Страница 6 из 10 ПерваяПервая ... 2345678910 ПоследняяПоследняя
Показано с 76 по 90 из 139

Тема: Ювілеї (укр.)

  1. #76
    Пользователь
    Регистрация
    11.01.2010
    Сообщений
    79
    Поблагодарил Поблагодарил 
    9
    Поблагодарили Поблагодарили 
    14
    Поблагодарил в

    13 сообщениях

    По умолчанию

    [IMG]http://*********su/2862382.htm[/IMG]

  2. #77
    Пользователь
    Регистрация
    11.01.2010
    Сообщений
    79
    Поблагодарил Поблагодарил 
    9
    Поблагодарили Поблагодарили 
    14
    Поблагодарил в

    13 сообщениях

  3. #78
    Пользователь
    Регистрация
    11.01.2010
    Сообщений
    79
    Поблагодарил Поблагодарил 
    9
    Поблагодарили Поблагодарили 
    14
    Поблагодарил в

    13 сообщениях

  4. #79
    Пользователь
    Регистрация
    11.01.2010
    Сообщений
    79
    Поблагодарил Поблагодарил 
    9
    Поблагодарили Поблагодарили 
    14
    Поблагодарил в

    13 сообщениях

  5. #80
    Пользователь
    Регистрация
    11.01.2010
    Сообщений
    79
    Поблагодарил Поблагодарил 
    9
    Поблагодарили Поблагодарили 
    14
    Поблагодарил в

    13 сообщениях

  6. #81
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Ксюндель, Щиро дякую за матеріал! але як би хотілося не тільки зчитувати його з фоток, а й почути як це проводили саме Ви!!! ваші враження і ваші роздуми на тему...

  7. #82
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Всим привіт! Щиро вітаю з Новим роком та різдвом Христовим! нещодавно проводили ювілей жіночкі, для неї чоловік співав пісню, текст взятий з просторів інтернету і трішечки підкоректований...
    Я КУПЛЮ ТОБІ ХАТУ
    Я куплю тобі хату, у селі, у Мазінках,
    І тебе привезу в це казкове село..
    Заведемо гусей і свиней, і корівку
    І посадимо вишні під парканом...
    заведемо гусей і свиней, і корівку
    і посадимо сливу у нас під вікном..
    Приспів:
    А дикі качки на ставку шукають дзьобиком ряску
    за тим селом, куди тебе я приведу...
    а білі лебеді в ставку дарують ангельську красу
    у тім селі, куди тебе я привезу...

    Ми проведемо газ, візьмем клапоть городу
    щоб могла ти сапою його коперсать
    щоби кум тракторцем, цю уздрівши картину
    прополов всі рядки і вперед і назад..

    Будем весело жить ми з тобою в Мазінках
    І картоплю садить і горілку варить
    Буде вірний Сірко стерегти нашу хату
    і на радість батькам будем з дітками жить...
    Приспів:
    Вже диких качок на ставку мисливці вибили вчисту
    у цім селі, в якому я з тобой живу
    лиш білі лебеді в ставку дарують ангельську красу
    у тім селі, в якому я тебе люблю...
    Супруг співав цю пісню дуууже щиро і мені сподобалось... можливо ще комусь згодиться в роботі...
    На цьому ювілеї використовувала декілька цікавих моментів, про які обов"язково напишу трохи пізніше...

  8. 2 пользователей поблагодарили Lyudochka за это полезное сообщение:


  9. #83
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    І знову я сама блукаю в українській темі... агов! де ви всі??? однодумці-українці?!
    напишу віршика, яким поздоровляли діти свого татуся- ювіляра... щоб бува не загубився у мене в паперах)))) можливо ще колись знадобиться...і не тільки мені... мабуть рядочки з інтернету...
    З ювілеєм, із роками, що прожив ти щедро й плідно,
    ти усим ділився з нами, не жалів нічого, рідний
    ти працюєш без утоми- у турботах день при дні,
    щоб достаток був удома, тепло й затишно в сім"ї...
    Дітям- поміч і надія,люблячий дідусь онукам...
    і зробити все уміють працьовиті твої руки.
    те, що маємо сьогодні- ми завдячуєм тобі
    найдорожчий, найрідніший- щастя ти даруєш всім!
    хочем, щоб радів ти все внучатам, близькі щоб не забівали,
    щоб тобі, наш любий тату,вони настрій підіймали! З Днем народження!

    Хочу поділитися з вами невеличким ігровим блоком, який має робочу назву Артисти... спробувала його на новорічних корпоративах і продовжую використовувати на ювілеях... Ідея- Аліни Десятової, плюс творчі напрацювання колег, підлаштовані під себе))))
    під час другого столу або другої танц паузи говорю про те, що іменинницю вітають близькі і рідні з різних куточків світу, всі всяткують, всі радіють... навіть відомі артисти мріяли б побувати на нашому святі і особисто привітати ім-цю.
    як ви думаєте, хто зараз привітає ім-цю? --- Вона в Кремлівському палаці виступає, в дуеті з Басковим співає, бажає щоб везло в коханні і здійснення мрій... це відома українська співачка- Тая ....... і чекаю, щоб хтось з чоловіків дав відповідь, прокричав чи тихенько сказав Повалій...Привітаємо нашого шановного гостя, він знає Таю Повалій! Вам приз, прошу вийти і отримати приз під дружні оплески гостей! І так як ви особисто знайомі з Таєю, ви становитесь продюсером на нашій вечірці! вам вручаємо вам ще три чудових приза, прошу вас обрати серед наших гостей 3-х дівчат, які вам хоч трішечки нагадують Таю, запросити їх на танцпол та вручити призи! Продюсер знаходить 3 дівчат, йому вдягаємо капелюха та гламурні окуляри, він вручає дівчатам призи. Я прошу гостей поаплодувати нашим чарівним дівчаткам! і справді вони дуже схожі на співачку... і раз уже в нашому залі не одна, а зразу ж три Таї, думаю, що наші дівчата покажуть свої таланти і привітають ім-цю... та для цього їм потрібно трішечки розспіватися, тож зараз для вас звучить муз фрагмент, а ви його повинні відтворити...( лунають фрагменти пісень Вітаса, Йолки, Агузарової) дівчата намагаються повторити. Браво, а зараз музичні вітання від наших артисток- співаємо по 1-2 рядочка пісень по черзі на вибування. Залишається одна дівчина, яка і говорить слова вітання ім-ці.
    А я вже оголошую наступну артистку, від якої лунатимуть вітання іменинниці! Ця співачка не менш відома, дівчина- віагра, дівчина- гра, сексуальна та артистична... вона мінлива, як вода- і це чудова українська артистка- Світлана.... Лобода! Приємно, що серед наших чоловіків знову знайшовся той, хто знайомий з творчістю Світлани і ми запрошуємого нашого шановного гостя отримати приз! вам капелюх продюсера та гламурні окуляри, через які ви зараз роздивитесь наших чарівних дівчат і запросите на танцпол 3-х тих, хто вам хоч трішечки нагадує Світлану! та вручите їм подарунки! Виявляється, що Лобода вже відкрила своє власне модельне агенство,яке спеціалізується на гламурному чоловічому одязі... тож вам, дівчата не прийдеться співати, ви зараз оберете собі по одному чоловікові, який прдемонструє створений вами одяг (в пакетах куски тканини, окуляри, шляпи) дівчата творять, поки лунає музика, тепер розкажіть як називається ваша модель, куди саме можуть чоловіки вийти в цьому одязі і дефіле від моделі. Оплесками обираємо фаворита, фаворити вітають ім-цю від імені Лободи.
    Представляємо вам ще одну зірку естради: вона переможеця Євробачення, нашу країну у світі прославляє, то мовби дикарка, то як справжня леді танцює, співає, ця артистка всюди бажана, перед вами зараз виступить Руслана!
    і знову я вітаю продюсера, вручаю йому приз, окуляри і шляпу і ще три призи для дівчат, які хоч трошечки нагадують вам Руслану... Продюсер запрошує 3-х дівчат,оплески дівчатам!а ми не будемо танцювати з вами дикі танці, ми зараз на цьому танцполі відтягнемось у запальному рокенролі! і як тільки музика зупиниться ви повинні вивести на танцпол ще 2-х танцюристів, побачимо, чия тусовка крутіша! Танцюють, поки на танцполі не опиняться всі гості, тоді рокенрол переходить в сучасний комнайстайл, дівчата показують рухи, їхні команди повторюють. Перемогла дружба і любов до співу і танців. На закінчення приходять ще артисти в масках і поздоровляють ім-цю. Такі маски я побачила у Германа Бочкарьова, він мене познайомив з автором цих масок -Ніною Плєнніковою і тепер артисти гастролюють і в нашому місті. щиро дякую авторам ідей і всим, хто ділиться своїми ідеями та досвідом! Бажаю успіхів!

  10. Следующий пользователь сказал cпасибо Lyudochka за это полезное сообщение:

    Nezabudka157 (05.11.2017)

  11. #84
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Дуууже хочеться, щоб ця тема ожила... де є всі? куди поділися?
    поговорю сама з собою))))), а, можливо, хтось і приєднається з часом... дуже цього хочеться...
    В суботу проводила ювілей 40років жіноці.. тендітній, красивій і дууууже енергійній... Багато разів чула і бачила фотки, як колеги проводять блок- привітання від поварів... напій щастя... ніколи не приходилось проводить.. якось не відчувала цього моменту... а тут спробувала провести і не помилилася! купила 5 однакових фартухів, ковпаки, роздрукувала складові щастя і скотчем прикріпила на фартухи: кохання(чоловік), здоров"я(син),мудрість(зять-чоловік сестри), добробут(племінник), радість(кум), на столику стояв величезний фужер-акваріум та 5ть стаканчиків з фруктами... під кінець 1-го столу став назрівати тост за щастя... і я почала розповідати про кожного, поряд з ким ім-ця відчуває себе самою щасливою... племінник і кум були представниками близьких родичів друзів та кумів.. про них ім-ця розповіла мені ексклюзивні історії і я, не називаючи імен, говорила, що спілкування з усіма приносить ім-ці щастя, але є яскраві приклади, коли....і історія про племінника...і він сам здогодався, що це йдеться про нього і вийшов...так само й про кума... Кожен з чоловіків по черзі виходить в центр залу, вдягає фартуха і ковпака, бере стакан з фруктами і красивою проходочкою йде до ім-ці, демонструє свій інгрідієнт і висипає все у фужер. Коли всі фрукти були вже висипані, дійшла черга до шампанського... запрошуємо ім-цю, адже вона у нас феєрична, фантастична і неперевершена... все змішали, ім-ця розлила в стакани напій і пригостила поварів, а вони усадили її на стільця і підняли декілька разів, щоб вона відчула себе на 7му небі від щастя... підняли келихи за щастя і розпочали першу танц паузу... всі бажаючі могли також насолодитися під час танців цим чудодійним напоєм...
    Під час танцювальної паузи проводила таку разлікаловку, яка має робочу назву "Богині"...
    Кум так зажигав на танцполі, що вже його стали називати королем танцполу... тому йому приз і почесне право обрати 4-х богинь... богинь 4-х стихій: Коли на танцполі вона зажигає- в її очах вогонь палає, вона не цариця і не княгиня... вона- вогняна богиня! коронку богині вручаємо одній із подружок іменинниці...оплески... Вона- незвичайна, красуня, зваблива, кожного дня неповторна, мінлива, у неї наше місцеве коріння, а ми називаєм її богиня! Богиня водної стихії!!! вручаємо коронку ще одній подружці... Поряд з нею все оживає, і навіть природа уся буяє, впевнено може відстояти власне Я і тому її стихія- земля! Палка, як в літній зной, то холодна, немовби зимою, може бути ніжною як весняний вітер.. вона- богиня повітря! Вітаємо на танцполі 4-х богинь!!! оплески... зараз для вас лунатиме веселенький рокенрол, ви танцюєте, як тільки музика зупинеться- ви повинні запросити на танцпол 2-х танцюристів, подивимося у кого царство-государство буде більшим.. танцюють, запрошують аж поки всі гості не опиняться на танцполі. У нас є 4 команди, кожне царство по черзі зажигає під сучасні ритми, подивимося, яке з цих царств артистичне... танцюють. Остання танцювала команда ім-ці під Камнайстайл і, звичайно, всі підтримали... тож
    перемогла дружба і зараз танець дружби всіх царств-государств... танцюють під молдавську польку, а я коментую фігури- бублички, човники, хоровод, зірочка, струмочок... молодці! богиням браво! і подарунки від короля танцполу... У нас так вийшло, що чоловік ім-ці в цей час їздив по справам і майже все пропустив... щоб він зрозумів, як було всим драйвово, його познайомили з 3-ма богинями, а ім-цю нарікли вже богинею кохання, а для такої богині повинна звучати серенада... чоловіку баян і вушанку і фонограму " Все баби как баби а моя богиня" ось так і закінчився у нас перший танцювальний блок.... Дякую за увагу і сподіваюсь на подальше спілкування в цій темі....

  12. 2 пользователей поблагодарили Lyudochka за это полезное сообщение:

    Nezabudka157 (05.11.2017), Наталія98 (19.06.2020)

  13. #85
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Знову пишу з надією, що тема оживе...
    Нещодавно проводила ювілей чарівної жіночки Лариси... В ювілейній темі Танюши Курочки(щиро дякую Танюшці за науку!!!!) бачила, як римували варіанти імені... спробувала і собі.... ось що з цього вийшло... можливо, хтось підправить, щоб не так кострубато було...
    Тож іменинницю всі ми вітаєм, здоров'я й добра від душі побажаєм!
    вона посміхається як актриса- іменинниця наша, славна- Лариса!
    Хай радості вашій не буде кінця,хай усмішка щира не сходить з лиця!
    а ще побажання ми скажемо хором: натхнення й терпіння вам, дорога наша Лора!
    щоб тричі на рік ви на морі купались, щоб в гривнях, євро, рублях не нуждались!
    і десь щоб в Італії був ваш власний дворик...на наступний ювілей щоб ми там зустрілись, Лорік!
    щоб щасливою була вся рідня велика, й на одній подушці спали щоб ви з чоловіком!
    щоб завжди удвох ішли ви життєвими стежками, і щоб діти радували татуся і маму.
    ось погляньте- він й вона- пречудова парочка! крикнем Гірко!, поцілуйтесь, Дімочка і Ларочка!
    А ще мені сподобалася ідея в темі у Тані Курочки, про те,щоб гості в рифму сказали привітання...
    Цієї чудової світлої днини святкуємо з вами ми іменини
    Прошу гостей чарки наливати, будем Ларису ми прославляти!
    Вона любляча й щаслива дружина, а на роботі вже 20літ незамінима!
    про неї говорять:розумниця,мудра,толкова... ніжна,жіночна,господиня невтомна..
    а страви такі вона дома готує,що в ресторані навряд чи скуштуєш...
    прошу гостей обов"язково про славну Ларису сказати ще слово!
    усміхнена,мудра,розумна,красива, відкрита душею,кохана,щаслива,
    підтримає завжди й пораду може дати.... а ще вона вміє класно........
    кожного разу останній рядочок віршика зачитувала,а гості говорили про всі чесноти нашої іменинниці в рифму
    "вона пораду завжди може дати,а ще вона вміє класно...." - готувати,кохати,співати,танцювати, малювати....
    гості говорили в рифму, останній, хто дав характеристику ім-ці, отримав ексклюзивний приз!
    сподіваюся, що в цій темі знайдуться люди зацікавлені, хто підкоректує мої проби римування і добавить щось своє... дуже-дуже на це сподіваюся...

  14. Следующий пользователь сказал cпасибо Lyudochka за это полезное сообщение:

    Calyna (19.03.2019)

  15. #86
    Местный
    Регистрация
    21.09.2010
    Сообщений
    146
    Поблагодарил Поблагодарил 
    62
    Поблагодарили Поблагодарили 
    53
    Поблагодарил в

    26 сообщениях

    По умолчанию

    Людочка, Ви така розумничка, дякую за дуже гарні ідеї та допомогу!

    Може хтось допоможе матеріалом проведення хрестин , дуже потрібно! Дякую!

  16. #87
    Местный
    Регистрация
    21.09.2010
    Сообщений
    146
    Поблагодарил Поблагодарил 
    62
    Поблагодарили Поблагодарили 
    53
    Поблагодарил в

    26 сообщениях

    По умолчанию

    Людочка! Звертаюсь до Вас з великою надією, допоможіть сценарієм проведення хрестин. ДЯКУЮ!!!!

  17. #88
    Местный
    Регистрация
    21.09.2010
    Сообщений
    146
    Поблагодарил Поблагодарил 
    62
    Поблагодарили Поблагодарили 
    53
    Поблагодарил в

    26 сообщениях

    По умолчанию

    Трішки " нарила" віршиків
    Хрестини
    Сьогодні радість для родини
    І щастя світле, дивина.
    Хрестини нашої дитини.
    Вона ж на цілий світ одна.
    Такої другої немає,
    Хоч землю цілу обійди!
    Хай Бог її оберігає,
    Нехай відводить від біди.
    Її до церкви ми носили,
    Щоб мала хрест і оберіг.
    Щоб в світі цім її любили
    І світ добром під ноги ліг.
    Хрестини
    Хресний батько і хресна мати
    Для дитини духовні батьки.
    І потрібно вам добре знати,
    Що обов’язки в вас нелегкі.
    Ви повинні активні бути
    В вихованні й в щоденнім житті.
    З добротою дитя пригорнути,
    Буть наставником на путі.
    І підтримати треба буде,
    Коли важко, в суворий час.
    Ви ж батьки, ви духовні люди
    І дитина прийде до вас.
    Бо ж до кого їй прихилитись,
    Розуміння у кого знайти?
    Болем, радістю поділитись,
    Ну, до кого їй ще піти?
    Хресний батько, і, хресна мати,
    Це духовне ваше дитя.
    Кожен день, не лише у свято,
    А на все, на усе життя!
    Немає щастя більшого для мами,
    Як в дивосвіт вести своє дитя.
    І захищати серцем та руками
    Малу й тендітну свічечку життя.
    Щоб променилась вічно, не вгасала,
    Несла у Всесвіт світло і тепло.
    Та щоб дитина добру долю мала,
    І в щасті й радості дитя зросло.
    Молитву шепче трепетно вустами,
    У Бога просить за своє дитя.
    І захищає серцем та руками
    Малу й тендітну свічечку життя.

  18. #89
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Людочка! Звертаюсь до Вас

    Мабуть вже пізно щось говорити-радити...хрестини вже провела? Давайте будемо в цій темі зустрічатися частіше і розповідати один одному про те,як пройшло свято... що вдало пройшло...я так довго говорила сама з собою, що втратила надію зустріти в цій темі однодумців- співрозмовників... тому і не побачила твого прохання, МАНЯХА... ти в таких випадках пиши своє прохання в "лічку". Чекаю з нетерпінням твоєї розповіді про хрестини...мабуть не одна я...

  19. #90
    Местный
    Регистрация
    21.09.2010
    Сообщений
    146
    Поблагодарил Поблагодарил 
    62
    Поблагодарили Поблагодарили 
    53
    Поблагодарил в

    26 сообщениях

    Смущение

    Дякую за вдповідь!Ні, хрестини відбудуться тільки 12 січня, тому з нетерпінням чекаю матеріалу, та порад! Після хрестин поділюсь врженнями з задоволеням!

Страница 6 из 10 ПерваяПервая ... 2345678910 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru