Страница 9 из 9 ПерваяПервая ... 56789
Показано с 121 по 129 из 129

Тема: День знань

  1. #121
    Пользователь
    Регистрация
    09.11.2016
    Адрес
    Рівне
    Сообщений
    68
    Поблагодарил Поблагодарил 
    162
    Поблагодарили Поблагодарили 
    183
    Поблагодарил в

    37 сообщениях

    По умолчанию

    Сценарій до Дня знань без особливої підготовки, на основі матеріалів форуму.
    Ведуча. Добрий день, любі діти і шановні гості! Сьогодні ми відзначаємо свято – День знань. Це свято для всіх тих, хто любить дізнаватись щось нове, любить вчитися. Наш садочок «Ромашка» вітає всіх діточок, які прийшли сьогодні до нас після літнього відпочинку і зустріли своїх друзів та любих вихователів. Діти, ви раді зустрічі?
    Тож радійте, усміхайтесь,
    У долоньки плескайте – привітайтесь ( оплески кілька раз). Всі ми любимо наш садок, тож давайте про нього заспіваємо пісню.
    Пісня про садок.
    Ведуча. А зараз гучними оплесками привітайте нашого директора , яка з нетерпінням чекала на вас і їй надається слово.
    Привітання Директора.
    Ведуча. А скажіть мені,
    - Яку назву має країна, де ми живемо?
    - Яку назву має народ нашої країни?
    - Якою мовою розмовляємо ми з вами?
    - Молодці! Все правильно! Нехай же буде свято в нас на славу! Рівняймось! Струнко! Лине Гімн держави!
    Гімн України.
    Ведуча. Всі ви прийшли у дитячий садочок, щоб навчитися тут рахувати, малювати, співати, танцювати і навіть читати й писати. Але найголовніше заняття в нашому садочку це … гратися.
    Дітки, яке в нас сьогодні свято? (День Знань). Отже і сюрпризів в нас буде багато.
    Вихід Клоуна.
    Клоун Бім. Привіт усім я клоун Бім! До діток на свято я спішив, та мабуть запізнився!
    Ведуча. Ні, Бім, ти вчасно в нас з”явився.
    Клоун Бім. Люблю всіх я смішити, веселити і друзів маю я багато. А ви хочете зі мною подружитись? Для цього треба вміти сміятися, бути розумними, уважними, вміти танцювати.
    - Дітки а ви вмієте сміятися?( так)
    - А плескати в долоні ? ( діти плескають)
    - А тупотіти ногами? ( діти тупають)
    -Відкрийте свої ротики! ( Діти відкривають) .
    - І покажіть де носики? (Діти показують)
    - А тепер виконуйте рухи зі мною під музику.
    Танок «Другу справа посміхнись».
    Клоун Бім. Скільки друзів тут багато, а я до вас на свято з подарунками прийшов – кульками, та не простими, а чарівними. Скажу вам по секрету –вони вміють розмовляти.Кулька рожева мені хоче щось сказати.(підносить кульку собі до вуха)
    Кулька1(рожева).Щоб здоровими зростати, кожного ранку потрібно фіззарядку робити, а ви вмієте робити зарядку?
    Діти. Так!
    Кулька1 . Ой не вірю, ой не вірю – зараз це я перевірю!

    Фізкультзарядка.

    Клоун Бім. Кульку2 (зелену) я беру вона нам хоче щось сказати.
    Кулька2. Щоб здоровими зростати, потрібно вміти в ігри грати.

    Гра

    Клоун Бім. Кульку3 (червону) я беру вона нам хоче щось сказати.

    Кулька3(червона). Для дорослих завдання я маю: «Щоб дітей своїх розвивати, потрібно самим в ігри грати». Діти, ваші мами і тата вміють в ігри грати?
    Кулька3 . Ой не вірю, ой не вірю – зараз це я перевірю!

    Гра з дорослими. Розкладаються обручі по колу, кількість яких на 1 меньша, ніж дорослих. Під веселу музику дорослі біжать по колу, музика зупиняється - займають місце в обручі, хто не зайняв - вибуває.


    Кулька4. Щоб розумними зростати –потрібно книжки читати. А чи уважно діти слухають казочки? Зараз це я перевірю.
    - А тепер часу не гайте
    Загадки швидко відгадайте!

    1. Що за хата на узліссі,
    Вся ворушиться, дрижить?
    Де не взявсь — кабан біжить.
    Тут і вовк іде, й ведмідь,
    Й кожен хоче в хатці жити.
    Так вже тісно їм усім —
    Ось-ось-ось порветься дім.
    Що за хатка невеличка,
    Яка зветься … (Рукавичка)



    2. На городі працював,
    І садив, і поливав.
    Ухватила Баба Дідку.
    Витягнуть не можуть …(Ріпку)

    3. Він від Зайчика утік,
    І від Вовка він утік.
    А Лисиці на зубок
    Все ж попався ….(Колобок)
    Кулька 4. Молодці, ви відгадали всі мої загадки. Бачу, що всі дітки тут кмітливі, всі розумні.
    Клоун Бім. Ой, подивіться, оранжова кулька хоче щось сказати.
    Кулька5 (оранжова). Часу не будемо дарма втрачати, будемо всі танцювати.

    Танець «Чу –чу -ва».

    Клоун Бім. Ось ще синя кулька хоче щось сказати.
    Кулька 6 (синя). Бульбашки дітки полюбляють, з ними радо вони грають.

    Бульбашкова дискотека.

    Клоун Бім. Ну що ж друзі, ви справились разом з усіма завданнями чарівних кульок і показали, що у садочку «Ромашка» виховують розумних, кмітливих, спритних, талановитих і дружніх діточок. І за це кожна група отримує в подарунок чарівну кульку, яка буде за вами дивитись чи слухняні діти і всіх слухняних діток буде виконувати бажання. А мені настав час прощатись з вами і вирушати до діток у сусідні садочки. На прощання хочу побажати:
    Щоб для всіх дітей в садочку був щасливим кожен день.
    Щоб батьків ви шанували, їм у праці помагали.
    Щоб ви набрались сили, вихователів любили.
    Грались весело. Учились і ніколи не сварились.

  2. 12 пользователей поблагодарили Ірина15 за это полезное сообщение:

    lolu66 (05.09.2018), mria67mria67 (08.09.2020), nastiabar (27.08.2020), Olia Medvedeva (30.06.2020), SANOCHKA (26.08.2020), zozuliak75 (27.08.2019), Борковская Н (27.08.2019), Ирина шнайдер (19.08.2019), катя 98 (18.08.2019), леся r (21.08.2019), Наташа5374 (20.06.2020), Паганини (28.08.2019)

  3. #122
    Пользователь
    Регистрация
    21.11.2017
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    47
    Поблагодарил Поблагодарил 
    502
    Поблагодарили Поблагодарили 
    151
    Поблагодарил в

    33 сообщениях

    По умолчанию

    Групи, крім молодших, займають свої місця.
    Ведуча: Добрий день вам, хлопчики й дівчатка! Добрий день,шановні колеги та гості! Щиро вітаю вас з початком нового навчального року, та першими днями чудової пори року – золотої осені і пропоную почати наше свято з привітання наших найменших друзів – молодших дошкільнят. Тож зустрічайте оплесками (під звуки маршу по черзі виходять молодші групи, обходять коло, стають на своє місце) групу «Зайченятко», групу «Казка».
    Ось і літо промайнуло,
    Всі ви добре відпочили, фруктів досхочу поїли.
    Плавали, купались, добре всі награлись.
    Розкажіть же любі діти, про ласкаву пору, літо.
    Ведуча: Сонце гріло, припікало?
    Діти: Так!
    Ведуча: В воду всіх вас заганяло?
    Діти: Так!
    Ведуча: Що ж в саду у вас дозріло?
    Діти: Груші, яблука і сливи.
    Ведуча: Чом рум’яні у вас щічки?
    Діти: Їли яблука, порічки вишні, сливи і сунички, помідори і малину їли також без упину.
    Ведуча: Ну а в лісі ви гуляли?
    Діти: Так!
    Ведуча: А тварин не ображали?
    Діти: Ні!
    Ведуча: Чи жаліли ви комашок? Не зривали там ромашок? Гілки, кущики ламали?
    Діти: Ні!
    Ведуча: Добре ви відпочивали!
    Діти: Так!
    Ведуча: Ну, що ж, молодці! Бачу, що добре відпочили! Отже, настала пора попрацювати.
    В нашій країні сьогодні радісний день– День знань. Школярі із букетами квітів поспішають до школи. І навіть ваші бабусі й дідусі цього дня почуваються молодшими, пригадавши, як самі були учнями…
    Скоро і ви всі підете навчатися до школи. Час мине дуже швидко. Але ви встигнете за цей час не лише підрости, а й багато чого взнати, навчитися. Чимало нового і цікавого чекає на вас у Країні знань. А поки що ваша Країна знань – це наш дитячий садок «Барвінок».
    Пропоную всім групам сказати пару слів про нього.

    Вітання груп:


    Сонечко
    Вранці сонечко встає,
    дітям спати не дає.
    В кожний загляда куточок –
    кличе нас у дитсадочок.

    Ромашка
    І веселі малюки
    йдуть в садочок залюбки.
    Тут щодня подій багато ,
    Бо для нас садок – це свято!

    Ведмежатко
    З ранку і до вечора
    жарти тут лунають,
    І обличчя у дітей
    усмішками сяють.

    Метелик
    Цей чудовий світ казок
    Відкривають для діток
    Вихователі привітні,
    Добрі , мудрі і тендітні.
    Це вони про нас тут дбають
    Та в усьому помагають.
    Ми сумні – розвеселяють.
    І бути добрими навчать

    Барвінок
    Хочуть дошкільнята розумними стати
    Швидко бігати, стрибати і ще й весело співати
    Танцювати, малювати у веселі ігри грати
    Тож вітаємо в садочку – в калиновому віночку!

    Ведуча
    Молодці! Гарні слова знаєте про наш садочок!


    У садочку радісно і квітно
    Чути передзвін дитячих голосів.
    У «Барвінок» завітав вересень привітний,
    І приніс День Знань для малюків.
    Що за свято у садочку без веселого таночку!

    Танок «Бугі-вугі» українською.

    Під музику вибігає домовичок Кузя. Ай-яй-яй-яй! Невже спізнився? Я ж так старався! Ось подарунок приготував.
    Ведуча. Стоп. Зупинися нарешті і поясни нам все, а то ми нічого не розуміємо.
    Кузя. Добрий ранок гості, дівчата і хлопці.
    Я – веселий домовик, до порядку всюди звик.
    Спокій я охороняю і всім радо допомагаю.
    Потоваришуйте і ви зі мною. Ну, а звати мене Кузьмою.
    Ведуча. Звичайно потоваришуємо. Ми завжди раді новим друзям. А що за коробка у тебе в руках?
    Кузя. Та це ж я скарб знайшов і приніс його вам у дарунок, він допоможе вам. Там лежить те, що допоможе вам стати розумними, веселими, добрими, допитливими.
    Ведуча: Кузя, тоді скоріше відкриємо цей скарб!
    Кузя. Ні, цей скарб хитрий – якщо не відгадаєте на чому я до вас добирався то нічого не отримаєте.
    Ведуча. Ми спробуємо, діти? Кузю, ми постараємося.
    Гра «Знавці транспорту»
    Кузя. Спочатку, коли я втік від Яги, я їхав на…
    Зазвичай він двоколісний,
    А буває триколісний.
    Вправо, вліво і вперед
    Мене віз….(велосипед)
    Ось на ньому я виїхав з лісу де Яга живе, а далі…
    Від села і до села,
    Де дорога пролягла,
    Превозить дім людей –
    І дорослих, і дітей. (автобус)

    По маршруту вас везуть
    І квиточки продають.
    З вигляду продовговатий,
    Але зовсім не рогатий. (автобус)
    Довіз він мене до міста, а тут дивлюся – його родич…
    Замісь рейок дві дротини
    Визначають рух машини.
    Щоби взуті в гуму ноги
    Не збивалися з дороги. (тролейбус)
    Але я переплутав номер тролейбуса… я ж не знав, що у вашому місті їх так багато і мені ще прийшлося їхати…
    В червонім будиночку повно людей.
    Ти теж, певно, бачив будиночок цей,
    По рейках сталевих будиночок мчить:
    -Увага! Я їду! – дзвінок дзеленчить. .(трамвай)
    І ось, нарешті я у вас! Сподіваюся Яга мене не знайде.
    Ведуча. Кузя, а тобі сподобалося їхати трамвайчиком?
    Кузя. Дуже.
    Ведуча. Тоді згадаємо разом як це весело!
    Гра «Їде трамвайчик»

    Кузя: Ой, дивіться, малята! Скарб відкривається! Які тут гарні книжки!
    Ведуча. Діти, вони допоможуть нам дізнатися багато цікавого.
    Чується голос : «Кузя, Кузя! Де ти?»
    Кузя. Діти, це, здається, Баба Яга. Вона мені скарб брати не дозволяла. Ой, побіжу, - сховаюся! (Тікає)
    Вибігає Баба Яга. Шукає Кузю, скрізь заглядаючи.
    Баба Яга. Малята, ви Кузю не бачили? Він мій скарб, забрав, захотів вас привітати з новим навчальним роком. А я кажу - не треба нічого дітям знати, нехай собі пустують, балуються, б'ються, плачуть... Ось це краса. Діти , ви згодні зі мною? (Відповідь дітей) Як це «немає»? Що значить «Ні»? Я вас старше на 300 років і все знаю! (Помічає коробку) Ах так! Значить, ви все ж хочете отримати у дитячому садку знання? Не бувати цьому!
    Ведуча: Баба яга, ти ж потрапила на свято! У нас є для тебе цікава гра. Я буду задавати питання, і якщо ти згодна, то відповідаєш «Це все я, це все я і компанія моя!». А якщо не погоджується, то показуєш знак мовчання - ось так! (прикладає палець до губ)
    Баба Яга: Та я вас всіх тут переможу!
    Ведуча:
    Прокидаюсь вранці рано, умиваюся під краном.

    Діти: Це все я, це все я, і компанія моя! (Баба Яга намагається плутати дітей, показуючи їм знак мовчання. Сердиться, що діти правильно відповідають)
    Ведучий:
    Ліжко хто не прибирав і сестричку ображав?

    (Діти показують знак мовчання. Баба Яга говорить голосно «Це я, це я, і компанія моя»)

    Ось ти, Баба Яга, і попалася! Це зовсім неправильна відповідь!
    Баба Яга: Та це було тренування. А зараз - по-справжньому!
    Ведуча:
    В ігри гарно хто пограв, ну, а потім все прибрав?

    Діти: Це все я, це все я і компанія моя!
    Баба Яга: А Баба Яга проти!
    Ведучий: Остання спроба!
    Хто з вас мріє підрости і до школи скоро йти?
    Діти: Це все я, це все я і компанія моя!
    Ведуча. Ну що, Баба Яга? Ми з малятами вирішили, що тобі теж необхідно прочитати багато цікавих книг. Правда, діти?
    Баба Яга: Ой, біда! Зовсім я від сучасного життя відстала. Значить, ви розумні, сміливі. А мене не боїтеся?
    Ведучий: Ні, ти ж у казці живеш і завжди приходиш до нас на свята пограти з дітками.
    Яга. Добре, пограюся з вами.
    Гра "Зобрази спортсмена" (проводить Баба Яга)
    Діти по черзі зображають футболіста, лижника, плавця, бігуна, стрибуна, вершника, боксера.
    В кінці Яга: Яхонтові ви мої, як же у вас все чудово виходить. А тепер завдання для дорослих. Чорики-морики, шабата-штабата штангісти!
    Вихователі завмирають в позі штангістів.
    Баба Яга: чудово! Вийшло! Все, Кузя десь втік, зате скільки в мене тепер чудових діточок буде, адже дорослих я зачаклувала – вони тепер не можуть рухатися, а отже і мені заважати. Шикуйтеся. Підете всі зі мною прямісінько в ліс, в мою хатинку. (діти і ведуча заперечують)
    Баба Яга: Що? Ні? Розчаклувати? Але тепер же це неможливо, я ж не вмію чаклувати навпаки!
    Ведуча: Ну тоді наші діти тобі допоможуть.
    Баба Яга: А якщо я спробую, то ви будете зі мною дружити?
    Ведуча: Звичайно. Ми прямо зараз запрошуємо тебе до нас на новорічні свята.
    Баба Яга: Справді?! Тоді всі потупотіть, покрутіться і подмухайте на своїх вихователів сильно-сильно. Ось так як я вам покажу.
    Не вийшло…
    Ведуча: Тоді ми використаємо наше чародійство. Дітки, а спробуйте обійняти своїх вихователів міцно-міцно.
    Діти обіймають вихователів ті в свою чергу дітей.
    Баба Яга: подумати тільки, яке сильне чародійство! Я й не здогадувалася, що ви так вмієте. І зараз я на хвилинку перетворюся на тьотю Весельчак, а ви потанцюйте зі мною.
    Танок «Тьотя Весельчак»
    Баба яга: молодці! Ви мене переконали. Скарб тепер ваш. Але мені що тепер робити? Та ще й Кузя пропав!(плаче)
    До зали входить домовичок з кошиком. В кошику лежать гостинці, а нагорі - шишки.
    Баба Яга: Кузенька, це ти мені назбирав стільки чудових шишок?
    Кузя: Баба Яга, я зробив для тебе намисто з шишок і хочу привітати тебе з початком навчального року. (Одягає намисто на Бабу Ягу)
    Баба Яга: Спасибі тобі, Кузенька. А що це у тебе так смачно пахне в кошику?
    Кузя: Це гостинець нашій чудовій розумній дітворі.
    Баба Яга: який же ти в мене молодець, яхонтовий мій! Ставай скоріше зі мною.
    Баба Яга та Кузя роблять ворітця, промовляють:
    В країну Знань всіх пропускаємо,
    До неї двері відчиняємо!
    Діти проходять під ворітцями струмочком.

  4. 4 пользователей поблагодарили Наталья Бондарь за это полезное сообщение:

    Kolpachiha (02.09.2019), Lena22 (14.06.2019), mria67mria67 (08.09.2020), Ллорхен (29.08.2021)

  5. #123
    Пользователь
    Регистрация
    21.11.2017
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    47
    Поблагодарил Поблагодарил 
    502
    Поблагодарили Поблагодарили 
    151
    Поблагодарил в

    33 сообщениях

    По умолчанию

    Ведуча: Доброго дня усім-усім, і дорослим, і малим. Сьогодні наш садочок вітає всіх зі святом. Бажаємо вам весело та щасливо проводити час, гратися та навчатися у садочку.
    Вже вересень, йому коритись
    Всі люди звикли споконвік.
    В цю пору всім потрібно вчитись.
    Прийшов новий навчальний рік.
    Усі зібрались? Усі готові? Тоді робимо перевірку. Я буду називати групи, а ви голосно будете відкликатися.

    Група «Сонечко»
    Група «Ромашка»
    Група «Ведмежатка»
    Група «Метелик»
    Група «Барвінок»
    Група «Акварелька»
    Група «Колосок»
    Група «Зайчатко»
    Група «Казка»
    Діти, ви так підросли, що я ледве вас впізнала. А ви самі впізнали один одного? А вихователів своїх впізнали? Пропоную ще раз голосно привітатися. А тепер подаруємо один одному повітряний поцілунок. Ну що, у всіх гарний настрій? Сподіваюся, що буде весело та гарно від наших щирих посмішок.
    А зараз запрошуємо хлопчиків на веселу зарядку.
    Покажіть нам як ви підросли за літо, які ви стали сильні.

    «Весела зарядка»
    А тепер дівчатка груп покажуть які вони гарні
    Танок «Раз долонька»
    Ведуча: Україна – скільки тепла та ніжності в цьому слові. Україна – це наш рідний край, це поле, річка, зелений гай, сади і квіти, тополі, вінки, калина, родина і рідна дитина. А скрізь простір і краса, добро і тепло.

    Дитина Ми малі, та всі ми друзі,
    Ми одна родина
    А найбільша наша мати –
    Рідна Україна.

    Дівчатка, україночки, заводьте свій таночок.
    Танок україночок

    Ведуча: Споконвіку славилися по світу українські дівчата, чепурні, роботящі, добрі, веселі, гарні. Кажуть, що українські дівчата не люблять сидіти без діла. Ще змалку вони допомагають матусям. Про них так і кажуть – маленькі господарочки.

    Гра для дівчат «Хто скоріше складе стрічки» (за кольором)

    Ведуча: Молодці, дівчата. А наші хлопці дуже люблять робити дівчатам приємне.
    Гра для хлопців «Зроби дівчинці приємне»

    Ведуча: А зараз перевіримо які ви всі дружні. Побачимо чия група скоріше зробить коло. Вас чекає веселий танок.
    Танок
    Ведуча: Дорогенькі, я ще раз вітаю вас з новим навчальним роком. І ви привітайте один одного. Голосно скажемо: «З новим роком!» А ще голосніше!
    Під музику вибігає Баба Яга зі штучною ялинкою, бігає по майданчику, намагається поставити її то в одному, то в іншому місці
    Баба Яга: Де тут Новий рік? Я тут зі своєю ялинкою! Куди ми її поставимо? Ага! Ось сюди. Пречудовенько виглядає!
    Ведуча: Діти, та це ж Баба Яга! Шановна, що за ялинка? Навіщо?
    Баба Яга: Як навіщо? Самі ж кричали тільки що: «З Новим роком!»
    Ведуча: Так, але в нас не Новорічне свято, новий навчальний рік починається.
    Баба Яга: Що і діда Мороза не буде? І Миколая? А може Санта Клаус? Теж ні? Що і солодощів, подарунків теж не буде?
    Ведуча: Звичайно не буде. Всі ці герої приходять взимку.
    Баба Яга: А як же ялинка? Мені що її назад у ліс нести?
    Ведуча: Можемо залишити, адже вона така гарна! Одне питання тільки: що нам з нею робити?
    Баба Яга: Як що? Звичайно прикрашати!
    Ведуча: А чим?
    Баба Яга: Я знаю чим! Я зараз буду вам загадки загадувати, а відгадками ми прикрасимо ялинку.
    Ведуча: Але ти тоді загадки не про Новий рік загадуй, а то у нас ні гірлянд, ні кульок зараз немає.
    Баба Яга: Добре-добре, зараз подивимося що у вас тут є. Ага! Знайшла! Кажете, новий навчальний рік? То ви вчитися будете? А що для якого заняття потрібно знаєте?
    Гра «Яке заняття?»
    Баба Яга піднімає та показує предмети. Діти кажуть на яке заняття вони потрібні. Після правильної відповіді ними прикрашають ялинку.(м’яч – фізкультура; барабан – музичне заняття; олівці, фарби – малювання; літери – грамота; цифри – природа; геометричні фігури – математика; конструктор – конструювання тощо)
    Ведуча: На запитання ми відповіли, ялинку прикрасили. Була в нас ялинка проста лісова, а стала Ялинка Знань.
    Баба Яга: Тепер треба хоровод водити.
    Ведуча: Добре, але слова в ній будуть теж не прості.
    Хоровод
    У лісі, лісі темному,
    Де ходить хитрий лис,
    Росла собі ялинонька,
    І зайчик з нею ріс.
    До нас прийшла ялиночка
    На перше вересня,
    Всім що для знань потрібно нам
    Прикрашена вона.
    Ось м’ячик, літери на ній
    І фарби, й барабан,
    Конструктор тут і олівець
    Все це потрібно нам.
    Хай тата й мами кажуть нам,
    Що все навиворіт.
    А ми усі вам стверджуєм:
    Стрічаєм новий рік.
    Баба Яга: А далі що?
    Ведуча: А тепер пора навчатися. Сьогодні у всіх малят перше заняття. Ми бажаємо всім успіхів в новому навчальному році, а ти, Бабо Яга, побудь з нами ще трошки, потанцюй на прощання і приходь на Новорічне свято.
    Гей, весела музика,
    Жартівлива й жвава,
    Затанцюємо в танку,
    Щоб земля дрижала.
    Дискотека

  6. 2 пользователей поблагодарили Наталья Бондарь за это полезное сообщение:

    Vikysia (03.07.2019), леся r (21.08.2019)

  7. #124
    Новичок Аватар для Валерия207
    Регистрация
    10.02.2019
    Адрес
    Кривой РОг
    Сообщений
    28
    Поблагодарил Поблагодарил 
    10
    Поблагодарили Поблагодарили 
    125
    Поблагодарил в

    26 сообщениях

    По умолчанию

    День знань 2013

    Вед.:Добрий день вам, хлопчики й дівчатка! Добрий день,шановні колеги та гості! Щиро вітаю вас з початком нового навчального року, та першими днями чудової пори року – золотої осені.

    Ось і літо промайнуло, в дитсадочок вже пора.
    І до школи ось сьогодні йде весела дітвора
    Всі ви добре відпочили, фруктів досхочу поїли.
    Плавали, купались, добре всі награлись.
    Розкажіть же любі діти, про ласкаву пору, літо.
    Вед:Сонце гріло, припікало?
    Діти: Так!
    Вед: В воду всіх вас заганяло?
    Діти: Так!
    Вед: Що ж в саду у вас дозріло?
    Діти: Груші, яблука і сливи.
    Вед: Чом рум’яні у вас щічки? Їли яблука, порічки вишні, сливи і сунички, помідори і малину їли також без упину.
    Вед: Ну а в лісі ви гуляли?
    Діти: Так!
    Вед: А тварин не ображали?
    Діти: Ні!
    Вед: Чи жаліли ви комашок? Не зривали там ромашок? Гілки, кущики ламали?
    Діти: Ні!
    Вед: Добре ви відпочивали!
    Діти: Так!
    Ведуча: Ну, що ж, молодці! Бачу, що добре відпочили! Отже, настала пора попрацювати.
    В нашій країні сьогодні радісний день– День знань. Школярі із букетами квітів поспішають до школи. І навіть ваші бабусі й дідусі цього дня почуваються молодшими, пригадавши, як самі були учнями…
    Скоро і ви всі підете навчатися до школи. Час мине дуже швидко. Але ви встигнете за цей час не лише підрости, а й багато чого взнати, навчитися. Чимало нового і цікавого чекає на вас у Країні знань. А поки що ваша Країна знань – це наш Центр розвитку дитини «Калинка».
    Дитина. У садочку радісно і квітно
    Чути передзвони юних голосів.
    Завітав в «Калинку» вересень привітний,
    І приніс День Знань для малюків.
    Дитина. Засмагле літечко, прощай !
    В віконце вересень постукав.
    В країну Сонця , Миру , Знань
    він поведе сьогодні всіх за руку.
    Ведуча: Тож, малята, ми зібрались при хорошій днині,
    Щоб веселе свято розпочати нині.
    В нашій «Калинці» весело зростати,
    Хочуть дошкільнята розумними стати
    Швидко бігати, стрибати і ще й весело співати
    Танцювати, малювати у веселі ігри грати
    Тож вітаємо в садочку – в калиновому віночку!

    Вед.: Запрошуємо до нас найстарших дошкільнят , майбутніх школярів- вихованців старших груп та їх вихователів.
    Група №11 – вихователь Партика Н.С.
    Група №4 – вихователь Целюх Л.І.
    Група №6 – вихователь Мокрота .В.
    (трек№2)
    (діти заходять та встають на приготовані місця)
    Дитина. Вранці сонечко встає,
    дітям спати не дає.
    В кожний загляда куточок –
    кличе нас у дитсадочок.
    Дитина. І веселі малюки
    йдуть в садочок залюбки.
    Тут щодня подій багато ,
    Для малят садок – це свято!
    Дитина. Нема вільної хвилинки –
    Всі працюють без зупинки :
    Ріжуть, клеють, і малюють,
    Розмірковують, рахують.
    Дитина. З ранку і до вечора
    жарти тут лунають,
    І обличчя у дітей
    усмішками сяють.
    Дитина. Цей чудовий світ казок
    Відкривають для діток
    Вихователі привітні,
    Добрі , мудрі і тендітні.
    Дитина. Це вони про нас тут дбають
    Та в усьому помагають.
    Коли сумні - розвеселять
    І бути добрими навчать.
    Ведуча. Тож давайте привітаємо гучними оплесками наших чудових вихователів і надамо слово головній мамі нашого Центру –Пазюк Ользі Василівні.
    ( виступ завідувачки)

    Ведуча: Любі діти! Сьогодні у нашу сім ю дошкільнят вливаються малюки,які прийшли з ясельної групи . давайте привітаємо їх оплесками та запросимо вийти всередину кола.
    ( малюки 2-х молодших груп проходять «коло пошани» та зупиняються всередині кола)
    трек№3
    Ведуча: Друзі,давайте познайомимся з нашими малятами,але вас так багато!....Давайте зробимо так…
    Серед вас є і хлопчики,і дівчатка. Коли я буду казати – хлопчики – всі хлопчики будуть тупати ногами, а коли дівчатка – дівчатка будуть хлопати в долоньки. Зрозуміли? Давайте спробуємо.
    Гра «Хлопчики-дівчатка»
    Ведуча. Молодці дітки! Багато в нас і хлопчиків, ідівчаток…Та коли знайомишся, потрібно називати своє імя.Мене,наприклад,звуть Оксана Йосипівна, а вас…. ( діти відповідають).Щось я нічого не розумію… давайте зробимо так - кожен голосно назвіть своє ім'я, всі хором.
    (Діти одночасно називають свої імена). Ну ось ми і познайомилися. Тепер ми всі знайомі і готові погратися. (трек№4)
    ( чути якийсь стукіт) трек№5
    Ведча. Друзі, зачекайте, тихіше,здається я чую якийсь незрозумілий звук ( підходить до дверей і виносить зв’язку кульок та конверт).
    Дітки,нам тут якийсь лист прийшов і кульки повітряні.
    ( читає лист).
    Ага, все зрозуміло….. Наші, друзі,казкові герою, вітають всіх нас з початком осені та навчального року і передають нам якийсь чарівний подарунок, але щоб одержати його, нам потрібно виконати завдання, що заховані ось у цих кульках. То як,друзі,зможемо виконати такі умови? Ну, тоді починаємо. В кожній кульці начинка, що в ній - ми прочитаємо. Поїхали?

    КУЛЬКА№1(вірші)
    Ведуча:Як сьогодні без віршів? Адже ми сьогодні ще й з літечком милим прощаємось.
    Дитина. Спасибі, любе літечко,
    Що гостювало в нас.
    Ягід ми поїли, аж повеселіли,
    Стали дужчі враз.
    І , немов сунички,
    Червоніють личка
    В кожного із нас.
    Ведуча. Чим же пахне літечко?
    Дитина. Червоними щічками помідорів,
    Зеленим хвостиком огірка,
    Золотим серпиком диньки,
    Медовим соком кавуна.
    Діти. А ще чим?
    Дитина. Білим наливом – яблуком у саду,
    Вінком веселки після дощу.
    Дощику дрібненький,
    Дощику тепленький,
    Просить тебе діти :
    Поливай всі квіти.
    Щоб було в садочку
    Гарно , як в віночку.
    Гра «Сонечко і дощик» трек№6
    КУЛЬКА № 2 (танок)
    Ведуча: Без танцю веселого свята нема. Танцювати хоче дітвора уся.
    ТАНОК « трек№7
    КУЛЬКА № 3 (загадки)
    А тепер, дітки, відгадувати будемо загадки.
    1. Заливається, дзвенить в клас скоріше біжать велить
    Починається урок бо уже дзвенить ...(дзвінок) ..
    2. В сумці зошити й буквар. Хто до школи йде ?(школяр);
    3. Довгі палички кругленькі, сині, жовті, червоненькі.
    На папері походили кольори свої лишили. (олівці);
    4. Дуже я потрібна всім – і дорослим і малим.
    Всіх я розуму учу, а сама завжди мовчу!...(книга).

    КУЛЬКА № 4 (пісня)
    Ведуча: А тепер, не позіхай! Пісню дружно заспівай! Заспіваємо «Пісеньку Крокодила Гени».Тільки співати ви будете не як діти, а як .... як жабенята, цуценята, кошенята, мишинята, бджілки та корівка.
    ПІСНЯ «КРОКОДИЛА ГЕНИ» трек№8

    КУЛЬКА № 5 (спорт)
    Ведуча. Напевне, кулька хоче,щоб ми показали,як ми дружимо зі спортом.
    Дитина. Знання, друзі, щоб дістати,
    Треба міцним дуже стати,
    Дитина. А в нас всі здорові, дужі,
    Кожен з вітром, сонцем дружить,
    Всі робить зарядку звичні,
    Знаєм вправи гімнастичні.
    Дитина. Всім відомо: це чудово,
    Коли кожен з нас здоровий,
    Тільки треба знати,
    Як здоровим стати.
    Дитина. Лиш один рецепт на світі
    Всім-усім підходить дітям:
    Коли спорт полюбиш –
    Сильним, спритним будеш!

    Ведуча;Справді,дітки, щоб добре вчитися, взнавати багато нового та цікавого, обов’язково треба бути здоровим, спритним та сильним. А ми з вами такі?
    ГРА «ПАВУЧКИ» трек№9
    (Діти ставають близько один до одного, одягають на них обруч і у нас вийде 2 симпатичних павучка. Подивимося, який павучок буде самим спритним і не заплутається в лапках. Треба дістатися до кеглі і повернутися назад.)
    Ведуча:Нашим вихователям та батькам також потрібно бути сильними та здоровими., Пропоную позмагатися і їм.
    ЗМАГАННЯ З ОБРУЧЕМ
    «ХТО ДОВШЕ КРУТИТИМЕ ОБРУЧ?» трек№10

    Ведуча: Ну що ж,друзі! Завдання всіх кульок ми виконали, показали, що у нашому Центрі виховують розумних, веселих та кмітливих діточок. А де ж обіцяний подарунок?
    ( чарівна музика) трек№11
    Тихіше,чуєте….. ( з-за дверей виїзжає сувенірна коробка-подарунок).
    Що ж у нас тут таке ( розпаковує), дістає кришталевий дзвіночок. Діти,наші казкові друзі дуже пишаються вами і дарують нам оцей чарівний дзвоник з побажаннями:

    Хай лунає цей дзвіночок,
    Щоб для всіх діток в садочку
    Був щасливий кожний день.
    Щоб батьків ви шанували.
    Їм у праці помагали,
    Щоб ви набирались сили,
    Вихователів любили,
    Грались весело, учились
    І ніколи не сварились.

    Ведуча; А всім працівникам нашого центру казкові герої передають вітання щирі побажання.

    Нехай ця осінь золота вам подарує рік щасливий.
    Щоб не згасала доброта , здоров я , радощі і сила.
    Щоби наш почесний труд був плідний, як багата осінь
    І кожен день , що йде новий, хай тільки щастя всім приносить

    Ведуча. І ось вона настала та хвилина
    коли наш дзвоник продзвенить.
    Нехай дзвенить – веселий, галасливий,
    Хай буде рік для нас усіх щасливий !

    Завідувач (дзвонить дзвіночком). Ось цей чарівний дзвіночок сповіщає нам про те, що ви підросли і перейшли у старшу групу.
    Яслі – стали молодшою групою;
    Молодша група – середньою;
    Середня група – старшою.
    Ось з цим я вас і поздоровляю.
    Завідувач:Наш Центр розвитку дитини «Калинка» широко відкриває двері для дітей, а мам і тат запрошує якомога частіше приходити до нас у гості на будь-які заняття, свята та розваги. Дорогі мами й тата! Ми завжди вам раді і тепер зв'язані однією міцною ниточкою: адже ваші діти - тепер наші діти!
    В країну Знань всіх пропускaю,
    В садочок двері відчиняю!
    Хай Бог допомагає вам зростати та навчатися!
    трек№12

  8. 5 пользователей поблагодарили Валерия207 за это полезное сообщение:

    Janna156 (30.08.2020), mria67mria67 (08.09.2020), nyusha0365 (14.08.2019), Ирма 77 (28.06.2019), мира (28.08.2019)

  9. #125
    Пользователь
    Регистрация
    10.01.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    49
    Поблагодарил Поблагодарил 
    70
    Поблагодарили Поблагодарили 
    310
    Поблагодарил в

    41 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от нонна Посмотреть сообщение
    Дівчата, вийшла 30 серпня з відпустки, тому без підготовки, а ще просили за 15хвилин. І ось таков сценарій https://yadi.sk/d/W3IccjZi3aorA2
    У меня этот сайт не открывается, скорее всего - он российский. Можно ли каким то другим образом познакомиться с Вашим сценарием? Заранее благодарна.

  10. 7 пользователей поблагодарили Наталія Скріпкіна за это полезное сообщение:

    anna_tas12 (19.08.2019), diez73 (26.08.2019), divaone (01.09.2019), poi2 (01.09.2019), Анас (25.08.2021), Борковская Н (27.08.2019), Марахотина (16.07.2019)

  11. #126
    Авторитет Аватар для ЮЛилиана
    Регистрация
    30.11.2012
    Адрес
    Южноукраинск
    Сообщений
    1,377
    Поблагодарил Поблагодарил 
    3,754
    Поблагодарили Поблагодарили 
    8,136
    Поблагодарил в

    740 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Наталія Скріпкіна Посмотреть сообщение
    У меня этот сайт не открывается, скорее всего - он российский. Можно ли каким то другим образом познакомиться с Вашим сценарием? Заранее благодарна.
    Наташа, держите: https://files.dp.ua/wCAMzB

  12. 32 пользователей поблагодарили ЮЛилиана за это полезное сообщение:

    Anathema (17.08.2019), diez73 (19.08.2019), fotinia s (20.08.2019), ina (28.08.2019), irinasher (08.08.2019), irusa (13.08.2019), Kolpachiha (23.08.2019), lolu66 (28.08.2019), mamylia (02.08.2019), moderm (30.08.2021), Note (23.07.2019), Olia Medvedeva (18.08.2019), poi2 (01.09.2019), ptm (31.08.2019), S-A-SHA (21.07.2019), Triol (01.09.2019), zozuliak75 (27.08.2019), замбурская (15.08.2019), Инесса Анатольевна (14.08.2019), Ира79 (27.08.2019), Ирина Викторовна муза (16.07.2019), ирина махно (31.08.2019), Ирина шнайдер (19.08.2019), катя 98 (18.08.2019), Марахотина (16.07.2019), мира (28.08.2019), Наталія Скріпкіна (29.07.2019), наталуся (02.09.2019), Оленка ххх (29.08.2019), Полечка (07.08.2019), СИПСИК (29.08.2019), ЯЛЮБАВА (06.08.2019)

  13. #127
    Авторитет Аватар для ОЙКОВ
    Регистрация
    16.11.2009
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    3,609
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,554
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,666
    Поблагодарил в

    469 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Валерия207 Посмотреть сообщение
    День знань 2013

    Вед.:Добрий день вам, хлопчики й дівчатка! Добрий день,шановні колеги та гості! Щиро вітаю вас з початком нового навчального року, та першими днями чудової пори року – золотої осені.
    Дівчатка, коли виставляєте чужі сценарії, хоч прізвища вихователів змініть
    Я человек творческий: хочу- творю, хочу - вытворяю......
    \Полейте и мое деревце,пожалуйста http://treeofmoney.ru/154206
    Спасибо большое!!
    !

  14. 3 пользователей поблагодарили ОЙКОВ за это полезное сообщение:

    mria67mria67 (08.09.2020), катя 98 (30.08.2019), Ната_ли (31.08.2019)

  15. #128
    Авторитет Аватар для катя 98
    Регистрация
    13.01.2010
    Адрес
    киевская обл.
    Сообщений
    8,420
    Поблагодарил Поблагодарил 
    7,899
    Поблагодарили Поблагодарили 
    15,377
    Поблагодарил в

    2,466 сообщениях

    По умолчанию

    Оксаночка это ж твой сценарий? И фамилии воспитателей твои??? Капец.....Не нужно выставлять чужое, оно есть в темке, зачем повторяться??? Выставляйте свое и будет вам счастье!
    [IMG][/IMG]
    МЕНЯ ЗОВУТ СВЕТЛАНА
    Моя мастерская тут http://forum.in-ku.com/showthread.php?t=142126

  16. #129
    Мастер Аватар для nastiabar
    Регистрация
    05.09.2011
    Адрес
    Украина Донецкая обл. Красноармейск
    Сообщений
    589
    Поблагодарил Поблагодарил 
    5,752
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,647
    Поблагодарил в

    332 сообщениях

    По умолчанию

    Вот что у нас получилось на основе материалов авторов форума и Маргариты Догадайло (ее идея Лікар и тетушка Сова с игрою " Чія тінь")
    Сценарій до Дня знань
    Ведуча:
    Ликар:
    Клоун:
    Дівчинка-росинка:
    Мудра Сова:
    Ведуча.
    Добрий день, любі діти і шановні гості! Сьогодні ми відзначаємо свято – День знань. Це свято для всіх тих, хто любить дізнаватись щось нове, любить вчитися.
    У садочку радісно і квітно.
    Чути передзвони юних голосів.
    Завітало Перше вересня привітно,
    Принесло День Знань для малюків!
    Наша «Росинка» вітає всіх діточок, які прийшли сьогодні до нас після літнього відпочинку і зустріли своїх друзів та любих вихователів. Діти, ви раді зустрічі?
    Тож радійте, усміхайтесь,
    У долоньки плескайте – привітайтесь ( оплески кілька раз).
    До ведучої виходить дівчинка-Росинка.
    Росинка:
    Вітаю вас, малята. Я дівчинка-Росинка.
    В садочку цім зростаю, я вже багато знаю.
    І вас навчать співати та віршики читати,
    І групою на святі таночки танцювати!
    Щаслива осінь на порі —
    ідуть до школи школярі,
    А ви заходьте у садочок,
    «Росинка» рада дітворі!
    (Старші діти проходять коло шани, стають на умовлені місця.)
    (махають ручками, кричать «Ура!»)
    Група «Струмочок»
    Група «Перлинка»
    Ведуча:
    Знову вересень настав,
    У садочку нас зібрав,
    Щоб скоріше повідомить
    Новину таку чудову:
    Дітки наші підросли,
    Знають цифри і букви.
    Вже вони не малюки,
    Ми звемо їх – СТАРШАЧКИ!
    Тож, шановні, не зівайте,
    Оплесками їх вітайте!
    Група «Капітошка»
    Група «Пізнайка»
    1 дитина. (старша)
    Добрий день, садочку мій:
    Другий дім наш дорогий.
    Знову ми прийшли в садок,
    Знов зустріли ми діток.
    2 дитина. (старша)
    Журавлі курличуть в небі
    Листячко кружляє вальс.
    З теплим літом попрощались
    До науки нині час.
    3 дитина. (старша)
    Засмагле літечко, прощай
    В віконце вересень постукав.
    В країну Сонця, Миру, Знань
    Він поведе мене за руку.
    4 дитина : (старша) 4гр
    Я першого вересня встала раненько,
    Гарно прибралась, в садочок прийшла.
    Квіти красиві дала мені ненька,
    Бо свята знань це чудова пора.
    5 дитина: (старша) 4 гр
    Ми вчитися будемо дуже старанно,
    Нам вихователі всі допоможуть.
    Може, хтось скаже, що вчитися зарано,
    Я вчитись хочу, умію і можу!
    6 дитина : (середня) 4гр
    Я ще маленька, до школи ще рано,
    Тому мене мама в садочок веде.
    Люблю вихователів, слухаюсь гарно,
    Якби ж вони слухались також мене…
    7 дитина : (старша) 7 гр
    В нас група – найстарша.
    ВЕДУЧА:
    А що воно значить?
    8 дитина: (старша)
    Це значить, що вранці ніхто вже не плаче,
    Суп на штанці не проллє тут ніхто,
    Всі одягати навчились пальто.
    А черевики з тугими шнурками
    Не довіряють ні тату, ні мамі.
    9 дитина: 7 гр
    Нема в нас вільної хвилини – всі працюють без зупинки:
    Ріжуть, клеять і малюють, розмірковують, рахують.
    З ранку і до вечора жарти тут лунають
    І обличчя у дітей посмішками сяють.
    Ведуча:
    Заспіваємо, малята –
    Садочок піснею треба привітати !!!
    Пісня «Дітсадок – країна чарівна»
    Ведуча:
    Сьогодні дружний наш садок
    зібрав до купи всіх діток.
    - Але я бачу, після літа у нас з’явилося багато нових діток.
    Треба з ними познайомитися ти привітатися.
    Вставайте у 2 кола, будемо грати у гру «Знайомлюсь та вітаюсь».
    (У супроводі фонограми пісні «Вітаю», з репертуару гурту «Коляжанки», діти грають у музичну гру «Знайомлюсь та вітаюсь».
    Хід гри.
    Діти стають у 2 кола, обличчям один до одного. З початком музики, діти рухаються по колу, у різних напрямках. На приспів, діти зупиняються та голосно називають своє ім’я, плескають у долоні, програш - кружляють у парах.
    Вихователь.
    А чи знаєте, друзі, ви?
    Щоб у старшу групу йти
    Треба огляд вам медичний
    Для початку всім пройти! (під музику заходить Лікар)
    Лікар.
    Добрий день, усім, усім
    І дорослим, і малим!
    Я прийшов до вас в садок,
    Щоб огледіти діток.
    Чи нема у них бронхіту,
    Малярії, тонзиліту.
    Все в блокнот свій занотую,
    Ліки порекомендую!
    Лікар.
    А зараз дорослі і всі-всі малі
    Повинні виконати поради мої!
    (Всі рухи показує)
    Спину прямо всі тримайте,
    Швидше, швидше повторяйте!
    Вдих глибокий ви зробіть,
    Видих – руки опустіть!
    Присядьте!
    Встаньте!
    Потягніться!
    І до мене посміхніться!
    А тепер скажіть мені,
    Зуби чистите завжди?
    Діти.
    Так!
    Лікар.
    А обличчя до сніданку,
    Умиваєте щоранку?
    Діти.
    Так!
    Лікар.
    Кожен повинен змалку
    Привчати себе до порядку:
    Постіль збирати зранку
    І робити веселу зарядку.
    Ну ка дружно всі ставайте
    І зарядку починайте!
    (Музична фізкультхвилинка «Треба завжди мити руки»)
    Лікар.
    Оглядом я задоволений!
    Можу сказати, що серед вас немає хворого!
    Тож бажаю здоров'я виноградного,
    Настрою шоколадного,
    Радості полуничної,
    Посмішки суничної.
    Всі у старшу групу йдуть
    І заняття розпочнуть!
    Всім здоров'я я бажаю,
    До побачення! Вітаю!
    (Виходить)
    Вихователь.
    Що ж, фізично всі здорові,
    А чи розум ваш чудовий?!
    Тітонька Сова іде
    Та екзамен проведе!
    (Під музику заходить тітонька Сова)
    Сова.
    Я – тітонька Сова!
    У садок до вас прийшла.
    А чи знали ви, малята,
    Наймудріша в світі я!
    Я завдання готувала,
    Цілу ніченьку не спала.
    І якщо їх складете
    В старшу групу підете
    Сова.
    Тін на стінах бачу я,
    Та не знаю де чия…
    Ви мені допоможіть –
    Тінь тваринкам ви знайдіть!
    Завдання1. «Де чия тінь?»
    Сова.
    Всі завдання ви зробили
    Молодці, ви просто диво!
    До побачення!!!
    Вихід Клоуна.
    Клоун Бім.
    Привіт усім я клоун Бім!
    До діток на свято я спішив, та мабуть запізнився!
    Ведуча.
    Ні, Бім, ти вчасно в нас з”явився.
    Клоун Бім.
    Люблю всіх я смішити, веселити і друзів маю я багато.
    А ви хочете зі мною подружитись? Для цього треба вміти сміятися, бути розумними, уважними, вміти танцювати.
    - Дітки а ви вмієте сміятися?( так)
    - А плескати в долоні ? ( діти плескають)
    - А тупотіти ногами? ( діти тупають)
    -Відкрийте свої ротики! ( Діти відкривають) .
    - І покажіть де носики? (Діти показують)
    Скільки друзів тут багато, а я до вас на свято з подарунками прийшов – кульками, та не простими, а чарівними. Скажу вам по секрету –вони вміють розмовляти.
    Клоун Бім.
    Кульку 1 (зелену) я беру вона нам хоче щось сказати.
    Кулька 1.
    Щоб здоровими зростати, потрібно вміти в ігри грати.
    Клоун Бім:
    А ви вмієте грати ?
    Діти.
    Так!
    Кулька1 .
    Ой не вірю, ой не вірю – зараз це я перевірю!
    Гра « Танцювашечка »
    Клоун Бім:
    Кульку рожеву беру…Вона теж щось нам каже!!!
    Кулька 2.
    Щоб розумними зростати –потрібно книжки читати.
    Клоун Бім:
    А чи уважно діти слухають казочки?
    Кулька 2:
    Ой не вірю, ой не вірю –зараз це я перевірю.
    Клоун Бім:
    - А тепер часу не гайте
    Загадки швидко відгадайте!
    1.
    Що за хата на узліссі,
    Вся ворушиться, дрижить?
    Де не взявсь — кабан біжить.
    Тут і вовк іде, й ведмідь,
    Й кожен хоче в хатці жити.
    Так вже тісно їм усім —
    Ось-ось-ось порветься дім.
    Що за хатка невеличка,
    Яка зветься … (Рукавичка)
    2.
    На городі працював,
    І садив, і поливав.
    Ухватила Баба Дідку.
    Витягнуть не можуть …(Ріпку)
    3.
    Він від Зайчика утік,
    І від Вовка він утік.
    А Лисиці на зубок
    Все ж попався ….(Колобок)
    4.
    До школи прямує хлопчак дерев’яний,
    Чомусь потрапляє у цирк полотняний.
    Як називається ця книжка?
    А як зветься сам хлопчисько?
    От підказка, друзі, вам:
    Його дівчинка Мальвіна
    Називала… (Буратіно)
    5.
    Сидить півник на печі
    Їсть смачненькі калачі.
    Ось лисичка прибігає,
    Півника мерщій хапає.
    Біжить півень рятувати,
    В лиса півника забрати… (Котик і півник)
    5.
    Від цієї булави
    Змій позбувся голови…
    Прагне хлопчик будь хоч трошки
    Схожим на… (Катигорошко)
    6.
    Допоможе завжди вам,
    І птахам і дітлахам.
    Він під деревом сидить,
    Добрий лікар.... (Айболить)
    7.
    Хто до нас прийшов на свято?
    Вередливий та пихатий
    Вередлива то коза!
    Ми у казці… (Коза- дереза)
    Кулька 2.
    Молодці, ви відгадали всі мої загадки.
    Бачу, що всі дітки тут кмітливі, всі розумні.
    Клоун Бім.
    Ой, подивіться, оранжова кулька хоче щось сказати.
    Кулька 3 (оранжова).
    Часу не будемо дарма втрачати, будемо всі танцювати.
    Танець «Чіку-ріку»
    Клоун Бім.
    Ось ще синя кулька хоче щось сказати.
    Кулька 6 (синя). \
    Бульбашки дітки полюбляють, з ними радо вони грають.
    Бульбашкова дискотека.
    Клоун Бім:
    Ось червона кулька щось хоче сказати…
    Кулька 4:
    Виконую усі бажання – прийміть наші побажання !
    СЛОВО ЗАВІДУЮЧОЇ.
    Дитсадочок «Росинка» вас вітає, любі діти.
    Вам гостинно відчиняє групи сонячні, привітні.
    Подарують вам тут ласку, щире серце, добре слово
    І бажання кожне ваше тут здійсниться знову й знову.
    Тут вас іграшки чекають, вихователі ласкаві,
    Добрим словом научають, щохвилини розважають.
    Вчать любити тата й маму, рідну землю, гори, ріки.
    Тож нехай завжди вам сяє ніжне сонечко привітне.
    Всього багато у садочку є цікавого для вас,
    А тепер ідіть, будь ласка, групи вже чекають вас.
    ВЕДУЧА: (до неї підходить дівчинка-Росинка із дзвоником в руках).
    Дзвенить дзвінок, усіх дітей скликає,
    Канікули скінчились – вчитись час.
    Щасливі усмішки скрізь музику лунають
    І в групу поспішає кожен з вас.
    Клоун Бім.
    Ну що ж друзі, ви справились разом з усіма завданнями чарівних кульок і показали, що у садочку «Росинка» виховують розумних, кмітливих, спритних, талановитих і дружніх діточок. І за це кожна група отримує в подарунок чарівну кульку, яка буде за вами дивитись чи слухняні діти і всіх слухняних діток буде виконувати бажання. А мені настав час прощатись з вами і вирушати до діток у сусідні садочки. На прощання хочу побажати:
    Щоб для всіх дітей в садочку був щасливим кожен день.
    Щоб батьків ви шанували, їм у праці помагали.
    Щоб ви набрались сили, вихователів любили.
    Грались весело. Учились і ніколи не сварились.
    (Роздають дітям чарівні дзвоники- сюрпризи.)

  17. 4 пользователей поблагодарили nastiabar за это полезное сообщение:

    kapuchinca (29.08.2021), lolu66 (03.09.2020), mria67mria67 (08.09.2020), Ирина1310 (25.08.2021)

  18. #130
    Местный
    Регистрация
    13.11.2011
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    179
    Поблагодарил Поблагодарил 
    360
    Поблагодарили Поблагодарили 
    479
    Поблагодарил в

    117 сообщениях

    По умолчанию

    Хотела бы провести такой вариант -Так как надо делать без подготовки.Еще будет дорабатываться.Новый комп и новые программы - поэтому не знаю как отобразится здесь то что насобирала - по материалам форума и интернета.
    День знань.

    Ось і закінчилося тепле літо, яке принесло нам багато сонячних днів і веселих розваг! Напевно, багато хто з вас побували на березі моря або річки, вдосталь насолодилися солодкими фруктами і ягодами, корисними овочами і готові розпочати новий навчальний рік в улюбленому дитячому садку! Правда діти?
    Діти: Так!
    Ведучий: А з якого свята починається навчальний рік? Що ми відзначаємо першого вересня?
    Діти: День Знань!
    Ведучий: Можливо у когось із вас є старші братики і сестрички. Скажіть, куди вони сьогодні пішли? Як вони готувалися до цього дня?
    Діти, у яких є брати і сестри школярі піднімають руки і по черзі розповідають про те, як вони готувалися до навчання.
    Ведучий: А тепер давайте згадаємо, які вірші ми знаємо про школу
    . Вед. Чий такий красивий дім,
    Грають промінці над ним
    І багато тут казок,
    Це наш рідний…
    Діти: Дитсадок!


    Вед. Чий такий співучий дім,
    Цілий день пісні у нім
    Кличе музика в танок –
    Це наш рідний…
    Діти: Дитсадок!


    Вед. Чий такий веселий дім,
    Не змовкає сміх у нім
    І багато тут діток,
    Це наш рідний…
    Діти: Дитсадок!
    1:Ведмедик
    Добрий день, садочку мій:
    Другий дім наш дорогий.
    Знову ми прийшли в садок,
    Знов зустріли ми діток.
    2 дитина:
    : Жовте поле, небо синє –
    Все це – наша Україна!
    Лагідно тут сонце світить
    І живуть щасливо діти!

    3 дитина або ( собака -1грашка )
    Новий портфель я хочу
    З ним я в школу полечу!
    А поки ходжу я в садок
    І мрію про букварик
    Через рік підростуАф-аф.
    У перший клас піду!
    Ведучий: Як багато різних віршиків ви знаєте! Молодці! Ми ще поки не в школі, але знання нам все одно дуже потрібні, адже до школи треба обов’язково підготуватися. І сьогодні ми з вами вирушимо в чудову країну знань. І вирушимо ми туди на казковому паровозику. А паровозиком ви будете самі – візьміть один одного за талію і відправимося в захоплюючу подорож!
    Діти шикуються в паровозик і імітують їзду.
    Ведучий: Чух-Чух-Чух! Ту-ту! Ми приїхали на першу станцію, а називається ця станція – Ігрова. Тут ми будемо грати в ігри і знайомиться зі школою.
    Гра перша
    До першої гри готуємо два столи зі шкільним приладдям та іншими предметами (можна взяти іграшки, побутові речі – ложки, пляшки, серветки і т.д.). Також знадобляться два портфелі. Дітей ділимо на дві команди.
    Ведучий: Перша гра називається “Збери портфель”. Ваше завдання – вибрати ті предмети, які нам дійсно знадобляться в школі, а зайві залишаємо на столі.
    За командою ведучого діти починають збирати свої ранці. Перемагає та команда, яка перша правильно збере всі предмети в ранець.
    Гра друга
    Ведучий: Ну що дітлахи, сподобалася вам така гра? Значить і в школі вам сподобається!
    Ми з вами вдосталь награлися, давайте вирушати до наступної станції!
    Діти беруться один за одного і “їдуть”.
    Ведучий: Чух-Чух-Чух! Ту-ту! А ось і друга станція. Називається вона Загадкова, а це значить, що ми з вами будемо розгадувати загадки. Ну що ж, почнемо!
    1 загадка:
    Що несуть дітлахи в школу?
    Дзвіночок? Магнітолу?
    Лялечку або ліхтарик?
    Ні! Звичайно ж … (букварик)
    2 загадка
    Що за будинок такий великий?
    Всі туди біжуть юрбою
    Що за будинок такий веселий?
    Ну звичайно це … (Школа)
    3 загадка
    Швидко пролетіло літо
    Взяли в руки ми букети
    вихователю подаруємо
    З чим його привітаємо?
    (З Днем знань)
    4 загадка
    Буква А раптом прибігла
    Ось і Б за нею біжить
    Слідом В до нас пристрибала
    Що ж це? … (Алфавіт)
    Друзі, сьогодні День Знань святкують майже в кожному куточку нашої Батьківщини. А скажіть мені:
    - Яку назву має наша держава?
    - Як називать людей, які живуть в Україні?
    - Якою мовою ми з вами розмовляємо?
    - Яке місто є столицею України?
    Молодці, все правильно, нехай же буде свято нам на славу!
    Ведучий: Які ж ви молодці! Хоч сьогодні можна в школу! З загадками ми впоралися, прийшов час вирушати в дорогу знову.
    Діти зображують паровозик.
    Ведучий: Чух-Чух-Чух! Ту-ту! Наш паровозик прибув на станцію “Математична”. Тут ми покажемо, як знаємо цифри.
    Ведучий показує картки з цифрами, а діти їх називають.
    Ведучий: Бачу, що цифри ви знаєте добре! А тепер давайте спробуємо вирішувати приклади.
    1 приклад
    Їжачок приніс додому 2 яблука. До нього в гості прийшов ще один їжачок і приніс одне яблуко. Скільки всього яблук у їжачків? (3) А скільки самих їжачків? (2)
    2 приклад
    Білка знайшла під сосною 3 шишки. По дорозі додому вона пригостила однієї шишкою зайця. Скільки шишок у неї залишилося? (2).
    3 приклад
    Мишка заготовив одну діжку меду на зиму, а лісник подарував їй ще одну діжку. Скільки тепер діжок у ведмедя? (2).
    Ведучий: Дуже добре, дітлахи! Рахувати ви теж вмієте. Чи можемо вирушати до наступної станції. Їхати до країни знань залишилося зовсім небагато.
    Діти імітують паровозик.
    Ведучий: Їдемо-їдемо-їдемо, коли ж ми приїдемо? Ту-ту! Приїхали! Ця станція Танцювальна! Пропоную вам розім’ятися і потанцювати.
    Танець
    Ведучий: Ну ось ми дітлахи і потанцювали. Але де ж наша країна знань? Адже ми вже так довго їдемо, так багато станцій проїхали, так багато завдань виконали.
    Я відкрию вам маленький секрет: наш дитячий сад – це і є країна знань, адже ви приходите сюди, щоб дізнатися щось нове, вивчити багато цікавого, підготуватися до школи, а значить ви кожен день приходите в країну знань! А 1 вересня в дитячому садку – це початок нового шляху, шляху до знань!

    Вед.:Аще тут у нас є рушники-обереги на « Щастя і долю У нас теж такий є. Давайте
    всі під ним пройдемо на вдалий учбовий рік, мир і злагоду у нашому домі.
    Ведуча
    Хай же музика лунає,
    Всім нам настрій підіймає
    Хай радіють всі малята
    бо в садочку завжди свято!
    Діти під аркою із рушників йдуть в свої групи.

  19. Следующий пользователь сказал cпасибо намчайку за это полезное сообщение:

    Janett (01.09.2021)

Страница 9 из 9 ПерваяПервая ... 56789

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru