Просмотр полной версии : Юридична допомога музичним керівникам.
Страницы :
1
[
2]
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
працюю керівником шкільного вокального гуртка на 0.25 ставки. Веду три групи по 2-3 учня у групі (загальна кількість всіх дітей 8 учнів). Директор запевняє. що у кожній групі повинно займатися по 12 осіб. І не має значення чи я працюю на 1 ставку чи на 0,25 ставки. Різниця лише в часі який буде витрачиний на заняття (18 год- на ставку, а 4,5год. на -0,25 ставки).Хто з нас правий: я чи директор.
Переглянути відповідь
Профспілка: Відповідно до Положення про позашкільний навчальний заклад середня наповнюваність гуртків, груп, секцій, відділень, відділів, студій та інших творчих об'єднань (далі - гуртків, груп та інших творчих об'єднань) у позашкільному навчальному закладі становить, як правило, 10 - 15 вихованців, учнів і слухачів.
Наповнюваність окремих гуртків, груп та інших творчих об'єднань установлюється директором позашкільного навчального закладу залежно від профілю, навчальних планів, програм та можливостей організації навчально-виховного, тренувального процесу, рівня майстерності вихованців, учнів і слухачів і становить не більш як 25 вихованців, учнів і слухачів.
Норма годин на ставку керівника гуртка становить 18 навчальних годин на тиждень, 0,25 ставки - відповідно 4,5 годин на тиждень.
Скажіть, будь ласка, якими документами регулюється затвердження графіка роботи в ДНЗ? Чи має право керівник змінити графік роботи практичному психологу ДНзЗ без походжееня з працівником? Дякую.
Переглянути відповідь
Профспілка: При п'ятиденному робочому тижні тривалість щоденної роботи (зміни) визначається правилами внутрішнього трудового розпорядку або графіками змінності, які затверджує власник або уповноважений ним орган за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) підприємства, установи, організації з додержанням установленої тривалості робочого тижня.
На тих підприємствах, в установах, організаціях, де за характером виробництва та умовами роботи запровадження п'ятиденного робочого тижня є недоцільним, встановлюється шестиденний робочий тиждень з одним вихідним днем. При шестиденному робочому тижні тривалість щоденної роботи не може перевищувати 7 годин при тижневій нормі 40 годин, 6 годин при тижневій нормі 36 годин і 4 годин при тижневій нормі 24 години.
При змінних роботах працівники чергуються в змінах рівномірно в порядку, встановленому правилами внутрішнього трудового розпорядку.
Здравствуйте!Дайте,пожалуйста,ответ на мой вопрос: Сколько часов составляет рабочая неделя у музыкального работника,работающего в медицинском центре с детьми-инвалидами.Если можно,укажите,пожалуйста,какие нормативные документы вы использовали при ответе.Большое Вам спасибо.
Переглянути відповідь
Профспілка: Відповідно до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України №102 від 15.04.1993 року, ставки заробітної плати (посадові оклади) музичним керівникам виплачуються за 4 години педагогічної (викладацької) роботи в день (24 години на тиждень).
Яке має бути річне педагагогічне навантаження, щоб зараховувався педстаж? Яка кількість річних годин для отримання повної педагогічної відпустки.
Переглянути відповідь
Профспілка:
1. Щодо обчислення стажу роботи при виході працівника на пенсію за вислугу років надане роз’яснення Пенсійного фонду України (лист від 15.08.2006 р. № 10433/02-20): 1. Для визначення розміру пенсії за вислугу років до 01.01.2004 р. страховий стаж обчислюється згідно із записами, проведеними в трудовій книжці працівника освіти, а при відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній. Періоди роботи та інші періоди діяльності, що зараховувались до трудового стажу до набрання чинності Законом України , зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених раніше діючим законодавством (тобто на умовах, визначених Законом України „Про пенсійне забезпечення”).
Після 01.01.2004 р. страховий стаж обчислюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку. У випадку, якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, і працівником освіти не було здійснено доплату, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не менше, ніж мінімальний страховий внесок, до страхового стажу зараховується період пропорційний сплаченим страховим внескам. 2. Для визначення права на пенсію за вислугу років спеціальний стаж роботи як до 01.01.2004 р. так і після цієї дати обчислюється згідно з записами, проведеними в трудовій книжці працівника освіти, а при відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, відповідно до Порядку підтвердження наявного трудового стажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.1993 р. № 637.
2. Педагогічним працівникам навчальних закладів у період літніх канікул надається відпустка повної тривалості незалежно від обсягу встновленого їм навантаження.
Чи можливо вийти на пенсій за вислугою 26 років в 50 років і через півроку повернутися в школу за контрактом? Чи буде зберігатися зарплата та пенсія?
Переглянути відповідь
Профспілка: Пенсії за вислугу років призначають відповідно до п. „е” ст.55 Закону України „Про пенсійне забезпечення” (за наявності спеціального стажу роботи не менш як 25 років) та Переліку закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.1993 р. № 909.
Згідно зі статтею 7 Закону України “Про пенсійне забезпечення” пенсія за вислугу років призначається лише за умови залишення роботи, яка дає право на таку пенсію. Якщо пенсіонер, якому призначено пенсію за вислугу років, у подальшому влаштовується на роботу, що дає право на цей вид пенсії, виплата пенсії призупиняється на весь час роботи.
кщо в період одержання пенсії за вислугу років особа досягає пенсійного віку (жінка – 55 років, чоловік – 60 років), можна звернутися до органів Пенсійного фонду України за місцем проживання із заявою про призначення пенсії за віком. Тільки за таких умов після досягнення пенсійного віку можна працювати на посаді, що дає право на пенсію за вислугу років. Сам факт досягнення пенсійного віку такого права не дає.
чи не скасовується пенсія за вислугою років для прцівників освіти в 2011 році?
Переглянути відповідь
Профспілка: Проектом Закону України, яким пропонується реформування порядку пенсійного забезпечення, не передбачено скасування права освітян на вихід на пенсію за вислугу років.
Працюю вихователем дошкільного закладу. Педагогічний стаж 26 років. З 1991 по 1997 була у декретній відпустці по догляду за дитиною (3 роки з оплатою, 3 - без оплати).Чи маю я право піти на пенсію за вислугою років?
Переглянути відповідь
Профспілка: Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.11.1993 року №909 „Про Перелік закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на вислугу років” пенсії за вислугу років працівникам освіти, охорони здоров'я і соціального захисту призначаються при наявності спеціального стажу роботи не менше 25 років. Відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею 3 (6) років входить до педагогічного стажу для виходу на пенсію за вислугу років.
Доброго дня!Дуже прошу дати відповідь на моє запитання: Вихователь, має повну вищу педагогічну освіту, присвоєна кваліфікаційційна категорія "спеціаліст 2-ї категорії". Але з 1-го вересня 2010 року переведена на посаду логопеда в цій же установі (Будинку дитини).Паралельно здобуває другу вищу освіту в ДПУ ім Драгоманова за спеціальністю "Дефектологія. Логопедія", закінчує 3-й курс.Бухгалтерія з 01.09.2010 зняла з неї 2-гу категорію і проводить оплату просто як спеціалісту. Пункт 3.16 Типового положення говорить, що педагогу, який суміщає роботу з навчанням за фахом, зберігається присвоєна попередньо кваліфікаційна категорія до наступної атестації.Скрізь, де я зверталась, мені відповіли те ж саме(що не мали права знімати категорію), але бухгалтерія стверджує, що її дії правомірні.Допоможіть, будь ласка, з правильністю даного питання.Щиро дякую.
Переглянути відповідь
Профспілка:
Згідно із п. 3.16 Типового положення чергова атестація педагогічних працівників, які поєднують роботу з навчанням у вищих навчальних закладах за напрямами (спеціальностями) педагогічного профілю, за їх згодою може бути відстрочена до закінчення навчання. Присвоєні їм попередньою атестацією кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання зберігаються до чергової атестації. Разом із тим, при переведенні працівника на іншу посаду, категорія присвоєна за результатами атестації на попередній посаді, не зберігається. Тому дії бухгалтерії у даному випадку є правомірними.
Скажіть будьласка. Я працюю вихователь ДНЗ понад три роки на дві ставки. 20% надбавка повинна бути на дві ставки? Чи нараховується доплата за вислугою років на дві ставки ?
Переглянути відповідь
Профспілка:
В разі, якщо ви виконуєте обов'язки тимчасово відсутнього працівника, Вам установлюється доплата у ромірі до 50% посадового окладу, на яку не нараховується надбавка за вислугу років, складність та напруженість у роботі тощо.
Якщо працівник працює за сумісництвом, йому виплачується надбавка за вислугу років, складність та напруженість у роботі. Разом з тим, тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу (п.2 постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.1993 р. N 245).
За скільки днів до звліьнення вчитель має попередити керівництво школи і подати заяву?
Переглянути відповідь
Профспілка:
Працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною-інвалідом; догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку або інвалідом I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.
Строковий трудовий договір підлягає розірванню достроково на вимогу працівника в разі його хвороби або інвалідності, які перешкоджають виконанню роботи за договором, порушення власником або уповноваженим ним органом законодавства про працю, колективного або трудового договору та у вищезазначених випадках.
Що робити, коли відпускні не виплачені вчасно? Ідти у віпустку, чи ні?
Переглянути відповідь
Профспілка:
У разі несвоєчасної виплати власником або уповноваженим ним органом заробітної плати працівнику за час щорічної відпустки, щорічна відпустка на вимогу працівника повинна бути перенесена на інший період.
Добрий день! В нашій школі серед вчителів оголосили скорочення. При цьому серед працюючих є працівники, що мають середню спеціальну освіту і звання \"старший учитель\" та такі, що мають вищу освіту, а також пенсіонери(55-56 років). Хто в цьому випадку може бути скорочений? Чи вважається перевагою при скороченні рівень освіти? Дякую.
Переглянути відповідь
Профспілка:
При скороченні чисельності чи штату працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці переважне право на залишення на роботі надається працівникам з більш високою кваліфікацією і продуктивністю праці.
Критеріїв визначення кваліфікації працівника законодавство про працю не встановлено. При їх визначенні можуть використовуватись критерії, які в сукупності характеризують виробничу діяльність працівників: наявність певної освіти, стаж і досвід роботи, ставлення до роботи, якість виконуваної роботи, наявність дисциплінарних стягнень чи заохочень тощо.
При рівних умовах продуктивності праці і кваліфікації перевага в залишенні на роботі при скороченні чисельності чи штату працівників, у зв'язку із змінами в організації виробництва, і праці надається:
- сімейним — при наявності двох і більше утриманців;
- особам, в сім'ї яких немає інших працівників із самостійним заробітком;
- працівникам з тривалим безперервним стажем роботи на даному підприємстві, в установі, організації;
- працівникам, які навчаються у вищих і середніх спеціальних учбових закладах без відриву від виробництва;
- учасникам бойових дій, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
- авторам винаходів, корисних моделей, промислових зразків і раціоналізаторських пропозицій;
- працівникам, які дістали на цьому підприємстві, в установі, організації трудове каліцтво або професійне захворювання;
- особам з числа депортованих з України, протягом п'яти років з часу повернення на постійне місце проживання до України;
- працівникам з числа колишніх військовослужбовців строкової служби та осіб, які проходили альтернативну (невійськову) службу,
- протягом двох років з дня звільнення їх зі служби.
Першочергове право на залишення на роботі при скороченні чисельності чи штату працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці та на працевлаштування у разі ліквідації підприємства, установи, організації надається також:
- учасникам бойових дій (п. 13 ст. 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" від 22 жовтня 1993 p.);
- інвалідам війни (п. 14 ст. 13 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" від 22 жовтня 1993 p.);
- членам сімей військовослужбовців та партизан, які загинули або померли внаслідок поранення, одержаного при захисті Батьківщини або виконанні інших обов'язків військової служби (п. 14 ст. 15 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” від 22 жовтня 1993 p.);
- особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною (п. 20 ст. 16 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" від 22 жовтня 1993 p.);
- особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною (п.20 ст.9 Закону України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" від 16 грудня 1993 p.).
- дітям війни (відповідно до ст. 5 ЗУ "Про соціальний захист дітей війни”);
- особам, віднесеним до 1, 2 категорії осіб, учасникам ліквідації наслідків аварії, віднесеним до 3 категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до ст. 20 ЗУ „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”);
- в інших випадках, передбачених законодавством.
Я працюю музичним керівником в ДНЗ на 1,5 ставки Мій графік роботи з 8.00-15.12год.Фінвідділ наказав зробити графік роботи розірваним - з 8.00-12.00 та з 15.00-18.00, факимчна робота з дітьми, а написання сценаріїв, виготовлення наочних посібників до педнавантаження не входить. Скажіть будь ласка чи правомірно поступає фінвідділ? В яких нормативних документах розписана робота музичного керівника? Завчасно дякую
Переглянути відповідь
Профспілка:
Педагогічне навантаження музичного керівника становить 24 години педагогічної (викладацької) роботи на тиждень. Педагогічне навантаження - це час, призначений для здійснення навчально-виховного процесу. Крім здійснення викладацької роботи, посадовими обов'язками музичного керівника можуть передбачатися і інші види робіт. Загальна тривалість робочого часу (як викладацької роботи, так і інших видів робіт) не повинна перевищувати 40 годин натиждень.
При цьому, якщо працівник працює за розширеною зоною (згідно з наказом довантажений обов'язками музичного керывника) чи виконує роботу тимчасово відсутнього працівника, така робота виконується в основний робочий час.
Якщо ж працівник прийнятий на посаду муз. керівника на 0,5 ставки за сумісництвом, така робота має виконуватися у вільний від основної роботи час.
мальвина19
23.08.2011, 20:14
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, в каких случаях выплачивается индексация, в каких размерах и когда она может сниматься?Может непонятно написала... Вот например, я работаю музруководителем на ставку, получаю индексацию, мне добавляют 1 группу,т.е. зарплата увеличивается, снимается ли индексация?Буду благодарна всем, кто ответит.
. Вот например, я работаю музруководителем на ставку, получаю индексацию, мне добавляют 1 группу,т.е. зарплата увеличивается, снимается ли индексация?Буду благодарна всем, кто ответит.
Катюша, не снимут.У меня всю жизнь полторы ставки,индексацию получаю в полном размере.
Боюсь ,что с нового учебного года,с добавлением зарплаты , индексации просто не будет.
У меня всю жизнь полторы ставки,индексацию получаю в полном размере.
А мне говорят не положено,работала на 1,75,с 1 сентября 1,25 пока незнаю будут выплачивать???
А мне говорят не положено,работала на 1,75
У нас 1,75 просто не оплачивают,по закону не положено.Только 1,5 ставки.На них идет индексация.
Ирина Викторовна муза
07.09.2011, 14:34
получаю индексацию, мне добавляют 1 группу,т.е. зарплата увеличивается, снимается ли индексация?
Боюсь ,что с нового учебного года,с добавлением зарплаты , индексации просто не будет.
Девочки, если повышение не превышает размер индексации, то ее платят, если больше хоть на копейку, то все индексация снимается.
А мне говорят не положено,работала на 1,75,с 1 сентября 1,25 пока незнаю будут выплачивать???
Если вам сняли индексацию, то даже если вы перешли на меньшую ставку индексация первые полгода не выплачивается, потом начинаю выплачивать с каких-то мизеров. Нам так объясняли, и я вам написала.
Оля Верхуша
09.09.2011, 20:29
доброго здоровья всем! работаю 30 лет муз. руководителем в Черниговскомдатском саду , последние несколько лет на 1.5 ставки . и ,вдруг, заведующая попросила меня в прошлом годду написать заявление о совместительстве для получения 0.5 ставки. в этом году приняли наьработу еще одного муз. работника ,а у меня получилась ставка с четвертью. и опять- потребовала заведующая от меня заявление на 0.25 ставки по совместительству! хотя это мое основное место работы. вчем заковыка? чувствую щось не те, но я ж не бухгалтер и не юрист. ПОМОГИТЕ! СПАСИБО.
Марина Н.
14.09.2011, 19:20
Методика музичного виховання в дитячому садку
За редакцією кандидата педагогічних наук С.Шоломович(І.Рудченко,Р.Різнич)
Видання друге, перероблене та доповнене.
Київ «Музична Україна» 1979.
Содержание обязательств музыкального руководителя.
Проводит музыкальные занятия во всех группах, начиная с І младшей, где воспитываются дети 3-его года жизни. Занятия проводятся 2 раза в неделю в утренние часы. Их продолжительность разная, в зависимости от возраста детей. В течении одного дня разрешается проводить занятия не больше как в трех группах: в двух - до прогулки и в одной (старшей или подготовительной) – после прогулки.
Перед занятием музыкальный руководитель посещает группу для того, чтобы узнать про здоровье детей, их настроение. Он также готовит помещение к занятию: проветривает комнату, подбирает необходимое оборудование, атрибуты, расставляет стульчики и т.д.
В дни занятий музыкальный руководитель обязан принимать участие в утренней гимнастике д/сада, т.к. музыка вызывает эмоциональный подъем у детей, вызывает у них радостное чувство, помогает дружно двигаться и ритмично.
На всю эту работу вместе с занятиями дается 1час 20мин; на 2 занятия в неделю в каждой группе соответственно 2часа 40 мин.
Кроме занятий музыкальный руководитель готовит и проводит часы развлечений и праздничных утренников. Вечера развлечений музыкальный руководитель организовывает дважды в месяц в каждой группе. Проводить их надо во второй половине дня. Продолжительность вечеров для детей младших и средних групп 15 – 20мин, для старшей и подготовительной 20 – 30мин.
Большой подготовительной работы требуется от музыкального руководителя в проведении праздников: это и составление программ праздников и отработка вместе с ведущей сценариев, и оформление помещения и пр.
Дети готовятся к часам развлечений и праздничных утренников во время музыкальных занятий и занятий родного слова, а также других видов обучения.
На эту подготовку отводится 1час 20мин каждую неделю в каждой группе.
Музыкальный руководитель проводит с воспитателями групповые и индивидуальные занятия и консультации, на каких разучиваются движения, песни, инсценировки, чтобы со временем их будут исполнять дети или воспитатели на праздниках, а также праздничные сюрпризы и репертуар развлечений.
Они вместе продумывают, как лучше и интереснее провести вечер развлечений с участием взрослых, выясняют участие каждого ребенка в праздничном утреннике, планируют самостоятельную деятельность детей, готовят костюмы и разные атрибуты.
Проводится работа по ознакомлению воспитателей с методикой игры на детских музыкальных инструментах.
Кроме этого музыкальный руководитель и воспитатель совместно готовятся к проведению гимнастики. С этой целью они разучивают комплексы, обращают внимание на соответствие музыки движениям.
На работу музыкальному руководителю с воспитателями каждой группы отводится по 2 часа каждую неделю.
Музыкальный руководитель беспокоится о том, чтобы в д\саду был оформлен «уголок родителей». В нем, вместе с другими материалами, должны храниться ноты и тексты песен, какие пели дети данной группы, список пластинок и музыкальных инструментов, доступных и интересных детям, методические статьи и вопросы музыкального воспитания.
С детьми старшей и подготовительной групп целесообразно проводить экскурсии на кукольные спектакли в театр, театр оперы и балета и др. культпоходы.
В итоге, на все виды работы в дошкольном учреждении музыкальный руководитель затрачивает
по 6 часов в неделю в каждой возрастной группе(в четырех группах – 24 часа).
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи має право працювати музичний керівник за сумісництвом на 0, 5 ставки, якщо на основному місці роботи має навантаження в 1,5 ставки?
Скажіть, будь ласка, чи має право працювати музичний керівник за сумісництвом на 0, 5 ставки, якщо на основному місці роботи має навантаження в 1,5 ставки?
Да,если начальство на основном месте работы не против.
Но мне не разрешили работать в соседнем детсаду,а вот в школе предлагают хоть еще одну ставку.Все зависит от директора.
Да,если начальство на основном месте работы не против.
Но мне не разрешили работать в соседнем детсаду,а вот в школе предлагают хоть еще одну ставку.Все зависит от директора.
Да,если начальство на основном месте работы не против.
А де можна знайти законодавче підтвердження, тому що наша бугалтерія каже, що за законом це заборонено?
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи має право працювати музичний керівник за сумісництвом на 0, 5 ставки, якщо на основному місці роботи має навантаження в 1,5 ставки?
По закону права не має.
http://www.rabota-ua.com.ua/kzot/kzot_ua_50.phtml
Стаття 50. Норма тривалості робочого часу
Нормальна тривалість робочого часу працівників не може
перевищувати 40 годин на тиждень.
Підприємства і організації при укладенні колективного
договору можуть встановлювати меншу норму тривалості робочого
часу, ніж передбачено в частині першій цієї статті.
0,5+1,5=48 годин на тиждень
Чому не має підвищення музичним керівникам 7 тар.раряду?
Розміри посадових окладів окремих працівників закладів освіти заплановані урядом у 2011 році
Стали відомі розрахунки розмірів посадових окладів окремих працівників закладів освіти, що впроваджуватимуться урядовою постановою "Про підвищення рівня оплати праці працівників бюджетної сфери"
Як відомо наслідками переговорного процесу між профспілками та представниками уряду щодо підвищення соціального забезпечення працівників бюджетної сфери, зокрема працівників освіти, стало рішення Кабінету Міністрів про прискорення виконання зобов’язань, взятих урядом за Генеральною угодою з профспілками і роботодавцями.
11 травня на засіданні уряду була ухвалена постанова "Про підвищення рівня оплати праці працівників бюджетної сфери", якою передбачається поступове збільшення розміру посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки починаючи з 1 липня 2011 року з подальшим підвищенням показників у вересні, жовтні та грудні поточного року.
Як повідомлялося раніше, такі кроки уряду змусили президію Профспілки працівників освіти і науки прийняти рішення про скасування акцій протесту педагогів, які були заплановані на 17 та 18 травня, у зв’язку з їх недоцільністю.
Таким чином розміри посадових окладів окремих працівників закладів освіти у 2011 році становитимуть:
Розмір І тарифного розряду
(проект постанови КМУ від 11.05.2011)
Посада Тарифний розряд з 1.07.2011р., 635 грн з 1.09.2011р., 641 грн з 1.10.2011р., 660 грн з 1.12.2011р., 704 грн Підвищення на посадових окладах сукупно за період з 1 липня по 31 грудня 2011 року, грн
Розміри посадових окладів
Помічник вихователя 5 995,00 995,00 1020,00 1039,00 210,00
Кухар 6 розряду 6 1005,00 1005,00 1030,00 1049,00 270,00
Учитель, вихователь дитячого садка, без категорії (молодший спеціаліст) 8 1041,00 1051,00 1082,00 1155,00 201,00
Учитель, вихователь дитячого садка, без категорії (спеціаліст, магістр) 9 1099,00 1109,00 1142,00 1218,00 217,00
Учитель, вихователь дитячого садка ІІ категорії 10 1156,00 1167,00 1201,00 1281,00 225,00
Учитель, вихователь дитячого садка І категорії 11 1251,00 1263,00 1300,00 1387,00 246,00
Учитель, вихователь дитячого садка вищої категорії 12 1346,00 1359,00 1399,00 1492,00 262,00
Завідувач дитячого садка 14 1537,00 1551,00 1597,00 1704,00 299,00
Директор школи 16 1772,00 1788,00 1841,00 1964,00 347,00
Викладач 16 1772,00 1788,00 1841,00 1964,00 347,00
Старший викладач 17 1905,00 1923,00 1980,00 2113,00 378,00
Доцент 19 2172,00 2192,00 2257,00 2408,00 425,00
Профессор 20 2311,00 2333,00 2402,00 2563,0 451,00
Слід зазначити, що згідно з текстом листа Міністерства фінансів, що надійшов на адресу Федерації професійних спілок, на сьогоднішній день опрацьовується питання щодо внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" в частині збільшення видатків на оплату праці працівників бюджетної сфери для забезпечення зазначених завдань.
Я ПРАЦЮЮ МУЗИЧНИМ КЕРІВНИКОМ В ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ МАЙЖЕ 24РОКИ, ЗАКІНЧИЛА ПЕДАГОГІЧНЕ УЧИЛИЩЕ В1991РОЦІ,МАЮ 7 ТАРИФНИЙ РАЗРЯД. ПІДКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, ЧИ МАЮ Я ПРАВО НА ВСТАНОВЛЕННЯ 8 ТА 9 ТАРИФНОГО РАЗРЯДУ.
Підкажіть, будь ласка. У мене вища освіта за спеціальністю "педагогіка і психологія дошкільна та музика". Я працювала музкерівником у 1991-2000 роках, потім була перерва у педагогічній діяльності. У цьому році я повернулася на посаду музичного керівника. Мені встановлюють 7 тарифний розряд. Невже моя освіта не має ніякого значення?
Підкажіть, будь ласка. У мене вища освіта за спеціальністю "педагогіка і психологія дошкільна та музика". Я працювала музкерівником у 1991-2000 роках, потім була перерва у педагогічній діяльності. У цьому році я повернулася на посаду музичного керівника. Мені встановлюють 7 тарифний розряд. Невже моя освіта не має ніякого значення?
5.10. Педагогічним працівникам, які припинили педагогічну
діяльність у зв'язку зі скороченням штатів, ліквідацією
навчального закладу, виходом на пенсію, переходом на роботу до
органів управління освітою чи методичну роботу в системі освіти, у
випадках відновлення ними роботи за фахом у навчальних закладах
зберігається кваліфікаційна категорія, педагогічне звання, набуте
раніше, чинність яких продовжується не більше ніж на один рік з
наступною атестацією на загальних підставах. ( Розділ V доповнено
пунктом 5.10 згідно з Наказом Міносвіти N 419 ( z0792-98 ) від
01.12.98 )
http://www.osvita.irpin.com/viddil/v5/d42.htm
Все зависит от того по какой причине был перерыв в педработе. Если подпадаете под перечисленное, то должно все сохраняться на год, а потом пройти нужно атестацию.
Я ПРАЦЮЮ МУЗИЧНИМ КЕРІВНИКОМ В ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ МАЙЖЕ 24РОКИ, ЗАКІНЧИЛА ПЕДАГОГІЧНЕ УЧИЛИЩЕ В1991РОЦІ,МАЮ 7 ТАРИФНИЙ РАЗРЯД. ПІДКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, ЧИ МАЮ Я ПРАВО НА ВСТАНОВЛЕННЯ 8 ТА 9 ТАРИФНОГО РАЗРЯДУ.
http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1038.3056.0
середня спеціальна освіта, здобута за часів існування Радянського Союзу в технікумах та училищах, прирівнюється відповідно до чинного законодавства до неповної вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.
а молодший спеціаліст має право на 8 розряд (журнал вихователь-методист, лютий, 2011)
Посадові оклади (тарифні ставки) працівників бюджетної сфери встановлюються в таких розмірах:
- першого тарифного розряду з 1 липня – 960 грн., з 1 жовтня - 985 грн. та з 1 грудня - 1004 грн.;
- другого – 965 грн., 990 грн. та 1009 грн.;
- третього – 975 грн., 1000 грн. та 1019 грн.;
- четвертого – 985 грн., 1010 грн. та 1029 грн.;
- п`ятого – 995 грн., 1020 грн. та 1039 грн.;
- шостого – 1005 грн., 1030 грн. та 1049 грн.;
- сьомого - з 1 липня - 1015 грн., з 1 жовтня - 1040 грн.
Постанова КМУ від 11.05.11 р. № 524 набула чинності з 24.05.11 р. («Урядовий кур’єр» від 24.05.11 р. № 92).
До списку новин
По просьбам выставляю всё о атестации из "Методиста"
На сторінке 6 указано что училища готують молодших спеціалістів, а на сторінке 15 говориться що молодші спеціалісти мають право на 8 розряд.
http://*********su/32721m.jpg (http://*********su/32721.htm) http://*********su/13265m.jpg (http://*********su/13265.htm) http://*********su/7121m.jpg (http://*********su/7121.htm) http://*********su/64464m.jpg (http://*********su/64464.htm) http://*********su/57296m.jpg (http://*********su/57296.htm) http://*********su/49104m.jpg (http://*********su/49104.htm)http://*********su/33744m.jpg (http://*********su/33744.htm)http://*********su/29648m.jpg (http://*********su/29648.htm)http://*********su/9168m.jpg (http://*********su/9168.htm)http://*********su/976m.jpg (http://*********su/976.htm)
Підкажіть будь ласка, це автоматично встановлюється музичним керівникам 8 тарифний разряд, чи треба атестуватись?
добрый вечер!я занесла в бухгалтерию экономистам ксерокопию 15 стр "Методиста" , они сказали мне, что музыкантам положен только 7 розряд( среднее -специальное образование) а в журнале может быть написано все что угодно, помогите подкрепить законом.
По закону права не має
Спасибо.
leonora_
01.10.2011, 15:19
http://*********su/72609.jpg http://*********su/107424m.jpg (http://*********su/107424.htm)
http://fakty.ua/139236-s-1-sentyabrya-oklad-hirurga-vysshej-kategorii-vyros-s-1537-do-1551-grivni-a-uchitelya---s-1346-do-1359-griven
leonora_
01.10.2011, 15:34
http://osvita.ua/school/news/18479
http://*********su/109476.jpg http://*********su/94116.jpg
nasoloda
04.10.2011, 09:54
скажіть будь-ласка. як нараховується індексація? чому одні муз. керівники її отримують а інші ні?. я працюю на ставку і її не маю. а моя колега на 1.5 і отримує її що місяця. як її нараховують?
скажіть будь - ласка, чи вводились в когось в закладі починаючи з 01.2011року нові посади відповідно до " Типових штатних нормативів" від 04.11.2010р.,( такі наприклад, як інструктор по фізичній культурі, психолог і т.д.) і яка процедура? Дякую!
leonora_
04.10.2011, 20:21
скажіть будь-ласка. як нараховується індексація? чому одні муз. керівники її отримують а інші ні?. я працюю на ставку і її не маю. а моя колега на 1.5 і отримує її що місяця. як її нараховують?
Здесь все расписано, доже примеры коэффициент индексации за сентябрь, октябрь http://www.nibu.factor.ua/ukr/info/ind/ind091011/
http://www.balance.ua/download/balance/071327.pdf
http://finansi.in.ua/indeksaciya-zarabotnoj-platy-poryadok-indeksacii-zarabotnoj-platy-primer-indeksacii-zarabotnoj-platy/
http://finansi.in.ua/otsutstvie-indeksacii-zarabotnoj-platy-otvetstvennost-za-narushenie/
http://www.buhgalteria.com.ua/Hit.html?id=2695
nasoloda
05.10.2011, 09:23
Здесь все расписано, доже примеры коэффициент индексации за сентябрь, октябрь http://www.nibu.factor.ua/ukr/info/ind/ind091011/
http://www.balance.ua/download/balance/071327.pdf
http://finansi.in.ua/indeksaciya-zarabotnoj-platy-poryadok-indeksacii-zarabotnoj-platy-primer-indeksacii-zarabotnoj-platy/
http://finansi.in.ua/otsutstvie-indeksacii-zarabotnoj-platy-otvetstvennost-za-narushenie/
http://www.buhgalteria.com.ua/Hit.html?id=2695
дякую
Powered by vBulletin® Version 4 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved. Перевод: zCarot