Показано с 1 по 15 из 160

Тема: Бесідка літня 112

Древовидный режим

Предыдущее сообщение Предыдущее сообщение   Следующее сообщение Следующее сообщение
  1. #11
    Местный Аватар для треба
    Регистрация
    28.10.2018
    Адрес
    Україна
    Сообщений
    167
    Поблагодарил Поблагодарил 
    295
    Поблагодарили Поблагодарили 
    338
    Поблагодарил в

    102 сообщениях

    По умолчанию

    Дякую, дівчата, за поради А я вже надіялася сачканути - не получиться. Гурток мій - музикотерапія. На жаль (чи на щастя) в нас немає методиста, і ніхто толком не може нічого пояснити. Завідуюча сказала все пронумерувати, скласти картотеки, а я не знаю чим відрізняється картотека від списка Не те, щоб я не робила папки з документацією, але впорядкувати - це ціла проблема.
    Почала сьогодні "самоосвіщатися" і натрапила на статтю якоїсь "педагогині" (не можу від цих "проєктів", "музкерівниць" і "директорок" ). Так от, ця "педагогиня" каже, що з дітьми в ЗДО практично не грають в ігри тому, що пед. персонал кажучи простою мовою - тупуватий ,тому що мала матеріальна база (з цим я згодна), і тому що малі зарплати (відсутність стимулу). І щось їй в голову не прийшло, що ми так завалені документацією і вічним пошуком в інтернеті чогось "едакого", що не вистачає елементарно часу на веселу гру. Особисто я гралася б з дітьми із задоволенням, якби тільки забрали від мене цю нікому не потрібну бумажну роботу.

    Цитата Сообщение от Kolpachiha Посмотреть сообщение
    Дівчата , хто проводив козацькі розваги на Покрову 14 жовтня - поділіться, будь-ласка!
    https://files.dp.ua/ru/H7MNUzSav8 тут два моїх сценарія.

    Поділіться, будь ласка, розвагами на ранній вік (на будь яку пору року) - щось підібрати для них для мене найскладніше. Хочу наперед зробити план свят і розваг. Буду дуже вдячна.

  2. 3 пользователей поблагодарили треба за это полезное сообщение:

    Kolpachiha (10.07.2021), SANOCHKA (09.07.2021), Калинка Малинка1 (15.07.2021)

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru