Страница 2 из 9 ПерваяПервая 123456 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 16 по 30 из 129

Тема: День знань

  1. #16
    Местный Аватар для julialav
    Регистрация
    19.01.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    390
    Поблагодарил Поблагодарил 
    348
    Поблагодарили Поблагодарили 
    407
    Поблагодарил в

    125 сообщениях

    По умолчанию

    ДЕНЬ ЗНАНЬ

    Звучить урочиста музика, й до зали вхо¬дить Ведуча (вихователька).
    Ведуча. Вітаю вас, діти! Доброго першовересневого дня, який для всіх, хто навчається, є Днем знань; у вас розпочалися, можна сказати, тру¬дові будні. Наступного року ви піде¬те до школи, а тут, у дитсадку, набу¬ваєте найперших знань і вмінь.
    За ширмою чути якесь вовтузіння й голос: "Агов, де ви?" Звідти визирає Незнайко (дорослий).
    Незнайко. Здрастуйте! До вас не¬можливо дістатися! А ще кажуть, що доступ до знань відкритий усім.
    Ведуча. Звичайно, всім! А ти, Не¬знайку, хочеш ходити до нас у дит¬садок?
    Незнайко. Так, хочу! Я чув, що тут зможу багато чого навчитися, то й з мене вже не глузуватимуть.
    Ведуча. Діти, приймемо Незнай¬ка до нашого дитячого садка? (— Так!) Гаразд, хлопче, ходи до нас! Зараз ми мандруємо до Скарбниці Знань, тож приєднуйся — буде цікаво.
    Звучить пісня старої Шапокляк. З-за ширми, наспівуючи й пританцьовуючи, з'являється Шапокляк (Її роль виконує дорослий).
    Шапокляк. Я бачу, ви хочете по¬трапити до Скарбниці Знань? А вам відомо, що дістатися туди нелегко? Та й, до того ж, щоб відчинити її, по¬трібний чарівний ключ знань.
    Незнайко. Де ж він?
    Шапокляк (сміється). А я його сх вала! Знайти ключа можна лише то, коли подолаєте шлях випробувань. Сумніваюся, що ви на це здатні.
    Ведуча. А ми нічого не боїмось. Чи не так, друзі? (- Так!) Розкажи нам що ми маємо виконати.
    Незнайко. Я теж спробую. Нехай я й Незнайко, але не Нехочко, отак!
    Шапокляк. Ви все одно не впораєтеся з усіма завданнями, які вас чекають. До речі, в мене є конверт із підказкою, де схований ключик. Ха-ха-ха, але я вам його не віддам. (Шукає в сумці, в кишенях). Де ж він? Загубився!
    Ведуча. Діти, погляньте, он якийсь конверт. Чи не той, що з підказкою?
    Незнайко (підбирає, розкриває). Тут здається, клаптик карти, я відгадав. Але чому клаптик? Де ж уся карта?
    Шапокляк. Навіть не намагайтесь розібратися, куди треба йти за ключем, — не такі ви й розумні!
    Ведуча. А ми поміркуємо всі разом і розберемося. Чи не так, діти (— Так!) Я гадаю, що, крім цього клаптика, існують також інші, і їх ми маємо віднайти й скласти цілу карту. Хто скаже, як це можна зробити?
    Дівчинка. Мабуть, нам треба виконувати по черзі завдання, про які казала стара Шапокляк.
    Хлопчик. І щоразу ми зможемо за¬робити за це нову частинку карти.
    Незнайко. Я все зрозумів! Не гай¬мося й швиденько ходімо шукати чарівний ключ знань.
    Ведуча ділить дітей на два гурти — "Зірочки" та Дзвіночки", роздає відповідні емблеми (на стрічці), й діти вдягають їх на шию.
    Гурт "Зірочки" разом із вихователем пер¬ший вирушає на пошуки ключа, орієнтую¬чись на ту частину карти, яка в нього є.
    1. ,,Осінній пензлик”
    Діти підходять до ширми, прикрашеної осіннім листям. Тут же стоять мольберти з малюнками-завданнями. З-за ширми вихо¬дить Осінь (дорослий).
    Осінь
    Добрий день, малята!
    Вас вітає Осінь
    І до себе в гості
    Всіх люб'язно просить.
    Ось мольберт я гарний
    Вам підготувала,
    Тут звірят багато
    І хаток чимало.
    Та на цій картині
    Звірі заблукали —
    Не знайшли стежини
    Й дому не дістались.
    Ми їм допоможем,
    Чи не так, малята?
    Пензлики візьмемо —
    Хай ідуть до хаток.
    Осінь із вихователем роздають дітям пенз¬лики, вже вмокнувши їх у баночку з фа¬рбою будь-якого кольору. Кожен малює пензликом доріжку від обраного звіряти до його хатинки.
    Осінь. Молодці! Тепер ви можете сміливо вирушати до наступної станції.
    Дає вихователеві частинку карти із зазна¬ченим місцем. Діти-"Зірочки" передають її другому гурту, "Дзвіночкам", а самі сідають. Вихователь показує "Дзвіночкам", куди вони зараз ітимуть.
    2. "Бабуся Забава"
    Діти підходять до української хатини, з-за якої виходить Бабуся Забава (дорослий). Поряд — коробка із саморобними мара-касами та барвистими ковпачками на го¬лову.
    Бабуся Забава
    Я — Бабуся, звусь Забава,
    І весела, і ласкава,
    Ще й люблю я танцювати,
    А зі мною — всі малята.
    Нумо в руки маракаси,
    Ковпачки вдягніть гарненькі,
    Дружним танцем звеселяйте
    Ви бабусеньку стареньку.
    Бабуся Забава й Ведуча роздають марака¬си, допомагають вдягнути ковпачки. Діти танцюють під українську народну мелодію, повторюючи рухи за Бабусею.

    Бабуся Забава. Дякую вам, маля¬та! Ви мене добре розважили. Ось чер¬гова підказка про ключ. Щасти вам!
    Віддає вихователеві час¬тинку карти. Той показує її "Зірочкам", запрошуючи цей гурт продовжити шлях до наступної станції. "Дзві¬ночки" відпочивають.

    3. ,,Царство Нептуна"
    Діти підходять до надув¬ного басейну, біля якого стоїть Нептун (дорослий) із бризкалкою у руках.
    Нептун
    Я — Нептун, я цар морів,
    Дужчий я за всіх царів.
    Я навчаю вас, малят, —
    І дівчаток, і хлоп'ят —
    Плавати, мов кораблі,
    Поміж хвиль, на мілині.
    Нумо, діти, в ряд ставайте
    І зі мною дружно грайте:
    Вас кропитиму водою —
    Не простою, а морською.
    Як покличу — підбігайте,
    А від бризок утікайте.
    Нептун кличе дітей до себе, а коли вони близько, бризкає на них водою — діти тікають. Так повторюється кілька разів.
    Нептун. Молодці, всі ви сильні й спритні. Ніхто не змок від моїх бри¬зок. Ось вам наступні завдання. У добру путь!
    Одержавши третю частинку карти, вихова¬тель запрошує гурт "Дзвіночки" продовжи¬ти мандрівку, а "Зірочки" сідають.
    4. "Осінній пензлик"
    Тепер "Дзвіночки" підходять до ширми з осіннім листям, біля якої стоїть мольберт із малюнком-завданням. З-за ширми знову виходить Осінь.
    Осінь
    Добрий день, малята!
    Вас вітає Осінь
    І до себе в гості
    Всіх люб'язно просить.
    Ось мольберт я гарний
    Вам підготувала —
    Стовбур чарівний тут —
    Тільки листя мало.
    Дам усім я по листку,
    Трохи клеєм помащу,
    Й оживе, мов чар-слівце,
    Наше диво-деревце.
    Осінь із вихователем роздають жовті й оран¬жеві паперові листочки, трохи змащені клеєм. Діти прикріплюють їх до гілочок, одягаючи дерево в осіннє вбрання, й одер¬жують нову частинку карти. Настає черга гурту "Зірочки" виконувати завдання на наступній станції.
    5. "Весела лічба"
    Діти підходять до столу, за яким сидить Цариця Математики.
    Цариця Математики
    Знайте, хлопчики й дівчатонька.
    Я — Цариця Математики.
    Ця наука найточніша,
    Найдавніша й наймудріша.
    Лише я вам розділю,
    І додам, і відніму,
    І зрівняю, і помножу...
    Я багато чого можу.
    Ніколи нам ґав ловити —
    Зараз будемо лічити.
    Разом весело пограєм
    І лічилки пригадаєм.
    Далі промовляють кілька знайомих лічи¬лок — Математика визначає найкращу, й обрана нею дитина лічить учасників. Про¬водиться рухлива гра (на вибір вихователя).
    Цариця Математики. Чудово! На вас чекає нове завдання.
    Віддає вихователеві частинку карти, і той запрошує до наступної станції гурт "Дзві¬ночки".
    6. "Царство Нептуна"
    Вже ці діти підходять до надувного басей¬ну, де на них також чекає Нептун.
    Нептун
    Я — Нептун, я цар морів.
    Дужчий я за всіх царів!
    Я навчаю вас. малят, —
    і дівчаток, і хлоп'ят —
    Плавати, мов кораблі.
    Поміж хвиль, на мілині.
    Нумо, діти, в ряд ставайте
    І зі мною дружно грайте.
    Я швиденько перевірю,
    Чи впізнаєте ви звірів:
    Якщо звірі ті морські,
    Плескайте щосили всі.
    (Показує оплески)
    А коли вони не з моря.
    То крутіть ви головою.
    (Крутить головою).
    Почергово показує дітям картинки із зоб¬раженням різних тварин — наземних і морських, діти плескають у долоні або крутять головою. У разі потреби Нептун допомагає. Обов'язково має прозвучати назва кожної тварини..
    Нептун. Молодці, впорались із моїм завданням! Ось вам наступне (віддає частинку карти). Хай щастить у дорозі!
    7. "Бабуся Забава"
    Настає черга гурту "Зірочки". Діти підхо¬дять до Бабусиної хатинки.
    Бабуся Забава
    Я — Бабуся, звусь Забава!
    І весела, і ласкава.
    Ще й люблю я танцювати,
    А зі мною — всі малята.
    Бубонці ось та дзвіночки.
    Гарні шапочки й віночки.
    Ви беріть оце, вдягайте !
    Бабусю звеселяйте.
    Бабуся Забава й Ведуча роздають дітям бубонці, допомагають вдягти віночки й шапочки. Діти танцюють під українську народну мелодію, повторюючи рухи за Бабусею. Бабуся дякує їм і віддає частинку карти, яку "Зірочки" передають другому гуртові.
    8. "Весела лічба"
    Дзвіночки теж підходять до столу, за яким сидить Цариця Математики.
    Цариця Математики
    Знайте, хлопчики й дівчатонька,
    Я — Цариця Математики,
    Ця наука найточніша,
    Найдавніша й наймудріша.
    Лише я вам розділю,
    і додам, і відніму,
    І зрівняю, і помножу...
    Я багато чого можу.
    Тож не час ловити ґав —
    Три задачі дам я вам.
    Ви їх дружно розв'яжіть
    І нам відповідь скажіть.
    Математика читає віршовані задачі, пока¬зуючи відповідні малюнки, а діти роз¬в'язують їх.
    1. Здибав Зайця Колобок,
    Перестріли його й Вовк,
    І Ведмідь, і хитрий Лис —
    Так було давно колись.
    Нумо звірів додавайте.
    І нікого не минайте.
    (Відповідь: 4)
    2. Мама Танечці купила
    Двох ляльок і крокодила.
    Старший брат її Кирилко
    Ще й додав сестрі мотрійку.
    Скільки іграшок Тетянка
    На свій день дістала зранку?
    (Відповідь: 4)
    3. П'ять хустинок — вам дарунки:
    З них у двох є візерунки.
    У скількох його немає?
    Хто із вас уже це знає?
    (Відповідь: 3}
    Цариця Математики хвалить дітей і віддає вихователеві останню частинку карти. Той складає усі частини (вони на липучках) і повертається з дітьми на місця.
    З'являється стара Шапокляк.
    Шапокляк. Вибачте мені, я більше не буду робити капостей. Можна я ходитиму до вашого дитсадка? Мені теж хочеться потрапити до Скарбниці Знань!
    Ведуча. Діти, вибачимо? (— Так) Але щоб дістатися Скарбниці Знань нам, пам'ятаєте, потрібний чарівний ключ. А ми його й досі не знайшли хоча пройшли всю дорогу.
    Шапокляк. Гаразд, тепер я допоможу вам. Але щоб ключ з'явився вам треба ще дещо зробити наостанок. Ви готові? (- Так!)
    Ключик цей такий цікавий!
    Та не завжди він слухняний.
    Ви поплескайте гучніше,
    Щоб згори спустився швидше.
    Діти встають і голосно плескають у долоні Шапокляк смикає за кінчик шнурка, пере тягнутого через карниз гардини на вікні, - з'являється "казковий" ключик, прив'язаний угорі до шнурка. Він трохи опускається й зупиняється (в надувній кульці можна)
    Незнайко. Погляньте, з'явився ключик! Але як нам дістати його?
    Шапокляк
    Щоб не збився він з дороги.
    Підключити варто ноги.
    Разом тупайте, малята,
    Тупайте ключу завзято!
    Діти тупають ногами. Шапокляк знову смикає шнурок — ключ опускається вже до половини
    Незнайко. Але й тепер не дотяг¬немося.
    Шапокляк
    Щоб ключ у руки взяти
    його тепер дістати,
    Дружно плесь над головою,
    Однією стриб ногою,
    і сміємось веселенько —
    Ключ ми вхопимо швиденько.
    Діти виконують загадані рухи, й ключ опус¬кається, як треба. Незнайко хапає його.
    Незнайко. Ура! Ми знайшли ча¬рівного ключа і вже зможемо відкри¬ти для всіх нас Скарбницю Знань!
    Віддає ключа Ведучій і разом із старою Шапокляк приєднується до дітей, які вихо¬дять із зали.

  2. Следующий пользователь сказал cпасибо julialav за это полезное сообщение:

    ИннаНичога (19.08.2017)

  3. #17
    Местный Аватар для julialav
    Регистрация
    19.01.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    390
    Поблагодарил Поблагодарил 
    348
    Поблагодарили Поблагодарили 
    407
    Поблагодарил в

    125 сообщениях

    По умолчанию

    ДЕНЬ ЗНАНЬ

    Звучить урочиста музика, й до зали вхо¬дить Ведуча (вихователька).
    Ведуча. Вітаю вас, діти! Доброго першовересневого дня, який для всіх, хто навчається, є Днем знань; у вас розпочалися, можна сказати, тру¬дові будні. Наступного року ви піде¬те до школи, а тут, у дитсадку, набу¬ваєте найперших знань і вмінь.
    За ширмою чути якесь вовтузіння й голос: "Агов, де ви?" Звідти визирає Незнайко (дорослий).
    Незнайко. Здрастуйте! До вас не¬можливо дістатися! А ще кажуть, що доступ до знань відкритий усім.
    Ведуча. Звичайно, всім! А ти, Не¬знайку, хочеш ходити до нас у дит¬садок?
    Незнайко. Так, хочу! Я чув, що тут зможу багато чого навчитися, то й з мене вже не глузуватимуть.
    Ведуча. Діти, приймемо Незнай¬ка до нашого дитячого садка? (— Так!) Гаразд, хлопче, ходи до нас! Зараз ми мандруємо до Скарбниці Знань, тож приєднуйся — буде цікаво.
    Звучить пісня старої Шапокляк. З-за ширми, наспівуючи й пританцьовуючи, з'являється Шапокляк (Її роль виконує дорослий).
    Шапокляк. Я бачу, ви хочете по¬трапити до Скарбниці Знань? А вам відомо, що дістатися туди нелегко? Та й, до того ж, щоб відчинити її, по¬трібний чарівний ключ знань.
    Незнайко. Де ж він?
    Шапокляк (сміється). А я його сх вала! Знайти ключа можна лише то, коли подолаєте шлях випробувань. Сумніваюся, що ви на це здатні.
    Ведуча. А ми нічого не боїмось. Чи не так, друзі? (- Так!) Розкажи нам що ми маємо виконати.
    Незнайко. Я теж спробую. Нехай я й Незнайко, але не Нехочко, отак!
    Шапокляк. Ви все одно не впораєтеся з усіма завданнями, які вас чекають. До речі, в мене є конверт із підказкою, де схований ключик. Ха-ха-ха, але я вам його не віддам. (Шукає в сумці, в кишенях). Де ж він? Загубився!
    Ведуча. Діти, погляньте, он якийсь конверт. Чи не той, що з підказкою?
    Незнайко (підбирає, розкриває). Тут здається, клаптик карти, я відгадав. Але чому клаптик? Де ж уся карта?
    Шапокляк. Навіть не намагайтесь розібратися, куди треба йти за ключем, — не такі ви й розумні!
    Ведуча. А ми поміркуємо всі разом і розберемося. Чи не так, діти (— Так!) Я гадаю, що, крім цього клаптика, існують також інші, і їх ми маємо віднайти й скласти цілу карту. Хто скаже, як це можна зробити?
    Дівчинка. Мабуть, нам треба виконувати по черзі завдання, про які казала стара Шапокляк.
    Хлопчик. І щоразу ми зможемо за¬робити за це нову частинку карти.
    Незнайко. Я все зрозумів! Не гай¬мося й швиденько ходімо шукати чарівний ключ знань.
    Ведуча ділить дітей на два гурти — "Зірочки" та Дзвіночки", роздає відповідні емблеми (на стрічці), й діти вдягають їх на шию.
    Гурт "Зірочки" разом із вихователем пер¬ший вирушає на пошуки ключа, орієнтую¬чись на ту частину карти, яка в нього є.
    1. ,,Осінній пензлик”
    Діти підходять до ширми, прикрашеної осіннім листям. Тут же стоять мольберти з малюнками-завданнями. З-за ширми вихо¬дить Осінь (дорослий).
    Осінь
    Добрий день, малята!
    Вас вітає Осінь
    І до себе в гості
    Всіх люб'язно просить.
    Ось мольберт я гарний
    Вам підготувала,
    Тут звірят багато
    І хаток чимало.
    Та на цій картині
    Звірі заблукали —
    Не знайшли стежини
    Й дому не дістались.
    Ми їм допоможем,
    Чи не так, малята?
    Пензлики візьмемо —
    Хай ідуть до хаток.
    Осінь із вихователем роздають дітям пенз¬лики, вже вмокнувши їх у баночку з фа¬рбою будь-якого кольору. Кожен малює пензликом доріжку від обраного звіряти до його хатинки.
    Осінь. Молодці! Тепер ви можете сміливо вирушати до наступної станції.
    Дає вихователеві частинку карти із зазна¬ченим місцем. Діти-"Зірочки" передають її другому гурту, "Дзвіночкам", а самі сідають. Вихователь показує "Дзвіночкам", куди вони зараз ітимуть.
    2. "Бабуся Забава"
    Діти підходять до української хатини, з-за якої виходить Бабуся Забава (дорослий). Поряд — коробка із саморобними мара-касами та барвистими ковпачками на го¬лову.
    Бабуся Забава
    Я — Бабуся, звусь Забава,
    І весела, і ласкава,
    Ще й люблю я танцювати,
    А зі мною — всі малята.
    Нумо в руки маракаси,
    Ковпачки вдягніть гарненькі,
    Дружним танцем звеселяйте
    Ви бабусеньку стареньку.
    Бабуся Забава й Ведуча роздають марака¬си, допомагають вдягнути ковпачки. Діти танцюють під українську народну мелодію, повторюючи рухи за Бабусею.

    Бабуся Забава. Дякую вам, маля¬та! Ви мене добре розважили. Ось чер¬гова підказка про ключ. Щасти вам!
    Віддає вихователеві час¬тинку карти. Той показує її "Зірочкам", запрошуючи цей гурт продовжити шлях до наступної станції. "Дзві¬ночки" відпочивають.

    3. ,,Царство Нептуна"
    Діти підходять до надув¬ного басейну, біля якого стоїть Нептун (дорослий) із бризкалкою у руках.
    Нептун
    Я — Нептун, я цар морів,
    Дужчий я за всіх царів.
    Я навчаю вас, малят, —
    І дівчаток, і хлоп'ят —
    Плавати, мов кораблі,
    Поміж хвиль, на мілині.
    Нумо, діти, в ряд ставайте
    І зі мною дружно грайте:
    Вас кропитиму водою —
    Не простою, а морською.
    Як покличу — підбігайте,
    А від бризок утікайте.
    Нептун кличе дітей до себе, а коли вони близько, бризкає на них водою — діти тікають. Так повторюється кілька разів.
    Нептун. Молодці, всі ви сильні й спритні. Ніхто не змок від моїх бри¬зок. Ось вам наступні завдання. У добру путь!
    Одержавши третю частинку карти, вихова¬тель запрошує гурт "Дзвіночки" продовжи¬ти мандрівку, а "Зірочки" сідають.
    4. "Осінній пензлик"
    Тепер "Дзвіночки" підходять до ширми з осіннім листям, біля якої стоїть мольберт із малюнком-завданням. З-за ширми знову виходить Осінь.
    Осінь
    Добрий день, малята!
    Вас вітає Осінь
    І до себе в гості
    Всіх люб'язно просить.
    Ось мольберт я гарний
    Вам підготувала —
    Стовбур чарівний тут —
    Тільки листя мало.
    Дам усім я по листку,
    Трохи клеєм помащу,
    Й оживе, мов чар-слівце,
    Наше диво-деревце.
    Осінь із вихователем роздають жовті й оран¬жеві паперові листочки, трохи змащені клеєм. Діти прикріплюють їх до гілочок, одягаючи дерево в осіннє вбрання, й одер¬жують нову частинку карти. Настає черга гурту "Зірочки" виконувати завдання на наступній станції.
    5. "Весела лічба"
    Діти підходять до столу, за яким сидить Цариця Математики.
    Цариця Математики
    Знайте, хлопчики й дівчатонька.
    Я — Цариця Математики.
    Ця наука найточніша,
    Найдавніша й наймудріша.
    Лише я вам розділю,
    І додам, і відніму,
    І зрівняю, і помножу...
    Я багато чого можу.
    Ніколи нам ґав ловити —
    Зараз будемо лічити.
    Разом весело пограєм
    І лічилки пригадаєм.
    Далі промовляють кілька знайомих лічи¬лок — Математика визначає найкращу, й обрана нею дитина лічить учасників. Про¬водиться рухлива гра (на вибір вихователя).
    Цариця Математики. Чудово! На вас чекає нове завдання.
    Віддає вихователеві частинку карти, і той запрошує до наступної станції гурт "Дзві¬ночки".
    6. "Царство Нептуна"
    Вже ці діти підходять до надувного басей¬ну, де на них також чекає Нептун.
    Нептун
    Я — Нептун, я цар морів.
    Дужчий я за всіх царів!
    Я навчаю вас. малят, —
    і дівчаток, і хлоп'ят —
    Плавати, мов кораблі.
    Поміж хвиль, на мілині.
    Нумо, діти, в ряд ставайте
    І зі мною дружно грайте.
    Я швиденько перевірю,
    Чи впізнаєте ви звірів:
    Якщо звірі ті морські,
    Плескайте щосили всі.
    (Показує оплески)
    А коли вони не з моря.
    То крутіть ви головою.
    (Крутить головою).
    Почергово показує дітям картинки із зоб¬раженням різних тварин — наземних і морських, діти плескають у долоні або крутять головою. У разі потреби Нептун допомагає. Обов'язково має прозвучати назва кожної тварини..
    Нептун. Молодці, впорались із моїм завданням! Ось вам наступне (віддає частинку карти). Хай щастить у дорозі!
    7. "Бабуся Забава"
    Настає черга гурту "Зірочки". Діти підхо¬дять до Бабусиної хатинки.
    Бабуся Забава
    Я — Бабуся, звусь Забава!
    І весела, і ласкава.
    Ще й люблю я танцювати,
    А зі мною — всі малята.
    Бубонці ось та дзвіночки.
    Гарні шапочки й віночки.
    Ви беріть оце, вдягайте !
    Бабусю звеселяйте.
    Бабуся Забава й Ведуча роздають дітям бубонці, допомагають вдягти віночки й шапочки. Діти танцюють під українську народну мелодію, повторюючи рухи за Бабусею. Бабуся дякує їм і віддає частинку карти, яку "Зірочки" передають другому гуртові.
    8. "Весела лічба"
    Дзвіночки теж підходять до столу, за яким сидить Цариця Математики.
    Цариця Математики
    Знайте, хлопчики й дівчатонька,
    Я — Цариця Математики,
    Ця наука найточніша,
    Найдавніша й наймудріша.
    Лише я вам розділю,
    і додам, і відніму,
    І зрівняю, і помножу...
    Я багато чого можу.
    Тож не час ловити ґав —
    Три задачі дам я вам.
    Ви їх дружно розв'яжіть
    І нам відповідь скажіть.
    Математика читає віршовані задачі, пока¬зуючи відповідні малюнки, а діти роз¬в'язують їх.
    1. Здибав Зайця Колобок,
    Перестріли його й Вовк,
    І Ведмідь, і хитрий Лис —
    Так було давно колись.
    Нумо звірів додавайте.
    І нікого не минайте.
    (Відповідь: 4)
    2. Мама Танечці купила
    Двох ляльок і крокодила.
    Старший брат її Кирилко
    Ще й додав сестрі мотрійку.
    Скільки іграшок Тетянка
    На свій день дістала зранку?
    (Відповідь: 4)
    3. П'ять хустинок — вам дарунки:
    З них у двох є візерунки.
    У скількох його немає?
    Хто із вас уже це знає?
    (Відповідь: 3}
    Цариця Математики хвалить дітей і віддає вихователеві останню частинку карти. Той складає усі частини (вони на липучках) і повертається з дітьми на місця.
    З'являється стара Шапокляк.
    Шапокляк. Вибачте мені, я більше не буду робити капостей. Можна я ходитиму до вашого дитсадка? Мені теж хочеться потрапити до Скарбниці Знань!
    Ведуча. Діти, вибачимо? (— Так) Але щоб дістатися Скарбниці Знань нам, пам'ятаєте, потрібний чарівний ключ. А ми його й досі не знайшли хоча пройшли всю дорогу.
    Шапокляк. Гаразд, тепер я допоможу вам. Але щоб ключ з'явився вам треба ще дещо зробити наостанок. Ви готові? (- Так!)
    Ключик цей такий цікавий!
    Та не завжди він слухняний.
    Ви поплескайте гучніше,
    Щоб згори спустився швидше.
    Діти встають і голосно плескають у долоні Шапокляк смикає за кінчик шнурка, пере тягнутого через карниз гардини на вікні, - з'являється "казковий" ключик, прив'язаний угорі до шнурка. Він трохи опускається й зупиняється (в надувній кульці можна)
    Незнайко. Погляньте, з'явився ключик! Але як нам дістати його?
    Шапокляк
    Щоб не збився він з дороги.
    Підключити варто ноги.
    Разом тупайте, малята,
    Тупайте ключу завзято!
    Діти тупають ногами. Шапокляк знову смикає шнурок — ключ опускається вже до половини
    Незнайко. Але й тепер не дотяг¬немося.
    Шапокляк
    Щоб ключ у руки взяти
    його тепер дістати,
    Дружно плесь над головою,
    Однією стриб ногою,
    і сміємось веселенько —
    Ключ ми вхопимо швиденько.
    Діти виконують загадані рухи, й ключ опус¬кається, як треба. Незнайко хапає його.
    Незнайко. Ура! Ми знайшли ча¬рівного ключа і вже зможемо відкри¬ти для всіх нас Скарбницю Знань!
    Віддає ключа Ведучій і разом із старою Шапокляк приєднується до дітей, які вихо¬дять із зали.

  4. Следующий пользователь сказал cпасибо julialav за это полезное сообщение:

    ИннаНичога (19.08.2017)

  5. #18
    Местный Аватар для виктория птица
    Регистрация
    10.06.2009
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    122
    Поблагодарил Поблагодарил 
    184
    Поблагодарили Поблагодарили 
    149
    Поблагодарил в

    41 сообщениях

    По умолчанию

    ЗДРАСТУЙ, ВЕРЕСЕНЬ!

    ВЕД. ДIТИ, СЬОГОДНI НЕЗВИЧАЙНИЙ ДЕНЬ – 1 ВЕРЕСНЯ, ДЕНЬ ЗНАНЬ.
    СЬОГОДНI ВАШI СТАРШI ДРУЗI ПIШЛИ ДО ШКОЛИ. ПОЧАВСЯ НО ВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РIК.

    ДИТ. СЬОГОДНI В НАШIМ ДОМI СВЯТО,
    ЧУТИ МУЗИКУ I СМIХ,
    МИ ПРИЙШЛИ В САДОК ВIТАТИ
    З ПЕРШИМ ВЕРЕСНЯ УСIХ.

    ВЕД. СЛОВО НАДАСТЬСЯ ЗАВIДУЮЧИЙ ДИТЯЧИМ САДКОМ.

    ( ВИСТУП ЗАВIДУЧОI).

    ВЕД. СЬОГОДНI В НАШУ СIМ’ Ю ДОШКIЛЬНЯТ ВЛИЛИСЯ НАЙМЕНШI
    ДIТОЧКИ, КОТРI ВIДВIДУВАЛИ ЯСЕЛЬНУ ГРУПУ. ТОЖ ПРИВIТАЄМО IХ!

    (КОЛО ПОШАНИ МОЛОДШОI ГРУПИ).

    ВЕД. НАШ САДОЧОК ВIТАС ВСIХ ДIТЕЙ ЗI СВЯТОМ!
    ЗА ЛIТО ВИ ПIДРОСЛИ, ЗМУЖНIЛИ ТА СТАЛИ СТАРШИМИ НА РIК.
    Я ПЕРЕКОНАНА В ТОМУ, ЩО УЛЮБЛЕНIШОЮ ПОРОЮ РОКУ ДЛЯ ВСIХ ДIТЕЙ С ЛIТО. ВИ ВСI ВЛIТКУ ВIДПОЧИВАЛИ, СПIЛКУВАЛИСЯ З ПРИ-РОДОЮ. Я ХОЧУ ДIЗНАТИСЯ, ЯК ВИ ПРОВЕЛИ ЛIТО. ЗАРАЗ Я БУДУ ЗАДАВА-
    ТИ ВАМ ПИТАННЯ, А ВИ БУДЕТЕ ВIДПОВIДАТИ «ТАК» ЧИ «НI».

    ВЕД. СОНЦЕ ГРIЛО, ПРИПIКАЛО,
    ВСIХ У ВОДУ ЗАГАНЯЛО?

    ДIТИ. ТАК!

    ВЕД. ЩО В САДКУ У ВАС ДОЗРIЛО:
    ГРУШI, ЯБЛУКА I СЛИВИ?

    ДIТИ. ТАК!

    ВЕД. ЧИ РУМ’ЯНI ВАШI ЩIЧКИ?
    IЛИ АГРУС I ПОРIЧКИ,
    ВИШНI, СЛИВИ I CУНИЧКИ?
    ПОМIДОРИ I МАЛИНУ
    IЛИ ТАКОЖ БЕЗ УПИНУ?

    ДIТИ. ТАК!

    ВЕД. НУ А В ЛIСI ВИ ГУЛЯЛИ?

    ДIТИ. ТАК!

    ВЕД. А ТВАРИН НЕ ОБРАЖАЛИ?
    ДIТИ. НI!

    ВЕД. ЧИ ЖАЛIЛИ ВИ КОМАШОК,
    НЕ ЗРИВАЛИ ТАМ РОМАШОК?


    ДIТИ. НI!

    ВЕД. ГIЛОК, КУЩИКIВ НЕ ЛАМАЛИ?

    ДIТИ. НI!

    ВЕД. А ВЕСЕЛI ТАНЦI ТАНЦЮВАЛИ?

    ДIТИ. ТАК!

    ВЕД. А НУ ПОКАЖIТЬ ЯК!

    ДIТИ. А ОСЬ ТАК!

    ТАНОК « ВЕСЕЛI КАЧЕНЯТА»

    ВЕД. ЗДАСТЬСЯ, ВСЯ ПРИРОДА ЗУСТРIЧАC З НАМИ СВЯТО. РАДI ЮТЬ I
    ДIТИ, I ДОРОСЛI, РАДIC ЗА СВОIХ ДIТОК НЕНЬКА-УКРАIНА, ЯКА НЕДАВНО
    ВIДЗНАЧИЛА СВОС 16-РIЧЧЯ. А НАШОМУ ШАХТАРСЬКОМУ КРАЮ –
    ДОНЕЧЧИНI – ХТО ЗНАС, СКIЛЬКИ ВИПОВНИЛОСЯ РОКIВ? ТАК, ВЖЕ – 75!

    1 ДИТ. ВСI МИ ДIТИ УКРАIНСЬКI –
    ХЛОПЦI ТА ДIВЧАТА.
    НАША МАТИ – УКРАIНА
    СЛАВНА ТА БАГАТА.

    2 ДИТ. У ВСЬОМУ СВIТI КОЖЕН ЗНА:
    С БАТЬКIВЩИНА ЛИШ ОДНА.
    I В НАС ВОНА ОДНА-СДИНА -
    НАША РIДНА УКРАIНА!


    ПICНЯ – ТАНОК «КАЛИНА»


    ВЕД. ЛЮБI ДIТИ, МИЛI ДIТИ,
    ВИРОСТАЙТЕ, НАЧЕ КВIТИ,
    НА РАДICТЬ НАМ, СВОIЙ РОДИНI
    I НАШIЙ СЛАВНIЙ УКРАIНI!


    ( ЗАХОДИТЬ ОСIНЬ).

    ВЕД. ЗДРАСТУЙ, ЗДРАСТУЙ, ОСЕНЕ!
    В ГОСТI ТЕБЕ ПРОСИМО.

    ОСIНЬ. ДОБРИЙ ДЕНЬ, ДОРОСЛI!
    ДОБРИЙ ДЕНЬ, МАЛЯТА!
    Я РАДА ЗАВIТАТИ
    НА ЦЕ ВЕСЕЛЕ СВЯТО.

    ВЕД. ЛЮБА, ОСЕНЕ, СIДАЙ.
    З НАМИ СВЯТО ЗУСТРIЧАЙ!

    ОСIНЬ. ПРИЙШЛА В ГОСТI Я ДО ВАС
    НЕ З ПОРОЖНIМИ РУКАМИ,
    А З ЩЕДРИМИ ДАРАМИ.

    ВЕД. А ЩО Ж ТИ НАМ, ОСЕНЕ, ПРИНЕСЛА?

    ОСIНЬ. ВЕРЕСЕНЬ-МIСЯЦЬ ДОБРЕ СМАКУС,
    ОВОЧ СМАЧНЕНЬКИЙ ДIТЯМ ДАРУС.

    ВIДГАДАЙТЕ ЗАГАДКИ
    З НАШОI ГРЯДКИ.


    ЗАГАДКИ.

    ОСIНЬ. МОЛОДЦI! ДОБРЕ ВIДГАДУВАЛИ ЗАГАДКИ. ЗА ЦЕ Я ВАМ
    ХОЧУ ПОДАРУВАТИ ЧАРIВНI ЛИСТОЧКИ.КОЖНИЙ ЛИСТОЧОК –
    ПЕВНИЙ КОНКУРС, ГРА ЧИ ЕСТАФЕТА.
    ОТ ЖЕ РОЗПОЧНЕМО!

    ВЕД. ТАК, ТАК! А МОЖНА МЕНI ПЕРШИЙ ЛИСТОЧОК ВИБРАТИ?

    (ВЕДУЧА ВИБИРАС ОДИН З ЧАРIВНИХ ЛИСТОЧКIВ, НА ЯКОМУ ВКАЗАНЕ
    ЗАВДАННЯ).

    ВЕД. ОБЛIТАС ЛИСТЯ, ВИСОХЛА ТРАВА,
    ДИВИТЬСЯ З ЯЛИЦI ЗАСПАНА СОВА.
    ЛIС ПОСЛУХАВ ТИШУ, ОБIЙШОВ ЯРОК,
    КИНУВСЯ НА МИШУ, А СПIЙМАВ ЛИСТОК!
    СТЕЖЕЧКА РОЗМИТА ПОВЕРТАС В БIК,
    ДЕ СТОЯЛО ЛIТО – ВИРIС БОРОВИК. (ПОКАЗУС ГРИБ).

    ОСЬ У МЕНЕ ДВА КОШИКИ. ТРЕБА ЗIБРАТИ ШИШКИ ТА ГРИБИ
    У ЦI КОШИКИ. У ЦЕЙ – ШИШКИ, А У ЦЕЙ – ГРИБИ. МАЛЯТА, ДОПОМОЖIТЬ
    МЕНI.

    ПРОВОДИТЬСЯ ГРА
    «ЗБЕРИ ШИШКИ
    ТА ГРИБИ».

    ВЕД. А ХТО З ВАС ХОЧЕ ВИБРАТИ НАСТУПНИЙ ЧАРIВНИЙ ЛИСТОЧОК?
    (ДИТИНА ВИБИРАС ЛИСТОЧОК).

    ВЕД. ТУТ ТАКЕ ЗАВДАННЯ: ТРЕБА РОЗПОВIСТИ ВIРШИКИ ПРО ОСIНЬ.

    ДIТИ РОЗПОВIДАЮТЬ ВIРШI ПРО ОСIНЬ.

    1.ПРОМАЙНУЛО ЛIТО, 2.СОНЕЧКО ЗЕМЛИЦЮ
    СПЕКИ ВЖЕ НАМАС. ВЖЕ НЕ ЗIГРIВАС,
    ДIТВОРА ВЕСЕЛА IЗ ДЕРЕВ ПОЖОВКЛЕ
    ОСIНЬ ЗУСТРIЧАС. ЛИСТЯ ОПАДАС.


    3. ЧАРIВНИЦЯ , ЩЕДРА ОСIНЬ,
    В НЕI ЧАРIВНЕ ВОЛОССЯ,
    ДИВНА СУКНЯ КОЛЬОРОВА,
    ЩЕДРА УСМIШКА ЧУДОВА.

    ВЕД. МОЛОДЦI , ДIТИ, ГАРНI ВIРШИКИ ПРО ОСIНЬ ВИ РОЗПОВIЛИ.

    (ВИБИРАЮТЬ 3-Й ЛИСТОЧОК).

    ВЕД. А ЦЕ ЗАВДАННЯ ДЛЯ СТАРШИХ ДIТЕЙ. ВОНИ ПОКАЖУТЬ НАМ, ЯК
    МОЖНА ЗВАРИТИ КАРТОПЛЮ У «МУНДИРI»,АЛЕ КАРТОПЕЛЬКУ
    ТРЕБА НЕСТИ У КАСТРУЛЮ ЛОЖКОЮ. ЧИЯ КОМАНДА ШВИДШЕ?

    ГРА «ЗВАРИ КАРТОПЛЮ».

    ( ВИБИРАЮТЬ НАСТУПНИЙ ЛИСТОЧОК).

    ВЕД. ТУТ ТАКЕ ЗАВДАННЯ: ТРЕБА СТАНЦЮВАТИ ВЕСЕЛИЙ ТАНОК.

    «ТАНОК» ( РУХИ ЗА БАЖАННЯМ ДIТЕЙ).

    НЕСПОДIВАНО З’ЯВЛЯСТЬСЯ БАБА ЯГА.

    БАБА ЯГА. А Я IХ ШУКАЮ! I В ЛIСI НЕМАС. I НА ГАЛЯВИНI НЕМАС. I НА РIЧЦI НЕМАС.I У ХАТI НЕМАС. А ВОНИ ОСЬ ДЕ ЗАХОВАЛИСЯ!

    ВЕД. ЧОГО ТИ ,БАБУСЕНЬКО, РОЗКРИЧАЛАСЯ? ЛЯКАСШ НАШИХ ДI-
    ТОК.
    БАБА ЯГА. ЧОГО Ж МЕНI НЕ КРИЧАТИ ТА НЕ ЛЯКАТИ, ЯКЩО Я САМА
    ПЕРЕЛЯКАНА!
    ОСЬ ПОДИВИСЯ.(ПОКАЗУС ЗАПРОШЕННЯ). ЗАПРОСИЛИ МЕНЕ МАЛЯТА НА СВЯТО 1 ВЕРЕСНЯ, А НЕ НАПИСАЛИ КУДИ ПРИХОДИТИ. Я IХ ШУКАЮ ЦIЛИЙ РАНОК .

    ВЕД. НУ Ж БО , БАБУСЕНЬКО, НЕ КРИЧИ, А КРАЩЕ БЕРИ ОСТАННIЙ ЧАРIВ-НИЙ ЛИСТОЧОК ТА ЧИТАЙ ЗАВДАННЯ.

    БАБА ЯГА . (БЕРЕ ЛИСТОЧОК. ЧИТАС ЗАВДАННЯ):
    - ТРЕБА ПОГРАТИ З ДIТЬМИ У ГРУ.
    Я ЗНАЮ ЧУДОВУ ГРУ. ВОНА НАЗИВАСТЬСЯ «ЧАРIВНИЙ
    ВIНИЧОК».

    ГРА «ЧАРIВНИЙ ВIНИЧОК».

    ХIД ГРИ. ДIТИ ПРОМОВЛЯЮТЬ СЛОВА:
    -ТИ ЛЕТИ, ЧАРIВНИЙ ВIНИК,
    ПРЯМО, КОСО ПО РУКАХ.
    ХТО IЗ ВАС ЙОГО СПIЙМАС,
    ЗАТАНЦЮС «КРАКОВ’ЯК».
    ТОЙ, У КОГО НА МОМЕНТ ЗАКIНЧЕННЯ СЛIВ, ОПИНИВСЯ ВI-
    НИК, ВИХОДИТЬ НА СЕРЕДИНУ ТА ТАНЦЮС.

    ОСIНЬ (ПIСЛЯ ГРИ):
    - МАЛЯТА, Я ПРИНЕСЛА ВАМ В ДАРУНОК ЩЕ Й ДЗВIНОЧОК (ШУКАС ЙОГО У КОШИКУ), АЛЕ КУДИ Ж ВIН ПОДIВСЯ?

    ВЕД. БАБО ЯГА, ЦЕ ТИ ЗАХОВАЛА ДЗВОНИК?
    ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ ДЗВОНИК СКЛИКАС ВСЮ ДIТВОРУ ДО ШКОЛИ НА ПЕРШИЙ УРОК, А ДIТЕЙ ДИТЯЧОГО САДКА НА ЗАНЯТТЯ.
    I ЯК МИ ТЕПЕР БУДЕМО НАВЧАТИСЯ?

    БАБА ЯГА. Я I НЕ ГАДАЛА , ЩО ВIН ТАК ВАМ ПОТРIБЕН. НУ ДОБРЕ, Я
    ВАМ ВIДДАМ ДЗВОНИК, ЯКЩО ВИ МЕНI ДОЗВОЛИТЕ ПОДЗВОНИТИ I ВИСЛОВИТИ ДIТЯМ ПОБАЖАННЯ.

    ВЕД. НУ ДОБРЕ.

    БАБА ЯГА. ХАЙ ЛУНАС ЦЕЙ ДЗВIНОЧОК,
    ЩОБ ДЛЯ ВСIХ ДIТЕЙ В САДОЧКУ
    БУВ ЩАСЛИВИМ КОЖНИЙ ДЕНЬ.(ДЗВОНИТЬ. ПЕРЕДАС
    ДЗВОНИКА ОСЕНI).

    ОСIНЬ. I Я ХОЧУ ПОБАЖАТИ:
    - ЩОБ БАТЬКIВ ВИ ШАНУВАЛИ,
    IМ У ПРАЦI ПОМАГАЛИ,
    ЩОБ ВИ НАБИРАЛИСЬ СИЛИ,
    ВИХОВАТЕЛIВ ЛЮБИЛИ.
    ГРАЛИСЬ ВЕСЕЛО, УЧИЛИСЬ
    I НIКОЛИ НЕ СВАРИЛИСЬ! ( ДЗВОНИТЬ).

    ВЕД. А Я ЗАПРОШУЮ ДIТЕЙ НА НАВЧАННЯ ДО ДИТЯЧОГО САДОЧКА.

    ( ДIТИ РОБЛЯТЬ КОЛО ПОШАНИ ТА ЗАХОДЯТЬ ДО ПРИМIЩЕННЯ
    ДИТЯЧОГО САДКА).
    виктория

  6. Следующий пользователь сказал cпасибо виктория птица за это полезное сообщение:

    ИннаНичога (19.08.2017)

  7. #19
    Местный Аватар для виктория птица
    Регистрация
    10.06.2009
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    122
    Поблагодарил Поблагодарил 
    184
    Поблагодарили Поблагодарили 
    149
    Поблагодарил в

    41 сообщениях

    По умолчанию

    ЗДРАСТУЙ, ВЕРЕСЕНЬ!

    ВЕД. ДIТИ, СЬОГОДНI НЕЗВИЧАЙНИЙ ДЕНЬ – 1 ВЕРЕСНЯ, ДЕНЬ ЗНАНЬ.
    СЬОГОДНI ВАШI СТАРШI ДРУЗI ПIШЛИ ДО ШКОЛИ. ПОЧАВСЯ НО ВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РIК.

    ДИТ. СЬОГОДНI В НАШIМ ДОМI СВЯТО,
    ЧУТИ МУЗИКУ I СМIХ,
    МИ ПРИЙШЛИ В САДОК ВIТАТИ
    З ПЕРШИМ ВЕРЕСНЯ УСIХ.

    ВЕД. СЛОВО НАДАСТЬСЯ ЗАВIДУЮЧИЙ ДИТЯЧИМ САДКОМ.

    ( ВИСТУП ЗАВIДУЧОI).

    ВЕД. СЬОГОДНI В НАШУ СIМ’ Ю ДОШКIЛЬНЯТ ВЛИЛИСЯ НАЙМЕНШI
    ДIТОЧКИ, КОТРI ВIДВIДУВАЛИ ЯСЕЛЬНУ ГРУПУ. ТОЖ ПРИВIТАЄМО IХ!

    (КОЛО ПОШАНИ МОЛОДШОI ГРУПИ).

    ВЕД. НАШ САДОЧОК ВIТАС ВСIХ ДIТЕЙ ЗI СВЯТОМ!
    ЗА ЛIТО ВИ ПIДРОСЛИ, ЗМУЖНIЛИ ТА СТАЛИ СТАРШИМИ НА РIК.
    Я ПЕРЕКОНАНА В ТОМУ, ЩО УЛЮБЛЕНIШОЮ ПОРОЮ РОКУ ДЛЯ ВСIХ ДIТЕЙ С ЛIТО. ВИ ВСI ВЛIТКУ ВIДПОЧИВАЛИ, СПIЛКУВАЛИСЯ З ПРИ-РОДОЮ. Я ХОЧУ ДIЗНАТИСЯ, ЯК ВИ ПРОВЕЛИ ЛIТО. ЗАРАЗ Я БУДУ ЗАДАВА-
    ТИ ВАМ ПИТАННЯ, А ВИ БУДЕТЕ ВIДПОВIДАТИ «ТАК» ЧИ «НI».

    ВЕД. СОНЦЕ ГРIЛО, ПРИПIКАЛО,
    ВСIХ У ВОДУ ЗАГАНЯЛО?

    ДIТИ. ТАК!

    ВЕД. ЩО В САДКУ У ВАС ДОЗРIЛО:
    ГРУШI, ЯБЛУКА I СЛИВИ?

    ДIТИ. ТАК!

    ВЕД. ЧИ РУМ’ЯНI ВАШI ЩIЧКИ?
    IЛИ АГРУС I ПОРIЧКИ,
    ВИШНI, СЛИВИ I CУНИЧКИ?
    ПОМIДОРИ I МАЛИНУ
    IЛИ ТАКОЖ БЕЗ УПИНУ?

    ДIТИ. ТАК!

    ВЕД. НУ А В ЛIСI ВИ ГУЛЯЛИ?

    ДIТИ. ТАК!

    ВЕД. А ТВАРИН НЕ ОБРАЖАЛИ?
    ДIТИ. НI!

    ВЕД. ЧИ ЖАЛIЛИ ВИ КОМАШОК,
    НЕ ЗРИВАЛИ ТАМ РОМАШОК?


    ДIТИ. НI!

    ВЕД. ГIЛОК, КУЩИКIВ НЕ ЛАМАЛИ?

    ДIТИ. НI!

    ВЕД. А ВЕСЕЛI ТАНЦI ТАНЦЮВАЛИ?

    ДIТИ. ТАК!

    ВЕД. А НУ ПОКАЖIТЬ ЯК!

    ДIТИ. А ОСЬ ТАК!

    ТАНОК « ВЕСЕЛI КАЧЕНЯТА»

    ВЕД. ЗДАСТЬСЯ, ВСЯ ПРИРОДА ЗУСТРIЧАC З НАМИ СВЯТО. РАДI ЮТЬ I
    ДIТИ, I ДОРОСЛI, РАДIC ЗА СВОIХ ДIТОК НЕНЬКА-УКРАIНА, ЯКА НЕДАВНО
    ВIДЗНАЧИЛА СВОС 16-РIЧЧЯ. А НАШОМУ ШАХТАРСЬКОМУ КРАЮ –
    ДОНЕЧЧИНI – ХТО ЗНАС, СКIЛЬКИ ВИПОВНИЛОСЯ РОКIВ? ТАК, ВЖЕ – 75!

    1 ДИТ. ВСI МИ ДIТИ УКРАIНСЬКI –
    ХЛОПЦI ТА ДIВЧАТА.
    НАША МАТИ – УКРАIНА
    СЛАВНА ТА БАГАТА.

    2 ДИТ. У ВСЬОМУ СВIТI КОЖЕН ЗНА:
    С БАТЬКIВЩИНА ЛИШ ОДНА.
    I В НАС ВОНА ОДНА-СДИНА -
    НАША РIДНА УКРАIНА!


    ПICНЯ – ТАНОК «КАЛИНА»


    ВЕД. ЛЮБI ДIТИ, МИЛI ДIТИ,
    ВИРОСТАЙТЕ, НАЧЕ КВIТИ,
    НА РАДICТЬ НАМ, СВОIЙ РОДИНI
    I НАШIЙ СЛАВНIЙ УКРАIНI!


    ( ЗАХОДИТЬ ОСIНЬ).

    ВЕД. ЗДРАСТУЙ, ЗДРАСТУЙ, ОСЕНЕ!
    В ГОСТI ТЕБЕ ПРОСИМО.

    ОСIНЬ. ДОБРИЙ ДЕНЬ, ДОРОСЛI!
    ДОБРИЙ ДЕНЬ, МАЛЯТА!
    Я РАДА ЗАВIТАТИ
    НА ЦЕ ВЕСЕЛЕ СВЯТО.

    ВЕД. ЛЮБА, ОСЕНЕ, СIДАЙ.
    З НАМИ СВЯТО ЗУСТРIЧАЙ!

    ОСIНЬ. ПРИЙШЛА В ГОСТI Я ДО ВАС
    НЕ З ПОРОЖНIМИ РУКАМИ,
    А З ЩЕДРИМИ ДАРАМИ.

    ВЕД. А ЩО Ж ТИ НАМ, ОСЕНЕ, ПРИНЕСЛА?

    ОСIНЬ. ВЕРЕСЕНЬ-МIСЯЦЬ ДОБРЕ СМАКУС,
    ОВОЧ СМАЧНЕНЬКИЙ ДIТЯМ ДАРУС.

    ВIДГАДАЙТЕ ЗАГАДКИ
    З НАШОI ГРЯДКИ.


    ЗАГАДКИ.

    ОСIНЬ. МОЛОДЦI! ДОБРЕ ВIДГАДУВАЛИ ЗАГАДКИ. ЗА ЦЕ Я ВАМ
    ХОЧУ ПОДАРУВАТИ ЧАРIВНI ЛИСТОЧКИ.КОЖНИЙ ЛИСТОЧОК –
    ПЕВНИЙ КОНКУРС, ГРА ЧИ ЕСТАФЕТА.
    ОТ ЖЕ РОЗПОЧНЕМО!

    ВЕД. ТАК, ТАК! А МОЖНА МЕНI ПЕРШИЙ ЛИСТОЧОК ВИБРАТИ?

    (ВЕДУЧА ВИБИРАС ОДИН З ЧАРIВНИХ ЛИСТОЧКIВ, НА ЯКОМУ ВКАЗАНЕ
    ЗАВДАННЯ).

    ВЕД. ОБЛIТАС ЛИСТЯ, ВИСОХЛА ТРАВА,
    ДИВИТЬСЯ З ЯЛИЦI ЗАСПАНА СОВА.
    ЛIС ПОСЛУХАВ ТИШУ, ОБIЙШОВ ЯРОК,
    КИНУВСЯ НА МИШУ, А СПIЙМАВ ЛИСТОК!
    СТЕЖЕЧКА РОЗМИТА ПОВЕРТАС В БIК,
    ДЕ СТОЯЛО ЛIТО – ВИРIС БОРОВИК. (ПОКАЗУС ГРИБ).

    ОСЬ У МЕНЕ ДВА КОШИКИ. ТРЕБА ЗIБРАТИ ШИШКИ ТА ГРИБИ
    У ЦI КОШИКИ. У ЦЕЙ – ШИШКИ, А У ЦЕЙ – ГРИБИ. МАЛЯТА, ДОПОМОЖIТЬ
    МЕНI.

    ПРОВОДИТЬСЯ ГРА
    «ЗБЕРИ ШИШКИ
    ТА ГРИБИ».

    ВЕД. А ХТО З ВАС ХОЧЕ ВИБРАТИ НАСТУПНИЙ ЧАРIВНИЙ ЛИСТОЧОК?
    (ДИТИНА ВИБИРАС ЛИСТОЧОК).

    ВЕД. ТУТ ТАКЕ ЗАВДАННЯ: ТРЕБА РОЗПОВIСТИ ВIРШИКИ ПРО ОСIНЬ.

    ДIТИ РОЗПОВIДАЮТЬ ВIРШI ПРО ОСIНЬ.

    1.ПРОМАЙНУЛО ЛIТО, 2.СОНЕЧКО ЗЕМЛИЦЮ
    СПЕКИ ВЖЕ НАМАС. ВЖЕ НЕ ЗIГРIВАС,
    ДIТВОРА ВЕСЕЛА IЗ ДЕРЕВ ПОЖОВКЛЕ
    ОСIНЬ ЗУСТРIЧАС. ЛИСТЯ ОПАДАС.


    3. ЧАРIВНИЦЯ , ЩЕДРА ОСIНЬ,
    В НЕI ЧАРIВНЕ ВОЛОССЯ,
    ДИВНА СУКНЯ КОЛЬОРОВА,
    ЩЕДРА УСМIШКА ЧУДОВА.

    ВЕД. МОЛОДЦI , ДIТИ, ГАРНI ВIРШИКИ ПРО ОСIНЬ ВИ РОЗПОВIЛИ.

    (ВИБИРАЮТЬ 3-Й ЛИСТОЧОК).

    ВЕД. А ЦЕ ЗАВДАННЯ ДЛЯ СТАРШИХ ДIТЕЙ. ВОНИ ПОКАЖУТЬ НАМ, ЯК
    МОЖНА ЗВАРИТИ КАРТОПЛЮ У «МУНДИРI»,АЛЕ КАРТОПЕЛЬКУ
    ТРЕБА НЕСТИ У КАСТРУЛЮ ЛОЖКОЮ. ЧИЯ КОМАНДА ШВИДШЕ?

    ГРА «ЗВАРИ КАРТОПЛЮ».

    ( ВИБИРАЮТЬ НАСТУПНИЙ ЛИСТОЧОК).

    ВЕД. ТУТ ТАКЕ ЗАВДАННЯ: ТРЕБА СТАНЦЮВАТИ ВЕСЕЛИЙ ТАНОК.

    «ТАНОК» ( РУХИ ЗА БАЖАННЯМ ДIТЕЙ).

    НЕСПОДIВАНО З’ЯВЛЯСТЬСЯ БАБА ЯГА.

    БАБА ЯГА. А Я IХ ШУКАЮ! I В ЛIСI НЕМАС. I НА ГАЛЯВИНI НЕМАС. I НА РIЧЦI НЕМАС.I У ХАТI НЕМАС. А ВОНИ ОСЬ ДЕ ЗАХОВАЛИСЯ!

    ВЕД. ЧОГО ТИ ,БАБУСЕНЬКО, РОЗКРИЧАЛАСЯ? ЛЯКАСШ НАШИХ ДI-
    ТОК.
    БАБА ЯГА. ЧОГО Ж МЕНI НЕ КРИЧАТИ ТА НЕ ЛЯКАТИ, ЯКЩО Я САМА
    ПЕРЕЛЯКАНА!
    ОСЬ ПОДИВИСЯ.(ПОКАЗУС ЗАПРОШЕННЯ). ЗАПРОСИЛИ МЕНЕ МАЛЯТА НА СВЯТО 1 ВЕРЕСНЯ, А НЕ НАПИСАЛИ КУДИ ПРИХОДИТИ. Я IХ ШУКАЮ ЦIЛИЙ РАНОК .

    ВЕД. НУ Ж БО , БАБУСЕНЬКО, НЕ КРИЧИ, А КРАЩЕ БЕРИ ОСТАННIЙ ЧАРIВ-НИЙ ЛИСТОЧОК ТА ЧИТАЙ ЗАВДАННЯ.

    БАБА ЯГА . (БЕРЕ ЛИСТОЧОК. ЧИТАС ЗАВДАННЯ):
    - ТРЕБА ПОГРАТИ З ДIТЬМИ У ГРУ.
    Я ЗНАЮ ЧУДОВУ ГРУ. ВОНА НАЗИВАСТЬСЯ «ЧАРIВНИЙ
    ВIНИЧОК».

    ГРА «ЧАРIВНИЙ ВIНИЧОК».

    ХIД ГРИ. ДIТИ ПРОМОВЛЯЮТЬ СЛОВА:
    -ТИ ЛЕТИ, ЧАРIВНИЙ ВIНИК,
    ПРЯМО, КОСО ПО РУКАХ.
    ХТО IЗ ВАС ЙОГО СПIЙМАС,
    ЗАТАНЦЮС «КРАКОВ’ЯК».
    ТОЙ, У КОГО НА МОМЕНТ ЗАКIНЧЕННЯ СЛIВ, ОПИНИВСЯ ВI-
    НИК, ВИХОДИТЬ НА СЕРЕДИНУ ТА ТАНЦЮС.

    ОСIНЬ (ПIСЛЯ ГРИ):
    - МАЛЯТА, Я ПРИНЕСЛА ВАМ В ДАРУНОК ЩЕ Й ДЗВIНОЧОК (ШУКАС ЙОГО У КОШИКУ), АЛЕ КУДИ Ж ВIН ПОДIВСЯ?

    ВЕД. БАБО ЯГА, ЦЕ ТИ ЗАХОВАЛА ДЗВОНИК?
    ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ ДЗВОНИК СКЛИКАС ВСЮ ДIТВОРУ ДО ШКОЛИ НА ПЕРШИЙ УРОК, А ДIТЕЙ ДИТЯЧОГО САДКА НА ЗАНЯТТЯ.
    I ЯК МИ ТЕПЕР БУДЕМО НАВЧАТИСЯ?

    БАБА ЯГА. Я I НЕ ГАДАЛА , ЩО ВIН ТАК ВАМ ПОТРIБЕН. НУ ДОБРЕ, Я
    ВАМ ВIДДАМ ДЗВОНИК, ЯКЩО ВИ МЕНI ДОЗВОЛИТЕ ПОДЗВОНИТИ I ВИСЛОВИТИ ДIТЯМ ПОБАЖАННЯ.

    ВЕД. НУ ДОБРЕ.

    БАБА ЯГА. ХАЙ ЛУНАС ЦЕЙ ДЗВIНОЧОК,
    ЩОБ ДЛЯ ВСIХ ДIТЕЙ В САДОЧКУ
    БУВ ЩАСЛИВИМ КОЖНИЙ ДЕНЬ.(ДЗВОНИТЬ. ПЕРЕДАС
    ДЗВОНИКА ОСЕНI).

    ОСIНЬ. I Я ХОЧУ ПОБАЖАТИ:
    - ЩОБ БАТЬКIВ ВИ ШАНУВАЛИ,
    IМ У ПРАЦI ПОМАГАЛИ,
    ЩОБ ВИ НАБИРАЛИСЬ СИЛИ,
    ВИХОВАТЕЛIВ ЛЮБИЛИ.
    ГРАЛИСЬ ВЕСЕЛО, УЧИЛИСЬ
    I НIКОЛИ НЕ СВАРИЛИСЬ! ( ДЗВОНИТЬ).

    ВЕД. А Я ЗАПРОШУЮ ДIТЕЙ НА НАВЧАННЯ ДО ДИТЯЧОГО САДОЧКА.

    ( ДIТИ РОБЛЯТЬ КОЛО ПОШАНИ ТА ЗАХОДЯТЬ ДО ПРИМIЩЕННЯ
    ДИТЯЧОГО САДКА).
    виктория

  8. Следующий пользователь сказал cпасибо виктория птица за это полезное сообщение:

    ИннаНичога (19.08.2017)

  9. #20
    Местный Аватар для виктория птица
    Регистрация
    10.06.2009
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    122
    Поблагодарил Поблагодарил 
    184
    Поблагодарили Поблагодарили 
    149
    Поблагодарил в

    41 сообщениях

    По умолчанию

    День дорослішання

    Вед Доброго ранку , малята! Вітаю вас із навчальним роком і відкриваю наше перше й дуже веселе свято «День дорослішання»!

    Це впізнати можно свято –
    В місті кожному й селі
    До садочків ідуть радо
    Дошкільнята всі малі.

    Квітів , усмішок багато,
    Ігор , конкурсів, пісень,
    Бо сьогодні в діток свято –
    Це дорослішання день.

    Вед Наш садочок вітає всіх дітей зі святом!
    За літо ви підросли, змужніли та стали старшими на рік. Я переконана в тому, що улюбленою порою року для всіх дітей є літо. Ви всі влітку відпочивали, спілкувалися з природою. 1 вересня - це початок осені, ми прощаємося з літніми днями, і зустрічаємо чарівницю-осінь.

    Дит. Літо , до побачення, і за все спасибі:
    За луги квітучі, за веселий вітер.
    На твоєму сонечку так приємно грітись,
    В озері купатись, разом веселитись!

    Дит. Літо, до побачення! Дякуєм за все!
    З щедрими дарунками осінь вже іде!

    Вед. Я хочу дізнатися, як ви провели літо. Зараз я буду задавати вам питання, а ви будете відповідати «так» чи «ні».

    Вед. Сонце гріло, припікало,
    Всіх у воду заганяло?
    Діти. Так!
    Вед. Що в садку у вас дозріло:
    Груші , яблука і сліви?
    Діти. Так!
    Вед. Чи рум`яні ваші щічки?
    Їли аґрус і порічки,
    Вишні, сливи і суничкі?
    Помідори і малину
    Їли також без упину?
    Діти. Так!
    Вед. Ну, а в лісі ви гуляли?
    Діти. Так!
    Вед. А тварин не ображали?
    Діти. Ні !
    Вед. Чи жаліли ви комашок,
    Не зривали там ромашок?
    Діти. Ні !
    Вед. Гілок, кущиків не ламали?
    Діти. Ні!
    Вед. Молодці діти!

    (Під музичний супровід з`являється Фея. В руках у неї чарівна паличка.)

    Фея Ось здається , все влаштовано якнайкраще, дитячий садок прикрашено, все готово до свята. (Звертає увагу на дітей). Ой, ви вже тут? Хоча як це я вітаюся з гостями? Доброго дня пані та панове! (Робить реверанс.) Поспішаю вам повідомити, що сьогодні помахом моєї чарівної палички ви всі перенесетесь до чудової країни Доросляндії. А для цього, щоб пройтися нею, вам знадобляться кмітливість, сила й гарний настрій.
    Давайте закриємо очі, а я взмахну чарівною паличкою і ми перенесемось до першого місця в нащій країні. Це місце називається «Місто веселих звірят».

    Зараз я маленьких дітей перетворю на зайченят.(Перетворює дітей на зайченят)
    Виходьте на середину , я буду промовляти слова , а ви будете показувати.

    Сидять зайчики ось тут,
    Вони вушками прядуть.
    Ось так, ось так.
    Вони вушками прядуть.

    Стала халодно сидіти,
    Треба лапоньки погріти.
    Плесь, плесь, плесь, плесь,
    Треба лапоньки погріти.

    Вже набридло їм стояти,
    Трохи треба пострибати.
    Стриб, стриб, стриб, стриб,
    Трохи треба пострибати.

    Вед Ой, які малята в нас молодці!
    Фея А тепер старших дітей я перетворю на півників. .(Перетворює дітей на півників)

    Зробимо зарядку
    Разом по порядку.
    Для чудової постави
    Півник робить зранку вправи:
    Щоб здоров`я гарне мати ,
    Треба спершу крокувати.
    Потім крила піднімати,
    Присідати та вставати ,
    Ось як високо стрибати!
    І бадьоро прокричати:
    «Ку-ку-рі-ку!»
    Вед А ну півники та зайчата давайте потанцюємо таночок.

    «Танок веселих звірят»

    Фея А тепер ми перенесемося до слідуючого місця в нашій країні. Це місто називається «Спортивне містечко»
    Фея в цьому містечку дітям подобається грати в ігри.
    Давайте пограємо з вами в ігри .

    Гра

    Гра

    Вед. Ці малята швидки, як комети!
    Вони добре пройшли естафети!

    Фея А тепер ми перенесемося до слідуючого місця в нашій країні. Це місто називається «Місто малювання »

    Входить художник

    Художник Малята , ви полюбляєте грітися на сонечку? Скоро настане зима, і сонечко грітиме не так сильно, як улітку. Тому пропоную вам намалювати тепле літнє сонечко. Беріть у руки жовті олівці й малюйте сонечко.
    Вед дуже добре! У вас вийшличудові сонечка. Але яке ж сонечко без неба? Намалюємо поряд із сонечком хмаринку. Для цього візьмемо синій олівець. Ну ж бо, художнику, покажи дітям, як малювати хмаринку!

    Гра «Чарівний пензлик»

    (Художник набирає почергово фарби на пензлик і проводить ним по білому аркушу паперу. Діти уважно оглядають себе, і якщо в їхньому вбранні є такий колів, присідають навпочіпки.)

    Вед. Вересень-місяць добре годує
    Овоч смачненький дітям дарує.
    Відгадайте загадки з нашої грядки.

    Загадки

    Вед. Треба намалювати відгадку на асфальті.

    Безліч мешканців у домі,
    Але всі вони знайомі.
    Дім без вікон і дірок…
    Як він зветься!
    (огірок)
    Рудуватий довгий ніс,
    Від дощу у землю вріс.
    Лиш стирчать на грядці
    Зелененькі капці.
    (морква)

    Сидить марушка в семи кожушках.
    Хто її роздягає, той сльози проливає.
    (цибуля)

    На сонечко схожий
    В день літній погожий.
    А в пору осінню смачнюще насіння
    Дарує охоче: «Смакуйте , хто хоче!»
    (сонях)

    Вед. Увага! Вже прийшла пора – чекає нас весела гра!

    Гра – естафета з «соняшниками»

    (діти діляться на дві команди. Тримають соняхи. За сигналом діти оббігають стілець, повертають назад, передають «сонях» наступному гравцеві.)

    Фея. Діти, а тепер ми перенесемось до слідуючого місця в нашій країні. Це місце називається «Місто навчання»

    Дит. В садку навчаємось дружити
    І старших і малих любити
    Гуртом читати, малювати
    Пісні співати, танцювати.

    Дит. Тут усім заботу й ласку
    Нам дарують повсякчас
    В дім оцей , неначе в казку
    Йде уранці кожен з нас

    Дит. Живем ми у садочку
    Щедрім, світлім домі
    Тут усі куточки
    Нам рідні і знайомі!

    Фея. Діти, а ще я хочу подарувати вам чарівний дзвоник, і висловити вам побажання.
    Хай лунає цей дзвіночок,
    Щоб для всіх дітей в садочку
    Був щасливим кожний день.
    (дзвонить)

    Художник. І я хочу побажати:
    Щоб батьків ви шанували,
    Їм у праці помагали,
    Щоб ви набирались сили ,
    Вихователів любили.
    Грались, весело учились
    І ніколи не сварились!

    Вед. А я запрошую дітей на навчання до дитячого садочка.
    виктория

  10. 2 пользователей поблагодарили виктория птица за это полезное сообщение:

    mamylia (21.06.2019), ИннаНичога (19.08.2017)

  11. #21
    Авторитет Аватар для катя 98
    Регистрация
    13.01.2010
    Адрес
    киевская обл.
    Сообщений
    8,420
    Поблагодарил Поблагодарил 
    7,899
    Поблагодарили Поблагодарили 
    15,377
    Поблагодарил в

    2,466 сообщениях

    По умолчанию

    Девоски а я иакой попробую провести в єтом году. Тоже материал брала с форума.
    СВЯТО ЗНАНЬ

    (Під пісню «Перший дзвоник» Н. Май діти заходять у зал.)
    Ведуча: Добрий ранок вам Хлопчики і дівчатка! Ось і закінчилося тепле літо. Ви підросли, зміцніли, стали старшими на цілий рік! Сьогодні, в перший день осені, ми знову зустрілися з вами в нашому залі на святі День знань
    Ваші старші братики та сестрички пішли у школу а ви стали на рік старші і теж скоро підете у школу а поки що тут у садочку набуваєте перших знань та вмінь.Дітки підготували на свято віршики. Ось послухайте.
    Діти: 1.Сьогодні свято - радісно багате ,
    Сьогодні всі шановні мами й тата
    Діток своїх веселих та завзятих
    До дитсадочку дружно привели.
    2. Повсюди: у школах і в нашому садочку
    Навчання піде в цій порі.
    Сидіть тихенько лялечки в куточку
    Бо вчитеся час дітворі .
    Ведуча: Сьогодні всі діти нашого міста йдуть у школу, у садочки. Давайте заспіваємо пісню про наше місто!
    « Тут моя родина»
    3.Засмагле літечко, прощай ! В віконце вересень постукав.
    В країну Сонця , Миру , Знань він поведе всіх нас за руку.
    Ведуча.
    І ось вона настала та хвилина
    коли наш дзвоник продзвенить.
    Нехай дзвенить – веселий, галасливий,
    Хай буде рік для нас усіх щасливий !
    Тож вітайте всі гучними оплесками цей чудовий, ні з чим не зрівняний день а дзвоник наш пролунає саме для вас !
    ( Дзвонить під оплески дітей)
    В нашому садочку ви,діти, будете займатися і музикою, і фізкультурою,математикою і українською мовою,працею та малюванням тому що вам необхідно гарно підготуватися до школи на наступний навчальний рік. Тому усім вам бажаю наснаги та терпіння в вивчанні цих наук. Наші дітки підготували до свята знань гарну пісню про наш садочок.
    Пісня про дитячий садок.
    Ведуча: А як ми живемо у садочку вам розкажуть наші діти.
    Дитина: Все розкажем по порядку: Ранком робимо зарядку.
    Ведуча: — А потім?
    Дитина: — А потім, за сніданком сіли, з апетитом все поїли.
    Ведуча: — А як? Покажіть!
    Всі: — Ось так.(показують)
    Ведуча: — А потім?
    Ведуча: — А потім на заняття тихо сіли, всі голосні звуки зазу¬брили.
    Ведуча: — А як?
    Всі: — А ось так. А, О, У, Е, И І.
    Дитина: Головні в садку заняття музика і фізкультура
    Тому виросли ми дужі, в нас усіх міцні фігури
    Ведуча: — А як ви зарядку робите?
    Всі: — А ось так.
    Танок « Гимнастика»
    Ведуча: — А потім?
    Дитина: — А потім гуляти ходили, різні ігри розучили.
    Ведуча: — А потім?
    Дитина: Обідати сіли, з апетитом все поїли.
    Ну а потім спать лягли, нам казкові снились сни.
    Ведуча: — А як?
    Всі: — А ось так. (Показують)
    Ведуча: Багато сил ви наберетесь діти якщо і далі будете придержуватись такого режиму.Так діти?
    Всі: Так!
    Ведуча: Тоді давайте дружно привітаємо всіх-всіх-всіх з початком нового навчального року і голосно крикнемо: «З новим Навчальним роком!»
    Всі хором кричать: «З новим навчальним роком!»
    (Під музику вбігає Шапокляк з ялинкою в руках, бігає, намагається поставити ялинку то в одному, то в іншому місці.)
    Шапокляк: Де тут Новий рік? Я тут зі своєю ялинкою, куди ми ялинку поставимо? Ага, ось сюди (ставить у центр). Добре виглядає.
    Ведучий: Дітиі, так це ж Шапокляк, що це за ялинка навіщо?
    Шапокляк: Як навіщо? Самі ж кричали: «З новим роком! З Новим роком! »
    Ведучий: Так у нас же новий навчальний рік!
    Шапокляк: Так що Діда Мороза не буде, і подарунків не буде?
    Звичайно не буде. Дід Мороз і подарунки бувають лише взимку. Правда, діти?
    Шапокляк: А як же ялинка, що мені її знову в ліс тягти?
    Ведучий: Давай залишимо її на нашому святі, тільки що нам з нею робити?
    Шапокляк: Як що робити, звичайно прикрашати.
    Ведучий: А чому?
    Шапокляк: Я знаю, чому! Зараз я буду загадувати загадки, а відгадками ми ялинку прикрасимо
    Ведучий: Тільки ти тоді загадки не про Новий рік загадуй, а то у нас ні гірлянд, ні кульок зараз немає.
    Шапокляк: Звичайно. Я вам буду загадки про садочок загадувати.
    (Загадує загадки. Відгадки заздалегідь прив'язані на мотузочки, і лежать на таці, викликати дітей для прикраси ялинки відгадки)
    1.Довгі палички кругленькі, сині, жовті, червоненькі.
    На папері походили кольори свої лишили. (олівці);
    2.Дуже я потрібна всім – і дорослим і малим. Всіх я розуму учу, а сама завжди мовчу!(книга).
    3.Виводить букви і слова
    Ота цікава штучка,
    В руці виблискує здаля
    Нова гарненька... (ручка)
    4.Не кущ, а з листочками,
    Не сорочка, а зшита,
    Не людина, а навчає. (книжка)

    Шапокляк: А тепер загадки про ваші улюбленні іграшки.
    1. В барлогу скоро піду спати,
    Щоби зиму переждати.
    Коли тепло прийде назад-
    І я повернуся до вас. (Ведмідь)
    2.Вушка, Гребінь, крила, гарний хвіст,
    Хто співає як артист? (Півень)

    3.Гострі кігті, тонкий слух,
    Хто на мишок має нюх? (Котик)

    4.Вона живе в болоті, Зелена, як трава.
    І цілий день нам чути З болота „ква-ква-ква”.(Жаба)

    Ведуча : А ось які в нас теж жабенята є веселі да ще танцюють як подивиться!

    Танок жабенят
    Шапокляк: А як же ми цих жабок на ялинку повісимо? Не зможимо…Ну тоді Давайте їм поаплодуємо ! А тепер вгадайте цю загадку.
    5.Хвіст пухнастий, хутро золоте,
    У лісі живе, курей в селі краде (лисичка)
    Ведуча: А в нас і лисичка є! Аня виконає нам пісеньку про лисичку.
    Пісня про лисичку
    Шапокляк: Ну давайте всі поаплодуємо такій гарній лисичке теж! А ось вгадайте про кого ця загадка.
    6.Ходжу в пухнастий шубі,
    Горішки все гризу.
    Живу в густому лісі
    В дуплі на старому дубі (білочка)

    7. Маленький, вухастий,
    Взимку біленький,
    По лісочку біг-біг!
    По сніжочку стриб-стриб! (зайчик)

    8.С букварем шагает в школу
    Деревянный мальчуган.
    Попадает вместо школы
    В деревянный балаган.
    Как зовется эта книжка?
    Как зовется сам мальчишка?
    9.А эта дружила с самим Буратино, Зовут ее просто, ребята, – (Мальвина)
    Ведуча: А таки казкові герої в вас теж є!
    А ну ж потанцюйте будь ласка!
    Танок Буратіно та Мальвіни

    В цирке он смешнее всех.
    У него – большой успех.
    Только вспомнить остаётся,
    Весельчак тот как зовётся. (Клоун.)
    Під музику Забігає Кнопочка
    Кнопочка: Привіт!!!!!(вітається за руку зі всіма)
    Шапокляк: А ти хто? Шапокляк:
    Кнопочка:Я-відома клоунеса Кнопочка. Прошу любити і жаловати! Хочете позмагатися зі мною?
    Шапокляк: В чому наприклад?
    Кнопочка : ну наприклад хто голосніше закричить і ширше відкриє рот! А-а-а (кричить разом з дітьми)
    Шапокляк: Ні, не треба більше! В нас свято сьогодні і нам і так весело!
    Кнопочка: Якщо не треба кричати-я вам казочку розповім. Слухайте.
    Спекла баба Колобок .Поклала на віконце. Ось лежить Колобок, А тут Мишка бігла, хвостик махнула ,колобок впав і розбився . Прибігли 3 Поросяток і все до крихти з'їли!
    Ведуча: Кнопочка! Ти все переплутала,так ,діти?
    Кнопочка: Ой і справді! Мені терміново потрібна глюкоза. Дайте скоріше мені цукерочку! Я другу казочку розповім.
    Ведуча: На, ласунка.
    Кнопа :(їсть) Я так скільки завгодно можу з істи солодкого! І морозива, і тістечок, і варення !Ням-ням-ням!
    Ведуча: Кнопочка, розказуй вже казочку!
    Кнопа : А пригадала! Жили були Дід мороз і Баба яга. І була в них онученька-Снігуронька!
    Ведуча: Діти , правильно кнопочка казочку розповідає? Так, знов ні. Мабудь тобі теж потрібно до дитячого садочку ходити щоб казки всі знати. Діти , візьмемо Кнопочку До нас?
    Кнопочка: а я згодна! До речі а чому ви всі тут зібралися?
    І зал прикрашений…
    Ведуча: Тому що в нас сьогодні свято!
    Кнопочка:Свято? А й правда свято! Знаю-знаю що за свято.Новий рік! Он і ялиночка! Тільки прикрашена вона якось дивно…Чогось не вистачає… Знаю-знаю чого! Немає кульок! Пропоную прикрасити ялинку для початку мильними кульками та розважитися!
    Гра з мильними кульками

    Ведучий: Ну тепер і ялинку прикрасили і загадки всі розгадали на свято Знань теж.
    Кнопочка: Урра!!!! Була в нас ялинка проста, лісова, а стала Ялинкою Знань! А під ялинкою потрібно Танцювати. Хто зі мною хоче потанцювати? А ну ж ставайте в коло.
    Танок «Якщо весело тобі»
    Ведуча:Дуже гарний танок вийшов. Але послухайте що я хочу ще вам сказати.
    Любі гості! Хоч маленькі,
    Ми вже добре знаєм,
    Що зовемось українці,
    Й українських предків маєм.

    Діти: Батько, мати, брат, сестричка
    І всі інші члени роду, -
    Всі належать до одного
    Українського народу.
    Українка я маленька,
    Українка - моя ненька,
    В неї щира я дитина,
    Добра, люба та єдина.
    Українець я маленький,
    Україна - край рідненький,
    Вірний син я свого роду,
    Українського народу.
    Все, що рідне я кохаю,
    Всім, хто рідний, помагаю,
    Своє ціную, всього вчуся
    І до рідного горнуся.
    Танок «Україночка»
    Ведуча: Ось ми і відсвяткували наше перше свято в цьому навчальному році.
    Нехай ця осінь золота вам подарує рік щасливий.
    Щоб не згасала доброта , здоров я , радощі і сила.
    Щоби ваш почесний труд був плідний як багата осінь
    І кожен день , що йде новий хай тільки щастя вам приносить !
    Успіхів вам дорогі діти.
    Шапокляк: А тепер що будемо робити?
    Ведучий: А тепер пора вчитися. Сьогодні у всіх діток перше заняття. Ми бажаємо вам всім успіхів у новому навчальному році, а ти, Шапокляк приходь до нас в гості на справжній Новий рік. І на пам'ять про наше свято всі групи нашого садочку отримають книжки по яким ви будете навчатися та веселі кульки для гарного настрою. (Роздають книжки та кульки ).
    На цьому наше свято закінчено. Всім до побачення! (під музику всі уходять)
    [IMG][/IMG]
    МЕНЯ ЗОВУТ СВЕТЛАНА
    Моя мастерская тут http://forum.in-ku.com/showthread.php?t=142126

  12. Следующий пользователь сказал cпасибо катя 98 за это полезное сообщение:

    ИннаНичога (19.08.2017)

  13. #22
    Мастер Аватар для Alena11
    Регистрация
    23.01.2010
    Адрес
    Полтавская обл.
    Сообщений
    523
    Поблагодарил Поблагодарил 
    123
    Поблагодарили Поблагодарили 
    197
    Поблагодарил в

    42 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от катя 98 Посмотреть сообщение
    Только загадки про клоуна и буратино с мальвиной еле нашла и то на русском к сожалению.:frown: У кого есть на украинском напишите пожалуйста еще успею заменить!:smile:
    Дорый вечер,загадка про Буратино может Вам подойдёт..
    Він сміливий і веселий
    дружить з ним П"єро,Мальвіна,
    Шкода,що не любить школу
    Дерев"яний ....(Буратіно)

  14. #23
    Пользователь Аватар для mim3009
    Регистрация
    18.06.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    47
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    катя 98,
    Вот что у меня есть:

    Я веселий та смішний,
    До вигадок запальний,
    Радості та щастя повен.
    Називаюсь просто ... (клоун)

  15. #24
    Мастер Аватар для sveta_power
    Регистрация
    20.08.2010
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    508
    Поблагодарил Поблагодарил 
    894
    Поблагодарили Поблагодарили 
    471
    Поблагодарил в

    74 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от катя 98 Посмотреть сообщение
    sveta_power,
    Песня супер! Спасибо! А можно описать танец пожалуйста? С портфелями?
    Приветик!Я в танцах не спец, но всё делаю просто,стая возле фоно и показываю,так 1)танцевало 4 девочки,на встепление-одевают портфели, стоят качают ножкой, идут на зрителя по деловому,2)крутят ручками по бокам вертушку3)качают на одну,потом на другую ножку(как модели)4) когда в песни поётся про дзвоник, машут ручкой как дзвоник,5)Имитируют читание книжки, пишут имитируя,6)играют к друг дружке в ладошки7)кружатся за руки подскоками 8)импровизируют и скачут в классики.Припев всё время повтаряют как звонит званочек...Поклон, и также линеечкой уходят по деловому и снимают портфели.(ОБЬЯСНИЛА КАК МОГЛА)

  16. #25
    Мастер Аватар для ИннаНичога
    Регистрация
    22.10.2009
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    637
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8,119
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,437
    Поблагодарил в

    292 сообщениях

    По умолчанию

    У цьому році ми використовуємо пісні М.М. Шутя.
    Пропоную свято, що проводилось 1 вересня з ігровими піснями М.М. Шутя.

    1 ВЕРЕСНЯ
    ДЕНЬ ЗНАНЬ(проводиться надворі з усіма групами а їх у нас 9)

    Ведуча:
    Дорогі діти! Швидко літо промайнуло – як три коротких дні!
    І знову осінь. Сьогодні перше вересня –початок осені і свято – День знань.
    Ваші старші братики та сестрички пішли у школу а ви стали на рік старші і теж скоро підете у школу а поки що тут у садочку набуваєте перших знань та вмінь.

    1.В країні свято - радісне багате ,
    Сьогодні всі шановні мами й тата
    Діток своїх веселих та завзятих
    До дитсадочку дружно привели.

    2. Повсюди: у школах і в нашому садочку
    Навчання піде в цій порі.
    Сидіть тихенько лялечки в куточку
    Бо вчитеся час дітворі .

    3.Засмагле літечко, прощай !
    В віконце вересень постукав.
    В країну Сонця , Миру , Знань
    він поведе сьогодні всіх за руку.

    Хочу сказати вам, що з 2010 року старша група дитячого садочку є обов’язкова у нашій країні. Це перша ступінь шкільної науки. Зараз ми з вами привітаємо маленьких майже школярів оплесками.

    4. І ось вона настала та хвилина
    коли наш дзвоник продзвенить.
    Нехай дзвенить – веселий, галасливий,
    Хай буде рік для нас усіх щасливий !

    Ведуча. Тож вітайте всі гучними оплесками цей чудовий, ні з чим не зрівняний день а дзвоник наш пролунає саме для вас !
    ( Дзвонить та йде по колу під оплески дітей)

    1. МУЗ.

    (Під музику )Нехай зігріває вас сонечко ясне ,
    Нехай кожен день скарби знань відкриває,
    Чекає навчання в садочку прекрасне
    Країна сонячних знань всіх щиро вітає.(Діти зупинились біля стільчиків

    2. ПІСНЯ: З РАНКУ СОНЦЕ СЯЄ
    З РАНКУ СОНЦЕ СЯЄ
    Нас садок стрічає
    Зустрічають друзі
    І ляльковий світ
    Праця, малювання,
    Книжки та навчання,
    Ми садок свій любим
    Казочкою звем.
    Ведуча. Ми щоранку йдем в садочок зустрічати діточок,
    А вони , мов пташенята, починають щебетати.
    Наш веселий дитсадок подружив усіх діток! Наші діти хочуть розповісти вірші

    1 дитина. Вранці сонечко встає,
    Дітям спати не дає,
    В кожний загляда куточок –
    Кличе нас у дитсадочок.

    2 дитина. І веселі малюки
    Йдуть в садочок залюбки.
    Різні ігри і сюрпризи
    Угамують всі капризи.
    Тут щодня подій багато ,
    Для малят садок – це свято!

    3 дитина. Нема вільної хвилинки –
    Всі працюють без зупинки :
    Ріжуть, клеють, і малюють,
    Розмірковують, рахують.

    4 дитина. З ранку і до вечора
    Жарти тут лунають,
    І обличчя у дітей
    Усмішками сяють.

    5 дитина. Цей чудовий світ казок
    Відкривають для діток
    Вихователі привітні,
    Добрі , мудрі і тендітні.

    6 дитина. Це вони про нас тут дбають
    Та в усьому помагають.
    Коли сумні - розвеселять
    І бути добрими навчать.

    7 дитина. Ось так минають дні за днями
    І ми щасливі тут є з вами.
    Тому й співаєм ми охоче
    Про любий, милий наш садочок.

    3. ПІСНЯ Про дитсадок.

    Ведуча. Як швидко літо промайнуло,
    Прийшла осіння вже пора
    Немов на крилах полинуло
    Кохане літечко з двора.
    Але як хочеться ще довго бавитися з його ласкавими променями.
    Давайте, діти, покличемо літо, разом гукаймо
    - Літо прийди!

    Літо. Добрий день, любі хлопчики й дівчатка. Почула як ви мене гукаєте і вирішила ще прийти на один день до таких симпатичних діточок.

    Розкажіть же, любі діти,
    Про ласкаву пору літо.
    Сонце гріло, припікало?
    Діти. Так!
    Літо. Вас у воду заганяло!
    Діти. Так!
    Літо. Що ж в саду у вас дозріло?
    Діти. Груші, яблука і сливи.
    Літо. Чом рум’яні ваші щічки?
    Діти. Їли Вишні, сливи і сунички,
    Літо. Помідори і малину
    Їли також без упину.
    Діти: Так.
    Літо. Ну а в лісі ви гуляли?
    Діти. Так.
    Літо. А тварин не ображали?
    Діти. Ні!
    Літо. Чи жаліли ви комашок?
    Діти. Так!
    Літо. Не зривали там ромашок?
    Діти. Ні!
    Літо. Гілки, кущики ламали?
    Діти. Ні!
    Літо. Добре ви відпочивали!
    Діти. Так!
    Літо. Тоді сідаємо всі на КАРУСЕЛІ

    КАРУСЕЛІ (М.М..ШУТЬ)

    Літо. А з голубами разом пограємось?

    ГОЛУБИ (М.М..ШУТЬ)

    Літо. Голуби наші танцювали та так гарно, що і нам захотілось

    ТАНОК УТЯТ

    Літо. Добре ви танцюєте, а гратись в ігри вмієте?

    1. СТАРШІ ______________________________________________

    2. СЕРЕДНІ ________________________________________________

    3. МОЛОДШІ ___________________________________________

    МУЗИКА

    Приходе КЛОУН

    Клоун. Добрий день любі малята. Ви мене пізнали?. Я веселий клоун ВЕСЕЛУН. Давайте з вами познайомимось.

    ГРА Ми с тобою встретились (М.М..ШУТЬ)

    Клоун. Молодці. А тепер будемо танцювати. Ми зібрались посміхнуться наші правила прості. Стаємо всі у коло.

    ГРА Смешная песенка (М.М..ШУТЬ)
    Клоун. А тепер граємось з мавпочками.

    ГРА 10 бананов (М.М..ШУТЬ)

    Клоун. Молодці. А тепер пішли.

    ГРА Ми идем (М.М..ШУТЬ)

    Клоун. О це так молодці, а взялися за руки і пішли далі

    ГРА Лавата

    Клоун. Які гарні діти (діти сідають)
    Бачу вмієте ви гратись, весело проводите час. А що це за гість у вас? (показує на Літо)
    Діти Літо.
    Клоун. Чув, чув, як ви його вихваляли. .
    Що про літо ще, малята, Може хтось із вас сказати?
    1 дитина . Літо сонечком іскриться,
    Промінці дарує нам.
    На шовковистій травиці
    Гарно гратись малюкам.
    Вітерець легкий співає
    Тиху пісеньку свою,
    Пролітає і гойдає
    Кожну гілочку в гаю.
    2 дитина. Спасибі, любе літечко,
    Що гостювало в нас.
    Ягід ми поїли, аж повеселіли,
    Стали дужчі враз.
    І , немов сунички,
    Червоніють личка
    В кожного із нас.

    Клоун. Чим ти пахнеш літечко – літо?

    Літо. Червоними щічками помідорів,
    Зеленим хвостиком огірка,
    Золотим серпиком диньки,
    Медовим соком кавуна.

    Клоун. А ще чим?

    Літо. Білим наливом – яблуком у саду,
    Вінком веселки після дощу.
    Дощику дрібненький,
    Дощику тепленький,
    Просить тебе літо :
    Поливай всі квіти.
    Щоб було в садочку
    Гарно , як в віночку.

    Літо. Добре діти уміють розважатись, дякую, що запросили мене до себе на свято, але мені пора прощатись. Йде до вас Осінь. До побачення , діти.
    Ведуча. Давайте діти скажемо літу до побачення.

    Діти До побачення літо.

    Клоун. Я хочу вам на прощання зробити подарунок. Це я запросив до дитячого садочку Осінь. Давайте її погукаємо.

    Діти Осінь йди до нас!

    МУЗ

    Осінь. Ви про мене .Ось і я. Чула, що у вас сьогодні свято. Я Осінь, а далі піде Зима. Хочу перевірити чи добре ви відпочили, загартувались. Чи готові до навчального року.
    Але перед тим прошу всіх рівненько стати,
    Все, що накажу – робити.
    - Всі дихайте…
    - Не дихайте…
    - Все в порядку, спочивайте.
    - Дружно руки піднімайте…
    - Все прекрасно – опускайте.
    - Нахиліться, розігніться…
    - Станьте прямо, усміхніться.
    А тепер зроблю ще одну процедуру –
    Всім поміряю температуру (міряє)
    Чудово! Оглядом я задоволена, бо ніхто з дітей не хворий.
    Всі веселі і здорові, до забав та гри готові!

    ГРА Діти виконують пісню «Фізкультхвилинка»,

    Ведуча. Так Осінь наші всі діти чудово виглядають : всі здорові, рожевощокі, загорілі, повні сил. А це тому , що влітку вони гарно відпочивали. А ось як – вони самі нам розкажуть.

    Осінь. На морі були ?.
    Діти: Так.
    Осінь. А хвилі там є?
    Діти: Так.
    Осінь. Тож тримаймо хвилю.

    ГРА Бот (М.М..ШУТЬ)

    Осінь. Тоді сідаємо в трамвайчик , та поїхали.

    ГРА Трамвайчик

    ПІСНЯ МОЛЬ

    Осінь. А це що за музика?

    ПІСНЯ Звєєробіка
    (Діти сідають)

    Ведуча. Швидко промайнуло літо. Сьогодні , діти, 1 вересня. А це означає, що наступив час нам з літечком прощатися, бо до нас степами, лугами , лісами прийшла золота осінь. Дякуємо тобі за веселощі, за свято. Літо – пішло. А Осінь – залишається з нами.
    Любі діти, мами, тата, та гості нашого свята зараз слово надається головній мамі нашого дитячого садочку Олександрі Ільївні – завідувачці нашого дитячого садочку.
    Завідувач (дзвонить дзвіночком). Ось цей чарівний дзвіночок сповіщає нам про те, що ви підросли і перейшли у старшу групу.
    Яслі – стали молодшою групою;
    Молодша група – середньою;
    Середня група – старшою.
    Ось з цим я вас і поздоровляю.
    Завідувач. Хай лунає цей дзвіночок,
    Щоб для всіх діток в садочку
    Був щасливий кожний день.
    Щоб батьків ви шанували.
    Їм у праці помагали,
    Щоб ви набирались сили,
    Вихователів любили,
    Грались весело, учились
    І ніколи не сварились.
    ПОДАРУНКИ ___________________________________________

    (Кожна група під музику здійснює коло пошани.)

    Далі свято продовжується на групових майданчиках.

  17. #26
    Пользователь
    Регистрация
    11.07.2010
    Адрес
    Николаев
    Сообщений
    56
    Поблагодарил Поблагодарил 
    146
    Поблагодарили Поблагодарили 
    43
    Поблагодарил в

    16 сообщениях

    По умолчанию

    Розвага до дня знань

    Ведуча: Свято, свято у садочку – та й весела ж ця пора!
    Свято сонця, сміху, квітів – розважайся, дітвора!

    Весело пташки співають і дерева звеселяють.
    Все у пишному вбранні – восени чудові дні!
    Тож ставайте по-порядку – зробимо усі зарядку!

    Зарядка
    1. Розбудило сонечко нас з тобою,
    Повело нас сонечко за собою.
    Хлопчики й дівчатка, я і ти
    Робимо зарядку, раз, два, три.
    Раз, два, три, раз, два, три,
    Робимо зарядку ми.

    2. Ручками до сонечка потягнулись,
    Весело ми сонечку усміхнулись.
    Плещемо в долоні я і ти,
    Прокидайтесь, соні, раз, два, три.
    Раз, два, три, раз, два, три
    Прокидайтесь, соні всі.

    3. Повернулись вліво, потім – вправо.
    Хто так несміливо робить вправи?
    Більш не позіхаєм я і ти,
    Весело стрибаєм, раз, два, три.
    Раз, два, три, раз, два, три
    Весело стрибаєм ми.

    Ведуча: Малята, сьогодні Перше вересня – День знань. Це свято для всіх тих, хто навчається. Тут у дитсадку ви також набуваєте найперших знань і вмінь. Я бачу, що ви за літо сповнилися здоров'ям, силою, наснагою. Отже, настав час вирушати у веселу подорож назустріч знанням.А подорожувати ми будемо на веселій маршрутці, по нашому рідному місту, яке називається... (відповіді дітей) Перш за все ми повинні вийти з вами на зупинку.

    1. Озирнімося навкруг – нас віта зелений луг. (звичайна ходьба)
    2. Ми травичку не зімнем, а на пальчиках підем (звичайна ходьба на пальчиках)
    3. Ноги вище піднімаєм, жоден кущик не зламаєм (високе піднімання ніг)
    4. Квіти всі ми обійдем і красу їх збережем (звичайна ходьба)
    5. То йдемо, то біжимо – до зупинки спішимо (біг на місці)

    (з-за ширми з'являється маршрутка)

    Тож запрошую всіх у веселу маршрутку. Прошу приготувати свої квитки і сісти зручненько.

    (під веселу музику діти їдуть)

    Ведуча: Перша зупинка «Супермаркет». Тут ми з вами зможемо підкріпитися перед подальшою подорожжю.

    Гра-естафета «Супермаркет»

    Ведуча: А тепер треба рушати далі. (під веселу музику діти їдуть)

    Ведуча: Стоп машина! Зупинка лікарня. Всі на медичний огляд.
    (з `являється доктор Пілюлькін, співає).

    Пісня Пілюлькіна.

    Доктор: Добрий день, діти. Вітаю вас з Днем знань. Я бачу, що ви такі веселі, енергійні. А це значить, що всі здорові. Так? (відповіді) Зараз перевіримо. Всі дихайте... Не дихайте... Нахиліться... Розігніться... Станьте прямо... Усміхніться... Прошу всіх сідати. Так, я оглядом задоволений. А що ви робите, щоб бути здоровими? (відповіді). Я вам зараз допоможу. Ви повинні тільки доповнювати правила, які я вам нагадаю.

    1. Здоров'я – основа усього на світі
    Здорові в садочку усі наші.... (діти)
    2. Робити зарядку з відкритим віконцем,
    Себе гартувати водою і..... (сонцем)
    3. Свою ти силу покажи –
    З водою кожен день...... (дружи)
    4. Потрібні організмові продукти –
    Дуже корисні овочі та..... (фрукти)
    5. Як цукерочки жувати – будуть зуби випадати.
    І не можна вафлі, плюшки.
    Краще яблука та...... (грушки)

    Доктор: Молодці, діти. Ви всі правила знаєте. Я хочу вам побажати, щоб ви завжди дотримувалися цих правил і були здоровими.
    Ведуча: До побачення, докторе. Діти, нам пора їхати далі.

    (під веселу музику діти їдуть)

    Ведуча: Стоп машина! Зупинка «Планета дітей».

    (забігає клоун Бім з бульбашками)

    Бім: Привіт усім! Я дуже радий зустріти вас на «Планеті дітей». Скажіть мені, правда, що це найулюбленіше місце для всіх малюків? А чому? (відповіді). Ну тоді давайте веселитись. Пропоную гру.

    Гра «Злови м'яч»

    Діти: Ми веселі дошкільнята, любим бігати й гуляти
    Бім: Ану, спробуй, раз, два, три
    (ім'я) швидко м'яч злови.

    Гра – естафета

    Ведуча: Бім, ти знаєш, ми з малятами подорожуємо у веселій маршрутці по нашому місту Миколєву, а у зоопарку ще не були.
    Бім: Зоопарк? Це чудово! Можна і я з вами?
    Ведуча: Звичайно. Сідайте всі зручненько, поїхали.
    (їдуть)
    Ведуча:Нарешті ми зупинились у місці, в яке ви дуже часто ходите з мамами і татами. Здогадались? Це зоопарк. Тут на вас дуже чекають різні птахи і тварини. Ви готові до зустрічі з ними?

    Пісня-гра «Станьмо в коло»

    Станьмо в коло всі скоріш, разом буде веселіш
    Де долоньки, покажіть.
    Плескайте і тупотіть.
    Поскакали, як зайці. Дуже добре, молодці!
    Полетіли, як птахи всі дружніше дітлахи.

    Станьмо в коло всі скоріш, разом буде веселіш
    Де долоньки, покажіть.
    Плескайте і тупотіть.
    Повзе вужик бережком, крутить мавпочка хвостом.
    Ведмежа веде гопак. Нумо разом всі ось так.
    Станьмо в коло всі скоріш, разом буде веселіш
    Де долоньки, покажіть.
    Плескайте і тупотіть.
    Як пінгвіни походіть, весело заверещіть.
    Ми як рибки попливем і з початку все почнем.

    Бім: А тепер всю дітвору я запрошую на гру. Ви повинні відповідати тільки слова «ми теж».

    Я сьогодні у зоопарку був.
    Діти: Ми теж.
    Там багато звірів я зустрів.
    Діти: Ми теж.
    Я ведмедя білого я бачив.
    Діти: Ми теж.
    Там верблюд плюється.
    Діти: Ми теж.
    Мавпа кривляється.
    Діти: Ми теж.
    Вовк кусається.
    Діти: Ми теж.
    Пташки на гілках гойдаються.
    Діти: Ми теж.
    Змії голосно шиплять.
    Діти: Ми теж.
    А ще я бачив слоненятко.
    Діти: Ми теж.
    Воно схоже на поросятко.
    Діти: Ми теж.
    Такі цікаві звірі.
    Діти: Ми теж.

    Ведуча: Ну що ж, малята. Час повертатися до садочка.
    (їдуть)
    Ведуча: Приїхали. Скажіть мені чи сподобалася вам наша подорож? (відповіді) Тож давайте заспіваємо пісеньку.

    Пісня «Як сподобалось тобі»

  18. 2 пользователей поблагодарили lenusik72 за это полезное сообщение:

    zub-m (26.08.2017), ИннаНичога (19.08.2017)

  19. #27
    Мастер Аватар для liybliana
    Регистрация
    28.03.2009
    Сообщений
    970
    Поблагодарил Поблагодарил 
    917
    Поблагодарили Поблагодарили 
    332
    Поблагодарил в

    184 сообщениях

    По умолчанию


  20. Следующий пользователь сказал cпасибо liybliana за это полезное сообщение:

    Shef_05 (29.08.2020)

  21. #28
    Пользователь Аватар для Natalija322
    Регистрация
    08.08.2010
    Адрес
    Уkраина,Харьkoв
    Сообщений
    66
    Поблагодарил Поблагодарил 
    30
    Поблагодарили Поблагодарили 
    14
    Поблагодарил в

    6 сообщениях

    По умолчанию

    ДЕНЬ ЗНАНЬ.
    ВЕД.:З!брались,д!ти,ми сьогодн!
    В садоk наш незвичайний.
    Бо двер! чар!вн! в kра!ну Знань
    Ми разом в!дkриваймо.
    ! в ц!й kра!н! Знань,добра ! миру
    Залишимось ми жити.
    Але яk нам бути,що робити?
    Яk нам двер! в!дчинити?
    Щоб наших д!точоk в Kра!ну Знань впустити?
    Kлючиk в мене е,та справа в т!м-
    Не в!дчиним двер! ним...
    Фею Знань будем просити,
    Допомогти !х в!дчинити.
    Д1ти:Фея Знань,прийди до нас,в цей святkoвий гарний час!
    (Приходить Фея Знань)
    Фея:Я Фея Знань,прийшла у садоk,
    До любих ! милих,прив!тних д!тоk.
    З вами дружити буду завжди,
    ! kращо! подруги вам не знайти.
    (Заходить л!нь з хустинkoю в руkaх)
    Л!нь:Яk не знайти?Найkраща подруга в них я!
    Фея:А ти хто?
    Л!нь:А я л!нь.П1д моею владою ус!,! доросл!,! мал!.
    Фея:Помиляешся,небого,пануватимеш недовго!
    Уже давно час тоб! зниkнути !з земл!.В!рно,д!точkи мал!?
    Д!ти:Таk!
    Л!нь:Зниkнути?Ти що верзеш?
    Фея:Ти ж нещастя вс!м несеш!
    Л!нь:А ти бо!шся,маеш страх?Сьогодн! буде тоб! kрах!
    Фея:Долю свою я д!тям вручаю,пощади у тебе я не благаю.
    Л!нь:О,я суперниця завзята,з!псую я вам це свято!
    (Махае хустинkoю над головами д!тей)
    Л1нь:Засн!ть,засн!ть,мо! раби.Прийд!ть сюди,чар!вн! сни.
    Фея:Схаменись!Ну й вперта л!нь...Ти ж мара,н!kчемна т!нь.
    Не в т! двер! ти вв!йшла,тут паную лише я!
    Л!нь:Та ж засн!ть,засн!ть,раби.Хусточko,свое роби!
    Фея:Чари тво! безсил!,бо д!ти розумн! ! мил!.
    Тво!ми рабами !м не бувати,тут тоб! ! пропадати!
    Л!нь:Що це з! мною?Темн!е в очах,я згораю!
    Ой,яkий жах!
    Зупин!ться,я т!kaю,та ледар!в все ж в!дшуkaю!
    Фея:Koли серце мудр!стю горить,чари л!н! зниkaють умить!
    (Л!нь зниkaе)
    Фея:Я рад1ю,що перемогла.бо вам потр!бна т!льkи я!
    Усм!хн!ться вс! навkoло,та ставайте разом в koло!
    ЗАГАЛЬНИЙ ТАНОK.
    Дитина:Добрий день,садочkу м!й,другий д1м наш дорогий!
    Знову ми прийшли в садоk,
    Знов зустр!ли ми д!тоk!
    Дитина:! в!таем kв!ти ми,вс! стежkи в!таем ми.
    Виховател!в сво1х,прив!таем ми ус!х!!!
    Дитина:Минулася,минулася заkв!тчана пора,
    В садочоk повернулася щаслива д!твора.
    Дитина:Вже п!дросли ми на вершоk,
    1 в!дпочили ми яk сл1д.
    Навчатися готов! ми,
    ! п!знавати св!т.
    Дитина:Ми в нову сьогодн! групу дружно,радо перейдем.
    Справ хороших ! ц!kaвих тут багато ми знайдем.
    Дитина:Стали сильн! ми,смагляв!,
    ! пом!тно п!дросли.
    Ми не т!льkи до забави у садочоk знов прийшли!
    Дитина:Добрий день,наш дитсадоk!
    Ти яk справжн!й теремоk!
    Швидше двер! в!дчиняй,
    Сво!х д1тоk зустр!чай!
    Фея:Дуже прошу вас,малята,давайте будем танцювати!
    ЗАГАЛЬНИЙ ТАНОK.
    Вед:Ми на свято принесли kв!тоньkи чудов!,
    Подив!ться,ось яk!-р!зноkoльоров!.
    Зараз kв!точkи в!зьмем
    ! в буkети !х сkладем.
    ГРА "ПЕРЕНЕСИ KВ!ТИ".
    Фея:Сk1льk! радост! ! см!ху!Ви змагались вс1м на вт!ху!
    Та ось до нас на цей майданчиk
    Пл стежин! сkaче м"ячиk.
    Що ти хочеш,м"ячиk?Хоче з нами в!н пограти,
    З нами весело стрибати.
    ГРА З М"ЯЧЕМ.
    Фея:Ой,заkoився м"яч у kутоk.
    В!н пропонуе ще гру для д!тоk.
    ГРА
    Вед:Ось ! заk1нчилась наша гра.
    Старалися ! виховател!,! д!твора.
    Час оплесkaми вс!х нагородити,
    Ви молодц!!! виховател!,! д!ти!
    Ось ! свято пролет!ло,
    Дитячий гам!р вже замовk.
    Дошk!льнятоk загор!лих знову личе наш дзв!ноk.
    Фея:Хай лунае цей дзв!ночоk,
    Щоб для вс!х д!тей в садочkу
    Був щасливий koжен день.
    Щоб батьk!в ви шанували,
    !м завжди допомагали.
    Щоб ви набирались сили,
    Виховател!в любили,
    Грали,весело учились,
    ! н!koли не сварились.
    В kра!ну Знань вс!х пропусkaю,
    В садочоk двер! в!дчиняю!
    Хай Бог допомагае нам зростати ! навчатися!
    (Дае дзвониk).
    [SНАТАЛИЯ322

  22. 2 пользователей поблагодарили Natalija322 за это полезное сообщение:

    ИннаНичога (19.08.2017), Марахотина (30.05.2017)

  23. #29
    Пользователь
    Регистрация
    22.02.2010
    Адрес
    Украина г.Краматорск
    Сообщений
    87
    Поблагодарил Поблагодарил 
    220
    Поблагодарили Поблагодарили 
    128
    Поблагодарил в

    20 сообщениях

    По умолчанию

    ЩАСЛИВА РОДИНА

    Сценарій свята для дошкільнят різного віку і батьків

    День захисту дітей — це не лише свято для дітей, а й особливий день, що нагадує суспільству про необхідність дотримання прав дитини як однієї з головних засад формування гармонійної особистості, адже дитинство — чудова пора пізнання сві¬ту, розвитку і сподівань на світле життя. Пропонуємо провести у цей день родинне свято, розроблене за матеріалами, які надала Тетяна МАРУЩЕНКО, вихователь - методист ДНЗ № 2 "Посмішка", м. Гола Пристань, Херсонська обл.


    Ігровий майданчик святко¬во прикрашений повітряними кульками, прапорцями. На май¬данчику встановлено макети залізничних вагонів, каси, виш¬ку із коло колом (гонгом) для подачі сигналу прибуття потя¬гів і велику театральну тумбу з афішами. Звучать фанфари.

    Ведуча. Вітаєм всіх при¬сутніх. Ми раді, що ви зібра¬лися на нашому родинному святі, присвяченому Дню захисту дітей. Погодьтеся, що дуже приємно разом ве¬селитися, бачити посмішки на обличчях та щасливі очі. А якщо ці люди — ще й одна родина: мама, тато, синочок, донечка, бабуся та дідусь, то стає на душі ще приємніше, ве¬селіше й тепліше. Тож запро¬шуємо вас у Країну дитинства.

    Пісня "Країна дитинства"

    Ведуча. Але як же нам діс¬татися до цієї Країни?
    Діти декламують по черзі вірш Джанні Родарі "Дитяча заліз¬ниця" (пер. з італійської Мико¬ли Лукаша).
    Діти (по черзі)
    Є в світі країна — мені це не сниться,
    Де мають малята свою залізницю.
    По залізниці туди і сюди
    Їздять маленькі прудкі поїзди.
    Не відрізнити від справжніх нізащо —
    Такі, як в дорослих, а може і кращі:
    На тій залізниці усі службовці —
    Маленькі діти — дівчата і хлопці.
    Начальником станції тут — малючок,
    Трошечки більший за власний свисток.
    А черговою — дівчинка ця,
    Ще менша, мабуть, від свого прапорця.
    Й кондуктор не вищий від них на зріст,
    І контролер, і сам машиніст.
    Що ця залізниця — дитяча, показує
    Всім пасажирам напис над касою.

    Вказують на бутафорську касу.
    Ведуча. Дістануть квитки лише ті батьки,
    Всі разом. Яких супрово¬джують малюки.

    Хлопчик. Я даю квитки до Країни дитинства своїм татусе¬ві та матусі.
    Бере за руки своїх батьків і ви¬водить їх на середину майдан¬чика.

    Дівчинка. А я даю квитки своїм батькам.
    Виводить свою родину на се¬редину майданчика.

    Ведуча. А ви, діти, дасте квитки до Країни дитинства сво¬їм рідним? (Так). Ну що ж, тепер кожна родина може сісти у ва¬гончик і ми можемо рушати.

    Декілька родин, які бра¬тимуть участь у заплано¬ваних змаганнях, разом зі своїми дітьми займають місця в імпровізованих ва¬гончиках. Під фонограму веселої музики всі удають, ніби їдуть. Звучить гонг.

    Ведуча. Увага! Увага! Потяг прибув на стан¬цію "Немовля". Про¬симо пасажирів не за¬бувати своїх немовлят.
    Друзі! Ви пам'ятаєте, що кожна сім'я наро¬джується тоді, коли двоє за¬коханих людей з'єднуються у шлюбі, а іще щасливішою вона стає, коли в родині з'являється дитинка. Татусям варто прига¬дати, як вони сповивали своє дитятко, а матусям — які колис¬кові вони йому співали. Отже — оголошуються перші конкурси.

    Конкурс для татусів "Спови¬вання немовляти" і Конкурс для матусь "Заспівай колис¬кову".
    Татусі сповивають іграшкове немовля та передають його ма¬тусям, які співають для них ко¬лискові.
    Родини-учасники отримують фіш¬ку або бал.

    "Танок немовлят" (див.: "ДВ", 2011, N3 3) виконують діти під ве¬селу музику з мультфільму "Обе¬режно, мавпочки!" (пісня Андрія Макаревича "В каждом маленьком ребенке").
    Ведуча. Ой, як же це непросто, бути хорошими батьками. А зараз оголошуємо перший тур¬нір для дітей.

    Гра "Перегони немовлят", в якій беруть участь діти молод¬шої групи.
    Діти мають на ліктях та колінах доповзти до підвішеної великої соски та вхопити її. Перемагає та дитина, яка швидше подолає відведену для цього дистанцію. Кожна родина після кожного з етапів отримує додаткову фішку або бал. Звучить гонг.

    Ведуча. Рушаймо далі. На¬ступна станція "Бабусина".
    Під веселу музику родини уда¬ють, ніби їдуть.

    Ведуча. Увага! Увага! Ша¬новні пасажири, наш потяг при¬був на станцію "Бабусина".

    Діти читають вірші про бабусю за вибором вихователя.
    Конкурс "Запроси бабусю на танок".
    Татусі та хлопчики старшої гру¬пи запрошують бабусь на вальс. Звучить вальс за вибором муз.керівника. По завершенні таноч¬ка бабусь проводжають до їхніх стільців, де вони відпочивають (удають, що засинають).

    Англійська народна пісня "Дід старий подвір'я мав"

    Гра "Кулькові бої"
    Гравці попарно стають один навпроти одного й удають бок¬серський бій, але б'ються вони за допомогою різнобарвних по¬вітряних кульок. Двобій кожної пари триває доти, доки в одно¬го із суперників не лусне кулька. Нагородою переможцю слугує стрічка — "Наступник Кличка".

    Від такого шуму "прокидають¬ся" бабусі та починають повча¬ти своїх онуків.

    Бабусі по черзі декламують вірш Юліана Тувіма "Лист до всіх дітей в одній дуже важливій справі" (пер. з польської Максима Рильсь¬кого).
    Бабусі. Ой, скільки галасу здійняли наші онуки! Мабуть, забруднилися, мов поросята.
    Любі діти! Просим вас
    Віршиками цими,
    Щоб щодня ви умивались,
    Не були брудними.
    При колодязі, чи в мисці,
    В річці, біля ставу,
    Але мийтесь! Бо приїдем —
    Перевірим справу.
    Мийтесь дочиста, як кажем,
    Хлопчики й дівчатка,
    Щоб були таки ви дітки,
    А не поросята!
    Бабусі прощаються з дітьми та їхніми батьками. Звучить гонг.

    Ведуча. Прямуємо далі.
    Звучить музика. Всі удають, що їдуть.

    Ведуча. Увага! Станція "Спортивна"!
    Проводять кілька спортивних змагань-конкурсів за участю ді¬тей та батьків, які отримують фішки (бали). Звучить гонг.

    Ведуча. Увага! Займіть свої місця, рушаймо далі.
    Родини під веселу музику уда¬ють ніби їдуть.

    Ведуча. (Здивовано роздив¬ляється назву станції). Увага! Ми прибули на якусь дивну стан¬цію.
    Назва складається з трьох різ¬них слів, написаних одним сло¬вом "СОРОКРІЗНИХШКОД".
    Діти та батьки намагаються про¬читати.

    На середину майданчика вихо¬дить група дітей.
    Вірш Клода Руа "Сорок різних шкод" (пер. з французької Єв¬генії Кононенко).

    Діти декламу¬ють по черзі.
    Що роблять миші у коморі,
    Коли гуляє кіт надворі?
    Вони танцюють і співають:
    "Ура! Ура! Кота немає!"
    А що корови поробляють,
    Коли пастух відпочиває?
    Корови не шкодують сил,
    На ліжко лізуть і на стіл.
    Коли ведмідь іде на свято,
    Святкують вдома ведмежата.
    А як в кіно ідуть батьки,
    Що роблять їхні малюки?
    Вони беруть батьківський одяг,
    На голові у ньому ходять,
    Вони не знають перешкод
    Всі разом
    І роблять сорок різних шкод.

    Пісня "Шкоденятко"(див.: "ДВ", 2011, №3).

    Гумористичний конкурс "До¬росла мода". Хлопчики і дів¬чатка дефілюють у батьківсько¬му одязі, значно більшому за дитячий.

    Командна гра "Веселі кульки"
    Діти мають зі старту до фінішу донести повітряну кульку, підки¬даючи її догори лише головою. Татусі проводять футбольне ви¬пробування, намагаючись не впустити кульку з ноги. Матусі мають за допомогою тенісних ракеток донести кульки і не за¬губити їх по дорозі від старту до фінішу.

    Ведуча. Прошу пасажирів зайняти свої місця. Повертає¬мось додому.
    Ведуча. От і повернулися ми з подорожі до чарівної Кра¬їни дитинства. Подивіться, а ці малята (виходять двоє дітей молодшої групи) встигли міцно здружитися за час нашої подо¬рожі.

    Пісня "Перша дружба", танок "Долоньки" (див.: "ДВ", 2011, №3).

    Ведуча. Кожному приємні лагідні слова, слова любові. Тільки, де ж вона живе — Лю¬бов? На кого вона схожа? (Діти відповідають).

    Пісня "Де живе любов?"

    Діти (по черзі)
    Хай гарне свято це родинне
    Ще більше здружить нас і всіх зріднить,
    Бо щастя має та людина,
    Яка дружити вміє і любить.
    Батьки дали нам крила, щоб літати.
    Тож не забудьмо рідних маму й тата,
    І встигнемо їм добрих слів сказати,
    Допоки живемо у рідній хаті.

    Пісня "Планета Земля"

    Нагородження родин, які брали участь у конкурсах-змаганнях. Звучить "Марш Радецького", потім музика Йоганна Штрауса. Свято можна продовжити на групових майданчиках.



    Журнал «Дошкільне виховання», 2011, №5


    ДОДАТОК (ноти)

    http://www.megaupload.com/?d=4430QUKT

  24. #30
    Авторитет Аватар для Elen2
    Регистрация
    11.01.2009
    Адрес
    Украина Одесская обл.
    Сообщений
    34,938
    Поблагодарил Поблагодарил 
    37,468
    Поблагодарили Поблагодарили 
    78,898
    Поблагодарил в

    9,197 сообщениях

    По умолчанию

    Сценарій 1 вересня "День знань"


    1-й ведучий



    Літо осені у вічі

    Синім вересом глядить,

    В сад рожеву айстру кличе

    І метеликом летить.



    2-й ведучий



    У ворота літа дзвонить

    Юний вересень-школяр.

    Золоте калини ґроно

    Осінь хилить на Буквар.



    3-й ведучий



    Літо, літо, тепле літо,

    Де ти літечко поділось?

    Пролетіло дуже швидко,

    Може, ти мені наснилось?

    Виконується пісня «Літо».



    4-й ведучий. Увага! Увага! Дорогі гімназисти! Любі педагоги! Шановні батьки та гості нашого свята! Ми раді вітати вас у гімназії. Сьогодні 1 вересня — перший день осені. Всі квіти вклоняються у цей день школам, що відкривають свої двері учням.

    1 вересня — це ніжна, лагідна, турботлива пісня батьківських сердець. Діти, та й ми, дорослі, переступаємо поріг дитинства, зазираємо у юність, торкаємося зрілості.

    1 вересня...



    1-й учень

    Хай буде всім нам день оцей, як свято,

    Хай буде щастя в серці у батьків,

    Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий,

    Хай буде радість, вищою від слів.



    1-й ведучий. Сьогодні дійсно свято — свято зустрічі зі школою, своїми вчителями та однокласниками.Але є учні, для яких день не просто свято, а свято величне. Звичайно, ми маємо на увазі тих, хто переступив поріг нашої школи вперше. Приготуйтеся зустріти учнів, що у цей вересневий день йдуть до першого класу.

    Запрошуємо на лінійку найменших учасників нашого свята ~ першокласників разом зі своїми педагогами.

    Звучить музика. До залу входять першокласники.



    2-й ведучий. Ми вітаємо школярів 1-А класу та їхню першу вчительку __. На святковій лінійці учні 1-Б класу разом з класоводом ___.



    3-й ведучий. Дорогі школярі! Любі педагоги! Шановні батьки і гості нашого свята! Урочисту лінійку, присвячену святу Першого дзвоника, початку нового навчального року, оголошуємо відкритою!

    Звучить Гімн України.



    2-й учень

    Ці 90 літніх днів...

    Їх надто мало нам, щоб відпочити,

    їх мало, щоб устигнути, поспіти,

    Щось розпочати, щось ще доробити,

    Та їх багато, щоб усе забути.

    Задачі, вправи — скільки в них мороки!

    І за канікули всі ледве чи згадають,

    Що є таке поняття, як уроки.

    Тож першим нам про школу нагадає,

    Дасть пильні й справедливі установи,

    Урок наш перший дасть і привітає... (директор школи).



    1-й ведучий. Сьогодні на нашому святі багато гостей, які від щирого серця бажають привітати вас. Слово надається __.

    (Виступ гостя.)



    2-й ведучий. Зі словами привітання звертається до нас



    3-й учень

    Який цей день! Весь зітканий з проміння,

    Увесь золотозмінний, голубий,

    Вітає вас, шановні педагоги,

    Хто засіва насіння добра, знань, щедрості й надій.

    Низький уклін вам, вчителі мої,

    Зростання душ міцна основа.

    Хай думка ваша квітне барвінкове,

    Хай творчості не мовкнуть ручаї!

    Звучить музика. Діти вручають квіти вчителям. Звучить пісня про вчителів.



    3-й ведучий. Зараз я надаю слово тим, хто сяде за парти сьогодні, в __ році, а закінчить школу через 11 років — в__ році. Слово — майбутнім випускникам XXI століття.

    (Виступ першокласників.)



    4-й ведучий.У святкові дні завжди приходять вітальні телеграми. Ось і до нас у гімназію по відеозв'язку надійшли поздоровлення від казкових героїв, адресовані першокласникам і всім гімназистам.

    Звучить музика. Виходять казкові герої.

    Попелюшка

    Всім! Всім! Всім!

    "Щоб радість школи не кидала вас,

    Шануйте, малята, наш добрий час.

    Буває, усі сподівання загинуть,

    Якщо запізнитись хоч на хвилину.

    Держіть на годиннику очі та вушка!

    Зі святом вітає вас всіх Попелюшка!

    Буратіно

    Щоб ви не дивились похмуро і косо,

    Ніколи не вчіться писати носом.

    Вінні-Пух

    Щоб не гнітили вас горе та біди,

    Вчасно з'їдайте сніданок й обіди.

    Смачненьким підтримуйте в школі ваш дух

    І будьте такими, як я, Вінні-Пух!

    Ромашка

    Зате, коли буде в навчанні важко,

    «12» в журналі цвістимуть ромашками!



    3-й ведучий

    Ви лиш почнете путь до знань, в науку.

    Ці перші кроки — ой, які важкі!

    Болить спина, і ручка тисне руку

    У ці нелегкі перші місяці.

    Та з вами вихователь, вчитель,

    Від перших днів ведуть за руку вас,

    Помилки виправляють, научають

    Терпіння в нелегкий цей час.

    Слово для привітання надається вчительці 1-го класу.

    (Виступ __.)



    1-й ведучий. На урочистій лінійці 1 вересня, в День Знань, старші учні приймають до своєї гімназичної родини школярів 5-х класів.

    Життя гімназистів мінливе,

    Вирує у світлій оселі.

    Воно, і тривожне, й щасливе,

    У світ розчиняє нам двері.



    2-й ведучий. Цієї урочистої миті дозвольте оголосити наказ-заповідь випускників першокласникам із врученням його тексту до неухильного виконання впродовж усього періоду навчання в гімназії.

    Слово для оголошення наказу-заповіді я надаю __.

    Наказ-заповідь учням 1-х класів

    Юний друже! Ти повинен:

    Любити Батьківщину, рідну мову, шанувати звичаї свого народу.

    Пам'ятай: трава не росте без коріння.

    Гартувати своє здоров'я, свій характер і волю.

    Пам'ятай: у здоровому тілі — здоровий дух.

    1. Бути добрим і милосердним, терплячим, мати самовладання.

    Пам'ятай: жити треба так, щоб тобі було добре, а іншим краще.

    1 Любити свою рідну гімназію.

    Пам'ятай: гімназія — дім вільний, але не свавільний.

    Дотримуватися правил шкільного співжиття, над усе цінувати честь гімназії.

    Пам'ятай: де мир і совіт, там життя наче світ.

    6 Опановувати основи наук, здобувати знання.

    Пам'ятай: пташка красна своїм пір'ям, а людина своїм знанням.

    7. Шанувати вчителя, як батьків.

    Пам'ятай: добре того навчати, хто хоче багато знати.

    Поважати всі народи, їхню культуру, мову, віру і звичаї.

    Пам'ятай: чужого навчайся і свого не цурайся.

    Звучить урочиста музика.



    Одинадцятикласник. А нашим юним друзям, першокласникам, майбутнім гімназистам, ми даруємо символ дитинства — іграшку.

    Звучить весела музика. Одинадцяти класники вручають іграшки першокласникам.



    3-й ведучий. Ніжні й добрі слова і свої подарунки приготували для вас, діти, і ваші батьки, серця яких б'ються сьогодні схвильовано: вони теж починають все з 1-го класу.

    Без сонця не квітнуть квіти, без любові немає щастя, без батьків немає ні поета, ні героя!

    Я запрошую до мікрофона ____.



    Мати. Любі діти. Тривожно, радісно і гарно на душі. Ви сьогодні стаєте на життєву сходинку, яка веде у широкий світ знань.

    Щасти вам! І прийміть від нас святкові подарунки.

    Звучить музика. Діти одержують від батьків кошики з ласощами.



    Батько. Задобрим народним звичаєм благословляємо вас, діти, хлібом і сіллю та цим барвистим рушником. Нехай буде він для вас оберегом на всі роки шкільного життя. А ще, дорогі наші донечки й синочки, ми доручаємо вас вчителям, щоб засівали ваші голівки, немов нивку, житом, пшеницею, щоб зростали ви в школі не пустоцвітом, а сповнені зернами знань.

    (Батьки вручають вчителям хліб-сіль та рушники.)



    4-й ведучий

    Вересень. Сонця повінь.

    Золотиться осінній лист.

    Дім наш знову усмішок повен,

    Ми — його невмирущий зміст.

    Факел знань __ навчального року внести! Випускники __ сповіщають нам про початок нового навчального року.

    (звучать фанфари. Учні виносять факел знань.)



    1-й ведучий

    Святково, буденно, незвично

    Лунає прискорений крок.

    1 срібно, і дзвінко, й заклично

    Лунатиме перший дзвінок.

    Лунає перший дзвоник. Музика.



    2-й ведучий

    Нехай новий навчальний рік буде гарним для кожного з нас.



    3-й ведучий

    Дітям, квітам і деревам

    Сонце стелить світлу путь.

    Теплим ранком вересневим

    В школу діти рано йдуть.



    4-й ведучий

    Йдуть замріяні і чинні.

    Радість ллється через край.

    Зустрічай їх, Україно!

    Рідна школо, зустрічай!

    elenkislicina@gmail.com
    Elen1961@list.ru
    Скайп elen19612

    Буду рада всех видеть в моей мастерской :Веселые минутки для малышей от Елены Кислициной.
    http://forum.in-ku.com/forumdisplay.php?f=481
    Мой канал №1 https://www.youtube.com/channel/UChy...FQrkJDfM2437fQ
    Формула успеха: вставайте рано, работайте упорно, найдите месторождение нефти.

  25. Следующий пользователь сказал cпасибо Elen2 за это полезное сообщение:

    ИннаНичога (19.08.2017)

Страница 2 из 9 ПерваяПервая 123456 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru