Страница 5 из 16 ПерваяПервая 12345678915 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 61 по 75 из 236

Тема: Інсценівка для дітей, розваги.

  1. #61
    Авторитет Аватар для ОЙКОВ
    Регистрация
    16.11.2009
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    3,609
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,554
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,666
    Поблагодарил в

    469 сообщениях

    По умолчанию

    В гостях у малюків улюблені казкові герої
    Розвага
    Мета. Спонукати дітей до активності й самостійності під час виконання ігрових дій, підтримувати пози*тивно-емоційний стан у руховій діяльності. Удосконалювати вміння дітей імітувати рухи тварин. Виховувати доб*розичливе ставлення один до одного, інтерес до спільних дій, спонукати гратися охоче, з утіхою.
    Обладнання. Бутафорська книжка «Збірка казок», мас*ки курчат, кота; колосок, квітка, яйце, печиво (або цукер*ки) — 4 шт.; 4 стільчики, кошик з яблуками, 4 куби, 2 м'ячі, а також печиво і яблука (ласощі), щоб пригостити дітей.
    Хід розваги
    У залі на видному місці стоїть книжка. Діти сидять, лу*нає музика, з-за книжки виходить Курочка (дорослий, у косинці, з червоним гребінцем, сарафані і крилами — фізінструктор).
    Курочка.
    Ко-ко-ко, ко-ко-ко,
    Слухайте уважненько.
    Я прийшла до вас із казки.
    Як почну — ви пригадайте.
    Жили собі дід і баба, і була в них...
    Діти. Курочка Ряба.
    Курочка. Так, це я. А казка так і називається «Курочка Ряба».
    Дід вже не плаче,
    І баба не плаче,
    Бо я їх однієї чудової гри навчила.
    Хочете, і вас навчу? А щоб було як у казці, одягніть на*головники курчаток. (Діти одягають шапочки).
    Ціп, ціп, ціп, мої курчата,
    Ціп, ціп, ціп, мої пташата.
    Ви жовтесенькі клубочки,
    Ви мої майбутні квочки,
    Поспішайте, не баріться,
    Трішечки повеселіться.
    — Гра називається «Біжіть до мене».
    Курочка.
    Ой ти, півнику горластий,
    Співай дзвінко в ранній час,
    Бо жовтесеньким курчаткам
    Погуляти уже час. (На ці слова діти ходять. На сигнал «Ку-ку-рі-ку» діти бігають).
    Курочка.
    Всі до мене поспішайте,
    Маму квочку обнімайте. (Діти біжать до Курки).
    Курочка. Що в мене у руках?
    (За спиною тримає 3 предмети: колосок, квітку, яйце. Пі*днімає догори один предмет, показує дітям. Діти називають.
    Гра повторюється 2-3 рази. Курочка перебігає кожного разу у інше місце).
    Курочка.
    Ціп, ціп, ціп, мої курчатка, Ціп, ціп, ціп, мої пташатка, Ви, жовтенькі, не баріться, Будем далі веселиться.
    (Проводиться гра «Курочка і курчата». Лічилкою вибрати кота, кіт «спить на лаві»).
    Пішла курочка гуляти,
    Діткам їжу пошукати.
    З нею дитинчатка,
    Жовтенькі курчатка. (Ходьба, «руки-крила» біля плечей, долоні паралельні підлозі, перевалюючись з боку на бік).
    Ко-ко-ко, ко-ко-ко,
    Не ходіть далеко. Пальчиками-дзьобиками» діти стукають по підлозі, присівши).
    Землю розгрібайте,
    Зернятка шукайте. (Діти долонями імітують «розгрібання»).
    А в дворі біля воріт
    Спав на лаві кіт-воркіт,
    Очі витріщив, сказав: «Няв»,
    Доганять курчаток став. (Кіт наздоганяє курчаток. Гра проводиться 2-3 рази. Ку*рочка підводить дітей до книжки).
    — А зараз до вас завітає ще один казковий герой. Послухайте і відгадайте загадку.
    По полю та лісу гасає,
    Овечок хапає
    Та всіх лякає.
    Або:
    Розбійник він сірий,
    Нема йому віри.
    Причаївся за кущами й змовк.
    Хто ж це, діти? Вовк! (За книжкою грубий голос покашлює, постогнує, починає вити).
    Курочка. Що за голос, що за крик? (З'являється Вовк (дорослий у костюмі вовка — вихова*тель).
    Вовк. Ось де ви, малята-курчата! Не чекали? Я — вовк. Я в багатьох казках побував. А ви які казки про вовка знаєте?
    (Діти називають казки).
    Вовк. Ніхто мене не любить, звідусіль проганяють, кру*гом ображають.
    Курочка. Щоб тебе любили, слід любити і поважати інших, навіть менших за себе. Це золоте правило знають і дорослі, і діти. Запам'ятай і ти, Вовче.
    Вовк. Добре, згоден. А я знаю багато ігор! Та вони складні, що ви можете і не впоратися.
    Курочка. Тут зібралися спритні, швидкі, дружні, завзяті і розумні діти. Пропонуй, Вовче, свої складні ігри.
    Вовк. Ось є така гра «Курчата і вовк».
    Курчата по лісу ходять, бігають стрибають.
    (Діти виконують дії).
    За дерева і кущики заглядають
    (Руки «козирком» над очима, дивляться чи не йде Вовк).
    Ви, курчата, не зівайте,
    Сірий Вовк біжить, втікайте! (Діти тікають від Вовка, а він їх намагається зловити. Гра проводиться 2-3 рази).
    Вовк. Не розумію, як це у вас вийшло. От спритні ма*люки!
    Гра-аукціон «Нагодуй курчат».
    Для гри необхідно вибрати 3-4 пари. У парі одна дитина із зав'язаними очима буде годувати печивом (чи цукер*ками) іншу дитину, яка сидить на стільчику.
    Лунає пісенька з кінофільму «Червона Шапочка». Дівчинка старшої групи у відповідному костюмі заходить до залу і виконує танець-імпровізацію.
    Червона Шапочка. Добрий день, мої любі. Я — Черво*на Шапочка. Я йду до бабусі, несу їй яблучка.
    (Вовк підкрадається і перевертає кошик з яблуками).
    Червона Шапочка (звертаючись до вовка). Ах ти нехоро*ший, неповороткий.
    (Звертається до дітей). Діти, допоможіть мені яблука зібрати.
    Гра «Хто більше збере яблук із зав'язаними очима».
    Червона Шапочка. Мені у вас сподобалося, я ще трішки з вами пограюся.
    Вовк. Давайте пограємо разом! Нам треба розділитися на дві команд. (Можна розділитися на хлопчиків і дівча*ток). Тільки гравців у свою команду я вибираю сам.
    (Вовк широко розставляє ноги, діти підлізають під нога*ми, а Вовк відбирає гравців у свою команду (хлопчиків).
    Вовк. На команди я вас поділив. Давайте назвемо їх. Команда хлопчиків — «Сірі вовки», а команда дівчаток — «Курочки-чубарочки» (4 хлопчики та 4 дівчинки).
    Естафета з м'ячами.
    Спочатку рухи показують Вовк і Курочка. За сигналом перші гравці обох команд оббігають куби, які стоять на відстані 2—2,5 м від ведучих, з м'ячем у руках і поверта*ються до своєї команди. М'яч передають наступному гравцеві. А самі стають у кінець своєї команди. Виграє та команда, у якої всі гравці швидше впораються із цим зав*данням.
    Дітям допомагають Вовк і Курочка.
    Курочка. А зараз гра «Знайди свого улюбленого героя». Підійдіть до тих героїв казки, з яким хочете погратись. Діти створюють 3 кола:
    1коло — навколо Курочки Ряби;
    2коло — навколо Вовка;
    3коло — навколо Червоної Шапочки.
    Коли лунає музика — діти ходять, танцюють. По закінченні музики біжать і утворюють кола навколо сво*го казкового героя. Гра повторюється 2-3 рази. Герої ка*зок пригощають дітей печивом, яблуками.
    Червона Шапочка. Мені вже треба поспішати. Бабуся на мене чекає. До «Збірки казок» ми під'їдемо «поїздом».
    (Вовк створює свій «поїзд», Червона Шапочка — свій. Діти кладуть руки на плечі товариша спереду).
    Наш поїзд рушає,
    Вагони біжать.
    А в поїзді тому
    Малята сидять.
    Чух-чух-чух-чух-чух.
    Чути стукіт коліс.
    То наш паровоз,
    Він малечу повіз.
    А от і зупинка —
    Пора нам вставать,
    Ходім у лісочок
    Грибочки збирать! (Діти виходять з вагонів, ходять, удають, що збирають гриби. На сигнал «Ту-ту» поспішають до поїзда — ведучого Вовка та Червоної Шапочки.
    Я человек творческий: хочу- творю, хочу - вытворяю......
    \Полейте и мое деревце,пожалуйста http://treeofmoney.ru/154206
    Спасибо большое!!
    !

  2. #62
    Местный Аватар для Stahmich83
    Регистрация
    13.06.2010
    Адрес
    Украина .Винница
    Сообщений
    127
    Поблагодарил Поблагодарил 
    119
    Поблагодарили Поблагодарили 
    368
    Поблагодарил в

    41 сообщениях

    Счастье Привет девчёнки!

    Так как мне закрыли доступ к определённым разделам ,хочу разместить тематическое занятие для старшей группы здесь.
    Надеюсь кому -то пригодиться.

    Музичне заняття в старшій групі (тематичне).
    Тема: «Вінок калиновий сплітає із звичаїв рідного краю».
    Програмовий зміст:ознайомити дітей з новою вправою, узгоджувати рухи з музичним супроводом, ознайомити дітей з різними за темпом та характером українськими народними піснями;виховувати любов до українського фольклору;продовжувати співати чітко та злагоджено, передаючи жартівливий характер твору;вчити дітей виконувати рухи українського танцю чітко та злагоджено, узгоджувати їх з музичним супроводом , закріплюваним танцювальні навички дітей, розвивати відчуття ритму;виховувати любов до танцювальної творчості.
    Матеріал: сопілка.
    Музичний матеріал:вправа«Віночок»(муз.Н.Ветлугіної),»Пісня качки»(українська народна пісня),»Колискова»,співаночка»Наші ніжки дружно йдуть»,пісня «Грицю, Грицю»(українська народна пісня),»Український танок»,гра «Сопілка»
    Хід заняття.
    Музичний керівник. Добрий день ,діти!Сьогодні я хочу , щоб ви перетворились на квіти. Якою квіточкою ви хотіли б стати? Що роблять з квітів?(букети, плетуть вінки).
    Плетення віночку – це народна творчість. А тепер , будь – ласка, заплющить очі. Я вас перетворю на квіти.
    (звучить музика)
    Ой заходьте діти – квіти,
    Будемо гостей стрічать
    Та віночки сплітать.
    Як віночок сплетемо,
    Всі в таночок підемо.
    (Під спокійну українську музику діти ідуть змійкою за ведучою , утворюють 2 кола.)
    Дівчатка – квіточки танцюють, хлопчики плескають у долоні. А зараз хлопчики – квіточки потанцюють. Дівчатка плескають у долоні.
    Сплітають віночок (з’єднують руки через одного).
    (Виконується вправа «Віночок»)
    Плетення віночка – це народна творчість. Прикрасили зал віночками. А тепер я вас запрошую сісти на стільчики.
    Музичний керівник. Діти сьогодні в нас буде незвичайне заняття. Ми проведемо екскурсію у давнину, а точніше у народну пісню. А ви знаєте, що таке народна пісня?
    Так це пісня, яку склали люди ,потім вона йшла від хати до хати , від села до села, хто її виконував , міг додати щось своє. А співали пісні скрізь – у полі , на городі на відпочинку,за всякою роботою. Зараз ми й наші батьки вже мало збираємося, мало співаємо разом. От раніше, коли не було телевізорів, магнітофонів, в якісь хатині збиралась група людей .( Дівчат та хлопців або старших жінок). Особливо це було довгими зимовими вечорами. Вони всі виконували якусь роботу, і щоб не було сумно , увесь час співали або розповідали цікаві народні усмішки. Це називалось в народі вечорницями.
    Народні пісні поділяються на кілька груп.
    Календарні –пісні , присвячені святам, порам року.
    Давайте заспіваємо українську народну пісню про весну , яку ми вивчили на попередньому занятті.
    (Виконується пісня «Вийди , вийди сонечко»).
    Трудові пісні розповідають про різні види праці людей.
    Історичні пісні – це пісні , які зображають певні історичні події. Подивіться хто прийшов?
    Гриць. Я Гриць.
    Музичний керівник. А що ти тут робиш?
    Гриць. Та пас качок, а вони кудись ділись. От я їх шукаю.
    Музичний керівник. Гриць, а ти часом не той хлопчик, Гриць,про якого співається в українській народній пісні?
    Гриць. Ой , а що про мене є пісня?
    Музичний керівник. Діти , давайте заспіваємо.
    (Виконується пісня»Грицю, Грицю»).
    Гриць. Та ні, це не про мене пісня.
    Музичний керівник. А може , посидиш в нас і послухаєш цікаву розповідь про народні пісні?
    Гриць. Та які пісні? У мене качки загубились.
    Музичний керівник. Ати знаєш , я відкрию тобі одну таємницю. Народні пісні складали не просто так , вони людям допомагали.
    Гриць. Може, людям і допомагали , а мені вже нічого не допоможе. Ох і попаде мені від мами.(Гриць плаче).
    Музичний керівник. А це подивимось. Послухаємо українську народну пісню «Качки».
    (Слухання пісні «Качки». У виконанні музичного керівника та вихователя в кінці виконання вихователь підігрує на сопілці).
    Гриць. О, це ж мої каченята. Це просто диво. Як же вам вдалося їх знайти?
    Музичний керівник. За допомогою пісні і ось цієї сопілки. Раніше , коли діти йшли пасти худобу , гусей або каченят брали собою сопілку. Вдень паслася худоба, а ввечері коли пастушок грав на сопілочці всі тварини збиралися на звук сопілочки і йшли додому.
    Гриць. Ой , може , ви мене навчите грати на сопілочці?
    Музичний керівник. Добре ,Грицю, ми навчимо тебе ,ми навіть подаруємо тобі цю сопілку.
    Гриць. Ой , щось я втомився, поки бігав за своїми каченятами, поспати б.
    Музичний керівник. Ти лягай в холодочку , а щоб швидше заснути … Діти , а що треба , щоб дитина швидше заснула?(Потрібно заспівати колискову.)
    Музичний керівник. А чому під неї легше заснути? (Тому що вона спокійна, тиха і ніжна.) ну лягай Грицю.
    Слухання «Колискової».
    Запитання до дітей.
     Які колискові ви ще знаєте?
     Кому частіше співають колискові?
     Чим відрізняється пісня «Колискова» від пісні «Качки»?
    Музичний керівник. Діти , а давайте поки Гриць спить , потанцюємо.(Діти виходять , роблять коло.)
    Сьогодні я розповім вам , як раніше хлопці запрошували дівчат до танцю. Перед танцем проводилася гра – змагання. Говорили такі слова:
    Дуб зелений , береза біла,
    Гарна краса та краще сила.
    Хто перший добіжить ,
    Той гоноровий.
    Тоді хлопці ставали в ряд і бігли до вибраного дерева, а хто перший прибігав , отримував право першим запросити дівчину на танець . тобто в нього був вибір і він міг з усіх дівчат обрати найкращу.
    А знаєте , чому в цій грі говорили про дуба і березу? Тому що коли в сім’ї народжувався син , то саджали біля хати дуб, щоб хлопчик був сміливий і міцний , як дуб. А коли народжувалась донька, то саджали березу , щоб донька була гарною і стрункою, як береза.
    А зараз потанцюємо.
    (Виконується «Український танок».)
    Гриць. (прокинувшись). Що це тут за гомін?
    Музичний керівник. Та це ми танцювали.
    Гриць. Без мене? Веселилися , а мене не розбудили?
    Музичний керівник. Не сумуй, Грицю, щоб розвеселитися ,є ще способи, крім танців. Ми можемо пограти з тобою в гру.
    Діти подивіться і скажіть , який музичний інструмент тримає у руках Гриць?(сопілку). У давнину в Україні люди не тільки грали на цьому інструменті, а й використовували його під час ігор. Тому сьогодні я хочу вас ознайомити з однією такою грою.
    Танцювальна гра «Сопілка».
    Рухи гри
    Діти утворюють коло. У центрі кола ставлять пеньок або стілець.
    Дівчина, котра виявила бажання почати гру , бере в руку сопілку і співає пісню. Діти підспівують або співають усі:
    Я маленька дівонька,
    Як у полі квітонька,
    На сопілці граю,
    Пісеньку співаю,
    Всіх вас розважаю.
    1-4 такти : дівчинка танцює біля пеньочка; виразною мімікою, пластикою, рухами рук показує, яка вона гарна , як «квітонька».
    Діти йдуть танцювальною ходою праворуч по колу
    5-10 такти : дівчинка імітує гру на сопілці , вільно пересуваючись у колі дітей або зустрічним рухом , із закінченням співу вона підходить до дитини , з якою хоче розважитись разом.
    Усі діти , за прикладом ведучої , швиденько беруться парами під руки. Усі пари кружляють млинком. Дитина , яка залишилася без пари, бере сопілочку у ведучої і починає гру вдруге. Якщо кількість дітей парна , то гру продовжить та , яка була обрана ведучою.
    Гриць. Ох яка цікава гра.
    Музичний керівник. А все інше , про що ти дізнався сьогодні , хіба не цікаво?
    Діти , давайте пригадаємо, в чому нам допомогла українська народна пісня.
    Гриць. Допомогла моїх качок знайти.
    Діти. Допомогла Грицеві заснути, розважала, веселила нас.
    Підсумок заняття.
    Музичний керівник. Ось , бачите . народна пісня завжди стане всім в пригоді: і в праці, й у відпочинку.
    Як настане літечко , ви поїдете до своїх бабусь у село і там навчитеся , ще різних народних ігор та пісень від своїх бабусь, та дідусів.
    Запам’ятаєте і нас навчите.
    Ось і закінчилась наша екскурсія у давнину . діти вам сподобалось? Ото ж вирушаємо у групу.(Діти виходять з залу під звучання маршу .)

  3. Следующий пользователь сказал cпасибо Stahmich83 за это полезное сообщение:

    kapuchinca (17.10.2016)

  4. #63
    Пользователь
    Регистрация
    11.07.2010
    Адрес
    Николаев
    Сообщений
    56
    Поблагодарил Поблагодарил 
    146
    Поблагодарили Поблагодарили 
    43
    Поблагодарил в

    16 сообщениях

    По умолчанию

    здравствуйте, форумчане. я новичок. отличный форум. есть чем поделиться с вами, только никогда еще не выкладывала свой материал. жаль, закрыты некоторые темы.
    сейчас попробую выставить кукольный спектакль про 3 поросят. Лялькова вистава
    «Про трьох поросят»
    ( звучить музика, виходить ведуча)
    Ведуча: Добрий день, вітаю вас в чарівний, казковий час.
    Запрошую всіх вас до гаю. Смішна історія там нас чекає.
    Тож сідайте всі зручніше і в долоні плескайте гучніше.

    Жили собі троє поросят − Наф-Наф, Нуф-Нуф і Ніф-Ніф. Це були дуже веселі і пустотливі поросята. Цілий день вони бігали по лісу та бешкетували.

    (біжать поросята, співають)

    Ми веселі поросята. Дуже спритні ми хлоп'ята.
    А щоб вдома не сидіти – шкоду ходимо робити.
    Не страшний нам вовчик-братик
    Сірий братик-панібратик
    Як у лісі його стрінем,
    То в глибоку яму кинем. (поросята зникають)

    Ведуча: І жив в цьому лісі добрий, чемний, хороший Вовчуган Вовчунович Вовк. Його ніхто не боявся, бо всі знали, що Вовчуган Вовк нікого не з'їсть і не образить. Він з усіма дружив.

    ( виходить вовк, співає)

    Я по лісу йду, гуляю, гуляю.
    Пісеньку веселую співаю, співаю 2 р.
    Та маленьких звіряток тут не ображаю
    І щоранку кашу із молоком з'їдаю 2р.

    ( вибігають поросята)

    Наф-Наф: О-о-о! Вовк-вовчище сірий хвостище. Що ти тут ходиш-бродиш?
    Нуф-Нуф: Та це він добренькими справами тут займається.
    Ніф-Ніф: Та за це… Та за таке його треба провчити!
    Вовк: Ну що ви, поросятка, давайте жити дружно.
    Наф-Наф: Ану, хлопці, давайте дамо йому прочухана та кинем його у яму! (кидають у яму)
    Вовк: Ой-ой-ой! Біда мені! У-у-у!
    Нуф-Нуф: Швидше тікаймо! (сміються)

    Ведуча: А ще у цьому лісі жила Білочка-медсестра. Вона завжди з'явлалась там, де потрібна була її допомога.
    ( виходить Білочка, співає)

    А я білка руда і за фахом медсестра.
    Всім у лісі допоможу, бо інакше я не можу.

    Я лікую усіх, і дорослих і малих.
    Всім у лісі допоможу, бо інакше я не можу

    (чути крик вовка)

    Білка: Ой, що це за крик? Хтось, мабуть потребує моєї допомоги. Дітки, це ви кричали?
    Вовк: Це я!
    Білка: Хто «я»?
    Вовк: Ну я – Вовк!
    Білка: А чому я тебе не бачу?
    Вовк: Та у ямі я сиджу.

    Ой, нещасний я вовк хромоногий. Поросята побили здорові.
    Був я добрий до звіряток, не образив й мухи.
    Чому у яму кинули Наф-Нафи і Нуф-Нуфи. У-у-у!

    Білка: Зараз я тобі допоможу. (бере мотузку і витягує за неї вовка)

    Вовк: Ну, за що ж мені таке? Ну, хіба я когось з'їв чи образив? Ех, мабуть не можна бути добрим. Як ви думаєте, діти, треба мені стати злим? (діти: – ні!). Та я і сам не хочу бути злим.
    Білка: Ходіть, дядечку Вовк, я вас перев'яжу. (перев'язує). Ну от, порядок.
    Вовк: Дякую тобі за допомогу, Білочко. Бувай!
    Білка: Побіжу, може наздогоню цих бешкетників. (убігає)

    Ведуча: А тим часом поросята ще більше пустували.

    (з'явл. Поросята, співають)

    Ми веселі поросята, дуже спритні ми хлоп'ята.
    А щоб дома не сидіти, шкоду ходимо робити.
    Якщо заєць попадеться,
    Йому також не минеться.
    З'їмо моркву та капусту.
    В погребі хай буде пусто!
    Наф-Наф: О, хата Зайця-побігайця. Те що треба! Давайте налякаєм зайця і розгребемо його погріб.
    (ховаються)

    Заєць співає: Ой, за гаєм, гаєм я собі стрибаю,
    Вушками і лапками вміло чеберяю. 2р.
    В лісі на горбочку в мене є хатинка.
    Там у погребі лежать морква й капустинка. 2 р.

    Ніф-Ніф: Гей, хлоп'ята-поросята, давайте побешкетуємо! (розкидають овочі із погреба)
    Заєць: Ой, що ви робите! Навіщо ви рогрібаєте мій погріб?
    Нуф-Нуф: А щоб весело було! Ха-ха-ха!
    Заєць: Що ж я буду їсти взимку? (плаче)
    Наф-Наф: Ну що, злякався, Зайонцен?
    Ніф-Ніф: Гарно повеселились. Хрю-хрю. (уходять)

    Білка: Зайчику , що сталося?
    Заєць: Та поросята нашкодили. Ось, бачиш? Мій погріб пустий. (плаче). Вони його розрили і все зіпсували.
    Білка: Ну, не плач. Ось тримай морквинку. В мене вдома ще є. Ти заходь у гості до мене.
    Заєць: Дякую тобі, білочко. Бувай
    Білка: Побіжу далі. Напевне ці поросята накоїли лихо і комусь потрібна моя допомога.

    (з'явл. Поросята, співають)

    Ми веселі поросята, дуже спритні ми хлоп'ята.
    А щоб дома не сидіти, шкоду ходимо робити.
    Якщо стрінемо Лисицю – «привітаємо» сестрицю.
    Хоч лисиця не проста, відірвемо їй хвоста!

    Наф- Наф: Чую, пісню хтось співає. Мабуть, гарний настрій має.
    Нуф-Нуф: Зараз ми цей настрій швидко зіпсуємо.

    (ховаються)
    (йде Лиса, співає)

    В лісі я живу ізроду, маю дуже гарну вроду.
    Гарно я люблю вдягатись і собою милуватись. 2р.
    Я ж усім вам, як сестриця, а зовуть мене лисиця.
    Подивіться навкруги, краще мене не знайти.

    Чи є в світі молодиця, краща за мене лисиця?
    В мене хитрий чорний носик і руденький пишний хвостик. 2 р.
    Я ж усім вам, як сестриця, а зовуть мене лисиця.
    Подивіться навкруги, краще мене не знайти.

    Ніф-Ніф: Ну-ну, хвостик в неї пишний! Ану, поросята, налітай.

    ( відривають хвіст лисиці, тікають)

    Лиса: Ой, біда мені! Як же я тепер без хвоста буду жити ? (Плаче)

    (біжить Білка)

    Білка: Що, знову не встигла попередити біду! Ну і розбійники ці поросята! А ти, Лисичко, не хвилюйся. Я зумію пришити тобі твій пишний хвостик. ( робить операцію Лисі)
    Ну ось, готово!Тобі, Лисичко, треба полежати і відпочити, а мені треба бігти. Бувай!

    Ведуча: А тим часом поросята йшли по лісу та шукали собі нових пригод. Аж раптом зустріли
    хатинку на курячих ніжках. ( з'явл. хатинка на курячих ніжках)
    Але поросята не знали, що там живе Баба Яга. І з нею краще не жартувати.

    (поросята співають)
    Ми веселі поросята, дуже спритні ми хлоп'ята.
    А щоб дома не сидіти, шкоду ходимо робити.
    Ну і дивна тут хатинка. Що живе там за тваринка?
    Щоб не було де їй жити, треба хату підпалити.

    Наф-Наф: Хлопці, підемо за сірниками, та підпалимо цю смішну хатку.
    Нуф-Нуф: Скоріше,скоріше біжимо. Хрю-хрю. Я так люблю вогонь.

    (з хати виходить Баба Яга, співає)

    Баба Яга: Що за шум. Хто це тут зібрався вогонь розводити? (на дітей: це ви?)
    Діти: Ні! Це поросята!
    Баба Яга: До речі, гарна ідея! Вогники я люблю, а особливо смажених на вогні ось таких пухкеньких поросяток. Піду поки розпалю піч.

    (біжать поросята з сірниками, підпалюють хату)
    Баба Яга: Ага, ось ви мої поросятка! Зараз я вас буду смажити . ( ловить поросят)

    (поросята кричать, звуть на допомогу)

    ( біжить Білка)

    Білка: Ой, чую хтось просить про допомогу! Та це ж поросята потрапили у халепу! Як же мені їх визволити? Одна з Бабою Ягою я не впораюся. Треба кликати всіх звіряток.

    ( кличе, просить дітей покликати, діти кличуть)

    (збігаються всі звірята)

    Білка: Звірята, треба нам якось визволяти поросят.
    Вовк: Але ж вони накоїли стільки шкоди!
    Лиса: Так.
    Заєць: Невже ми повинні їм допомагати?
    Білка: Може ми їм пробачимо?
    Вовк: Добре. Тільки хай вони пообіцяють, що більше не будуть робити шкоду.
    Лиса: Так.
    Заєць: І хай пообіцяють, що будуть зі всіма дружити.

    (поросята обіцяють)

    Білка (пошепки): Давайте запропонуємо Бабі Язі викуп за поросят.
    Вовк: Я знаю, треба їй дати Чіпси, щоб в неї заболів живіт. І тоді вона точно нікого не з'їсть.
    Лиса: Так.
    Білка: Баба Яга, давай мінятися! Ми тобі дамо Чіпси, а ти нам повернеш поросят.
    Баба Яга: Чіпси? Це, мабуть щось смачненьке?
    Лиса: Так.
    Баба Яга: Згодна. Забирайте своїх поросят. Вони все одно такі худі, що і не наїсися. А ось чипсами зараз поласую. (їсть чипси) Ой-ой-ой! Мій живіт дуже болить.

    (виходять поросята)

    Наф-Наф: Дякуємо вам, звірята, що допомогли нам.
    Нуф-Нуф: Ми зрозуміли, що дружба – це найголовніше.
    Ніф-Ніф: Ми обіцяємо, що ніколи в житті більше не будемо робити нічого поганого!

    Білка: Ну що ж, якщо так, то давайте заспіваємо пісеньку про дружбу.

    Пісня про дружбу

    В злагоді щоб жити всім
    Дружба нам потрібна
    І дорослим, і малим
    Дружба необхідна.

    Дружба всім, дружба всім дуже необхідна. 2 р.

    І звірята, й дітлахи
    В дружбі жити вміють.
    Подружились назавжди
    Ось тому й радіють.

    Назавжди, назавжди, ось тому й радіють. 2 р.

    (звірі уходять, поросята залишаються)

    Ведуча: Ось така, малята, трапилася історія. А перемогла в ній, звичайно, дружба.

  5. #64
    Пользователь Аватар для inusya3005
    Регистрация
    19.01.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    87
    Поблагодарил Поблагодарил 
    61
    Поблагодарили Поблагодарили 
    15
    Поблагодарил в

    8 сообщениях

    По умолчанию

    Ведуча . Добрий день малята. А ви любите казки? Тож сьогодні я розповім вам диво- казку про ваше рідне місто. Сидіть тихенько, слухайте уваж ненько.
    (звучить музика).
    Чи давно це було , чи зовсім недавно, ніхто не знає. У центрі красивого старовинного міста стояв великий будинок. На першому поверсі цього будинку знаходився іграшковий магазин, де жили різні красиві , привезені з далеких країн іграшки. І ось одного разу…
    (звучить музика)
    Дарума. Як я втомилася сидіть на одному місті (потягується).

    Антошка. Я вас вітаю , кралечко! Ви, мабуть приїхали здалеку?

    Дарума. Так, я приїхала з Японії. Мене звуть Дарума.А вас?

    Антошка. А мене Антошка. Мене привезли з Росії. Мені так цікаво в яке місто ми з вами потрапили.

    Дарума. І які діти живуть у цьому місті?

    Антошка. Якби ж хтось нам розповів про це.

    Видуча. Я залюбки розповім вам , любі іграшки про це чудове місто. Ви зручненько сідайте та слухати починайте, бо розповідь буде довгою. А розповісти про історію міста мені допоможуть діти. Діти за моєю командою – три – чотири – скажіть, будь ласка, як називається місто, в якому ми з вами живемо. Всі разом, три-чотири!
    А хто знає, чому саме таку назву має наше місто?
    (виходять трє дітей)

    Дит. Пливла собі у сиву давнину
    Замріяна і тиха річка Лтава.
    З,явилось згодом місто у степу
    І гордо нарекли його Полтава.

    Дит. Та Лтава не Величка і не стрімка
    Лиш солов,ї співали берегами
    А та Полтава й досі чарівна
    Полтавками і щирими піснями.

    Дит. Сонце сяє на небі ласкаво,
    І радіють і ниви й поля
    Я люблю тебе, мила Полтаво,
    Ти прекрасна, як ненька моя.
    (співають пісню)
    Ведуча. Діти, хто знає скільки років Полтаві.

    Дит. За археологічними даними – 1100.

    Ведуча. У нашого міста є свій герб, прапор і гімн. А хто знає, якого кольору прапор Полтави?

    Дит. Біло – зелений.

    Ведуча. А чи знаєте ви, що гімн – це урочиста пісня, символ єдності усіх полтавців.При виконанні гімну усі повинні обов,язково встати , стояти тихо і не розмовляти. Пропоную послухати гімн Полтави.
    (звучить гімн)

    (виходять четверо дітей )
    Дит. Є багато країв на землі
    В них – озера, річки і долини…
    Є краї великі й малі,
    Та найкраща за них – Полтавщина.

    Дит. Є багато квіток запашних,
    Кожна квітка красу свою має.
    Та гарніші завжди поміж них
    Ті, що квітнуть у рідному краї.
    (співають пісню)

    Ведуча. Місто наше , малята, дуже старовинне . Є в ньому дуже багато архітектурних пам,яток, які прикрашають наше місто. Про деякі з них я вам розповім.

    Краєзнавчий музей. Це музей , де ви можете дізнатися про історію рідного міста, про красу природи Полтавського краю, про народні ремесла.

    Біла Альтанка. На самій кручі височезної Іванової гори. Стоїть споруда – символ дружби й доброти. Сюди спішать випускники стрічать світанок, сюди ідуть і діти, й старики. Бажають всі побачити красу, що навкруги

    В Полтаві є безліч великих і маленьких вулиць і вуличок. У кожної вулиці є своя історія, своя назва. А ми зараз перевіримо чи ви діти знаєте назву вулиці на якій ви живите.
    (пограли в гру).
    Ведуча. Полтавці дуже люблять рідне місто! А скільки гарних пісень написано про красуню Полтаву! Зараз наші малята заспівають одну із них.

    (співають пісню)

    (виходять троє дітей)
    Дит. Я родючої країни квіточка гарненька.
    Я волошка України вона- моя ненька.

    Дит. Там над Ворсклою в садочку донька України
    У барвистому віночку я твоя дитина.

    Дит. Гей , музики , музиченьки весело заграйте,
    Мою думу , моє серце щиро звеселяйте.

    (танцюють укр. Танок)

    Ведуча. 11 віків проминуло над Полтавою, містом великої слави, яке і сьогодні як і завжди щиро відкриває свою красу, свої дороги, своє серце, своє багацтво усім людям.

    Ведуча. Ну що, Дарума, Антошка, сподобалась вам наша розповідь. Ви раді що потрапили саме до Полтави?
    Ант. Дарума. Так.

    Ведуча. На жаль, надійшов час прощатися. Діти, любіть рідне місто. Своєю працею , добрими справами робіть його ще кращим.

    (виходить одна дитина)
    Дит. Сонце сяє на небі ласкаво,
    Радіють і ниви й поля
    Я люблю тебе мила Полтава,
    Ти прекрасна, як ненька моя.
    (співають пісню)

    Ведуча. До побачення! До нових зустрічей!

  6. Следующий пользователь сказал cпасибо inusya3005 за это полезное сообщение:

    kapuchinca (17.10.2016)

  7. #65
    Пользователь Аватар для inusya3005
    Регистрация
    19.01.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    87
    Поблагодарил Поблагодарил 
    61
    Поблагодарили Поблагодарили 
    15
    Поблагодарил в

    8 сообщениях

    По умолчанию

    Ведуча. Тиждень книжки-зазвучало серед міста як сигнал.
    За годину місто стало як один читальний зал.
    (Виходять 3 дітей)

    Дит 1. Всі читають урочисто і без вусі й вусані.
    Скільки мешканців у місті стільки тут і читачів.

    Дит2. І з малими читачами в хаті клопіт вечорами
    Від книжок, хоч треба спати , їх ніяк не відірвати.

    Дит3. За той тиждень розмаїті полюбились так книжки,
    Що кладуть донині діти на ніч їх під подушки.

    ПІСНЯ « КНИЖКА»

    Ведуча. Дорогі діти, сьогодні ми проведемо подорож сторінками улюблених казок присвячену іменинам нашої дорогої книжки. Я знаю що вам дуже подобається слухати, дивитись казки. Казки це чарівна країна, де добро завжди перемагає зло.
    Казок країна чарівна у гості нас чека вона
    Отож часу не гайте, у подорож рушайте.
    А щоб ми не заблукали, нашим помічником у подорожі стане леді чарівна Книга. Ось вона познайомтесь. Запрошуйте шановна дітей у подорож.

    Книга. Запрошую і я також усіх в казкову подорож!
    Хто дружить із книжками, завжди йде поруч з нами.
    Ведуча. Відкриваємо першу сторінку казок.

    Книга. Чоловічок цей маленький ключ шукає золотий.
    Гострий, довгий дерев,яний , всюди ніс встромляє свій.
    Поміркуйте, поспішіть, як же звуть його скажіть.?
    (виходить Буратіно)


    Буратіно. Добрий день шановні діти дуже радий бачить вас,
    Хочу з вами подружитись, тож у подорож зібравсь.

    Книга. Ходімо Буратіно разом з нами, веселіше буде.

    Ведуча. Перегортаємо другу сторінку казок.

    Книга. На городі що за черга? Дід і баба тут стоять,
    Тягнуть щось поперед себе і не витягнуть ніяк.
    Казку швидко ви впізнайте, всіх героїв відгадайте.

    (виходить Ріпка)

    Ріпка. Дуже я смачна корисна, тож і раджу дітворі
    На обід всім ріпку їсти, щоб ніколи не хворіть.

    Книга. Ходімо ріпка разом з нами веселіше буде.

    Ведуча. Перегортаємо третю сторінку казок.

    Книга. Хто кругленький і смачненький із віконця скік та скік.
    Втік від баби і від діда до лисички на язик?
    (виходить Колобок)

    Колобок. Знать нема де правду діти, що хвалитись це ганьба!
    Вірю я й надіюсь ,діти що таких у вас нема.

    Книга Не сумуй ,Колобок, ходімо разом з нами.

    Ведуча. Відкриваемо наступну сторінку.

    Книга. Що за хатка, що в ній тісно Мишці , Зайчику і Вовку?
    Нумо дітки казку швидко відгадайте ви таку.

    Мишка. В дружбі злагоді та мирі проживала в хатці я
    Зичу дітворі цій милій бути як одна сім,я.
    Книга. Ходімо мишка разом з нами.

    Ведуча . Перегортаемо останню сторінку нашої казкової подорожі.
    Що в ній цікавого?

    Книга. Що за казка, друже мій, незнайомка живе в ній,
    Ти впізнаєш вмить її, одяг весь у попелі.
    Мачуха все свариться, сестри насміхаються.


    (заходить Попелюшка)
    Попелюшка. Плакати мені не личить, просто засмутилась я.
    Що згубила черевичок на балу у короля.

    Книга. Не сумуй, Попелюшко, я познайомлю тебе зі своїми
    Друзями. І ми всі разом проспіваємо нашу веселу пісеньку, всім садачком.

    ПІСНЯ « СОНЕЧКО»

    Ведуча. От і скінчилась наша подорож по сторінках улюблених казок. Ви дуже добре впорались зі завданням нашої чарівної гості
    Леді Книги . Давайте діти продовжувати дружити з книгою, просіть своїх батьків читати вам багато різних казок. Знайте, що книга джерело знань, ваш найкращий друг і порадник. А зараз я всіх вас запрошую на казкову дискотеку.

  8. #66
    Мастер Аватар для ИннаНичога
    Регистрация
    22.10.2009
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    637
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8,119
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,437
    Поблагодарил в

    292 сообщениях

    По умолчанию

    катя 98,
    Я новичок. Хочу извинится за такое мое сообщение. Дело в том, что я не имела права заходить на "методичні поради". То, что я выставила - мне дали коллеги на курсах и не сказали откуда. Теперь я вижу. Я же не волшебник, а только учусь. Буду стараться. С уважением Инна.

    Добавлено через 4 минуты
    "Веселая наука — музыка". Сценарий музыкально-литературного праздника

    Пахомова Жанна Суриковна, музыкальный руководитель
    Работа с дошкольниками

    Предварительная работа:
    1. Знакомство с произведениями В.Берестова:
    o «Искалочка»,
    o «Бычок»,
    o «Сказка»,
    o «Котенок»,
    o «Котенок хочет в школу»,
    o «Ель»,
    o «Октябрь»,
    o «Королева»,
    o «Пальцы – солдаты»,
    o «Как я считать научился»,
    o «Кто чему научится»,
    o «Заяц-барабанщик»,
    o «Курица с цыплятами»,
    o «Воробушки»,
    o «Возвратившись в школу».
    2. Разучивание песни на сл.Вберестова «Воробушки».
    3. Разучивание танцев, танцевальных миниатюр, этюдов по произведениям В.Берестова.
    4. Совместное изготовление с родителями альбомов по произведениям поэта.
    5. Изготовление мягких игрушек полюбившихся героев.
    6. Рисование полюбившихся героев произведений.
    7. Экскурсия в музыкальную школу.
    8. Приглашение с концертом в детский сад учащихся музыкальной школы.
    9. Слушание музыкальных произведений.
    10. Составление сказки по произведениям В.Берестова.
    11. Оформление необходимых для показа сказки декораций.
    ХОД МЕРОПРИЯТИЯ
    В запасе вечность у природы,
    А у людей – лишь дни и годы,
    Чтобы взглянуть на вечный путь
    И разобраться, в чем тут суть.
    Зал напоминает кабинет музыки, в одной стороне на стуле баян, на столе лежат флейты, возле центральной стены стоит белый рояль (пианино). На ширме – портрет Валентина Берестова, надпись «Знаменитый, «неизвестный» Берестов»
    Действующие лица:
    Ведущая – взрослый
    Учитель – преподаватель музыкальной школы
    Котенок
    Курица с цыплятами
    Бычок
    Зайчик
    Девочка-рояль
    Мальчики-молоточки
    Девочки-струночки
    Клавиши
    Ведущий: Здравствуйте, ребята и взрослые. В нашем зале – праздник. Сегодня мы вспоминаем замечательного детского писателя – Валентина Берестова. Стихи этого писателя очень полюбили наши ребята, и сегодня нас ждет увлекательная музыкальная сказка. В наше путешествие отправятся герои его произведений.
    Недаром дети любят сказку.
    Ведь сказка тем и хороша,
    Что в ней счастливую развязку
    Уже предчувствует душа.
    И на любые испытанья
    Согласны храбрые сердца
    В нетерпеливом ожиданье
    Благополучного конца. («Сказка»)
    Ведущий: Еще вчера было лето, еще вчера плескались в голубой, покрытой кружевной пеной, речке, ловили карасей, играли в салки. Еще вчера собирали землянику и костянику. Но вот наступила осенняя пора.
    Вот на ветке лист кленовый.
    Нынче он совсем как новый,
    Весь румяный, золотой.
    Ты куда, листок? Постой!
    Осенние листья желты и красны.
    Простимся с корзинкой до новой весны («Октябрь»)
    Вот и наши герои отправились первый раз в первый класс. Закинув сумку за плечо, бежал рыженький теленок и мычал.
    Бычок:
    Маленький бычок,
    Желтенький бочок,
    Ножками ступает,
    Головой мотает.
    – Где же стадо? Му-у-у!
    Скучно одному-у-у! («Бычок»)
    Ведущий: Услышав теленка, котенок вприпрыжку бросился догонять.
    Котенок:
    Я – котик умный и веселый,
    Но никогда не видел школы.
    Возьми меня с собою в класс:
    Я помяукаю для вас! («Котенок хочет в школу»)
    Ведущий: Пошли они вдвоем дальше. Вдруг возле заюшкиной избушки слышится плач зайчишки.
    Инсценирование стихотворения «Заяц-барабанщик»
    За уши зайца
    Несут к барабану.
    Заяц ворчит:
    – Барабанить не стану!
    Нет настроения,
    Нет обстановки,
    Нет подготовки,
    Не вижу морковки! («Заяц барабанщик»)
    Ведущий: Забрали бычок и котенок зайчика к себе и отправились они в школу втроем. По пути к ним присоединилась курица со своими цыплятами.
    Ведущий: Все было ново в музыкальной школе, все непривычно: в одном классе сидели на стульях непонятные коробки с кнопками, в другом – дружно в ряд стояли большие и маленькие трубочки, а в большом зале на сцене стоял огромный белый ящик на ножках. Все зверята гурьбой подбежали к нему и стали рассматривать. А маленькие цыплята испугались, начали бегать вокруг этого ящика и пищать. Мама-курица всполошилась и давай за ними бегать.
    Курица:
    Куд-куда? Куд-куда?
    Ну-ка, ну-ка все сюда!
    Ну-ка к маме под крыло!
    Куд-куда вас понесло!
    Ведущий: В это время котенок запрыгнул на крышку и стал внимательно рассматривать тоненькие струночки, похожие на ниточки, их было так много, что он решил смотать их, сделать клубочек и поиграть с ним. Но как только котенок прыгнул на эти ниточки, вдруг откуда-то появились звуки. Котенок испугался, съежился и отпрыгнул вниз.
    Котенок:
    Если кто-то с места сдвинется,
    На него котенок кинется.
    Если что-нибудь покатится,
    За него котенок схватится.
    Прыг-скок! Цап-царап!
    Не уйдешь из наших лап!
    Ведущий: Услышав непонятные звуки, все звери притихли. Их поразили эти волшебные звуки, которые исходили из ящика. Все зверята решили найти, откуда, откуда эти музыкальные звуки послышались, где они живут? Они принялись искать по всем уголкам, заглядывать под все стульчики, за шторы, перевернули все вверх дном, но нигде ничего не нашли.
    Бычок:
    Если где-то нет кого-то,
    Значит, кто-то где-то есть.
    Только где же этот кто-то
    И куда он мог залезть? («Искалочка»)
    Проводится танцевальная миниатюра под музыку .. (все участники начинают бегать, переставлять вещи , «разбрасывать» предметы)
    Ведущий: Вдруг дверь открылась и зашла красивая женщина. Она оглядела своих будущих учеников и села за рояль. Открыла крышку инструмента и начала перебирать пальцами клавиши. Вдруг полились необыкновенные звуки, они были похожи то на бегущего зайчика, то на птичку, поющую на солнышке, то на вдруг появившегося грозного медведя. Доиграв до конца, учительница с улыбкой взглянула на притихший класс.
    Учитель: Вам понравилось? И, наверно, интересно, как называется этот удивительный инструмент? И откуда появляются музыкальные звуки? Тогда ставьте стульчики на место и внимательно смотрите, слушайте и запоминайте. Музыкальный инструмент, который дарит нам волшебство музыки, называется рояль. Сделан он из ели, причем дерево специально подбирают, чтобы слои в нем были узкими и прямыми, чтобы не было сучков. Не всякую ель валили и пускали в дело, а вначале присматривались, на какое дерево больше садятся птицы.
    Ведущий: Наверно, те птички, про которых поется в песне «Воробушки».
    Инсценирование песни «Воробушки».
    Последний раз редактировалось ИннаНичога; 09.09.2010 в 13:49. Причина: Добавлено сообщение

  9. #67
    Местный Аватар для Олена911
    Регистрация
    04.11.2009
    Адрес
    Київська обл.
    Сообщений
    430
    Поблагодарил Поблагодарил 
    691
    Поблагодарили Поблагодарили 
    121
    Поблагодарил в

    39 сообщениях

    По умолчанию

    Ось такий сценарій проводили в цьому році на методичному обєднанні, воно випало на лютий – зимові свята вже скінчились а весняні ще не почались. Викрутившисьз цієї ситуації провели дуже чудове свято.

    Жартівливі посиденьки
    (закрита сцена, за нею – хата, дерева, тин, колоди, лави, на яких сидять діти – учасники. Звучить музичний запис – спів птахів, на цьому фоні виходить ведуча і хлопчик з дівчинкою)

    Ведуча: на горбочках чи в світлиці
    На колодочках яких
    Всіх зібрали посиденьки
    І старих і молодих
    Чи при свічечці сидіти
    Чи на вулиці прийшлось
    Хороводи всі водили
    І співали як велось
    Словом всі ці посиденьки
    Були святом для душі...
    Плине час проходять роки
    Помінявся старий світ.

    Дівч. І чого там говорити – без поседеньок сумно жити. Їх потрібно відродити.

    Хлопчик. Дітям нашим у садочку
    Не пасує сумувати
    Отже, треба нам негайно

    Разом: посиденьки відродити.

    (відкривається сцена)

    Дит: давно ми вас ждемо-чекаємо
    Посиденьок без вас не починаємо

    1 дівч. Вдома сидіти-нічого не висидіти.

    2 дит. Вирішили на людей подивитись і себе показати.
    Разом всі: Доброго дня.

    дівч. Усі зорі при купочці, а одна зоря різна
    збирайтеся парубочки, хоч рано, хоч пізно
    збирайтеся, збирайтеся
    та й поговорімо на чужую сторононьку
    журбу рознесімо

    дівч. Ой виходьте парубоньки
    на високу гірку
    вибирайте парубоньки
    найкращую дівку
    кожна гарна кожна гарна
    жодна не погана
    а між нами Марусина
    як вимальована.

    Хл. Ох! Та дівчата наші красуні мальовані а ми небилиць вам нарозповідаємо

    Хл. Миша книш поточила
    Муха борщ пролила
    Півень коня задавив
    Нічим їхать до млина

    Хл. А бабині коноплі
    На печі попріли
    А дідові постоли
    На льоду згоріли

    Діти: Ох і диво таке якого не бувало.

    Хл. Сіяв шпак чорний мак
    А вродило просо
    Здивувався – як це так? Де воно взялося?
    Як привіз його на тік
    Вимолотив жито...
    От так диво, каже шпак-
    Що воно за літо!
    (діти – сміються, і після кожної небелиці або якась ьфраза або сміх)

    Хл. Що воно за диво дітей здивувало
    Це такого зроду в світі не бувало
    Що на клені – морква
    На вербі- кислиці
    На даху- корова
    На печі- синимці

    Вед: Що ще чули новенького, а що бачили?

    Хл. І чули ми і бачили і зараз вам про це ми вам заспіваємо

    Пісня: «Закортіло киці» муз. Н. Рубальської

    Дівч. А я от на озеро ходила
    Журавель шукав там броду
    Жабенятко скік у воду
    Жук до жаби – жу-жу-жу
    Журавлеві розкажу – жу-жу-жу

    Вед: ось про яке спритне жабенятко ми почули новину. А ви памятаєте гру «Кум-кум»? хочете погравтися? Хто буде жабкою, а хто – чорногузом?

    Гра «Кум-кум»

    Дівч.:ох як ми гарно співали і гралися та хлопці нас гарно звеселяли. А чи вмієте ви хлопці загадки відгадувати?
    Хл. Та вміємо
    Дівіч. Ну, тоді відгадуйте

    1 дівч. Стоїть на дорозі, усім заважає
    Хто йде – той штовхає
    А з дороги ніхто не приймає? (двері)
    (і ще декілька загадок)

    (хлопчик який сидів за тином нібито щіпає дівчинку, а вона ойкає і оглядається, за третім разом помічає хлопця)

    Дівч:хто це тут ховається за тинком та ще й до ніс підкрадається. А ну ж бо виходь (дівчинка з-за тину за руку виводить хлопчика)
    Хлопч; відпусти відпусти
    Чи я тату не доріс
    Чи я тату переріс
    Чи не рублена хата
    Що не люблять дівчата

    Дівч:ах та це ж Василько підкрадався. А ми йому зараз і заспіваємо

    Пісня «За Василем» (це вірш, але я поклала його на музику)

    Гра «Гуси» (в грі є господиня, гуси і вовк)

    (в кінці гривовк з гусаком миряться)
    Тобі яблучко – мені грушечка
    Не сварімося моя душечка

    Тобі – яблучко мені – зернятко
    Не сварімося моє серденько

    (В цей час спочатку тихо, а потім коли діти заходять(бо заходить нібито інший гурт дітей) – голосніше звучить фонограма з м/ф «Жив був пес», пісня - Ой косив батько косив я, та й викосив соловя, соловей у саду тьох та тьох.....)
    Діти (ті що зайшли): Доброго дня, як тут у вас весело. А казки ви розповідали? А ось які ми знаємо.

    Дит. (що зайшла); жили були дід та баба
    Була в них вівця....
    Почнемо з кінця
    Жили були дід та баба
    Була в них вівця
    Почнемо з кінця

    (далі дітей які зайшли, я називатиму ср.гр – просто в мене це були діти з середньої групи, а ті які сиділи – ст. Гр – старша група)

    Діти ст.гр: а ось яку цікаву казку я знаю
    Був собі чоловік Сашка
    На ньому сірі семеряжка
    На голові шапочка
    Чи хороша моя казочка?

    Дит. Сер. Гр: а ми знаємо ще кращі казки
    (виходить хлопчик і дівчинка)
    Ми з тобою йшли?-йшли
    Кожух щнайшли? – знайшли
    А де ж він? – хто?
    Кожух – який?
    Як який? Ми з тобою йшли?
    Йшли
    Кожух знайшли? Знайшли?
    А де він? Хто?
    Кожух. – який?

    Дит стар.гр: а які ж то посиденьки без жартів та пісень? Ми заспіваємо. А ви нам допоможите?

    Пісня «Ой гоп дини дини» укр. Нар. Піс - діти виконують по куплету.

    Вед: Щось ми давно не танцювали.

    Хоровод грушечка (слова вірша, а музика «Грицю, Грицю до роботи»)

    Дит сер. Гр: наша пісня ловка
    Ловка та не вся
    Купив циган порося
    А циганка вовка
    Наша пісня лорвка
    Ловка та не вся
    Купив циган порося

    Дит. Сер: Ой, то в вас вовк є? А хто боїться вовка, а-ну я зараз побачу!

    (Виходять дві дитини)

    Був у лісі – був
    Рубав дрова – рубав
    Бачив вовка – бачив
    Боявся – ні (дівчинка плескає перед очима – а хлопчик їх заплющює. Всі сміються – бо виявляється він боїться вовка)

    Дит сер.гр: сів Карпо на колоду
    Та й упав у воду
    Кис кис мок мок
    Викис вимок виліз – висох,
    Знову сів на колоду
    Та й упав у воду...


    Дит сер. Гр: а ще про зайця послухайте
    (виходить хл. І дівч.)
    -Зайчику зайчику де ти був
    -В темному гаю
    -Розкажи Роскажи пригоду свою
    -в вовчика сірго я в ярок загнав, лисоньку рудую в мішок сховав
    - де сховав де сховав
    - в драному мішку
    - покажи покажи пійману таку
    - лисонька рудая хитра та прудка. Дірочку вигризла вилізла з мішка. А коли вона тікала то мене перелякала. Он як!

    Вед: а чого наші музики мовчать? Може, інструменти свої загубили?

    Гра на муз. інструм.

    Вед: ох і гарні в нас музики відразу стало веселіше. А які ж то посиденьки без жартів та пісеньок. А може ви ще якісь цікаві новини знаєте?

    Дит: тук тук тук
    Ток ток ток
    Вибиває молоток
    Дзень дзень дзень
    Дзвенить муха цілий день

    Дит: а ми ось таку пісеньку знаєм

    «Чечір- вечір» муз. Н. Рубальської


    Вед: молодці діти! Гарні вийшли посиденьки і жартували і співали і гралися і новинками обмінювалися ще б тепер пісню гарну послухати та на танок подивитися.

    Танок

    (після нього в дверях зявляються два хлопчика які йдуть і штовхаються, а в одного в руці мотузка)

    Дівчинка:а що ви хлопці робите
    Хлопці:козу ведемо
    Дівчинка:а де ж коза?
    Хл:та тут була
    Дів: Та що ви хлопці, козу вели, чи самі йшли?

    1 хл: не самі ми йшли а козу вели
    Через місточок гребельку
    Вели нашу гарненьку
    З довгими ногами крутими рогами

    (діти співають пісню «Гоп-гоп-гоп козуню» забігає в зал коза і танцює)

    (в кінці пісні коза падає)
    Діти:Ах.. ой людоньки добрії
    Чи нема у вас лікаря – аптекаря
    Щоб козу нашу полікувати
    Лежить вона не дише
    І хвостом не колише

    (заходить лікар)
    Лікар: я лікар, що з вашою козою трапилося? (оглядає) зуби цілі, роги не поломані, копита не проколоті. Треба козу різати.

    Дит: ой, будь-ласка подивіться ще раз!
    Лікар: ага! Згадав! Треба брати дуду і надувати козу (надуває)
    Коза:бе....ме.....
    (діти знов співають приспів, коза встає – танцює)
    Хлопці-поводирі:вгомонися козуню

    Дівч.: ох і гарна у вас коза. Тільки дзвоника на ній нема.
    Роз два три чотири
    Козі дзвоника вчепили
    Коза бігає кричить
    Просить дзвоник відчепить

    А ви хлопці козу міцно тримайте і дзвоника не знімайте
    (чіпляє козі дзвоника, і пловодирі з козою виходять)

    Вед: ось послухайте діточки
    Розкажу і я вам небелицю
    Летіла сорока-білобока над лісом
    Летіла летіла та не скрекотала
    Бо у дзьобі мішок зі сміхом тримала
    Де не взявся вітерць –молодець
    Взяв він мішок і приніс у садок
    Вітерець-молодець взяв мішечок за кінгець
    Мішок розвязався і сміх показався
    Ви сміялись веселились
    От і посиденьки закінчились

    Пісня «Час до дому час»

    (під музику діти виходять з зали)

  10. #68
    Авторитет Аватар для Kolpachiha
    Регистрация
    25.11.2009
    Адрес
    город кузнецовск ровенская обл
    Сообщений
    6,252
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8,684
    Поблагодарили Поблагодарили 
    9,569
    Поблагодарил в

    2,051 сообщениях

    По умолчанию

    РОЗВАГА ДЛЯ 1-2 МОЛ. ГРУПИ.
    ЛЯЛЬКОВА ВИСТАВА «В МЕНЕ ДРУЗІВ Є БАГАТО».
    (Звучить весела музика. На ширмі з’являється Поросятко)
    Поросятко.
    Добрий день, малятка!
    Я – веселе поросятко.
    Звуть мене Вась-Вась-Хрю-Хрю.
    Дуже діток я люблю.
    Ви запам’ятали моє ім’я?
    (відповіді дітей)
    А ви назвіть своє ім’я!
    (діти хоро відповідаютьсвої імена).
    Поросятко.
    В мене друзів є багато
    І вони прийшли на свято
    Ось – Лисичка , руденька сестричка.
    (Лисичка вклоняється, співає пісеньку)
    Поросятко.
    А ось півник, що вранці співає.
    (Півник вклоняється, співає).
    Поросятко.
    Ось – Киця Білянка усіх вас вітає.
    (Киця вклоняється)
    Апоросятко.
    А це – два брата – маленькі цуценята.
    1-е цуценя.
    Мене звуть Бобік.
    2-е цуценя.
    А мене – Дружок.
    Цуценята (разом).
    Ми для вас малята заведем танок.
    Усі звірята (разом)
    Ви нам поплескайте, малята,
    А ми будемо танцювати.
    (звірята весело танцюють)
    Поросятко.
    До вас у гості ми прийшли,
    Подарунки принесли.
    Гарне дуже у вас свято,
    Пригощайтеся , малята.
    (звірята пригощають дітей солодощами. Потім прощаються).
    Звірята (разом).
    Допобачення, малята, ми прийдемо ще до вас на свято.
    СЦЕНКА ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ НА БУДЬ-ЯКОМУ СВЯТІ ЯК СЮРПРИЗ. А ЯКЩО ВСТАВИТИ МУЗ НОМЕРИ ДІТЕЙ АБО ІГРИ ТО ЯК РОЗВАГА.

  11. #69
    Авторитет Аватар для Дивинская Мила
    Регистрация
    15.08.2009
    Адрес
    киевская область
    Сообщений
    4,324
    Поблагодарил Поблагодарил 
    3,798
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,704
    Поблагодарил в

    465 сообщениях

    По умолчанию

    Свято козаків
    1.У всьому світі- кожен зна
    Є Батьківщина лищ одна
    І в нас вона одна єдина
    Це наша славна Україна
    2.Про Україну рідний край
    Ти друже завжди пам’ятай
    Не забувай Шевченка слів
    Про горду славу козаків
    3. Не забувай ,що ти дитина
    Землі,що зветься Україна
    Про Україну рідний край
    Ти друже завжди пам’ятай
    ПІСНЯ « ДОБРИЙ ДЕНЬ, МАТУСЮ УКРАЇНА»
    4. Є на світі днів багато
    Нам усіх і не згадать
    А між ними й наше свято
    Вшанування козачат
    5.Любі мами, милі тата
    Перед вами не малята
    Правда і не парубки
    Проте справжні козаки
    6. Намалюєм гарні вуса
    Хвацько їх підкрутимо
    Гарну пісню заспіваєм
    І ще й вас научимо
    7.Ми любимо землю і квіти
    І сонце нам шле свій привіт
    Ми роду козацького діти
    Землі української цвіт
    8. Нехай знає мила мати
    Наша Батьківщина
    Козаки ми ще маленькі,
    Але гідна зміна
    9. Нумо, дружно,козаки
    Всі візьмемось у боки
    Затанцюєм залюбки
    Танець без мороки.

    КОЗАЦЬКИЙ ТАНЕЦЬ

    ОТАМАН (команда «Соколи»)
    Ми прийшли сюди сьоьгодні
    Щоб вести запеклий бій
    Тільки бій, не кулаками
    А в веселій дружній грі

    ІГРИ 1.Хто швидше наносить дров для вогнища
    2.Хто швидше ложкою перенесе воду до казана
    3.Хто швидше перебере крупу
    4.Збий кеглі
    5.Намалюй сонечко
    6.Перетягування каната
    7.Нагодуй козака

  12. #70
    Местный Аватар для Катринка 306
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    101
    Поблагодарил Поблагодарил 
    37
    Поблагодарили Поблагодарили 
    55
    Поблагодарил в

    19 сообщениях

    По умолчанию

    Рукавичка

    По садочку бігла Мишка
    І несла в торбинці книжку.
    Об пеньок перечипилась –
    І торбинка загубилась.
    Ту торбинку я знайшла,
    Вам, малята, принесла.
    А у книжки є казки –
    Ті, що люблять малюки.
    Книжка наша відкривається
    Дивна казка починається.

    Усі рядком сідайте,
    Сусідів не штовхайте.
    Ніхто не сперечається.
    Казка починається.

    Раз зимової пори
    У густій діброві
    Дрова Дід рубив свої
    В рукавицях нових.

    Гарні вийшли рукавиці
    В Баби-щебетухи.
    Не страшний у них мороз,
    Ані білі мухи.

    Від роботи розрум’янивсь
    Рукавиці зняв.
    Поспішає, бо надворі
    Вечір вже настав.

    Нарубав багато дров,
    На сани складає.
    Задоволений старий
    Додому вертає.
    (виносять рукавичку)

    Рукавичка на снігу
    Лешилась лежати,
    А тут трапилося Мишці


    Поруч пробігати.
    Мишка:
    Яка гарна рукавичка
    Тепла та пухната.
    Оце тут я буду жити
    Буде мені хата!
    Пісня Мишки.

    Ведуча:
    Тут і віника взяла
    Та круг хати підмела.
    Принесла водички
    Та умила личко.

    Так живе у рукавичці
    Горенька не знає,
    А тут Жаба по водицю
    На ставок стрибає.
    Пісня Жаби

    Жаба:
    А хто-хто у рукавичці
    Зараз проживає?
    І кого я молодая
    Шанувати маю.

    Мишка:
    Я Норушка, не соромся,
    Та заходь скоріше.
    В рукавичці нам удвох
    Буде веселіше.
    Танок

    Ведуча:
    По доріжці стриб та стриб
    Зайчик пробігає.
    У біленькім кожушку
    Й пісеньку співає.
    Пісня зайчика

    Зайчик:
    Як вам тут, у рукавичці
    Хазяї живеться.
    А для Зайця-побігайця
    Містечко знайдеться?

    Мишка:
    Та заходь, заходь скоріше
    Разом буде веселіше.
    Танок Мишки та Жабки

    Ведуча:
    Хто це там поміж кущами
    У рудій свитині.
    В нових чоботях, спідниці,
    Терновій хустині.

    Та ще й сірий, волохатий
    Поруч погоджає.
    Хто це ще у рукавичці
    Нині побуває.
    Пісня Вовка і Лисички

    Вовк: - Добрий вечір вам у хату
    Лисичка: - Раді будем вас вітати
    В лісі холодно та зимно
    І доріженьки не видно.

    Вовк: - Не відмовте нам, звірята,
    Та пустіть заночувати.
    Танок Вовка і Лисички

    Мишка:
    Хоч багато вже звіряток
    В нашій рукавичці,
    Але знайдеться куточок
    Вовку і Лисиці.

    Жаба:
    Якщо ви з добром до нас
    То заходьте, просим вас.

    Ведуча:
    Так живуть у рукавичці
    Весело та дружно.
    Хоч надворі вітер свище,
    А їм не сутужно.

    Мишка в хаті прибирає,
    А Зайча дрова рубає.
    Жаба каші наварила
    Та громаду пригостила.

    Вовчик стежку прочищає,
    Лиска пісеньку співає.
    Пісня Лисички

    Що за шум, що за тріск,
    Що це там гуркоче.
    Це ж Ведмідь до нас іде
    В рукавичку хоче.
    Пісня Ведмедя

    Мишка:
    Та куди ж тебе подіти
    Велетня такого.
    В рукавичку не протиснеш
    Ти і носа свого.

    Ведмідь:
    Хоч хатинка й невеличка
    Я вам не заважу.
    Досипати люту зиму
    Із краєчка ляжу.

    Ведуча:
    Так проходять дні за днями
    В рукавичці звірі.
    Все живуть собі не тужать
    У теплі та мирі.

    Знову трапилося Діду
    Їхати по дрова.
    На дорозі рукавичка
    Його, та не нова.

    Аж тріщить мала хатина,
    Бо ніколи зроду
    Не вміщалось в рукавичку
    Стільки от народу.

    Тут узяв Дід хворостину:
    - Ану, утікайте!
    В мене руки мерзнуть, бачте,
    Рукавицю дайте.

    Ведуча:
    Вийшли звірі із хатини
    Старому вклонились,
    Стали поруч і ласкаво
    Діда попросили.

    Звірі:
    Ой, Дідусь, рідненький!
    Трохи постривай.
    Та у нас хатину теплу
    Ти не забирай.

    Як розпуститься сріблясте
    Листя на вербі.
    Рукавичку-невеличку
    Принесем тобі.

    Дід:
    Що ж, звірята, зоставайтесь.
    Та живіть щасливо,
    А я піду доБабусі
    Розкажу про диво.
    Хоровод

    Ведуча:
    Як весною зеленіли
    Гаї та діброви,
    Зустрілися із Дідусем
    Наші друзі знову.

    Повернули рукавичку
    Дарували квіти.
    Побажали у здоров’ї
    Сотню літ прожити.

    Отака наша казка –
    Дрів згоріла в’язка,
    Діткам щічки зігріла,
    Ну, а казка звеселила.

    Добавлено через 4 минуты
    додаток к сказке http://files.mail.ru/LQFX6P
    Последний раз редактировалось Катринка 306; 19.09.2010 в 19:37. Причина: Добавлено сообщение

  13. #71
    Местный Аватар для Лариса Лебидка
    Регистрация
    15.03.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    110
    Поблагодарил Поблагодарил 
    5
    Поблагодарили Поблагодарили 
    28
    Поблагодарил в

    17 сообщениях

    По умолчанию

    Цю інсценівку можна приурочити до Дня 8 березня.

    "Чия матуся найкраща"

    Поява Курчати та Каченяти.
    Курча: Пі, пі, Пі.... Зараз як дзибну
    Каченя: Кря, кря, кря... Зараз як скубну.
    Курча: Дзибну! пі, пі, пі...
    Каченя: Скубну! Кря, кря, кря...
    Собака: Гав! Що за гвалт!
    курча: Моя матуся найкраща
    Каченя: Ні моя матуся краща за всіх
    Курча: Моя матуся краще за всіх шукає зернятка і мене навчить...
    Каченя: А моя матуся, кря, кря, кря краще за всіх плаває і мене навчить.
    Собака: Гав! Я знаю чия матуся найкраща! По - перше - це курка, бо вона добре шукає зернятка...
    Курча: Ось так! Я побігло до мами. Пі, пі, пі
    Собака: По - друге, гав, це качка бо вона добре плаває...
    Каченя: Ось так! Я побігло до своєї матусі. Кря, кря, кря...
    Собака: Вже побігли... Я ж не доказав. Гав, гав, гав. Найкраща матуся - моя, бо вона любить мене. Ось так! Гав!

  14. #72
    Местный Аватар для ЕкСер
    Регистрация
    19.01.2010
    Адрес
    Россия Крым.
    Сообщений
    139
    Поблагодарил Поблагодарил 
    91
    Поблагодарили Поблагодарили 
    470
    Поблагодарил в

    45 сообщениях

    По умолчанию

    Сценарий праздника для детей первой младшей группы "В гости к игрушкам».
    Дети и воспитатель находятся в группе.
    Воспитатель (держит в руках куклу): Какая красивая у нас кукла Алёна. Только жаль, что она не умеет разговаривать. Вот если бы она была живая…Подождите! Кто-то стучит! Сейчас посмотрю! (из-за двери выносит посылку) Посылка! (Читает надпись): «Ребятам первой группы». Значит, нам. Что же там? «Волшебное покрывало». Как интересно! Раз это покрывало волшебное, оно может делать чудеса! (достаёт из посылки) Давайте попробуем оживить нашу куколку! (сажают куклу на стул в проходе, накрывают покрывалом) Ну-ка, скажем: «Раз, два, три - наша кукла, оживи!»
    (Дети повторяют слова, покрывало убирают, на стуле сидит живая кукла – взрослый).
    Алёна: Здравствуйте, ребятишки! Я – кукла Алёна! С вашей помощью я теперь могу разговаривать, петь, танцевать! А хотите пойти в гости к другим игрушкам? (-Да!) Тогда пойдём!
    Дети и Алёна идут в музыкальный зал. Зал украшен шариками, на стульях сидят куклы, рядом лежат погремушки, платочки и другие игрушки.
    Алёна: Все игрушки ждали ребят! Видите, как они красиво украсили всё вокруг! Поздоровайтесь с куколками, возьмите их и пригласите танцевать!
    «Танец с куклами». После танца дети садят кукол на места, садятся сами. За дверью слышится: «Мяу, мяу!»
    Алёна: Кто-то плачет за дверями! Наверно, это киска Мурка! Пустим её? (-Да!)
    (Алёна открывает дверь, заходит кошка – ребёнок подготовительной группы).
    Мурка: Мур, здравствуйте! Я ваша знакомая кошка Мурка. Я часто приходила к вам на занятия. Очень уж мне нравится, как вы поёте про меня песенку.
    Алёна: Ребятки, споём Мурке песенку?
    Песня «Кошка».
    Мурка: Какие молодцы! Спели про меня песенку! А теперь я с вами попляшу!
    «Пляска с погремушками».
    Мурка: Молодцы! Хорошо пляшете! Ну, а мне пора. Я к вами ещё обязательно приду! До свидания!
    (Мурка уходит).
    Алёна: Что я слышу? Кто-то говорит «Ко-ко-ко! Ко-ко-ко!» Кто же это? (-Курочка!) Пойду посмотрю!
    (Алёна открывает дверь, заходит курочка).
    Курочка: Здравствуйте! Я – курочка! Вы про меня часто поёте очень хорошую песенку! Вот я и решила зайти к вам в гости. А вы хотите сегодня быть моими цыплятками? (-Да!) Тогда наряжайтесь и превращайтесь в цыплят!
    Дети надевают шапочки. Инсценировка песни «Цыплята».
    Курочка: Какие хорошие из вас цыплятки получились! Ну, а я теперь поспешу дальше! У меня ещё много дел! (Уходит).
    Алёна: У меня для вас есть красивые платочки! Давайте-ка спляшем с ними!
    «Пляска с платочками».
    Алёна: Вам понравилось в гостях у игрушек? Но прежде, чем вы пойдёте к себе в группу, я угощу вас конфетами.
    Алена угощает конфетами. Дети прощаются с Алёной, уходят.
    Мои песенки Вконтакте https://vk.com/public175558206
    Одноклассники
    https://ok.ru/group59771579793446
    Ютуб
    https://vk.com/away.php?to=https://www.youtube.com/ch.


  15. #73
    Мастер Аватар для ИннаНичога
    Регистрация
    22.10.2009
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    637
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8,119
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,437
    Поблагодарил в

    292 сообщениях

    По умолчанию

    Є ТАКА ЗБІРКА "Музичні театралізовані казки" Н. Келіна, С. Школьнік, Л. Загребельна.
    Ось про збірку

    ПЕРЕДМОВА
    Музична театралізована гра завжди приваблює вихователів, особливо тих, хто працює з дошкільнятами та молодшими школярами. Тому авторами й обрано цей жанр, в якому за допомогою віршів і музики поєдна¬но втілення цікавої сюжетної лінії з розвиваючим й виховним навантаженням. Добір діючих персонажів, їх взаємодія мають пізнавальне та інформативне значення. Виразність і наповнення віршів і музики в поданих творах є засобом загального, розумового, мовленнєвого та музичного розвитку, естетичного виховання в ненав'язливій ігровій формі. Римовані тексти дадуть не лише відчуття гармонії, але й значно поповнять лексичний запас дітей, розширять практичне розуміння багатства рідної мови та її образних засобів. А це важливо як для розвитку мислення, так і для розвитку зв'язного мовлення.
    «Де живуть нотки?» — музична гра, яка має зробити цікавим перше знайомство дитини з нотами. Тут на основі протиставлення понять звука й паузи створено конфліктну ситуацію: Чорна пауза, що лякає та ніби «знищує» ноти, стає безсилою перед красою музичного звука і зникає. За допомогою гри діти ознайомляться з нотним станом, скрипковим ключем та розташуванням нот першої октави.
    «Пригоди Дюймовочки» — віршована казка з музикою, створеною за мотивами казки Г.-Х. Андерсена «Дюймовочка», яка дуже подобається вже не одному поколінню дітей. Фабула — декілька героїв, що праг-нуть стати нареченими для Дюймовочки, мимоволі створюють ситуації, загрозливі для життя героїні. Дюй-мовочка потерпає від незвичайних пригод, де змінюються схожі ситуації її викрадання та рятування. Але вона не є заляканою зламаною жертвою, крізь всі перепони долі вона несе власну мрію про Принца. Осно-вним є показ гартування, формування характеру в складних умовах дійсності, перемоги добрих сил, вірності своїй мрії. Важливою лінією є відображення доброти й безкорисливості Дюймовочки, що рятує Ластівку. Прищеплення доброзичливості та співчутливості — це також мета твору. Важливо й те, що більшість персо¬нажів, що співають, та музичних образів, як і в попередній казці-грі, зображують світ природи. З любов'ю відбиті в звуках, вони нібито закликають розуміти, любити, цінувати та берегти природу.
    У казці-грі «Пека й Кока» яскраво проілюстровані деякі небезпечні життєві ситуації та поняття, про які слід знати дітям: недоречність вживання недозрілих ягід, існування неїстівних, отруйних грибів, необхід-ність обережної поведінки біля води (річки). Сюжет побудовано на пригодах неслухняного півника Пеки, якого рятує сестричка Кока. У казці оживає природа, співають і танцюють рослини, тварини. їхні музичні образи мають світлий характер, що сприяє розвиткові в дітей почуття захоплення природою, її розмаїттям і кра¬сою та уваги й цікавості до всього живого. Красномовними у звуковому відображенні є музичні характерис¬тики як позитивних, так і негативних персонажів. Вони доповнюють розуміння дітьми прекрасного в приро¬ді, а також небезпечного, хоч і красивого (яскравий мухомор, елегантна щука). Таким чином відбувається формування естетичних смаків дітлахів. Різноманітні й музичні жанри, придатні для руху, слухання або спі¬ву: вальс — перший дует Пеки й Коки, марш — «Півник іде», джаз-вальс — пісня Щуки, полька — пісня Лисичок, хороводи — «Заключна пісня» та ін.
    У казкову гру введено нових персонажів, що використовуються за бажанням, з урахуванням можливос-тей групи учасників: жабки, рибки, сніжинки, заметіль; хатні речі: віник, швабра тощо.
    Завдання естетичного виховання закладені у віршах і музиці пропонованих творів, написаній у класич-ному стилі з опорою на мелодичну основу. Віршований текст просякнутий театральністю, драматургічною динамікою, тому матеріал казки можна використати не тільки як музично-театралізовану сюжетну гру, але й як навчальну виставу, композицію для сценічного втілення, радіоказку тощо.
    У кожній з казок-ігор музику написано у формі відокремлених пісенних та інструментальних номерів, що дає можливість використовувати музику вибірково, робити перестановку номерів, повторення, скорочен¬ня їх кількості — тобто варіювати розмір дії-гри з урахуванням вікових особливостей учасників або глядачів, або певної навчальної мети. Розвиткові музичного слуху, почуття ритму, естетичному вихованню учасників буде сприяти особлива увага до провідної ролі мелодії та різноманітності рисунків ритму в музиці. Особливо підкреслюємо важливість уваги до інструментальних номерів та «музичного живопису» в казках.
    Музика в мелодичному та ритмічному відношенні посильна дитячому сприйманню. Більшість номерів має танцювальний характер, що дає певні можливості хореографічного втілення. Тому матеріал казок «Пека й Кока» та «Пригоди Дюймовочки» можна рекомендувати для вистави дитячого хореографічного колективу. Вокальні номери поданих казок-ігор привабливі для тих, хто бажає навчитися співати. Доцільним вважаємо використання фрагментів музичних казок-ігор в навчально-виховному процесі студентів — майбутніх педагогів.

    Автори

    РАНОК 2008 рік
    ЦЕ ССИЛКА
    ПЕРША КАЗКА -
    ДЕ ЖИВУТЬ НОТКИ
    ]

    ЯКЩО ТРЕБА - ПРОДОВЖУ РОБОТУ.
    Последний раз редактировалось Kolpachiha; 24.08.2018 в 01:25. Причина: ссылка нерабочая

  16. #74
    Мастер Аватар для ИннаНичога
    Регистрация
    22.10.2009
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    637
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8,119
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,437
    Поблагодарил в

    292 сообщениях

    По умолчанию

    ЦІКАВІ ПІСНІ, ДРАМАТИЗАЦІЇ ТА ЩЕ…..

    1 НОВОРІЧНІ ПІСНІ {JHJIJ Архив WinRAR.rar
    НОВОГОДНЯЯ ПЕСЕНКА ПРО ЕЛОЧКУ
    (для взрослых)
    НОВЫЙ ГОД
    Слова В. Графчиковой, музыка Е. Лучникова,
    исполняет детская студия "Родники"
    ЗИМНЯЯ ШУБА
    Слова М. Садовского,
    музыка В. Соколова

    2. ЗБІРКА ПІСЕНЬ GECTYRB ABKFNKDJQ Архив WinRAR.rar
    3. Розвиток вокально-хорових навичок дітей старшого дошкільного віку через музично-дидактичні ігри й вправиДокумент Microsoft Word.doc MUZI$NO L UHF Архив WinRAR.rar
    4. РОЖДЕСТВО пісня ROGD Архив WinRAR.rar
    5. ВМЕСТЕ СНАМИ ПЕТЬ ЗОВЕМ Документ Microsoft Word.docSYITA Архив WinRAR.rar
    6. ПІСНІ Архив WinRAR.rar
    7. ДЕ ЖИВУТЬ НОТКИ Архив WinRAR.rar
    8. песни Архив WinRAR.rar
    ]

    9. ПРИГОДИ ДЮЙМОВОЧКИ

    Добавлено через 31 минуту
    ХОЧУ ЗАПРОПОНУВАТИ РОЗВАГУ: СОРОКА-ВОРОНА КАШКУ ВАРИЛА
    Мета: вчити дітей чітко вимовляти слова, злагоджено співати, викликати у дітей емоційний, радісний настрій, виховувати доброзичливі стосунки між дітьми, любов до праці.
    Обладнання: наголовники сороченят, пташок, киці, сороки-мами, набір ди¬тячого посуду (горщик, тарілки, блюдечка, мисочка), іграшкова плита, суміш гороху та пшона, декорація хатки Сороки-мами.
    Коментар: для проведення розваги вихователь заздалегідь вчить із дітьми ' пісні та віршики за даною темою.
    ДІЙОВІ ОСОБИ
    Ведуча і Бабуся Олена виконують дорослі
    Сорока-мати (дівчинка зі старшої групи)
    Сороченята (п'ять осіб)
    Ляля
    Киця
    Горобчики (п'ять осіб)
    Є ТЕКСТ ТА НОТИ.


    Добавлено через 42 минуты
    ПЕРЕЗАГРУЗИЛА


    Добавлено через 46 минут
    [QUOTE=ИннаНичога;2834953]ЦІКАВІ ПІСНІ, ДРАМАТИЗАЦІЇ ТА ЩЕ…..

    1 НОВОРІЧНІ ПІСНІ {JHJIJ Архив WinRAR.rar
    НОВОГОДНЯЯ ПЕСЕНКА ПРО ЕЛОЧКУ
    (для взрослых)
    НОВЫЙ ГОД
    Слова В. Графчиковой, музыка Е. Лучникова,
    исполняет детская студия "Родники"
    ЗИМНЯЯ ШУБА
    Слова М. Садовского,
    музыка В. Соколова

    2. ЗБІРКА ПІСЕНЬ GECTYRB ABKFNKDJQ Архив WinRAR.rar
    3. Розвиток вокально-хорових навичок дітей старшого дошкільного віку через музично-дидактичні ігри й вправиДокумент Microsoft Word.doc MUZI$NO L UHF Архив WinRAR.rar
    4. РОЖДЕСТВО пісня ROGD Архив WinRAR.rar
    5. ВМЕСТЕ СНАМИ ПЕТЬ ЗОВЕМ Документ Microsoft Word.docSYITA Архив WinRAR.rar
    6. ПІСНІ Архив WinRAR.rar
    7. ДЕ ЖИВУТЬ НОТКИ Архив WinRAR.rar
    8. песни Архив WinRAR.rar



    9. ПРИГОДИ ДЮЙМОВОЧКИ
    Архив WinRAR (2).rar
    Добавлено через 31 минуту
    ХОЧУ ЗАПРОПОНУВАТИ РОЗВАГУ: СОРОКА-ВОРОНА КАШКУ ВАРИЛА
    Мета: вчити дітей чітко вимовляти слова, злагоджено співати, викликати у дітей емоційний, радісний настрій, виховувати доброзичливі стосунки між дітьми, любов до праці.
    Обладнання: наголовники сороченят, пташок, киці, сороки-мами, набір ди¬тячого посуду (горщик, тарілки, блюдечка, мисочка), іграшкова плита, суміш гороху та пшона, декорація хатки Сороки-мами.
    Коментар: для проведення розваги вихователь заздалегідь вчить із дітьми ' пісні та віршики за даною темою.
    ДІЙОВІ ОСОБИ
    Ведуча і Бабуся Олена виконують дорослі
    Сорока-мати (дівчинка зі старшої групи)
    Сороченята (п'ять осіб)
    Ляля
    Киця
    Горобчики (п'ять осіб)
    Є ТЕКСТ ТА НОТИ.
    НЕ МОЖУ ЗАГРУЗИТЬ !!! ПОПРОБУЮ ЩЕ РАЗ.

    Добавлено через 48 минут

    Добавлено через 52 минуты
    ВИБАЧАЙТЕ !!! ВСЕ ВЧУСЬ.
    Последний раз редактировалось Kolpachiha; 24.08.2018 в 01:28. Причина: ссылки нерабочие

  17. #75
    Мастер Аватар для нонна
    Регистрация
    01.09.2010
    Адрес
    украина
    Сообщений
    654
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,178
    Поблагодарили Поблагодарили 
    2,650
    Поблагодарил в

    278 сообщениях

    По умолчанию

    небесні світлячки


    (Казка про дітей і їх вихователів).
    Виходять 2 дорослих-ведучих.
    1 вед.: Десь на Лисій горі у печері, в норі
    Дві чаклунки жили .Вони сестри були.
    2 вед.:Старшу звали Нехочуха( і одягає на себе хустку) , а молодшу- Вередуха(одягає на себе шляпу).
    Щоб без діла не сидіти, стали капості робити.
    Ведучи становляться чаклунками.Вони читають “Енциклопедію малих капостей”.
    Нехочуха: Ой, послухай, Вередухо,
    Я такий рецепт знайшла!-
    Геніальний витвір зла!
    Вередуха(бере книгу і читає):
    “З трьох калюж води набрати
    На всі боки поплювати,
    Двічи по три рази чхнути,
    Пляшку пробкою заткнути,
    Розмішати й проказати:
    Чумба-румба-каракумба,
    Каракумба-румба-чумба”.

    Нехочуха: Вихователів оціх перетворим в світлячків.
    (Дістають пляшку з-під парфумів)
    Вередуха: Справу будем починати.
    Треба воду набирати(набирають)
    Потім треба поплювати(плюють)
    А тепер три рази чхнути(чхають)
    Потім пробкою заткнути(затикають)
    Треба добре розмішати(розмішують)
    А тепер давай казати...
    Разом: Чумба –румба-каракумба!
    Вередуха: В дит. садочок ми підем,
    Дітям пляшку підкладем.
    Хтось із них її відкриє
    І інфекція подіє!
    Ідуть діти.
    1дит.: Скоро буде славне свято-
    День народження садка
    2 дит.: Треба щось подарувати
    співробітникам садка.
    3 дит.: Подивіться, друзі, швидко.
    Хтось згубив таку красу...
    4дит.: Це якись парфуми, мабуть...
    5 дит.:Дай, я мамі віднесу.(відкриває).В неї є такі духи.
    Дивний запах... чим це пахне?
    Ось понюхай... Чхи-чхи-чхи.
    6 дит.: Дивний запах... чим це пахне?
    Ось понюхай... Чхи-чхи-чхи.
    Чаклунки(з засади): Все! Подіяло! Ура!!!!
    Заразилась дітвора.
    1 дит.: Як набрид мені садок!
    Це для мене- ніж у бок!
    2дит.: А зарядка з ранку- жах!
    3 дит.: А музичне- просто страх!
    4 дит.: Ці заняття проклятущі й вихователька презлюща!
    5 дит.: Кухня варить нам не смачно!
    6 дит.: Взагалі в садочку лячно...
    1 дит.: Так, якби їх не було, от би добре нам було!
    Чаклунки: Ми це можемо зробити-
    Співробітників оцих перетворим в світлячків.
    Діти: Ура!!!!
    Чакл.: А тепер ставайте в коло
    І кажіть чаклунське слово:
    “ Чумба- румба- каракумба!”
    (ходять по колу і промовляють слова).
    Чакл.: Здійснилось, що ви бажали-
    Ви одні в садочку стали.
    (ведучі знімають з себе хустку і шляпу).
    1 вед.: Паскудство звершилось-
    зникли усі.
    Тепер залишились самі малюки.
    2 вед.: Проходили ночі, проходили дні
    А діти голодні були і сумні...
    Під музику діти для себе виносять лавку, а ведучі протягують через зал нитку з різнобарвними
    зірочками.
    1 дит.: так хочеться їсти, я так зголоднів!
    Я ще з позавчора нічого не їв!
    2 дит.: Хіба ти один? Я також зголодніла!
    Я б зараз горячого супу поїла...
    3 дит.: В музичному залі я б пісню співала.
    4 дит.: А я –в фізкультурному м”ячиком грала!
    5 дит.: Ми б зранку ліпили кумедних матрьошок,
    6 дит.: А потім на вулиці гралися трошки!
    1дит.: Я хочу, щоб все було тут, як раніше:
    І няні, і повар, і всі наймиліші.
    2 дит.: Дивіться з”явилися вже зірочки!
    3 дит.: З”явилися в небі нічні світлячки!
    4дит.: Це ж ми їх самі відіслали на небо...
    5 дит.: Скоріш пробачатися, друзі, нам треба.
    Всі: Пробачте нас, любі, ми любимо вас!
    1 дит.: Дивіться, спускаються зорі до нас!
    Ведучі опускають нитку.
    1 вед.: Світлячки небесні з неба впали,
    Світлячки небесні дорослими стали.
    2 вед.: Світлячки дорослими стали знов,
    Бо немає чар, сильніших за любов!

    Пісня про дитячий сад.

    Добавлено через 2 часа 6 минут
    [QUOTE=notaza;2836426]здесь картинки на тему искусства( зима, весна, лето, танец,жанры живописи,мультики,дымковская игрушка,люди и птици, люди и собаки) Думаю можно использовать не только воспитателям. а и на развлечениях . Есть еще много других, если нужно -выставлю.
    [url]http://ifolder.ru/upload/?session=d32e3cae69399f0e47f37a4bc5701c56[

    ошибка в запуске. Можно,пожалуйста,перезалить?:rolleyes:
    Последний раз редактировалось нонна; 25.09.2010 в 15:14. Причина: Добавлено сообщение

Страница 5 из 16 ПерваяПервая 12345678915 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru