Страница 11 из 17 ПерваяПервая ... 789101112131415 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 151 по 165 из 243

Тема: Мастер-класс или.. открытое занятие в детском саду

  1. #151
    Новичок
    Регистрация
    06.02.2011
    Сообщений
    3
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Спасибо Поблагодарили 
    1
    Поблагодарил в
    1 Post

    По умолчанию

    Здравствуйте девочки, А кто из вас использует психогимнастику в начале занятия, поделитесь. Я например использую такие:
    Собрались все дети в круг,
    Я твой друг и ты мой друг.
    Крепко за руки возьмёмся
    И друг другу улыбнёмся.
    Я улыбнусь вам, а вы мне, чтобы у нас с вами весь день было хорошее настроение.

    А ещё такую: "Солнечный лучик"
    С неба к нам спустился солнечный лучик, он хочет подарить вам своё тепло. ( передаю лучик рядом стоящему ребёнку и спрашиваю: "Чувствует ли он как тепло согревает его ладошки" и потом передаем дальше по кругу.
    Это очень организует детей и настраивает на занятие

  2. Следующий пользователь сказал cпасибо Ле-ка29242 за это полезное сообщение:

    ксюшенька46 (01.06.2017)

  3. #152
    Мастер Аватар для Наталья Радькова
    Регистрация
    13.10.2009
    Адрес
    Новгородская обл. п. Любытино
    Сообщений
    597
    Поблагодарил Поблагодарил 
    79
    Поблагодарили Поблагодарили 
    7
    Поблагодарил в

    5 сообщениях

    По умолчанию

    Здравствуйте уважаемые воспитатели! Я муз.руководитель и по просьбе моих воспитателей обращаюсь к вам с просьбой. Молодому воспитателю нужно показать мастер-класс по теме " Семья". Помогите пожалуйста!

  4. #153
    Авторитет Аватар для strelka_64
    Регистрация
    05.11.2010
    Адрес
    Астрахань
    Сообщений
    1,547
    Поблагодарил Поблагодарил 
    4,045
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,953
    Поблагодарил в

    467 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Наталья Радькова Посмотреть сообщение
    Молодому воспитателю нужно показать мастер-класс по теме " Семья".
    Посмотрите здесь, может быть что-нибудь и пригодится:
    http://www.pravoslavnoe-obrazovanie....емья.html
    http://www.sdobk.ru/index.php?option...=121&Itemid=91
    http://www.ayalyalakansko.kz/ru/sampo/lesson/38.shtml
    http://www.proshkolu.ru/user/vanshinaolga33/blog/88549/
    http://pedgazeta.ru/viewdoc.php?id=1917
    http://dou21ribka.narod.ru/40.html

  5. #154
    Авторитет Аватар для strelka_64
    Регистрация
    05.11.2010
    Адрес
    Астрахань
    Сообщений
    1,547
    Поблагодарил Поблагодарил 
    4,045
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,953
    Поблагодарил в

    467 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от светуся Посмотреть сообщение
    Очень нужна на итоговое занятие небольшая инсценировка или сказочка по ролям про дружбу для средней группы.
    Может быть, это подойдёт
    http://www.olesya-emelyanova.ru/inde...ej_eremej.html
    А ещё можно обратиться к музрукам, я думаю, они не откажут.
    Последний раз редактировалось strelka_64; 30.03.2011 в 14:25.

  6. #155
    Мастер
    Регистрация
    11.09.2010
    Адрес
    Россия
    Сообщений
    750
    Поблагодарил Поблагодарил 
    85
    Поблагодарили Поблагодарили 
    18
    Поблагодарил в

    10 сообщениях

    По умолчанию

    Девочки помогите найти, может у кого есть интерестное занятие или мастер-класс по пожарной безопасности, приветствуется любой материал, очень надо к конкурсу "Воспитатель года"

  7. #156
    Авторитет Аватар для strelka_64
    Регистрация
    05.11.2010
    Адрес
    Астрахань
    Сообщений
    1,547
    Поблагодарил Поблагодарил 
    4,045
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,953
    Поблагодарил в

    467 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Маришка.П. Посмотреть сообщение
    Девочки помогите найти, может у кого есть интерестное занятие или мастер-класс по пожарной безопасности, приветствуется любой материал,
    Посмотрите здесь, очень много материала
    http://www.ivalex.vistcom.ru/obz.htm
    http://7cnew.ucoz.ru/publ/zanjatie_p...snosti/1-1-0-9
    http://www.tc-sfera.ru/public/index.php?ELEMENT_ID=9655
    http://ds82.ru/doshkolnik/1636-.html
    http://www.kolocolchik.ru/metodiches...a-po-obzh.html
    http://ds24.cuso-edu.ru/life/methodic/112/
    http://www.4stupeni.ru/stady/konspek...opasnosti.html

  8. #157
    Мастер Аватар для Suponina
    Регистрация
    03.01.2010
    Адрес
    Россия.Крым.Ялта.
    Сообщений
    549
    Поблагодарил Поблагодарил 
    73
    Поблагодарили Поблагодарили 
    24
    Поблагодарил в

    17 сообщениях

    По умолчанию

    Девочки, добрый день! Помогите с итоговым занятием по развитию речи +обучение грамоте в старшей группе.Может какой- нибудь сюжет интересный. Буду признательна.

  9. #158
    Местный Аватар для orlova
    Регистрация
    21.09.2009
    Адрес
    ЛНР, Луганск
    Сообщений
    153
    Поблагодарил Поблагодарил 
    195
    Поблагодарили Поблагодарили 
    61
    Поблагодарил в

    10 сообщениях

    По умолчанию

    Девочки, помогите, нужно провести открытое занятие по лепке на тему сказки "Лиса и Журавель". Лепить будем кувшины. Может кто-то проводил что-то подобное? Никак не придумаю приветствие для гостей и игру с лисичкой. Буду благодарна за любую помощь!
    Меня зовут Вика

  10. #159
    Авторитет Аватар для buba_nata
    Регистрация
    26.01.2010
    Адрес
    Иркутская область
    Сообщений
    1,668
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    27
    Поблагодарил в

    23 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от orlova Посмотреть сообщение
    Девочки, помогите, нужно провести открытое занятие по лепке на тему сказки "Лиса и Журавель". Лепить будем кувшины. Может кто-то проводил что-то подобное? Никак не придумаю приветствие для гостей и игру с лисичкой. Буду благодарна за любую помощь!
    Сначала с игрой, можно взять игру под музыку. например "Вот бегут, бегут по кругу все ребята - малыши. Выбирай скорее друга с ним попрыгай, попляши!" Обыграть можно, сказав, что Лисичка хочет с вами поиграть, она будет выбирать себя ребенка и с ним плясать. Можно подобрать на подобие еще игры. Это будет плюс в плане в использования приемов.
    А на счет приветствия для взрослых. Я не знаю, мы их не приветствуем как то особенно, просто обращаем внимания на гостей, здороваемся с ними, допустим так: "Посмотрите какие у нас гости, как они рады нас видеть, как они нам улыбаются. А улыбки их такие теплые, радостные. Давайте тоже подарим им свои улыбки и хорошие настроение, поздороваемся с ними."
    Одно полезное слово, услышав которое становятся спокойными, лучше, чем тысяча речей, составленных из бесполезных слов. Дхаммапада
    заходите в гости http://bubanata.ucoz.ru/

  11. #160
    Пользователь Аватар для Инна Иванова
    Регистрация
    24.04.2010
    Адрес
    Краснодарский край
    Сообщений
    64
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    КОМПЛЕКСНОЕ ИТОГОВОЕ ЗАНЯТИЕ ПО ЭКОЛОГИИ, РАЗВИТИЮ РЕЧИ, РИСОВАНИЮ в средней группе
    Задачи: выявить представления детей о последовательности изменений в природе весной, о группах животных и птиц, о различных средах обитания животных и птиц, о приспособленности их к сезонам; бережном отношении к природе, экологической воспитанности;
    умении составлять рассказ о предмете, отгадывать загадки, классифицировать предметы, называть детенышей животных;
    владении навыками рисования красками.

    Материал: иллюстрации с изображением времен года, муляжи фруктов овощей и даров леса; картинки с изображением диких, домашних животных; запись голосов птиц весной; кртинки с изображением перелетных и зимующих птиц; мяч; кисти, краски салфетки по количеству детей

    Ход занятия

    Воспитатель: Ребята, а какое сейчас время года?
    - Правильно, весна. Посмотрите иллюстрации с изображением времен года, найдите картинку о весне.
    А хотите прогуляться по весеннему лесу?
    Тогда, вперед!

    Ждет нас в гости друг зеленый,
    Ждут березки, липы, клены,
    Травы, птицы и цветы
    Небывалой красоты.
    Сосны, ели до небес,
    Друг зеленый, это…(лес).
    Только кто нам путь укажет,
    Кто дорогу нам подскажет?

    Выходит игрушка-Лесовичок: Здравствуйте, ребята!

    В лес весенний приглашаю.
    Соком вешним угощаю.
    Рад сегодня я гостям,
    Моим маленьким друзьям!

    Но, ребята, для того, чтобы пройти по моему лесу, нужно много чего знать и уметь.
    - У меня корзина, помогите ее разобрать. В корзинку нужно положить дары леса, в кастрюлю – овощи, а в вазу – фрукты.
    Молодцы, ребята!

    А теперь, Илья, возьми, пожалуйста, свой любимый фрукт и расскажи о нем, все, что ты знаешь. А ты Полина, расскажи о каком либо из овощей.

    Лесовичок:
    На опушке лес густой
    Вам откроет двери.
    В тишине здесь
    Встретят вас
    Все лесные звери.

    Воспитатель: Лесовичок, но у тебя здесь не только лесные звери, но и … домашние животные. Давай мы поможем расселить их. Зверей в лес, а домашних животных в дом (картинки с изображением диких и домашних животных, картины леса и дома).
    - Покажите зверей, которые весной просыпаются от спячки.

    Игра с мячом «Животные и их детеныши» (Я называю животного, вы возвращаете мяч, называя его детеныша).

    Лесовичок: А теперь пойдемте дальше.

    Шагаем друг за другом,
    Полем и весенним лугом.
    Воспитатель: Ребята, послушайте, что за звуки слышны в весеннем лесу? (звучат «Звуки леса»)

    - Правильно, это птички поют.
    Лесовичок: Посмотрите, сколько у меня в лесу птиц! Всякие разные. Помогите пожалуйста расселить птиц правильно. Возьмите каждый по птичке и поселите перелетных птиц на юг, а зимующих в наш лес (в одной стороне изображение пальм, в другой – березки, ели).

    Лесовичок: Молодцы, вы ребята! А играть то вы умеете?
    Давайте поиграем, вы будете скворцами.
    Подвижная игра «Скворцы»:

    Как–то раннею весной
    На опушке лесной
    Появилась стая птиц
    Не грачей и не синиц,
    То веселые скворцы
    Цвета черного ночи.

    Разлетелись по опушке
    Скачут быстро скок, да скок.
    Там червяк, а там жучок.

    Скворушки, домой летите,
    Свои домики займите.

    Лесовичок:

    Вы пришли в весенний лес,
    Смотрит солнышко с небес,
    Аккуратно нужно сесть,
    Чтоб цветочки не задеть!

    Посмотрите на картинку и зачеркните на ней то, что может повредить лесу.

    Вы ребята, чудо право!
    Постарались вы на славу!
    Молодцы, не скучно с вами,
    Будете профессорами!

    Воспитатель: Мы прекрасно провели время в весеннем лесу. Спасибо тебе лесовичок, за то, что провел нас по лесу. Мы с ребятами нарисуем для тебя подарки – весенний лес. (Дети рассаживаются за столы и рисуют)

  12. #161
    Пользователь
    Регистрация
    01.03.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    36
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    "Мандрівка по місту Алфавіт"
    http://dnz18.edu.kh.ua/rozklad_urokiv/programi_zanyatj/

    Програми занять - Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №18 комбінованого типу
    Последний раз редактировалось po4emy4ka; 09.05.2011 в 12:06.

  13. #162
    Пользователь
    Регистрация
    01.03.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    36
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    ПОДОРОЖ НА КАЗКОВУ ПЛАНЕТУ
    ( фізкультурна розвага з елементами психогімнастики)
    Мета: розвивати інтерес до фізичних вправ, пам'ять, увагу та уяву; створити емоційний настрій, що сприяє усуненню замкненості та зняттю втоми; набуття навичок концентрації, пластики, координації рухів; вправляти в ходьбі та рівновазі, повзанні, стрибках, бігу «змійкою».
    Обладнання: гімнастичні лави, кеглі, гімнастичні палиці.
    І. Діти стають у коло, а вихователь повідомляє їм про те, що на одній із казкових планет сталося лихо. Там побував злий чарівник. Він зачарував звірів, птахів, дерева, квіти, тож їм усім потрібна до¬помога.
    Ввідна медитація (проводять під спокійну музику). Запропону¬вати дітям знайти своє серце, притуливши обидві руки до грудей, і прислухатися, як воно стукає: «Стук, стук, стук». Потім кожен повинен уявити, що в нього в грудях замість серця шматочок лас¬кавого сонечка. Його яскраве й тепле світло розливається по тілу, по руках, по ногах. Світла так багато, що воно вже не вміщається в нашому тілі.
    Вихователь пропонує дітям послати постраждалій планеті тро¬хи світла й тепла, і, можливо, вона оживе (руки випростати вперед, кисті рук вертикальні).
    Вихователь говорить, що планета почала оживати, оскільки ко¬жен подарував їй трохи тепла й світла. Та щоб перевірити це, треба потрапити до цієї планети.

    ІІ. Ми – астронавти (підготуємось до космічного польоту)
    1. Шикування в колону по одному.
    2. Ходьба звичайна.
    3. Біг з високим підніманням коліна.
    4. Ходьба на носках (руки вгору) в чергуванні з ходьбою на п'ятах (руки за голову).
    5. Ходьба напівприсівши в чергуванні зі звичайною ходьбою.
    6. Перешиковування в дві колони.
    ІІІ. Ми на планеті
    Загальнорозвивальні вправи
    1. «Теплий дощ» (змочив землю, освіжив траву й листя; пограймо
    з дощовими краплями).
    В. п.— основна стійка, руки за спину. 1, 2 — підняти вперед пряму праву (ліву) руку (долонею вгору); 3, 4 — праву (ліву) руку заховати за спину. Виконати 6—8 разів.
    2. «Барвиста веселка» (засяяла різними кольорами, прикрасила
    планету).
    В. п. — ноги на ширині плечей, руки в сторони, кисті долонями вгору. 1 — нахил тулуба праворуч, ліву руку підняти через сторону вгору й опустити долонею на долоню правої руки; 2 — в. п. Те саме вліво. Виконати 6 разів.
    3. «Рослини оживають» (дерева, трава, квіти потягнулися до со¬нечка).
    В. п.— ноги разом, руки вздовж тулуба, голова опущена. 1 — підняти прямі руки перед собою вгору, праву ногу поставити назад на носок, подивитися вгору; 2 — в. п. Те саме лівою ногою. Вико¬нати 8 разів.
    4. «Політ птахів» (красиві казкові птахи то помахом крил зді-ймаються високо в небо, то летять низько над землею).
    В. п.— основна стійка, руки внизу. 1,3— руки в сторони; 2 — сісти; 4 — в. п. Виконати 6—7 разів.
    5. «Звірі прокидаються» (потягуються від довгого сну й струшу¬ють із себе його залишки).
    В. п.— сидячи навприсядки, руки на підлозі. 1 — підвестися на руках та ногах, вигнувши спину; 2, 3 — повиляти «хвостиком» ліворуч та праворуч; 4 — в. п. Вико¬нати 7—8 разів.
    6. «Метелики» (пурхають навколо квітів, сідають на них, п'ють
    нектар, здіймаються й знову летять до іншої квітки).
    В. п.— о. с., руки внизу. 1,3- стрибок (руки вгору, ноги нарізно); 2,4 – в. п . Виконати 6 разів.
    7. «Дихаємо чистим повітрям».
    Виконати 6—8 разів.
    Вихователь. Головною прикрасою казкової планети" є кві¬ти. Діти, давайте уявимо себе трояндами, тюльпанами, ромашка¬ми, що танцюють, кружляють у вальсі.
    Діти вільно рухаються, виконуючи будь-які рухи під музику.
    ІV. «Повертаємось до ракети»
    Далі малюки шикуються в колону по одному.
    Основні рухи (спосіб організації — потоковий).
    1. Повзання по гімнастичній лаві з опорою на долоні й ступні. Виконати 4 рази.
    2. Стрибки через гімнастичні палиці, покладені на відстані 40 см одна від одної (перевірка на спритність). Ви¬конати 4 рази.
    3. Ходьба по гімнастичній лаві, руки в сторони, приставляючи п'яту однієї ноги до носка іншої (пройдемо по вузькому місточ¬ку через швидкий струмок). Виконати 4 рази.
    4. Ходьба й біг «змійкою» між кеглями (пройти й пробігти між колючими кущами, не зачепивши їх). Вико¬нати 4 рази.
    V. «Політ астронавтів»
    Малорухлива гра «Чотири стихії»
    Гравці сидять у колі. Ведучий пояснює правила гри: якщо він скаже слово «земля», усі мають опустити руки вниз; на слово «во¬да» — витягнути руки вперед; на слово «повітря» — підняти ру¬ки вгору; на слово «вогонь» — виконати обертальні рухи руками в променево-зап'ясткових та ліктьових суглобах. Програє той, хто припуститься помилки.
    VІ. «Мерщій додому!»
    Біг у колоні у середньому темпі

  14. #163
    Пользователь
    Регистрация
    01.03.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    36
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Математика «Подорож до планети Див»

    Програмовий зміст: закріпити знання дітей про числа та цифри в межах восьми; перевірити обсяг знань дітей про геометричні фігури та уміння складати з них різноманітні предмети; вправляти в умінні орієнтуватися в просторі; розвивати логічне мислення, уміння швидко знаходити оптимальні варіанти розв'язання задач-жартів; виховувати інтерес до математики, бажання працювати самостійно.
    ХІД ЗАНЯТТЯ
    Звучить музика, помічник вихователя заносить у двері іграшку - саморобку
    - Доброго дня, малята! Мене звуть Інопланетянка! А як називається наша група?
    - Ми — група «Калинонька».
    Калинонькі ми маленькі,
    Гарні й веселенькі.
    Вчимося і граємо,
    Дружними зростаємо!
    - Це дуже добре, що ви дуже дружні. Я прилетіла з планети Див і хотіла запросити вас до себе, але ж дістатися моєї планети можуть тільки розумні й кмітливі діти.
    Дидактична гра «Порахуй звуки й покажи цифрою»
    (5 разів тупнути; 2рази плеснути в долоні, 6 разів стукнути в музичний трикутник, 1 раз зашелестіти папером...)
    Дидактична гра «Рахуй далі»
    (пряма і зворотна лічба від заданого числа —гра з м'ячем).
    Порахуй геометричні фігури. (Діти рахують, відповідь кажуть пошепки вихователю на вухо, а коли вихователь махне рукою, тоді всі разом ви-голошують хором.) Де більше трикутників — у зеленому чи в червоному квадраті?
    — Ну що ж, випробування ви мої пройшли, я чекатиму вас на своїй пла¬неті, а дорогу покаже вам мій магічний кристал. (Вихователь дістає «кристал» зі скриньки Інопланетянки.)
    — До зустрічі на планеті Див.
    — Що ж, малята, одягайте скафандри, сідайте в нашу математичну ра¬кету, а ти, кристале, вказуй шлях!
    Рахують хором: 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3,2,1 — пуск!
    — У нас 1 зупинка. Дивіться: стоїть хатинка, а поряд зайчик плаче.
    — Чому він плаче? З якої зайчик казки? («Коза – дереза»)
    — Здається, я знаю, як Козу-дерезу з хатинки вигнати. Ми їй квіти по-даруємо, у зайчику їх багато у квітнику.
    — У мене 4 айстри, 3 чорнобривці. Яких квітів більше? На скільки! Як зробити, щоб було порівну? Називаючи квіти, діти позначають їх цифрами.
    — Коза відчинила двері і впустила зайчика! Летимо далі — веди, крис¬тале!
    — А зараз 2зупинка — нас зустрічає Колобок. Чому він так швидко біжить і від кого? Як зробити, щоб Лисичка не з'їла Колобка? Як його врятувати?
    (Стати овалом, трикутником, надутися і стати повітряним, стати со¬нечком, круглим камінцем...)
    — А ось і Лисичка!
    Вона каже, що не буде їсти Колобка, якщо ви правильно розв'яжете задачі.
    Тільки будьте уважними і пам'ятайте, що Лисичка дуже хитра!
    1. Настала довгоочікувана зима. Спочатку зацвіла 1 яблуня, а потім 3 сливи. Скільки дерев зацвіло? (Взимку дерева не цвітуть.)
    2.Одного чоловіка запитали, скільки в нього дітей. Відповів він так: у мене 4 сини, а в кожного є рідна сестра. Скільки у нього дітей. (П'ятеро)
    3.Як розділити 5 яблук між 5 дівчатами, щоб одне залишилось у кошику? (Одній дати яблуко разом з кошиком.)
    Лисичка. Розв'язали всі задачі, ну, що ж, відпускаю вашого Ко¬лобка.
    Зупинка «Іграшкове містечко»
    — Хто тут живе? Які іграшки ви бачите? Скільки їх? Порахуйте їх за-по-рядком. Хто стоїть за порядком п'ятим? Який за порядком слон? За якою за порядком іграшкою стоїть лялька?
    — Погляньте, здається, іграшки чомусь сумні? Як ви гадаєте чому?
    (У них домівок немає.)
    Дидактична гра «Збудуємо іграшкове містечко» (з геометричних фігур)
    — Молодці, а зараз трішки пограємо. Якщо я буду говорити правильне твердження, ви будите плескати, піднявши руки вгору, а якщо ні — руки тримайте опущеними.
    1) Сьогодні середа?
    2) На вулиці зима?
    3) 35 менше 1?
    4) Лід гарячий? х
    5) Молоко рідке?
    6) Після ранку настає ніч?
    7) У квадрата 4 сторони?
    8) Поїзд довший за автобус?
    9) Кущик вищий за дерево?
    Чути голос Інопланетянки.
    — Дякую вам, малята, тепер я дійсно переконалася, що ви дружні та ро¬зумні, ви зробили справжнє диво, допомогли всім мешканцям моєї плане¬ти, тому я хочу вас нагородити.
    — Пройдіть п'ять кроків прямо, зверніть ліворуч, пройдіть ще три кро¬ки, зверніть праворуч, подивіться вгору, а тепер вниз.
    Під серветкою лежить велика цукерка з картону, а в ній багато цукерок для дітей.
    — Давайте подякуємо Інопланетянці і будемо повертатися до дитячого садку. До побачення!
    — Веди нас, кристале!
    — Сподобалась вам подорож? Що найбільше запам'яталось? Чого ви навчились?

  15. #164
    Пользователь
    Регистрация
    01.03.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    36
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Математика « Казка про двох жадібних ведмежат»

    Програмовий зміст: закріпити вміння дітей рахувати предмети; порівнювати групи предметів між собою; розкрити склад числа п'яти; удосконалити знання дітей про геометричні фігури, вміння складати їх із паличок; формувати просторові уявлення, вміння орієнтуватися в просторі: прямо, вправо, назад, вниз; розвивати уяву, пам'ять, логічне мислення; виховувати цікавість до казок; виховувати посидючість, увагу на занятті.
    ХІД ЗАНЯТТЯ
    Вихователь
    Сідайте рядком, ладком
    Хай ваші очі загоряються,
    І ваші личка посміхаються,
    Казкові двері відчиняються,
    Чудова казка починається.
    -Жили собі в лісі чудовому з малою ведмедицею двоє маленьких ведмежат. Гарно жили, не сварились. А як посваряться, то швидко й миряться . Один одному допомагали, гратися, бавитись любили. А вчитись не хотіли. Набридло їм якось дома сидіти. І пішли вони світом мандрувати. Ось вони їдуть через ліс, а грибів там росте так багато — і з жовтими шляпками, і з коричневими. А ведмежата зголодніли вже. Тільки хотіли грибочок зірвати, з ялинки білочка — стриб!
    Б і л о ч к а. Це моя галявинка і гриби на ній мої! Зможете порахува¬ти — пригощу грибочком!
    Ведмежата. Ой, лишенько, а ми ж рахувати не вміємо, бо вчитись не хотіли! Що ж робити, як не порахуємо грибочки — казка закінчиться. А може, малят попросимо допомогти? Завдання:
    1) Порахувати гриби з жовтими і коричневими шляпками. Яких грибів біль¬ше? На скільки? Зробити так, щоб їх було порівну.
    2) На галявині 6 грибів з жовтими шляпками. Ми 2 зірвемо. Скільки за¬лишиться?
    3) Я зірву 3 гриби з жовтими шляпками і 4 гриби з коричневими. Скільки всього грибів я зірву?
    Ведмедики. Дякуємо вам, малята, і тобі, білочко.
    — Підійшли ведмежата до маленького озерця, а там стоїть хатинка ма¬ленька, біля хатинки квітник, а в ньому квіти такі красиві і запашні.
    Ведмежата. Давай нарвемо квіточок і мамі подаруємо! А тут зайчик з хатинки:
    — Ні, не дам квіти рвати? Якщо допоможете мені пелюстки повернути, які вітер поздував, тоді подарую вам квіточку. Вам необхідно певну кількість пелюсток до квіточки додати і всі порахувати.
    Ведмежата. Малята, допоможіть, будь ласка!
    Дидактична гра «Склад числа»
    На картках намальована квітка з кількома червоними пелюстка¬ми, в середину якої записана цифра. Слід знайти в розетці стільки синіх пе¬люсток, скільки позначає цифра.
    — Подарував зайчик їм одну квітку.
    Ідуть ведмежата далі, а тут кущ великий і ягід на ньому червоних сила-силенна.
    Ведмедики. Нарвемо ягідок, а мама пиріжків спече.
    Вовчик-братик. Ні, це мій кущик з ягідками. Я пригощу, коли ви¬конаєте мої завдання. Викладіть із сірничків кольорових та ниток мої улюб¬лені геометричні фігури: трикутник, круг, квадрат, овал, прямокутник.
    Ведмежата. А ми не знаємо геометричних фігур.
    — Допоможемо, малята?
    Дидактична гра «Про геометричні фігури розкажи»
    Діти стають у коло, передаючи з рук в руки м'яч зі словами: Ти котись, веселий м'яч, Потихесеньку біжи. Хто тебе зупинить, про круг (овал, трикутник, прямокутник, квадрат) нам розкажи.
    У кого зупиняється м'яч, той стає в коло і розповідає все про певну фігу¬ру, наприклад: квадрат — у нього чотири сторони, які всі рівні, чотири кути, він не вміє котитись і т. ін.
    Дидактична гра «Виклади геометричну фігуру»( з паличок або сирників)
    Ведмежата. Ой як ми зголодніли, але гриби та ягоди їсти не буде¬мо, на нас мама чекає, їй понесемо. Вилітає сорока.
    — Скре-ке-ке, я чула ви зголодніли. Я випадково знайшла велику голо¬вку сиру, але віддам її вам, як завдання виконаєте.
    1. Скільки днів у тижні?
    2. Скільки пір року?
    3. Що буде після зими?
    4. Який день тижня перед середою?
    Ведмедики відповідають.
    Сорока. Беріть головку сиру.
    Ведмежата. Дякуємо, але ж як її поділимо? З'являється лисичка.
    Л и с и ч к а. Це не біда, я вам допоможу.
    Ведмежата. Ні, ми вже знаємо, як ти ділиш, ми краще малят поп¬росимо допомогти.
    Але ж будемо ділити не на двох, а на багатьох, бо-в нас стільки друзів з'явилося після подорожі.
    — Скільки у нас друзів, малята? (Білочка, зайчик, вовк, сорока, лисичка, два ведмедики і мама-ведмедиця. Всього вісім.)
    — Допоможіть поділити нам сир на вісім частин.
    Вихователь. Ось і закінчилась подорож двох ведмежат, тепер вони зовсім не жадібні і пішли до дитячого садку теж навчатися. Вони дякують вам, малята, за допомогу!
    — Яке завдання вам найбільше сподобалось виконувати? Що ви не змог¬ли зробити?

  16. #165
    Авторитет Аватар для leonora_
    Регистрация
    09.03.2010
    Адрес
    Украина, Полтавская обл.
    Сообщений
    5,544
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,032
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,805
    Поблагодарил в

    614 сообщениях
    [img]http://*********su/5517880.gif[/img]

    Друг – это не тот, кто вытащит тебя из беды, а тот, кто не даст тебе в неё попасть! http://www.youtube.com/watch?v=QWa9q9Lw1qg
    ІКТ в проведенні свят та розваг в ДНЗ https://www.youtube.com/watch?v=Jd4lpOzKKRU
    Сайт нашего детского сада http://trudolub-sad.ucoz.ua/
    Мой блог http://kulchenko-lena.blogspot.com
    Email: lena2770@bk.ru
    lenakulchenko2770@gmail.com

Страница 11 из 17 ПерваяПервая ... 789101112131415 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru