Показано с 1 по 7 из 7

Тема: День Конституции Украины

  1. #1
    Авторитет Аватар для Ингуша
    Регистрация
    18.09.2008
    Адрес
    Украина.Днепропетровская обл.
    Сообщений
    1,171
    Поблагодарил Поблагодарил 
    61
    Поблагодарили Поблагодарили 
    9
    Поблагодарил в

    7 сообщениях

    По умолчанию День Конституции Украины

    Ищу сценарий на украинском языке.Огромное спасибо,всем ,кто найдет возможность помочь!!!
    Уважаемые дамы-ведущие, умницы и красавицы!!
    С разрешения Марины Админовны открываю тему, которая, надеюсь, будет интересна и полезна некоторым из нас.

    "Три орешка для Золушки, которая мечтает стать королевой бала"
    http://forum.in-ku.com/showthread.php?t=141005

    Я в контакте http://vkontakte.ru/id29870150

  2. #2
    Новичок
    Регистрация
    29.04.2010
    Сообщений
    20
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    7
    Поблагодарил в

    4 сообщениях

    По умолчанию

    Привет, вот есть такой сценарии, может чем - то поможет!!!!!!!!!

    Я І КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ


    Вед учи й:

    Благословенний будь, мій краю. Моя земля, мій дивосвіт... Сьогодні Україна відзначає
    Свободи й вольності своєї 15 рік.
    Будь-що нам плещуть недруги лукаві,
    Нехай їм грець і Бог їм є суддя.
    Моя країна в ореолі слави
    Святкує пам'яті своєї вороття!
    І кожна мить ще незбагненна,
    Хоч маєм прапор, гімн свій і тризуб,
    Та розладу в країні не бракує,
    Оскільки зайд багато є ще тут.
    Благослови нас, Отче Всемогутній,
    І матінко святая осіни.
    Нам незалежність, щастя і добробут
    На многії літа ще збережи.

    Ведуча. Історики запишуть для прийдешніх поколінь, що в ніч з 27 на 28 червня 1996 року була прийнята і затверджена Верховною Ра¬дою — Конституція незалежної держави — України.

    Ведучий. День 28 червня 1996 року вписано золотими літерами в історію нашого народу. Здійснилось те, чого прагнув весь український народ.

    (Виходять хлопчик і дівчинка.)

    Годинникар

    Прочитайте знову тую славу
    Та читайте од слова до слова,
    Не минайте ані титли, ніже тієї коми...
    Все розберіть та спитайте
    Тоді себе: Хто ми? Чиї сини?
    Яких батьків? Ким? За що забуті?


    Хлопчик. Що? Знову читати, вивчати? Та навіщо? Мені вистачає школи і шість уроків на день! Годі! Не хочу! Не буду! Мені і так непогано живеться, хоч і не знаю, що і як колись було.

    Дівчинка. Послухай, а скажи мені, що станеться з деревом, коли його зрізати під корінь?

    Хлопчик. Воно зав'яне, всохне.

    Д і в ч и н К а. А чому всохне, пропаде? Що дає дереву коріння?

    Хлопчик. Дає соки землі.

    Дівчинка. Правильно. Молодець! Дерево бере сили від землі ко¬рінням. Так і ми, хоч ще і малі, коли не будемо знати про наше коріння, далеких пращурів, про нашу історію, звідки ж наберемося тої сили для майбутнього?
    (На музичному тлі інструментального твору Маріконе.)
    Ведуча
    З роду в рід кладе життя мости. Без коріння саду не цвісти, Без устремління човен не пливе, Без коріння сохне все живе.
    (Входить годинникар.)


    Годинникар. Справді, людина без пам'яті про своїх предків са¬мотня, їй не має звідки черпати сили для життя. Тому я спробую вам до¬помогти.

    Хлопчик. Ой! А це хто такий?

    Дівчинка. Володар часу та історії, господар хвилин і годин — не¬втомний годинникар. Він веде нас у чарівну подорож — подорож у часі! Ти лишень послухай, що він нам розкаже!

    Годинникар
    Заспіваю вам не пісню
    Про стару старовину,
    Розкажу я вам не казку,
    А бувальщину одну.
    Розкажу я вам, як на горах
    Славний Київ наш постав,
    Як він жив і розвивався,
    Як столицею він став.
    Хто й коли у ньому княжив
    І в який ходив поход.
    Хто боровсь за Україну,
    За державність, за народ.
    Як за щастя України
    Ріки крові розлились.
    Заспіваю вам не пісню
    Про стару старовину,
    Розкажу я вам не казку,
    А бувальщину одну.
    Наразі ми опинились з вами в XI ст. Тож давайте погортаємо сторін¬ки могутньої нашої держави — Київської Русі. Але ви, двоє, мусите мені допомогти. Згода?

    Дівчинка. Згода! Хлопчик. Ну, добре вже.

    Дівчин к а
    Де стоїть тепер наш Київ,
    ам була сама гора.
    Жив там перше Кий з Хоривом,
    Щек та Либідь — їх сестра.

    X л о п ч и к. Та знаю, знаю. А потім був Аскольд і Дір, а їх убив Олег, що загинув від улюбленого коня, а потім княжив Ігор і квітла Київська держава, і була могутня, і з'єднала майже всі українські племена, а жінка | його мудра Ольга християнство прийняла, а Святослав «з мечем в руці по¬ліг, смертю лицаря в бою, за народ, за Україну склав він голову свою».

    Дівчинка. Як же ти багато знаєш!

    Хлопчик. Не даремно ж я на уроки історії ходжу! А Володимир Великий був шанований за серце і розум і «Красним сонечком» Украї¬ни прозваний.

    Годинникар. Молодці! Але ми підійшли саме до того князя, який вперше склав норми права у збірку «Руська Правда». Саме її можна вва¬жати першою вітчизняною конституцією.

    (Входить дівчинка з XI ст.)

    Дівчинка з XI ст.
    За князя Ярослава Київ
    Царгородом став.
    Оточив його валами, •
    Укріпив його, оздобив.
    У Європі честю мали Королі, князі, царі Поріднитись з Ярославом,
    Побувати у дворі:
    Але мудрість Ярослава
    Вся була його в його ділах,
    У державнім будівництві,
    Владі, устрою, в судах.

    Дівчинка. А що там було записано, у «Руській правді»?

    Дівчинка з XI ст. «Руська правда закріплювала право влас¬ності на землю, угіддя, майно. За злочин карали. Якщо уб'ють огнищани-на навмисне, то вбивця платить за нього 80 гривень, а за вбитого смерда або холопа — 5 гривень, а за коня князівського — 3 гривні, а якщо вкраде чужого раба або рабиню — за образу платить 12 гривень. А найгірше, коли 1 виганяли з общини і забирали майно.

    Годинникар
    І залишив нам заповідь одну Ярослав:
    Не сваріться, живіть у згоді,
    Тільки мир збере усе,
    А незгода, наче вітер,
    Все по полю рознесе.
    Як не будете всі разом
    Йти до спільної мети,
    Ви, державу зруйнувавши,
    Повієтеся у світи.
    Мудра заповідь, та не довго пам'ятали її нащадки. Але час рушати далі. Перенесемось у 1710 рік, час славних гетьманів та козаків. Адже саме 5 квітня 1710 року у м. Бендери (в Молдавії) було затверджено...

    Ведуча. Першу демократичну Конституцію — унікальний істо¬ричній документ. У розробці цієї Конституції брав участь гетьман Пи¬лип Орлик, чия ерудиція вражала освічену Європу. А назву ця Конститу¬ція отримала...
    (Входять два козаки.)

    1-й козак. «Пакти і Конституція законів вольностей Війська За¬порозького», укладені ясновельможим паном Пилипом Орликом, ново¬обраним гетьманом Війська Запорозького.

    2-й козак. Во ім'я Отця і Сина І святого Духа, прославленого її Трійці Господа Бога. Нехай буде на вічну пам'ять про славу Війська За¬порозького і всього українського народу. Запорозьке Низове Військо іаслужило собі безсмертну славу численними лицарськими відвагами на морі і на землі.

    1-й козак. Мені, ясновельможному гетьману, своїм добродум-пим дбанням та владою доручаються всі у Вітчизні нелади для премудро¬го оправлення, права і вільності військові для непорушного збереження. І Іезмінно виконувати: милість, вірність і дбайливість до Вітчизни, мате¬рі нашої, про добро її народу,, про розширення прав і вольностей військо-ішх. Обіцяю і повністю беру зберігати до вищих і заслужених у Запоро¬зькому Війську осіб пошанування і любов до всього, старшого і меншо¬го товариства. У цьому мені, Боже, допоможи непорочне св. Євангеліє. Л те все підписом руки моєї власної і печаткою стверджую. Діялось у Бен¬дерах, року Божого 1710, квітня 5 дня. Пилип Орлик, гетьман Запороз¬ького Війська.

    Дівчинка. Отже, мала утворитися незалежна держава українсько¬го козацтва, на чолі якої стояв гетьман і в парламент до якої обирали пред¬ставників від усіх станів українського населення.

    В є д у ч и й. Це була перша Конституція у світі, але, на жаль, у жит¬тя втілити її не вдалося.

    Годинника р.Атепер мандруємо у 20-ті рр. XX століття. (Входить хлопчик з 20-хрр. XXст.) Конституційна практика в той час була пов'яза¬на з утворенням і діяльністю Центральної Ради УНР. Було видано 4 уні¬версали, за якими...

    (Виконується пісня А. Матвійчика «Кленова балада».)

    Хлопчик з 20-х рр. XX ст. І універсал оповіщає: «Наро¬де український! Народе селян, робітників, трудящого люду.
    Волею своєю ти поставив нас, Українську Центральну Раду на сторо¬жі прав і вольностей української землі. Хай буде Україна вільною. Одні бу¬демо творити наше життя».

    Хлопчик. А що було записано в IV універсалі?

    Хлопчик з 20-х рр. XX ст. «Народе України! Однині Українська Народна Республіка стає самостійною, від нікого незалежною суверенною державою українського народу. Здійснилася давня мрія твоїх батьків, борців за волю й право робочого люду! Зазиваємо усіх стояти не¬похитно на сторожі добутої свободи й прав нашого народу».

    Го д и н н и к а р. От і здійснили ми подорож в історію українських конституцій. Нашому народові частіше від інших доводилось виборюва¬ти свою державність, створювати конституцію, але жити за власними за¬конами він не мав можливості. Ну, що, втомились?

    X л о п ч и к. Це не важливо.

    Дівчинка
    Важливо те, що ми дізналися.
    Від дитинства аж до скону
    Всі ми добре знаємо,
    Що ми звемось українці
    Й українських предків маємо.
    Батько, мати, брат, сестриця
    І всі інші члени роду —
    Всі належать до одного —
    Українського народу.
    Хлопчик
    Бо родитись українцем —
    Це велика честь і слава.
    Рідний край свій полюбити —
    Найважливіша з усіх справа.
    Українці й українки
    Всі кохають до загину
    Славну землю батьків своїх —
    Свою рідну Україну.

    Дівчинка з XI ст.
    Але, щоб цю землю свою
    Міцно, щиро покохати,
    Треба все її минуле
    Добре вивчити і знати.

    1-й козак
    Треба знати те, як предки
    На землі цій колись жили,
    Як її грудьми своїми
    Заступ али-боронили.

    Хлопчик з 20-х рр. XX ст. Як за волю і за долю Ішли у бій, як на забаву, добувати собі рану, Україні своїй — славу.

    2-й козак

    Як невпинно працювали І боролись всі завзято, Щоб їх люба Україна Була дужа і багата.

    Годинникар
    Хай не буде ні одної Української родини, Щоб не могла розказати Про минуле України.

    Ведучий. 1996 рік. 28 червня 19 годин 18 хвилин. Ця мить назавжди залишиться в історії молодої Української держави. Саме тієї миті 315 де¬путатів прийняли Основний Закон України.

    Ведуча. Але мусимо ще пам'ятати про одну дату.

    Ведучий. 24 серпня 1991 р. Верховна Рада України проголосила незалежність і створення самостійної держави.

    Ведуча. Ми стали свідками воістину знаменитої історичної події не лише для нинішнього, але й прийдешніх поколінь. Але прийняти Консти¬туцію недостатньо, треба ще навчитися жити за нею.

    Ведучий. Перед Україною розкриваються широкі обрії для посту¬пу. У цьому поступі згодом буде і ваша частина праці, друзі. Україна по¬требує вашого молодечого запалу, вашої праці і любові.

    Ведуча. Тільки той, хто любить свою Вітчизну, народ, своїх батьків і оселю, може зробити свою країну багатою, а себе щасливим.

  3. Следующий пользователь сказал cпасибо Yanna... за это полезное сообщение:

    irina.muz (25.06.2019)

  4. #3
    Авторитет Аватар для Ингуша
    Регистрация
    18.09.2008
    Адрес
    Украина.Днепропетровская обл.
    Сообщений
    1,171
    Поблагодарил Поблагодарил 
    61
    Поблагодарили Поблагодарили 
    9
    Поблагодарил в

    7 сообщениях

    По умолчанию

    Yanna...,
    Спасибо огромное!В этом году пригодится!!!
    Уважаемые дамы-ведущие, умницы и красавицы!!
    С разрешения Марины Админовны открываю тему, которая, надеюсь, будет интересна и полезна некоторым из нас.

    "Три орешка для Золушки, которая мечтает стать королевой бала"
    http://forum.in-ku.com/showthread.php?t=141005

    Я в контакте http://vkontakte.ru/id29870150

  5. #4
    Новичок
    Регистрация
    29.04.2010
    Сообщений
    20
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    7
    Поблагодарил в

    4 сообщениях

    По умолчанию

    Всегда рада помочь, если что, обращайтесь может что - то найдется!!! А вернее чем смогу тем помогу!!!!!

  6. #5
    Пользователь Аватар для лана 9
    Регистрация
    04.08.2008
    Адрес
    Украина Донецкая обл.
    Сообщений
    34
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    10
    Поблагодарил в

    8 сообщениях

    По умолчанию

    Сегодня день рождения
    У книги самой главной.
    В ней все права записаны
    Корректно, кратко, складно.

    Давайте же отпразднуем
    Без лишних возлияний
    Законов объявление
    И дату их создания.
    В-я. Мы собрались сегодня благодаря рождению Конституции – основного закона Украины. И не просто рождению, сегодня – лет Конституции! Как вы знаете, Конституция определяет устройство общества и государства, органы власти, права и обязанности граждан. Множество других законов и правовых актов ориентируются и подчиняются Конституции.
    Самое ценное, что есть у каждого человека – это, конечно, его жизнь. По Конституции каждый имеет право на жизнь и охрану здоровья, имеет право на работу и отдых…
    Поэтому никогда не забывайте, что вы личность и что у вас есть свои права, и узнать их вам поможет именно Конституция.
    Номер Вас поздравляет

    В-я. Если сегодня День рождения Конституции, а Конституция – основной Закон Украины, а истинные украинцы – это казаки, то я предлагаю проверить, какие у нас городе казаки. Проведем небольшой конкурс, который так и называется «Спритний козак». Ко мне на сцену я приглашаю 2 хлопцев (на скорость надевают шаровары, кушаки, шапки). Они остаются за сценой
    (Приглашаю выйти на сцену 2 казаков. Конкурс
    «Кто быстрее оденется»)

    В-я. Парни, скажите мне, пожалуйста, кто нужен казаку, чтобы он был настоящим казаком? Правильно, нужна хорошая дивчина, а у девушки, что должно быть самое длинное? (коса). Пока будет звучать муз. подарок я предлагаю вам спуститься к зрителям и найти себе девушку с самыми длинными волосами. Как говорят: коса – девичья краса, вот и ищите красу.
    Номер ___________________________________________________
    Парни с девушками поднимаются на сцену.
    В-я. Сейчас мы проверим вашу силу, а вернее силу ваших легких; ну а у девушек проверим их скорость и ловкость. (под музыку по 5 шариков: парни надувают, а девушки завязывают).
    Молодцы! Теперь у меня вопрос к зрителям. Что должен уметь настоящий казак? (танцевать). А какой танец? (гопак). Предлагаю парням станцевать гопак.
    А теперь немного усложним задачу. Вы видите этим шарики, которые только что надували, и видите эти широкие шаровары. Зрители, наверное, догадываются, что сейчас будет. Сейчас наши ловкие казачки будут засовывать эти шарики в эти шаровары (засовывают под музыку). Какой вы там говорили танец? Гопак? Попробуйте теперь станцевать его. (танцуют). А теперь еще больше усложним. Шарики надо лопнуть (лопают). Награждаются.
    Номер _____________________________________________________


    Блок «Вместе – дружная семья!» (чествование 3 многодетных семей)

    В-я. Есть светлый на земле приют,
    Любовь и верность там живут.
    Все, что порой лишь снится нам,
    Навеки приютилось там.
    То-сердце матери! Оно
    Так нежно, верно! Суждено
    Ему жить радостью твоей,
    нести ярмо твоих скорбей.
    "Мой дом — моя крепость", — гласит старинная английская поговорка. Семья, дом — это крепость, которая не поддается веяниям самого лихого времени! Это мир, где сохранились и царят в отношениях людей бескорыстие, преданность, самопожертвование.
    С радость хочу сообщить, что у нас на празднике присутствует 3 многодетные семьи (представляю):
    1. ______________________________________
    2. _______________________________________________________________
    3. ________________________________________________________________
    Награждение.
    Номер ___________________________________________________________





    Блок „Изумрудная свадьба” (55 лет)

    Юбилеи бывают не часто,
    Юбилей – словно в небе звезда.
    Мы хотим пожелать только счастья,
    Счастья долгого и навсегда.

    Я с огромным удовольствием хочу пригласить на нашу сцену
    Желаем вам простого счастья
    И тихой радости земной.
    Пусть вас житейские ненастья
    Всегда обходят стороной.
    Как прежде, бережно храните
    В душе прекрасные черты.
    Как прежде, щедро всем дарите
    Огонь душевной теплоты.

    Номер ______________________________________________

    «Наши талантливые дети» (вручение свидетельств)
    В-я А сейчас внимание, друзья!
    Сегодня день такой чудесный
    И удивительный такой!
    К нам звездочки спустились с неба
    И всех согрели красотой.
    Хочу на нашу сцену пригласить Пусть вас порадует удача
    И счастье будет без прикрас
    Пусть прозвенит сегодня песня,
    Которую споют для вас!(Номер…………………………………………………..



    Блок о войне.
    В-я. Уважаемые друзья! Сегодня мы не можем не говорить о истории нашей Украины, печальной страницей которой была Великая Отечественная война. Она не только унесла 20 миллионов жизней советского народа, а и навсегда оставила печальный и тяжелый отпечаток на судьбах многих людей. Я приглашаю к микрофону учащуюся 10-А класса школы проделала грандиозную работу по исследованию судеб людей, пострадавших от войны и нацистских преследований. прозвучит отрывок из творческой работы, посвященный памяти Титиевского Сергея Сидоровича
    «Батько і Батьківщина».
    (Вручение сувенира)
    Подари себе праздник!

  7. Следующий пользователь сказал cпасибо лана 9 за это полезное сообщение:

    ЗАМИР (13.06.2018)

  8. #6
    Авторитет Аватар для Ингуша
    Регистрация
    18.09.2008
    Адрес
    Украина.Днепропетровская обл.
    Сообщений
    1,171
    Поблагодарил Поблагодарил 
    61
    Поблагодарили Поблагодарили 
    9
    Поблагодарил в

    7 сообщениях

    По умолчанию

    Девочки,спасибо! Вот и прошел год,приближается День Конституции....
    Уважаемые дамы-ведущие, умницы и красавицы!!
    С разрешения Марины Админовны открываю тему, которая, надеюсь, будет интересна и полезна некоторым из нас.

    "Три орешка для Золушки, которая мечтает стать королевой бала"
    http://forum.in-ku.com/showthread.php?t=141005

    Я в контакте http://vkontakte.ru/id29870150

  9. #7
    Новичок
    Регистрация
    18.10.2018
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    6
    Поблагодарил Поблагодарил 
    84
    Спасибо Поблагодарили 
    1
    Поблагодарил в
    1 Post

    По умолчанию

    1 блок «Віншує молодь славна Україна»
    Ведучий: Крокує літо в зелені в цвіту,
    Оновлюється вся наша країна,
    Своє майбутнє – зміну молоду,
    Віншує щиро славна Україна.

    Ведуча: Життя іде… Такий закон природи,
    Усе міняється, усе тече,
    На вищий свій щабель невпинно юнь підходить,
    І гідно у майбутнє надбання несе.

    Ведучий: Нехай живе одвічно наша молодь,
    Нехай в серцях завжди цвіте весна,
    Хай вітає червень стоголосий,
    Бо святкує молодість сама.

    Ведуча: Доброго дня, шановні добродії! доброго святкового дня, жителі та гості,
    молодь нашого міста. з днем юні, краси та любові. з святом молоді всіх вас!

    Ведучий: Юність – час окрилених мрій і творчого дерзання, роки пошуку, незвіданої дороги, різнобарв’я життя. Юність – це молодість, здоров’я, це віра у завтрашній день.

    Ведуча: саме вам, молодим будувати нашу незалежну Україну, тож дозвольте
    сьогодні привітати вас, ще з одним святом – Днем Конституції України.

    Ведучий: Я народ, я творець Конституції,
    І тому я підношу як стяг,
    Як здобуток всіх літ революції,
    Конституцію миру й звитяг.

    Ведуча: 28 червня 1996 року нарешті збулася багато вікова мрія українського
    народу: була прийнята Конституція незалежної держави – України.

    Ведучий: Україно моя – ти колиска козацького роду,
    Ти заново зродилась немов немовля,
    Рідна земле моя, ти здобула жадану свободу
    Україно, ти пісня моя.


    Ведуча: Ми щасливий народ і щасливими будем довіку,
    Україна, як мати, на цілому світі одна,
    Україно моя ти перлина віків споконвіку,
    Україно – ти пісня моя.

    номер
    Ведуча: У сяйві сонця, свіжій зелені трав, яскравій і духмяній строкатості квітів настає літо – найулюбленіша всіма пора року.
    Ведучий: І саме в цю благодатну пору літо дарує нам нагоду згадати, що ми – молоді! Молоді і душею, і серцем.
    Ведуча: Тож усіх, у кого в серці буяє весна, усіх, хто переповнений духмяним ароматом літніх квітів, прийшли сьогодні привітати:
    ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    Ведуча: Слово для привітання надається_____________________________________
    ________________________________________________________________________
    (вітання, нагородження)
    2 блок “Яскраве дитинство»
    Парад малят «Aвто-Baby»
    Ведучий: Сьогодні на нашому святі присутні наймолодші учасники.
    Ведуча: Вони як і ми з вами сповнені енергією, ентузіазмом, жагою пізнання ... а також безмежним бажанням бути самостійними. Вміють вже так багато і просто не можуть дочекатися нагоди випробувати себе на практиці! Вони сьогодні прийшли привітати нас зі святом.
    Ведучий: Тож, до вашої уваги вперше представляємо феєричне дійство – парад малюків «Aвто-Baby». Тільки в цьому конкурсі по-справжньому проявляться фантазії й талант батьків, які вони втілили в казкових образах своїх дітей.
    Під музичний супровід виїжджають учасники параду малят
    Ведуча: Справжня принцеса квітів, ніжна красуня – Дюймовочка ____
    (музичний супровід)
    Ведучий: Запальний король вечірок – Діджей ____
    (музичний супровід)
    Ведуча: Обличчя українського козацтва – Козак Мамай і Козачка Галя
    _________
    (музичний супровід)
    Ведучий: Різнобарвний і непосидючий Метелик – _______
    (музичний супровід)
    Ведуча: Яскрава жителька полтавських степів Маківка – _____________
    (музичний супровід)
    Нагородження учасників (талони на атракціони, призи)
    Повітряне шоу «Листи з дитинства»
    Ведуча: Діти – це найчесніший посол миру! На вас чекає сюрприз – справжні листи з минулого! Листи з дитинства!
    Ведучий: Вся увага на небо! Спіймайте свою пташку удачі! Можливо ваше послання збудеться якнайскоріше!
    Ведуча: Для вас співає ___

    3 блок “Прощання з дитинством!”
    Ведуча: Непомітно плине час, давно вже почалось літо. Для одних – це час відпочинку, незабутніх подорожей, яскравих вражень. Для інших – це початок нового життя, здійснення мрій.
    Ведучий: Так, але для багатьох водночас з новим подихом літа, настав час прощання і жалю.
    Ведуча: Справді, це час прощання з дитинством. Воно проходило по краплі – тихо й непомітно. І залишились від нього тільки спогади і невимовний смуток за першими буквами: рівними-рівними у першої вчительки на дошці, за коротенькими платтячками, за пронизливими дзвінками, які були найдорожчі за всі теореми на світі! За знайомими, звичними голосами любих вчителів.
    Ведучий: Так, вже для всіх випускників 20 року відлунав востаннє дзвоник, відгомонів шкільний бал. Прийшов час, коли казка дитинства перетворилась на реальність дорослого життя.
    Ведуча: Але так хочеться хоча б на мить зупинити час і знову потрапити на випускний бал, закружляти в чарівному шкільному вальсі!
    Ведучий: Так, час летить невблаганно і зупинити його неможливо. Але подарувати спогади про випускний бал і порадувати нас красивим видовищем можуть найкрасивіші випускниці ______ випуску 20___-го начального року! Тож запрошуємо чарівних красунь для участі в Параді випускниць!

    Дефіле випускниць (музичний супровід)

    1. Дефіле випускниць (музичний супровід)



    Прізвище, ім’я, школа

    Ведуча: Скільки краси, яскравих емоцій ми щойно отримали!
    Ведучий: Так, дійсно, Юліє, видовище було неймовірне, в мене навіть забракло слів від захоплення! Які фантастично красиві дівчата! Яка краса, грація, просто супер!
    Ведуча: Тож давайте шаленими оплесками подякуємо нашим дівчатам-випускницям за прекрасний подарунок, який ми щойно отримали!
    (Дівчата покидають подіум, залишаються тільки учасниці шоу
    «Випускниця-20__».)
    Ведуча: Знаєш, Богдане, мені дуже приємно було чути від тебе слова захоплення красою наших дівчат. Але, як ти знаєш, українські дівчата багаті не тільки своєю вродою, а ще й вражають інтелектом та дотепністю! А щоб переконати тебе та всіх присутніх в цьому, пропонуємо ваші увазі Шоу «Випускниця-20___»!!!
    Ведучий: І я з радістю запрошую до нас учасниць конкурсу.
    2. Презентація учасниць шоу «Випускниця-20__»
    Ведучий: Зустрічаємо учасницю під номером 1:

    Ведуча: Зустрічаємо учасницю під номером 2:

    Ведуча: Ну що ж, конкурсанток ми представили, а тепер ми хочемо представити вам людей, на долю котрих покладено нелегке завдання – бути справедливими, чесними і об’єктивними!
    (називають членів журі)
    ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

    3. Конкурс «Візитка»
    Ведучий: Отже, довгоочікувана хвилина настала і ми розпочинаємо наш конкурс. Як і годиться, чарівним учасницям - «Ні пуху, ні пера!»
    Ведуча: Перший конкурс – «Візитка». Наші учасниці познайомлять вас з собою, розкажуть дещо цікавеньке про себе, а, можливо, й розкриють вам свій секрет краси й привабливості.

    Прізвище, ім’я, школа
    Ведуча: А поки журі підводить підсумок першого конкурсу «Візитка», давайте привітаємо учасників конкурсу квіткових композицій між сільськими радами району «Квітучий Баришівський край»!
    (перераховує всіх учасників)

    ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    Ведучий: За оцінками вельмишановного журі, до якого ввійшли__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    Ведуча: Найкращими роботами визнано ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    (вручення призів переможцям)

    Ведуча: Для всіх нагороджених та присутніх на святі співає ____

    Ведучий: Отже, результати першого конкурсу «Візитка» вже готові. Тож підведемо підсумки І туру шоу «Випускниця -20__»! Слово надається журі.
    (оголошуються оцінки 1 туру)
    4. Конкурс «Правда – неправда»
    Ведуча: Непомітно спливає час: секундами, хвилинами, годинами, тижнями, місяцями, роками. Школа!... Незабутні роки! Перші двійки…нещасливе кохання…Школа закінчена. Уроків вже ніколи не буде.
    Ведучий: Дивно звучить слово «ніколи» . Виходить, що все буде: університет, сім’я, діти, робота, а от школи вже не буде і дитинство не повернеться ніколи.
    Ведуча: Так, дитинства не повернути, але у кожного з нас живуть спогади про безтурботне шкільне життя.
    Ведучий: Наприклад, якщо щодо мене, то спогадів про шкільне життя безліч: як я отримав одиницю з фізики за підказку дівчинці, котра мені подобалась. Або як я заховався в класній ніші і поседів там весь урок, аж ноги потерпли.
    Ведуча: Веселі в тебе шкільні роки були! А от цікаво, чи такими ж веселими були шкільні роки у наших конкурсанток?
    Ведучий: Отже, час наступного туру – конкурс «Правда – неправда». Це було домашнім завданням. Тож вашій увазі, шановні глядачі справжній Голлівуд!
    Ведуча: Дівчата, перевіримо ваші акторські здібності. Ваша задача розповісти неймовірну історію з шкільного життя - чи правдиву, чи надуману – ваша справа. Але ви повинні розповісти її так, що заплутати наше вельмишановне журі.
    Ведучий: Максимальний бал отримає та учасниця, в історію котрої повірять, нехай вона і надумана. Або, відповідно, не повірять, а така історія була насправді.
    (проходить конкурс у веселій атмосфері)
    Ведуча: А поки журі підводить підсумок другого конкурсу, давайте привітаємо учасників фотоконкурсу «Молодь відпочиває!» (перераховує всіх учасників)
    ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    Ведучий: За оцінками вельмишановного журі найкращими роботами визнано _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    (вручення призів переможцям)
    Ведуча: Прийміть в дарунок вітання від ____

    5. Конкурс «Намалюю тобі очі»

    Ведучий: Вчителько рідна, ти мудрість землі,
    Світла надія моя.
    Вчителько рідна, ми діти твої,
    Ти - світанкова зоря.
    Ведуча: Які гарні слова, Богдане! Відразу відчувається, що в тебе була улюблена вчителька в школі і цими словами ти зізнаєшся їй в коханні до сих пір! Зізнайся, була улюблена вчителька?
    Ведучий: Так, Юліє, визнаю – хоч всі і стверджують, що всі вчителі однаково улюблені, але насправді у більшості є свій улюблений вчитель. Викладач, образ котрого відразу згадуєш, коли чуєш слово «вчитель». У мене, наприклад, такою вчителькою була _____________________________________________________________________________. Бо вона завжди була модно одягнена, з красивим макіяжем. Так-так, ми, хлопці, зустрічаємо вчительку «за одьожкою».
    Ведуча:Все зрозуміло. Отже, по вашому головне, щоб вчителька повинна бути з професійним макіяжем, а не з купою наочності?
    Ведучий: І це також… Але в першу чергу – щоб як зайшла в клас – така вся красива, так відразу й мову відібрало в півкласу. І все, тиша до кінця уроку! Це ж жіноча стратегія!
    Ведуча:Тоді саме тобі і всім випускникам ____ присвячую наступний конкурс «Намалюю тобі очі».
    Дівчата повинні професійно накласти макіяж улюбленій вчительці. Тож згадайте уроки вчителя образотворчого мистецтва і якомога професійніше «розфарбуйте» ось цю милу вчительку.
    Виставляють мольберт з «портретом»

    Ведучий: Дівчата, не підведіть мене і свою вчительку з малювання. До справи!
    Дівчата розфарбовують. Іде музичний супровід – пісня Тіни Кароль «Намалюю тобі зорі..»
    Ведуча: Поки дівчата займаються творчістю, у нас є нагода ще раз привітати вас з Днем молоді!
    Ведучий: Побажати вам краси, молодості, невичерпної енергії, кохання! З днем молоді!
    Ведуча: Для вас в дарунок вітання від ______
    Ведуча: Богдане, ти напевне переконався, що наші учасниці – дуже талановиті дівчата. Вони не тільки ерудовані, начитані, а ще й прекрасні акторки! Можливо незабаром ми побачимо когось з них на екранах телевізора!
    Ведучий: Потрібно скористатись можливістю і взяти автограф у майбутніх зірок! Поставте, будь-ласка, підпис під своїми роботами, може ці роботи через багато років підуть з аукціону! (дівчата підписують роботи)
    Презентація творчих робіт конкурсанток.
    Обговорення:
    «кого зобразили на портретах?»,
    «чи був цей предмет улюбленим?»,
    «згадайте цікаву історію, пов’язану з цим предметом і вчителькою»,
    «користуючись моментом, передайте привіт вчительці».
    Ведуча: Отже, у журі серйозна робота – визначити, котра з дівчат – найкращий «візажист».
    Ведучий: А поки журі підраховують остаточні результати конкурсу «Випускниця-20___», давайте шаленими оплесками ще раз привітаємо учасниць конкурсу!
    Ведуча: Дівчата, уявіть себе учасницями «Міс-Україна» і пройдіться по подіуму як справжні моделі. Можливо саме це дефіле зможе вразити наше журі і вплинути на результати!
    (музичний супровід)
    Ведучий: Отже, слово – журі конкурсу «Випускниця-20_»
    Нагородження учасниць



    Ведуча: Для вас, шановні учасниці та всіх присутніх на святі співає ______

    Ведуча: Шановна наша молодь! Ми ще раз вас вітаємо з Днем молоді та Днем Конституції України. А в дарунок, спеціально для молоді району за підтримки
    _______________________________________________________________________
    Дискотека від __________________________________________________________.

    (свято продовжує молодіжна дискотека)

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru