Страница 102 из 108 ПерваяПервая ... 252929899100101102103104105106 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1,516 по 1,530 из 1620

Тема: Детские утренники, дни рождения, школьные!

  1. #1516
    Местный Аватар для ИРита
    Регистрация
    10.08.2009
    Адрес
    Челябинская область
    Сообщений
    386
    Поблагодарил Поблагодарил 
    152
    Поблагодарили Поблагодарили 
    77
    Поблагодарил в

    40 сообщениях

    По умолчанию

    это мой Хеллоуин
    11-10 лет 11 детей, Арина 8 лет, Серёжа
    У входа в зал висит кошмарик и объявление
    Если ты отважный,
    И любишь когда страшно
    Если ждёшь ты приключенья,
    То заходи на день рожденья.
    Если не испугаешься!!!

    Здравствуйте, мои милые смельчаки,
    Сегодня в этот хмурый вечерок,
    Домашние задания пока оставить,
    Мы собрались на огонёк,
    На этот раз Морозова поздравить.
    Для праздника нам ничего не жаль,
    Пусть Серёжа наш сияет
    И что такое грусть – печаль
    На дне рожденья не узнает.
    Сережа, в свой день рожденья
    Принимай от друзей
    Подарки и поздравленья.
    Сегодня для веселья
    Не мало есть причин
    С вами дружно справим
    Славный Хеллоуин
    А чтоб, друзья, были силы веселиться,
    Для начала надо подкрепиться.

    Хеллоуин берет начало далеко-далеко в истории, говорят, что ему не менее двух тысяч лет. Согласно древнему поверью, именно в ночь хелуина откроется дверь в потусторонний мир, и обитатели ада проникнут на землю.

    Привидение: У-у-у-у!
    Старый замок сторожу!
    Был когда- то я жестоким,
    Был я злобным королём.
    Вы в учебнике истории прочитаете о том.
    А теперь я приведенье,
    И пугаю я детей.
    Нагонять могу волненье
    И выть не хуже ста чертей.
    У_У_У_!
    Вед: этих детей воем не испугать. Они сами с превеликим удовольствием, повоют и попугают.
    Привидение: тогда устроим праздник нечистой силы? все присутствующие — нечисть молодая и неопытная, Вам надо пройти посвящение в нечистую силу. Вы готовы?
    Не испугаетесь?

    Вед: Предлагаю вам вытянуть из ведминой шляпы записки,
    о содержании записки никому не говорите, это главное условие.
    А теперь по моей команде вы должны найти своих "соплеменников" и собраться в группы. Причем кошмарики тянут жуткое- у-у-у, пытаясь найти друг друга, страшилки поют ужасающее –а-а-а.
    Игра «Зоопарк»: кошмарики - уууу, страшилки – а-а-а.
    Приведение: теперь передаём в командах священный символ Хелуина – тыкву,
    Через паучьи сети.
    Игра: «Передавание тыквы» (через волейбольную сеть.)
    Вед: Каких знаменитых злодеев вы знаете
    Игра: «Фреди Крюгер» (спичечные коробки на пальцах.)
    Приведение: Смотрю я, все развеселились, никому уже не страшно!
    Вед: Надо всех напугать! Давайте вызовем мумию!
    Игра: «Мумия» ( туалетная бумага.)
    Приведение: В нашем тёмном деле без цепей бывает тяжко,
    Вы сейчас займётесь изготовлением цепей.
    Игра: «Цепи» (из канцелярских скрепок.)
    Вед: Да, с такими цепями ни один монстр не страшен.
    Вы сейчас пройдёте урок монсторметания.
    Игра: «Метание монстров » (носков в ведро.)
    Вед: Вы достойно прошли посвящение в тайны темных сил. Это стоит как следует отметить настоящим ужасным и устрашающим горячим, я уверенна, вы успели как следует проголодаться
    Приведение: а теперь забавы ради карты тянем не глядя.
    Гадания
    Конкурс страшных историй.
    Вед: Это испытание действительно только для самых смелых и отважных предлагаю самому храброму добровольцу посетить комнату ужасов.
    «Свеча в туалете»
    ( Доброволец заходит с ведущим в темную ванную комнату. Он получает задание криком затушить горящую там свечу. После этого добровольцу запрещается рассказывать остальным гостям, что происходило в комнате ужасов. В результате следующий участник, слышавший ужасные крики, идет в комнату ужасов с некоторой опаской)

    Найди свой приз








    Уважаемые гости,
    пожалуйста,
    не кусайтесь!


    Будьте бдительны, вас
    могут съесть!

    Объявление
    Здоровому и привлекательному вампиру требуется донор.
    Обращаться в полнолуние, после полуночи.

    Тел:+7913576900038 Тел:+7913576900038 Тел:+7913576900038 Тел:+7913576900038


    Объявление
    Потеряна правая голень, прошу вернуть за вознаграждение
    Скелет.
    Обращаться в музей истории, в любое время.




    Мышка подпольная-
    Ждёт тебя контрольная

    Ворона каркает зло и бойко,
    Что-то плохое, может, двойка?

    Лошадка встала у порога-
    Ждёт тебя дальняя дорога.

    Домик уютный, сад у скамьи,
    Всё хорошо у моей семьи.

    Бегемот храпит у стенки –
    Вам хорошая оценка.

    Глобус- шарик, ему бы крутиться,
    А тебе, дорогуша, хорошо учиться.

    Лежу на диване – деньги в кармане.

    Кактус небритый стоит у окошка, Обида зелёная гложет немножко.

    Тыква – жар горит в внутри,
    Страх какой-то впереди.

    Слон розовый, здрасте,
    Стучится к тебе счастье.


    Дело с душком,
    По попе ремешком.

    Яблоко раздора –
    С кем-то будет ссора.

    Шкатулки свет, как солнца ярок,
    Скоро ждёт тебя подарок.

    Арбуз полосатый – толстая корка.
    В тетрадке скоро будет пятёрка

  2. #1517
    Новичок
    Регистрация
    21.01.2010
    Адрес
    Московская обл.
    Сообщений
    12
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Спасибо Поблагодарили 
    1
    Поблагодарил в
    1 Post

    По умолчанию

    День Ивана Купалы.
    Может кто-то проводил такой праздник? Заказали мне сценарий, вот какие идеи:
    С папортником можно искать клад (призы): например сначала надо найти этот самый папортник (какой-ниб. светящийся цветок), а там карта к сокровищам, ну а дальше по карте. Или же долго по запискам с подсказками или конкурсами ищем папортник, рядом находится клад.
    С фоторамкой электр. можно устроить конкурс типа "шляпа" по чтению мыслей, только эти мысли будут в виде фоток, кортинок или кадров из мультиков.

    А кулинарный конкурс - ЗЕЛЬЕВАРЕНИЕ! Я его проводила в сценарии ВИНКС: ингредиенты те, которые можно пить и есть, только разложить их в баночки красивые и названия подписать волшебные, напр. у меня основа - вишневый сок, туда добавляется тертый корень имбиря - корень мандрагоры, алыча - молодильное яблоко, перец горошк. - семена разорви травы гвоздика - зубы дракона, ну и так далее, как фантазии хватит. Сладкого только еще надо добавить. Все это варится в фондюшнице, затем разливается в пузырьки и раздается юным феям (ведьмам). На вкус получается глинтвейн, только безалкогольный :) Дети в восторге, поят зельем потом и родителей и друг друга!
    Хочу организовать мастеркласс по плетению венков, и прыжки через костер. Дети будут 9-10 лет.
    Помогите с идеями, пожалуйста! Как проведу праздник, выложу на общий суд! :)

    Есть сценарии Дней рождений "поиски Атлантиды", Школа волшебства ВИНКС, "Затеряный мир", придумывала сама, а конкурсы некоторые брала здесь на форуме. Огромное ВАМ СПАСИБО!!! Проходят всегда на УРА :)

  3. #1518
    лягушка-путешественн Аватар для optimistka17
    Регистрация
    21.11.2007
    Адрес
    Днепр Украина
    Сообщений
    10,447
    Поблагодарил Поблагодарил 
    665
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,071
    Поблагодарил в

    248 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от маляка
    Школа волшебства ВИНКС
    Поделись, плиз
    Волна Фей Винкс докатилась , наконец-то и в Украину...
    А у меня специфического материала пока что малова-то...
    И жизнь хороша, и жить хорошо!
    optimistka17@rambler.ru
    [img]http://s10.******info/0b64e69566f2e02b6eb3f6fcdcd7780c.gif[/img] Адрес моего сайта chudo-prazdnik.dp.ua
    Жду вас в своих группах "Чудо- праздник от Людмилы Мирошниченко"
    https://vk.com/tamada17
    https://vk.com/dneprmoroz
    https://vk.com/kostum11111

    В разделе "Кто мы" стр 9 пост 121 Людмила.
    Мои мобильные +380505803555, +380984350761, +380939349897
    мой скайп optimistka1717

  4. #1519
    Новичок
    Регистрация
    21.01.2010
    Адрес
    Московская обл.
    Сообщений
    12
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Спасибо Поблагодарили 
    1
    Поблагодарил в
    1 Post

    По умолчанию

    Школа Волшебства Алфея
    ПРОРОЧЕСТВО
    Древнее пророчество гласит:
    В апогее власти небесных серебряных нитей
    В день исчезающей луны явятся в Измерение Магикс 10 избранных, во главе с юной девой, рожденной 18 числа 10го месяца на границе двух созвездий и двух столетий. Ждут их великие свершения и небывалые испытания, каковых не ведали до сих пор в нашем волшебном мире! И совершат они такой поступок, который останется в нашей истории на века, о нем будут говорить не только в нашем мире, но и за пределами его!

    Готовы ли вы исполнить веление судьбы? Но для начала вам необходимо пройти обучение в нашей школе волшебства . Добро пожаловать в Алфею, дамы и господа! Мы - Фарагмонда и Грязильда, главные преподаватели школы магии Винкс.

    Сначала мы определим насколько сильны ваши магические способности.
    ФОКУСЫ

    1. Посмотрим, сможете ли вы затушить пламя свечи на расстоянии. Свеча задувается из бутылочки с содой, куда наливается уксус и быстро закрывается картон. кружочком. Когда подносишь к свече эту бутылочку и отодвигаешь кружочек, пары от смеси уксуса с содой тушат свечу на расстоянии.

    2.сможете ли вы двигать предметы одним усилием мысли (магнит под столом и ключи, железяки, заколочки)

    3. Оживлять предметы и подчинять их своей воле.(бутылка надувает шарик - в бутылке заранее налит уксус, в шарике сода.)

    Смотри, Грезильда, их магическая сила просто бьет через край! Молодцы! Но знаете ли, дорогие мои феи и рыцари, иметь магическую силу - это еще не все, необходимы еще и знания, и умение успользовать магию правильно и по назначению. Мы с Грезильдой приглашаем вас на наш факультет смешанной магии школы Алфея, Где вы много еще узнаете и много чему научитесь !

    Итак, начнем первый урок!

    1. Урок МАГИЧЕСКОГО ПИСЬМА
    У каждого волшебника и феи есть своя волшебная книга, где записываются заклинания и много чего еще . Но записи в этой книге надо делать только магическим пером или маг. ручкой.
    Дарим им блокнотики , раздаем перья и палочки, делаем ВОЛШЕБНУЮ РУЧКУ (на палочку дерев. надевается перо для туши) пишем молоком.
    Придумайте себе магическое имя! и запишите его.
    2. урок ЗАКЛИНАНИЙ
    Поскольку вы - это 1 команда, вам нужно придумать единое и мощное заклинание. Оно должно состоять из нескольких волшебных слов никому не понятных, и начинающихся на 1 букву.
    Запомните это заклинание, оно не раз поможет вам!
    Запишите его в свои магич. книги невидимыми чернилами. Когда вы вернетесь в свои миры, вы можете проявить их, подержав над свечкой или около лампочки.

    3. Изготовление ВОЛШЕБНЫХ ИНСТРУМЕНТОВ
    волш. палочка и меч

    4. Урок МАГИЧЕСКОГО ЗРЕНИЯ
    Волшебный мешок совсякой всячиной

    Перерыв перекус и еда с закрыт. глазами

    5.Урок ЗЕЛЬЕВАРЕНИЯ
    делаем зелье из сока вишневого
    1- повышающее магич. силу

    6. Урок поиск ДРУЗЕЙ феи магич. животные
    Рисуем звер. и даем имя

    Заклинание:
    Имя новое дарю
    Жарким пламенем горю
    Тайну эту никому - никому
    Даже другу своему!
    Взмах руки - тебя теперь
    По другому звать , мой зверь!Это...

    7. Урок прорицания и ясновидения
    Гадание на картах Магич. книги

    8. Урок аромамагии
    Вы узнаете запахи магич. трав, которые повышают силу ваших волшебных палочек и мечей в 10 раз !

    Ну вот и все, теперь вы познали все, чтодолжны знать настоящие феи-хранительницы Винкс и специалисты!

    А сейчас состоится самый торжественное и важное событие, которого мы и весь наш мир Магикс ждали долгие столетия! Мы проведем таинственный и волшебный ритуал посвящения в наш клуб магии.
    Для начала надо нам сварить особое зелье ПЕРЕВОПЛОЩЕНИЯ! делаем шоколадное фондю, после чего рисуем глаза и усики.

    ИНЧАНТИНКС

    Выдача крыльев и одевание
    одевание волш. пыльцы
    Осыпание волш. пыльцой из шариков (лопаем волш. пал.)
    Танец фей и я увожу принцев на задание.и прячу в подвал и в сауну, подговариваю, что они не узнают никого из нас, и становятся плохими.

    Возвращаюсь одна и кричу, ах, ох, похитили принцев и попрятали злые ведьмы.!
    я говорю, что Ведьмы налетели на нас, и одержав победу в неровной битве заколдовали наших принцев, и унесли их в мрачное подземелье Облачной Башни, которое охраняют ворота Черного Обсидиана.Те кто попадают туда, могут пропасть совсем и не вернуться, и могут измениться там окончательно, под влиянием темных сил зла.!

    Феи полетели с нами искать принцев, нашли , покормили зельем, посыпали пыльцой из баночек, произнесли волш. заклинание,, привели обратно

    За это время, прячется торт и оставляется записка от ведьм

    Мы ахаем, охаем, пропала вся наша магическая сила, у всех. Что же случилось, куда она пропала и почему. Находим записку от ведьм, которые пока мы искали пр. унесли источник маг.силы всего измерения магикс.

    Но где же нам искать его?
    Мы садимся у волш. зеркала,зажигаем свечу, дышим на него и видим на зеркале путь, где спрятан кристалл.
    минуя водопад бирюзовых русалок, люжайку единорогов, ущелья гномов, дальше мимо домиков эльфов. Идем искать, приходим к закрыт. железн. воротам. Оставляем крылья и плащи, дверь открывается, мы спускаемся и заходим в подвал, где среди огоньков могающ. в коробке стоит торт. ура, несем на место, сила магии возвращается, поздравляем с испытаниями и Днем Рождения!



    Записка от ведьм

    Мы, ведьмы облачной Башни похищаем в отместку ваш источник магии Магикса. И никогда вы не сможете больше колдовать и совершать добрые дела и Весь мир Магикс останется без магии и станет обычным миром.
    . и не отдадим его, только если вы пожертвуете чем-то, что позволяет находиться вам между небом и землей!

    Крылья и плащи дети отдавать не пожелали, а делали мы их долго... :)
    поэтому в дальнейшем стоимость реквизита мы стали включать в стоимость :)

  5. #1520
    Пользователь Аватар для loja
    Регистрация
    28.03.2007
    Адрес
    Украина, г.Ивано-Франковск
    Сообщений
    85
    Поблагодарил Поблагодарил 
    6
    Поблагодарили Поблагодарили 
    14
    Поблагодарил в

    8 сообщениях

    По умолчанию

    Приключения Пиратов (на укр. языке, это каркас мероприятия):

    Ми йшли, проходили поруч, почули гамір і вирішили зайти. Що робите?
    - Як день народження? В кого?
    - А як вас усіх звати? Та вас багато, ми всім не запам’ятаємо – напишіть свої імена тут. І усім буде зручніше.
    1. Бейджик.
    - А чим займаєтесь? Значить, ні чим?
    - Так слухайте нас! У нас була карта скарбів і ми вирушили на їхні пошуки. Але відьма дізналася про карту і вирішила забрати її.
    - За допомогою своїх чар вона викрала карту скарбів…
    - Нам потрібна допомога, щоб знайти цю карту. Довго думають
    - Може – діти???
    - Не знаю, чи вони можуть нас допомогти.
    - Ви хочете бути справжніми піратами? Для цього треба пройти певні випробування.
    - Але спочатку треба розім’ятися…

    2. Зарядка в віршах

    - ну що, розімнулися? Відчуваєте силу в м’язах, в ручках, в ножках!? Ви готові ставати піратами? Значить вам треба пройти випробування в кандидати.
    3. Схованка в темряві (з бутилкою). Кандидат в пірати стає перед стільчиком з пустою пластиковою пляшкою, відходить від неї на декілька кроків, потім йому зав’язують очі і обертають навколо себе. Потрібно підійти до стільчика і взяти предмет.
    - Ми всі вміємо орієнтуватися в темряві. З нас вийдуть непогані пірати! А давайте ще одне завдання виконаємо. Подивимось, як зможете долати перешкоди. Уявимо собі, що ми знаходимось на краю глибокого в’язкого болота, нам слід перейти через нього так, щоб не впасти в болото на інший берег, щоб спасти нашу єдину дівчинку. Покажемо які ми хоробрі!
    4. Сліди (пройти по болоту)

    - Орієнтуватися в темряві ми вміємо, долати перешкоди в нас виходить чудово. А тепер подивимось на скільки ми спритні. Це одна з головних рис пірата. Якщо виникне якась проблема – ми будемо підготовлені.

    5. Танець з цукром.
    Ви пройшли всі випробовування – тому ви достойні називатися піратами. Одягають бандани.
    - А для того, щоб засвідчити, що ви стали справжніми піратами – поставте свій відбиток долоні на нашому піратському документі.
    Потім кожний пірат обводить свою долоньку на ватмані з вирізками піратів, а також ставить свій підпис. Робимо фото на згадку
    - Щоб остаточно доказати, що ви не відмовляєтесь від звання справжнього пірата – треба скласти присягу. Ви згідні на це? Тоді почнемо!
    Присяга піратів
    Обіцяю бути справжнім піратом!
    Сьогодні стрибати, веселитися, кричати.
    Сьогодні наїстися солодкого
    Обіцяю допомагати своїй команді!

    Виходить Відьма: (зверхньо) Добрий день всім! І які скарби ви зібрались шукати без карти? Пірати ви чи не пірати, а без карти у вас нічого не вийде. Я сховала карту, на ній позначені скарби! І вам до них тепер ніяк не добратись!

    - А для чого тобі карта скарбів?
    - Бо я хочу знайти цей скарб і розбагатіти. І тоді я буду сама багата Відьма на землі
    - Але там не гроші, не дорогоцінності…
    - Не бреши мені, там багатство.
    - Я тобі чесно кажу, там набагато важливіші речі, але вони для тебе не мають ніякого значення
    - Я тобі не вірю
    - Діти, давайте попросимо відьму віддати нам карту,
    - Ви навіть не просіть, я буду багата з вашими скарбами! Дуже багата!
    - Ти не будеш багата, давай краще я в тебе викуплю карту. ЩО ТИ ХОЧЕШ ЗА КАРТУ? Ми готові на все.
    - Є тільки одна річ, яка може замінити мені скарби. Це 5 чарівних монет. Я їх шукаю все своє життя. Вони сховані так, що навіть за допомогою своїх чар я не змогла знайти їх. За кожну монетку я буду віддавати частину карти. Тільки на це я згідна – більше ні на що.
    - Діти, нас все ж таки прийдеться найти ці монетки, бо без них ми не зможемо отримати карту
    - Тільки на це і згідна
    - Добре, тоді ми вирушаємо на пошуки монеток!
    - для нас починається етап справжніх пригод і випробувань, в яких усі пірати – одна команда. Отже, один за всіх!!! Ми мусим знайти ці монети! Адже скарб – це найголовніше для нас на сьогоднішній день.

    6. Клубки з монетами. – одна монетка захована у чарівному клубочку. Знайти в якому саме – це і є ваше завдання.
    Відьма: Ви не знайдете. Точно не знайдете. Якісь пірати… Я і то не знайшла.
    Поки діти грають, Відьма ходить кругами і насміхається.
    7. Ура! Ми знайшли першу монетку!
    Відьма: (здивовано) Знайшов? Ну нічого. Це тільки одна монетка, в їх цілих п’ять (віддає за монету частину карти).
    Пірат: Давайте станцюємо танець перемоги, наш піратський танець!

    Матроський танець: миємо палубу, крутимо штурвал, дивимось в бінокль, По канату, Витягуємо сітки з рибою, чистимо рибу і т.д. (Відьма в той час розкладає «настільну гру»)

    - я чув одну легенду від свого прадіда, де ще захована одна монетка. Але я не знаю чи це правда. Нам треба перевірити. Кажуть, монетка захована у хмаринці.
    - Діти, ми маємо з команди вибрати когось, хто піде у подорож до хмаринки. Хто справиться з цим відповідальним завданням?
    - Відьма: я також іду туди!
    8. Хто перший домотає до кульки нитку, той її і отримає. Гра «Домотати до кульки»

    - До нас дійшли слухи, що ще одна монета захована в кінці НЕПОДОЛАННОЇ дороги. Тепер нам треба 3 наших учасників, які відправляться за монеткою в експедицію, бо її знайти можна тільки до заходу сонця. Двоє мають пройти Нездоланною дорогою, А третій буде вказувати їм шлях за допомогою чарівного кубіка. Бо тільки він покаже, скільки кроків нам треба ще ступити.

    9. Відьма: Ви знаєте, що прямої дороги до перемоги нема. Потрібно піти по кривій доріжці, виконуючи визначені правила. Я також іду туди. І швидше знайду монетку!
    (правила) – ти кидаєш кубік і він нам покаже, скільки кроків потрібно ступити. Тут багато перешкод. Біленьке коло – це звичайні кроки. Перекреслене коло означає 2 кроки назад.


    Правила: каждый участник бросает кубик и передвигается вперёд на столько пунктов, какое число выпало на кубике. Самое простое, куда он может попасть, - это белые кружки. Попадаешь в клей - "приклеиваешься", пропускаешь ход. Попадаешь на солнышко - передвигаешься на три шага вперед. Попадаешь на синий кружок - возвращаешься на один пункт назад.

    Відьма: Ну як так могло статися! Це я мала знайти цю монетку!!!
    Ви знайєте, пірати! Ви, звичайно, ті монетки знайшли. Але я сумніваюся в вашій перемозі. Я навіть можу дати вам одну підказку. Не думаю, що вам це допоможе. Одну монету зїли риби і ви ніколи її не знайдете, ніколи! І не побачити вам свого скарбу!
    - А тепер уявімо, що ми в Карибському морі, навкруги нас плавають риби, і одна з них з’їла монету. Нам треба виловити цих риб і порозпорювати їм пуза. Це небезпечне завдання для сміливих піратів. Уявімо, що рибки – це жовті кульки. «Кульки-рибки».

    Відьма: Ось я і добилася чого хотіла. У вас 4 частини карти - а в мене всі 5 монет. Я ж казала, що у вас нічого не вийде!
    - Звідки в тебе остання монетка?
    - Одна монета в мене була. Я її ще дуже давно знайшла, але нікому про це не розповідала. Так що я тепер всі Відьмам Відьма!
    - Ну як, ти ж обіцяла?!
    - Мало того, що я обіцяла. Я скільки всім обіцяла, що й не пам’ятаю.
    - Що нам тепер робити? (у відчаї). Відьма, ти любиш казочки?
    - Ви мені хочете казку розказати? Ви шуткуєте наді мною.
    - Але діти-пірати нам мають в цьому допомогти.
    10. Ріпка

    Відьма: Ой, як мені весело, як мені добре. Я так не сміялась років 250 точно. За таку казку не шкода й останній шматочок карти віддати. Беріть дітки. Але не думайте, що все так просто!!!

    Коли усі частини карти викупили, діти складають її повністю і по карті визначають, де лежить скарб. Але на місці скарбу лежить маленька шкатулка з зашифрованим листом: А слабо роздобути шифр и прочитати, де я сховала сундук з скарбами?
    Відьма: ну як, сподобався вам мій сюрприз? це я зачаклувала піратське послання! Вам до нього не добратися!!!
    - Відмочка, ми ж так тебе розвеселили. А ти нас так шифром обманула.
    - Ну, для того я і Відьма. Я зачарувала це послання. І я не знаю, що вам робити. Не можу нічим вам допомогти.
    - Відьма, давай домовимся. Давай зіграємо в гру, якщо ти виграєш – шифр залишається в тебе, а якщо програєш – віддаєш його нам! І нехай переможе справедливість!
    - Ви - мені, в гру? А що за гра? Я дуже люблю грати ігри!
    - «Бабушка,бабушка»
    Правила: Відьма выходит из комнаты. Остальные участники крепко берутся за руки, образуя цепочку. Эту цепочку требуется "завязать" в морской узел. Игроки могут выворачиваться, переступать через руки игрока, стоящего рядом, пролезать куда угодно, не отпуская при этом руки соседа. После того, как морской узел будет готов, и участники "скрутятся" до предела, пиратская команда кричит: "Полундра!". Ведущий заходит в комнату и распутывает узел, не порвав при этом цепочку. Конкурс можно повторить несколько раз.

    - Ви такі гарні дітки. Я так весело і добре провела з вами час, що моє серце розтануло і я зрозуміла, скільки помилок зробила. Я дуже рада, що познайомилась з вами!

    11. Відьма віддає шифр. Діти розшифровують: СУНДУК З СКАРБОМ В ЗАЛІ 13 Р. 1 МІСЦЕ
    12. Іменинник іде в зал з контролером, знаходить сундук і роздає гостям маленькі подарунки-сюрпризи. Співаємо Happy Birthday і роздаємо Свідоцтво

  6. #1521
    Пользователь Аватар для loja
    Регистрация
    28.03.2007
    Адрес
    Украина, г.Ивано-Франковск
    Сообщений
    85
    Поблагодарил Поблагодарил 
    6
    Поблагодарили Поблагодарили 
    14
    Поблагодарил в

    8 сообщениях

    По умолчанию

    Шоу Білосніжки
    Заходить Клоун
    Клоун: Привіт усім! А де ж Білосніжка? У неї сьогодні День народження. Ви також прийшли на День народження до Білосніжки?
    Ви її не бачили? Ні? Ну тоді почекаю Білосніжку разом з вами. А давайте познайомимось? Мене звуть Клоун Пінкі. А тебе? А тебе? (Скільки років, садочок?)
    Клоун: А я підготував Білосніжці свій портрет, але не зміг домалювати ніс. Може, ви мені допоможете? (пояснює правила).
    _________________________Гра «Приший ніс»______________________
    Клоун: Які ви молодці! А давайте ще назбираєм для Білосніжки квіти. Але це чарівні квіти і їх можна зібрати тільки з закритими очима.
    _________________________Гра «Найди квітку»_________________________
    Після того, як зібрали квіти (квіти у Клоуна), заходить Білосніжка.
    Білосніжка: Привіт, діточки. А де ж наша іменинниця?
    Клоун підбігає до Білосніжки, починає трясти її за руку і вітати:
    Клоун: Ну, нарешті! Білосніжка, вітаю тебе з Днем народження! Це тобі! (простягає квіти)
    Білосніжка: Ой, Клоун. Ти щось поплутав. З чого ти взяв, що в мене сьогодні День народження?
    Клоун: Прилетіла Ворона і сказала, що у тебе сьогодні свято.
    Білосніжка: Та як?! Я ж відправила зайчика-побігайчика, щоб він сказав тобі, що День народження у Лялялі. Просто кожна тваринка говорить своєю мовою і вони могли не порозумітися. Дітки, а ви знаєте мову тваринок? Давайте перевіримо.
    ____________________Гра по карточкам «Мова звірів»____________________
    Клоун: Молодці! Знають діти мову тварин.
    Білосніжка: Це дуже добре, тому що я хочу попросити діток, щоб вони мені допомогли подолати ліс і добратись до подарунка для Лялялі. Але спочатку давайте познайомимось ближче. Повторюйте за мною!
    ____________________________пісня Білосніжки________________________
    Клоун: Але для того, щоб ми змогли подолати усі лісні перешкоди - треба перевірити діток на спритність.
    Білосніжка: Так, це потрібно для подорожі лісом.
    _______________________Конкурс на спритність_________________________
    Клоун: Молодці! Всі у нас спритні.
    Білосніжка: Спритні, то спритні. А чи вони кмітливі?
    Клоун: І це можна перевірити. У тебе є ідеї?
    Білосніжка: У мене для цього є цілий конкурс!
    ___________________Загадки ТАК-НІ______________________________
    Клоун: А давайте спробуємо ще й мій конкурс розв’язати, святковий!
    ____________________Віршик НЯМ-НЯМ_____________________________
    Білосніжка: Наші дітки і спритні, і кмітливі. Тепер ми можемо вирушати в подорож до лісу. Та перед цим можемо розімнутися і потанцювати.
    ____________________Танець «Арам зам зам» __________________________
    Білосніжка: Ну, розімнулись?! Можна вирушати.
    Клоун: Але чомусь не видно нашої стежинки, по якій нам пройти у ліс? Де вона поділася?
    Білосніжка: Я знаю, чому її не видно… У передліссі все не до ладу, усе перемішалося. Нам треба це виправити… Дітиська, ви нам поможете? Вам треба усі кульки в озері посортувати по кольорам.
    ___________________Гра «Кульки по кольору» __________________________
    Поки діти грають, Клоун розкладає дорогу
    Ось наша дорога… (пояснює правила)
    ______________________Настільна гра + фанти_________________________
    На краю болота…
    Білосніжка: Ми на краю болота, як же нам перейти його?
    Клоун: Білосніжка, ти ж вмієш розмовляти з тваринками. Запитай жабок, як можна перебратися через болото.
    Білосніжка прислухається до жабок
    Білосніжка: Жабки кажуть, що вони хочуть нам допомогти. Але для цього, за лісовими правилами, ми маємо станцювати жаб’ячий танець.
    _____________________Танець «Жабки-лапки» _________________________
    Клоун: Жабки нам дали камінці, по яких ми зможемо перебратися на інший берег.
    Білосніжка: По одному переходимо на інший бік, так, щоб не провалитися.
    __________________Гра «По камінчикам пройти» _______________________
    А на іншому березі ТОРТ (?)_____Пісня «НАРРУ» ________________________

  7. #1522
    Пользователь Аватар для loja
    Регистрация
    28.03.2007
    Адрес
    Украина, г.Ивано-Франковск
    Сообщений
    85
    Поблагодарил Поблагодарил 
    6
    Поблагодарили Поблагодарили 
    14
    Поблагодарил в

    8 сообщениях

    По умолчанию

    Cтара казка на новий лад

    Вихід Білосніжки.
    Білосніжка: Добрий день, дітки! Ви знаєте, хто я? Правильно (а якщо не відгадують, то не казати зразу відповідь, а наводні питання, напр. «Мої найкращі друзі - гноми»)
    Ви прийшли до мене в гості, в мою казку святкувати. А, до речі, що ви святкуєте?
    Діти: День народження
    Білосніжка: А в кого тут День народження?
    Діти: У Лялялі
    Білосніжка: Ляляля, вітаю (можна привітання з казок)
    Білосніжка: а ви б не хотіли сьогодні побути моїми гномами?

    Тут заходить, розглядаючись по сторонах Тигра. Уважно розглядаючись навкруги, трішки з острахом, коли побачить Білосніжку – здивовано роздивляється її, а потім вітається
    Тигра: Привіт!
    Білосніжка: Привіт. А хто ти?
    Тигра: Я – Тигра!
    Білосніжка: я щось не пригадую в своїй казці Тигру. (до дітей) А ви, дітки? Хіба в казці про Білосніжку і гномів був Тигра?
    Діти: Ні
    Білосніжка: А з якої ти казки?
    Тигра: Вінні-пух
    Білосніжка А як ти сюди потрапив?
    Тигра: Я й сам не знаю. Але ось що я знайшов у вашому лісі. (дає Білосніжці листа)
    Білосніжка (читає):

    В твою казку, Білосніжко, я перекинула 5 різних героїв з різних казок. А якщо ви їх не знайдете до опівночі, то всі казки на світі позмішуються, а потім і зовсім зникнуть.

    Зла-презла Відьма

    (злякано) Ой, що ж робити?!
    Тигра: Тепер зрозуміло, як з я тут опинився. А з цим дійсно потрібно щось робити! Я хочу назад до Вінні-Пуха
    Білосніжка: Ми самі не впораємося. Дітки, ви нам допоможете. Адже не можна допустити, щоб казки зникли. Правда.?
    Діти: Так!
    Білосніжка: Але я навіть не знаю з чого почати…
    Тигра: Білосніжка, дивись – з іншої сторони теж щось написано.
    Білосніжка (читає): ПІДКАЗКИ. Цікаво, невже Відьма наскільки не вірить, що ми зможемо врятувати казки, що навіть підказки нам написала…

    Підказка №1
    Вони зелені, живуть в болоті, скачуть…І можуть перетворюватись на прекрасних принцес… Дітки, хто це? Ви знаєте?

    Тигра: Дійсно, це ж жабки! А це навіть легше, ніж я думав.
    Білосніжка: але це ще не все… Ще треба станцювати танець жабок, щоб вони повернулися в свою казку.
    Тигра: А що за танець?
    Білосніжка: Я знаю, Давайте станем в коло
    ____________________ЖАБКИ-ЛАПКИ______________________________

    Підказка №2
    Герой схований у чарівному клубочку.

    В цей час Тигра знаходить мішок з клубочками.
    Тигра: Ой! Дивіться, що я знайшов!
    Білосніжка: Це ж клубочки
    ______________________КЛУБОЧКИ__________________________________

    Підказка № 3
    Вона бігла і загубила туфельку

    Діти: Попелюшка.
    Білосніжка: Правильно. А звідки вона верталась?
    Діти: З балу
    Тигра: а що на балах роблять
    Усі: Танцюють
    Білосніжка: Отже, нам треба затанцювати усім танець, щоб Попелюшка змогла вернутись у свою казку…
    _________________________АРАМ-ЗАМ-ЗАМ__________________________

    Підказка № 4
    У цієї дівчинка ходила в гості до бабусі, і з нею відбувались незвичні пригоди

    _______________________НЕПРАВИЛЬНА КАЗКА_____________________

    Підказка №5
    З якої це казочки: Я мишка-норушка, Я жабка-шкряботушка…

    Уявіть, що знаходимось у рукавичках. У нас є звірі і щоб наша рукавичка не тріснула – нам потрібно якомога більше звірів закинути в рукавичку суперників.
    _____________________ПЕРЕКИДАЧКИ_____________________________

  8. #1523
    Пользователь Аватар для loja
    Регистрация
    28.03.2007
    Адрес
    Украина, г.Ивано-Франковск
    Сообщений
    85
    Поблагодарил Поблагодарил 
    6
    Поблагодарили Поблагодарили 
    14
    Поблагодарил в

    8 сообщениях

    По умолчанию

    Джеймс Бонд
    (таємні агенти)


    Агент заходить (можна ніби перебіжками, щоб було цікавіше)

    Агент: Добрий день, діти! (ніби пошепки). Тільки тихіше, не галасуйте сильно! Ніхто не повинен знати, що я тут. Інакше кхх (жест). Я – агент всесвітньої комп’ютерної системи Диск-Кент. У мене тут спецзавдання. (весь час оглядається по сторонам і заглядає в різні закутки, ніби перевіряє).
    А ви чого зібрались?
    Діти: День народження.
    Агент: День народження?! (задумується). Прекрасне прикриття. А ще скажіть, ви вмієте зберігати таємниці?
    Діти: Так
    Агент: Ну тоді слухайте. У секретній інопланетній лабораторії нашими ворогами виведений найстрашніший вірус, який тільки можна уявити. Цей вірус було відправлено на землю для того, щоб пробратися до всесвітньої комп’ютерної системи і знищити її. А ви собі можете уявити, що тоді буде? Тоді все зупиниться: заводи, машини. Втратиться багато даних і тоді інопланетним ворогам буде дуже легко захопити і знищити нашу планету. Багато наших агентів повернулося з завдання під кодовою назвою «Кирдик Вірусу». (гордо) І тоді відправили мене, найкращого агента всієї комп’ютерної системи Диска-Кента. (ніби прислухається до чогось) Т-с-с!! Я чую, хтось іде. Допоможіть мені заховатися (втікає між дітей).
    Виходить Вірус (теж ніби прокрадається). Побачивши дітей, з доброю усмішкою: Ой, дітки! Привіт! А що це у вас тут за збори?! День народження? Ой! Я просто обожнюю день народження. А ви знаєте хто я?
    Діти:
    Вірус: Я – добра фея. І можу виконати любе ваше бажання. Але спочатку ви повинні мені допомогти. Ви не бачили тут мого друга. Він називає себе таємним агентом і каже, що шукає Вірус. Мій друг просто захворів. Не існує ж ніякого вірусу! Щось вбив собі в голову і все тут! (коли Вірус питає про Агента, то десь ззаду в дітей просить не здавати його).
    Вірус (грізніше): НУ?! Не бачили?!
    Діти: Ні!
    Вірус: ну як побачите, не кажіть, що бачили мене, бо він знову буде тікати. Добре? Іду пошукаю (виходить).
    Агент: (виходить знову на середину) Дякую, що прикрили. А з вас могли б вийти справжні таємні агенти. Дякую ще раз. В цей момент забігає Вірус.
    Вірус: А! Ось нарешті! Тепер я зможу знищити останнього агента і пробратись в всесвітню комп’ютерну систему!
    Агент: а це ми ще побачимо!
    Вірус змахує руками і агент ніби не може рушити з місця
    Агент: (злякано): Що зі мною?! Я не можу поворухнутись!
    Вірус: це найновіша зброя: блокування рухів. Тепер ти не зможеш зрушити з місця.
    Агент: Діти! Допоможіть мені.
    Вірус: Ні-ні-ні. Це все не так просто! Тільки я знаю, як це зробити!
    Агент: І як?
    Вірус: я задам запитання і на нього потрібно відповісти правильно. Але якщо не правильно відповісте, то ти не зможеш рухатись і розмовляти. Але для цього мені треба вибрати когось одного.
    Агент: Діти! Ми зараз виберемо самого кмітливого. Зробіть навколо мене коло! Цей тест проводять всім агентам. Ось так! А тепер слухайте!
    ______________________________НА КОМУ ОБІРВЕТЬСЯ______________
    Хтось один залишається
    Агент: Ось! Тепер, Вірус, кажи своє запитання.
    Вірус: Ви й так не відгадаєте!
    Якщо не відповідають правильно, то агент ніби не може рухатись і говорити. Тоді агент задає наступне питання.










    Агент розморожується.
    Агент: Ось я і вирвався! Тепер тобі кінець!
    Вірус: Ні! Я ж досконалий Вірус! Отже, неподоланний.
    Агент: А я знаю, що тебе все-таки можна здолати! Мені надсилають інформацію про твої слабкі місця.
    Вірус: у мене немає слабких місць
    Агент: А реклама!
    Вірус: Релама? А що це таке?
    Агент: От зараз побачиш!
    Вірус: А я і не боюся вашої релами!
    Агент: Та не релами, а реклами!
    Вірус: Ну-ну!
    Агент: Ділимося на 4 команди і нам потрібно прорекламувати
    1.Клубок
    2. Мітла
    3. Крейда
    4. Шпаргалка
    5. Рюкзак
    Діти готуються. І потім перед Вірусу показують свою рекламу.
    ___________________________РЕКЛАМА ___________________________
    Вірус (тримаючись то за голову, то за живіт): Ой! Що це! В мене аж плати задиміли. Та це ж не можливо дивитися!
    Агент: А ми це дивимося по 100 раз на день і нічого. Правда, діти? І нічого.
    Вірус: Який жах. (бадьоріше) Але те, що мені стало погано ще не означає, що ви мене здолали.
    Агент: Вірус, а давай пограємо з нами хрестики-нулики (до дітей) Допоможіть. Мені треба тягнути час, доки про вірус добувають інформацію.
    Вірус: А! Це така людська гра, дуже легка! Я ж виграю у вас.
    Агент: Ні! Це не зовсім так. Ось у нас сітка Х-О. Бачите? Граємо проти Віруса. Вірус буде О, а ми Х. Хто правильно відповість на запитання, Ви чи Вірус, той знак ми ставимо туди.
    ______________________________Х-О______________________________
    Агент: (до дітей) Мені щойно передали шифровкою, що Вірус боїться сміху. Треба його розсмішити.
    Вірус: А що таке сміх? Чому це я маю його боятися?
    Агент: Зараз побачиш!
    Дітей ділить на команди і роздає анекдот. Після підготовки показує це Вірусу.
    _____________________АНЕКДОТ_________________________________ Вірус сміється, що аж заходиться! А потім знову хапається за голову
    Вірус: Ой! Мої плати! Вже не димлять, а горять! Ой-ой-ой!
    Агент: От бачиш!!! Молодці, діти! Ви найкращі! Справжні таємні агенти!
    Вірус: Які ж вони агенти? І зовсім вони не агенти, а звичайнісінькі собі діти.
    Агент: А от і не звичайнісінькі!
    Вірус: Ах не звичайнісінькі! Кожен агент знає багато мов. От нехай кожна команда інакшою мовою проспіває… наприклад пісеньку (задумується) наприклад… «Жили у бабусі»
    Агент: Без проблем!
    __________________ЖИЛИ У БАБУСІ______________________________
    Я, Ю, Є, І, У
    Агент: Ну що? Переконалась?
    Вірус: Ну добре, добре! Мовчу. Але, якщо вони такі мудрі, то нехай складуть цікаву розповідь про концерти. Вживаючи ці слова.
    __________________________КОНЦЕРТ_____________________________
    Агент: Діти! Я дізнався, як схопити Вірус. Потрібно з мікросхем скласти загорожу і тоді її загнати. І вірус повністю нейтралізується. Але це не просто. До мікросхемок не можна торкатись. Але в мене є ідеї. Та не кажіть нічого Вірусу. Скажемо, що хочемо з нею погратися. Окей?
    ______________________СТАКАНЧИКИ____________________________
    Носять кульками стаканчики, а потім будуємо ніби палац. Вірус заганяють туди і їй стає дуже погано. Вона ніби відключається. Агент її виводить. Дякує дітям і вручає дипломи. Можна в кінці агентський танець Арам-зам-зам
    _______________________АРАМ-ЗАМ-ЗАМ_________________________

  9. #1524
    Пользователь Аватар для loja
    Регистрация
    28.03.2007
    Адрес
    Украина, г.Ивано-Франковск
    Сообщений
    85
    Поблагодарил Поблагодарил 
    6
    Поблагодарили Поблагодарили 
    14
    Поблагодарил в

    8 сообщениях

    По умолчанию

    Принцеса. Дівчатка. 5 років
    Принцеса (заходить в зал): Доброго дня, дівчатка. Я – принцеса Квіточка. Мені передали пташки, що день народження у Лялялі. А прийшла я до вас із країни Роз. Як у вас тут гарно…
    В цей час заходить Пірат
    Пірат: Доброго дня, дітки.
    Квіточка (злякано): Ой! Пірат! Рятуйте!!! (закривається руками)
    Пірат (в реверансі або кланяючись): Вибачте, що налякав вас, ваша величносте. Але я зовсім не злий пірат, я прийшов із казки і сам дуже добрий. Мої друзі дельфіни розказали мені, що тут сьогодні якесь свято. От я й прийшов.
    Квіточка: Ой, вибачте, що прийняла вас за злого пірата.
    Пірат: Та це нічого. Я бачу у вас тут скільки прекрасних принцес. З якої нагоди зібрались?
    Квіточка: Дітки, скажіть капітану Джеку, яке сьогодні свято.
    Діти: ……
    Пірат: То сьогодні день народження у Лялялі?! Ой, а я не вмію вітати з Днем народження. Тільки деякі фрази…
    Квіточка: Дітки, а давайте допоможемо капітану привітати іменинницю. Капітан Джек, кажіть, що ви знаєте, а ми з дітками доповним ваше привітання.
    Іменинника відводять на середину, Пірат починає вітати її з Днем народженням.
    Пірат: Мила Ляляля. Вітаю тебе з Днем народження. Бажаю тобі… (замовкає)
    Діти: ….
    Пірат: Щоб ти була…
    Діти: …
    Пірат: Щоб у тебе було багато…
    Діти: …
    Пірат: Щоб тебе завжди….
    Діти: …
    Квіточка (аплодуючи): Яке чудове привітання у нас вийшло! Молодці! Джеку, а розкажи нам, будь ласка, щоб про море.
    Пірат: О-о-о! Море велике, глибоке і синє. І по морю плавають великі кораблі. А на кожному кораблі є своя команда.
    Квіточка: Джеку, а давай і ми організуємо собі команди.
    Пірат: Давай. Я знаю давній морський спосіб вибору своєї команди.
    Квіточка: Який?
    Пірат: Жеребкування.
    Пірат пояснює, в чому суть і дає тягнути палички.
    _______________________ЖЕРЕБКУВАННЯ__________________________
    Дітей поділено на команди. Закрашені – команда Пірата. Чисті – Квіточки.
    Пірат: І навіщо ж було ділитися на команди, Квіточка?
    Квіточка: Слухайте мене уважно, дітки, я отримала дивного листа.
    Пірат: Якого ще листа?
    Квіточка: Слухайте: Любі дітки, чи як вас там??? Я знаю, що для вас дуже важливо дізнатися, де святковий торт. Але на цьому дні народжені не буде торта, доки ви не виконаєте всіх моїх вимог. Ось я подивлюся, які ви для іменинниці друзі. Ви повинні виконувати різні завдання. Але для початку розділіться на дві команди. Злюка.
    Пірат: От для чого нам потрібно було ділитися на команди!
    Квіточка: Але давайте перед початком конкурсів ще раз привітаємо нашу Лялялю.
    Пірат: Давайте. Моя команда кричить: «З ДНЕМ!», а твоя: «НАРОДЖЕННЯ!». На кого я показую, той і кричить свою фразу. Будьте уважні.
    ___________________________КРИЧАЛКА_____________________________
    Квіточка: Ви поки кричали, Злюка нам прислала скриню.
    Пірат: А що там?
    Квіточка: Зараз побачимо. (відкриває, а там іграшки). Розбирайте! (нехай кожний собі вибере іграшки). Це для першого завдання. Ось наші команди нехай стають одна навпроти іншої. А це буде межа між ними, яку не можна ні вам, ні вам перетинати.
    Розприділили дітей.
    Пірат: А тепер під музику починаєте закидувати команду-суперницю іграшками, а коли музика закінчиться – всі зупиняються! На чиїй території буде менше іграшок – та команда перемогла.
    ________________________ГРА З ІГРАШКАМИ________________________
    Пірат: А тепер у ніжних та красивих принцес важливе завдання. Ось перед кожною командою стілець. (пояснює правила)
    _______________________ГРА «ПАРОВОЗІК ПО КОМАНДАМ»_________
    Пірат: А тепер Злючка хоче нам нагодувати всім підряд, щоб ми не змогли відвоювати торта. Але ми хитріші. Ось я вам зараз розкажу, чим Злючка нас хоче пригостити, а ви, якщо воно їстівне, плескайте в долоні, а якщо ні, то закривайтесь ручками, щоб воно не потрапило до ваших ротиків. Слухайте уважно!
    ___________________________НЯМ-НЯМ______________________________
    Квіточка: Молодці! Щоб знала Злючка, що наші принцеси не їдять будь-що!
    Пірат (тривожно, тримаючись за голову): Ой, Квіточко! Горе!
    Квіточка: Яке горе? Що сталося?
    Пірат: Тепер нам треба станцювати танець! Але ж це так важко! Що ж робити?
    Квіточка: Можливо для Піратів і важко, а для справжніх принцес, це простіше простого. Потрібно тільки знати певні рухи. Ми ж, принцеси, дуже любимо танцювати
    Пірат: А можна з вами навчитися?
    Квіточка: Звичайно! Поїхали!
    _____________________________АРАМ-ЗАМ-ЗАМ______________________
    Пірат: ОЙ! Як добре! Я й танцювати навчився. То я вже майже принц! Квіточко, я так багато казок читав про принців і принцес, а майже в кожній казці принцеса спочатку була жабкою, а потім перетворювалась на принцесу. То ж виходить, щоб доказати, що ми справжні принцеси, вас треба перетворити на жабок?
    Квіточка: А це без проблем! Давайте доведемо Пірату, що ми справжні принцеси і на деякий час обернемось жабками.
    _____________________________ЖАБКИ-ЛАПКИ______________________
    ____________________ХТО ЯК ГОВОРИТЬ___________________________
    Квіточка: Ось тепер, капітане Джеку, я не знаю, що нам робити.
    Пірат: А що трапилось?
    Квіточка: Наступне завдання для тебе!
    Пірат: Для мене? Я готовий!
    Квіточка: Тобі треба розказати якусь казочку…
    Пірат: Ого! Це ж дуже важко. Я дуже погано знаю казки. А якщо я щось наплутаю і тоді торт ніколи не потрапить на цей день народження.
    Квіточка: А якщо ти десь будеш помилятися, то наші принцеси тебе зупинять і виправлять.
    Пірат: А як вони мене зупинятимуть?
    Квіточка: Якщо ти скажеш щось не так, той, хто почує помилку нехай плескає в долоні. Ти зупиняєшся і дітки тобі кажуть, де твоя помилка.
    Пірат: Не тоді добре. Слухайте.
    ______________________КАЗКА_____________________________________
    Пірат: От у нас принцеси розумні які!
    Квіточка: Звичайно. Принцеси мають бути розумними. А ще спритними.
    Пірат: Спритними? Принцеси ж такі ніжні… Вони не можуть бути спритними
    Квіточка: Ще й як можуть! Правда ж принцеси?
    Пірат: А це ми зараз побачимо!
    ______________________ГРА НА СПРИТНІСТЬ________________________
    Квіточка: ОЙ! Дивіться. Ще один лист! Слухайте що тут написано: Це листи вам писала не Злючка, а я. Підказки: Зелений, товстий, сильний, живу в болоті, Про мене знімали мультфільм. Відгадайте, хто я?
    Пірат: Діти хто ж це може бути?!
    Діти відгадують.
    Квіточка: Дійсно, це Шрек.
    Пірат: Так це у Шрека торт. (кличуть) Шрек! Виходи! Ми тебе розрили!
    Квіточка: Дітки! Давайте разом покличемо Шрека!
    Кличуть
    Виходить Шрек з тортом
    ___________________________HAPPY BIRTHDAY______________________

  10. #1525
    Пользователь Аватар для loja
    Регистрация
    28.03.2007
    Адрес
    Украина, г.Ивано-Франковск
    Сообщений
    85
    Поблагодарил Поблагодарил 
    6
    Поблагодарили Поблагодарили 
    14
    Поблагодарил в

    8 сообщениях

    По умолчанию

    Початок свята для дітей
    Клоун заходить першим і просто дурачиться з дітьми.
    Тут забігає принцеса і кричить
    Принцеса: Біда!!! Ой, яка біда у нас сталася! Діти! Діти! Швидше всі сюди!
    Клоун (бігає між дітьми і теж всіх закликає): Діти, Діти, Там щось сталося. Підем швидше, подивимось.
    Клоун підходить з дітьми до принцеси.
    Клоун: Що трапилось?
    Принцеса: Ой, трапилось величезна біда! Злий Пірат захопив всі солодощі, які я сьогодні везла для діток з чарівної країни Конфеті.
    Клоун: А ти сама хто така будеш?
    Принцеса: а я Цукерочка – принцеса країни Конфеті. Мені подзвонили і сказали, що тут сьогодні має відбутися свято солодощів. І щоб я обов’язково прибула з подарунками для всіх діток. Мене збирала вся країна до вас, передали вам багато солодощів. Та злий Пірат захопив мою карету і забрав всі подарунки, а я заледве втікла.
    Клоун: І що ж тепер робити? Невже наші дітки залишаться без подарунків? (береться за голову, ниючи): Ой, яке ж горе нас спіткало!
    Тут забігає Пірат.
    Пірат: Ха-ха-ха! Кажете, біда сталася?!! Хо-хо-хо! А це я постарався! Ось який я молодець!
    Принцеса (злякано): Пірат! Не можна залишати дітей без цукерків! Це шкодить дитячому здоровю!
    Пірат: Ну і нехай шкодить! Це ж добре!
    Клоун (нерозуміючи): А що тут доброго?
    Принцеса: Пірат, будь ласка, поверни нам солодощі. Ми тебе дуже просимо. Правда, діти?
    Пірат: Ви – мене? Просите? Мене? Одного із самих злих піратів? Все, кінець вашому святу! Розходіться всі додому! Немає цукерочок – немає свята! Все! Я сказав! (розвертається і йде)
    Принцеса і Клоун хапають його в коло і не пускають
    Принцеса: Пірате, ми нікуди не підемо, доки не відвоюємо всі солодощі! І тебе не відпустимо
    Клоун: Так, ніхто нікуди не збирається без солодкого і ти в чому числі!
    Принцеса і Клоун замикають Пірата у руках і тримають у колі.
    Пірат (з насмішкою) Ой, налякали! Мене, такого сильного пірата не може затримати якась там Принцеса та ще з своїм Клоуном. Ось я зараз вам!!!
    Пірат намагається розірвати їхні руки, але в нього не виходить.
    Пірат (трішки злякано): Ой! А що таке? Чому я не можу вирватися?
    Принцеса: А це чарівне коло дружби, яке неможливо розірвати.
    Клоун: Так що віддавай що награбував, бо не відпустимо.
    Пірат (ніби здаючись): Та добре, вже добре. Віддам я вам ваш скарб, тільки пустіть
    Принцеса: Ну що, Клоун, відпустим нашого героя. Діти, відпустим?
    Клоун: та відпустим. Не будем ж ми його все життя так тримати.
    Відпускають Пірата, а той знову починає насміхатися.
    Пірат: Ой, смішні! Взяли і мені повірили! Я ж БРЕХУН зі всіх брехунів! І горджусь цим.
    Принцеса: Але ж ти пообіцяв…
    Пірат: Мало того, що я обіцяю…
    Клоун: Так ми зараз знову тебе схопимо, і тоді вже точно не відпустимо.
    Пірат: Ну добре, вже, добре. Але я не віддам вам солодощі просто так! А тільки тим, хто за них буде боротися і перемагати! Але між вами немає таких! Ви ж усі тут слабаки і боягузи!
    Принцеса: А це ми ще подивимось
    Клоун: Цукерочко, давай спочатку познайомимось з дітками.
    Пірат: Як ви з ними познайомитесь – їх так багато.
    Принцеса: А нехай усі дітки скажуть голосно свої імена а ми спробуємо їх розчути…
    Клоун: 3 – 16! Усі разом!

  11. #1526
    Пользователь Аватар для loja
    Регистрация
    28.03.2007
    Адрес
    Украина, г.Ивано-Франковск
    Сообщений
    85
    Поблагодарил Поблагодарил 
    6
    Поблагодарили Поблагодарили 
    14
    Поблагодарил в

    8 сообщениях

    По умолчанию

    Сценарій відкриття
    Клоуни – Добрий день на всі боки!
    Добрий день туди й сюди!
    Добрий день усім малятам
    Всіх запрошуєм на свято!
    Завітав і я до вас
    Зачитати цей наказ!
    (читає з великої листівки):
    Веселитися – дозволяємо
    Сумувати – ні
    Гратися – дозволяємо
    Битися – ні
    Сміятися – дозволяємо
    Ображатися – ні
    Ще повинні мами й тати
    Для дітей робити свято
    Цим закінчую наказ
    Завжди раді бачить вас!
    ____________________ Білосніжка_________________________________________
    Білосніжка: Діточки, чи ви впізнаєте, хто я? Але де мої гномики. (одягає гномикам ковпачки і співає пісню, гномиків бере до себе в коло)
    ПІСНЯ «БІЛОСНІЖКА»
    Я спекла торт і хочу пригостити вас та іменинника. Ви любите свято день народження? А хто з вас іменинник? Де ж іменинник?????
    Пірат: Я – іменинник. Це мій торт! Я його хап-хап – і нема. Дай торт, я тобі кажу!
    Клоун: З твоїм «хап-хап» дітям нічого не залишиться!
    Білосніжка: Ой! Не можна ж так!
    Пірат: Ха! Не можна! Мені можна! Мені все можна! Я що хочу, те й роблю. Захочу, і з’їм вашого торта. І ніхто мені не завадить (зі злістю дивиться на всіх, наступаючи вперед, особливо на Білосніжку)
    Білосніжка: (набравшись мужності строгим голосом вчительки): Не можна ж так! Як ти себе поводиш? Це ж не виховано. Який приклад ти показуєш дітям? (махає на Пірата пальцем). (до дітей) Правильно я кажу?
    Діти: Правильно.
    Присоромлений Пірат відступає і починає рюмсати.
    Пірат: У них є мами, вони їм спечуть! А хто мені бідному Пірату на кораблі посеред моря торт спече? (плаче). Мене хіба там голод пече. І живіт прилип до хребта, так хоче торта!
    В цей час клоун скаче навколо Пірата, насміхаючись над ним.
    Клоун: Ха-ха-ха! Плакса-вакса. Просто якась принцеса-Несміянка (надягає йому на голову корону)
    Білосніжка (з ніжністю): Що ж ти розрюмсався? Діти, давайте розвеселимо Пірата.
    Клоун: Дійсно. Давайте!
    Білосніжка з клоуном та дітьми намагаються розважити Пірата танцями, кривляннями. Пірат починає сміятися.
    Відьма (заходить з дзеркалом, наспівуючи): Конкурс, конкурс, конкурс краси! В ньому переможеш тільки ти! (приговорює). Ой, ти моя гарненька красунечка, неперевершена просто.
    Клоун (насміхається) Хто ж це переможе в конкурсі, твоє дзеркало?
    Відьма: Ти що не бачиш мене? Розплющ очі! Подивись яка я красуня!
    Пірат: Та ти хоча б волосся розчесала, коли йшла сюди!
    Відьма: Це зараз найможніша зачіска! Що ви можете розуміти в цьому (роздивляючись себе в дзеркало).
    Клоун: А тобі ворона на голову не сіла? Думаючи, що це її гніздо?
    Відьма: Не дратуй мене своїми безглуздими запитаннями! Коли я сюди йшла – на мене всі люди озиралися.
    Пірат: Озиралися, бо ще не бачили, щоб опудало ходити вміло.
    Відьма: Та мені аж два лімузини зупинялося. Запрошували! Але я гордо відмовилася.
    Білосніжка: А чому?
    Відьма: А у мене свій транспорт є! (показує мітлу). Що мені їхні лімузини?! Тим більше, що у мене завтра буде свій лімузин. Я ж конкурс краси виграю! Бо вродливішої за мене немає!
    Клоун: А це ми зараз подивимось!
    Білосніжка: А давайте влаштуємо конкурс краси, щоб показати Відьмі, що таке краса.
    Пірат: (виносить мішок з аксесуарами): В мене тут є деяке награбоване добро (Білосніжка махає на нього пальцем).
    Пірат (присоромлено, виправдовуючись): Може воно знадобиться в конкурсі.
    Діти одягають одне одного за допомогою Білосніжки, Клоуна і Пірата. Проводиться конкурс. В цей час Відьма бігає між дітьми і підбурює зачарувати Білосніжку.
    Відьма (тихенько): Діточки, а давайте зачаклуємо Білосніжку. Вона засне вічним сном, а ми заберемо торт і будемо його їсти.
    У конкурсі перемагає іменинник. Білосніжка оголошує переможця і всі аплодують, поки одягають лєнту.
    В цей час Відьма в істериці, тупцюючи ногами, вибігає на середину і кричить зло:
    Відьма: Що ж це за нахабство! Це я найкрасивіша! Це я найвишуканіша! Я сказала!!!! (наступає на Білосніжку).
    Білосніжка: Врятуйте мене! (прикривається руками)
    Між ними вискакує Пірат
    Пірат: Не смій підходити до Білосніжки!
    Бійка. Пірат висмикує в Відьми мітлу і Відьма падає
    Відьма (благаючим голосом): Будь ласка! Не чіпайте мене! Я більше не буду! Обіцяю! (ззаду схрещені пальці так, щоб бачили діти).
    Пірат розслаблено повертається до Відьми спиною. Відьма відкрито показує схрещені пальці і навіть посміхається. В цей момент обертається Пірат.
    Пірат: (наступаючи на Відьма) Що це означає?
    Відьма: Все-все! Я більше не буду (прикривається руками). Я всіх діточок зачаклую.
    Пірат: Що????
    Відьма (швиденько): Перетворю на добрих звіряток.
    Клоун: Увага! Увага! Відкривається салон чарівних перетворень!
    Пірат: А я поки що всіх, хто вільний від перетворень, запрошую на вивчення одного веселого танцю.
    Відьма розфарбовує діток, а ті, що вільні з клоуном, Піратом та Білосніжкою вчать «Макарену»
    Білосніжка: Подивіться, що я знайшла! Це ж чарівна паличка. Давайте зробимо диво – оживимо якусь картинку (замислившись, підходить до карт колобка). Може колобка? Може зайчика? Чи самого Шрека?
    Білосніжка (вимахуючи паличкою перед картиною): абра-кадабра! (нічого не відбувається). Спробую ще раз. Абра-кадабра! (нічого не відбувається).
    Клоун: Дітки, А давайте-но допоможемо Білосніжці. Давайте разом. Абра-кадабра!
    Шрек: (виходить) Добрий день, діточки! Ви знаєте мене? Я – Шрек. А який я, хто знає?
    Клоун (добродушно насміхається): Товстий, зелений
    Білосніжка: А ще Шрек сильний, мужній, добрий
    Шрек: І ще я дуже-дуже люблю казки. Особливо розповідати. А ви любите казки?
    Діти: Так!
    Пірат: То може ти нам розповіш гарну казку?
    Шрек: З задоволенням. Але мені потрібна допомога! Дітки ви мені допоможете?
    Діти: Так!!!
    РІПКА
    Білосніжка: А чи знаєте ви якісь мультики?
    Шрек: Я знаю!
    Білосніжка: Який?
    Шрек: (з задоволенням) Шрек І, Шрек ІІ, Шрек ІІІ
    Пірат: А як нам дізнатися чи діти знають мультфільми і фільми
    Клоун: А для цього у нас є один хитрий конкурс, який називається «Угадавай мелодію»
    Білосніжка: Клоуне, то не «угадавай», а відгадай! Скільки можна нагадувати?
    Клоун: (ляснувши себе по голові): Точно!
    Білосніжка: І нічого хитрого в конкурсі немає. Потрібно уважно послухати і відгадати з якого міль тика звучить мелодія.
    Пірат: НУ тоді почнемо.
    Білосніжка: Конкурс пройшов чудово. Ми навіть не можемо визначити переможця.
    Пірат: Тоді виходить, що переможці усі!
    Білосніжка: а раз ми всі переможці, то приз ділимо на всіх

    КАРНАВАЛ
    НАPPY BIRTHDAY

  12. #1527
    Новичок Аватар для Митита
    Регистрация
    30.04.2010
    Адрес
    Ростов-на-Дону
    Сообщений
    20
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    4
    Поблагодарил в

    2 сообщениях

    По умолчанию

    Доброго времени суток всем! Я опять за помощью к опытным... Заказали "Звездный день рождения" для девочки 10 лет. Мыслей пока мало, может быть, кто-то подкинет идей, да и конкурсов подходящих не могу найти.
    На данный момент такие мысли:
    Начало- звездная дорожка.
    Игра "Полет ракеты".
    Игра-гадание "Радостные звезды".
    Игра "Звездное ожерелье". Еще планируется Звездочет, читающий мысли. Вот и все.
    Помогите, люди добрые!
    [img]http://s15.******info/d50094ad5f7ffc4f02ee903c73365703.gif[/img] История меняется, а праздники остаются.

  13. #1528
    Новичок Аватар для Митита
    Регистрация
    30.04.2010
    Адрес
    Ростов-на-Дону
    Сообщений
    20
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    4
    Поблагодарил в

    2 сообщениях

    По умолчанию

    Кстати, большое спасибо за помощь в организации праздника для дочурки, выставляю примерный сценарий.
    Праздник воздушных шаров-трехлетие Полины
    Начало праздника-кукольный спектакль "Шаробок" (по мотивам "Колобка")
    /Все встают в круг, именинница – в центре/
    Мы 3 раза топнем! Ве-се-лей!
    Мы 3 раза хлопнем! По-друж-ней!
    Ну-ка, Поля, повернись!
    Ну-ка, Поля, улыбнись!
    И еще раз все мы топнем!
    И опять в ладоши хлопнем!
    А теперь все дружно скажем:
    «С днем рождения!»-3 раза играем.
    /Можно поиграть несколько раз, с ускоряющимся темпом слов, в конце аплодируем/.
    Ведущий объявляет, что воздушные шары приготовили для детей подарки. Но чтобы получить эти подарки дети должны будут поиграть с шариками.

    Игры:
    * «Толстяки»
    Дети под футболку большого размера, надетую на одного человека из команды, засовывают
    воздушные шарики. Под музыку. Конкурс заканчивается, когда замолкает музыка.
    * «Волейбол»
    Разделить комнату на две части (можно стульями). Пока играет музыка, перебросить на сторону
    соперника как можно больше шариков.
    * «Хоккей»
    Двое ворот, шарики двух цветов. Игроки каждой команды должны засунуть как можно больше
    своих шаров в противоположные ворота.
    *«Веселый шарик».
    Надуваем быстро шарик (дети расходятся, образуя круг),
    Он становится большой. Вот какой! (показываем руками),
    Вдруг шар лопнул ссссс (сужаем круг к центру),
    Воздух вышел (поднимаем руки вверх),
    Стал он тонкий и худой (показываем руками, каким стал шарик),
    Мы не станем горевать (качаем головой),
    Будем надувать опять.
    Надуваем быстро шарик (дети расходятся, образуя круг),
    Он становится большой! Вот какой!
    * "Реактивный шарик" - надуть и отпустить, чей шарик дальше улетит (для мам).
    * «Ручеек»
    * «Веселый шарик»
    Ты катись, веселый шарик,
    Быстро – быстро по рукам!
    У кого остался шарик,
    Лучше всех станцует нам!
    *«МАМИН МАЛЫШ»:
    Девочки и мальчики становятся в круг. Под веселую музыку все двигаются по кругу.
    И когда или останавливается музыка или говорится: - Раз, два, три – ищи.
    Все дети бегут к своим мамам. Потом мамы становятся в круг и делают все,
    что делали дети и находят своих детей.


    Живая открытка-Фея воздушных шаров
    В квартире, где празднуется детский день рождения, раздается звонок в дверь. Взрослые открывают, видят замершую куклу с воздушными шарами в руках. Кукла оживает.

    -Вам открытка! Получите! На открытку посмотрите!

    Снова замирает. Взрослые зовут детей. Когда все собрались, кукла вновь оживает.

    -Ура! Ура! И с днем рожденья!
    Скорее принимайте поздравленья!
    Мои друзья их передали от души!
    Не думала, что они так тяжелы!

    Делает вид, что устала, вытирает пот.

    -Где именинница? Кому отдать?
    Она не сможет все их удержать!

    Раздает шары детям.

    -За мной скорее паровозиком вставайте,
    В пути движения все точно повторяйте.

    Ведет всю цепочку в комнату.

    Игра «Торт».
    -А кто знает, какой главный атрибут дня рождения? (Торт). Конечно же, это торт, Давайте сейчас все вместе испечем торт для Полины. Начинаем печь.
    Все берутся за руки, кукла-первая, и под музыку начинают закручиваться вокруг куклы. Условие одно - руки не расцеплять.
    Вот так торт получился! Дети, а с чем он у нас? (ответы детей).
    А чего не хватает на праздничном торте? Конечно, свечек! Подняли все руки вверх! Вот сколько свечек! А теперь каждый возьмите по кусочку нашего вкусного торта (дети обнимают себя руками и разбегаются в разные стороны, танцуют под музыку).

    Совместное творчество
    *На шкафу скотчем приклеены изображения воздушных шаров. Игроки по очереди отклеивают шарики, на обратной стороне читают загадки и отгадывают. Картинки животного, которое нужно изобразить.
    Дети на ватман наклеивают заранее заготовленные возд. шары, вырезанные из цв. бумаги. Открытка торжественно вручается имениннице под общие аплодисменты.
    -Держи на память! С днем рожденья!

    Запускание шаров
    Возьми только желтые шарики и скажи, что эти шарики кусочки солнца и они просто спустились к нам на праздник, и теперь пора отпустить их обратно, но на прощание им можно пошептать самое заветное желание и они обязательно расскажут солнышку, а солнышко их исполнит.

    Пока, друзья! От праздника я в восхищении! (Уходит.)
    Извиняюсь за сбивчивость, расписать подробно нет времени.
    [img]http://s15.******info/d50094ad5f7ffc4f02ee903c73365703.gif[/img] История меняется, а праздники остаются.

  14. #1529
    Местный
    Регистрация
    27.10.2009
    Адрес
    Екатеринбург
    Сообщений
    126
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    11
    Поблагодарил в

    6 сообщениях

    По умолчанию

    предложили работу 1 сентября после линейки с первокласниками в качестве ведущих-аниматоров, а их толпа из90 человек - три класса, мы с напарницей немного в растерянности, никогда с таким количеством одновременно не работали, максимум человек 25-30. и работа на два час.
    предполагается работа трех человек.
    подскажите, как удержать внимание такой толпы детей и чем их занять, есть задумки подвижных игр, загадок.

  15. #1530
    Местный
    Регистрация
    27.10.2009
    Адрес
    Екатеринбург
    Сообщений
    126
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    11
    Поблагодарил в

    6 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Митита Посмотреть сообщение
    Доброго времени суток всем! Я опять за помощью к опытным... Заказали "Звездный день рождения" для девочки 10 лет. Мыслей пока мало, может быть, кто-то подкинет идей, да и конкурсов подходящих не могу найти.
    На данный момент такие мысли:
    Начало- звездная дорожка.
    Игра "Полет ракеты".
    Игра-гадание "Радостные звезды".
    Игра "Звездное ожерелье". Еще планируется Звездочет, читающий мысли. Вот и все.
    Помогите, люди добрые!
    Артистический конкурс на титул новая звезда упала или взошла на небе:
    Инсценируйте сказку "Курочка Ряба", если она:
    1) комедия
    2) мелодрама
    3) фильм ужасов
    Загадки на звездачках на звездную тематику.

Страница 102 из 108 ПерваяПервая ... 252929899100101102103104105106 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru