання,
    які містить в душі своїй.
    П.КУЛІШ

    Ведуча:
    День Матері відзначається у травні, бо це є місяць Пречистої Діви Марії. У травні, коли природа-мати одягає землю у пишне зелене вбрання, люди
    висловлюють подяку материнській самопожертві і відзначають День Матері.
    У цього свята давня і цікава історія. Пов'язана вона з долею американки Анни Джервіс. Дівчинка рано втратила найдорожчу у світі людину - МАМУ. На її клопотання 1914 року Конгрес США встановив нове державне свято - День Матері. 1929-го року з ініціативи Союзу українок започатковано цей урочистий день на Галичині. Відтоді у другу неділю травня День Матері відзначається дуже широко.
    Звучить "Пісня про рушник" на слова А.Малишка.
    Учень:
    Мати... Це перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина. Це слово
    повторює людина в хвилини страждань і горя.

    Скільки б не судилося страждати,
    Все одно благословлю завжди
    День, коли мене родила мати
    Для життя, для щастя, для біди.
    День, копи мої маленькі губи
    Вперше груди мамині знайшли,
    День, що мене вперше приголубив
    Паскою проміння із імли.
    Як мені даровано багато,
    Скільки в мене щастя, чорт візьми! -
    На землі сміятись і страждати,
    Жити і любить поміж людьми!
    В. СИМОНЕНКО
    Ведуча:
    З першої миті життя схиляються над нами обличчя матерів. В тривозі й любові, в замилуванні й надії вдивляються матері в своїх дітей, сподіваючись і прагнучи щастя для них.
    Учень:
    У нашім раї на землі
    Нічого кращого немає,
    Як тая мати молодая
    З своїм дитяточком малим.
    Буває іноді дивлюся,
    Дивуюсь дивом, і печаль
    Охватить душу; стане жаль
    Мені її, і зажурюся,
    І перед нею помолюся,
    Мов перед образом святим
    Тієї Матері святої,
    Що в мир наш Бога принесла...
    Т. ШЕВЧЕНКО
    Ведуча:
    Всім своїм життям і працею, прикладом і вихованням наші мами утверджують в нас кращі риси людяности і добра.
    Учень:
    Мати
    Я прокидаюся рано -
    Й зразу, хоч ще не встаю,
    тільки спросоння погляну,
    бачу матусю свою.
    Мати - досвітня пташина,
    З досвітку віч не зімкне,
    ходить по хаті навшпиньки,
    щоб не збудити мене.
    Мати - то сонечко рідне,
    сонечко ясне, земне,
    слово її заповітне
    гріє і живить мене.
    І. ГНАТЮК
    Ведуча:
    Очі матері всебачучі. Це вони відкривають дитині світ. Серце матерів - доброта і мудрість. Це вони вчать любити людей. Руки матері невтомні. Це вони дають перші уроки праці.
    Учень:
    ... Ти стежив за матір'ю, як вона ступає по підлозі, як осміхається, як тримає
    вже посічену сивиною голову. Але найчастіше, мабуть, твій зір ловив її проворні руки. Навіть тоді, коли не мали ніякого діла, материні руки не залишалися в абсолютному спокої, вони легенько ворушились, як ворушаться під водою стебла водяних лілій від ледь чутної течії. І невсипно працювали. Жодної хвильки не відпочиваючи, материні руки знаходили роботу.
    Не було, либонь, такого, чого б вони не вміли!
    Увесь весь світ постійно потребував уваги й роботи материних рук. І, мабуть, уві сні руки теж не вспокоювались ні на мить, а мали й тоді щось таки робити.
    І завжди пахли чимось... чи свіжовипраною й щойно випрасуваною білизною, або пшеничним борошном і гарячим хлібом, а то кропом і петрушкою, або яблуками, грушами і медом у Спасівку...
    А ще її очі... Вони, постійно освітлені зсередини м'яким живим сяйвом, були
    наче видимим, предметним вираженням її душі. Це погляд самої щирости, самого добра.
    (За Б. Гуцалом)
    Ведуча:
    Імення Матері святилося відколи на світі ця земля названа Україною, цей народ виборов собі власне ім'я - українці.
    Звучить пісня на слова А.Демиденка, музика Г.Татарченка "Україночка".
    Учень:
    Три матусі
    Є у кожної дитини,
    навіть сиротини,
    наша мати солов'їна -
    рідна Україна.
    Є у кожної дитини
    матінка єдина,
    та, що любить нас і дбає,
    розуму навчає.
    І у кожному серденьку
    є і буде жити
    Божа Мати - наша Ненька, -
    Мати всього світу.
    Л. ПОЛТАВА

    Ведуча:
    Матері... Все життя дивляться вони нам услід, вирядивши в люди. Стоять і дивляться. І бажають нам добра і щастя. Сподіваються від своїх дітей найвищих
    духовних злетів, бо й в останню хвилину думають про те, щоб діти їхні жили гідно
    серед людей і творили добро на своїй землі.
    Звучить пісня на слова Д.Павличка "Два кольори".
    Учень:
    Матері
    В хаті сонячний промінь косо
    На долівку ляга з вікна...
    Твої чорні шовкові коси
    Припорошила вже сивина.
    Легкі зморшки обличчя вкрили -
    Це життя трудового плід.
    Але в кожному русі - сила.
    В очах юності видно слід.
    Я таку тебе завжди бачу,
    Образ в серці такий несу -
    Материнську любов гарячу
    І твоєї душі красу.
    Я хотів би, як ти прожити,
    Щоб не тліти, а завжди горіть,
    Щоб уміти, як ти, любити,
    Ненавидіть, як ти, уміть.
    В. СИМОНЕНКО
    Ведуча:
    Мати... Матуся... Ненька. З цим іменем у нас асоціюється все добре, щире,
    людське. Це людина, перед якою ми будемо завжди в боргу, будемо вічно цілувати їхні руки, які підтримували нас у години радости і печалі. Мати - це берегиня домашнього тепла і затишку.
    Учень:
    Сива ластівка
    Мамо, вечір догоря,
    Вигляда тебе роса,
    Тільки ти, немов зоря,
    Даленієш в небеса,
    Даленієш, як за віями сльоза.
    Ти від лютої зими
    Затуляла нас крильми,
    Прихилялася
    Теплим леготом.
    Задивлялася білим лебедем,
    Дивом-казкою
    За віконечком, -
    Сива ластівко,
    Сиве сонечко.
    Б. ОЛІЙНИК
    Ведуча:
    Пройдуть роки. Ви розлетитесь з рідного гнізда. Та де б ви не були, завжди
    пам'ятайте про те місце, де ви народилися і виросли,про найдорожчу людину, яка чекає вас вдень і вночі - рідну матір свою.
    Учень:
    Моїй матері
    Приснилося, що я вернувся додому...
    Іду, дивлюся: мій край, моя земля,
    Сміються в сонці золотому
    Річки, і села, і поля.
    Ось-ось прийду до хатоньки моєї,
    Де мати жде мене й не жде.
    Я скрикну "Матінко" до неї,
    Вона на груди упаде.
    І будуть литись теплих сліз потоки,
    І в них бринітимуть слова:
    "Я ждала, ждала цілі роки
    І в'яла, сохла, як трава..."
    Іду зеленою межею,
    Кругом хвилюються жита,
    І в'ється щастя над душею -
    І на плечі нема хреста...
    О. ОЛЕСЬ
    Звучить вальс композитора Е. Доги з кінофільму "Мой ласковый й нежный зверь", група учнів виконують танець.
    Ведуча:
    Стоїть на землі Мати, вища і святіша від усіх богинь. Рідна Мати і рідна
    Україна - два крила любові, два крила несуть українську душу через віки і не
    в'януть у вічному польоті, бо тримає їх на світі материнська любов.
    Станемо на коліна перед Матір'ю-Україною і помолимось, як Матері Божій.
    Станемо на коліна перед Матір'ю і душею засвітимось праведно, як на сповіді.
    Прийми, Боже, молитву своїх дітей, бо ми просимо за Україну, за рідну Матір,
    і молитва наша праведна, як і любов. Під звуки вальсу вручаються квіти
    матерям, вчителям, гостям свята.

    Підготувала Вікторія ОНОПРІЄНКО,
    вчителька української мови та літератури угорської гімназії
    м.Берегово Закарпатської обл.
    Последний раз редактировалось Elen2; 03.01.2010 в 09:11. Причина: Добавлено сообщение

    elenkislicina@gmail.com
    Elen1961@list.ru
    Скайп elen19612

    Буду рада всех видеть в моей мастерской :Веселые минутки для малышей от Елены Кислициной.
    http://forum.in-ku.com/forumdisplay.php?f=481
    Мой канал №1 https://www.youtube.com/channel/UChy...FQrkJDfM2437fQ
    Формула успеха: вставайте рано, работайте упорно, найдите месторождение нефти.

  26. 3 пользователей поблагодарили Elen2 за это полезное сообщение:

    mria67mria67 (01.02.2021), Oleg_nvk (05.02.2021), ИннаНичога (17.01.2018)

  27. #14
    Авторитет Аватар для Elen2
    Регистрация
    11.01.2009
    Адрес
    Украина Одесская обл.
    Сообщений
    34,938
    Поблагодарил Поблагодарил 
    37,468
    Поблагодарили Поблагодарили 
    78,898
    Поблагодарил в

    9,197 сообщениях

    По умолчанию

    У СВІТІ ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ

    Мета.
    Виховувати повагу до жінок, любов і вдячність до мами, бабусі; вчити бути уважними, чуйними; закріпити правила поведінки під час урочистих подій. Сприяти розвиткові творчих здібностей.
    Наочність.
    Плакати "Зі святом, дорогі жінки!"; "У світі все починається з мами".
    Прислів'я, написані на окремих аркушах, листках:
    а) Нема цвіту більшого,
    Як цвіт на калині,
    Нема в світі ріднішого,
    Як мати дитині.
    б) У дитини заболить пальчик,
    А в матері серце.
    в) Земля - найбагатша,
    вода - найсильніша,
    ненька - наймиліша.
    г) Материнській гнів, як весняній сніг, рясно впаде, та скоро розтане.
    Стінгазета з написом: "Впізнай свою маму".
    Вітальні малюнки, листівки, вишивки для мам, бабусь та гостей.

    Вчителька.
    Шановні мами, бабусі та гості, сьогодні ми вперше зібралась на свято "У світі все починається з мами".
    Разом з приходом весни завітало до нас це перше свято - свято 8 Березня - свято наших мам, бабусь, сестричок. Наше свято ми присвячуємо найдорожчим, найріднішим людям.
    Діти.
    Мамам, бабусям.
    Вчителька. Діти, погляньте навколо себе! Ваші мами, бабусі сьогодні чарівні, як весна.
    їх посмішки зігрівають ваші серця, як тепле весняне сонечко землю. Нехай же ця чарівна посмішка завжди сяє на ваших обличчях А ця лагідна, спокійна, мрійлива
    пісня зігріє ваші серця, дорогі мами, бабусі.
    Її дарують вам ваші діти, онуки.

    ПІСНЯ ПРО МАТІР
    Слова М.Сингаївського
    Музика О.Швеця
    (Повільно, лагідно)
    1. Сонечко всміхнулось -
    І проснувся я.
    Вже напрацювалась
    Матінка моя.
    2. Певне це про неї
    Пісня солов'я,
    Бо найкраща в світі
    Матінка моя.
    3. Попрацюю з нею,
    Ми ж одна сім'я,
    І всміхнеться сонце -
    Матінка моя.

    1.
    Восьме Березня настало,
    Славне свято всіх жінок.
    От сьогодні й запросили
    Наших мам на цей урок
    2.
    Кожній мамі подарунки
    Готували залюбки,
    Малювали їм малюнки,
    Вишивали килимки.
    3.
    Ще й прикрашений квітками
    Написали ми плакат:
    "Хай живуть хороші мами
    Всіх дівчаток і хлоп'ят".
    4.
    Спасибі вам, рідні мами,
    Що ви тут сьогодні з нами.
    Для вас наше перше слово:
    Разом. Матусі! Бабусі! Будьте здорові!
    Вчителька.
    - Хто вас, дітки, щиро любить,
    Хто вас ніжно так голубить,
    Як ви хворі цілі ночі,
    Не стуляє свої очі.
    Разом.
    Рідная матуся!
    Вчителька.
    - Хто колисочку гойдає,
    Хто вам пісеньку співає,
    Хто вам казочку розкаже,
    Хто вам лялечку покаже
    Разом.
    Рідная матуся!
    Вчителька.
    Кожна мама знаходить для своєї дитини найласкавіші слова: моя квіточка, моя донечко, моє сонечко, моя кровинка, мій ріднесенький. - Послухайте розмову матері з сином.

    ТІЛЬКИ МАМА
    - Я на ковзанку піду!
    - А коли ж до хати? -
    Тільки мама вміє так
    Лагідно спитати.
    - На ходу сніданок з'їм!
    - Так не слід робити! -
    Тільки мама може так
    Лагідно сварити.
    - В снах літаю до зірок...
    - Час вставати сину, -
    Тільки мама збудить так
    Лагідно дитину.
    Можна у світі чимало зробити:
    Перетворити зиму на літо,
    Можна пройти крізь пустелі та хащі...
    Тільки без мами не можна нізащо:
    Бо найдорожче стоїть за словами:
    В світі усе починається з мами!
    Є немало мам на світі,
    Мами добрі, мами світлі.
    Та одна є наймиліша
    Хто така? Скажу вам я -
    Рідна матінка моя.
    В. Лучук
    Вчителька.
    Народна, мудрість говорить:
    Земля - найбагатша,
    Вода - найсильніша,Ненька - наймиліша.
    То чи я ж мама найкраща?
    (Діти відповідають).
    Послухайте суперечку двох хлопчиків, можливо вони дадуть нам правильну відповідь.
    Інсценізація "Чия мама краща?".
    Ми з товаришем гуляли,
    Ми серйозно розмовляли,
    І не посварилися, а порозумілися.
    - Знаєш, Вітю, мовлю я -
    Краща мама - це моя!
    - Ні! Сперечатись нащо?
    Мусиш вірити мені:
    Моя мама краща!
    - Товариша любив,
    Сперечатись не хотів,
    І повірили тому,
    Він - мені, а я - йому.
    І обом приємно нам -
    І мені, і Віті.
    Разом.
    Значить кожна з наших мам
    Є найкраща в світі!
    Вчителька.
    Для вас, найкращі бабусі, лунає ця пісня.
    1.
    Слухайте (3 рази)
    Сьогодні співаєм для вас,
    І зорі, і небо, і сонечко
    Уявити нам тяжко без вас.
    Приспів:
    Скажемо спасибі ми, рідненькі, вам,
    Бо земля красива добротою мам,
    Молода й щаслива в такі дні вона,
    Бо без мам не може
    Надійти весна (2 рази)
    Вітаєм! Вітаєм! Вітаєм!
    Усіх мам планети Земля.
    Ця зірка ясна, промениста
    Хай завжди над вами сія.
    Інсценізація вірша "Мама у відрядженні"
    (Вибігає незачесана, розхристана Марійка. Я перестріває вчителька).
    - Ой, Марійко-ученице,
    Ти куди біжиш така?
    Що розпатлані косиці,
    Забинтована рука,
    Чом коліна, як на сміх
    Визирають із панчіх,
    А на синьому жакеті
    Білий ґудзик, як горіх?
    Марійка.
    - Не розпитуйте дарма,
    Бо хіба ж я знаю?
    Третій день себе сама
    Навіть не впізнаю!
    Забруднився комірець,
    Загубився гребінець,
    Всі підручники з портфеля
    Перебрались на стілець!
    Кіт нитки загнав під ліжко
    (Для кота котушка - мишка).
    Поки я шукала їх -
    От що вийшло із панчіх!
    Ну й попала я в біду,
    Що нічого не знайду...
    Ми й котлети з братом раз
    Їли так, не смажені...
    Учителька.
    Та що ж сталося у вас?
    Марійка.
    Мама у відрядженні!
    Іринка.
    З подарунками, віршами
    Ми прийшли на свято мами.
    Ти прийми, матусю мила
    Пролісок від мене.
    Хай для тебе розквітає
    Квітів цих багато -
    Я усіх жінок вітаю -
    З березневим святом!
    - Мама люба, добра, мила...
    Як іще назвати тебе?
    Це ж для мене ти пошила
    З шовку плаття голубе.
    - Ти мені читаєш книжку,
    Хочеш розуму навчить.
    Ляжу спати - ходиш нишком,
    Все боїшся розбудить.
    - Захворію хоч злегенька -
    Цілу ніч не будеш спать.
    То ж дозволь тебе, рідненька,
    За усе поцілувать.
    Танець "Музична табакерка".
    - Я намалювала дзвоник голубий,
    Принесу в дарунок мамі дорогій,
    Я його на свято мамі принесу,
    Бо найбільше в світі маму я люблю.
    Вчителька.
    Чи любите ви своїх мам? (Так)
    За що ви любите своїх мам?
    (Пізнавальні завдання з ознайомлення з наглядніш світом. Казка "7-а дочка". Хто по справжньому любив свою матусю?
    Вчителька.
    Сергійко розповість, як він любить свою маму.

    ХАЙ МАТУСЯ ВІДПОЧИНЕ
    Коли зроблено всі уроки,
    то гуляти я не йду:
    підмету у хаті, в сінях,
    принесу теляті сіна.
    Хай матуся відпочине,
    Щоб не поралась сама,
    Бо який же я мужчина,
    Якщо помочі нема?

    Вчителька.
    Є у мене доня,
    Гарна, білолиця.
    Леся-помічниця.
    Леся розповість, як вона любить маму.
    Леся.
    Устаю раненько,
    Підмету, чистенько.
    Ще й до мами скажу
    - Відпочиньте, ненько!
    Посуд я помию,
    Гарно стіл накрию,
    Тільки борщ зварити
    Я іще не вмію.
    Вчителька.
    Думаю, що мама і цього тебе навчить.
    - Коли каже дівчинка Тамара.
    Тамара.
    У матусі я слухняна,
    Посуд мию, прибираю
    І братика доглядаю.
    Що не скаже - все зроблю.
    Дуже маму я люблю.

    МОЛИТВА ПРО МАМУ
    Є у мене найкраща у світі матуся.
    За неї, Пречиста, з звертанням молюся:
    "Пошли їй не скарби, а щастя і долю,
    Щоб дні їй минали без смутку і болю".
    Вчителька.
    Колись наші мами були маленькими і у них теж були мами, та минув час... і мами... ваших мам стали бабусями. Ось погляньте на ці фотографії, минули роки, а віщі бабусі і мами залишились такими ж вродливими.
    (Плакат з фотографіями).
    Вчителька.
    На нашому святі присутні бабусі, яких теж називали мамами ваших мам. То ж привітаймо їх!
    - Ой, бабусенько рідненька,
    Чарівниченька любенька,
    Твої руки - золоті
    В невсипущому труді.
    (Показати роботу, виконану руками бабусі).
    Прийми від мене цей подарунок.
    Дай, бабусю, поцілую,
    Сивину твого волосся,
    Теплим диханням зігрію,
    Снігом вибілені коси.
    (Вручити подарунок).
    - Дорогу мою бабусю
    З 8 Березня вітаю,
    Теплих усмішок весняних,
    Довгих літ прожить бажаю.
    Спасибі вам і за роботу,
    За руки ваші і турботу,
    За те, що дома повсякчас
    Ви так піклуєтесь про нас.
    Вчителька.
    У світі все починається з мами...
    Перше слово, яке промовляє дитина, мама...
    Колискову пісню для вас співала мама...
    Хто зітре сльозинку з вашого личка та втішить вас,
    Пригорнувши до свого серденька?
    Ну звичайно, мама.
    (До батьків)
    - Три біди є у людини - смерть, старість і погані діти, - говорить українська народна мудрість.
    Старість неминуча.
    Смерть невблаганна, перед нею не можна зачинити двері свого дому, а від поганих дітей можна дім уберегти.
    (До дітей).
    - Кожній мамі хочеться, щоб її діти росли добрими, чуйними, ввічливими, старанними, чесними. Але в життя, як на довгій ниві, всяк буває. Бувають дні, коли ви, діти, скоїте щось недобре і мама сердиться на вас, але... Материн гнів, як весняний сніг, рясно впаде, та скоро розтане. Але якщо "У дитини заболить пальчик, то у матері серце".
    Вчителька.
    Коли, дітки, ви ліниві,
    Неслухняні, полохливі,
    Як буває іноді,
    Хто ж то сльози ллє тоді?
    Діти.
    Все ж вона - матуся!
    Мама піде, в серці лишить рану.
    Всохне корінь твій і верховіть!
    Заклинаю, бережіте маму!
    Діти світу, матір бережіть!
    Вчителька.
    В цей пречистий день ваші мами, бабусі почули багато хороших слів на свою адресу. А яких дуже важливих слів, вони ще не чули? Слів вашої обіцянки"
    Обіцяю: не засмучувати вчинком, не ображати словом... свою маму, свою бабусю.
    Вчителька.
    Якщо ви будете дотримуватись своєї обіцянки, то ваші мами і бабусі будуть тільки пишатися вами і ніколи не буде боліти материнське серце. Посміхніться, мами, бабусі, ця пісня для вас.

    Пісня "ТИ МАМУ ПРИВІТАЙ"
    1. Ти маму нашу рідну сьогодні привітай,
    Про маму нашу рідну ти пісню заспівай.
    Приспів:
    Про мою, про мою,
    Про мою і про твою,
    Про найкращих мам усіх,
    Мам хороших, дорогих.
    2. Нас мама доглядає, нам весело рости,
    Про тебе мама дбає, так дбай про неї ти.
    (Дітям).
    Підійдіть і привітайте мам, бабусь зі святом.
    (Вручення подарунків).
    Слово від батьків. Годинник невблаганно відбиває лік останніх хвилин нашого родинного свята.
    Як приємно дивитись на вас, дорогі діти, веселих, милих, щирих. Дякуємо вам за подарунки, за пісні, за те, що ви є у нас такі хороші.
    Вчителька. То ж бережіть і шануйте своїх близьких та рідних, турбуйтеся про них. Не забувайте стежини до рідної неньки, будьте слухняними і вихованими дітьми.
    Учениця.
    Ми співали й танцювали,
    Поздоровлення читали.
    А тепер усі до чаю:
    Стіл святковий накриваєм.

    Н.К. Єлезева, вчитель
    м. Ірпінь, Київська обл.

    elenkislicina@gmail.com
    Elen1961@list.ru
    Скайп elen19612

    Буду рада всех видеть в моей мастерской :Веселые минутки для малышей от Елены Кислициной.
    http://forum.in-ku.com/forumdisplay.php?f=481
    Мой канал №1 https://www.youtube.com/channel/UChy...FQrkJDfM2437fQ
    Формула успеха: вставайте рано, работайте упорно, найдите месторождение нефти.

  28. 3 пользователей поблагодарили Elen2 за это полезное сообщение:

    mria67mria67 (01.02.2021), Oleg_nvk (05.02.2021), ИннаНичога (17.01.2018)

  29. #15
    Авторитет Аватар для Elen2
    Регистрация
    11.01.2009
    Адрес
    Украина Одесская обл.
    Сообщений
    34,938
    Поблагодарил Поблагодарил 
    37,468
    Поблагодарили Поблагодарили 
    78,898
    Поблагодарил в

    9,197 сообщениях

    По умолчанию

    Мамо рідна, хай святиться твоє ім'я


    Мета. Виховувати любов, повагу до найсвятішої людини на землі - матусі, виховувати чуйність, доброту, милосердя, лагідність, вдячність.

    Ведуча.
    Дитина і мати. Картина звичайна.
    А все ж наче сонця промінням осяяна.
    Блакитом мальована, сонцем залита,
    І стежками чаром веселки сповита...
    Загорнена в вічність... В безмежні простори
    І краща, ніж земних митців архитвори.
    В ній все те найкраще, що має Вселенна:
    її малювала рука божественна.
    Чисті звуки серця - і біль, і сліз море,
    Посвята і розкіш, і щастя, і горе...
    Дитина і мати. Картина звичайна.
    Життя все нового - незбагненна тайна.
    Мати - всього початок, Мати - берегиня роду людського. Незмірну любов, ласку, ніжність і тепло дарує вона своїм дітям, оберігаючи їх і дім. Її святою завжди називали. Мати народжувала дитину, співала їй пісень, вчила добра і любові, навчала охайності, працьовитості...
    Вчитель.
    Дорогі гості! Милі, добрі наші жінки, жінки-доньки, жінки-трудівниці, жінки-матері, жінки-бабусі.
    Дозвольте в цей теплий весняний день сердечне привітати вас з Днем матері, побажати здоров'я, миру і сімейного благополуччя. Сьогодні ми з вам зібрались, щоб згадати своє дитинство, переглянути сторінки власного життя, щоб поговорити про найдорожчу, найближчу людину, про людину, перед якою ми завжди в неоплачуваному боргу.
    І ця людина називається прекрасним, гордим іменем - мати. Мати, тільки вона нічого не пожалкує для своєї дитини, це вона у хвилину небезпеки ніколи не згадає про себе, все віддасть для того,щоб захистити свою дитину, зазнає будь-яких труднощів, щоб жилось їй краще. Віддасть всю свою мудрість, тепло свого серця, своє здоров'я.
    Материнська любов не знає кордонів страху, сумнівів, розрахунків. Вона очищає нас, зігріває, зупиняє нас перед безоднею. Мати тяжко страждає, якщо її дітей спіткало лихо, і розцвітає, стає молодшою, веселішою, сильнішою, коли бачить,
    що її діти виросли порядними людьми. Мати - захист і притулок для дитини - вона її опора і совість. Все-все, що є в нас найкращого, все від неї, від рідної неньки.
    Скоро виростуть наші діти, і мені хочеться, щоб кожен із вас проніс через усе життя слово "мама". Як би далеко чи близько ви не були, завжди повинні відчувати серце матері, бачити її очі, які не досипали ночей, руки, які пестили вас у дитинстві, чиї кроки і душа завжди ідуть з нами життям, підтримують нас у годину радості й печалі.
    (Звучить "Пісенька про неньку", вірші й музика М.Безкоровайного).
    Добрий день вам, люди добрі,
    Що сидять у нас в господі,
    Раді з святом вам вітати,
    Щастя і добра бажати.
    Гостей дорогих ми вітаємо щиро -
    Стрічаємо з хлібом, любов'ю і миром.
    Шановна родино!
    Просимо вас на хліб, на сіль.
    На наше свято урочисте.
    (Діти в українських костюмах на вишиваному рушникові підносять матерям і бабусям хліб-сіль. Звучить у грамзаписі пісня П.Майбороди та А.Малишка "Пісня про рушник").
    Нехай світанок травневим святом
    Над цілим світом зоряно цвіте.
    Хай сяє сонцем в серці слово "мати",
    Таке незгасне, вічне і святе.
    Мама, мати, матуся! Скільки спогадів і тепла таїть це слово, бо так ми звертаємось до найближчої, найдорожчої, найдобрішої, найкращої, наймилішої для нас людини.
    (Звучить пісня "Мамо, мамо, мамочко").
    Мати, матінка, матуся,
    Мама, мамочка, мамуся,
    Називаю тебе я,
    Рідна ненечко моя!
    Підняли мене з колиски
    Ніжні руки мами,
    Берегли від горя-лиха
    Днями і ночами.
    Вчили на землі стояти,
    І ходити вчили,
    І коли бувало важко,
    Додавали сили.
    Працьовиті та невтомні,
    Ласкою зігріті,
    Руки мамині для мене
    Найсвятіші в світі.
    Нема в цілім світі,
    Всім вам признаюся,
    Кращої матусі,
    Як моя матуся.
    А моя наймиліша
    Зі всіх людей ненька.
    Тиха, мов голубка,
    Щира і миленька.
    Я свою матусю
    Щиро так кохаю,
    Що і розказати
    Не вмію, не знаю.
    Коли я хворенька,
    Прийде моя ненька.
    Тільки раз погляне,
    Мені легше стане.
    Над матері в світі
    Немає опіки.
    Материне серце -
    То найкращі ліки.
    (Звучить пісня "Гарно поряд з мамою").
    Чи є в світі щось світліше,
    Як мамині очі,
    Що все зорять за дітками
    Як вдень, так і вночі.
    Чи є в світі щось щиріше,
    Як серденько мами,
    Яке б'ється для дитини
    Днями і ночами.
    Чи є в світі щось дорожче,
    Як мама кохана,
    Що трудиться для дитини
    Від ночі до рана.
    (Виконується пісня "Моїй матусі").
    Всі.
    Спасибі, спасибі, мами,
    Що ви тут сьогодні з нами.
    До вас перше наше слово:
    Мами, будьте всі здорові.
    Спасибі, що нас так смачно годували,
    Що нас так пильно доглядали,
    Що, не стуляючи очей,
    Недосипали ви ночей.
    Спасибі вам і за роботу,
    За руки ваші і турботу,
    За те, що кожен день і час
    Ви турбуєтесь про нас.
    За доброту, за ніжність до нас
    Ми дуже вдячні вам в цей час.
    От тому вся дітвора
    Бажає мамам всім добра.
    Мати Божа! Мати Божа!
    Дай здоров'я нашій нені
    І тоді ми назбираєм
    Ярих квітів повні жмені.
    Зберем дзвінки лелійові
    Що найкращі у діброві,
    Нарвемо волошків в полі.
    Мамочці дай щастя, долі.
    На землі одна лиш мати,
    Ти нам мати, там, у небі.
    Ти рятуй нашу матусю
    В небезпеці і потребі.
    Серця наші, наші квіти
    Віддамо тобі в любові.
    Захищай матусю нашу
    Під святим покровом.
    О, Мати Божа, наша єдина,
    Ти - мати в мене, я - твоя дитина.
    Щирою любов'ю буду тя любити,
    Гріхом не засмучу, доки буду жити.
    Пресвятая Діво, світла зорице,
    Ми тебе просим, наша царице,
    Ми тя взиваєм і руки зносим,
    Спасай, спасай нас, усердно просим.
    Ми до тебе прибігаєм і серця приносим,
    І у тебе заступництва молимо і просим:
    Прости гріхи усім нині, мати наша ненько,
    Щоб ми були чисті серцем, як лілея біла,
    Жили слідами добра і честі, Вкраїні служили.
    (Зачитування "Молитви про матір").
    Хоч маленькі ми ще діти,
    Мов весняні дрібні квіти,
    Величаєм у цю днину
    Нашу матір - Україну.
    Присягаєм тобі, мати,
    Рідний народ свій кохати
    І служити до загину
    Спільній неньці - Україні.
    (Звучить пісня "Присяга трьом матерям").
    У мами добрі й ласкаві руки, вона все вміє. У мами вірне і чутливе серце, у ньому ніколи не згасає любов, вона ні до чого не зостається байдужою.
    Наша мама стіл накрила,
    Напекла і наварила,
    Стільки страв смачних,
    Що не з'їсти їх усіх.
    Залишилось ще й на ранок,
    Із вечері - на сніданок.
    Ми сказали коротко:
    Наша мама - золото. (Хором).
    (Вчитель зачитує окремі речення із дитячих творів про маму. Діти виконують танок "Полька").

    НАЙДОРОЖЧЕ СЛОВО
    Мама! Найдорожче слово в світі!
    Де б не був ти, що б ти не робив,
    Назавжди вона твій шлях освітить
    Ніжним серцем, відданим тобі.
    В дні важкі, і в дні, на щастя щедрі,
    Не забудь: вона завжди - в тобі,
    Тож живи, як мама, - щиро й чесно,
    І, як мама, світ оцей люби!
    ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ 3 МАМИ
    Можна у світі чимало зробити:
    Перетворити зиму на літо;
    Можна пізнати все таємниче
    Та підкорити далеч космічну;
    Можна характер свій подолати,
    Штурмом вершини науки узяти;
    Можна пройти крізь пустелі та хащі,
    Тільки без мами не можна нізащо!
    Все найдорожче, що є тільки з нами, -
    Все починається з нашої мами!
    (Звучить пісня "Моя мама").
    Наші любі, добрі мами! Насамперед ми хочемо вибачитися перед вами за те, що іноді засмучуємо вас. Ні, ми не хочемо обіцяти, що більше ніколи не провинимось, але пообіцяємо, що з цього дня будемо завдавати вам менше турбот. Правда, друзі?
    Всі. Так, так. так.

    ВСЕ НЕ ТАК
    Сьогодні все навкруг - не так...
    Чомусь задачка - не проста,
    Чомусь цукерка - не солодка,
    Проміння сонячне - холодне,
    І навіть запахуща диня
    Чомусь не пахне зовсім нині...
    У чому річ?
    Скажу вам прямо:
    Образилась на мене мама...
    Піду пробачення попрошу -
    Хай знову стане все хорошим!

    Дорогі матусі й бабусі! Вивчивши ваше життя, ми сповнились гордістю за вас. А тепер кожен з нас відкриє вам секрет, чому ми пишаємося вами.
    (Розповіді дітей. Звучить пісня "Вишиванка").
    З радісним святом вітаємо
    Наших бабусь дорогих.
    Від щирого серця бажаємо
    Здоров'я міцного,
    Щастя великого всім.
    Ми з нашою бабусею великі друзі,
    Добра і турботлива вона.
    Ми любимо бабусеньку
    Всім серденьком своїм.
    Із нашою бабусею
    Нам хороше усім.
    Не сумуй, дорогенька,
    Що піввіку прожито,
    Що на скроні лягла сивина.
    Ти для нас найдорожча у світі,
    Ти для нас, як і сонце, одна.
    (Діти вручають і зав'язують хустинки. Звучить пісня "Промінці для бабусі").
    Уявіть, що ви приходите додому, а мама сумна, у неї поганий настрій. Які слова дібрати, щоб утішити, полегшити, допомогти?
    Гра "Впізнай свою неньку".
    Гра "Впізнай свою дитину".
    Гра "Перенеси мамину покупку".
    Гра "Зав 'яжи хустину" (для хлопчиків).
    Мати не тільки береже дитину. Вона навчає її усьому: охайності, працьовитості, бо в народі говориться:
    Яка мама, така й донька.
    Який кущ, така й калина,
    Яка мати, така й дитина.
    Мати навчає доньку:
    Тримай хаточку, як у віночку,
    І рушничок на кілочку.

    МАМИН РУШНИЧОК
    Як мама пісню заведе,
    Сідаємо гурточком:
    Сестричка, я, щеня руде,
    Курчата й мудра квочка.
    І розквітають враз слова
    Зелені й василькові,
    Співає мама й вишива
    Всіх нас на рушничкові.
    Виводить голочка швидка
    Стібочок по стібочку
    На полотні мене й Рудька,
    Курчат і мудру квочку.
    Мама вишивала мені
    Квітами сорочку.
    Квіти гарні, весняні.
    - На, вдягай, синочку.
    В нитці сонце золоте,
    Пелюстки червоні.
    Ласка мамина цвіте
    В тому вишиванні.
    Вишиваночку візьму,
    Швидко одягнуся,
    Підійду і обніму
    Я свою матусю.
    В. Скуратів

    (Пісня "Я вишиваю рушничок").
    Рушники - обереги людей. Вони супроводжували людину від перших днів до останку.
    (Танок з рушниками. Учень загадує загадки, а всі відповідають).
    Який струмочок повсякчас
    Співає ніжно біля нас? (Мамин голос)
    Яке колосся золоте
    Вниз вершечками росте? (Мамині руки)
    Які дві зірки знаєш ти,
    Завжди нам сяють з висоти? (Мамині очі)
    А що широке, як земля,
    Та не займа чужі поля? (Мамина душа)
    (Звучить пісня "Мамина колискова").
    Милі наші бабусі, матусі,
    Ми вам шану складаєм
    І признатись мусим,
    Що без вас нас немає.
    Ви нас, рідні, зростили,
    Нам життя дарували
    І безмежно любили,
    Від біди захищали.
    Тож сьогодні ми хочемо
    Вам спасибі сказати
    За недоспані очі,
    За тривоги багаті.
    Низький уклін вам, наші милі, рідні, дорогі матусі й бабусі.
    (Діти вручають подарунки - рукавички-прихапці, виготовлені власноруч. Звучить пісня "Сонечко всміхнулось").
    Дарунків, золота не маєм,
    Щоб до ніг тобі зложити,
    Однак тут спільно присягаєм,
    Що доки тільки будем жити,
    Любов сердець своїх маленьких
    Тобі дамо, кохана ненька.
    Друзі! Говорімо своїм ненькам ласкаві слова щоднини.
    Бо хто ж боронить нас від усіх бід?
    Нема того краму, щоб купити маму.
    На сонці добре сидіти, а біля матері добре жити.
    Матері ні купити, ні заслужити.
    Материн гнів, як весняний сніг: рясно випадає, та скоро тане.
    Мати одною рукою б'є, а другою гладить.
    На сонці тепло, а біля матері добре.
    У кого є ненька, в того і голівонька гладенька.
    Нема цвіту білішого, як цвіт на калині,
    Нема в світі ріднішого, як мати дитині.
    (Звучить пісня "Маму шануй"),
    Пам'ятаймо, любі діти,
    Пам'ятаймо завжди з вами,
    Що для нас в усьому світі
    Найдорожчі - наші мами.
    Нам, маленьким і дорослим,
    Все дають вони з любов'ю -
    Ніжне серце, світлий розум,
    Силу нашу і здоров'я.
    А як вивчитесь з літами,
    Вдячні мамі за турботу,
    І поїдете від мами
    В інший край десь на роботу,
    Хай усі запам'ятають:
    І листи, і телеграми
    Шліть туди, де їх чекають,
    Виглядають ваші мами.
    (Звучить пісня "Рідна матінка").
    І скільки б не було тобі років - п'ять чи п'ятдесят - тобі завжди потрібна мама, її ласка, погляд. І чим більше любові до мами, тим світліше й радісніше її життя.
    Борг перед мамою не можна виміряти ніякою міркою, не можна заплатити повністю. Умійте відчувати серце матері. Умійте бачити в її очах мир і спокій, щастя і радість, тривогу і хвилювання.

    К.П. Кравченко, вчитель музики
    м. Хорол, Полтавська обл.

    elenkislicina@gmail.com
    Elen1961@list.ru
    Скайп elen19612

    Буду рада всех видеть в моей мастерской :Веселые минутки для малышей от Елены Кислициной.
    http://forum.in-ku.com/forumdisplay.php?f=481
    Мой канал №1 https://www.youtube.com/channel/UChy...FQrkJDfM2437fQ
    Формула успеха: вставайте рано, работайте упорно, найдите месторождение нефти.

  30. 3 пользователей поблагодарили Elen2 за это полезное сообщение:

    mria67mria67 (01.02.2021), Oleg_nvk (05.02.2021), ИннаНичога (17.01.2018)

Страница 1 из 55 123451151 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru