Страница 1 из 9 12345 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 15 из 129

Тема: День знань

  1. #1
    Местный Аватар для Ирма 77
    Регистрация
    01.02.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    313
    Поблагодарил Поблагодарил 
    823
    Поблагодарили Поблагодарили 
    334
    Поблагодарил в

    113 сообщениях

    По умолчанию День знань

    Цитата Сообщение от Kruxitka Посмотреть сообщение
    Девочки, поделитесь, пожалуйста, сценарием до Дню знаний. Желательно на украинском языке. Буду очень благодарна.
    я проводила такой праздник, это с какого-то журнала, не помню.
    ДЕНЬ ЗНАНЬ

    Звучить урочиста музика, й до зали вхо¬дить Ведуча (вихователька).
    Ведуча. Вітаю вас, діти! Доброго першовересневого дня, який для всіх, хто навчається, є Днем знань; у вас розпочалися, можна сказати, тру¬дові будні. Наступного року ви піде¬те до школи, а тут, у дитсадку, набу¬ваєте найперших знань і вмінь.
    За ширмою чути якесь вовтузіння й голос: "Агов, де ви?" Звідти визирає Незнайко (дорослий).
    Незнайко. Здрастуйте! До вас не¬можливо дістатися! А ще кажуть, що доступ до знань відкритий усім.
    Ведуча. Звичайно, всім! А ти, Не¬знайку, хочеш ходити до нас у дит¬садок?
    Незнайко. Так, хочу! Я чув, що тут зможу багато чого навчитися, то й з мене вже не глузуватимуть.
    Ведуча. Діти, приймемо Незнай¬ка до нашого дитячого садка? (— Так!) Гаразд, хлопче, ходи до нас! Зараз ми мандруємо до Скарбниці Знань, тож приєднуйся — буде цікаво.
    Звучить пісня старої Шапокляк. З-за ширми, наспівуючи й пританцьовуючи, з'являється Шапокляк (Її роль виконує дорослий).
    Шапокляк. Я бачу, ви хочете по¬трапити до Скарбниці Знань? А вам відомо, що дістатися туди нелегко? Та й, до того ж, щоб відчинити її, по¬трібний чарівний ключ знань.
    Незнайко. Де ж він?
    Шапокляк (сміється). А я його сх вала! Знайти ключа можна лише то, коли подолаєте шлях випробувань. Сумніваюся, що ви на це здатні.
    Ведуча. А ми нічого не боїмось. Чи не так, друзі? (- Так!) Розкажи нам що ми маємо виконати.
    Незнайко. Я теж спробую. Нехай я й Незнайко, але не Нехочко, отак!
    Шапокляк. Ви все одно не впораєтеся з усіма завданнями, які вас чекають. До речі, в мене є конверт із підказкою, де схований ключик. Ха-ха-ха, але я вам його не віддам. (Шукає в сумці, в кишенях). Де ж він? Загубився!
    Ведуча. Діти, погляньте, он якийсь конверт. Чи не той, що з підказкою?
    Незнайко (підбирає, розкриває). Тут здається, клаптик карти, я відгадав. Але чому клаптик? Де ж уся карта?
    Шапокляк. Навіть не намагайтесь розібратися, куди треба йти за ключем, — не такі ви й розумні!
    Ведуча. А ми поміркуємо всі разом і розберемося. Чи не так, діти (— Так!) Я гадаю, що, крім цього клаптика, існують також інші, і їх ми маємо віднайти й скласти цілу карту. Хто скаже, як це можна зробити?
    Дівчинка. Мабуть, нам треба виконувати по черзі завдання, про які казала стара Шапокляк.
    Хлопчик. І щоразу ми зможемо за¬робити за це нову частинку карти.
    Незнайко. Я все зрозумів! Не гай¬мося й швиденько ходімо шукати чарівний ключ знань.
    Ведуча ділить дітей на два гурти — "Зірочки" та Дзвіночки", роздає відповідні емблеми (на стрічці), й діти вдягають їх на шию.
    Гурт "Зірочки" разом із вихователем пер¬ший вирушає на пошуки ключа, орієнтую¬чись на ту частину карти, яка в нього є.
    1. ,,Осінній пензлик”
    Діти підходять до ширми, прикрашеної осіннім листям. Тут же стоять мольберти з малюнками-завданнями. З-за ширми вихо¬дить Осінь (дорослий).
    Осінь
    Добрий день, малята!
    Вас вітає Осінь
    І до себе в гості
    Всіх люб'язно просить.
    Ось мольберт я гарний
    Вам підготувала,
    Тут звірят багато
    І хаток чимало.
    Та на цій картині
    Звірі заблукали —
    Не знайшли стежини
    Й дому не дістались.
    Ми їм допоможем,
    Чи не так, малята?
    Пензлики візьмемо —
    Хай ідуть до хаток.
    Осінь із вихователем роздають дітям пенз¬лики, вже вмокнувши їх у баночку з фа¬рбою будь-якого кольору. Кожен малює пензликом доріжку від обраного звіряти до його хатинки.
    Осінь. Молодці! Тепер ви можете сміливо вирушати до наступної станції.
    Дає вихователеві частинку карти із зазна¬ченим місцем. Діти-"Зірочки" передають її другому гурту, "Дзвіночкам", а самі сідають. Вихователь показує "Дзвіночкам", куди вони зараз ітимуть.
    2. "Бабуся Забава"
    Діти підходять до української хатини, з-за якої виходить Бабуся Забава (дорослий). Поряд — коробка із саморобними мара-касами та барвистими ковпачками на го¬лову.
    Бабуся Забава
    Я — Бабуся, звусь Забава,
    І весела, і ласкава,
    Ще й люблю я танцювати,
    А зі мною — всі малята.
    Нумо в руки маракаси,
    Ковпачки вдягніть гарненькі,
    Дружним танцем звеселяйте
    Ви бабусеньку стареньку.
    Бабуся Забава й Ведуча роздають марака¬си, допомагають вдягнути ковпачки. Діти танцюють під українську народну мелодію, повторюючи рухи за Бабусею.

    Бабуся Забава. Дякую вам, маля¬та! Ви мене добре розважили. Ось чер¬гова підказка про ключ. Щасти вам!
    Віддає вихователеві час¬тинку карти. Той показує її "Зірочкам", запрошуючи цей гурт продовжити шлях до наступної станції. "Дзві¬ночки" відпочивають.

    3. ,,Царство Нептуна"
    Діти підходять до надув¬ного басейну, біля якого стоїть Нептун (дорослий) із бризкалкою у руках.
    Нептун
    Я — Нептун, я цар морів,
    Дужчий я за всіх царів.
    Я навчаю вас, малят, —
    І дівчаток, і хлоп'ят —
    Плавати, мов кораблі,
    Поміж хвиль, на мілині.
    Нумо, діти, в ряд ставайте
    І зі мною дружно грайте:
    Вас кропитиму водою —
    Не простою, а морською.
    Як покличу — підбігайте,
    А від бризок утікайте.
    Нептун кличе дітей до себе, а коли вони близько, бризкає на них водою — діти тікають. Так повторюється кілька разів.
    Нептун. Молодці, всі ви сильні й спритні. Ніхто не змок від моїх бри¬зок. Ось вам наступні завдання. У добру путь!
    Одержавши третю частинку карти, вихова¬тель запрошує гурт "Дзвіночки" продовжи¬ти мандрівку, а "Зірочки" сідають.
    4. "Осінній пензлик"
    Тепер "Дзвіночки" підходять до ширми з осіннім листям, біля якої стоїть мольберт із малюнком-завданням. З-за ширми знову виходить Осінь.
    Осінь
    Добрий день, малята!
    Вас вітає Осінь
    І до себе в гості
    Всіх люб'язно просить.
    Ось мольберт я гарний
    Вам підготувала —
    Стовбур чарівний тут —
    Тільки листя мало.
    Дам усім я по листку,
    Трохи клеєм помащу,
    Й оживе, мов чар-слівце,
    Наше диво-деревце.
    Осінь із вихователем роздають жовті й оран¬жеві паперові листочки, трохи змащені клеєм. Діти прикріплюють їх до гілочок, одягаючи дерево в осіннє вбрання, й одер¬жують нову частинку карти. Настає черга гурту "Зірочки" виконувати завдання на наступній станції.
    5. "Весела лічба"
    Діти підходять до столу, за яким сидить Цариця Математики.
    Цариця Математики
    Знайте, хлопчики й дівчатонька.
    Я — Цариця Математики.
    Ця наука найточніша,
    Найдавніша й наймудріша.
    Лише я вам розділю,
    І додам, і відніму,
    І зрівняю, і помножу...
    Я багато чого можу.
    Ніколи нам ґав ловити —
    Зараз будемо лічити.
    Разом весело пограєм
    І лічилки пригадаєм.
    Далі промовляють кілька знайомих лічи¬лок — Математика визначає найкращу, й обрана нею дитина лічить учасників. Про¬водиться рухлива гра (на вибір вихователя).
    Цариця Математики. Чудово! На вас чекає нове завдання.
    Віддає вихователеві частинку карти, і той запрошує до наступної станції гурт "Дзві¬ночки".
    6. "Царство Нептуна"
    Вже ці діти підходять до надувного басей¬ну, де на них також чекає Нептун.
    Нептун
    Я — Нептун, я цар морів.
    Дужчий я за всіх царів!
    Я навчаю вас. малят, —
    і дівчаток, і хлоп'ят —
    Плавати, мов кораблі.
    Поміж хвиль, на мілині.
    Нумо, діти, в ряд ставайте
    І зі мною дружно грайте.
    Я швиденько перевірю,
    Чи впізнаєте ви звірів:
    Якщо звірі ті морські,
    Плескайте щосили всі.
    (Показує оплески)
    А коли вони не з моря.
    То крутіть ви головою.
    (Крутить головою).
    Почергово показує дітям картинки із зоб¬раженням різних тварин — наземних і морських, діти плескають у долоні або крутять головою. У разі потреби Нептун допомагає. Обов'язково має прозвучати назва кожної тварини..
    Нептун. Молодці, впорались із моїм завданням! Ось вам наступне (віддає частинку карти). Хай щастить у дорозі!
    7. "Бабуся Забава"
    Настає черга гурту "Зірочки". Діти підхо¬дять до Бабусиної хатинки.
    Бабуся Забава
    Я — Бабуся, звусь Забава!
    І весела, і ласкава.
    Ще й люблю я танцювати,
    А зі мною — всі малята.
    Бубонці ось та дзвіночки.
    Гарні шапочки й віночки.
    Ви беріть оце, вдягайте !
    Бабусю звеселяйте.
    Бабуся Забава й Ведуча роздають дітям бубонці, допомагають вдягти віночки й шапочки. Діти танцюють під українську народну мелодію, повторюючи рухи за Бабусею. Бабуся дякує їм і віддає частинку карти, яку "Зірочки" передають другому гуртові.
    8. "Весела лічба"
    Дзвіночки теж підходять до столу, за яким сидить Цариця Математики.
    Цариця Математики
    Знайте, хлопчики й дівчатонька,
    Я — Цариця Математики,
    Ця наука найточніша,
    Найдавніша й наймудріша.
    Лише я вам розділю,
    і додам, і відніму,
    І зрівняю, і помножу...
    Я багато чого можу.
    Тож не час ловити ґав —
    Три задачі дам я вам.
    Ви їх дружно розв'яжіть
    І нам відповідь скажіть.
    Математика читає віршовані задачі, пока¬зуючи відповідні малюнки, а діти роз¬в'язують їх.
    1. Здибав Зайця Колобок,
    Перестріли його й Вовк,
    І Ведмідь, і хитрий Лис —
    Так було давно колись.
    Нумо звірів додавайте.
    І нікого не минайте.
    (Відповідь: 4)
    2. Мама Танечці купила
    Двох ляльок і крокодила.
    Старший брат її Кирилко
    Ще й додав сестрі мотрійку.
    Скільки іграшок Тетянка
    На свій день дістала зранку?
    (Відповідь: 4)
    3. П'ять хустинок — вам дарунки:
    З них у двох є візерунки.
    У скількох його немає?
    Хто із вас уже це знає?
    (Відповідь: 3}
    Цариця Математики хвалить дітей і віддає вихователеві останню частинку карти. Той складає усі частини (вони на липучках) і повертається з дітьми на місця.
    З'являється стара Шапокляк.
    Шапокляк. Вибачте мені, я більше не буду робити капостей. Можна я ходитиму до вашого дитсадка? Мені теж хочеться потрапити до Скарбниці Знань!
    Ведуча. Діти, вибачимо? (— Так) Але щоб дістатися Скарбниці Знань нам, пам'ятаєте, потрібний чарівний ключ. А ми його й досі не знайшли хоча пройшли всю дорогу.
    Шапокляк. Гаразд, тепер я допоможу вам. Але щоб ключ з'явився вам треба ще дещо зробити наостанок. Ви готові? (- Так!)
    Ключик цей такий цікавий!
    Та не завжди він слухняний.
    Ви поплескайте гучніше,
    Щоб згори спустився швидше.
    Діти встають і голосно плескають у долоні Шапокляк смикає за кінчик шнурка, пере тягнутого через карниз гардини на вікні, - з'являється "казковий" ключик, прив'язаний угорі до шнурка. Він трохи опускається й зупиняється (в надувній кульці можна)
    Незнайко. Погляньте, з'явився ключик! Але як нам дістати його?
    Шапокляк
    Щоб не збився він з дороги.
    Підключити варто ноги.
    Разом тупайте, малята,
    Тупайте ключу завзято!
    Діти тупають ногами. Шапокляк знову смикає шнурок — ключ опускається вже до половини
    Незнайко. Але й тепер не дотяг¬немося.
    Шапокляк
    Щоб ключ у руки взяти
    його тепер дістати,
    Дружно плесь над головою,
    Однією стриб ногою,
    і сміємось веселенько —
    Ключ ми вхопимо швиденько.
    Діти виконують загадані рухи, й ключ опус¬кається, як треба. Незнайко хапає його.
    Незнайко. Ура! Ми знайшли ча¬рівного ключа і вже зможемо відкри¬ти для всіх нас Скарбницю Знань!
    Віддає ключа Ведучій і разом із старою Шапокляк приєднується до дітей, які вихо¬дять із зали.

    Добавлено через 58 минут
    Допоможіть будь ласка! Потрібен сценарій до дня Перемоги на середню групу!
    Последний раз редактировалось Ирма 77; 22.02.2010 в 17:25. Причина: Добавлено сообщение

  2. 3 пользователей поблагодарили Ирма 77 за это полезное сообщение:

    Parh0menk0 (13.08.2019), Анас (25.08.2021), ИннаНичога (19.08.2017)

  3. #2
    Авторитет Аватар для катя 98
    Регистрация
    13.01.2010
    Адрес
    киевская обл.
    Сообщений
    8,420
    Поблагодарил Поблагодарил 
    7,900
    Поблагодарили Поблагодарили 
    15,378
    Поблагодарил в

    2,466 сообщениях

    По умолчанию День знань

    СВЯТО ЗНАНЬ
    Ведуча: Дорогі діти! Швидко літо промайнуло – як три коротких дні! І знову осінь. Сьогодні перше вересня –початок осені і свято – День знань.
    Ваші старші братики та сестрички пішли у школу а ви стали на рік старші і теж скоро підете у школу а поки що тут у садочку набуваєте перших знань та вмінь.
    Діти: 1.Сьогодні свято - радісно багате ,
    Сьогодні всі шановні мами й тата
    Діток своїх веселих та завзятих
    До дитсадочку дружно привели.
    2. Повсюди: у школах і в нашому садочку
    Навчання піде в цій порі.
    Сидіть тихенько лялечки в куточку
    Бо вчитеся час дітворі .
    3.Засмагле літечко, прощай ! В віконце вересень постукав.
    В країну Сонця , Миру , Знань він поведе всіх нас за руку.
    4. І ось вона настала та хвилина
    коли наш дзвоник продзвенить.
    Нехай дзвенить – веселий, галасливий,
    Хай буде рік для нас усіх щасливий !
    Пісня про дит.садок
    Ведуча. Тож вітайте всі гучними оплесками цей чудовий, ні з чим не зрівняний день а дзвоник наш пролунає саме для вас !
    ( Дзвонить та йде по колу під оплески дітей)
    Нехай зігріває вас сонечко ясне ,
    Нехай кожен день скарби знань відкриває,
    Чекає навчання в садочку прекрасне
    Країна сонячних знань всіх щиро вітає.
    ( під музику заходить дорослий – Буратіно з портфелем .)
    Буратіно: Доброго дня дітки! Я шукаю садочок « Чебурашка» чи не допоможете мені його знайти ?
    Ведуча: Ти прийшов саме в цей садочок і не запізнився на наше свято .
    Буратіно: Ой як чудово! Я хочу всіх –всіх привітати з днем знань і побажати гарних успіхів в цьому навчальному році. А ще я хочу вам подарувати подарунки! Хочете дізнатися які ? Відгадайте спочатку мої загадки:
    - В сумці зошити й буквар. Хто до школи йде ? (школяр);
    -Довгі палички кругленькі, сині, жовті, червоненькі. На папері походили кольори свої лишили. (олівці);
    -Дуже я потрібна всім – і дорослим і малим. Всіх я розуму учу, а сама завжди мовчу!(книга).
    Молодці ! Ви всі загадки відгадали і я дарую вам свою « Азбуку» та чарівний золотий ключик. Їм можна відкрити двері до скарбниці знань. Ось мої подарунки – тримайте ! (хоче дістати з сумки ).
    (Забігає Карабас та забирає сумку)
    Буратіно: А ну віддай! Тебе, Карабас - Барабас на свято не запрошували! Віддавай подарунки!
    Карабас: Я вам нічого не віддам! Бачу що ви зібралися Країну знань моїм золотим ключиком відкрити? Нічого у вас не вийде ! Я заховаю цей ключик і азбуку і ви туди не потрапите!
    Навіщо вам навчатися – краще лінуватися та на ліжечку повалятися !
    Ведуча: Невже ти не хочеш навчитися рахувати , читати, малювати , зарядку робити та співати ?
    Карабас : Ні не хочу!
    Буратіно : А давайте спробуємо переконати тебе що вчитися це дуже цікаво !
    Карабас: Ну-ну давайте ! Якщо в вас це вийде – віддам ваші подарунки. А ні - то всіх вас зроблю своїми ляльками у моєму театрі. Згодні ?
    Ведуча: Добре , ми спробуємо . А поки що сідайте ось тут біля мене і подивиться . До нас завітало на свято багато гостей. А ось і перша гостя – Українська мова. Наші діти у садочку вчаться читати ,співати та говорити саме на рідній мові .
    Дитина « Українська мова» :
    Я ваша мова рідна , Українська. Дзвінкоголоса , ніжна , чарівна.
    Прекрасна , ніби пісня материнська . Я завжди з вами – вірна вам слуга.
    Пісню заспівайте - рідну мову привітайте !
    ( Діти співають «Ой є в лісі калина»)
    А тепер виконайте мої завдання .
    Буратіно: А ну подивимось . Потрібно з букв зібрати слова .
    Карабас: Я спробую ! Побачите що я і без навчання усе знаю та вмію .
    Ведуча : Добре , спробуй. Потрібно на дошці викласти слова « Мама» та «Мир».
    ( Карабас викладає невірно)
    Буратіно: Діти, хіба вірно склав слова Карабас ? Ні . Хто складе слова ? ( двоє дітей складають )
    Ведуча: Залишайся , гостя на нашому святі!
    А ось і друга гостя – математика. У нас діти теж Ії вивчають дуже старанно.
    Математика : Математика-наука точна і серйозна.
    І прожити без мене навіть дня не можна.
    Щось купити в магазині , гроші полічити,
    Чи задачку розв’язати , гостей запросити.
    Тож вивчайте цю науку старанно , серйозно
    І тоді усі завдання виконати просто .
    Ведуча: А ну давай свої завдання ! Слухайте уважно.
    На травиці біля хатки метушаться цуценята. Двоє білих наче сніг , один чорний. Скільки всіх ? (3)
    Карабас: Я знаю ! 5 ! Ні , 7 ! 10 !
    Буратіно : А ну що скажуть діти ? Хто порахував ? Наступну задачку можна я прочитаю?
    По дорозі зайчик біг , ніс 5 яблук на пиріг. Одне впало , покотилось. Скільки яблук залишилось ? (4)
    Карабас : Я знаю ! Не залишиться і жодного ! Тому що я і яблука , і зайчика теж з’ ім !
    Ведуча: Який же ти невихований та і рахувати не вмієш . А що діти скажуть ?
    Наступна : 5 цукерок Толя мав. Дві цукерки мамі дав , 2 – малій сестриці Олі. Скільки залишилось в Толі ? (1)
    Карабас: Я з’ ім усі цукерки і тому нічого не залишиться !
    Ведуча: а діти яке вважають ?
    Всі завдання з математики виконали.І ти теж будь з нами! Вітаємо наступну гостю. Як тебе звати ?
    Фізкультура: Я принцеса Фізкультура. Маю гарну я фігуру ,
    Я і сильна і швидка , і моторна , і метка.
    Ну а ви , малята любі , фізкультурі справжні друзі ?
    Покажіть на що гаразд – На зарядку всі вставайте в цей же час !
    (Всі встають по колу і виконують разом з героями зарядку )
    Карабас : А як же спортивні ігри ? Я хочу погратися !
    Ведуча: А в яки ігри ти хочеш пограти ?
    Карабас пропонує естафети .
    Ось тепер можна і відпочити !
    Ведуча: сідайте на місця і зустрічаємо наступну гостю. А принцеса фізкультура теж сідай з дітками!
    Лунає пісня і музика звучить – принцеса музика назустріч нам летить !
    Музика: Пісню люблять всі малята. Без пісні – свято – не свято
    Бо пісня настрій підіймає , серце і душу звеселяє .
    Карабас: А я обожнюю співати ! Маестро ! Музику мені ! Ось послухайте : А-А-А-А !
    Ведуча: Погано ти співаєш ! А Наші дітки на музичних заняттях будуть вчитися і співати, і танцювати , і на інструментах грати.
    Буратіно : А поки що давайте пограємо у музичні стільці! Ось послухайте правила гри: Всі ставлять по колу стільці а в середину стає дитина –диригент. На стільці кладуться муз інструменти і під музику діти бігають навколо стільців. Диригент диригує а з закінченням музики всі займають місця разом з диригентом і грають на інструментах під музику. Кому не вистачило стільця – стає диригентом .
    ГРА «Музичні стільці»
    Ведуча :Ще одна принцеса з нами! Сідай,будь ласка!
    В нашому садочку люблять мистецтво, до малювання тут мають хист.
    Творять шедеври руки майстерні , речі тут мають красу і блиск !
    Зустрічаемо наступну принцесу !
    Праця : Якщо любите ви малювати , вирізати , клеїти ще й вишивати -
    Вам до мене час завітати. Я художня праця ,лінуватися вам не час.
    Бо чому навчитеся у садочку – знадобиться вам не раз .
    Карабас : А я вмію малювати ! Ось який портрет я намалював ! Правда я схожий ? (показує карикатуру )
    Буратіно:: Ну хіба так малюють ? Діти навіть з заплющеними очима малюють краще !
    ( Гра « намалюй сонечко з заплющеними очима» на дошці )
    Карабас: Да ! Дійсно мені потрібно ще багато вчитися щоб стати такими як ви ! А можна я з вами залишуся тут у садочку і ви мене всьому навчите ?
    Ведуча: Дітки ви згодні? Тільки віддай нам ключ знань щоб ми змогли відкрити наші двері до скарбниці знань !
    Карабас: Віддам якщо запросите мене на танок ! Ведуча , усі герої та діти танцюють
    Танок «Каченят» (діти не сідають а залишаються у колі)
    Карабас : Гарно ви танцюєте! . Я хочу вам на закінчення свята подарувати теж подарунки з свого лялькового театру. Ось ці яскраві кульки ! Нехай вони вам подарують гарний настрій ! І заберіть ваші дарунки (віддає сумку та роздають кульки разом з Буратіно)
    Ведуча: Ось ми і відсвяткували наше перше свято в цьому навчальному році. Я хочу щоб на кінець ви ще раз подивилися на прекрасних принцес тому що саме ці науки ми будемо вивчати у нашому садочку.(Перечислює)
    Буратіно: Нехай ця осінь золота вам подарує рік щасливий.
    Щоб не згасала доброта , здоров я , радощі і сила.
    Ведуча : Щоби ваш почесний труд був плідний як багата осінь
    І кожен день , що йде новий хай тільки щастя вам приносить !
    Успіхів вам дорогі діти. Ось наша книга по який ми будемо навчатися і золотий ключик ! (дістає з сумки ) А тепер ми цим ключем відкриємо скарбницю знань яка знаходиться в кожній групі і разом з вашими вихователями будемо старанно всьому навчатися. До побачення усім – і дорослим і малим !Всі разом з героями виходять.
    Атрибути : 1. Кульки всім дітям
    2. Портфель з Буквариком , ключиком та загадками для Буратіно.
    3.Літери для гри «МАМА» «МИР»
    4.Задачи для математики
    5.Муз. інструменти для гри з стільцями
    6 Для естафети атрибути
    7 Дошка з мольбертом та маркером та портрет Карабаса
    8. Диски з піснями .
    9. Дзвоник
    Д іти : Укр.. мова , математика, фізкультура, музика, праця .Всього дітей з віршами-9 .
    Дорослі : Карабас , Буратіно , ведуча .

    Добавлено через 2 минуты
    Правда дети не ходили пришлось всех принцесс(математика, физ-ра и др. ) в последний день делать тоже взросліми персонажами. А само свято прошло очень даже !
    Последний раз редактировалось катя 98; 02.03.2010 в 13:11. Причина: Добавлено сообщение
    [IMG][/IMG]
    МЕНЯ ЗОВУТ СВЕТЛАНА
    Моя мастерская тут http://forum.in-ku.com/showthread.php?t=142126

  4. 4 пользователей поблагодарили катя 98 за это полезное сообщение:

    Kolpachiha (23.08.2019), Parh0menk0 (13.08.2019), ИннаНичога (19.08.2017), Таня Слипченко (07.12.2016)

  5. #3
    Авторитет Аватар для Elen2
    Регистрация
    11.01.2009
    Адрес
    Украина Одесская обл.
    Сообщений
    34,938
    Поблагодарил Поблагодарил 
    37,468
    Поблагодарили Поблагодарили 
    78,900
    Поблагодарил в

    9,197 сообщениях

    По умолчанию

    Сценарій Першого вересня

    Звучать фанфари.

    1-й ведучий

    Літо осені у вічі

    Синім вересом глядить,

    В сад рожеву айстру кличе

    І метеликом летить.

    2-й ведучий

    У ворота літа дзвонить

    Юний вересень-школяр.

    Золоте калини ґроно

    Осінь хилить на Буквар.

    3-й ведучий

    Літо, літо, тепле літо,

    Де ти літечко поділось?

    Пролетіло дуже швидко,

    Може, ти мені наснилось?

    Виконується пісня «Літо».

    4-й ведучий. Увага! Увага! Дорогі гімназисти! Любі педагоги! Шановні батьки та гості нашого свята! Ми раді вітати вас у гімназії. Сьогодні 1 вересня — перший день осені. Всі квіти вклоняються у цей день школам, що відкривають свої двері учням.

    1 вересня — це ніжна, лагідна, турботлива пісня батьківських сердець. Діти, та й ми, дорослі, переступаємо поріг дитинства, зазираємо у юність, торкаємося зрілості.

    1 вересня...

    1-й учень

    Хай буде всім нам день оцей, як свято,

    Хай буде щастя в серці у батьків,

    Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий,

    Хай буде радість, вищою від слів.

    1-й ведучий. Сьогодні дійсно свято — свято зустрічі зі школою, своїми вчителями та однокласниками.Але є учні, для яких день не просто свято, а свято величне. Звичайно, ми маємо на увазі тих, хто переступив поріг нашої школи вперше. Приготуйтеся зустріти учнів, що у цей вересневий день йдуть до першого класу.

    Запрошуємо на лінійку найменших учасників нашого свята ~ першокласників разом зі своїми педагогами.

    Звучить музика. До залу входять першокласники.

    2-й ведучий. Ми вітаємо школярів 1-А класу та їхню першу вчительку __. На святковій лінійці учні 1-Б класу разом з класоводом ___.

    3-й ведучий. Дорогі школярі! Любі педагоги! Шановні батьки і гості нашого свята! Урочисту лінійку, присвячену святу Першого дзвоника, початку нового навчального року, оголошуємо відкритою!

    Звучить Гімн України.

    2-й учень

    Ці 90 літніх днів...

    Їх надто мало нам, щоб відпочити,

    їх мало, щоб устигнути, поспіти,

    Щось розпочати, щось ще доробити,

    Та їх багато, щоб усе забути.

    Задачі, вправи — скільки в них мороки!

    І за канікули всі ледве чи згадають,

    Що є таке поняття, як уроки.

    Тож першим нам про школу нагадає,

    Дасть пильні й справедливі установи,

    Урок наш перший дасть і привітає... (директор школи).

    1-й ведучий. Сьогодні на нашому святі багато гостей, які від щирого серця бажають привітати вас. Слово надається __.

    (Виступ гостя.)

    2-й ведучий. Зі словами привітання звертається до нас

    3-й учень

    Який цей день! Весь зітканий з проміння,

    Увесь золотозмінний, голубий,

    Вітає вас, шановні педагоги,

    Хто засіва насіння добра, знань, щедрості й надій.

    Низький уклін вам, вчителі мої,

    Зростання душ міцна основа.

    Хай думка ваша квітне барвінкове,

    Хай творчості не мовкнуть ручаї!

    Звучить музика. Діти вручають квіти вчителям. Звучить пісня про вчителів.

    3-й ведучий. Зараз я надаю слово тим, хто сяде за парти сьогодні, в __ році, а закінчить школу через 11 років — в__ році. Слово — майбутнім випускникам XXI століття.

    (Виступ першокласників.)

    4-й ведучий.У святкові дні завжди приходять вітальні телеграми. Ось і до нас у гімназію по відеозв'язку надійшли поздоровлення від казкових героїв, адресовані першокласникам і всім гімназистам.

    Звучить музика. Виходять казкові герої.

    Попелюшка

    Всім! Всім! Всім!

    "Щоб радість школи не кидала вас,

    Шануйте, малята, наш добрий час.

    Буває, усі сподівання загинуть,

    Якщо запізнитись хоч на хвилину.

    Держіть на годиннику очі та вушка!

    Зі святом вітає вас всіх Попелюшка!

    Буратіно

    Щоб ви не дивились похмуро і косо,

    Ніколи не вчіться писати носом.

    Вінні-Пух

    Щоб не гнітили вас горе та біди,

    Вчасно з'їдайте сніданок й обіди.

    Смачненьким підтримуйте в школі ваш дух

    І будьте такими, як я, Вінні-Пух!

    Ромашка

    Зате, коли буде в навчанні важко,

    «12» в журналі цвістимуть ромашками!

    3-й ведучий

    Ви лиш почнете путь до знань, в науку.

    Ці перші кроки — ой, які важкі!

    Болить спина, і ручка тисне руку

    У ці нелегкі перші місяці.

    Та з вами вихователь, вчитель,

    Від перших днів ведуть за руку вас,

    Помилки виправляють, научають

    Терпіння в нелегкий цей час.

    Слово для привітання надається вчительці 1-го класу.

    (Виступ __.)

    1-й ведучий. На урочистій лінійці 1 вересня, в День Знань, старші учні приймають до своєї гімназичної родини школярів 5-х класів.

    Життя гімназистів мінливе,

    Вирує у світлій оселі.

    Воно, і тривожне, й щасливе,

    У світ розчиняє нам двері.

    2-й ведучий. Цієї урочистої миті дозвольте оголосити наказ-заповідь випускників першокласникам із врученням його тексту до неухильного виконання впродовж усього періоду навчання в гімназії.

    Слово для оголошення наказу-заповіді я надаю __.

    Наказ-заповідь учням 1-х класів

    Юний друже! Ти повинен:

    Любити Батьківщину, рідну мову, шанувати звичаї свого народу.

    Пам'ятай: трава не росте без коріння.

    Гартувати своє здоров'я, свій характер і волю.

    Пам'ятай: у здоровому тілі — здоровий дух.

    1. Бути добрим і милосердним, терплячим, мати самовладання.

    Пам'ятай: жити треба так, щоб тобі було добре, а іншим краще.

    1 Любити свою рідну гімназію.

    Пам'ятай: гімназія — дім вільний, але не свавільний.

    Дотримуватися правил шкільного співжиття, над усе цінувати честь гімназії.

    Пам'ятай: де мир і совіт, там життя наче світ.

    6 Опановувати основи наук, здобувати знання.

    Пам'ятай: пташка красна своїм пір'ям, а людина своїм знанням.

    7. Шанувати вчителя, як батьків.

    Пам'ятай: добре того навчати, хто хоче багато знати.

    Поважати всі народи, їхню культуру, мову, віру і звичаї.

    Пам'ятай: чужого навчайся і свого не цурайся.

    Звучить урочиста музика.

    Одинадцятикласник. А нашим юним друзям, першокласникам, майбутнім гімназистам, ми даруємо символ дитинства — іграшку.

    Звучить весела музика. Одинадцяти класники вручають іграшки першокласникам.

    3-й ведучий. Ніжні й добрі слова і свої подарунки приготували для вас, діти, і ваші батьки, серця яких б'ються сьогодні схвильовано: вони теж починають все з 1-го класу.

    Без сонця не квітнуть квіти, без любові немає щастя, без батьків немає ні поета, ні героя!

    Я запрошую до мікрофона ____.

    Мати. Любі діти. Тривожно, радісно і гарно на душі. Ви сьогодні стаєте на життєву сходинку, яка веде у широкий світ знань.

    Щасти вам! І прийміть від нас святкові подарунки.

    Звучить музика. Діти одержують від батьків кошики з ласощами.

    Батько. Задобрим народним звичаєм благословляємо вас, діти, хлібом і сіллю та цим барвистим рушником. Нехай буде він для вас оберегом на всі роки шкільного життя. А ще, дорогі наші донечки й синочки, ми доручаємо вас вчителям, щоб засівали ваші голівки, немов нивку, житом, пшеницею, щоб зростали ви в школі не пустоцвітом, а сповнені зернами знань.

    (Батьки вручають вчителям хліб-сіль та рушники.)

    4-й ведучий

    Вересень. Сонця повінь.

    Золотиться осінній лист.

    Дім наш знову усмішок повен,

    Ми — його невмирущий зміст.

    Факел знань __ навчального року внести! Випускники __ сповіщають нам про початок нового навчального року.

    (звучать фанфари. Учні виносять факел знань.)

    1-й ведучий

    Святково, буденно, незвично

    Лунає прискорений крок.

    1 срібно, і дзвінко, й заклично

    Лунатиме перший дзвінок.

    Лунає перший дзвоник. Музика.

    2-й ведучий

    Нехай новий навчальний рік буде гарним для кожного з нас.

    3-й ведучий

    Дітям, квітам і деревам

    Сонце стелить світлу путь.

    Теплим ранком вересневим

    В школу діти рано йдуть.

    4-й ведучий

    Йдуть замріяні і чинні.

    Радість ллється через край.

    Зустрічай їх, Україно!

    Рідна школо, зустрічай!

    Добавлено через 5 минут
    Девочки,помню , что выставляла этот сценарий,но не знаю где.Это я писала сценарий и проводила в 2008 году.
    2008р.
    Творчій вечір «Ти з нами, Тарасе!»
    Склала: муз.керівник.КислицинаО.В.
    Мета: Розширити знання дітей про творчість Т.Г.Шевченко,показати, як шанують його в наших домівках.
    Вчити виразно, з правильною інтонацією читати вірші Шевченко и про Шевченка,співати пісні, виховуючи у дітей через образне слово і музику почуття любові до України, рідної мови, свого народу. Викликати бажання читати «Кобзар»
    Обладнання: Портрет Т.Г.Шевченка.

    Хід заняття:
    Дорогі діти! Шановні гості! Сьогодні ми зібралися в цьому залі, щоб відзначити річницю з дня народження Т.Г. Шевченка, який став для України заповітною думою,
    безсмертною піснею.
    9 березня 1814 року в селі Моринцях Звенігородського повіту в сім`ї кріпака
    Григорія І вановича Шевченка народився хлопчик, назвали його Тарасом.
    Прожив він лише 47 років, які стали славою і гордістю українського народу.
    Він написав богато віршів. Його слово полюбив простий народ і назвав своїм Кобзарем.
    5 дітей гр№14:
    Щовесни, коли тануть сніги,
    І на рясті засяє веселка,
    Повні сил і живої снаги
    Ми вшановуєм пам`ять Шевченка.

    Кобзарем його ми звемо,
    Так від роду і до роду
    Кожний вірш свій і поему
    Він присвячував народу.

    Тарасе, наш Кобзарю , всюди
    Приходиш нині ти ,як свій.
    Тебе вітають щиро люди
    На всій україні моїй.

    Я маленька українка лиш 5 років маю,
    А про рідного Шевченка вже багато знаю.
    Він – дитя з під стріхи,
    Він – в подертій свиті,
    Він здобув нам славу, як ніхто на світі.
    І та його слава не вмре , не загине,
    Наш Тарас Шевченко – сонце України.
    Вихователь: Ось перед вами святиня нашого народу – книжка «Кобзар».
    Ця збірка Шевченкових поезій відома й люба кожному українцеві.
    Ми тако ж не раз гортали їі сторінки, читали і вчили деякі вірші,розглядали
    ілюстрації. Хто з вас хотів би прочитать вірш Тараса Григоровича так, як хотів
    би їх почути сам автор?

    Гр.№1

    1. Світає , край неба палає,
    Соловійко в темнім гаї
    Сонце зустрічає.
    ТИХЕСЕНЬКО ВІТЕР ВІЄ,
    Степи, лани мріють,
    Між ярами над ставами
    Верби зеленіють.

    2. «Княжна»
    Неначе писанка село,
    Зеленим гаєм поросло.
    Цвітуть сади , біліють хати,
    А на горі стоять палати,
    Неначе диво , а кругом
    Широколистії тополі,
    А там і ліс, і ліс , і поле,
    І сині гори за Днепром.
    Пісня «Зацвіла в долині»(стр28син уч.)

    Вихователь: Вірші Тараса Шевченка мають незвичайну чудодійну силу.
    Вони добре запам`ятовуються й ниби торкаються струн людської душі.
    Народ легко добирає мелодії до Шевченковських поезій- так народилися чудові пісні,
    Які звучать по всій Україні й виконуються в різних концертних залах світу.

    Гр№5
    1.Зоре моя вечірняя, Воду позичає.
    Зійди над горою, Як широка сокорина
    Поговорим тихесенько Віти розпустила...
    В неволі з тобою. А над самою водою
    Розкажи , як за горою Верба похилилась.
    Сонечко сідає,
    Як у Дніпра веселочка
    Пісня «Реве та стогне Дніпр широкий» (стр105 син сб.)
    (исполняют вихователі)
    Вихователь: Велика любовь до свого народу, до рідної землі, до краси навколишньої природи викликала в Шевченка потяг і до складання віршів, і до малювання.
    Тож вин став не лише поетом, а й художником, зараз я відкрою вам загадково просту красу його картин.

    Демонструє репродукції, супроводжуючи показ короткою розповіддю.

    Вихователь: Давайте і ми з вами на мить відчуємо себе художниками й пограємо у гру «Якого кольору вірш?»
    Вихователь декламує рядки з віршів, а діти асоцюють їх із певними кольорами:
    зелений, блакитний, червоний, фіолетовий.

    1. Вітер з гаєм розмовляє,
    Шепче з осокою,
    Пливе човен по Дунаю
    Один за водою.

    2.Тече вода із-под гаю
    Та по –під горою,
    Хлюпочуться качаточка
    Поміж осокою.

    3. Зацвіла в долині
    Червона калина,
    Ниби засміялась
    Дівчина- дитина.

    5. сонце заходить
    Гори чорніють,
    Пташечка тихне,
    Поле німіє,
    Радіють люди,
    Що відпочинуть...

    Гр№5
    Садок вишневий коло хати, Сем`я вечеря коло хати,
    Хрущі над вишнями гудуть, Вечірня зіронька встає,
    Плугатарі з плугами йдуть, Дочка вечерять подає,
    Співають ідучи дівчата, А мати хоче научати,
    А матері вечерять ждуть. Так соловейко не дає.

    Пісня «Над Дніпровою сагою»(стр55 пісенник)
    Вихователь: А зараз я прочту вам запитання, а ви по черзі будете на них відповідати.

    1. Назвіть двох українських писменників, яких називають Кобзарем та Каменярем України?
    (Тарас Шевченко та Іван Франко)
    2.Назвіть три українских старовинних міста.
    (Кіїв, Львів, Чернігів)
    3.Назвіть найбільшу річку України?
    (Дніпро)
    4. Які мови є «рідними сестрами »української?
    (російська та білоруська)
    5. Як називається невеличкий поетичний твір, складений із рифмованих рядків?
    (Вірш)

    Гр№14.

    Провіснику волі, великий Тарасе,
    Справдилися думи творчі твої,
    Прийми же данину любові і шани
    Від дітей українськї землі.

    Танець «Полька »гр № 14

    Гр№1.

    Кобзарем ми його звемо,
    Так від роду і до роду
    Кожен вірш свій і поему
    Він присвячував народу

    І мі вдячно всі шануймо
    Славного Тараса.
    В сім`ї вольній не забудьмо,
    Бо він – гордість наша.









    Гр№5

    Приходять літні і малі,
    Діди, бабусі, школярі,
    Приходять вчені і поети,
    Приходять з близька і здалека


    Вони стрічають сонця схід,
    Отут ,сьогодні у Теплодарі
    Вони співають «Заповіт»,
    Зхиливши голову в пошані.

    Всі учасники свята виконують «Заповіт»

    Вихователь: Знаймо його – і знані будемо.
    Сповідуймо його – і правдиві будемо.
    Любімо святу Україну, як він,-
    І в світі люблені будемо.


    Кінець.
    Последний раз редактировалось Elen2; 11.03.2010 в 08:06. Причина: Добавлено сообщение

    elenkislicina@gmail.com
    Elen1961@list.ru
    Скайп elen19612

    Буду рада всех видеть в моей мастерской :Веселые минутки для малышей от Елены Кислициной.
    http://forum.in-ku.com/forumdisplay.php?f=481
    Мой канал №1 https://www.youtube.com/channel/UChy...FQrkJDfM2437fQ
    Формула успеха: вставайте рано, работайте упорно, найдите месторождение нефти.

  6. Следующий пользователь сказал cпасибо Elen2 за это полезное сообщение:

    ИннаНичога (19.08.2017)

  7. #4
    Авторитет Аватар для Elen2
    Регистрация
    11.01.2009
    Адрес
    Украина Одесская обл.
    Сообщений
    34,938
    Поблагодарил Поблагодарил 
    37,468
    Поблагодарили Поблагодарили 
    78,900
    Поблагодарил в

    9,197 сообщениях

    По умолчанию

    Еще один сценарий нашла не там ,где нужно.
    Ирма 77
    я проводила такой праздник, это с какого-то журнала, не помню.
    ДЕНЬ ЗНАНЬ

    Звучить урочиста музика, й до зали вхо¬дить Ведуча (вихователька).
    Ведуча. Вітаю вас, діти! Доброго першовересневого дня, який для всіх, хто навчається, є Днем знань; у вас розпочалися, можна сказати, тру¬дові будні. Наступного року ви піде¬те до школи, а тут, у дитсадку, набу¬ваєте найперших знань і вмінь.
    За ширмою чути якесь вовтузіння й голос: "Агов, де ви?" Звідти визирає Незнайко (дорослий).
    Незнайко. Здрастуйте! До вас не¬можливо дістатися! А ще кажуть, що доступ до знань відкритий усім.
    Ведуча. Звичайно, всім! А ти, Не¬знайку, хочеш ходити до нас у дит¬садок?
    Незнайко. Так, хочу! Я чув, що тут зможу багато чого навчитися, то й з мене вже не глузуватимуть.
    Ведуча. Діти, приймемо Незнай¬ка до нашого дитячого садка? (— Так!) Гаразд, хлопче, ходи до нас! Зараз ми мандруємо до Скарбниці Знань, тож приєднуйся — буде цікаво.
    Звучить пісня старої Шапокляк. З-за ширми, наспівуючи й пританцьовуючи, з'являється Шапокляк (Її роль виконує дорослий).
    Шапокляк. Я бачу, ви хочете по¬трапити до Скарбниці Знань? А вам відомо, що дістатися туди нелегко? Та й, до того ж, щоб відчинити її, по¬трібний чарівний ключ знань.
    Незнайко. Де ж він?
    Шапокляк (сміється). А я його сх вала! Знайти ключа можна лише то, коли подолаєте шлях випробувань. Сумніваюся, що ви на це здатні.
    Ведуча. А ми нічого не боїмось. Чи не так, друзі? (- Так!) Розкажи нам що ми маємо виконати.
    Незнайко. Я теж спробую. Нехай я й Незнайко, але не Нехочко, отак!
    Шапокляк. Ви все одно не впораєтеся з усіма завданнями, які вас чекають. До речі, в мене є конверт із підказкою, де схований ключик. Ха-ха-ха, але я вам його не віддам. (Шукає в сумці, в кишенях). Де ж він? Загубився!
    Ведуча. Діти, погляньте, он якийсь конверт. Чи не той, що з підказкою?
    Незнайко (підбирає, розкриває). Тут здається, клаптик карти, я відгадав. Але чому клаптик? Де ж уся карта?
    Шапокляк. Навіть не намагайтесь розібратися, куди треба йти за ключем, — не такі ви й розумні!
    Ведуча. А ми поміркуємо всі разом і розберемося. Чи не так, діти (— Так!) Я гадаю, що, крім цього клаптика, існують також інші, і їх ми маємо віднайти й скласти цілу карту. Хто скаже, як це можна зробити?
    Дівчинка. Мабуть, нам треба виконувати по черзі завдання, про які казала стара Шапокляк.
    Хлопчик. І щоразу ми зможемо за¬робити за це нову частинку карти.
    Незнайко. Я все зрозумів! Не гай¬мося й швиденько ходімо шукати чарівний ключ знань.
    Ведуча ділить дітей на два гурти — "Зірочки" та Дзвіночки", роздає відповідні емблеми (на стрічці), й діти вдягають їх на шию.
    Гурт "Зірочки" разом із вихователем пер¬ший вирушає на пошуки ключа, орієнтую¬чись на ту частину карти, яка в нього є.
    1. ,,Осінній пензлик”
    Діти підходять до ширми, прикрашеної осіннім листям. Тут же стоять мольберти з малюнками-завданнями. З-за ширми вихо¬дить Осінь (дорослий).
    Осінь
    Добрий день, малята!
    Вас вітає Осінь
    І до себе в гості
    Всіх люб'язно просить.
    Ось мольберт я гарний
    Вам підготувала,
    Тут звірят багато
    І хаток чимало.
    Та на цій картині
    Звірі заблукали —
    Не знайшли стежини
    Й дому не дістались.
    Ми їм допоможем,
    Чи не так, малята?
    Пензлики візьмемо —
    Хай ідуть до хаток.
    Осінь із вихователем роздають дітям пенз¬лики, вже вмокнувши їх у баночку з фа¬рбою будь-якого кольору. Кожен малює пензликом доріжку від обраного звіряти до його хатинки.
    Осінь. Молодці! Тепер ви можете сміливо вирушати до наступної станції.
    Дає вихователеві частинку карти із зазна¬ченим місцем. Діти-"Зірочки" передають її другому гурту, "Дзвіночкам", а самі сідають. Вихователь показує "Дзвіночкам", куди вони зараз ітимуть.
    2. "Бабуся Забава"
    Діти підходять до української хатини, з-за якої виходить Бабуся Забава (дорослий). Поряд — коробка із саморобними мара-касами та барвистими ковпачками на го¬лову.
    Бабуся Забава
    Я — Бабуся, звусь Забава,
    І весела, і ласкава,
    Ще й люблю я танцювати,
    А зі мною — всі малята.
    Нумо в руки маракаси,
    Ковпачки вдягніть гарненькі,
    Дружним танцем звеселяйте
    Ви бабусеньку стареньку.
    Бабуся Забава й Ведуча роздають марака¬си, допомагають вдягнути ковпачки. Діти танцюють під українську народну мелодію, повторюючи рухи за Бабусею.

    Бабуся Забава. Дякую вам, маля¬та! Ви мене добре розважили. Ось чер¬гова підказка про ключ. Щасти вам!
    Віддає вихователеві час¬тинку карти. Той показує її "Зірочкам", запрошуючи цей гурт продовжити шлях до наступної станції. "Дзві¬ночки" відпочивають.

    3. ,,Царство Нептуна"
    Діти підходять до надув¬ного басейну, біля якого стоїть Нептун (дорослий) із бризкалкою у руках.
    Нептун
    Я — Нептун, я цар морів,
    Дужчий я за всіх царів.
    Я навчаю вас, малят, —
    І дівчаток, і хлоп'ят —
    Плавати, мов кораблі,
    Поміж хвиль, на мілині.
    Нумо, діти, в ряд ставайте
    І зі мною дружно грайте:
    Вас кропитиму водою —
    Не простою, а морською.
    Як покличу — підбігайте,
    А від бризок утікайте.
    Нептун кличе дітей до себе, а коли вони близько, бризкає на них водою — діти тікають. Так повторюється кілька разів.
    Нептун. Молодці, всі ви сильні й спритні. Ніхто не змок від моїх бри¬зок. Ось вам наступні завдання. У добру путь!
    Одержавши третю частинку карти, вихова¬тель запрошує гурт "Дзвіночки" продовжи¬ти мандрівку, а "Зірочки" сідають.
    4. "Осінній пензлик"
    Тепер "Дзвіночки" підходять до ширми з осіннім листям, біля якої стоїть мольберт із малюнком-завданням. З-за ширми знову виходить Осінь.
    Осінь
    Добрий день, малята!
    Вас вітає Осінь
    І до себе в гості
    Всіх люб'язно просить.
    Ось мольберт я гарний
    Вам підготувала —
    Стовбур чарівний тут —
    Тільки листя мало.
    Дам усім я по листку,
    Трохи клеєм помащу,
    Й оживе, мов чар-слівце,
    Наше диво-деревце.
    Осінь із вихователем роздають жовті й оран¬жеві паперові листочки, трохи змащені клеєм. Діти прикріплюють їх до гілочок, одягаючи дерево в осіннє вбрання, й одер¬жують нову частинку карти. Настає черга гурту "Зірочки" виконувати завдання на наступній станції.
    5. "Весела лічба"
    Діти підходять до столу, за яким сидить Цариця Математики.
    Цариця Математики
    Знайте, хлопчики й дівчатонька.
    Я — Цариця Математики.
    Ця наука найточніша,
    Найдавніша й наймудріша.
    Лише я вам розділю,
    І додам, і відніму,
    І зрівняю, і помножу...
    Я багато чого можу.
    Ніколи нам ґав ловити —
    Зараз будемо лічити.
    Разом весело пограєм
    І лічилки пригадаєм.
    Далі промовляють кілька знайомих лічи¬лок — Математика визначає найкращу, й обрана нею дитина лічить учасників. Про¬водиться рухлива гра (на вибір вихователя).
    Цариця Математики. Чудово! На вас чекає нове завдання.
    Віддає вихователеві частинку карти, і той запрошує до наступної станції гурт "Дзві¬ночки".
    6. "Царство Нептуна"
    Вже ці діти підходять до надувного басей¬ну, де на них також чекає Нептун.
    Нептун
    Я — Нептун, я цар морів.
    Дужчий я за всіх царів!
    Я навчаю вас. малят, —
    і дівчаток, і хлоп'ят —
    Плавати, мов кораблі.
    Поміж хвиль, на мілині.
    Нумо, діти, в ряд ставайте
    І зі мною дружно грайте.
    Я швиденько перевірю,
    Чи впізнаєте ви звірів:
    Якщо звірі ті морські,
    Плескайте щосили всі.
    (Показує оплески)
    А коли вони не з моря.
    То крутіть ви головою.
    (Крутить головою).
    Почергово показує дітям картинки із зоб¬раженням різних тварин — наземних і морських, діти плескають у долоні або крутять головою. У разі потреби Нептун допомагає. Обов'язково має прозвучати назва кожної тварини..
    Нептун. Молодці, впорались із моїм завданням! Ось вам наступне (віддає частинку карти). Хай щастить у дорозі!
    7. "Бабуся Забава"
    Настає черга гурту "Зірочки". Діти підхо¬дять до Бабусиної хатинки.
    Бабуся Забава
    Я — Бабуся, звусь Забава!
    І весела, і ласкава.
    Ще й люблю я танцювати,
    А зі мною — всі малята.
    Бубонці ось та дзвіночки.
    Гарні шапочки й віночки.
    Ви беріть оце, вдягайте !
    Бабусю звеселяйте.
    Бабуся Забава й Ведуча роздають дітям бубонці, допомагають вдягти віночки й шапочки. Діти танцюють під українську народну мелодію, повторюючи рухи за Бабусею. Бабуся дякує їм і віддає частинку карти, яку "Зірочки" передають другому гуртові.
    8. "Весела лічба"
    Дзвіночки теж підходять до столу, за яким сидить Цариця Математики.
    Цариця Математики
    Знайте, хлопчики й дівчатонька,
    Я — Цариця Математики,
    Ця наука найточніша,
    Найдавніша й наймудріша.
    Лише я вам розділю,
    і додам, і відніму,
    І зрівняю, і помножу...
    Я багато чого можу.
    Тож не час ловити ґав —
    Три задачі дам я вам.
    Ви їх дружно розв'яжіть
    І нам відповідь скажіть.
    Математика читає віршовані задачі, пока¬зуючи відповідні малюнки, а діти роз¬в'язують їх.
    1. Здибав Зайця Колобок,
    Перестріли його й Вовк,
    І Ведмідь, і хитрий Лис —
    Так було давно колись.
    Нумо звірів додавайте.
    І нікого не минайте.
    (Відповідь: 4)
    2. Мама Танечці купила
    Двох ляльок і крокодила.
    Старший брат її Кирилко
    Ще й додав сестрі мотрійку.
    Скільки іграшок Тетянка
    На свій день дістала зранку?
    (Відповідь: 4)
    3. П'ять хустинок — вам дарунки:
    З них у двох є візерунки.
    У скількох його немає?
    Хто із вас уже це знає?
    (Відповідь: 3}
    Цариця Математики хвалить дітей і віддає вихователеві останню частинку карти. Той складає усі частини (вони на липучках) і повертається з дітьми на місця.
    З'являється стара Шапокляк.
    Шапокляк. Вибачте мені, я більше не буду робити капостей. Можна я ходитиму до вашого дитсадка? Мені теж хочеться потрапити до Скарбниці Знань!
    Ведуча. Діти, вибачимо? (— Так) Але щоб дістатися Скарбниці Знань нам, пам'ятаєте, потрібний чарівний ключ. А ми його й досі не знайшли хоча пройшли всю дорогу.
    Шапокляк. Гаразд, тепер я допоможу вам. Але щоб ключ з'явився вам треба ще дещо зробити наостанок. Ви готові? (- Так!)
    Ключик цей такий цікавий!
    Та не завжди він слухняний.
    Ви поплескайте гучніше,
    Щоб згори спустився швидше.
    Діти встають і голосно плескають у долоні Шапокляк смикає за кінчик шнурка, пере тягнутого через карниз гардини на вікні, - з'являється "казковий" ключик, прив'язаний угорі до шнурка. Він трохи опускається й зупиняється (в надувній кульці можна)
    Незнайко. Погляньте, з'явився ключик! Але як нам дістати його?
    Шапокляк
    Щоб не збився він з дороги.
    Підключити варто ноги.
    Разом тупайте, малята,
    Тупайте ключу завзято!
    Діти тупають ногами. Шапокляк знову смикає шнурок — ключ опускається вже до половини
    Незнайко. Але й тепер не дотяг¬немося.
    Шапокляк
    Щоб ключ у руки взяти
    його тепер дістати,
    Дружно плесь над головою,
    Однією стриб ногою,
    і сміємось веселенько —
    Ключ ми вхопимо швиденько.
    Діти виконують загадані рухи, й ключ опус¬кається, як треба. Незнайко хапає його.
    Незнайко. Ура! Ми знайшли ча¬рівного ключа і вже зможемо відкри¬ти для всіх нас Скарбницю Знань!
    Віддає ключа Ведучій і разом із старою Шапокляк приєднується до дітей, які вихо¬дять із зали.

    elenkislicina@gmail.com
    Elen1961@list.ru
    Скайп elen19612

    Буду рада всех видеть в моей мастерской :Веселые минутки для малышей от Елены Кислициной.
    http://forum.in-ku.com/forumdisplay.php?f=481
    Мой канал №1 https://www.youtube.com/channel/UChy...FQrkJDfM2437fQ
    Формула успеха: вставайте рано, работайте упорно, найдите месторождение нефти.

  8. Следующий пользователь сказал cпасибо Elen2 за это полезное сообщение:

    ИннаНичога (19.08.2017)

  9. #5
    Местный Аватар для Юляся
    Регистрация
    31.03.2010
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    292
    Поблагодарил Поблагодарил 
    720
    Поблагодарили Поблагодарили 
    189
    Поблагодарил в

    32 сообщениях

    По умолчанию

    Ok.Попробую ще раз.

    :frown:Чомусь не виходить:mad:
    Зал святково прибраний кульками, квітами. Під веселу музику до залу забігають діти.
    Ведуча. Ми щоранку йдем в садочок зустрічати діточок,
    А вони , мов пташенята, починають щебетати.
    Наш веселий дитсадок подружив усіх діток!
    З кульками під веселу музику вибігають діти старших груп та виконують пісню В. Лисенка «Живемо ми в садочку» (диск «Авторський», №2).
    1 дитина. Вранці сонечко встає,
    Дітям спати не дає,
    В кожний загляда куточок –
    Кличе нас у дитсадочок.
    2 дитина. І веселі малюки
    Йдуть в садочок залюбки.
    Різні ігри і сюрпризи
    Угамують всі капризи.
    Тут щодня подій багато ,
    Для малят садок – це свято!
    3 дитина. Нема вільної хвилинки –
    Всі працюють без зупинки :
    Ріжуть, клеють, і малюють,
    Розмірковують, рахують.
    4 дитина. З ранку і до вечора
    Жарти тут лунають,
    І обличчя у дітей
    Усмішками сяють.
    Діти виконують пісню «Усмішка» , муз. Н. Рубальської, роздають меншим дітям кульки.
    5 дитина. Цей чудовий світ казок
    Відкривають для діток
    Вихователі привітні,
    Добрі , мудрі і тендітні.
    6 дитина. Це вони про нас тут дбають
    Та в усьому помагають.
    Коли сумні - розвеселять
    І бути добрими навчать.
    7 дитина. Ось так минають дні за днями
    І ми щасливі тут є з вами.
    Тому й співаєм ми охоче
    Про любий, милий наш садочок.
    Звучить пісня «Що таке наш дитсадок?» , муз. А. Гвоздій. На середину залу виходить хлопчик – вередун.
    Хлопчик. Не піду я у дитсад,
    В мене ніжки болять!
    Не піду у дитсадок –
    Краще з’їм пиріжок!
    І вип’ю «Пепсі – коли».
    Більше я в той дитсадок
    Не піду ніколи!
    Телевізор подивлюся,
    Подрімаю трішки…
    Хай від того дитсадка
    Відпочинуть ніжки…
    Там же бігать треба
    І треба стрибати,
    Треба літери вивчати,
    Треба рахувати,
    Ще й зарядкою займаться!
    Е, ні! Краще вдома на дивані
    З рудим котиком пограться!
    Котик (підходить до хлопчика) Я щоранку умиваюсь,
    Чищу свої зубки.
    Мию, чищу й вилизую
    Свою гарну шубку.
    Плигаю щоранку вліво,
    Плигаю щоранку вправо,
    З задоволенням роблю
    Різні фізкультурні вправи.
    Якби спортом не займався,
    Якби цього не робив,
    Як би я тоді так спритно,
    Вправно так мишей ловив?
    Якби спортом не займався,
    Не тренував ніжки,
    Не впіймав би я , Іванку,
    Проворної мишки!
    Хлопчик. Сам чим хочеш ти займайся,
    Не лізь в мої справи!
    Роби свої фізкультурні
    Та котячі вправи! (чимось кидає в котика)
    Котик . Ай ! Болить! ( втікає)
    Лікар Айболить. Хто мене запрошував?
    Що в тебе болить?
    Не турбуйся! Полікую я
    Ніжки твої вмить!
    Гей ви, мої асистенти!
    Швидше несіть інструменти!
    Хлопчик (злякано) Ой , лікарю! Нікого сюди не зовіть!
    Ой , лікарю! Нічого вже в мене не болить!
    Лікар Айболить. Ми тебе, Іванку, зараз полікуємо!
    І тебе, і твої ніжки від ліні врятуємо!
    Хлопчик. Не болить нічого в мене!
    Хочу бути я …. спортсменом!
    Ведуча. Ну що ж, діти, допоможемо Іванкові стати спортсменом?
    Лікар Айболить. Але перед тим прошу всіх рівненько стати,
    Все, що накажу – робити.
    - Всі дихайте…
    - Не дихайте…
    - Все в порядку, спочивайте.
    - Дружно руки піднімайте…
    - Все прекрасно – опускайте.
    - Нахиліться, розігніться…
    - Станьте прямо, усміхніться.
    А тепер зроблю ще одну процедуру –
    Всім поміряю температуру (міряє)
    Чудово! Оглядом я задоволений, бо ніхто з дітей не хворий.
    Всі веселі і здорові, до забав та гри готові!
    Діти виконують пісню «Фізкультхвилинка», муз. В. Дем’янчука.
    Ведуча. Так Лікарю Айболить, наші всі діти чудово виглядають : всі здорові, рожевощокі, загорілі, повні сил. А це тому , що влітку вони гарно відпочивали. А ось як – вони самі нам розкажуть.
    Лікар Айболить. Розкажіть же, любі діти,
    Про ласкаву пору літо.
    Сонце гріло, припікало?
    Діти. Так! Нас у воду заганяло!
    Лікар Айболить. Що ж в саду у вас дозріло?
    Діти. Груші, яблука і сливи.
    Лікар Айболить. Чом рум’яні ваші щічки?
    Діти. Їли аґрус і порічки,
    Вишні, сливи і сунички,
    Помідори і малину
    Їли також без упину.
    Ведуча. Ну а в лісі ви гуляли?
    Діти. Так.
    Ведуча. А тварин не ображали?
    Діти. Ні!
    Лікар Айболить. Чи жаліли ви комашок?
    Не зривали там ромашок?
    Гілки, кущики ламали?
    Діти. Ні!
    Лікар Айболить. Добре ви відпочивали!
    Ведуча. Що про літо ще, малята,
    Може хтось із вас сказати?
    1 дитина . Літо сонечком іскриться,
    Промінці дарує нам.
    На шовковистій травиці
    Гарно гратись малюкам.
    Вітерець легкий співає
    Тиху пісеньку свою,
    Пролітає і гойдає
    Кожну гілочку в гаю.
    А ми пісню заспіваєм
    Літу, сонечку й росі,
    Дзвінко хай вона лунає
    І дарує втіху всім.
    Звучить пісня «Літо». До дітей забігає дитина – Літо , пританцьовує з ними.
    2 дитина. Спасибі, любе літечко,
    Що гостювало в нас.
    Ягід ми поїли, аж повеселіли,
    Стали дужчі враз.
    І , немов сунички,
    Червоніють личка
    В кожного із нас.
    Діти. Чим ти пахнеш літечко – літо?
    Літо. Червоними щічками помідорів,
    Зеленим хвостиком огірка,
    Золотим серпиком диньки,
    Медовим соком кавуна.
    Діти. А ще чим?
    Літо. Білим наливом – яблуком у саду,
    Вінком веселки після дощу.
    Дощику дрібненький,
    Дощику тепленький,
    Просить тебе літо :
    Поливай всі квіти.
    Щоб було в садочку
    Гарно , як в віночку.
    Діти молодшої групи співають пісню «Дощик – барабанщик», муз. Л. Артемової, з ними проводиться гра «Дощик».
    З дітьми середньої групи – «Зайчик і оса».
    З дітьми старшої групи – ігри естафети .
    Ведуча. Швидко промайнуло літо. Сьогодні , діти, 1 вересня. А це означає, що наступив час нам з літечком прощатися, бо до нас степами, лугами , лісами йде золота осінь. А щоб розставання не було таким сумним , давайте запросимо його до веселого таночку.
    Діти утворюють коло , ведуть таночок та прощаються з Літом.
    Завідувач (дзвонить дзвіночком). Ось цей чарівний дзвіночок сповіщає нам про те, що ви підросли і перейшли у старшу групу.
    Кожна група під музику здійснює коло пошани.
    Завідувач. Хай лунає цей дзвіночок,
    Щоб для всіх діток в садочку
    Був щасливий кожний день.
    Щоб батьків ви шанували.
    Їм у праці помагали,
    Щоб ви набирались сили,
    Вихователів любили,
    Грались весело, учились
    І ніколи не сварились.
    Далі свято продовжується на групових майданчиках.
    Последний раз редактировалось Kolpachiha; 21.08.2018 в 17:49. Причина: ссылка нерабочая

  10. 2 пользователей поблагодарили Юляся за это полезное сообщение:

    Parh0menk0 (13.08.2019), ИннаНичога (19.08.2017)

  11. #6
    Местный Аватар для Лариса Лебидка
    Регистрация
    15.03.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    110
    Поблагодарил Поблагодарил 
    5
    Поблагодарили Поблагодарили 
    28
    Поблагодарил в

    17 сообщениях

    По умолчанию

    Привіт усім! У нас у місті (воно невеличке - 3 школи) існує традиція, після проведення першовересневих шкільних лінійок, кращі учні збираються на загальноміське свято до Дня знань. В минулому році воно проходило у формі гри "Брейн - ринг". Подивіться, буду рада, якщо комусь пригодиться.
    С Ц Е Н А Р І Й
    Міського свята до Дня знань
    « Знань країна дивна…»

    Муз. Оф.

    Небесні вітрила блакитні
    Осіння пора підняла
    І росяних трав оксамити
    З південних країв принесла.

    Вплітає усміхнена осінь
    Листків золотих стрічки
    Замріяним вербам у коси
    І золото сипле в річки.

    У морі барвистому квітів
    Лунає симфонія дня,
    До школи вертаються діти
    На вічну дорогу знання.

    Муз. Оф.

    Ось і закінчилось ще одне сповнене веселощів і радості літо. Якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже зелень на деревах ще така свіжа, а небо таке пронизливо синє та високе. І лише першовересневий шкільний дзвіночок підтверджує правоту календаря. А отже, настав час вирушати у нову захоплюючу мандрівку дивовижною країною знань. Слово для привітання надається __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

    Худ. номер

    Хоч як не жаль розлучатися з веселим літечком, я переконана, що кожен з вас чекав початку навчання як великого свята. Адже цей знаменний день дарує нові зустрічі старим друзям, відкриває нові шляхи і народжує нові мрії та нові події. Одну з таких подій ми пропонуємо вам прямо зараз…



    На честь початку нового навчального року на цій сцені через декілька хвилин в інтелектуальному двобої зустрінуться дві збірні команди учнів 8 класів нашого міста. Давайте своїми гучними оплесками запросимо їх на сцену.

    Муз. Оф.
    Представлення та вихід учасників на сцену.

    Я радо вітаю кращих інтелектуалів нашого міста. Сьогодні вашій увазі пропонуємо цікаву та захоплюючу гру « Брейн – ринг», надіємося, що і глядачі і учасники гри отримають задоволення від спілкування та на довго залишать у своєму серці приємні спогади про сьогоднішню зустріч. Для початку нам треба сформувати команди і це ми зробимо методом жеребкування прямо тут на сцені. Я пропоную учасникам гри підійти до мене та витягти на власний вибір по одній картці, у мене 2 види карток з різними малюнками, це і допоможе нам по закінченню жеребкування сформувати дві команди. Отож, нехай все вирішить доля, робіть свій вибір…

    Жеребкування, формування команд ( за наказом ведучого сформовані по жеребу команди займають свої ігрові місця)

    Сьогодні ми спробуємо довести всім, що гарний настрій можна зберегти при будь – якому ставленні до нас фортуни і що найголовніше це людська гідність. Нашим гравцям треба трохи часу, щоб настроїтись на гру, придумати назви своїх команд, вибрати командира, та познайомитися між собою. Учасники гри починають працювати а для всіх глядачів пісенне вітання від___________________________________________________

    Худ. Номер

    Гадаю наші гравці з користю використали відведений час, то ж зараз вони представлять нам назви своїх команд. Участь у грі приймають команда _____________________ та команда_____________________ привітаємо їх оплесками.

    А тепер увага, для того, щоб уникнути непорозумінь під час гри послухайте, максимально уважно правила сьогоднішніх змагань:
    - Усі гравці, кожної з команд грають одночасно;

    - Головне завдання команд – якнайшвидше дати правильну відповідь на запитання;
    - Право відповідати має гравець або команда, капітан якої першим нажав сигнальну кнопку. Давайте привітаємо капітана кожної команди, підніміться будь ласка і спробуйте виконати покладену на вас почесну функцію нажати сигнальну кнопку;
    - А тепер увага! Після того, як я прочитаю запитання, прозвучить гонг і вам буде дана одна хвилина на розмірковування. Протягом хвилини команда, яка бажає відповідати повинна ввімкнути лампу на своєму столі. При ввімкненні ламп на обох столах право першої відповіді надається тій команді, чия лампа спалахнула раніше; Ще одна дуже важлива деталь, якщо лампа загориться до звуку гонга, то це – фальстарт, і команда втрачає право відповідати на задане запитання; я пропоную капітанам команд ще раз спробувати але вже після сигналу гонга.
    - Якщо гравці команд одночасно ввімкнули сигнальні лампи, відповідь буде прийматися письмово. З моменту запалення сигнальних вогників час до прийому письмових відповідей 30 секунд.
    - Кожна команда має право тільки на одну відповідь;
    - За кожну правильну відповідь команда отримує одне очко. Контроль за часом для обмірковування запитань і підрахунок очок здійснює журі до складу якого входять __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    Приємно спілкуватися з розумною людиною: що не запитаєш, майже все знає, майже на все у неї є відповідь. В цьому ми зараз пересвідчимося. Розпочинаємо перший тур, який називається «Розминка», адже в цьому турі на наші команди чекають дуже легкі запитання.
    (Запитання)

  12. Следующий пользователь сказал cпасибо Лариса Лебидка за это полезное сообщение:

    ИннаНичога (19.08.2017)

  13. #7
    Местный Аватар для Лариса Лебидка
    Регистрация
    15.03.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    110
    Поблагодарил Поблагодарил 
    5
    Поблагодарили Поблагодарили 
    28
    Поблагодарил в

    17 сообщениях

    По умолчанию

    Продовження:
    Перший тур. Худ. Номер. Оголошення результатів.

    Кожна людина по своєму неповторна. Від неї і тільки від неї самої залежить успіх чи її невдача. Ми розпочинає наступний тур, який має назву « Зустрічі з цікавими людьми». Сьогодні ж свято, а яке ж свято без вітань та побажань, вас шановні школярі прийшли привітати працівники районного відділу освіти і звичайно ж приготували цікаві запитання від себе для наших гравців. Я запрошую на сцену_______________________________________________________________________________________________________, а для команд хочу нагадати, що відповіді на запитання наших гостей ви можете давати лише після того, як прозвучить гонг.

    (запитання від гостей)

    Другий тур. Худ. Номер. Оголошення результатів.

    Неможливо уявити собі розумну людину, котрій хоча б трішки не таланило. Інколи виграш дістається тому, хто швидше скаже правильну відповідь. Зараз знову лунатимуть для вас запитання. Всі вони вимагають від вас логічного мислення. Ви повинні розгадувати їх так легко, як білочка лузає горішки. Буде дуже цікаво дізнатися, хто «розкусить» більше запитань. Третій тур «Горішки».

    (загадки для розвитку логічного мислення)

    Третій тур. Худ. Номер. Оголошення результатів.

    Переходимо до останнього, заключного туру, який так і називається «Складні запитання».
    (запитання)

    Четвертий тур. Худ. Номер. Оголошення результатів.

    Настає хвилююча мить нагородження наших учасників, та спочатку давайте їм усім подякуємо оплесками за чудову, змістовну та цікаву гру. Вони довели, що гідні носити звання кращих інтелектуалів нашого міста. Я сподіваюся, що ви потоваришували під час сьогоднішньої гри, отримали заряд позитиву на цілий новий навчальний рік, що всі завдання які ставитимуть перед вами вчителі ви з легкістю правильно вирішите, адже сьогодні ви довели, що вам це під силу. Слово для вітання та нагородження учасників надається ____________________________________

    Дзвенить дзвінок шкільний веселий, запальний,
    І в кожного душа із ним радіє,
    І знову починаються для школярів
    Уроки віри, доброти й надії.

    Дзвенить дзвінок одинадцять разів,
    Його почувши люди посміхаються,
    Цвітуть обличчя ясно в школярів,
    Прийшла пора – уроки починаються!

    Із святом вас! Успіхів у новому навчальному році!

  14. Следующий пользователь сказал cпасибо Лариса Лебидка за это полезное сообщение:

    ИннаНичога (19.08.2017)

  15. #8
    Заблокирован
    Регистрация
    22.04.2010
    Адрес
    Kiew, Ukraine
    Сообщений
    3,800
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    83
    Поблагодарил в

    33 сообщениях

    По умолчанию

    Привет, девочки!
    Предлагаю сценарий "День знаний". Вся нагрузка в подготовке лежит на взрослых. Дети участвуют только в играх. Персонажи кукольного театра разговаривают с детьми и предлагают им задания.
    ДЕНЬ ЗНАНЬ

    ВЕДУЧА: Ось і літо проминуло,
    В дитсадочок вже пора.
    І до школи ось сьогодні
    Йде весела дітвора
    Всі ви добре відпочили,
    Фруктів досхочу поїли.
    Плавали, купались,
    Добре всі награлись.

    Розкажіть же любі діти,
    Про ласкаву пору, літо.

    Ведуча: Сонце гріло, припікало?
    Діти: Так!
    Ведуча: В воду всіх вас заганяло?
    Діти: Так!
    Ведуча: Що ж в саду у вас дозріло?
    Діти: Груші, яблука і сливи.
    Ведуча: Чом рум’яні у вас щічки?
    Діти: Їли яблука, порічки
    Вишні, сливи і сунички,
    Помідори і малину
    Їли також без упину.
    Ведуча: Ну а в лісі ви гуляли?
    Діти: Так!
    Ведуча: А тварин не ображали?
    Діти: Ні!
    Ведуча: Чи жаліли ви комашок?
    Не зривали там ромашок?
    Гілки, кущики ламали?
    Діти: Ні!
    Ведуча: Добре ви відпочивали!



    ВЕДУЧА: Що про літо ще малята
    Може хтось із вас сказати?

    1. Літо в гості завітало,
    В коси квіти повплітало,
    запросило жваві ніжки
    Погуляти по доріжках.
    2. Гей, біжимо швидше в ліс –
    Любо там поміж беріз,
    Що убралися в сережки.
    Там грибочки біля стежки
    Притаїлись під кущем,
    Скупані рясним дощем.
    3. Гарно там птахи співають.
    Літо радісно вітають.
    І стрибають жваві білки
    Вгору – вниз,
    На гілку – з гілки.
    4. Ніжки бігли – не барились,
    Потім трішечки стомились.
    Вже додому йти нам час,
    Та чекайте знову нас.

    ВЕДУЧА: Добре ви нам розповіли про літо, та що робили ви в літку. А зараз заспіваємо пісню, та поведемо хоровод про смачну ягідку малинку.

    ХОРОВОД “ПО МАЛИНУ В САД ПІДЕМ ”

    ВЕДУЧА: Влітку багато дітей ходило з батьками в ліс по грибочки, по ягоди. Ось зараз ми подивимось, чи вправно вони вміють збирати гриби, ягоди.

    ГРА «ЩО, ДЕ РАСТЕ»

    Хтось стукає.....
    Лунає музика, звучить вірш про осінь.
    ВЕДУЧА: До нас Осінь завітала.
    Входить дівчинка-ОСІНЬ. (це може бути і вихователь)
    ВЕДУЧА: Діти, а подивіться, який красивий кошик принесла в наш садочок ОСІНЬ!
    ОСІНЬ: Що в ньому ви дізнаєтесь, коли загадки мої відгадаєте.

    1. Хто голівоньку свою
    Влітку накриває,
    Аж по двадцять хустин
    На голівці має! (капуста)
    2. Я гірка і завжди свіжа,
    Всім подобаюсь одначе,
    Хто мене ножем уріже -
    Неодмінно сам заплаче. (цибуля)

    3. Без вікон, без дверей
    Повна хата людей (огірок)

    4. Що за голова, що лише
    Зуби і борода? (часник)

    5. Хто ховає під кущі
    Наші супи і борщі? (картопля)

    ВЕДУЧА: Чи допомагали, ви, діти, в селі своїм бабусям і мамам збирати овочі, фрукти?
    Діти: Так!
    ВЕДУЧА: От ми зараз це і перевіримо:

    ГРА «ХТО БІЛЬШЕ ЗБЕРЕ ОВОЧІВ ТА ФРУКТІВ»

    /чути плач за ширмою/

    ВЕДУЧА: Діти, ви чуєте, хтось плаче. Ой, це Машенька! Чому ти плачеш?
    МАША: Сьогодні перший день у школі. Мені потрібно йти в школу, а я загубила всі свої п’ятірки, залишились лише погани оцінки.
    ВЕДУЧА: Ой-ой-ой! Діти! Як же допомогти Маші? Не годиться їй товаришувати тільки з одиницями.
    ДИТИНА: А я знаю! Маша, тобі треба виконати завдання на відмінно, і ти отримаєш гарну оцінку.
    МАША: Ой, я боюсь, сама не справлюсь.
    ВЕДУЧА: Діти тобі допоможуть.

    (На ширмі з’являється Вовк)
    ПІСНЯ ВОВКА

    ВОВК: Я – Вовк, кусати вмію
    І в математиці я розумію.
    Маша, я тобі приніс завдання з математики. Треба порахувати, скільки квіток в двох вазах.
    ВЕДУЧА: А ми, діти, допоможемо!
    /діти рахують/
    ВОВК: А де більше?
    /діти показують/.
    Вовк дає Маші “5”

    ПІСНЯ ВЕДМЕДИКА

    (На ширмі з’являється ведмідь з літерами)

    ВЕДМІДЬ: Не знайти Вам ведмежати,
    щоб любило так читати.
    Маша, я приніс тобі завдання по грамоті.
    З цих букв треба зложити слово.
    / діти складують слово/
    ВЕДМІДЬ: Молодці, діти, допомогли Маші! /дає їй “п’ять”/

    ПІСНЯ ЛИСИЧКИ

    (на ширмі з’являється Лисичка)
    ЛИСИЦЯ : Я Лисиця непроста –
    Художниця лісова.
    Маю завдання: Треба з окремих семи пелюсток зложити квітку.
    ВЕДУЧА: А щоб було цікавіше, ми поділимось на 2 команди, проведемо змагання чия команда швидше збере квітку.
    /граються/
    ЛИСИЦЯ: Молодці, діти, допомогли Маші.
    Ось Вам “п’ять” /дає Маші/

    ПІСНЯ ЗАЙЧИКА
    (на ширмі з’являється Зайчик»
    ЗАЙЧИК: Я Зайчик, Зайчик, Зайчик,
    До вас сюди спішу.
    Я овочі та фрукти
    Для діточок несу.
    Маю завдання. Треба розібрати овочі в один кошик, фрукти в другий кошик.
    ВЕДУЧА: Ми допоможемо Маші. Один буде складати овочі, а друга дитина – фрукти.
    / діти грають/
    ЗАЙЧИК: Молодці, діти! Допомогли Маші. Ось вам п’ять! /дає Маші/

    ВЕДУЧА: Ну , що, Маша, зібрала всі свої п’ятірки?
    МАША: Так!
    Діти, а яких оцінок більше у Маші, хороших чи поганих?
    ДІТИ: Хороших!
    /п’ятірки проганяють одиниці /

    ВЕДУЧА: Як добре жити, коли ми маємо добрих, вірних друзів, яки завжди допоможуть в біді, завжди прийдуть на допомогу, так, діти?
    ДІТИ: Так!

    ПІСНЯ ПРО ДРУЖБУ

    МАША: Спасибі, діти, я так рада, що ноги самі танцювати йдуть.


    ВСІ ТАНЦЮЮТЬ
    «ТАНОК ВЕСЕЛИХ КАЧЕНЯТ»

  16. Следующий пользователь сказал cпасибо Лариса Левченко за это полезное сообщение:

    ИннаНичога (19.08.2017)

  17. #9
    Мастер Аватар для Марина Н.
    Регистрация
    28.01.2010
    Адрес
    Харьковская обл.
    Сообщений
    869
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1
    Поблагодарили Поблагодарили 
    26
    Поблагодарил в

    13 сообщениях

    По умолчанию

    Праздник взросления
    Сценарий на 1 сентября
    Встреча после летнего отдыха для детей 5-8

    Действующие лица Врака-Забияка
    Клоун Смешинкин
    (Исполняют взрослые).
    Под веселую музыку дети старшей группы заходят в зал, рассаживаются по периметру.

    Ведущий. Здравствуйте, ребята! Я очень рада снова видеть вас в нашем зале. Как вы все выросли, похорошели, загорели! Хорошо вы отдохнули летом?
    (Ответ детей).
    Я очень рада за вас. Смотрю, и новые ребята у нас появились. Надеюсь, что вы все подружитесь. А сегодня у нас с вами веселый праздник — праздник взросления, День знаний. Мы будем петь, играть, плясать, проверим, насколько вы стали взрослее, умнее, находчивее. А начать праздник я предлагаю песенкой про лето
    Звучит "Золотое лето", стихи М.Ясакова, музыка А.Янушкевича.
    В зал задом, потирая ладошки, входит Врака-Забияка. Говорит ехидным голосом.
    Врака-Забияка.
    Ну вот, еще одну гадость я удачно совершила: насыпала в компот
    соли.Пусть теперь попьют солененький компотик! Ха-ха-ха!
    Поворачивается и видит полный зал детей.
    Врака-Забияка.
    Ага! Сюда-то мне и надо!
    Ведущий. Куда это "сюда"?
    Врака-Забияка.
    Куда, куда... Да сюда, где много детей. Я из них буду делать своих помощников.
    Ведущий. Да кто же вы такая?
    Врака-Забияка.
    Я — Вракочка-Забиякочка. Можно просто — Врака-Забияка. Я слышала, у вас тут праздник какой-то?
    Ведущий. Не какой-то, а праздник взросления. Мы пришли повеселиться, посмотреть друг на друга, какие мы стали большие.
    Врака-Забияка.
    Это вот эти детишечки-коротышечки большие?! Ой, насмешили!
    (Смеется).
    Так и хочется им пустышку дать пососать.
    (Дает детям пустышку).
    Ведущий.
    Подожди, подожди, Врака-Забияка, чтобы узнать, на самом ли деле повзрослели наши ребята, нужно их проверить в играх, в танцах, в песнях.
    Врака-Забияка.
    Проверить, да? Пожалуйста! (Достает мяч).
    Вот мяч. Кто его не поймает, тот не вырос, а так и остался малышкой-коротышкой.
    Начинает беспорядочно, обманывая детей, кидать им мяч.
    Ведущий. Ну, нет! Так не пойдет! Если уж играть, то по-настоящему.
    Врака-Забияка.
    Как это по-настоящему?
    Ведущий. Это значит — по правилам.
    Вот посмотри, мы тебе покажем игру "Веселый мячик".
    Хочешь, и тебя научим?
    Врака-Забияка.
    Ну, это мы еще посмотрим, кто кого научит.
    Что, я такой игры не знаю, что ли.
    Проводится игра "Веселый мячик".
    Когда дети поиграют один раз, в игру захочет вступить Врака-Забияка. Но играет неправильно, ведущий просит ее посидеть и посмотреть, как нужно играть.
    Ведущий. Ребята, я знаю, с кем нужно познакомить Враку-Забияку, чтобы она перестала проказничать, а стала доброй и веселой. С клоуном Смешинкиным. Но для того, чтобы он тут появился, нужно громко, от души рассмеяться. Давайте дружно засмеемся!
    Дети смеются.
    Врака-Забияка прячется в сторонку, затыкает уши.
    Входит под веселую музыку клоун Смешинкин (можно с мыльными пузырями).
    Дети окружают его, ловят пузыри.

    Смешинкин. А вот и я! Услышал смех и понял, что меня здесь ждут. Правда, ребята?
    Дети. Да!
    Смешинкин. У вас праздник, веселье? Как я все это люблю!
    Ведущий. Да, Смешинкин, мы все вместе сегодня встретились после летнего отдыха и решили повеселиться и посмотреть, какие мы стали все большие.
    Врака-Забияка.
    Да, большие, как же! Малыши-коротыши!
    Смешинкин. А, Врака-Забияка, ты уже здесь и опять вредничаешь?
    Ведущий. Представляешь, Смешинкин, Врака-Забияка утверждает, что наши мальчики и девочки за лето нисколько не выросли и ничего не умеют.
    Врака-Забияка.
    А что и умели, то все за лето позабывали!
    (Ехидно хохочет).
    Смешинкин. А я думаю, совсем наоборот. Ребята летом зря времени не теряли. Вот, например, ты знаешь, Врака-Забияка, что нужно делать утром?
    Врака-Забияка.
    Конечно, знаю! Они еще спрашивают. Встаешь утром и начинаешь сразу всякие гадости делать, врать и проказничать.
    Смешинкин. А вот и нет! Мы тебя сейчас научим, чем нужно заниматься по утрам.
    Пісня – танець «Спортом всі займаються»,муз.Є.Туманяна, сл.В.Вікторова
    или
    Песня «Детский сад» муз.Арсеевой
    Врака-Забияка все повторяет за детьми.
    Ведущий. А сколько впечатлений осталось у ребят после летнего отдыха! Многие из них путешествовали, были на море, купались в речках, гуляли по лесу, загорали на пляже, были в деревне. И даже многие ездили на поезде.
    И об этом наша песня.
    Пісня «Весела мандрівка», сл., муз. Надії Вересокіної.
    Ведущий. Где бы ни были наши ребята, все они рассказывают о том, как хорошо летом, как прекрасно вокруг в это время года. И поэтому у них всегда хорошее настроение.
    Таней – песня «Если весело тебе…»
    Врака-Забияка (хлопает в ладоши).
    Какая песня чудесная! Я еще такую не слышала!
    Смешинкин. Друзья, произошло чудо! Врака-Забияка в первый раз сказала правду! Вот что значит сила музыки!
    Врака-Забияка.
    Как? Не может этого быть! Что это со мной?! Кем же я теперь буду, если я врать разучусь? (Хнычет).
    Ведущий. Ты у нас станешь хорошей, доброй и веселой. Мы тебе и имя новое дадим. Хочешь?
    Врака-Забияка (смущаясь).
    Ну, я не знаю... Смогу ли я?..
    Смешинкин. Сможешь, сможешь! А мы с ребятами тебе поможем.
    Ведущий. Ребята, а давайте придумаем Враке-Забияке новое хорошее имя.
    (Советуется с детьми).
    Правильно! Мы с ребятами посоветовались и решили дать тебе имя Веселушка-Хохотушка. Думаем, оно тебе понравится.
    Смешинкин. Но с этого момента ты должна делать только добрые дела и всегда улыбаться. Согласна?
    Врака-Забияка.
    А как эти добрые дела делать? Я не знаю.
    Смешинкин. А вот одно из них для начала. Я тут по пути насобирал разных цветов. Но они необычные. На каждом из них помещена загадка. Вот тебе цветочки, а эти — мне. Сейчас мы по очереди ребятам будем загадывать летние загадки. Договорились?
    Врака-Забияка. Я попробую.

    ЗАГАДКИ

    Не птица, а с крыльями,
    Не пчела, а над цветами летает.
    (Бабочка).

    Поднялись ворота,
    Всему миру красота.
    Приказало солнце: "Стой,
    Семицветный мост крутой".
    Туча скрыла солнца свет,
    Рухнул мост, а щепок нет. (Радуга).

    С ветки — на тропинку,

    С травки — на былинку
    Прыгает пружинка,
    Зеленая спинка. (Кузнечик).

    Растет в траве Аленка
    В красной рубашонке.
    Кто ни пройдет,
    Всяк поклон отдает. (Земляника).

    Шапочка да ножка —
    Вот и весь Ермошка. (Гриб).


    Смешинкин. Молодцы, ребята! А ты говорила (обращается к Враке-Забияке), что наши дети нисколько не повзрослели. Разве смогли бы малыши отгадать такие трудные загадки!
    Врака-Забияка.
    Теперь я и вправду вижу, что ребята выросли и поумнели. А знаете почему? Потому что я потихонечку превращаюсь в Веселушку-Хохотушку. Хочу вас всех развеселить и приглашаю на танец "Утят".
    Танец "Утят".
    Смешинкин. Ну, Веселушка-Хохотушка, понравился тебе наш праздник?
    Врака-Забияка.
    Еще бы! Ведь я стала совсем другой!
    Ведущий. А в этом тебе помогли наши ребята.
    Ведущий. Вот и подошел к концу наш праздник. Но в этом году мы еще не раз встретимся, потому что у нас будет много веселых праздников, спектаклей и развлечений.
    Смешинкин. А нам с Веселушкой-Хохотушкой пора в нашу сказочную страну Хохотанию. И как только мы услышим ваш задорный дружный смех, всегда будем гостями в вашем детском саду.
    Смешинкин и Врака-Забияка.
    Пока!
    Под веселую музыку уходят Смешинкин и Врака-Забияка.
    Под веселую музыку дети уходят из зала.

  18. 2 пользователей поблагодарили Марина Н. за это полезное сообщение:

    Parh0menk0 (13.08.2019), ИннаНичога (19.08.2017)

  19. #10
    Местный Аватар для аLisa
    Регистрация
    07.03.2009
    Адрес
    Шахтерск, Дон. обл.
    Сообщений
    232
    Поблагодарил Поблагодарил 
    172
    Поблагодарили Поблагодарили 
    17
    Поблагодарил в

    6 сообщениях

    По умолчанию

    Сценарий на русском языке. но может пригодится. До развлечения в зале проводится линейка на улице.

    День знаний.

    Под музыку дети входят в музыкальный зал. Рассаживаются.

    Вед: Ребята, садитесь поудобнее и внимательно слушайте.
    Давайте еще раз вспомним, какой сегодня день, какой сегодня праздник?
    И наш праздник продолжается, пусть на нем звучит музыка.

    Звучит музыка, выбегает клоун!(в руках связка разноцветных шаров)

    Клоун: Здравствуйте! Здравствуйте! А вот и я!
    Как живете?
    А как поете? Так давайте споем!

    Как живете? муз.игра.

    Клоун: Я, кажется немного опоздал! Кажется, все уже в сборе и Самый волшебный
    самый умный праздник уже начался?
    Вед: Да, праздник в разгаре, но мы рады видеть тебя у нас в гостях!
    Клоун: А я –то как рад! Я всех поздравляю с наступлением осени, с Днем Знаний и
    желаюВО-О-ОТ такого здоровья (показывает), ВО-О-О-Т такой радости,
    В-О-О-Т такого счастья!
    Вед: Большое тебе спасибо за такое пожелание. Мы постараемся быть и здоровыми , и
    счастливыми, и радостными. Да, ребята?
    Клоун: А я ведь не просто так пришел, я с сюрпризом! Мы сегодня будем разыгрывать
    с вами праздничную лотерею!
    Видите, какие у меня цветные воздушные шарики? А на каждом шарике
    написана цифра. Вы уже знаете цифры? Ну тогда начинаем наш праздничный
    тираж. Я раздам вам шарики, а потом буду их лопать, а в каждом шарике
    начинка, что в ней мы прочитаем. Поехали?

    Шарик №1 Как сегодня без стихов?
    Кто стихи прочесть готов?

    Сегодня 1-е сентября, день знаний
    Потому что в этот день
    Все девчонки и мальчишки
    Городов и деревень
    Взяли сумки, взяли книжки
    Взяли завтраки под мышки
    И помчались в первый раз
    В первый класс!

    Все, чему научит школа
    В жизни пригодится
    Знаем это мы и будем
    Хорошо учиться.

    В зеркало я очень долго
    На себя смотрел.
    Удивлялся все: когда же, вырасти успел?

    Шарик №2 Без танца веселого праздник не ярок
    Хочу получить я танец в подарок!

    Танец « Вперед 4 шага.»

    Шарик №3 А теперь, ребятки, отгадывать будем загадки.

    Заливается, звенит
    В класс скорей бежать велит
    Начинается урок
    Потому звенит…..

    С букварем шагает в школу
    Деревянный мальчуган.
    Попадает вместо школы
    В деревянный балаган.
    Как зовется эта книжка?
    Как зовется сам мальчишка?

    Черные, кривые
    От рожденья все немые.
    Станут в ряд
    Вмиг заговорят Буквы

    Если ты его отточишь
    Нарисуешь все, что хочешь:
    Солнце, море, горы, пляж
    Что же это?.....

    Шарик №4 А теперь все, не зевай
    Песню дружно запевай!

    Песня


    Шарик №5 Песни пели, стихи читали
    Но еще мы не играли.
    Игр немало есть на свете
    Поиграть хотите, дети?

    Игра.

    Клоун: Классно с вами, детвора, только мне уже пора!

    Вед: Скажем дружно: До свиданья!

    Клоун: Я приду еще, пока!

    Вед: Не взрослым, а детям школа нужна
    И пусть вам всем знанья приносит она.
    И покорятся вам космос и атом,
    Милым моим, беспокойным ребятам.
    Много открытий вас ждет впереди
    Доброго вам, непоседы, пути!
    Татьяна.
    В разделе "Кто мы" стр.166.
    тел. 80713357848
    ICQ397959479
    matrosovatanya@mail.ru

  20. Следующий пользователь сказал cпасибо аLisa за это полезное сообщение:

    ИннаНичога (19.08.2017)

  21. #11
    Мастер Аватар для sveta_power
    Регистрация
    20.08.2010
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    508
    Поблагодарил Поблагодарил 
    894
    Поблагодарили Поблагодарили 
    471
    Поблагодарил в

    74 сообщениях

    По умолчанию

    (вторая попытка) + ко ДНЮ ЗНАНь "ПЕРШИЙ ДЗВОНИК" ДЗВОНИК

    Рано ранесенько встану як ніколи
    Зайчики сонячні грають у вікні
    Так мені весело, бо іду до школи
    І співаю радісні пісні
    ПР-В:
    Перший дзвоник, перший дзвоник пролунає
    Переливи, переливи золоті
    Я сьогодні, я сьогодні починаю
    Першу стежку у житті

    Травами, росами вкрилися доріжки
    Ляльку, ведмедика дома залишу
    Стануть слухняними зошити і книжки
    Перше слово мама напишу
    ПР-В:
    Перший дзвоник, перший дзвоник пролунає
    Переливи, переливи золоті
    Я сьогодні, я сьогодні починаю
    Першу стежку у житті
    ПР-Ш..............................

    Вчительку лагідно я візьму за руку
    Мама хвилюється я їй посміхнусь
    Підемо разом ми по шляхах науки
    Разом я нічого не боюсь
    ПР-В:.......................................
    (ЕСЛИ НАДО? ЕСТЬ МИНУС)
    Последний раз редактировалось Kolpachiha; 21.08.2018 в 17:51. Причина: ссылка нерабочая

  22. Следующий пользователь сказал cпасибо sveta_power за это полезное сообщение:

    ИннаНичога (19.08.2017)

  23. #12
    Авторитет Аватар для Svetikovazp
    Регистрация
    23.06.2009
    Адрес
    Украина, Запорожье
    Сообщений
    1,267
    Поблагодарил Поблагодарил 
    637
    Поблагодарили Поблагодарили 
    453
    Поблагодарил в

    59 сообщениях

    По умолчанию

    Доброго дня, хочу спробувати провести День знань на вулиці за таким сценарієм. Брала деякі речі з форуму, дещо придумала сама.

    Сценарій свята «День знань» на 01.09.2010

    Ведуча. Вітаю вас, діти та співробітники! Доброго першовересневого дня!
    Від щирого сердця вітаю вас із початком осені та нового навчального року!

    В гості осінь золота до дитсадочка завітає,
    Подарує всім гостинці і зі святом привітає!

    Сьогодні, 1-го вересня, багато хлопчиків та дівчаток, взявши свої портфелі пішли до школи навчатися й отримувати знання. Тому цей день так і назвали «День Знань».


    - Дітки, скажіть будь-ласка, а в дитячому садочку вичомусь навчаєтесь? (Так)
    Правильно. В дитячому садочку ви теж навчаєтесь рахувати, читати, малювати, грати...(діти перераховують) і багато іншому. Тому для нас «День знань» теж свято!

    - А чи ви любите свята? (Так) .... Тоді, ми розпочинаємо наше свято.

    Ведуча А якщо у нас свято, хто приходиьт до нас? (гості)
    Правильно, гості, а сьогодні наш гість не просто прийде, он до нас прилетить!
    Ой, дивіться, здається хтось летить!

    Під музуку із-зі павільйону летить Незнайка з повітряними кульками.

    Незнайка Ой лечу, лечу! Тримайте мене!
    (Незнайка з кульками оббігає навколо площі декілька разів та зупиняється біля ведучого).
    Ну ось, нарешті я зупинився, а от все лечу, лечу, а зупинитися ну ніяк не можу!

    Ведуча Дітки, подивіться, хто ж це до нас прилетів? Впізнали ви нашого гостя?

    Незнайка Спокійно, я зараз сам відрекомендуюсь (Прокашлянувся, спинку вирівняв, як солдатик):

    Я поет, ім’я моє – НЕЗ-НАЙ-КА! (п’ятки всторону та разом )
    Вам від мене – балалйка! (руки всторони вперед долоні догори)
    Ха ха ха ха ха ха ха . (грає іпровізуючи рухами на балалайці)

    Доброго дня дівчатка, хлопчики та всі, всі всі!
    Ну що? Гарний в мене віршик?
    Сам склав! А ви вмієте такі гарні віршики складати?

    Ведуча Ми все вміємо робити, бо старанно навчаємось.

    Незнайка А ось зараз і перевіримо...Я буду читати віршик, а ви будете доповнювати.

    Ведуча Будь ласка

    Незнайка Готові? (ТАК)

    Незнайка читає....
    Гра-вікторина
    У лісі гарному такому
    Пташки співали разом - хором
    Посівши міцно на суку
    Півень кричав.....

    Діти Кукуріку!

    І кожного разу у відповідь йому
    Корова ніжно відповідала

    Діти МУ! Му! Му!

    А зовсім поруч снігуру
    Поросятко шепотіло

    Діти Хрю! Хрю! Хрю!

    Отак співали в лісі тім
    А ви всі дітки – молодці!

    АБО РОСІЙСЬКОЮ ВАРІАНТ
    В лесу, уж позабыл в котором,
    Однажды птицы пели хором
    Усевшись крепко на суку
    Петух кричал ….

    Дети кукареку

    И каждый раз в ответ ему
    Корова нежно отвечала…

    Дети Му-му-му!

    А рядом крошке снегирю
    Шептала свинка …

    Дети Хрю-хрю-хрю

    Вот так все пели в том в лесу
    Усевшись крепко на суку


    Незнайка (здивованно) І дійсно ваші дітки молодці! Який гарний віршик склали!

    Ведуча Незнайко, а ти знаєш, що сьогодні велике свято «День Знань»?

    Незнайка А що це за свято таке? Цікаво цікаво...

    Ведуча Дітки, давайте розповімо нашому гостю про свято 1-ше вересня!

    Діти розповідають, що 1-го вересня діти йдуть до школи навчатися, збирають портфелі.....

    Незнайка А що таке школа? Портфель?

    Ведуча Так...Незнайко, так ти взагалі нічого не знаєш!

    Незнайка Це неправда, я все знаю!

    Ведуча Ну добре, тоді скажи нам, якак пора року настала із сьогоднішнього дня?

    Незнайка (думає) Знаю, зараз, зараз....звичайно ж ЛІТО!

    Ведуча Дітки, правильно?

    Діти Ні – осінь!

    Ведуча Ну добре, а скажи нам будь ласка, що відбувається восени з листочками на деревах?

    Незнайка Зараз відповім...я ж все все знаю... Листочки восени на деревах розквітають!
    Ведуча Правильно відповів Незнайка, дітки?
    Діти Ні - листочки жовтіють та опадають!

    Незнайка Що? Дійсно , це так? Це правда? А я думав, що розквітають!

    Ведуча Гаразд, ну, а пташки восени куду відлітають?
    Незнайка Хм, ну звісно ж до квіточок!

    Ведуча (ведуча хитає головою)

    Незнайка ... до дерев.... у дитячий садочок?

    Ведуча Дітки, куди відлітають пташки?

    Діти У теплі краї!

    Незнайка Мммм, проте я вмію гарно співати! Ось слухайте!....
    Співає Ля ля ля ля ля , Ля ля ляля ля
    Ля ля ля ля ля , Ля ля ляля ля

    Ведча Так цю пісеньку і наші діточки знають...

    Незнайка Так давайте разом заспіваємо ії – становіться всі у коло.

    Пісня-гра «Ми йдемо»
    (діти залишаються стояти у колі)

    Незнайка Так, дійсно всі дітки знають пісеньку! Молодці! А ще я вмію рахувати!

    Ведучау У нас теж є дітки, які вміють рахувати. Правда ж?
    Ось скажи, Незнайко, у тебе була одна грушка, а потім ти зустрів друзів і вони тобі дажи ще дві грушки, скільки всього стало у тебе грушок?

    Незнайка (рахує на пальцях) так так так.... спочатку одна потім друзі дали ще 2 і стало...стало....
    НУ ЗВИЧАЙНО! Стало 5 грушок!

    Ведуча Дітки, ви порахували, скільки стало грушок?

    Діти ТРИ!

    Незнайка (похнюплено) Ох-хо-хо-хо-хо. Бачу що, ви у дитячому садочку багато чого навчились!
    А грати ви вмієте? (Так)
    Я знаю таку цікаву гру, називається «Дощик», ми завжди з друзями граємо в неї.

    Гра «Дощик»
    Командна гра – діти розподіляються на три- чотири команди.
    Умови гри: навпроти кожної команди стоїть стілець з метелафоном.
    Завдання: у кожного учасника у руці паличка для гри на металафоні, він підбігає до стільця з метелафоном, грає музуку дощикау вільному порядку , повертається з паличкою до своєї команди, передає паличку наступному учаснику той біжить повторюючи завдання.

    Ведуча Ну, якщо ми вже почали грати, Незнайко, пограй ти з нами в нашу гру....

    Гра «Aram zam zam»

    Незнайка Ак у вас гарно та весело! А танцювати ви любите?

    Діти ТАК!

    Незнайка Тож танцюймо найвеселіший танок!

    Танок «Жив був на свтіт пінгвин -веселун» / «Танок каченят»

    Незнайка А знаєте чому пінгвін так і не полетів?

    Діти Тому ща це єдина пташка, яка не вміє літати!

    Незнайка І це ви знаєте! Молодці!

    Ведуча
    Так, звичайно ж, наші дітки вже багато чого вміють, але ще більшому їм доведеться навчитися спочатку в нашому дитячому садочку «Сіренький зайчик», а потім і хлопчики, і дівчатка, підуть отримувати інші знання до школи.

    Незнайка Як же і мені хочеться разом з вами навчатися, грати, веселитися....

    Ведуча Так залишайся разом з нами , та й дітки, будуть не проти. Правда ж дітки?

    Незнайка Я б залюбки залишився, та меня вже час повертатися до своєї казкової країни, жл друзів. Вони вже мабуть хвилюються де я подівся. Та я їм розкажу про все: і про свято «День знань», і чому я у вас навчився , а потім обов’язково піду до школи навчатися. Дякую вам за все! До побачення хлопчики та дівчатка!

    Незнайка відлітає на повітряних кульках!

    Ведуча Ось і все малята, наше святе майже закінчується, але отримувати знання ми будемо разом
    з вами цілий рік, а коли прийде час, ви зростете, наступить для кожного з вас у певний
    час своє перше вересня, і тоді ви підете до школи.

    І щоб рік почався добрим і здоров’ям запашів
    Через рушник ми разом пройдемо
    Всього вам найкращого, щасливих днів!

    Рушник тримають: завідуча та методист, всі групи, батьки, співробітники проходять через рушник, можна посипати на вдачу, здоров’я, благополуччя а потім проходять і самі, через ньього.

    Ведуча І закінчується наше свято «День Знань» - святковою дискотекою!

    ....................................................................................................................

    Танец - игра "Пингвин весельчак" -не требует особой подготовки, я придумала её по принципу аниматорских игр... если надо, я напишу слова и попытаюсь записать ноты и мелодию...

    "Арам зам зам" - тоже игра "аниматоров".

    Всего хорошего!
    svetikova-zp@mail.ru

    СКАЙП svetikovazp

  24. 3 пользователей поблагодарили Svetikovazp за это полезное сообщение:

    Kolpachiha (23.08.2019), Parh0menk0 (13.08.2019), ИннаНичога (19.08.2017)

  25. #13
    Мастер Аватар для sveta_power
    Регистрация
    20.08.2010
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    508
    Поблагодарил Поблагодарил 
    894
    Поблагодарили Поблагодарили 
    471
    Поблагодарил в

    74 сообщениях

    По умолчанию

    ВІРШ до ДНЯ ЗНАНЬ

    Автор: Наталія Козленко
    Цей день - гучне загальне свято,
    Бо всім відомо: той багатий,
    Хто більше знань за інших має
    Й новими оволодіває!

    Знання - надійна і мирна зброя.
    Вони завжди разом з тобою.
    Незримі й водночас вагомі -
    Від знань не відчуваєш втоми,
    Бо є народна мудрість, діти:
    "Знань за плечима не носити"!

    Звичайно, знати все не можна,
    Але будь хто із вас спроможний
    Обрати галузі за хистом,
    Щоб стати в них спеціалістом!

    Знання нас від хвороб лікують,
    Знання міста нові будують,
    Знання від катастроф рятують
    І мир у світі налаштують.

    Розумні люди - міць держави!
    Тож набирайтесь, діти, знань,
    Щоб Україна мала славу
    Країни здійснених бажань!

  26. Следующий пользователь сказал cпасибо sveta_power за это полезное сообщение:

    ИннаНичога (19.08.2017)

  27. #14
    Местный Аватар для julialav
    Регистрация
    19.01.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    390
    Поблагодарил Поблагодарил 
    348
    Поблагодарили Поблагодарили 
    407
    Поблагодарил в

    125 сообщениях

    По умолчанию

    СВЯТО ЗНАНЬ
    Ведуча: Дорогі діти! Швидко літо промайнуло – як три коротких дні! І знову осінь. Сьогодні перше вересня –початок осені і свято – День знань.
    Ваші старші братики та сестрички пішли у школу а ви стали на рік старші і теж скоро підете у школу а поки що тут у садочку набуваєте перших знань та вмінь.
    Діти: 1.Сьогодні свято - радісно багате ,
    Сьогодні всі шановні мами й тата
    Діток своїх веселих та завзятих
    До дитсадочку дружно привели.
    2. Повсюди: у школах і в нашому садочку
    Навчання піде в цій порі.
    Сидіть тихенько лялечки в куточку
    Бо вчитеся час дітворі .
    3.Засмагле літечко, прощай ! В віконце вересень постукав.
    В країну Сонця , Миру , Знань він поведе всіх нас за руку.
    4. І ось вона настала та хвилина
    коли наш дзвоник продзвенить.
    Нехай дзвенить – веселий, галасливий,
    Хай буде рік для нас усіх щасливий !
    Пісня про дит.садок
    Ведуча. Тож вітайте всі гучними оплесками цей чудовий, ні з чим не зрівняний день а дзвоник наш пролунає саме для вас !
    ( Дзвонить та йде по колу під оплески дітей)
    Нехай зігріває вас сонечко ясне ,
    Нехай кожен день скарби знань відкриває,
    Чекає навчання в садочку прекрасне
    Країна сонячних знань всіх щиро вітає.
    ( під музику заходить дорослий – Буратіно з портфелем .)
    Буратіно: Доброго дня дітки! Я шукаю садочок « Чебурашка» чи не допоможете мені його знайти ?
    Ведуча: Ти прийшов саме в цей садочок і не запізнився на наше свято .
    Буратіно: Ой як чудово! Я хочу всіх –всіх привітати з днем знань і побажати гарних успіхів в цьому навчальному році. А ще я хочу вам подарувати подарунки! Хочете дізнатися які ? Відгадайте спочатку мої загадки:
    - В сумці зошити й буквар. Хто до школи йде ? (школяр);
    -Довгі палички кругленькі, сині, жовті, червоненькі. На папері походили кольори свої лишили. (олівці);
    -Дуже я потрібна всім – і дорослим і малим. Всіх я розуму учу, а сама завжди мовчу!(книга).
    Молодці ! Ви всі загадки відгадали і я дарую вам свою « Азбуку» та чарівний золотий ключик. Їм можна відкрити двері до скарбниці знань. Ось мої подарунки – тримайте ! (хоче дістати з сумки ).
    (Забігає Карабас та забирає сумку)
    Буратіно: А ну віддай! Тебе, Карабас - Барабас на свято не запрошували! Віддавай подарунки!
    Карабас: Я вам нічого не віддам! Бачу що ви зібралися Країну знань моїм золотим ключиком відкрити? Нічого у вас не вийде ! Я заховаю цей ключик і азбуку і ви туди не потрапите!
    Навіщо вам навчатися – краще лінуватися та на ліжечку повалятися !
    Ведуча: Невже ти не хочеш навчитися рахувати , читати, малювати , зарядку робити та співати ?
    Карабас : Ні не хочу!
    Буратіно : А давайте спробуємо переконати тебе що вчитися це дуже цікаво !
    Карабас: Ну-ну давайте ! Якщо в вас це вийде – віддам ваші подарунки. А ні - то всіх вас зроблю своїми ляльками у моєму театрі. Згодні ?
    Ведуча: Добре , ми спробуємо . А поки що сідайте ось тут біля мене і подивиться . До нас завітало на свято багато гостей. А ось і перша гостя – Українська мова. Наші діти у садочку вчаться читати ,співати та говорити саме на рідній мові .
    Дитина « Українська мова» :
    Я ваша мова рідна , Українська. Дзвінкоголоса , ніжна , чарівна.
    Прекрасна , ніби пісня материнська . Я завжди з вами – вірна вам слуга.
    Пісню заспівайте - рідну мову привітайте !
    ( Діти співають «Ой є в лісі калина»)
    А тепер виконайте мої завдання .
    Буратіно: А ну подивимось . Потрібно з букв зібрати слова .
    Карабас: Я спробую ! Побачите що я і без навчання усе знаю та вмію .
    Ведуча : Добре , спробуй. Потрібно на дошці викласти слова « Мама» та «Мир».
    ( Карабас викладає невірно)
    Буратіно: Діти, хіба вірно склав слова Карабас ? Ні . Хто складе слова ? ( двоє дітей складають )
    Ведуча: Залишайся , гостя на нашому святі!
    А ось і друга гостя – математика. У нас діти теж Ії вивчають дуже старанно.
    Математика : Математика-наука точна і серйозна.
    І прожити без мене навіть дня не можна.
    Щось купити в магазині , гроші полічити,
    Чи задачку розв’язати , гостей запросити.
    Тож вивчайте цю науку старанно , серйозно
    І тоді усі завдання виконати просто .
    Ведуча: А ну давай свої завдання ! Слухайте уважно.
    На травиці біля хатки метушаться цуценята. Двоє білих наче сніг , один чорний. Скільки всіх ? (3)
    Карабас: Я знаю ! 5 ! Ні , 7 ! 10 !
    Буратіно : А ну що скажуть діти ? Хто порахував ? Наступну задачку можна я прочитаю?
    По дорозі зайчик біг , ніс 5 яблук на пиріг. Одне впало , покотилось. Скільки яблук залишилось ? (4)
    Карабас : Я знаю ! Не залишиться і жодного ! Тому що я і яблука , і зайчика теж з’ ім !
    Ведуча: Який же ти невихований та і рахувати не вмієш . А що діти скажуть ?
    Наступна : 5 цукерок Толя мав. Дві цукерки мамі дав , 2 – малій сестриці Олі. Скільки залишилось в Толі ? (1)
    Карабас: Я з’ ім усі цукерки і тому нічого не залишиться !
    Ведуча: а діти яке вважають ?
    Всі завдання з математики виконали.І ти теж будь з нами! Вітаємо наступну гостю. Як тебе звати ?
    Фізкультура: Я принцеса Фізкультура. Маю гарну я фігуру ,
    Я і сильна і швидка , і моторна , і метка.
    Ну а ви , малята любі , фізкультурі справжні друзі ?
    Покажіть на що гаразд – На зарядку всі вставайте в цей же час !
    (Всі встають по колу і виконують разом з героями зарядку )
    Карабас : А як же спортивні ігри ? Я хочу погратися !
    Ведуча: А в яки ігри ти хочеш пограти ?
    Карабас пропонує естафети .
    Ось тепер можна і відпочити !
    Ведуча: сідайте на місця і зустрічаємо наступну гостю. А принцеса фізкультура теж сідай з дітками!
    Лунає пісня і музика звучить – принцеса музика назустріч нам летить !
    Музика: Пісню люблять всі малята. Без пісні – свято – не свято
    Бо пісня настрій підіймає , серце і душу звеселяє .
    Карабас: А я обожнюю співати ! Маестро ! Музику мені ! Ось послухайте : А-А-А-А !
    Ведуча: Погано ти співаєш ! А Наші дітки на музичних заняттях будуть вчитися і співати, і танцювати , і на інструментах грати.
    Буратіно : А поки що давайте пограємо у музичні стільці! Ось послухайте правила гри: Всі ставлять по колу стільці а в середину стає дитина –диригент. На стільці кладуться муз інструменти і під музику діти бігають навколо стільців. Диригент диригує а з закінченням музики всі займають місця разом з диригентом і грають на інструментах під музику. Кому не вистачило стільця – стає диригентом .
    ГРА «Музичні стільці»
    Ведуча :Ще одна принцеса з нами! Сідай,будь ласка!
    В нашому садочку люблять мистецтво, до малювання тут мають хист.
    Творять шедеври руки майстерні , речі тут мають красу і блиск !
    Зустрічаемо наступну принцесу !
    Праця : Якщо любите ви малювати , вирізати , клеїти ще й вишивати -
    Вам до мене час завітати. Я художня праця ,лінуватися вам не час.
    Бо чому навчитеся у садочку – знадобиться вам не раз .
    Карабас : А я вмію малювати ! Ось який портрет я намалював ! Правда я схожий ? (показує карикатуру )
    Буратіно:: Ну хіба так малюють ? Діти навіть з заплющеними очима малюють краще !
    ( Гра « намалюй сонечко з заплющеними очима» на дошці )
    Карабас: Да ! Дійсно мені потрібно ще багато вчитися щоб стати такими як ви ! А можна я з вами залишуся тут у садочку і ви мене всьому навчите ?
    Ведуча: Дітки ви згодні? Тільки віддай нам ключ знань щоб ми змогли відкрити наші двері до скарбниці знань !
    Карабас: Віддам якщо запросите мене на танок ! Ведуча , усі герої та діти танцюють
    Танок «Каченят» (діти не сідають а залишаються у колі)
    Карабас : Гарно ви танцюєте! . Я хочу вам на закінчення свята подарувати теж подарунки з свого лялькового театру. Ось ці яскраві кульки ! Нехай вони вам подарують гарний настрій ! І заберіть ваші дарунки (віддає сумку та роздають кульки разом з Буратіно)
    Ведуча: Ось ми і відсвяткували наше перше свято в цьому навчальному році. Я хочу щоб на кінець ви ще раз подивилися на прекрасних принцес тому що саме ці науки ми будемо вивчати у нашому садочку.(Перечислює)
    Буратіно: Нехай ця осінь золота вам подарує рік щасливий.
    Щоб не згасала доброта , здоров я , радощі і сила.
    Ведуча : Щоби ваш почесний труд був плідний як багата осінь
    І кожен день , що йде новий хай тільки щастя вам приносить !
    Успіхів вам дорогі діти. Ось наша книга по який ми будемо навчатися і золотий ключик ! (дістає з сумки ) А тепер ми цим ключем відкриємо скарбницю знань яка знаходиться в кожній групі і разом з вашими вихователями будемо старанно всьому навчатися. До побачення усім – і дорослим і малим !Всі разом з героями виходять.
    Атрибути : 1. Кульки всім дітям
    2. Портфель з Буквариком , ключиком та загадками для Буратіно.
    3.Літери для гри «МАМА» «МИР»
    4.Задачи для математики
    5.Муз. інструменти для гри з стільцями
    6 Для естафети атрибути
    7 Дошка з мольбертом та маркером та портрет Карабаса
    8. Диски з піснями .
    9. Дзвоник
    Д іти : Укр.. мова , математика, фізкультура, музика, праця .Всього дітей з віршами-9 .
    Дорослі : Карабас , Буратіно , ведуча .

  28. 2 пользователей поблагодарили julialav за это полезное сообщение:

    Kolpachiha (23.08.2019), ИннаНичога (19.08.2017)

  29. #15
    Местный Аватар для julialav
    Регистрация
    19.01.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    390
    Поблагодарил Поблагодарил 
    348
    Поблагодарили Поблагодарили 
    407
    Поблагодарил в

    125 сообщениях

    По умолчанию

    Зал святково прибраний кульками, квітами. Під веселу музику до залу забігають діти.
    Ведуча. Ми щоранку йдем в садочок зустрічати діточок,
    А вони , мов пташенята, починають щебетати.
    Наш веселий дитсадок подружив усіх діток!
    З кульками під веселу музику вибігають діти старших груп та виконують пісню В. Лисенка «Живемо ми в садочку» (диск «Авторський», №2).
    1 дитина. Вранці сонечко встає,
    Дітям спати не дає,
    В кожний загляда куточок –
    Кличе нас у дитсадочок.
    2 дитина. І веселі малюки
    Йдуть в садочок залюбки.
    Різні ігри і сюрпризи
    Угамують всі капризи.
    Тут щодня подій багато ,
    Для малят садок – це свято!
    3 дитина. Нема вільної хвилинки –
    Всі працюють без зупинки :
    Ріжуть, клеють, і малюють,
    Розмірковують, рахують.
    4 дитина. З ранку і до вечора
    Жарти тут лунають,
    І обличчя у дітей
    Усмішками сяють.
    Діти виконують пісню «Усмішка» , муз. Н. Рубальської, роздають меншим дітям кульки.
    5 дитина. Цей чудовий світ казок
    Відкривають для діток
    Вихователі привітні,
    Добрі , мудрі і тендітні.
    6 дитина. Це вони про нас тут дбають
    Та в усьому помагають.
    Коли сумні - розвеселять
    І бути добрими навчать.
    7 дитина. Ось так минають дні за днями
    І ми щасливі тут є з вами.
    Тому й співаєм ми охоче
    Про любий, милий наш садочок.
    Звучить пісня «Що таке наш дитсадок?» , муз. А. Гвоздій. На середину залу виходить хлопчик – вередун.
    Хлопчик. Не піду я у дитсад,
    В мене ніжки болять!
    Не піду у дитсадок –
    Краще з’їм пиріжок!
    І вип’ю «Пепсі – коли».
    Більше я в той дитсадок
    Не піду ніколи!
    Телевізор подивлюся,
    Подрімаю трішки…
    Хай від того дитсадка
    Відпочинуть ніжки…
    Там же бігать треба
    І треба стрибати,
    Треба літери вивчати,
    Треба рахувати,
    Ще й зарядкою займаться!
    Е, ні! Краще вдома на дивані
    З рудим котиком пограться!
    Котик (підходить до хлопчика) Я щоранку умиваюсь,
    Чищу свої зубки.
    Мию, чищу й вилизую
    Свою гарну шубку.
    Плигаю щоранку вліво,
    Плигаю щоранку вправо,
    З задоволенням роблю
    Різні фізкультурні вправи.
    Якби спортом не займався,
    Якби цього не робив,
    Як би я тоді так спритно,
    Вправно так мишей ловив?
    Якби спортом не займався,
    Не тренував ніжки,
    Не впіймав би я , Іванку,
    Проворної мишки!
    Хлопчик. Сам чим хочеш ти займайся,
    Не лізь в мої справи!
    Роби свої фізкультурні
    Та котячі вправи! (чимось кидає в котика)
    Котик . Ай ! Болить! ( втікає)
    Лікар Айболить. Хто мене запрошував?
    Що в тебе болить?
    Не турбуйся! Полікую я
    Ніжки твої вмить!
    Гей ви, мої асистенти!
    Швидше несіть інструменти!
    Хлопчик (злякано) Ой , лікарю! Нікого сюди не зовіть!
    Ой , лікарю! Нічого вже в мене не болить!
    Лікар Айболить. Ми тебе, Іванку, зараз полікуємо!
    І тебе, і твої ніжки від ліні врятуємо!
    Хлопчик. Не болить нічого в мене!
    Хочу бути я …. спортсменом!
    Ведуча. Ну що ж, діти, допоможемо Іванкові стати спортсменом?
    Лікар Айболить. Але перед тим прошу всіх рівненько стати,
    Все, що накажу – робити.
    - Всі дихайте…
    - Не дихайте…
    - Все в порядку, спочивайте.
    - Дружно руки піднімайте…
    - Все прекрасно – опускайте.
    - Нахиліться, розігніться…
    - Станьте прямо, усміхніться.
    А тепер зроблю ще одну процедуру –
    Всім поміряю температуру (міряє)
    Чудово! Оглядом я задоволений, бо ніхто з дітей не хворий.
    Всі веселі і здорові, до забав та гри готові!
    Діти виконують пісню «Фізкультхвилинка», муз. В. Дем’янчука.
    Ведуча. Так Лікарю Айболить, наші всі діти чудово виглядають : всі здорові, рожевощокі, загорілі, повні сил. А це тому , що влітку вони гарно відпочивали. А ось як – вони самі нам розкажуть.
    Лікар Айболить. Розкажіть же, любі діти,
    Про ласкаву пору літо.
    Сонце гріло, припікало?
    Діти. Так! Нас у воду заганяло!
    Лікар Айболить. Що ж в саду у вас дозріло?
    Діти. Груші, яблука і сливи.
    Лікар Айболить. Чом рум’яні ваші щічки?
    Діти. Їли аґрус і порічки,
    Вишні, сливи і сунички,
    Помідори і малину
    Їли також без упину.
    Ведуча. Ну а в лісі ви гуляли?
    Діти. Так.
    Ведуча. А тварин не ображали?
    Діти. Ні!
    Лікар Айболить. Чи жаліли ви комашок?
    Не зривали там ромашок?
    Гілки, кущики ламали?
    Діти. Ні!
    Лікар Айболить. Добре ви відпочивали!
    Ведуча. Що про літо ще, малята,
    Може хтось із вас сказати?
    1 дитина . Літо сонечком іскриться,
    Промінці дарує нам.
    На шовковистій травиці
    Гарно гратись малюкам.
    Вітерець легкий співає
    Тиху пісеньку свою,
    Пролітає і гойдає
    Кожну гілочку в гаю.
    А ми пісню заспіваєм
    Літу, сонечку й росі,
    Дзвінко хай вона лунає
    І дарує втіху всім.
    Звучить пісня «Літо». До дітей забігає дитина – Літо , пританцьовує з ними.
    2 дитина. Спасибі, любе літечко,
    Що гостювало в нас.
    Ягід ми поїли, аж повеселіли,
    Стали дужчі враз.
    І , немов сунички,
    Червоніють личка
    В кожного із нас.
    Діти. Чим ти пахнеш літечко – літо?
    Літо. Червоними щічками помідорів,
    Зеленим хвостиком огірка,
    Золотим серпиком диньки,
    Медовим соком кавуна.
    Діти. А ще чим?
    Літо. Білим наливом – яблуком у саду,
    Вінком веселки після дощу.
    Дощику дрібненький,
    Дощику тепленький,
    Просить тебе літо :
    Поливай всі квіти.
    Щоб було в садочку
    Гарно , як в віночку.
    Діти молодшої групи співають пісню «Дощик – барабанщик», муз. Л. Артемової, з ними проводиться гра «Дощик».
    З дітьми середньої групи – «Зайчик і оса».
    З дітьми старшої групи – ігри естафети .
    Ведуча. Швидко промайнуло літо. Сьогодні , діти, 1 вересня. А це означає, що наступив час нам з літечком прощатися, бо до нас степами, лугами , лісами йде золота осінь. А щоб розставання не було таким сумним , давайте запросимо його до веселого таночку.
    Діти утворюють коло , ведуть таночок та прощаються з Літом.
    Завідувач (дзвонить дзвіночком). Ось цей чарівний дзвіночок сповіщає нам про те, що ви підросли і перейшли у старшу групу.
    Кожна група під музику здійснює коло пошани.
    Завідувач. Хай лунає цей дзвіночок,
    Щоб для всіх діток в садочку
    Був щасливий кожний день.
    Щоб батьків ви шанували.
    Їм у праці помагали,
    Щоб ви набирались сили,
    Вихователів любили,
    Грались весело, учились
    І ніколи не сварились.
    Далі свято продовжується на групових майданчиках.

  30. Следующий пользователь сказал cпасибо julialav за это полезное сообщение:

    ИннаНичога (19.08.2017)

Страница 1 из 9 12345 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru