Показано с 1 по 3 из 3

Тема: Ищу сценарии день державного службовця

  1. #1
    Новичок
    Регистрация
    29.04.2010
    Сообщений
    20
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    7
    Поблагодарил в

    4 сообщениях

    По умолчанию Ищу сценарии день державного службовця

    Пожалуйста помогите , может у кого - то есть сценарии к этому празднику, буду очень благодарна вам за помощь. А свой сценарии вложу здесь чуть позже!!!!

  2. #2
    Авторитет Аватар для Ингуша
    Регистрация
    18.09.2008
    Адрес
    Украина.Днепропетровская обл.
    Сообщений
    1,171
    Поблагодарил Поблагодарил 
    61
    Поблагодарили Поблагодарили 
    9
    Поблагодарил в

    7 сообщениях

    По умолчанию

    Увы,своего сценария у меня нет,но тоже надеюсь на помощь!!!
    Уважаемые дамы-ведущие, умницы и красавицы!!
    С разрешения Марины Админовны открываю тему, которая, надеюсь, будет интересна и полезна некоторым из нас.

    "Три орешка для Золушки, которая мечтает стать королевой бала"
    http://forum.in-ku.com/showthread.php?t=141005

    Я в контакте http://vkontakte.ru/id29870150

  3. #3
    Новичок Аватар для DigriSSa
    Регистрация
    21.06.2008
    Адрес
    Веселое
    Сообщений
    4
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Спасибо Поблагодарили 
    2
    Поблагодарил в
    1 Post

    По умолчанию

    У меня вот есть только сценарий Торжественного концерта! Если он вам хоть немного поможет буду только рада...!!!

    Урочистий концерт присвячений Дню Державних службовців 23 червня




    Позивні ( Держава)

    Вед: Вас вітаємо в світлому залі
    Щоб Щасливі роки і надалі –
    Поспішали у двері світлиці
    Залишаючи радість на лицях!


    Вед: Доброго дня, шановні Друзі!

    Радість, вдячність та гарні побажання – ось ключові слова сьогоднішньої зустрічі.
    Бо ми зібрались у цій залі з нагоди вашого професійного свята – Дня Державної служби України.

    Вед: З великим задоволенням розпочати свято ми запрошуєм............./слово/


    Вед: Шановні Друзі, з щирими словами вітання до вас звертається ................


    Вед: Душевну пісню вам даруємо
    На радість, щастя і тепло
    Щоб на душі і срібно й чисто
    Від тої пісні вам було!


    Муз.номер


    Вед: Вітаємо зі святом Державні установи які надають соціальні послуги населенню, тому що їх самовіддана праця на благо Державі і народу в усі часи вважалась почесним і відповідальним обов’язком. І Українське суспільство покладає на вас великі знання, чекає компетентності, ініціативи, та творчого ставлення до справи.



    Щастя Вам, благополуччя, шановні друзі, найкращих перспектив на кожен подальший день! Хай Її Величність Удача завжди буде разом з Вами в усіх ваших справах!

    Вас вітає...../Муз.номер/





    Вед: Розбудові демократичного громадянського суспільства в Україні сприяє діяльність Правоохоронних органів , які гідно виконують свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини.
    Ми Впевнені, що ви зможете покращити добробут людей району, забезпечити їм мирне, стабільне життя, захистити від негараздів та труднощів сьогодення.

    Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті. Наснаги вам, мужності й оптимізму!


    І у цей святковий день прийміть цей музичний дарунок ...../муз. номер/

    Вед: Жителі району, а особливо керівники установ, підприємств , господарств добре знають і часто стикаються у своїй роботі з працівниками Державного казначейства та Державної податкової інспекції, фінансового та контрольно-ревізійного управлінь.

    Це їхні служби не лише вирішують питання фінансування, але й стоять на сторожі витрат державних коштів, правильності їх використання..

    Ми щиро вітаємо вас з професійним святом.

    Щастя і здоров’я, радості багато
    В цей святковий час вам хочу побажати
    Щоб жили у мирі, у добрі й достатку
    Серце щире мали й мудрості печатку

    Своє музичне вітання вам дарує...../номер/


    Вед: Професійне свято – завжди радість.
    Відчуйте її, і обов’язково посміхніться..
    Можливо вона залишаться з вами, не тільки на цілий день
    А затримається на увесь рік!!!

    У Цей святковий день ми вітаємо Органи Виконавчої влади,
    Поздоровляємо Вас з професійним святом та бажаємо усіляких гараздів. Нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства. Висловлюємо Вам також велику вдячність за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України, адже саме через Вашу діяльність на державній службі ми маємо сучасну незалежну європейську державу.

    Зі святом вас вітає/муз.номер/

    Вед: Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця , високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого регіону і держави. Нехай надійними супутниками Вам стануть розуміння і підтримка всіх територіальних громад.

    Міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

    Для вас співає ......./номер/


    Вед: Працювати в органах державної влади, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - вкрай відповідальна справа, Тому у більшості своїй в Державних органах влади працюють люди відповідальні, знаючі, які керуються пріоритетами законності, прав людини, відкритості.
    Але час минає, бо життя нестримно біжить вперед. На зміну ветеранам приходять нові, сповнені жаги до роботи службовці. Саме від їхньої здатності бути активною, дієздатною та творчою силою залежать перспективи розвитку нашої держави.
    І сьогодні в нас є нагода привітами Ветеранів Державної служби та молоде покоління.

    Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.


    У цей святковий день для вас співає ..../номер/

    Вед: Служи народові як тільки можеш, щиро
    Не ради слави а чи нагород
    Його буття – твого буття зоріння
    Той хто в народ пустив своє коріння
    Яка б не била буря, не впаде.

    Дозвольте ще раз поздоровити вас з вашим професійним святом, побажати вам
    творчого натхнення, життєвої енергії, добра, злагоди, впевненості в завтрашньому дні нашої держави!

    Щастя Вам, міцного здоров’я душевної рівноваги і комфорту, здійснення усіх мрій!

    Дякую за увагу, До нових зустрічей!!!

  4. 2 пользователей поблагодарили DigriSSa за это полезное сообщение:

    jenkat (21.06.2016), lymar55 (18.06.2020)

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru