Страница 6 из 13 ПерваяПервая ... 2345678910 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 76 по 90 из 190

Тема: Святий Миколай

  1. #76
    Авторитет Аватар для ЮЛилиана
    Регистрация
    30.11.2012
    Адрес
    Южноукраинск
    Сообщений
    1,377
    Поблагодарил Поблагодарил 
    3,754
    Поблагодарили Поблагодарили 
    8,137
    Поблагодарил в

    740 сообщениях

    По умолчанию

    Девоньки! Делюсь сценарием театрализованого представления с элементами кукольного. Раньше обходились на день Св. Николая просто кукольным, а теперь начальство настояло на более масштабном варианте. Некоторые элементы взяты с нашего форума (девочки выставляли, за что отдельное СПАСИБО). Вот что у меня получилось:

    У надвечір'я Святого Миколая
    (театралізоване свято)

    Дійові особи: Ведуча, Святий Миколай, Фея ночі, чортики - Лежебока та Вереда.

    (Фон №01 - позивні свята.)

    Ведуча: У дитячий край щасливий йде весела вість,
    Що коником білогривим їде з неба гість.
    Дарів він несе багато, повні саночки.
    Радість буде в кожній хаті, бо в них забавки!
    Їде - їде гість багатий у дитячий край.
    Хто цей гість? Ви відгадали?
    Всі разом: Святий Миколай!
    Миколай з небес вас бачить, хто слухняний і не плаче,
    Хто дорослих поважає і добро робити знає.
    Всім, хто чемний й працьовитий,
    Дружно хто уміє жити
    Миколай в святковий день
    Подарунки принесе...
    (Фон №02 - на слова ведучої.)
    Коли на небі засвічуються перші зірочки і місто засинає виходить на українську вулицю Фея ночі зі своїм чарівним вогником (дзвоником).

    (Фон №03 - виходить Фея ночі.)

    Фея ночі: Я - Фея ночі! Ця ніч для мене особлива, бо маю зустріти Гостя з небес - Миколая, освітивши йому доріжку на землю до наших українських діточок. Святий Миколай усім серцем любить людей і тварин, як дорослих - так і дітей, і саме тому кожному дарує свою любов. Поспішу йому назустріч. Зіроньки, до роботи!

    (Фон №04 - танок зірочок. Наприкінці таночка Фея ночі помічає вогник у кутку зали.)

    Фея ночі: А хто це такої пізньої ночі ще не спить?

    (Фон №05 - з'являється Святий Миколай у незвично-буденному вбранні.)

    Фея ночі: Ой, то це ти, Святий Миколаю? Не впізнала я тебе. А чому ж ти такий сумний?

    Миколай: Це колись я був Миколаєм, а нині мене нема.

    Фея ночі: Тобто як нема? А я ж бо тебе бачу.

    Миколай: Усі навколо кажуть, що мене нема, що я - вигадка, що дарунки купують мама з татом.

    Фея ночі: Мене ось так просто теж ніхто не бачив, але це не означає, що я не існую. Уявляєш, що сталося б, якби весь час був би день, а ночі не було б взагалі? Жахливо: у людей зовсім би не було відпочинку! Ні-ні, Миколаю, не тебе нема, а в деяких людей віри немає. Носи свої дарунки за добрі вчинки і діла!

    Миколай: Що ж послухаюся тебе, Феє ночі. Піду до людей, понесу їм свої подарунки і нехай знають, що я не вигадка, я - Святий Миколай! Де ви, мої помічники - янголята? Вирушаймо в дорогу!

    (Фон №06 - з'являються Янголи, пританцьовуючи збирають в торбинку дарунки для малят. Невдовзі з'являється Св. Миколай у святковому вбранні.)

    Миколай: Що, янголята, готові мої кришталеві сани?
    Янголята: Так!
    Миколай: А срібні дзвоники не забули?
    Янголята: Ні!
    Миколай: А чарівні вербові гілочки взяли із собою?
    1 янголятко: Звичайно, взяли, без вербових гілочок нам ніяк не можна.
    2 янголятко: Як тільки-но дитина задумає якесь зло, ми, ангелики, помахаємо вербовими гілочками і відженемо погані думки.
    1 янголятко: Ми пам'ятаємо, Миколаю, твою науку. Треба лише промовити слова:
    Разом: Три вербові гілочки відганяють зло.
    Вербонько-цілителько, людям дай добро!
    Миколай: Молодці, янголята! Ви справжні мої учні! Ну, що ж, вирушаємо в дорогу!

    (Фон №07 - усі виходять за сцену, а в останнього янгола випадають вербові гілочки.)

    (Фон №08 - з'являються Чортики.)

    Лежебока: Привіт, чортику Вереда!
    Вереда: Привіт, Лежебоко!
    Лежебока: Ти чому похнюпився?
    Вереда: Та був я серед дітей... І гадаю, що нам там нема чого робити.
    Лежебока: Чому це?
    Вереда: Тому, що як тільки мені вдається навіяти злі думки дітям - одразу з'являються ангелики зі своїми вербовими гілочками, які відганяють зло. І вся моя праця стає марною.
    Лежебока: Що ж нам тепер робити? Ми стаємо зовсім безпомічними, і діти тепер повірять у чарівну силу Святого Миколая. (Побачили гілочки.)
    Вереда: Дивись, Лежебоко! Чи не ці чарівні гілочки загубили ангелики?
    Лежебока: Так, це вони! Ось тепер за діло! (біжать за сцену)

    (Фон №09 - виходить Фея ночі.)
    Фея ночі: Діти, ви бачили - злі чортики викрали чарівні вербові гілочки! Що ж тепер буде? Я поспішу до Миколая, може зможу зарадити біді!?! (виходить)

    (Фон №10 - Сценка 1 «Ведмедики» (дія відбувається на ляльковій ширмі): ліс, ялинки, хатинка ведмедиків, виходить мама-ведмедиця.)

    Ведмедиця: Ой заклопоталася я, треба багато зробити справ у домі: і прибрати, і приготувати щось смачненьке до свята. Ну, часу зовсім не вистачає (гукає). Клаптику , Борчику, нумо, йдіть сюди швиденько.

    (Фон №11 - вибігають ведмедики - Клаптик і Борчик.)
    Клаптик: Мамо, ми тут!
    Борчик: Ти нас гукала?
    Ведмедиця: Любі мої дітки, треба сходити до магазину «Лісові продукти» і купити ...
    Клаптик: Багато цукерок, шоколадок і ...
    Борчик: Тістечок, меду!
    Ведмедиця: Ні, мої любі! Треба купити нам кедрові шишки для нашої улюбленої бабусі.
    Клаптик (розчаровано): Ммм... Ми тільки додивимося мультик, а потім підемо.
    Борчик: Ну добре матусю, підемо.
    Ведмедиця: Ось вам гроші, біжить швиденько, тільки обережно, я буду чекати. (уходить)
    Клаптик: Ой, як не хочеться йти. Там холодно...
    Борчик: А ми швиденько, побігли! (Ведмежата уходять.)

    (Фон №12 - ведмежата уходять, а за ними спостерігають чортенята, чаклують і ховаючись за ялинку, спостерігають,що буде далі. З іншої сторони ширми одразу з'являються ведмежата, їдять цукерки і сміються, що вдалося обдурити продавця.)

    Клаптик: Бачиш Борчику, продавець повірила, що нам потрібні цукерки, а не шишки. От здорово ми надурили цього продавця!
    Борчик: Чесно кажучи, то не гарно, що ми так зробили. І що нам мама скаже, коли побачить що ми не купили шишок для бабусі?!? Але ж, так хотілося цукерок...
    Клаптик: А ми мамі про цукерки - мовчок. Скажемо, що гроші по дорозі загубили - випали з кишені.
    Борчик: Все одно, мені якось боязко...
    Клаптик: Не переймайся, все буде гаразд! Ходімо додому! (уходять)

    (Фон №13 - чортики потирають руки, дуже задоволені; пританцьовують та співають.)
    Ух, ух, ух, ух, ух,
    Переймає дух, дух!
    Добре ми попрацювали,
    Погані помисли наслали:
    Ведмежата маму дурять,
    За не правду геть не журять.
    Та від цього краще нам,
    Почесть й шана брехунам!
    (Вереда "співає", чути здаля голоси ведмедиків.)
    Лежебока: Та цить! Чути здаля сніг скрипить!

    Вереда: Хтось надходить. На хвилинку заховаймось за ялинку!
    (Чортики ховаються.)
    (Фон №14 - виходить Лисенятко, голос мами за ширмою.)

    Мама Лисенятка: Рудя, прибери у кімнаті. Я йду до магазину за покупками до свята.
    Лисичка Рудя: Добре мамо! Треба прибратися скоріше і піти погуляти з друзями на вулицю (починає прибирати).

    (Фон №15 - чортенята чаклують і знову ховаючись за ялинку, спостерігають,що буде далі. Рудя раптово припиняє роботу, кидає віника, зітхає .)

    (Фон №16 - з іншої сторони ширми до хатинки Лисички прямує Вовчик, стукає у віконце, гукає її.)

    Лисичка Рудя: Хто там? А, ти, Вовчику!
    Вовчик Привіт! Що сумуєш? Давай пограємося!
    Лисичка Рудя: Зараз не можу. Я повинна прибрати у кімнаті, але так не хочеться...
    Вовчик:Та встигниш ще...
    Лисичка Рудя: Ай правда, встигну! Тільки мамі не кажи.
    Вовчик: Чесне вовчяче не скажу. Тримай!
    (Фон №17 - Вовчик починає кидати м'яча, в кінці дзвін розбитої чашки )

    Лисичка Рудя: Ой що ми наробили!?! Що я скажу мамі? Ми ж розбили її найулюбленішу чашку.
    Вовчик: Ніякої чашки я не бачив і взагалі, мені вже пора . Ну, я пішов!
    (налякано озирається)
    Лисичка Рудя: Вовчику, постривай! Що мені робити?

    (Фон №18 - вовк тікає.)
    Лисичка Рудя: Пішов!?! Треба скоріше все прибрати, щоб мама нічого не помітила...

    (Фон №19 - Рудя прибирає уламки розбитої чашки; із-за ялинки висовуються чортики, потирають руки - дуже задоволені, пританцьовують та співають.)
    Ух, ух, ух, ух, ух,
    Переймає дух, дух!
    Добре ми попрацювали,
    Погані помисли наслали:
    Чашку лисеня розбило,
    Уламки в смітнику укрило
    Та від цього краще нам,
    Почесть й шана хитрунам!
    (Вереда "співає", чути здаля голоси ведмедиків.)

    Лежебока: Та цить! Чути здаля сніг скрипить!

    Вереда: Хтось надходить. На хвилинку заховаймось за ялинку! (Чортики ховаються.)

    (Фон №20 - виходять янголята, їм назустріч - ведмедики.)

    1янголятко: Вітаю вас! А ви хто?
    Клаптик: Доброго дня! Ми чемні, виховані ведмедики. Я - Клаптик!
    Борчик: А я - Борчик. А ви хто?
    1янголятко: Ми янголята - помічники Святого Миколая! Ви ж чекаєте на Миколая? (Так!) За свою вихованість отримаєте подаруночка від нього.
    Ведмедики: Ура! Ура!
    (До 1-го підходить 2янголятко.)
    1янголятко: Ось, сестро, познайомся - це ведмедики! Вони напевне заслуговують на подарунок.
    2янголятко: Тільки спочатку нехай доведуть, що вони хороші.
    Клаптик: Ми мамі допомагаємо!
    Борчик: Ось зранку попросила нас мама-ведмедиця шишки купити...
    Клаптик: То ми не сперечалися, відразу до магазину побігли...
    1янголятко: Ой, справжні помічники!
    2янголятко: Ведмедики, а де ж ваш пакуночок? Можна подивитися, що ж ви там купили?
    Клаптик: А може другим разом?
    Борчик: Чого це ви до наших пакунків заглядатимете!
    Клаптик: У нас його навіть з собою немає… Ми його теє... загубили...
    1янголятко: Ой, а це не він ось під пеньочком лежить?
    2янголятко: Розгортай, поглянемо..

    (Фон №21 - янголята розгортають пакунок, звідси висипаються фантики від цукерок.)

    1янголятко: Ой, оце так покупка !?!
    Клаптик: Ми не винні! Це продавець, це продавець винна! Це вона помилилася...
    2янголятко: Оце так чемність... Нічого собі - чесні ведмежата! Хіба можна так обманювати?
    1янголятко: Так, так у книгу справ земних і занотуємо – усе Миколаю розповімо... Здогадайтеся, що вам подарує Святий Миколай?
    Ведмедики: Цукерки? Печиво? Іграшки?
    Янголята: Дітки, підкажіть ведмедикам, що подарує їм Святий Миколай за такий вчинок?
    (Діти відповідають.)
    Борчик: Ми знаємо, що вчинили дуже погано і хочемо все змінити, тільки не знаємо як.

    (Фон №22 - ведмедики сумні виходять.)

    1янголятко: Сестро, мені їх так жаль. Давай наші чарівні вербові гілочки, допоможемо ведмежатам все виправити.
    2янголятко: А в мене їх немає. Хіба не ти брала гілочки?
    1янголятко: Ні!?! Я бачила їх у тебе в руках...
    Разом: Загубили чарівні вербові гілочки!?! Що тепер буде? Швидше біжимо їх шукати!

    (Фон №23 - янголята шукають навколо ширми "гілочки"; на якийсь час зникають. На ширмі з'являється Лисичка Рудя, вона замітає. Виходять ангели.)

    1янголятко: Подивися, сестро, яка працьовита лисичка! Навіть напередодні свята із віником - підмітає, прибирає у хаті .
    2янголятко: І зовсім не потребує допомоги наших вербових гілочок.
    1янголятко: Доброго дня, Лисичка!
    Лисичка Рудя: І вам того ж!
    2янголятко: А що це ти робиш?
    Лисичка Рудя: У хаті прибираю.
    2янголятко: Невже сама здогадалася?
    Лисичка Рудя: Так! Мені ніхто не підказував: бачу бруд на підлозі, узяла і прибрала.
    1янголятко: Яка гарна Лисичка! Тобі Святий Миколай обов’язково щось смачненьке подарує.
    2янголятко: Зачекай, а що у відерці?
    Лисичка Рудя: Ой, що там може бути? Звичайний бруд...
    (Ангел висипає з відерця уламки чашки)
    2янголятко: І що це?
    Лисичка Рудя: Та що, не бачите? Мама чашку розбила, довелося за неї прибирати...
    1янголятко: Діти, ви напевне бачили, чи все так було?
    (Діти відповідають.)
    2янголятко: Оце так вихованість, оце так чесність!?! Хіба так можна?
    1янголятко: Так у книгу Св. Миколая все запишемо. Лисичко, а ну здогадайся, що ж тобі за таку поведінку подарує Святий Миколай?
    Лисичка Рудя: Цукерки? Печиво? Іграшки?
    2янголятко: Дітки, підкажіть Лисичці, що подарує їй Святий Миколай, чи гарно вона зробила?
    (Діти відповідають.)
    Лисичка Рудя: Я знаю, що вчинили дуже погано і хочу все змінити, тільки не знаю як.

    (Фон №24 - Лисичка сумна виходить.)

    1янголятко: Сестро, мені її так шкода. Без вербових гілочок їй не допомогти. Як бути?

    2янголятко: Ось іде Миколай, він обов'язково нам дасть раду і допоможе.

    (Фон №25- виходить Св. Миколай і Фея ночі.)

    1янголятко: Святий Миколаю, у нас біда!

    2янголятко: Ми загубили чарівні вербові гілочки і не можемо без них допомогти звірятам виправитися.

    Фея ночі: Так-так, я здогадуюсь, чия це робота. Я чула розмову чортенят. Вони погрожували посіяти зневіру в дитячих серцях, вселити зло і ворожнечу між тваринами, брехню та зневагу до дорослих. Св.Миколаю, використай свою чарівну силу і поверни вербові гілочки.

    (До Миколая підходять янголята.)
    Миколай: Три вербових гілочки
    Відганяють зло.
    Вербонько-цілителько,
    Дай усім добро!
    (Усі разом повторюють чарівні слова за Миколаєм.)

    (Фон №26 - чортики впираються, але невідома сила їх витягує на середину зали.)

    Вереда: Ой-ой-ой, вербові гілочки самі мене тягнуть.

    Лежебоко: Не відпускай, Вередо, тримайся! Не віддавай їм гілочок!

    Вереда: Ой, та це ж Св.Миколай!?!

    (Миколай забирає прутики; чортенята падають.)

    Миколай: Геть, нечиста сило! Не дозволю вам більше вселяти зло в чисті душі!
    (Чортенята відповзають за сцену.)

    (Фон №27 - Янголята підходять до ширми , махають гілочками, з'являються ведмежата.)

    Ведмежата (по-черзі): Св.Миколаю! Ми все-все зрозуміли і більше ніколи так робити не будемо. Не гнівайся на нас і пробач! Просимо, не принось нам прутика, бо з нас будуть сміятися усі лісові звірі.

    Миколай: Так і бути! Повірю вашій обіцянці виправитись. Що, янголята, подаруємо братам-ведмежатам?

    Янголята (разом): Солодощів пакунок!

    (Фон №28 - на ширмі озивається Лисичка Рудя.)

    Лисичка Рудя: Св.Миколаю! Не гнівайся, вибач і мене, будь ласка! Я все-все зрозуміла і більше ніколи не буду обманювати, а говоритиму лише правду. Я знаю, що заслуговую на прутика від тебе, але прошу, не приносити його, бо будуть з мене сміятися усі лісові звірі.

    Миколай: Так і бути! Повірю і твоїй обіцянці виправитись. Що, янголята, подаруємо Лисичці Руді?

    Янголята (разом): Солодощів пакунок!

    Миколай: Тепер, мої помічниці, можна й додому повертати, бо більше на мене ніхто не чекає.

    Фея ночі: Як так? Постривай! Дивись, он дітки давно тебе виглядають і нагороди за добрі вчинки від тебе чекають, невже ти їх не бачиш?

    Миколай: Невже?!? А вони точно вірять у мене, чемні, слухняні і виховані?
    Діти: Так!

    Миколай: Вечір добрий, вечір файний, але трохи незвичайний.
    Ось нині рівно рік минув, як на землі я був,
    Як дітям я дари давав, до праці всіх я закликав.
    Наказував всім чесно жити, від зла тікать, людей любити.
    Хотів би я тепер спитати, що підросло: добро в цих душах, а чи зло?
    Всі діти разом. Добро!
    або
    Мир у господі, люди добрі! Радий бачити малят, цей квітучий ясла-сад!

    Фея ночі: Св.Миколаю! Наші діти не тільки слухняні й чемні, усі вони талановиті і співучі. У піснях оспівують рідний край, батьківську хату, віру і любов до ближнього. Прийми від них в подарунок пісню.

    (Фон № 29 - пісня "Святий Миколай".
    Миколай: Дякую за вашу шану. За рік ви підросли, стали розумніші, багато чого навчились, багато нового дізнались. Ось ми і пограємо з вами гру "Чарівні слова”.

    Гра „Чарівні слова”.
    (Ведуча запитує дітей, які чарівні слова вони знають. Наприклад, спасибі, дякую, доброта....)

    Миколай: Мені дуже було приємно з вами поспілкуватися. Нажаль, пора прощатись, пора вирушатив дорогу до інших діточок.
    Тож гарно учиться, в садочок ходіть,
    Свою Україну шануйте й любіть.
    Любіть її вірно, свою Україну, —
    І я вас ніколи й ніде не покину.
    Ану, йдіть до мене, мої янголи — а що там ви дітям у дар принесли?

    Фея ночі: Свято Миколая вже прийшло до нас,
    Здійснились всі мрії, Миколай у нас,
    Здійснились бажання всеї дітвори,
    Він приніс малятам дарунки свої.
    Любий Миколаю, прошення прийми,
    Будемо слухняні, будем чесні ми.
    Будем пам'ятати заповіді всі,
    Хочемо ми жити в щасті і добрі.

    (Фон № 30- дітям роздається пригощення.)

    (Фон № 31- Св. Миколай з помічниками прощається і уходить.
    Кінець.

  2. 5 пользователей поблагодарили ЮЛилиана за это полезное сообщение:

    fatinija (11.11.2016), Olga Popazova (15.12.2015), Rita03 (08.11.2016), Антонина26 (10.11.2016), нонна (16.12.2015)

  3. #77
    Авторитет Аватар для ЮЛилиана
    Регистрация
    30.11.2012
    Адрес
    Южноукраинск
    Сообщений
    1,377
    Поблагодарил Поблагодарил 
    3,754
    Поблагодарили Поблагодарили 
    8,137
    Поблагодарил в

    740 сообщениях

    По умолчанию

    Девочки, материал выставила поздновато, никак не могла подобрать музыку на песню чертей. И когда нашла прикольную музычку, то пришлось немного переделать слова в песне, из ...

    (Фон №13 - чортики потирають руки, дуже задоволені; пританцьовують та співають.)
    Ух, ух, ух, ух, ух,
    Переймає дух, дух!
    Добре ми попрацювали,
    Погані помисли наслали:
    Ведмежата маму дурять,
    За не правду геть не журять.
    Та від цього краще нам,
    Почесть й шана брехунам!
    на
    Ух, ух, ух!
    Переймає у нас дух!
    Помисли злі
    Навіяли звірям ми.
    Правдоньку
    Ведмежата не скажуть,
    Матінку
    Свою дуже підведуть.
    Та від цього краще нам,
    Почесть й шана брехунам!

    (Фон №19 - Рудя прибирає уламки розбитої чашки; із-за ялинки висовуються чортики, потирають руки - дуже задоволені, пританцьовують та співають.)
    Ух, ух, ух, ух, ух,
    Переймає дух, дух!
    Добре ми попрацювали,
    Погані помисли наслали:
    Чашку лисеня розбило,
    Уламки в смітнику укрило
    Та від цього краще нам,
    Почесть й шана хитрунам!
    на
    Ух, ух, ух!
    Переймає у нас дух!
    Помисли злі
    Навіяли звірям ми.
    Правдоньку
    Лисеня не скаже, ні,
    Уламки
    Чашки скрило у відрі.
    Та від цього краще нам,
    Почесть й шана хитрунам!
    Последний раз редактировалось Котик230580; 28.07.2018 в 20:05. Причина: нерабочая ссылка

  4. Следующий пользователь сказал cпасибо ЮЛилиана за это полезное сообщение:

    Rita03 (08.11.2016)

  5. #78
    Местный Аватар для Юляся
    Регистрация
    31.03.2010
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    292
    Поблагодарил Поблагодарил 
    720
    Поблагодарили Поблагодарили 
    189
    Поблагодарил в

    32 сообщениях

    По умолчанию

    Усім привіт зі Львова! Я кожного року проводжу свято Миколая, але з педагогами ми відразу домовились, що "живого" Миколая у нас на святі не буде. Хочемо залишити їм простір для осмислення цього таїнства милосердя та доброти. Випробували різні варіанти : з чортиком та без, з ляльковим театром (лісові звірята або домашні улюбленці).Цього року поєднали дітей, ляльковий театр, мультфільм та презентацію. Одним словом : діти сиділи зачаровані, уважно стежили за всім, що відбувається в залі. Пропоную свій матеріал. Буду рада, якщо буде корисний.
    https://yadi.sk/d/y4lWIPv4dWqop
    Кажуть, життя, це не те , що було , а те, що запам'яталось...

  6. 16 пользователей поблагодарили Юляся за это полезное сообщение:

    1 Kvitochka (12.12.2016), Anna Franco (29.10.2016), Belynochka (07.12.2016), laratet (18.12.2015), LiliyaOdiss (27.11.2023), Rita03 (08.11.2016), SANOCHKA (24.11.2017), tigricadn (30.11.2020), tutti (15.12.2016), Венерочка (18.12.2015), Инесса Анатольевна (14.12.2015), Ирина 51 (15.12.2016), катя 98 (15.12.2015), Ніка (07.11.2016), Олег Лекарь (26.07.2016), Паганини (10.12.2017)

  7. #79
    Авторитет Аватар для Танічка
    Регистрация
    21.03.2011
    Адрес
    Україна, Тернопільська обл., м.Кременець
    Сообщений
    1,075
    Поблагодарил Поблагодарил 
    3,795
    Поблагодарили Поблагодарили 
    5,131
    Поблагодарил в

    843 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Юляся Посмотреть сообщение
    Пропоную свій матеріал. Буду рада, якщо буде корисний.
    https://yadi.sk/d/y4lWIPv4dWqop
    Дякую, візьму в копілочку на слідуючий рік.

    А я проводила Свято Миколая з використанням мультика Свєти Нейковой про Миколая. ось ділюся, можливо кому пригодиться
    https://yadi.sk/i/vo2H0UOedXFVj

  8. 8 пользователей поблагодарили Танічка за это полезное сообщение:

    Amna (11.12.2016), Anytka-80 (10.11.2016), laratet (18.12.2015), oksana_16 (17.11.2016), Rita03 (08.11.2016), Stahmich83 (09.11.2016), Венерочка (18.12.2015), Наташа5374 (15.12.2015)

  9. #80
    Пользователь Аватар для goconda
    Регистрация
    11.11.2010
    Сообщений
    40
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8
    Поблагодарили Поблагодарили 
    136
    Поблагодарил в

    25 сообщениях

    По умолчанию

    Благодаря этому форуму (вашим сценариям) и просторам интернет у меня получился вот такой сценарий :

    День святого Миколая
    Діти заходять під святкову музику до зали.
    Вихователь: Діти, яка зараз пора року?
    Діти: Зима!
    Вихователь: А що ви про неї можете сказати?

    Дитина 1: Ой чудова ця пора!
    Любить зиму дітвора!
    Коли можна в сніжки гратись
    і на саночках кататись!
    Дитина 2 : Ой, як гарно, справді диво!
    Сніг пухнастий і легкий!
    Стало всюди так красиво,
    Все здається чарівним.


    Дитина 3 : Осінь вже минула
    І зима іде
    Свято Миколая
    Нам вона несе.

    Дитина 4 : Любить зиму дітвора ,бо чудова це пора.
    Усіх вона загартувала, радощі подарувала.
    Тож давайте для зими заспіваєм дружно ми.
    Пісня : Зимонька жартує

    1.Наша зимонька зима любить жартувати
    Нас морозом холодом хоче налякати

    Пр : Пощипала носики, щічки пощипала
    Але все одно вона нас не налякала
    Але все одно вона нас не налякала

    2. Наша зимонька зима любить жартувати
    Нас вітрами сильними хоче налякати

    Пр : Пощипала носики, щічки пощипала
    Але все одно вона нас не налякала
    Але все одно вона нас не налякала

    3. А санчата, а санчата цілий день катають
    А сніжинки, а сніжинки пісеньку співають
    Нас морозом не злякаєш буде все дарма
    Бо ми любимо тебе зимонька зима
    Бо ми любимо тебе зимонька зима

    Вихователь: Багато гарного ви розповіли про зиму. А чи відгадаєте загадки?


    1.Прийшла до нас бабуся
    У білому кожусі.
    Поля причепурила –
    Пухнастим снігом вкрила.
    Вгадайте, хто вона,
    Бабуся чепурна? (Зима).

    2.Влітку коні спочивають,
    Взимку діточок катають.
    Коні ці не просять їжі,
    Хто ж вони? Звичайно…(лижі).


    3.Я білий-білий, волохатий.
    Я приліпаю вам до ніг
    І називаюсь просто....
    (сніг)
    4.Влітку відпочивають, взимку дітей катають. (санчата)
    5.Дві дощечки, дві сестри несуть мене із гори (лижі)
    6.Узори вишиває, без голки і без нитки.
    Улітку спочиває, а взимку дуже рідко. (Мороз)
    7.Невеличкі дві хатини,
    В них м'які і теплі стіни.
    По п'ять братиків малих
    Прожива в хатинах тих. (Рукавички)

    Вихователь : Молодці, кмітливі малята. А яке свято ми з вами зараз святкуємо?
    Діти: Свято Миколая.
    Дитина 1: В нас сьогодні гарне свято
    Його знають всі малята.
    Подаруночків їм досить
    Миколай святий приносить

    Вихователь: (Розповідь про Миколая)
    Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая. Його святкують в Україні 19 грудня. Діти з нетерпінням чекають щедрого Миколая, пишуть йому листи, вивчають вірші, співають пісні. Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитину, але дітям, що поводились цілий рік погано, дарує лише різки. Він любить усіх людей, та найбільше слухняних і добрих дітей. А розповідають йому про вчинки кожної дитини Янголи, які все бачать з неба і записують у велику Білу книгу.
    У дитячий край щасливий
    Йде весела вість,
    Що коником білогривим
    Їде з неба гість.
    Їде, їде гість багатий
    У дитячий край.
    Хто цей гість? Ви відгадали?

    Всі разом: Святий Миколай!


    Дитина 2 . Іде Святий Миколай.
    В небі метушня і рух,
    Янголята працю мають
    І несуть йому кожух.
    Дитина 3. Діток всіх Миколай згадає,
    Їм дарунки посилає,
    Він вже близько, вже іде,
    Наша пісня хай гуде!
    Пісня «Святий Миколай
    1. Всі маленькі діточки свято це чекають
    І швиденько під подушки зранку заглядають
    Пр: Святий Миколай завітай до нас
    Щиро дякуємо ми в цей святковий час
    2. Чемним діточкам приніс солодкі даруночки
    А кому подарував дуже гарні різочки
    Пр: Святий Миколай завітай до нас
    Щиро дякуємо ми в цей святковий час
    3. Чудотворець Миколай всім допомагає
    Кожну хату і родину з святом привітає
    Пр: Святий Миколай завітай до нас
    Щиро дякуємо ми в цей святковий час
    Святий Миколай завітай до нас
    Щиро дякуємо ми і любимо вас !!!
    ВИХОВАТЕЛЬ: А листа ви не забули написати до Святого Миколая?

    Дитина 1 Довго – довго міркували
    Мудрий Лесь, учена Рая
    І з садочка написали
    До святого Миколая

    Дитина 2 «Миколаю пресвятий !
    Пишем лист від всіх дітей
    Просим дуже : не забудь
    і в садок до нас прибудь

    Дитина 3 Преподобний Миколаю !
    Ми вже віршики вивчаєм,
    Щоб тебе та й ангеляток
    Рідним словом привітати.

    Дитина 4 Молимось щодня, щоб ти,
    Наш дідусю пресвятий,
    У садочок загостив ,
    Усіх нас благословив.
    Дитина 5 Не забули на листочках написати,
    Та й святого Миколая попрохати:
    «Святий Миколаю, прийди до нас з раю,
    Принеси нам дари, кожному до пари.
    (кидають листи до скриньки)
    - Мені трактор!
    - Мені книжку!
    - А мені цукерок трішки,
    Шоколадок та горішків!
    - Торбу пряників медових,
    Круглобоких та здорових!
    - Я собачку хочу дуже!
    ВИХОВАТЕЛЬ: Ну, швиденько, швидко діти,
    Починає вже темніти!
    Скоро вже прийде у гай
    Наш Святий Миколай!
    Пісня «Ой чи чули діти»
    1-к Ой чи чули діти хто до нас іде
    Ой будем радіти дарунки несе
    Пр : Миколай, Миколай їде святий Миколай
    Миколай, Миколай їде святий Миколай
    2-к Дзінь, дінь, дінь, дінь, дінь, дінь
    Дзвоники дзвенять
    Шур,шур,шур,шур,шур,шур
    Саночки шуршать
    Пр: -------------------------------------------------
    3.Посмішка легенька саночки летять
    А на них малята за руки лежать


    Дитина 1 Ось дивіться, покотилась
    В небі зіронька ясна
    Десь за лісом зупинилась.
    Що це значить? Хто вона?

    Дитина 2 От якби до нас вона
    В гості завітала,
    Миколая привела
    І обдарувала.

    Заходить Зірочка,вішає на ялинку зірочки.
    Входить Чортик з різками.
    Чортик: Скрізь тепер хороші діти,
    Де ж мені різки подіти?
    ЗІРОЧКА: Одну собі забери,
    Інші дай таким. Як ти.
    Чортик: чуєш, Зірко препогана,
    Не введеш мене в оману.
    Досить сяйво розсипати,
    Та у справах заважати.
    Ти Святому Миколаю
    Сяйвом дуже помагаєш:
    Снігом притрушу тебе,
    зразу сяйво пропаде.
    (Бісик надягає на Зірочку білу хустку і тікає, а Зірочка тихенько плаче)
    Дитина 1: Що за плач? А може сниться?
    Дитина2: Дивись, дівчинка маленька.
    Діти знімають хустку з Зірочки.
    ЗІРОЧКА: Я не дівчинка маленька,
    Я є Зірочка ясненька.
    Я на Свято Миколая
    Йому завжди допомагаю.
    Зірочка сідає під ялинку, а під музику заходять Янголи з великою Білою книгою.
    Янгол 1:
    Мир і щастя вашій хаті.
    Щоб були ви всі багаті,
    Щоб біда вас обминала,
    Тільки радість звеселяла.
    Янгол 2
    Ходить Миколай від хати і до хати,
    Питається в мами й тата:
    - Чи є у вас чемна дитина,
    - Дівчатко, а може хлопчина?
    Для кожного має в торбинці
    Найкращі у світі гостинці.
    ВИХОВАТЕЛЬ: Наші любі янголята, а чи є у Миколая подарунки для наших малят?

    ЯНГОЛ 3:
    А чи слухняними вони були?
    А чи добро творить могли?
    ВИХОВАТЕЛЬ:
    Наші діти цілий рік
    Миколая в гості чекали,
    Чемними бути
    Завжди намагались.
    Дитина 1
    Коли зранку прокидались
    «доброго ранку» всім бажали.
    А щоб прочитати казку,
    Завжди просили ми «Будь ласка»
    Дитина 2
    Кого бачили – всміхались,
    Кого зустрічали – вітались,
    І ніжно в очі дживились,
    І подружитись намагались.
    ЯНГОЛ 3:
    Діти тут, ми бачим, милі,
    І привітні, і гостині,
    Буде їм за це дарунок!
    1 ангел:
    Вже чекають чемні діти
    На святого Миколая.
    2 ангел:
    Ми йому на зустріч йдем.
    3 ангел:
    В кожну хату заведем.
    (Гублять книгу за ялинкою. Ангели виходять. З'являється чортик і хукає на пальці рук, робить зігріваючі рухи).
    Чортик:
    Ой, холодна тут зима –
    В пеклі ж холоду нема,
    Вибиравсь я, наче вліті!
    В пеклі – жар, зима – на світі.
    Я без шапки, без кожуха,
    Відмерзають хвіст і вуха.
    От біда! Чи довго ждати,
    Поки всунусь десь до хати,
    Де живуть погані діти,
    Треба ж кості розігріти!

    Під звуки музики пританцьовує та співає:
    Ух, ух, ух, ух, ух....
    Замерзає в мене дух!
    Не поможе тут і плач –
    Грійся, чортику, та й скач!
    (Перестає танцювати.)

    Трохи розігрівсь.... Та цить!
    Чути здаля сніг скрипить!
    Хтось надходить. На хвилинку
    Заховаюсь за ялинку.
    (Чортик ховається.)
    (На сцену знов повертаються ангели.)
    1 ангел:
    Тут здається ми стояли.
    3 ангел:
    Що ж ми з вами наробили?
    Всі разом:
    Білу книжечку згубили!!!
    1 ангел:
    У ній записали ми всі добрі вчинки
    Ельвіри, Ренати, Сашка й Ангелінки,
    Олега, Данилка, Андрія, Сергійка,
    Настусі, Тетянки, Вікусі й Аланки,
    Які вони добрі, слухняні і милі,
    Які вони завжди охайні й вродливі,
    2 ангел:
    Ой лишенько лихо! Ой горе біда!
    Та де ж загубилася книжечка та!
    3 ангел:
    І як Миколаю тепер відгадати,
    Які подарунки діткам дарувати!
    Чи цукерочки смачненькі,
    Або різочки тоненькі?
    2 ангел:
    Годі вже нам сумувати
    Треба книжку розшукати!
    (Йдуть зі сцени.)
    (На сцену виходе чортик (із-за ялинки з олівцем за вухом. В руках у нього біла книга. Він наспівує.)
    Чортик:
    По галяві чортик йшов,
    Білу книжечку знайшов,
    А в ній всі хороші вчинки
    В світі кожної дитинки,
    Зараз все перепишу,
    Діточок усіх провчу!
    (Відкриває книгу, дістає із-за вуха олівець, й читає.)

    Влад: поважає всіх дівчат,
    Завжди їм допомагає
    І за коси не тягає.
    Ага!
    Влад: їв тихенько шоколад
    І не з ким не поділився ,
    І з дівчатами сварився!!!
    Данил: з діточками дружив
    Не з ким не бився
    За рік ні з ким не посварився.
    Еге!!!
    Даня хлопчик те, що треба,
    Стрибав в залі аж до неба,
    Усі іграшки ламає
    Старших геть не поважає!!!
    Вероніка: і охайна, і вродлива,
    Завжди всміхнена і щира,
    І навчатися встигає,
    І танцює і співає.
    Угу!!!
    Ніка дуже не слухняна,
    І в навчанні не старанна.
    (Далі називає імена дітей : Богдан, Саша, щось пише, і сміється.)

    Ось і закінчив я справу,
    Ну й попрацював, на славу.
    Гарне буде нині свято,
    Різочок буде багато!
    Я ж вертаюсь знов до пекла,
    Бо завжди там дуже тепло.
    Хто не слухав тата й мами,
    Згодом стануть всі чортами.
    (Погрожує пальцем, сміється й тікає, залишає книжку під ялинкою.)
    Заходять Янголи.
    Ангел 1: Тож голосніше позвемо святого Миколая, щоб він нас почув і швидше завітав до нас у гості на наше свято.
    Діти: МИ – КО – ЛАЮ !
    ( до зали заходить святий Миколай )
    Святий Миколай : Чую. Чую, вже іду, подаруночки несу ! Добридень, любі діти ! Я весь рік наглядав за вами. Адже треба, щоб ви росли чесними і щедрими, добрими і вірними, щоб тішилися ваші тата і мами. Цілий рік минув. Як я тут, на землі був.
    ( звертається до Ангела ).
    Скажи, мій Ангеле, чи зросло у дітей добро? А самі вони підросли ? Чого навчилися – співати, танцювати, читати, малювати ? А загадки відгадувати? А хто був слухняним, чемно себе поводив ?
    Ангел: Хто в цьому році навчиться співати, танцювати, малювати, вірші читати, той хай на подарунок чекає сміло .
    Святий Миколай: Діти, ходіть сюди і покажіть нам, чого ви за рік навчилися.
    Вихователь: Святий Миколаю, а ти прийди та подивися, які гарні малюнки діти для тебе приготували. Тут вони хотіли намалювати свої добрі вчинки.
    ( Святий Миколай підходить до виставки дитячих робіт, роздивляється їх).
    Святий Миколай: Я дуже задоволений вашими роботами, вони всі гарні, старанно виконані. Дякую вам, любі діти.
    Святий Миколай (до ангелів):
    А скажіть, небесні дітки, -
    Ви ж для них найліпші свідки –
    Чи ті діти, що у залі,
    Ті спереду і там далі,
    Більші, менші і маленькі,
    Цілий рік були чемненькі?
    2 ангели:
    Книжечка була у нас,
    В ній писали ми весь час
    Хто був добрий, хто був щирий,
    Справедливий та правдивий,
    Хто дорослих поважав,
    Хто малих не ображав,
    3 ангел:
    Але трапилося лихо,
    Загубилася та книга.
    Святий Миколай:
    Неуважні янголята,
    Не тужіть і не журіться,
    Краще під ялинку пишну
    Ви пильненько подивіться!
    (Ангели зазирають під ялинку, і знаходять книжку. Передають її Миколаю. Він уважно читає, перегортає сторінки. в слух читає вірші, які переписав чорт.)
    Святий Миколай:
    Влад: їв тихенько шоколад
    І не з ким не поділився ,
    І з дівчатами сварився!!!
    Даня хлопчик те, що треба,
    Стрибав в класі аж до неба,
    Усі іграшки ламає
    Старших він не поважає!!!
    Ніка дуже не слухняна,
    І в навчанні не старанна.
    Так-так-так! Ну діточки
    Будуть всім вам різочки.
    2 ангел:
    Ой не треба різочок,
    Не карай ти діточок,
    Мабуть, чортик книжку брав
    І усе переписав.
    Святий Миколай:
    Як я правду тепер взнаю,
    Мабуть, з вами я пограю.
    (Гра "погано - добре".)
    Зараз я буду читати вірш, а Ви скажіть, що у ньому погано, а що - добре.
    Святий Миколай:
    Цілий день в кутку стояти?
    Діти:
    погано!
    Святий Миколай:
    Вдома всім допомагати?
    Діти:
    Добре.
    Святий Миколай:
    Нову книжку розірвати?
    Діти:
    Погано!
    Святий Миколай:
    Старшим місце уступати?
    Діти:
    Добре
    2 ангел:
    Добрі діти, так і треба –
    Все те бачили ми з неба.
    Святий Миколай:
    Бачу я, ви добрі діти –
    Буде з того Бог радіти!
    Хай же вам, мов сонце світить,
    Захищає, мов покров,
    Божа ласка та любов!
    Не за плату-нагороду,
    А тому, що чесні зроду,
    Що шляхетні, не пусті,
    Правді служите святій.
    Ведуча: А чи готовий Святий Миколай ще з нами погратися та поспівати про зиму, бо невдовзі прийде Новий рік.
    Святий Миколай: Залюбки !
    Давайте, діти, доведемо, що ми виховані та чемні. Я буду казати речення, якщо ви згодні зі мною, то відповідайте хором «Це все я, це все я, це компанія моя», а якщо не згодні – мовчить.
    - Хто співає, веселиться і роботи не боїться?
    - Хто із вас таких хороших, на каток іде в галошах?
    - Хто із вас, скажіть лишень, знає віршів і пісень?
    - Чи багато тут у нас невмивак є серед нас?
    - Хто із вас, скажіть лишень, на зарядці день у день?
    - Хто найбільш із вас сумів з річки виловить корів?
    - Хто пройти ладен півсвіту, Миколая щоб зустріти?
    2-й янгол Ну це вже по справжньому виховані діти…Так і запишемо до книги земного життя.
    Святий Миколай (До ангелів.)
    Божі слуги, ангелята!
    Ви Тетянці й Ангелінці,
    Розпаковуйте гостинці
    Мирославові, Галинці.
    Роздавайте всім, як треба,
    Подаруночки із неба.
    Дитина 1:
    Дякуємо Тобі, Владико,
    За утіху цю велику!
    Дитина 2
    Дякуємо Тобі, Святий,
    Від усіх оцих дітей!
    Дитина 3
    Обіцяємо добрими бути,
    Слів Твоїх не призабути,
    Завжди вчитися охоче,
    Бо того Ісусик хоче,
    І такими виростати,
    Як бажають тато, мати
    І увесь наш рідний край!
    Ангели (хором):
    Всім вам Боже помагай!
    (Починається роздача подарунків.)
    С в я т и й М и к о л а й:
    Погуляли ми чудово,
    Але нам рушати час.

    1 Я н г о л:
    Та за рік обов'язково.
    Завітаємо до вас.
    Ви ж дивіться, будьте гарні,
    Не грішіть і не пустуйте.
    2 Янгол
    Щоб слова не стали марні,
    За своїм життям слідкуйте.

    3 Янгол
    Прощавайте, любі діти.
    Музику мерщій заграйте.
    І щоб смуток загасити...

    Всі
    ...З нами пісню заспівайте.
    Пісня «Ой хто, хто Миколая любить».

    1-к
    Ой хто, хто Миколая любить
    Ой хто, хто Миколаю служить
    Тому святий Миколай
    на всякий час помагай
    Миколаю !
    2-к
    Подивись ми всі чемні діти
    Не барись нас розвеселити
    Про гостинці не забудь
    Охороною нам будь
    Миколаю !



    Последний раз редактировалось goconda; 27.12.2014 в 23:32.

  10. 6 пользователей поблагодарили goconda за это полезное сообщение:

    --Ксения-- (15.11.2016), laratet (18.12.2015), oksana_16 (17.11.2016), Венерочка (18.12.2015), Наташа5374 (15.12.2015), Юлия Гололобова (28.10.2018)

  11. #81
    Пользователь Аватар для goconda
    Регистрация
    11.11.2010
    Сообщений
    40
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8
    Поблагодарили Поблагодарили 
    136
    Поблагодарил в

    25 сообщениях

  12. 10 пользователей поблагодарили goconda за это полезное сообщение:

    --Ксения-- (15.12.2015), dididi (10.12.2016), laratet (18.12.2015), LiliyaOdiss (14.12.2016), oksana_16 (17.11.2016), Антонина26 (10.11.2016), Венерочка (18.12.2015), Наташа5374 (15.12.2015), Олег Лекарь (26.07.2016), Юлия Гололобова (28.10.2018)

  13. #82
    Пользователь Аватар для goconda
    Регистрация
    11.11.2010
    Сообщений
    40
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8
    Поблагодарили Поблагодарили 
    136
    Поблагодарил в

    25 сообщениях

    По умолчанию Ось ще є така пісенька Святий Миколай Ани Олейникової


  14. 10 пользователей поблагодарили goconda за это полезное сообщение:

    Anytka-80 (10.11.2016), laratet (18.12.2015), LiliyaOdiss (14.12.2016), Lussia (05.11.2016), Rita03 (08.11.2016), sonat_a14 (06.12.2016), Венерочка (18.12.2015), Наташа5374 (15.12.2015), Ольгадайченко (25.11.2016), Юлия Гололобова (28.10.2018)

  15. #83
    Пользователь Аватар для goconda
    Регистрация
    11.11.2010
    Сообщений
    40
    Поблагодарил Поблагодарил 
    8
    Поблагодарили Поблагодарили 
    136
    Поблагодарил в

    25 сообщениях

    По умолчанию Підвернувся такий нотний збірник пісень до дня святого Миколая


  16. 10 пользователей поблагодарили goconda за это полезное сообщение:

    --Ксения-- (15.11.2016), fatinija (11.11.2016), laratet (18.12.2015), LiliyaOdiss (14.12.2016), neonn1979 (10.11.2016), Pashavna (20.11.2016), sonat_a14 (06.12.2016), Ніка (07.11.2016), Наташа5374 (15.12.2015), Олег Лекарь (26.07.2016)

  17. #84
    Авторитет Аватар для Алена345
    Регистрация
    27.04.2011
    Адрес
    Украина, г.Измаил, Одесской обл.
    Сообщений
    1,013
    Поблагодарил Поблагодарил 
    66
    Поблагодарили Поблагодарили 
    61
    Поблагодарил в

    36 сообщениях

    По умолчанию

    Зимние развлечения для детей младшего дошкольного возраста
    Л. В. Пастушеня
    НА СВЯТОГО НИКОЛАЯ...
    Под музыку дети входят в музыкальный зал, останавливаются.
    1-й ведущий
    Мальчики и девочки, посмотрите!
    Что за дерево такое, вся макушка в серебре,—
    Расцвело у нас зимою, в день морозный в декабре?
    Дети. Это наша ёлка!
    2-й ведущий
    Какая она нарядная! С серебряной звездой!
    Какая она громадная! Как весело с тобой!
    1-й ведущий
    Дети, шире круг!
    Здравствуй, ёлочка, наш друг!
    Хвойная одёжка, смоляная ножка!
    Хоровод «Ёлочка»
    Что за дерево такое — вся макушка в серебре,—
    Расцвело у нас зимою, в день морозный, в декабре?
    Припев:
    Вот так-так, вот так-так!
    Это наша ёлка! (2 раза)
    И орехи, и конфеты, и шары на нём висят,
    Есть на дереве на этом всё для радости ребят.
    Припев:
    Вот так-так, вот так-так!
    Это наша ёлка! (2 раза)
    2-й ведущий
    Возле ёлочки своей
    Подождём к себе гостей!
    Садитесь.
    (Дети садятся, под елочку ставят сапожки.)
    — Ой, смотрите, кто-то уже пришёл. Снял сапожки, поставил у ёлки, а сам где-то спрятался. (Ищет) И кто же это? (Находит мишек в сугробе — палатка накрыта белой простынкой.)
    Под музыку к ёлке подходят медведи.
    1-й ведущий. Ой, дети, кто же это? (Мишки)
    Ой, мохнатые, да косолапые. Сладко спали зимой в лесу!
    Услыхали наше веселье и поднялись поскорей.
    Надоело спать в берлоге, прогулять захотелось ноги!
    Мишки вышли поплясать, мишки вышли поиграть!
    (Медведи танцуют, кувыркаются.)
    2-й ведущий. Молодцы, мишки! Хорошо, что вы пришли. Скажите, пожалуйста, это ваши такие красивые сапожки?
    М и ш к и. Нет. (Мотают головой.)
    1-й ведущий. Ну, хорошо, проходите, гостями будете.
    (Из-за ёлки раздаётся: «Кукареку!»)
    Кто-то здесь спрятался? Хвост узорами, сапоги со шпорами, рано встаёт, громко песни поёт.
    Дети. Петушок! (Выходит из-за ёлки)
    Петушок. Ку-ка-ре-ку! Ку-ка-ре-ку!
    2-й ведущий
    Ох, Лиса гонится за тобой!
    Хочет взять с собой!
    1-й ведущий
    Ты не бойся, Петушок,
    Мы спасем тебя, дружок,
    Мы тебя снежком укроем,
    И Лиса тебя не найдёт.
    Выбегает Лиса, танцует.
    (Лиса ищет Петушка.)
    2-й ведущий. Лиса, кого ты ищешь?
    Лиса. Где Петушок?
    1-й ведущий
    Малыши Петушка здесь не видали...
    Дети, вы бы Лисе не сказали?
    Дети. Нет. (Лиса заглядывает под снежную накидку.)
    Лиса
    Вижу красный гребешок,
    Это Петя-петушок!
    2-й ведущий
    Лиса, а попробуй-ка, поймай-ка!
    Петушок, беги, как Зайка!
    (Петушок убегает на своё место, на стул. Под снежной накидкой прячутся Зайка и Белочка. Игра повторяется трижды.)
    1-й ведущий. Ну что, Лиса, не догнала, но зато с ребятами поиграла. Спасибо тебе.
    Скажи, это не твои большие сапожки?
    Лиса. Николая!
    2-й ведущий. Ну, конечно же, это сапожки Святого Николая!
    Каждый раз под Новый год он приходит в гости к послушным детям и приносит им подарки. А где же он сам?
    Давайте позовём его!
    Дети. Николай!
    (Появляется Святой Николай.)
    Св. Николай. Ого-го! Я давно уже здесь!
    Здравствуйте, дети! Здравствуйте, гости!
    Каждый раз под Новый год прихожу я в гости к послушным детям!
    Ну-ка, рассказывайте мне, детишки, мамам своим помогаете?
    (Ведущий рассказывает, что они могут делать.)
    — Ну, хорошо! А маленьких не обижаете? (Ведущий опять рассказывает, как кто-то кого-то пожалел.)
    — Молодцы, ребята! Значит, вы послушные?
    Дети. Послушные!
    Св. Николай. Одену я свои сапожки, теперь — похлопаю в ладошки! А вы умеете? (Да!)
    — Тогда спляшем вместе вокруг ёлочки нарядной?
    (Рассматривает елку, хвалит малышей, как хорошо, красиво они её нарядили.)
    Пляска со Св. Николаем.
    Раз, два, хлоп в ладоши, хлоп в ладоши, малыши!
    Раз, два, веселее, веселее попляши!
    Припев:
    Побежим скорее
    Вокруг ёлочки своей! 2 р.
    (Топнем ножкой... Все в присядку... По коленкам...)
    1-й ведущий. Св. Николай! Ты присядь у ёлочки, пусть твои ноги отдохнут, а дети тебе стихи прочтут.
    (Выступление детей.)
    2-й ведущий. Св. Николай! Как хорошо, что ты пришёл к нам именно зимой!
    Ведь сколько игр Зима придумала сама!!! Ты поиграешь с нами?
    Игра «Покатаем снежки!» Игра «Бросай снежок на меня!»
    Св. Николай
    У нарядной ёлки плясала детвора,
    Но прощаться с вами мне пришла пора.
    Что-то очень мне здесь жарко.
    1-й ведущий
    Николай, а где подарки?
    Св. Николай. Ах, да! Ну-ка, волшебный сапожок, выручай, и подарки детям давай!
    (Топает ногами, обходит ёлку и выносит другие сапоги, в которых находятся подарки.)
    Раздача подарков.
    Св. Николай
    До свиданья, дети, весёлых вам потех!
    До свиданья, гости, с Новым годом всех!
    ДЕД МОРОЗ И...
    Музыкальный руководитель
    День чудесный настаёт
    Наступает Новый год.
    Праздник смеха и затей,
    Праздник счастья для детей!
    Под музыку дети входят в музыкальный зал, обходят ёлку, останавливаются...
    Ведущий
    Мальчики и девочки, посмотрите!
    Красавица какая стоит, светло сверкая?
    Как пышно убрана... Скажите, кто она?
    Дети. Елочка!
    Ведущий
    Ёлка новогодняя в комнате стоит,
    И, блестя игрушками, с нами говорит.
    Ёлка
    Какая я, нарядная? (Да!)
    С серебряной звездой? (Да!)
    Какая я, громадная? (Да!)
    Вам весело со мной? (Да!)
    Ведущий
    У новогодней ёлочки зелёные иголочки,
    И снизу до верхушки красивые игрушки.
    Висят на ветках шарики — волшебные фонарики,
    И бусы, и снежинки, и голубые льдинки!
    А почему на ёлочке огоньки не горят? Давайте попросим ёлочку зажечь свои огоньки.
    Дружно скажем: «Раз, два, три — ёлочка, гори!» (Дети повторяют.)
    Ничего не получается! Тогда давайте скажем волшебное слово — пожалуйста.
    «Пожалуйста! Раз, два, три — ёлочка, гори!» (Ёлка зажигается.)
    Ох, красавица лесная!
    Тебе, ёлочка,... (имя ребенка) сейчас расскажет стихотворение.
    1-й ребенок
    Здравствуй, здравствуй, ёлочка,
    Здравствуй, Новый год!
    Каждый пусть у ёлочки
    Спляшет и споёт.
    Ведущий. А кто нам ёлочку принёс?
    2-й ребенок
    Добрый дедушка Мороз
    Ёлочку сюда принёс,
    Чтобы мы на Новый год
    С ней водили хоровод!
    Ведущий
    Дети, шире круг! Шире круг!
    Здравствуй, ёлочка, наш друг!
    Хвойная одёжка, смоляная ножка!
    Ёлка
    Веселей и дружней пойте, деточки,
    Я склоню поскорей свои веточки.
    В них орехи блестят золочёные!
    Кто мне здесь очень рад?
    Ведущий. Наши деточки!
    Хоровод «Ёлочка»
    Ведущий
    У детишек — Новый год
    Будут танцы, хоровод.
    На крылечке у дверей
    Дети ждут к себе гостей.
    Ой, смотрите, кто-то уже пришёл. Снял сапожки, поставил у ёлки, а сам где-то спрятался.
    За дверью слышится: «Ав-ав-ав!», появляется пёс Барбос.
    Пёс Барбос
    В гости я пришёл голодный,
    Съесть могу я что угодно.
    Ав-ав-ав!
    Так ужасно есть хочу,
    Что угодно проглочу!
    Ав-ав-ав!
    Ведущий. Так хорошо, что ты к нам пришёл!
    Только зачем ты так шумишь, кричишь?
    Ведь у нас сегодня праздник,
    Ты не смей кричать, проказник!
    Я с Новым годом тебя поздравляю
    И косточкой вкусной угощаю.
    (Даёт косточку.)
    Пёс задумался, присел и косточку съел.
    А теперь, пёс Барбос, пожалуйста, помоги нам разобраться, чьи эти такие красивые сапожки?
    Пёс Барбос (обнюхивает). Снегом пахнут и морозом!
    Ведущий. Ты хорошо обнюхал сапожки?
    Пёс Барбос. Да!
    Ведущий. По запаху можешь найти нашего гостя?
    Пёс Барбос. Да!
    Ведущий. Тогда ищи!
    (Пёс ищет, обнюхивает ребят, проходит в зал к гостям, и среди них находит Деда Мороза.)
    Ведущий
    Кто, кто такой, с длинной белой бородой?
    Много игр и шуток знает, в Новый год с детками играет!
    Дети. Дед Мороз! (Он проходит к ёлке.)
    Дед Мороз. Здравствуйте, дети! Здравствуйте, гости дорогие!
    Кто такой Дед Мороз, знают все на свете!
    Каждый раз в Новый год я прихожу к детям!
    Вот и сегодня я давно уже пришёл. Разве вы не догадались, что я уже здесь? (Нет)
    А мои волшебные сапожки?
    Ведущий. Вот они!
    (Дед Мороз одевает сапожки.)
    Добрый дедушка Мороз к нам пришёл на вечер,
    До чего же рады мы новогодней встрече!
    Дед Мороз
    Нашей встрече и я тоже очень рад!
    Пусть кружатся хороводы,
    Пусть звенит весёлый смех,
    С Новым годом, с Новым годом
    Поздравляю нынче всех!
    Кто зимой прислал метели?
    Ну, конечно Дед Мороз! (Достаёт мешочек с мишурой)
    Ведущий. Дедушка Мороз!
    Вокруг ёлки в хороводе мы с песней пойдём!
    Посмотри, как усыпаны ветки пушистым снежком.
    Хоровод «Пришла зима!»
    Дед Мороз
    Покажу я вам сейчас сосульку-льдинку.
    Она не простая, и внутри-то — не пустая.
    Как же так получилось? В сосульке-льдинке что-то замёрзло!
    Помогите-ка, ребята, своими тёплыми ладошками дотроньтесь до сосульки-льдинки!
    (Сосульку подносят к детям, и они поглаживают её ладошками. Дед Мороз достаёт колпачки.)
    Что же это — колпачок? С бубенчиком! Чьи это колпачки? (Петрушек)
    Эй, Петрушки выходите, да скорее попляшите!
    «Танец Петрушек-веселушек».
    Дед Мороз. Молодцы, Петрушки! Вы мне так понравились. Хочу забрать вас с собой.
    Пойдёте со мной? (Да) Снимайте ваши колпачки, кладите их под ёлку, а сами полезайте в мешок.
    (Мешок без дна, дети пролазят в мешок и прячутся за ёлкой. Дед Мороз берёт мешок на плечо, а ведущий говорит...)
    Ведущий. Дедушка, а Петрушки-то вылезли!
    Дед Мо роз. А я их сейчас догоню!
    Игра «Догонялки».
    Дед Морозу стало жарко, он просит детей на него подуть. Это не помогает. Даёт детям снежки.
    «Игра со снежками».
    Сначала просит их покатать, а потом в него побросать.
    Всё равно ему жарко. Он просит сосульку. Прикладывает её ко лбу, хочет пососать, но ведущий не разрешает (чтобы не заболел), забирает у него сосульку.
    Ведущий. Тебе, дедушка, мало одной сосульки! Посмотри, какие у нас сосульки-льдинки, просто хрустальные красавицы! Они тебе станцуют и поиграют на своих льдинках. Тебе сразу станет хорошо.
    «Танец Сосулек-льдинок»
    Дед Мороз
    У нарядной ёлки плясала детвора,
    Но прощаться с вами мне пришла пора.
    Что-то очень мне здесь жарко.
    Ведущий. Дедушка, а где подарки?
    Дед Мороз. Ах, да! Ну-ка, волшебный сапожок, выручай, и подарки детям давай!
    (Топает ногами, обходит ёлку и выносит другие сапоги, с подарками.)
    Раздача подарков.
    Дед Мороз
    До свиданья, дети, весёлых вам потех!
    До свиданья, гости, с Новым годом всех!
    Колядки
    Ведущая. Здравствуйте, хозяева добрые! С Новым годом! С новым счастьем! С новым здоровьем! (Кланяется)
    Дети (поют)
    Добрий вечір тобі, пані господиня, радуйся!
    Ой, радуйся, земле, Син Божий народився!
    Ведущая
    С праздником Вас, с Рождеством Христовым!
    Как хорошо находиться среди друзей,
    Божий Сын среди нас родился
    На радость всем.
    В звездной дивной карусели
    Тихо Ангелы запели,
    Землю осияло Рождество.
    «Танец Звёзд».
    Ведущая
    На Рождество, на Рождество
    Звучит колядок озорство,
    И от улыбок, шуток, песен
    Пусть сегодня станет тесно!
    Игра (сидя) «Если весело тебе, то делай так (хлоп-хлоп, чик-чик, топ-топ)».
    Ведущая. А где это наша Коза?
    Музыкальный руководитель. Наверное, в снег упала, дорогу к вам потеряла!
    Ведущая. А ну-ка, Зайки, выходите и дорогу метёлочкой подметите!
    Танец «Заинька, выходи»
    Появляется Коза, говорит: «Ме-ме-ме» и посыпает пшеном.
    Где Коза ходит, там жито родит,
    Где Коза хвостом, там жито кустом,
    Где Коза ногою, там жито копною,
    Где Коза рогом, там жито стогом! (Показывает)
    С праздником Вас, с Рождеством Христовым! С Новым годом!
    Желаю всем Вам не болеть, и полные закрома хлеба иметь!
    Ведущая. Спасибо тебе, Коза, за пожелания! Проходи на наш праздник, посмотри на наших деток! Как они тебе, нравятся?
    К о з а. А вы за руки возьмитесь, да в хороводе покружитесь, а я на вас посмотрю!
    Хоровод «Пошла Коза по лесу».
    Коза выбирает принцессу, говорит, что она станет еще красивее, если ей подрисовать на лице щечки, бровки, носик, лобик и т. д. Потом красит и гостей.
    Ведущая. Ах, Коза, Коза! За такую красоту мы тебя сейчас снежками забросаем!
    Игра «Снежки!» Коза. Ну, хватит бросать снежки. Лучше заколядуйте хозяевам, и нашей пани Господыни!
    Колядка
    Колядин, колядин!
    Я на світі один.
    Дай-дай пиріжок,
    Покладу у мішок.
    3 руками, з ногами
    Щоби бігав за нами!
    Игра «Догони пирожок!» (В конце игры «пирожок» убегает.)
    Ведущая
    Пані Господиня!
    Пиріжок побіг.
    Коляд, коляд, колядниця,
    Добра з медом паляниця.
    А без меду не така,
    Дайте, пані, п’ятака.
    Медицинский работник. П’ятака немає, а ось що є!
    Раздача подарков

  18. #85
    Новичок
    Регистрация
    22.11.2014
    Адрес
    Хмельницкий
    Сообщений
    7
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    13
    Поблагодарил в

    4 сообщениях

    По умолчанию

    Напередодні дня Св.Миколая
    Дитина. Ніч у переддень св.Миколая. Ця ніч чарівна і казкова. Кажуть, що місяць на небі всміхається, бо він знає, що в цю ніч радіють всі.
    Танок «Зорі»
    (на кінець музики до зали заходить вихователь із дітьми,
    сідають у куток української кімнати)
    Вихователь. О, який гарний сьогодні вечір! Радіють усі: і ті, хто робить подарунки, і ті, хто чекає на них. Адже, найбільше щастя у житті – творити добро!
    Дитина. А що таке – добро?
    Вихователь. Добро, діти, як дерево. Кидаєш насінинку, а плоди побачиш через багато років. Добро дуже швидко підносить людей у небесні двори, воно пробиває повітря, минає місяць, зноситься понад промені сонцяі досягає самих небес.
    Дитина. Матусю, заспівай, будь-ласка про добро.
    Пісня «Свіча»
    Вихователь. Ця свіча, як вогник доброти ніколи не згасне у ваших серцях. Цьому, до речі, і вчив нас св.Миколай.
    Дитина. Я б хотіла побачити св.Миколая, але він так тихо ходить, що ніхто не в змозі його побачити, коли він вночі залишає дарунки біля ліжечок. Якби я його побачила, то попросила б ...
    Дитина. Що попросила б?
    Дитина. Набір для малювання.
    Дитина. А я – багато барвистого паперу для витинання.
    Дитина. А я попросила б червоні черевички, щоб гарно танцювати.
    Пісня-танок «Черевички»
    Вихователь. А чи знаєте ви, що подарунки слід заслужити. Св.Миколай з неба бачить кожну дитину, знає всі її мрії та побажання. Ви, анпевне, хочете дізнатись про те, як встигає він побувати у всіх дітей? Відкрию вам таємницю. Св.Миколай має багато помічників – це і янголята, і лісові звірята, які у свято розуміють людську мову.
    Дитина. Чиї це очі такі тихі і ясні з вікна всміхаються мені?
    Вихователь. Це, певне – янголята.
    (заходять ангели)
    Ангел. Гляньте, місяць з неба світить,
    Вже чекають чемні діти
    На святого Миколая.
    Ангел. Скриньку для листів ми маєм,
    Для дітей тут залишаєм.
    Ангел. О, вже чути спів веселий,
    Нам пора летіть, Ангели!!!
    (ангели залишають скриньку, під веселу музику забігають діти)
    Дитина. Діти, дивіться, якась скринька. Та на ній щось написано. (читає) «Листи для св.Миколая»
    Дитина. Це, напевне ангели залишили. Давайте покладемо у неї свої листи, а ангели заберуть і передадуть св.Миколаю.
    Всі. Давайте, давайте!
    (діти опускають листи у скриньку, сідають на лаву)
    Дитина. Софійко, а що попросила ти у св.Миколая?
    Дівчинка. Знаєш, Миросю, мені сумно як згадаю бліду дівчинку з трамваю.
    Бо у неї хворі ніжки
    І вона не ходить пішки.
    Я не хочу ні ляльок,
    Ні цукерок, ні книжок.
    Я прошу у Миколая,
    Хай ту дівчинку з трамвая
    Десь в Хмельницькому знайте
    І на ніжки підведе.
    Дівчинка. Я також собі згадала,
    Як цукерки купувала.
    Біля нас живе бабуся,
    Що просити хліба мусить,
    Бо не може вже ходити.
    А ніхто на цілім світі
    Про стареньку вже не дбає
    І нічим не помагає.
    Попрошу я в Миколая
    Хай про неї він згадає.
    Все, що він мені готує,
    Хай бабусі подарує.
    Хлопчик. А я прошу Миколая,
    Опіки для малих звірят,
    Що взимку в холоді сидять,
    Для щебетливих тих пташок,
    Що їх притрушує сніжок.
    (заходять ангели)
    Ангел. О, скринька з листами до св.Миколая така важка. Ангелятка, допоможіть її донести до св.Миколая.
    (вибігає Кіт)
    Кіт. Привіт усім! Я – чорний кіт. Я – посланець темних сил.
    Ангел. Не заважайте нам, Котику, ми поспішаємо з листами до св.Миколая від дітей.
    Кіт. А чи ці діти варті подарунків від самого Миколая? От зараз ми і подивимось чиї ваги переважать: добрі чи погані вчинки.
    (плескає в долоні, заносять ваги)
    Ангел. Малеча цього закладу вихована, чемна, діти вміють співчувати іншим та відчувати прекрасне.
    Кіт. Але ж не все в них так добре: вони дуже люблять дивитись допізна телевізор,
    а зранку, як наслідок, лінуються встати.
    Ангел. Шанують народні традиції.
    Кіт. Так, з цим не посперечаєшся. Он які віночки сплели та з ними й танок повели.
    Танок «Віночок»
    Кіт. Віночки й справді яскраві, але ж поки вони їх сплітали, то так пересварились ... За це їм слід різочку.
    (кладе на ваги)
    Ангел. Педагоги закладу віддають частинку своєї душі кожній дитині. Тут і навчання, і виховання, і сумлінна робота з батьками.
    Кіт. А жому ж деякі ваші випускники навіть не вітаються при зустрічі? Різочки вам за це.
    Ангел. Дітям властиво забувати людей, але вони виростуть і стануть добрими людьми.
    Ангел. Бо в цьому закладі ростять справжніх маленьких українців. Педагоги роблять все для того, виховати патріотів гідних своєї рідної неньки України.
    Кіт. Ваша взяла. Немає мені що тут робити.
    Ангел. Скільки добрих справ ми зробили і, звичайно, таких дітей св.Миколай ніколи не залишить без своєї ласки.
    Дитина. Які цікаві та добрі традиції наші пращурі нам залишили. Ми всі пишаємось, що живемо на Україні.
    Композиція «Давайте, браття, заспіваєм»

  19. 8 пользователей поблагодарили Verchick за это полезное сообщение:

    --Ксения-- (15.11.2016), dididi (10.12.2016), laratet (18.12.2015), n@denk@ (16.12.2015), Антонина26 (10.11.2016), Венерочка (18.12.2015), Ніка (18.07.2017), Наташа5374 (15.12.2015)

  20. #86
    Мастер Аватар для keliot
    Регистрация
    24.02.2010
    Адрес
    м. Тернопіль
    Сообщений
    697
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,098
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,051
    Поблагодарил в

    176 сообщениях

    По умолчанию

    привіт!

    Думаю, вже актуально.
    https://yadi.sk/d/IhX1hQwUkCEyX
    Последний раз редактировалось Котик230580; 28.07.2018 в 20:08. Причина: нерабочая ссылка

  21. 13 пользователей поблагодарили keliot за это полезное сообщение:

    --Ксения-- (15.12.2015), Janna156 (17.12.2017), laratet (18.12.2015), LiliyaOdiss (27.11.2023), n@denk@ (16.12.2015), sonat_a14 (06.12.2016), spart_anka. (14.11.2016), Венерочка (18.12.2015), Жоржетта (13.12.2015), Наташа5374 (15.12.2015), нонна (16.12.2015), Олег Лекарь (26.07.2016), Світланочка (14.12.2016)

  22. #87
    Местный Аватар для MaRinKa_Z
    Регистрация
    20.07.2008
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    324
    Поблагодарил Поблагодарил 
    36
    Поблагодарили Поблагодарили 
    215
    Поблагодарил в

    40 сообщениях

    По умолчанию

    всем привет. Обычно обитаю в разделе для ведущих, но так как работаю в ДК, то готовлю мероприятия ко всем праздникам. И день святого Николая не исключение. Обычно делаем сказку на сцене с участием всех детских коллективов, которую дарит детям святой Николай. В последние годы не выводим "живого" Николая. Записываем видеообращение. Будто он через скайп с нами общается. А со сказкой всегда проблемы. Материала интересного на украинском языке мало, приходится что-то переводить, что-то придумывать самим. В прошлом году была небольшая сказка, которую мы сочиняли вместе с детьми. Вот ссылка может кому пригодится. https://yadi.sk/i/fyA9QkUpkSyxN
    masha-m18@mail.ru

    http://vk.com/id87644437

  23. 4 пользователей поблагодарили MaRinKa_Z за это полезное сообщение:

    --Ксения-- (15.11.2016), laratet (18.12.2015), oksana_16 (17.11.2016), Наташа5374 (15.12.2015)

  24. #88
    Местный
    Регистрация
    15.12.2013
    Адрес
    Рівне
    Сообщений
    443
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,692
    Поблагодарили Поблагодарили 
    2,046
    Поблагодарил в

    301 сообщениях

    По умолчанию

    З миру по нитці і вийшов ось такий сценарій до свята Миколая:

    В гості до Сніговика
    Новорічне свято для дітей першої молодшої групи
    – 2015р.

    Музичний репертуар: Оркестр, Хоровод «Біля ялинки», Танець з ліхтариками, Танець-гра «Сніжки», Гра-хоровод «Сумний зайчик», Пісня «Зимонько прийди», Пісня «Святкова».

    Атрибути: Брязкальця, ліхтарики, кошик зі сніжками за кількістю дітей; хатинка Сніговика; саночки з подарунками; великі іграшки заєць та ведмідь.


    Дійові особи: Діти, Сніговик (дорослий), Ангели (2 старших дітей).


    Музкерівник Всі сюди: і хлопчики, й дівчата
    На зими веселе свято !
    Будем з вами гратися, співати.
    Ну а вас, батьки, попрошу, гучно діточкам аплодувати!

    Під веселу музику діти забігають до залу, сідають на стільчики.
    Ведуча Погляньте, дітки, ялиночка-красуня
    Прийшла до нас на свято.
    На ній яскраві іграшки
    Та блискіток багато.
    А он в затінку ялинки заховалася хатинка
    Чепурна , маленька, затишна, чистенька.
    Хто живе в у цій хатинці? Зараз постукаємо і побачимо. ( Підходить, стукає). Дивно, ніхто не виходить, постукаю сильніше. .. Дітки , може хтось мені допоможе (стукають разом). Знову ніхто не відчиняє. Що ж нам робити?..
    Музкерівник Здається я знаю що робити.
    Ось вам брязкальця, малята,
    Вони вміють гучно грати.
    В кулачку ви їх тримайте
    І в оркестрі всі заграйте.
    Може тоді господар хатинки нас почує.
    Роздають брязкальця.
    Оркестр.
    По закінченню музики з хатинки виглядає Сніговик.
    Сніговик Хто це тут так гарно грає, мені спати заважає?
    Може сірі це вовки?...
    Ведуча Ні це з дитсадочка малюки! Доброго дня, Сніговичку!
    Сніговик виходить з хатки.
    Сніговик Добрий день! В святковий час дуже радий бачить вас!
    Я – веселий Сніговик, до морозу, снігу звик!
    Я люблю у сніжки грати.
    Ось мій двір, ось моя хата.
    Подивіться, ось ялинка
    Така гарна, як картинка –
    Я до свят її прикрасив,
    Тож, тепер не гаєм часу
    Круг ялиночки стаємо, дружно пісню заведемо.
    Хоровод «Біля ялинки»
    1. У садок ялиночка до малят прийшла,
    Одягнула іграшки, радість принесла.
    Приспів.
    Ми поплещемо скоріш, потупочем веселіш,
    Ми веселі малюки, покружляєм залюбки.
    2. Ось танцює каблучок танець гопачок.
    А ялинка вітами радує діток.
    Приспів.

    Ведуча Ялинкою милуються і хлопчики й дівчата.
    І хочуть всі ялиночку віршами привітати.

    Діти розказують вірші про ялинку.
    Сніговик Правда гарна в нас ялинка? Є і кульки і сніжинки?...
    Стоп! Чогось не вистачає…
    (Роздивляється)Але сам я не згадаю.
    Ведуча Ти забув зелені віти вогниками прикрасити.
    Сніговик Снігова моя голова. Я ж зовсім забув про ліхтарики.
    Ведуча Дітки, допоможемо Сніговику прикрасити ялинку ліхтариками?
    Ви ліхтарики тримайте і таночок починайте.

    Ведуча і Сніговик роздають ліхтарики
    Танець з ліхтариками.
    Після танцю діти ставлять ліхтарики біля ялинки і ялинка засвічується.
    Сніговик Ось тепер наша ялинка найкраща, найяскравіша. Дякую, дітки,що допомогли, засвітити вогники. В мене є для вас подарунок . Ось відерце новеньке !
    Ведуча: Цікаво, а що у відерці?
    Сніговик: В ньому гра для діточок.
    Будете зі мною грати, із сніжками танцювати?
    Роздати дітям по одній сніжці.
    Танець-гра «Сніжки»

    1.Ми зі сніжками танцюєм,
    Бо настав зимовий час.
    Ми швидесенько тупцюєм,
    Щоб не змерзли ніжки в нас.
    2.Покружляємо тихенько
    Ми із сніжками вгорі.
    Ой, як гарно їх ліпити
    Взимку дітям у дворі.

    3.А тепер за спину треба
    Наші сніжки заховать.
    Потім кинем їх до неба,
    Хай летять собі, летять.
    Сніговик Увага! Увага!Зараз нова гра!
    Діти, треба всі сніжки знайти
    І скоріше до відеця хутко-хутко принести!

    Діти збирають сніжки та складають у відерце.
    Ведуча знаходить під ялинкою рукавички.
    Ведуча Ой, дивіться, діти, щось лежить під ялиночкою. Рукавичка, ось інша, а ось іще одна. Всього під ялинкою три рукавички. Нумо, дітки подивіться, може ваші? Беріть?( обходить всіх , показує, але ніхто не впізнає). Хто ж біля ялинки танцював та рукавички загубив?
    Сніговик виносить великого зайця, на одній лапці рукавичка, на іншій нема.
    Сніговик Це тут мабуть зайчик танцював, рукавичку загубив.
    Ведуча Рукавичку, Зайчику, тримай, її більше не втрачай.
    Дітки, треба, зайчика пожаліти, треба його зігріти! Швидко станемо у коло та й пограєм в гру чудову!
    Гра-хоровод «Сумний зайчик».
    Після гри садять Зайчика під ялинкою.
    Ведуча Цікаво, а чия ось ця рукавичка? Хто тут ще танцював і рукавичку загубив?
    Сніговик виносить Ведмедика, без однієї рукавички.
    Сніговик: Це Мишко тут танцював і рукавичку загубив.
    Ведуча Ой, і правда, це рукавичка ведмедика. Ось , Мишко, рукавичку тримай, її більше не втрачай. Та погляньте, діти, Мишко спить і не чує нас. Давайте, діти, спробуємо його розбудити . Будем пісеньку співати в гості зимоньку гукати.
    Пісня «Зимонько прийди».

    Розбудивши одягають Ведмедику рукавичку і садовлять під ялинку.
    Ведуча Дивіться, малята, ще одна рукавичка залишилася, яка вона красива. Хто її загубив?
    Сніговик Я, здається мені, знаю - це рукавиця Святого Миколая.
    В ці зимові дні святкові Україною він мандрує
    І усім слухняним діткам подаруночки дарує.
    Ведуча Та не лише святий Микола сходить з небесного престола,
    З ним і ангели бувають, що святому помагають.
    Чуєте, дзвенять дзвіночки – це маленькі ангелочки
    По садочку вже ідуть, подарунки вам везуть.
    Заходять Ангели, везуть на саночках подарунки.
    Ангели Любі хлопчики й дівчата, вас вітають янголята!
    І Ангел Несем вам вісточку веселу, що у міста наші і села,
    Йде гість з небесної палати, йде Миколай у кожну хату!

    ІІ Ангел Миколай з небес все бачить:
    Хто слухняний, хто не плаче,
    Як добро робити, знає,
    Тата й маму поважає.
    Ведуча Діти нашого садочка чемні і пригожі,
    Тож належать їм до свята подарунки гожі.
    І Ангел Тож нехай усі співають, Миколая прославляють.
    Пісня «Святкова».
    1.Снігу, снігу, снігу випало багато.
    Миколай до нас прийшов і настало свято.
    2.Свято, свято, свято зимове, чудове!
    Будьте всі веселі, будьте всі здорові.
    3.Весело, весело, весело усюди,
    Миколай до нас прийшов і радіють люди.
    Ведуча Божі слуги, ангелята! Розвантажуйте санчата,
    Роздавайте всім, як треба, подаруночки із неба.
    Роздача подарунків.

    ІІ Ангел Привітали Всіх?... Чудово, далі нам рушати час.
    Та за рік обов’язково.Завітаємо до вас.
    І Ангел Ви ж дивіться, будьте гарні, не грішіть і не пустуйте.
    Щоб слова не стали марні, за своїм життям слідкуйте.
    Разом Прощавайте, любі діти.



    Якщо треба, поділюсь музичним матеріалом

  25. 13 пользователей поблагодарили Іванка за это полезное сообщение:

    Anytka-80 (10.11.2016), colupashka (08.11.2016), daniv62 (15.12.2015), Janna156 (17.12.2017), laratet (18.12.2015), Marsianka (08.12.2015), Notka Fa (12.12.2015), tvsokol (16.12.2015), Антонина26 (10.11.2016), Венерочка (18.12.2015), ЛанаНа1 (05.11.2017), Музрукоff (14.12.2015), Наташа5374 (15.12.2015)

  26. #89
    Авторитет Аватар для Elen2
    Регистрация
    11.01.2009
    Адрес
    Украина Одесская обл.
    Сообщений
    34,938
    Поблагодарил Поблагодарил 
    37,468
    Поблагодарили Поблагодарили 
    78,901
    Поблагодарил в

    9,197 сообщениях

    По умолчанию

    Мой сценарий "Святий Миколай" за 2014 р.

    Подготовки минимум,это концертно-игровая программа.
    Это музыкальный материал с кукольным театром "Ми вітаємо Святого Миколая" и великолепным ,поучительным видео от Светланы Нейковой. Считаю,что это видео о Миколае самое лучшее .

    http://forum.in-ku.com/showthread.ph...=1#post5117766

    elenkislicina@gmail.com
    Elen1961@list.ru
    Скайп elen19612

    Буду рада всех видеть в моей мастерской :Веселые минутки для малышей от Елены Кислициной.
    http://forum.in-ku.com/forumdisplay.php?f=481
    Мой канал №1 https://www.youtube.com/channel/UChy...FQrkJDfM2437fQ
    Формула успеха: вставайте рано, работайте упорно, найдите месторождение нефти.

  27. 10 пользователей поблагодарили Elen2 за это полезное сообщение:

    fatinija (11.11.2016), laratet (18.12.2015), LiliyaOdiss (14.12.2016), nastiabar (11.11.2017), Note (13.12.2015), Интер (24.11.2018), ЛюдмилаИвановна (08.12.2016), Наташа5374 (15.12.2015), Свет.точка (08.12.2016), Юлия Гололобова (28.10.2018)

  28. #90
    Мастер Аватар для --Ксения--
    Регистрация
    14.08.2015
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    771
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,735
    Поблагодарили Поблагодарили 
    12,281
    Поблагодарил в

    695 сообщениях

    По умолчанию

    Девочки, на скорую руку записала кукольный "Святий Миколай".

    Может кому ещё не поздно. Здесь текст и аудио где-то на 10 минут.

    ** Hidden Content: You don't have sufficient privileges to see this hidden data **
    Збірка "Музичні цікавинки для малят"

    Збірка "Музичні цеглинки - цікавинки для дитинки"




    Моя адреса на фейсбуці https://www.facebook.com/profile.php?id=100013437514472

  29. 54 пользователей поблагодарили --Ксения-- за это полезное сообщение:

    Anathema (18.12.2016), Anechka_Rom (07.11.2018), Anna Franco (16.12.2016), Anytka-80 (10.11.2016), berryX (18.12.2015), daniv62 (15.12.2015), dasha_bene (06.11.2018), dididi (10.12.2016), fatinija (11.11.2016), irysia (15.12.2015), ivano (17.12.2016), Janna156 (17.12.2017), julchonoc (15.12.2015), keliot (20.12.2016), LiliyaOdiss (27.11.2023), ljydmila (20.11.2017), lolu66 (16.12.2016), Lussia (05.11.2016), na4a (16.12.2016), nastiabar (11.11.2017), Natysja12 (15.12.2015), neonn1979 (10.11.2016), Note (17.12.2016), Notka Fa (15.12.2015), Olga Beliaeva (15.12.2015), oltischencko (17.12.2016), SANOCHKA (24.11.2017), spart_anka. (14.11.2016), Sолнце (15.12.2015), t.scripnichenko (02.12.2018), Yakusha (15.12.2015), zironjka6791 (13.11.2017), Алена345 (13.12.2016), Валя Муза (17.12.2016), Венерочка (18.12.2015), виктория птица (16.12.2015), Дивинская Мила (15.12.2015), Ирина 51 (15.12.2016), Ирина Викторовна муза (15.12.2015), катя 98 (15.12.2015), ЛанаНа1 (14.11.2017), ЛюдмилаИвановна (08.12.2016), Ніка (18.12.2016), Наталія а (16.12.2016), Наташа5374 (15.12.2015), нонна (16.12.2015), Оленка ххх (16.12.2016), Паганини (10.12.2017), Полечка (29.11.2016), Світланочка (16.12.2015), Свет.точка (08.12.2016), Херсон-75 (16.12.2016), Эдита (12.11.2016), ЮЛилиана (23.12.2015)

Страница 6 из 13 ПерваяПервая ... 2345678910 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru