Показано с 1 по 9 из 9

Тема: Посвящение в танцоры.

  1. #1
    Мастер Аватар для Aluetta
    Регистрация
    03.11.2009
    Адрес
    Московская область
    Сообщений
    535
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Спасибо Поблагодарили 
    1
    Поблагодарил в
    1 Post

    По умолчанию Посвящение в танцоры.

    Здравствуйте! Помогите!!! Срочно нужно посвятить детей в танцоры. Нужен сценарий и клятва Терпсихоре! Нигде не можем найти:frown:...

  2. #2
    Мастер Аватар для Elia
    Регистрация
    25.02.2009
    Адрес
    Беларусь, г.Белоозерск
    Сообщений
    579
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Спасибо Поблагодарили 
    1
    Поблагодарил в
    1 Post

    По умолчанию

    Нашла вот такой сценарий,как раз для детей 1 года обучения с посвящением:
    Ход занятия

    I. Организационная часть.
    Под аккомпанемент фортепиано (классическая музыка) в класс входят ученики (первого года обучения), делают приветственный поклон в красивой классической комбинации.
    Перекличка учеников.
    Ознакомление с планом работы на уроке.
    Проверка домашнего задания.

    II. Подготовительная часть:

    а) теоретическая часть.

    Учитель: Рассказ на тему: «Танец – полет души».

    Вопрос детям: – Какие эмоции можно передать языком тела и души, то есть танцем?

    Дети с удовольствием покажут эмоции радости и грусти, гнева, любви...

    Учитель: Рассказ о том, что танец – это здоровье для души и тела, что есть даже такие методы воздействия на здоровье человека, как танцетерапия, то есть лечение танцем, музыкотерапия – лечение музыкой. Эстетотерапия – лечение красотой.

    б) практическая часть.
    Разминка по кругу (ходы с носочка, с подниманием ног, на пяточках, прыжки, галоп, ножнички, упражнение для рук и головы и т.д.)
    Восстановление дыхания с элементами классического танца.

    III. Основная часть:

    Экзерсис возле станка.
    Разогрев корпуса лицом к станку. Перед исполнением каждого движения, ведется опрос учащихся по терминологии классического танца. Начинается с вопроса: «На каком языке звучит терминология классического танца?»
    Исполнение Releve (релеве).
    Исполнение Demi Plie (деми плие).
    Исполнение Battments tendus (батман тандю).
    Исполнение Battments tendus jete (батман тандю жете).
    Положение сюрлекудепье en degors u en dedan (ан деор и ан дедан).
    Исполнение упражнения Demi rond (деми ронд).

    Все движения исполняются лицом к станку.

    Переход на середину зала (классическая комбинация для повторения позиций рук и ног).
    8 точек зала.
    Прыжки Soute (come) по I-II позициям, по специальной очередности для развития музыкального слуха.
    Танцевальная комбинация для рук, головы и корпуса.

    IV. Заключительная часть.

    Самостоятельная работа.

    Игра: «Магазин живых игрушек».

    Каждый ребенок придумывает, какой игрушкой он будет и демонстрирует этот образ, дети могут помогать и подсказывать друг другу.

    После показа и обсуждения образов неожиданно для всех под звуки классической музыки, танцуя входит девушка 16-ти лет в белом платье – это Терпсихора (богиня танца), со своими учениками (дети 3-го класса: мальчики одеты в брючные костюмы, а девочки в красивые белые платья).

    - Здравствуйте все в этом зале чудесном!
    Я вижу здесь дети танцуют красиво!
    Я Терпсихора, я танца Богиня,
    узнали меня?

    Дети: Да!

    - Я к Вам не случайно пришла на занятие,
    Я Вас в танцоры хочу посвящать...
    Хотите ли Вы посвятить себя танцу?

    Дети: Да!

    Терпсихора открывает сверток-грамоту и начинает читать:

    - Обещайте занятия не пропускать!

    Дети: Обещаем!

    - Внимательно слушать учителя, помогать всегда друг другу!?

    Дети: Обещаем!

    - И в форме себя танцевальной держать. И так танцевать, чтобы бы всех удивлять?

    Дети: Обещаем!

    - Желаю расти Вам на радость для всех и знаю,
    Что ждет Вас огромный успех!!!

    Ученики Терпсихоры дарят детям памятные медали.

    А Терпсихора говорит: «Примите, теперь Вы танцоры и дети самой Терпсихоры. Присядьте на стулья, мои дорогие! Пускай закружит нежный вальс на этом празднике для Вас!!! До встречи...»

    Делает взмах белым платком. Ученики, которые пришли с Терпсихорой танцуют вальс, а Терпсихора уходит.

    После танца все приглашаются на праздничное чаепитие, где звучит чудесная музыка, много улыбок и воздушных шаров.
    наш сайт - http://vk.com/club50144611

  3. #3
    Мастер Аватар для Aluetta
    Регистрация
    03.11.2009
    Адрес
    Московская область
    Сообщений
    535
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Спасибо Поблагодарили 
    1
    Поблагодарил в
    1 Post

    По умолчанию

    Спасибо! как раз то что надо! а то мы нашли один единственный сценарий, прикрепленный к аттестационной работе, но и там не было клятвы,так что Вы нас очень выручили.

  4. #4
    Пользователь
    Регистрация
    11.01.2010
    Адрес
    г. Киров
    Сообщений
    40
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Здравствуйте, все. У меня есть вот такая клятва. Если кому пригодится, буду рада.

    Клятва танцора

    Я, неуч из неучей, не выворотный, горбатый с трудом отличающий правую ногу от левой, левую руку от правой. Вступая в ряды танцоров, торжественно клянусь:


    1. Обещаю быть преданным искусству танца.

    2. He жалеть своих сил, для совершенствования
    мастерства.

    3. Сиять на сцене, как солнце на небосклоне.
    4. Протереть до дыр 100 пар обуви
    5. Не есть пирожного, тортов, пряников, конфет,
    шоколада без повода. А так же, чипсов, сухариков не есть совсем
    6. Радовать своими успехами руководителя
    7.Любить и уважать своих партнеров по коллективу
    8. Во время уроков держать свой язык за зубами.
    9. Всегда и везде хранить честь своего Родного коллектива и родного Дома культуры «Рапсодия»
    КЛЯНУСЬ!
    КЛЯНУСЬ!
    КЛЯНУСЬ!

  5. #5
    Местный
    Регистрация
    09.12.2009
    Адрес
    Вологодская область.г.Бабаево
    Сообщений
    280
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    У на правда нет отдельно посвящения в танцоры,есть посвящение в первоклассники.Полностью сценарий не буду писать-нет его у меня, а один момент расскажу. Посвящает в первоклассники Аполон, к которому все присутствующиедолго добираются.Ну и перед клятвой (для смеха) Апполон со своими музами обходят первоклассников и окропляют их святой водой: слезами и потом выпускников.

  6. #6
    Местный Аватар для leyno
    Регистрация
    30.06.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    159
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    21
    Поблагодарил в

    5 сообщениях

    По умолчанию

    Основу для сценария я брала с нашего форума, но он очень изменился ( благодаря новым героям) и переведен на укр.язык.



    СВЯТО В КРАЇНІ ТАНЦЛАНДІЇ!

    Сцена оформлена, як квіткова галявина: зелень, квіти. Біля лаштунків з двох сторін - лавки, поряд з ними стоять лійка, відро, кошик. На одній лавці спить Пірует, на іншій - Шене. Звучить вальс Шопена, на сцену виходять дівчата в білих сукнях, із трояндами в руках, танцюють.
    Після танцю всі дівчатка віддають квіти однієї танцівниці, і та, бачачи, що Пірует і Шене сплять, обережно кладе квіти в кошик і тікає разом з іншими танцівницями.
    Світло стає яскравішим. Пірует прокидається, потягується, підбігає до Шене.

    Батман: Шене, вставай! Діти вже зібралися! Та й Терпсихора скоро приїде ...Вона покровителька Танцю і усіх танцюристів. Прокидайся ти нарешті!

    Шене (насилу прокидається): БАТМАНЧИКУ, мені такий чудовий сон приснився!

    БАТМАН (нервуючи): Який ще сон?

    Шене: Ніби на нашу Квіткову галявину прилетіли Феї у білих сукнях. Ах! Як вони танцювали! .. А в руках у них були красиві квіти. Здається, рожеві троянди.

    БАТМАН: Годі говорити про сон. Ти забула, що сьогодні тут буде велике свято?!

    Шене: Ні, не забула. Ми ж з тобою вчора готували галявину. Втомилися, навіть заснули прямо тут.

    БАТМАН: Я приберу інвентар (бере лійку і відро, несе їх і повертається).

    Шене: Діти, Доброго дня! Ви приїхали в нашу країну Танцландію на свято?
    БАТМАН: Мене звуть БАТМАН, я - доглядач квіткової поляни,а це - Шене, моя сестричка. Дуже раді всіх бачити.
    У нас майже все готово для свята..

    БАТМАН: Шене, ти не знаєш, звідки тут кошик з квітами?

    Шене (підходить ближче до брата): Не знаю. Вчора кошик був порожнім ... О! Точно такі троянди я бачила в руках у танцюючих Фей.

    БАТМАН: Стривай-но! На пелюстках троянд щось написано. (Читає) 'Дорогі мої Батман і Шене, я трохи затримаюсь. Якщо діти вже зібралися, пограйте з ними, будь ласка, до мого приїзду. З любов'ю Терпсихора ".

    Шене: Здається, то був не сон ...

    Батман (ствердно киває головою): А у білих сукнях - не Феї, а посланниці Терпсихори - маленькі музи.

    Шене: Батманчик, як же ми будемо розважати дітей?

    Батман: Що-небудь придумаємо ... (Виходить на авансцену).

    Ви любите відгадувати загадки?

    Шене (після того, як діти дадуть відповідь): Загадаємо вам загадки, але вони будуть не звичайними, а музичними ! (Пропонують відгадати загадки поділивши дітей на 2 команди).

    Під час відгадування загадок з-за лаштунків висовуються Росхляба і Короткоший, починають пускати паперові літачки, кидати на сцену різні прутики, зім'яті газети (роблять вони це на задньому плані, тому Батман і Шене не бачать їх).

    Шене (відчувши недобре, обертається і з жахом вимовляє): Ой! Що сталося з нашою галявиною?

    Батман (оглядається): А-а-а ... Я здогадуюся. (Підходить до кулісам). Ну-ка виходите, розбійнички! (Ті виходять на сцену). Росхляба, Короткоший! Ви знову заважати нам будете?

    РОСХЛЯБА: Ну, це ... ми ж думали, що свято вже в розпалі, і що нас знову не покликали!

    КОРОТКОШИЙ: А нам же хочеться! Ось ми і вирішили про себе нагадати.

    Шене: Таким-то чином?! Ми чекаємо Терпсихору. Вона ось-ось з'явиться.

    Батман : Але після такого..... з такою поведінкою....., я навіть і не знаю ...

    Батман не встигає договорити. Звучить музика. З'являється Терпсихора. Розбійники, трохи перелякані, сідають на лаву.

    Терпсіхора (не помічаючи розбійників): Добрий день, мої любі друзі! Вибачте мене за запізнення. Справа в тому, що я розшукувала Расхлябу і Короткошия, хотіла в цей раз офіційно запросити їх на наше свято. Але їх ніде немає.

    Батман: Та тут вони, тут! Ось помилуйтеся.

    Терпсихора: Так це ж добре! (Звертається до розбійникам) Ви прийшли з добрими намірами?

    РАСХЛЯБА: Так! Повірте нам!

    КОРОТКОШЕЙ: Ми навіть виростили величезну квітку спеціально для свята.

    Терпсихора: Це добра справа. А де ж вона?

    КОРОТКОШЕЙ: Расхляба, ти принеси квітку, а я поки приберу тут сміття.

    Терпсихора: Я вас не впізнаю! Молодці, розбійнички!

    РАСХЛЯБА (виносить квітку): Ось - дивіться!

    Батман і Шене: Дуже гарна квітка!

    Терпсихора: Яка красива! А хочете, я зроблю її чарівною?

    Розбійника: Хочемо!

    Терпсихора: Хвилиночку! .. Сюрлей, Сюрлей, ку де п'є. Пурле, пурле, пур ле п'є!Гран батман, шанжман де п`є , Пті батман, батман фрапе! Готово!

    Батман: Але квіточка залишилася колишньою!

    Розбійники: Начебто нічого і не змінилося...

    Терпсихора: Це тільки на перший погляд. А, насправді, кожен пелюсток цієї квітки подарує нам незвичайного гостя.
    КОРОТКОШИЙ: А що це ви говорили на якійсь неіснуючій мові?

    ТЕРПСИХОРА: Ця мова успішно існує вже друге тисячоліття! Слід сказати, що танцювальна мова універсальна: танцюрист з Німеччини зрозуміє свого колегу з Бразилії, а японська балерина — американську. Так як у музиці застосовується італійська термінологія...

    ( В цей момент) БАТМАН: Форте, Мецо форте!Стакатто!

    ТЕРПСИХОРА:а в медицині латинь...
    ШЕНЕ: Сі віс амарі, ама!. Якщо ти хочеш бути коханим- треба кохати інших!
    ТЕРПСИХОРА (Продовжує далі): Так в балеті всі терміни — французькі. Зрозумів, Короткоший?
    Ну що ж- оголошую свято танцю відкритим! І першими на цю галявинку вийдуть наші гості з далекої Африки! ( Танець дикунів з бананами)

    Після танцю на сцені з`являється Пан Баллон.( Із-за куліси стрибками)
    Короткоший: Нічого собі КОНИК-СТРИБУНЕЦЬ!
    Росхляба : А ви хто такий будете?
    ПАН БАЛЛОН: Попрошу мене не ображати! Я ПАН БАЛЛОН.Єфектний, легкий, стрімкий. Я француз ! Якщо хочете мене порівнювати з чимось, то краще з повітряною кулею або м'ячем. Я маю здатність еластично, подібно до м'яча, відштовхуватися від підлоги перед високими стрибками, а також умію і допомагаю під час стрибка зависати в повітрі, зберігаючи позу.

    РАСХЛЯБА (зіскакує з місця ): Ох, як гарно! Мені аж хочеться перетворитися на метелика і пурхати серед квітів.
    ПАН БАЛЛОН: Я навіть можу сказати як тебе звуть ( показує рукою на Росхлябу)- РОС_ХЛЯ_ БА!
    РОСХЛЯБА: А як ви здогадалися?
    ПАН БАЛЛОН: Побачивши твої стрибки, зовсім не важко здогадатися...

    КОРОТКОШЕЙ: Ну тоді ти будеш літати, а я - стрибати, тому що стану коником (мрійливо), ми з тобою зробимо танець 'Коник і метелик'.

    РАСХЛЯБА: Гарна ідея! А ти знаєш, як танці придумуються?

    КОРОТКОШЕЙ: Ні. Давай запитаємо у Терпсихори ... ( Йдуть зі сцени)

    ПАН БАЛЛОН : ( бере у руки квітку і задумливо) Подивимося на квітку. Хто ж буде наступним гостем?.

    Виконується східний танець. (Короткоший і Росхляба вкінці танцю виходять і приєднуються до танцю)

    КОРОТКОШЕЙ: Я в захваті! Як танцювали, а!

    РАСХЛЯБА: А ми разом з ними раз, два, три чотири...
    Виходить МАДАМ СИНХРОННІСТЬ
    Мадам Синхронність:І зовсім не разом з ними, а врізнобій!..і не раз, два, три,чотири...
    КОРОТКОШИЙ: А Ви ,дамочко, хто така будете?
    РОСХЛЯБА: І чому врізнобій?
    М.СИНХРОННІСТЬ: Я МАДАМ СИХРОННІСТЬ! Відповідаю за повний порядок, чіткість, злагодженість при виконанні танцювальних рухів.Без мене може початися хаос і повне безладдя! Подивіться, що станеться з танцівниками у танці якщо я зникну!
    (Дівчата ще раз виконують рухи зі східного танцю, але нічого не виходить)
    М.Синхронність: Дітки, а вам сподобався такий танець ?
    (Діти відповідають)
    Короткоший: Та я бачу,що без Вас ніяк не можна нам обійтися в ТАНЦЛАНДІЇ.
    РОСХЛЯБА: Ми ж не знали нічого про Вас до цього часу. І тільки тепер зрозуміли чому Терпсихора весь час нас сварила за якусь там СИНХРОННІСТЬ...
    КОРОТКОШИЙ: А Ви ось яка симпатична, чітка і зрозуміла...
    М.Синхронність:Приємно, коли тебе розуміють і люблять.Псля знайомства зі мною ваші танці стануть кращими. Будуть питання –запрошуйте. Па-па!
    РОСХЛЯБА: У мене вже ноги болять.На сході сідають ось так (сідає по-турецьки). Сідай поруч!
    Заходить Терпсихора.
    Терпсіхора (звертаючись до розбійників, що сидять на підлозі): Спини-то підтягніть!

    Терпсихора: Друзі, ви робите успіхи! Навіть ніяково вас тепер називати Расхлябою і ...Короткошиєм. Я оголошую наступний номер (дивиться на квітку). У нашу Танцландію приїхали гості з Кукляндіі. Зустрічаємо їх оплесками.
    Виконується танець ляльок.

    З`являється Апломб.
    Короткоший: Добродію, а Ви хто такий будете?
    Апломб: Я той, хто допомагав дівчаткам у цьому танці виконувати рухи.
    РОСХЛЯБА: Допомагали?! .. Та я на власні очі бачив, що під час танцю Вас на сцені не було! Правда ж діти ми його не бачили? ( Діти відповідають)
    АПЛОМБ: Спокійно, зараз я все вам доведу (докажу).Мені потрібно 4-ро учасників.Зараз я виберу, зачекайте.
    (Пояснює правила. Гра на рівновагу)
    АПЛОМБ:Так, ось, дозвольте нарешті представитись- Я АПЛОМБ! Той,- без кого не має рівноваги, той,-хто допомагає вам втриматися і не впасти під час виконання будь якого руху.
    КОРОТКОШИЙ: Так це Ви, мені допомагаєте стрибати на одній нозі і не падати?
    АПЛОМБ: Так, це моя робота, допомагати вам тримати рівновагу!
    РОСХЛЯБА:Ану, допоможіть мені, будь ласка... ( пробує зробити «Ласточку»)
    АПЛОМБ: Залюбки!
    РОСХЛЯБА: Класно! Тепер я можу так стояти і не падати. Оце круто!...
    КОРОТКОШИЙ: Так добре, що ми з Вами познайомилися і потоваришували.
    АПЛОМБ: Мені теж дуже приємно.Не забувайте про мене і згадуйте кожен раз, якщо потрібна буде рівновага.Завжди до ваших послуг.Тепер дозвольте відкланятися- на мене чекають інші діти.
    РОСХЛЯБА:Дякуємо.До зустрічі.
    Короткоший:Щось я не розумію: свято проходить на Квітковій галявині, а про квіти зовсім забули!

    РАСХЛЯБА: Це можна поправити. Давайте у дітей запитаємо: в яких казках йдеться про квіти? (Діти відповідають: 'Аленький цветочек', 'Дванадцять місяців "тощо) Расхляба в цей час ходить і щось болісно згадує.

    КОРОТКОШЕЙ: Расхляба, що з тобою?

    РАСХЛЯБА: Не можу згадати назву казки ... Де дівчинка з квіточки з'являється.

    ДІТИ: 'Дюймовочка'!

    РАСХЛЯБА: Точно! Цікаво,а чи можна придумати танець такий - Дюй-мо-воч-ка?

    Терпсихора: Звичайно!І не тільки про Дюймовочку, але й про Білосніжку і 7-ро гномів . Отже зараз ми побачимо танцювальну композицію з такою назвою. Зустрічайте: «Білосніжка та семеро гномів»

    Терпсихора: Дуже добре танцювали! . А ще до нас на свято завітав Клоун.. Зустрічайте!

    Клоун я, такой забавный,
    Я веселый, добрый, славный!
    Всех детишек рассмешу
    И больших растормошу!
    Зарядка с клоуном!

    Приглашаю вас, ребятки
    На веселую зарядку!
    Позже будем мы плясать,
    Пора зарядку начинать!

    Эй, ребята, руки шире,
    Все присели, три-четыре.
    А теперь все дружно встали,
    И плечами покачали
    ,
    Шаг всем вправо,Шаг всем влево,
    Реверанс,как королевы

    А теперь все дружно вместе
    Мы попрыгаем на месте,
    А руками вверх и вниз,
    Всем похлопаем на бис.
    (аплодисменты)

    А потом чихните дружно!
    Апчхи!(апчхи!)
    А теперь смеяться нужно!
    Хи-хи-хи
    (хи-хи-хи!)

    А теперь на плечи руки,
    Чтобы ни тоски, ни скуки,
    Ногу правую вперед,
    А потом наоборот!

    Дружно вместе все присели,
    Покрутились, встали, сели,
    Словно мы на карусели!

    А сейчас команду слушай:
    Ухватить себя за уши,
    И наружу языки,
    И пошире локотки!

    Что осталось? Дружно вместе
    Нам попрыгать всем на месте!

    Будет правильным решенье
    Показать всем настроенье
    Как дела,- спрошу у вас
    Вы кричите ,- Высший класс!
    (высший класс!)

    Руки-ноги не свело? Покажите пальцы- Во!


    РАСХЛЯБА: Клоун, як він ногу так високо підіймав, і як вона у нього не відстебнулась?

    КОРОТКОШЕЙ: Ти краще спитай, як він на це ... шнур сідають (пробує сісти на шпагат)?

    Росхляба:: Щоб так зробити, потрібно серйозно танцями займатися.

    Росхляба: (багатозначно): А-а-а!
    ( в цей час з`являються Шене та Батман і допомагають Клоуну роздягнутися)
    МІСТЕР РИТМ: Ой, не дарма мене просила Терпсихора перевдягнутися і перевірити усіх новачків на почуття ритму. Зрозумів я, малята, що потрібно і мені з вами краще познайомитись.Я МІСТЕР РИТМ, і від мене залежать танці, пісні та музика. Я можу робити їх , помірними, швидкими або повільними.
    Терпсихора: За допомогою чарівної квітки ми змогли познайомитися з нашими поважними жителями ТАНЦЛАНДІЇ. Сподіваюся, тепер дівчатка та хлопчики ви на все життя потоваришуєте з цими шановними і незвичайними особами.Не забувайте звертатися до них по допомогу. Росхлябі та Короткошию стало корисним це знайомство і скоро потрібно буде вам підібрати зовсім інші імена.Пропоную переіменувати вас на Підтянутого та Стрункого. Прошу всіх Новачків встати.




    Батман : Приходьте дружно і сміливо,
    Малеча, у гурток до нас.
    Життя цікаве та щасливе.
    Розпочинається для вас!
    Шене: Тож давайте разом з вами
    помандруєм казками.
    Та героям скажем враз
    Завітать скоріш до нас!
    РИТМ : Перше правило – ХОТІТИ!
    Вам навчитись танцювать.
    Обіцяєте нам, друзі, клятв оцих не забувать?
    Новачки: Обіцяємо!
    БАЛЛОН: Друге правило – трудитись,
    Лінощі всі проганять!
    Цілий день стрибать по хаті
    Усі рухи повторять.
    Новачки: Обіцяємо !
    МАДАМ СИНХРОННІСТЬ: Бути чесним і правдивим –
    Третє правило у нас.
    І занять не пропускати
    Кожен тиждень, кожен раз.
    Новачки: Обіцяємо!
    АПЛОМБ: Бути другом незрадливим,
    Клас - за тебе, ти – за клас.
    Не підводити накого
    Ані вчителя, ні нас!
    Новачки: Обіцяємо!
    РИТМ : Мудре правило четеверте:
    Знай і друзям розкажи,
    Наполегливо й уперто
    Економ і бережи.
    Юбку, блузку, шорти, плаття, чешки, фартух- кожну річ
    Всі предмети- атрибути, меблі, штори, реквізит!
    Новачки: Обіцяємо!.
    МАДАМ СИНХРОННІСТЬ:Все підшити, перегладить і попрати не забудь
    Щоб на виступі чистеньким і охайним завжди буть!
    Новачки: Обіцяємо!
    ТЕРПСИХОРА: П”яте правило: Багато можна всього обіцять...
    Перш за все це будь ЛЮДИНОЙ
    Про це треба пам`ятать!
    Новачки: Обіцяємо!
    Терпсихора: Сідайте.Відтепер, ви є повноправними учасниками танцювального колективу ............. Любіть танцювальне мистецтво, докладайте зусиль, не лінуйтеся,і завжди пам`ятайте про Мадам Синхронність, Містера Ритм, Добродіїв Баллона та Апломба, що з радістю приходитимуть до вас на поміч. Успіхів та до наступних зустрічей!

  7. #7
    Пользователь
    Регистрация
    11.08.2010
    Сообщений
    47
    Поблагодарил Поблагодарил 
    4
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от leyno Посмотреть сообщение
    Зарядка с клоуном!
    Мне понравилась зарядка, её можно успешно применять на занятиях, и для свободного творчества детей, будет интересно!

  8. #8
    Мастер Аватар для ailin
    Регистрация
    06.11.2009
    Адрес
    москва
    Сообщений
    541
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    3
    Поблагодарил в

    3 сообщениях

  9. #9
    Пользователь Аватар для Видео
    Регистрация
    22.01.2010
    Адрес
    Приморский край
    Сообщений
    61
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Спасибо Поблагодарили 
    1
    Поблагодарил в
    1 Post

    По умолчанию

    http://vkontakte.ru/video130433292_161194422 "Новосибирское Хореографическое училище. Посвящение в БАЛЕТ."
    Последний раз редактировалось Видео; 18.12.2011 в 20:30.

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru