PDA

Просмотр полной версии : Ювілеї (укр.)



Страницы : 1 2 [3] 4

Lyudochka
15.11.2012, 18:26
Ксюндель, Щиро дякую за матеріал! але як би хотілося не тільки зчитувати його з фоток, а й почути як це проводили саме Ви!!! ваші враження і ваші роздуми на тему...

Lyudochka
08.01.2013, 18:55
Всим привіт! Щиро вітаю з Новим роком та різдвом Христовим! нещодавно проводили ювілей жіночкі, для неї чоловік співав пісню, текст взятий з просторів інтернету і трішечки підкоректований...
Я КУПЛЮ ТОБІ ХАТУ
Я куплю тобі хату, у селі, у Мазінках,
І тебе привезу в це казкове село..
Заведемо гусей і свиней, і корівку
І посадимо вишні під парканом...
заведемо гусей і свиней, і корівку
і посадимо сливу у нас під вікном..
Приспів:
А дикі качки на ставку шукають дзьобиком ряску
за тим селом, куди тебе я приведу...
а білі лебеді в ставку дарують ангельську красу
у тім селі, куди тебе я привезу...

Ми проведемо газ, візьмем клапоть городу
щоб могла ти сапою його коперсать
щоби кум тракторцем, цю уздрівши картину
прополов всі рядки і вперед і назад..

Будем весело жить ми з тобою в Мазінках
І картоплю садить і горілку варить
Буде вірний Сірко стерегти нашу хату
і на радість батькам будем з дітками жить...
Приспів:
Вже диких качок на ставку мисливці вибили вчисту
у цім селі, в якому я з тобой живу
лиш білі лебеді в ставку дарують ангельську красу
у тім селі, в якому я тебе люблю...
Супруг співав цю пісню дуууже щиро і мені сподобалось... можливо ще комусь згодиться в роботі...
На цьому ювілеї використовувала декілька цікавих моментів, про які обов"язково напишу трохи пізніше...

Lyudochka
02.02.2013, 22:30
І знову я сама блукаю в українській темі... агов! де ви всі??? однодумці-українці?!
напишу віршика, яким поздоровляли діти свого татуся- ювіляра... щоб бува не загубився у мене в паперах)))) можливо ще колись знадобиться...і не тільки мені... мабуть рядочки з інтернету...
З ювілеєм, із роками, що прожив ти щедро й плідно,
ти усим ділився з нами, не жалів нічого, рідний
ти працюєш без утоми- у турботах день при дні,
щоб достаток був удома, тепло й затишно в сім"ї...
Дітям- поміч і надія,люблячий дідусь онукам...
і зробити все уміють працьовиті твої руки.
те, що маємо сьогодні- ми завдячуєм тобі
найдорожчий, найрідніший- щастя ти даруєш всім!
хочем, щоб радів ти все внучатам, близькі щоб не забівали,
щоб тобі, наш любий тату,вони настрій підіймали! З Днем народження!

Хочу поділитися з вами невеличким ігровим блоком, який має робочу назву Артисти... спробувала його на новорічних корпоративах і продовжую використовувати на ювілеях... Ідея- Аліни Десятової, плюс творчі напрацювання колег, підлаштовані під себе))))
під час другого столу або другої танц паузи говорю про те, що іменинницю вітають близькі і рідні з різних куточків світу, всі всяткують, всі радіють... навіть відомі артисти мріяли б побувати на нашому святі і особисто привітати ім-цю.
як ви думаєте, хто зараз привітає ім-цю? --- Вона в Кремлівському палаці виступає, в дуеті з Басковим співає, бажає щоб везло в коханні і здійснення мрій... це відома українська співачка- Тая ....... і чекаю, щоб хтось з чоловіків дав відповідь, прокричав чи тихенько сказав Повалій...Привітаємо нашого шановного гостя, він знає Таю Повалій! Вам приз, прошу вийти і отримати приз під дружні оплески гостей! І так як ви особисто знайомі з Таєю, ви становитесь продюсером на нашій вечірці! вам вручаємо вам ще три чудових приза, прошу вас обрати серед наших гостей 3-х дівчат, які вам хоч трішечки нагадують Таю, запросити їх на танцпол та вручити призи! Продюсер знаходить 3 дівчат, йому вдягаємо капелюха та гламурні окуляри, він вручає дівчатам призи. Я прошу гостей поаплодувати нашим чарівним дівчаткам! і справді вони дуже схожі на співачку... і раз уже в нашому залі не одна, а зразу ж три Таї, думаю, що наші дівчата покажуть свої таланти і привітають ім-цю... та для цього їм потрібно трішечки розспіватися, тож зараз для вас звучить муз фрагмент, а ви його повинні відтворити...( лунають фрагменти пісень Вітаса, Йолки, Агузарової) дівчата намагаються повторити. Браво, а зараз музичні вітання від наших артисток- співаємо по 1-2 рядочка пісень по черзі на вибування. Залишається одна дівчина, яка і говорить слова вітання ім-ці.
А я вже оголошую наступну артистку, від якої лунатимуть вітання іменинниці! Ця співачка не менш відома, дівчина- віагра, дівчина- гра, сексуальна та артистична... вона мінлива, як вода- і це чудова українська артистка- Світлана.... Лобода! Приємно, що серед наших чоловіків знову знайшовся той, хто знайомий з творчістю Світлани і ми запрошуємого нашого шановного гостя отримати приз! вам капелюх продюсера та гламурні окуляри, через які ви зараз роздивитесь наших чарівних дівчат і запросите на танцпол 3-х тих, хто вам хоч трішечки нагадує Світлану! та вручите їм подарунки! Виявляється, що Лобода вже відкрила своє власне модельне агенство,яке спеціалізується на гламурному чоловічому одязі... тож вам, дівчата не прийдеться співати, ви зараз оберете собі по одному чоловікові, який прдемонструє створений вами одяг (в пакетах куски тканини, окуляри, шляпи) дівчата творять, поки лунає музика, тепер розкажіть як називається ваша модель, куди саме можуть чоловіки вийти в цьому одязі і дефіле від моделі. Оплесками обираємо фаворита, фаворити вітають ім-цю від імені Лободи.
Представляємо вам ще одну зірку естради: вона переможеця Євробачення, нашу країну у світі прославляє, то мовби дикарка, то як справжня леді танцює, співає, ця артистка всюди бажана, перед вами зараз виступить Руслана!
і знову я вітаю продюсера, вручаю йому приз, окуляри і шляпу і ще три призи для дівчат, які хоч трошечки нагадують вам Руслану... Продюсер запрошує 3-х дівчат,оплески дівчатам!а ми не будемо танцювати з вами дикі танці, ми зараз на цьому танцполі відтягнемось у запальному рокенролі! і як тільки музика зупиниться ви повинні вивести на танцпол ще 2-х танцюристів, побачимо, чия тусовка крутіша! Танцюють, поки на танцполі не опиняться всі гості, тоді рокенрол переходить в сучасний комнайстайл, дівчата показують рухи, їхні команди повторюють. Перемогла дружба і любов до співу і танців. На закінчення приходять ще артисти в масках і поздоровляють ім-цю. Такі маски я побачила у Германа Бочкарьова, він мене познайомив з автором цих масок -Ніною Плєнніковою і тепер артисти гастролюють і в нашому місті. http://s006.radikal.ru/i215/1302/90/e705a7654763.jpg (http://www.radikal.ru) щиро дякую авторам ідей і всим, хто ділиться своїми ідеями та досвідом! Бажаю успіхів!

Lyudochka
08.04.2013, 10:34
Дуууже хочеться, щоб ця тема ожила... де є всі? куди поділися?
поговорю сама з собою))))), а, можливо, хтось і приєднається з часом... дуже цього хочеться...
В суботу проводила ювілей 40років жіноці.. тендітній, красивій і дууууже енергійній... Багато разів чула і бачила фотки, як колеги проводять блок- привітання від поварів... напій щастя... ніколи не приходилось проводить.. якось не відчувала цього моменту... а тут спробувала провести і не помилилася! купила 5 однакових фартухів, ковпаки, роздрукувала складові щастя і скотчем прикріпила на фартухи: кохання(чоловік), здоров"я(син),мудрість(зять-чоловік сестри), добробут(племінник), радість(кум), на столику стояв величезний фужер-акваріум та 5ть стаканчиків з фруктами... під кінець 1-го столу став назрівати тост за щастя... і я почала розповідати про кожного, поряд з ким ім-ця відчуває себе самою щасливою... племінник і кум були представниками близьких родичів друзів та кумів.. про них ім-ця розповіла мені ексклюзивні історії і я, не називаючи імен, говорила, що спілкування з усіма приносить ім-ці щастя, але є яскраві приклади, коли....і історія про племінника...і він сам здогодався, що це йдеться про нього і вийшов...так само й про кума... Кожен з чоловіків по черзі виходить в центр залу, вдягає фартуха і ковпака, бере стакан з фруктами і красивою проходочкою йде до ім-ці, демонструє свій інгрідієнт і висипає все у фужер. Коли всі фрукти були вже висипані, дійшла черга до шампанського... запрошуємо ім-цю, адже вона у нас феєрична, фантастична і неперевершена... все змішали, ім-ця розлила в стакани напій і пригостила поварів, а вони усадили її на стільця і підняли декілька разів, щоб вона відчула себе на 7му небі від щастя... підняли келихи за щастя і розпочали першу танц паузу... всі бажаючі могли також насолодитися під час танців цим чудодійним напоєм...
Під час танцювальної паузи проводила таку разлікаловку, яка має робочу назву "Богині"...
Кум так зажигав на танцполі, що вже його стали називати королем танцполу... тому йому приз і почесне право обрати 4-х богинь... богинь 4-х стихій: Коли на танцполі вона зажигає- в її очах вогонь палає, вона не цариця і не княгиня... вона- вогняна богиня! коронку богині вручаємо одній із подружок іменинниці...оплески... Вона- незвичайна, красуня, зваблива, кожного дня неповторна, мінлива, у неї наше місцеве коріння, а ми називаєм її богиня! Богиня водної стихії!!! вручаємо коронку ще одній подружці... Поряд з нею все оживає, і навіть природа уся буяє, впевнено може відстояти власне Я і тому її стихія- земля! Палка, як в літній зной, то холодна, немовби зимою, може бути ніжною як весняний вітер.. вона- богиня повітря! Вітаємо на танцполі 4-х богинь!!! оплески... зараз для вас лунатиме веселенький рокенрол, ви танцюєте, як тільки музика зупинеться- ви повинні запросити на танцпол 2-х танцюристів, подивимося у кого царство-государство буде більшим.. танцюють, запрошують аж поки всі гості не опиняться на танцполі. У нас є 4 команди, кожне царство по черзі зажигає під сучасні ритми, подивимося, яке з цих царств артистичне... танцюють. Остання танцювала команда ім-ці під Камнайстайл і, звичайно, всі підтримали... тож
перемогла дружба і зараз танець дружби всіх царств-государств... танцюють під молдавську польку, а я коментую фігури- бублички, човники, хоровод, зірочка, струмочок... молодці! богиням браво! і подарунки від короля танцполу... У нас так вийшло, що чоловік ім-ці в цей час їздив по справам і майже все пропустив... щоб він зрозумів, як було всим драйвово, його познайомили з 3-ма богинями, а ім-цю нарікли вже богинею кохання, а для такої богині повинна звучати серенада... чоловіку баян і вушанку і фонограму " Все баби как баби а моя богиня" ось так і закінчився у нас перший танцювальний блок.... Дякую за увагу і сподіваюсь на подальше спілкування в цій темі....

Lyudochka
07.11.2013, 17:22
Знову пишу з надією, що тема оживе...
Нещодавно проводила ювілей чарівної жіночки Лариси... В ювілейній темі Танюши Курочки(щиро дякую Танюшці за науку!!!!) бачила, як римували варіанти імені... спробувала і собі.... ось що з цього вийшло... можливо, хтось підправить, щоб не так кострубато було...
Тож іменинницю всі ми вітаєм, здоров'я й добра від душі побажаєм!
вона посміхається як актриса- іменинниця наша, славна- Лариса!
Хай радості вашій не буде кінця,хай усмішка щира не сходить з лиця!
а ще побажання ми скажемо хором: натхнення й терпіння вам, дорога наша Лора!
щоб тричі на рік ви на морі купались, щоб в гривнях, євро, рублях не нуждались!
і десь щоб в Італії був ваш власний дворик...на наступний ювілей щоб ми там зустрілись, Лорік!
щоб щасливою була вся рідня велика, й на одній подушці спали щоб ви з чоловіком!
щоб завжди удвох ішли ви життєвими стежками, і щоб діти радували татуся і маму.
ось погляньте- він й вона- пречудова парочка! крикнем Гірко!, поцілуйтесь, Дімочка і Ларочка!
А ще мені сподобалася ідея в темі у Тані Курочки, про те,щоб гості в рифму сказали привітання...
Цієї чудової світлої днини святкуємо з вами ми іменини
Прошу гостей чарки наливати, будем Ларису ми прославляти!
Вона любляча й щаслива дружина, а на роботі вже 20літ незамінима!
про неї говорять:розумниця,мудра,толкова... ніжна,жіночна,господиня невтомна..
а страви такі вона дома готує,що в ресторані навряд чи скуштуєш...
прошу гостей обов"язково про славну Ларису сказати ще слово!
усміхнена,мудра,розумна,красива, відкрита душею,кохана,щаслива,
підтримає завжди й пораду може дати.... а ще вона вміє класно........
кожного разу останній рядочок віршика зачитувала,а гості говорили про всі чесноти нашої іменинниці в рифму
"вона пораду завжди може дати,а ще вона вміє класно...." - готувати,кохати,співати,танцювати, малювати....
гості говорили в рифму, останній, хто дав характеристику ім-ці, отримав ексклюзивний приз!
сподіваюся, що в цій темі знайдуться люди зацікавлені, хто підкоректує мої проби римування і добавить щось своє... дуже-дуже на це сподіваюся...

МАНЯХА
18.12.2013, 10:55
Людочка, Ви така розумничка, дякую за дуже гарні ідеї та допомогу!

Може хтось допоможе матеріалом проведення хрестин , дуже потрібно! Дякую!

МАНЯХА
21.12.2013, 17:00
Людочка! Звертаюсь до Вас з великою надією, допоможіть сценарієм проведення хрестин. ДЯКУЮ!!!!

МАНЯХА
21.12.2013, 21:12
Трішки " нарила" віршиків
Хрестини
Сьогодні радість для родини
І щастя світле, дивина.
Хрестини нашої дитини.
Вона ж на цілий світ одна.
Такої другої немає,
Хоч землю цілу обійди!
Хай Бог її оберігає,
Нехай відводить від біди.
Її до церкви ми носили,
Щоб мала хрест і оберіг.
Щоб в світі цім її любили
І світ добром під ноги ліг.
Хрестини
Хресний батько і хресна мати
Для дитини духовні батьки.
І потрібно вам добре знати,
Що обов’язки в вас нелегкі.
Ви повинні активні бути
В вихованні й в щоденнім житті.
З добротою дитя пригорнути,
Буть наставником на путі.
І підтримати треба буде,
Коли важко, в суворий час.
Ви ж батьки, ви духовні люди
І дитина прийде до вас.
Бо ж до кого їй прихилитись,
Розуміння у кого знайти?
Болем, радістю поділитись,
Ну, до кого їй ще піти?
Хресний батько, і, хресна мати,
Це духовне ваше дитя.
Кожен день, не лише у свято,
А на все, на усе життя!
Немає щастя більшого для мами,
Як в дивосвіт вести своє дитя.
І захищати серцем та руками
Малу й тендітну свічечку життя.
Щоб променилась вічно, не вгасала,
Несла у Всесвіт світло і тепло.
Та щоб дитина добру долю мала,
І в щасті й радості дитя зросло.
Молитву шепче трепетно вустами,
У Бога просить за своє дитя.
І захищає серцем та руками
Малу й тендітну свічечку життя.

Lyudochka
24.12.2013, 21:42
Людочка! Звертаюсь до Вас


Мабуть вже пізно щось говорити-радити...хрестини вже провела? Давайте будемо в цій темі зустрічатися частіше і розповідати один одному про те,як пройшло свято... що вдало пройшло...я так довго говорила сама з собою, що втратила надію зустріти в цій темі однодумців- співрозмовників... тому і не побачила твого прохання, МАНЯХА... ти в таких випадках пиши своє прохання в "лічку". Чекаю з нетерпінням твоєї розповіді про хрестини...мабуть не одна я...

МАНЯХА
28.12.2013, 20:25
Дякую за вдповідь!Ні, хрестини відбудуться тільки 12 січня, тому з нетерпінням чекаю матеріалу, та порад! Після хрестин поділюсь врженнями з задоволеням!

olyana35
17.01.2014, 12:15
]Знову пишу з надією, що тема оживе...
Звичайно ця тема буде жити,нас не так багато,ми маємо спілкуватися,ділитися враженнями.Особливо це необхідно молодим-зеленим ведучим.
Шановні,порадьте щось на 75-річний ювілей.Дідусь залишився сам,без дружини,що з ними робити,чим розважати?
Людочка,Ви у нас найбільший ініціатор,так тримати!!!!Суперові маски,а десь можна їх придбати?Чи це секрет?

Lyudochka
19.01.2014, 15:15
тема буде жити
привіт! рада спілкуванню!!! будемо сподіватися, що тема оживе... але щось я вже втрачаю надію...

!Суперові маски,а десь можна їх придбати?Чи це секрет?
маски можна замовити у чудової майстрині з Росії, коштують недешево, але класні- ексклюзивні! всі подробиці напишу в "лічку", якщо зацікавишся...

щось на 75-річний ювілей.Дідусь залишився сам,
пропоную тобі прогулятися, а точніше проштудірувать тему Тані Курчки по ювілею, там ти для себе знайдеш багато цікавого, можливо Таня дасть тобі пораду... а взагалі, щоб щось радити, потрібно знати багато чого про ювіляра і про запрошених гостей... а для цього вам з ювіляром потрібно сісти і поговорити по душам... яким він себе пам"ятає в юності, про що мріяв...
тобі потрібно обдумати чим наповнити складові частини свята... зустріч іменинника... вручення подарунків... момент обіймів...запрошення до столу,перший тост...біографія і моменти життя,пов"язані з присутніми в залі гостями.. можливо, індивідуальні вірші- презентація для кожного тостуючого.. можливо слайдшоу... можливо невеличке привітання відеофільм від родичів-друзів,які не змогли приїхати....за столом згадати радянські часи- ціни сср,пісні тих часів,той самий віршик, про який я писала вище- сазати в рифму що ще може робити ювіляр...
а можливо твій ювіляр дуууже поважна особа... і запрошує тебе провести так звані партійні збори... коли оголошуєш тостуючих і запрошених артистів...

olyana35
20.01.2014, 10:55
[QUOTE=Lyudochka;4796686]привіт! рада спілкуванню!!! будемо сподіватися, що тема оживе... але щось я вже втрачаю надію...



Надію втрачати не можна,ви вже маєте одну прихильницю,я буду з вами спілкуватися,можливо не кожен день,але частенько.Мені дуже приємно,що мене"чують",на мене реагують,напевно мене вже і бачать,так?Пані Людмило,я бачу,ви справді живете цим,ви повні ідей і це вражає.Навіть заохочує до праці.Адже це так приємно дарувати людям свято,чути їхні слова подяки.Але ви знаєте Людмило,чомусь не все, що пропонують ведучі російські піде у нас.Я, наприклад,проживаю у маленькому містечку де публіка сильно вибаглива,що до тамадів,догодити дуже важко,і багато бачили ,але дивувати чимось потрібно.....І знаєте,дуже хочеться створити щось своє,і тільки завдяки цьому форуму,це можливо.Я маю багато ідей,але вони усі зелені,не обтесані.Як поліно папи Карло.....

olyana35
20.01.2014, 11:07
Що до масок,звичайно зацікавлена,пишіть,що, як, і де! А що стосується ювілея,зазвичай я так і роблю. Враховую усю інформацію,усі вподобання,але це інший випадок-іменинник не знає,я його "подарунок"-сюрприз! А людина він поважна,і гості будуть відповідно....

Lyudochka
20.01.2014, 13:42
мене вже і бачать,так?
привіт! так-так... бачимо)))- крррасуня!

не все, що пропонують ведучі російські піде у нас.
але є цікаві ідеї,які можна вписати в місцевий колорит....а головне- є розуміння того,що десь поряд є творчі люди, які кожного разу дивують оточуючих своїми талантами...і тоді намагаєшся рости і відкривати в собі нові грані...


хочеться створити щось своє,і тільки завдяки цьому форуму
а ще є багато цікавих зустрічей та семінарів, побувавши на яких вже не зможеш стояти на місці... так що ти рухаєшся в правильному напрямку!

olyana35
20.01.2014, 13:58
Я дуже вдячна вам,і дійсно,відчуваю велику підтримку,як мала дитина,що робить перші кроки...Я не можу зрозуміти-вебінар Курочки-коли проходить,вона запросила мене,але я не знаю як це все відбувається,і скільки це коштує?

Lyudochka
20.01.2014, 14:03
Я не можу зрозуміти-вебінар Курочки-коли проходить
я точно не знаю(((( я не в темі, просто не вистачає часу на все.... напиши їй особисто, або поспілкуйся в "інкубаторі" , думаю, що там тобі підкажуть...

olyana35
23.01.2014, 09:57
Провела ювілей!Все прошло супер,іменинник дуже задоволенний,і я також отримала багато позитиву.З такою публікою приємно працювати,відчуваєш віддачу,тепло,зацікавленність.Але намітила собі декілька ідей,які потрібно втілити у життя.Хочу десь найти інформацію,або ідейки,що до подорожі у часи СССР.Зробити одним треком пісенний вернісаж,гості залюбки поспівають,це ж їхня молодість.У мене є чудова нарізка із українських пісень,пішло на ура!Можливо щось про ціни,про моду,можливо про кіно...

Lyudochka
23.01.2014, 10:34
Провела ювілей!Все прошло супер,
молодчинка! рада за тебе!

чудова нарізка із українських пісень
чи не можна поділитися з друзями..:blush2:

щось про ціни
про ціни у мене є- взято з нашого форуму... як буде хвилинка- напишу,бо в вордовському документі, нажаль, немає. ще ми пропонуємо пісні з відомих кінофільмів вгадувати... десь теж папочка є... а ось про кіно та моду також хотілося б папочку створити... і,можливо,щоб легко було вгадувати такі вікторини- пропонувати три можливих варіанти відповіді...

olyana35
23.01.2014, 12:21
нарізка із українських пісень
спробую скинути.. http://us.ua/1333778/ Якщо получиться напишіть!!!

olyana35
23.01.2014, 12:22
Я описую цілу історію,як козаки заїхали у село,далі сіли відпочити,далі побачили Галю і т.д.Для цього є маленький проіграш.

Lyudochka
09.02.2014, 22:27
Можливо щось про ціни,про моду,можливо про кіно...
Оля, ну як? не получається щось нафантазувати в тему?
я знайшла час, щоб написати)))) ось записи про ціни СРСР, взяті з нашого форума:
Вікторина Назад в СРСР
1. Що можна було купити за 1коп.? (сірники, стакан газводи без сіропа)
2. А за 2 коп? (подзвонити)
3. за 3 коп? (зошит, проїзд в трамваї, газвода з сиропом)
4. 4 коп. (саме еротичне запитання....виріб№2- презерватив)
5. 5 коп. (булочка, проїзд в метро)
6. А що можна було собі дозволити в цей період за 10 коп.? (морозиво, стрижка наголо)
7. на 22 коп? (ескімо, тістечко)
8. на 30 коп. (лотарейний білет)
9.56 коп. (американський доллар, якого не було у вільному продажу за таким курсом)
10. 96 коп- вино
11.1рубль 50коп. платили за заяву в ЗАГС
12. 2,87- горілку
13.120рублей- зарплата інженера
14. на 5тис. можна було купити Жигулі
15. на 10 тис. - Волгу
а за 15 тис. можна було отримати 15 років з конфіскацією (за статтею 92 ЦК РСФСР)

Учора працювали ювілей гарненькій жіночці.... співали для неї і про неї немовби частушки на мелодію про приймаченька, напишу слова, можливо комусь знадобляться... адже завжди можна переробити- підставити- перерифмувати...
У лютому в яснім небі зірка засвітилась
то в Юрківці в Глуховцових донька народилась.
у пошані та любові вона виростала
Й незабаром Валентина медсестрою стала.
вміло стала Валентина людей лікувати
в госпіталі,що у Циблях, стала працювати...
й тепер живе вона в Циблях має звички гарні
І працює в харчоблоці в центральній лікарні.
вона вміє готувати і гостей стрічати
любить з ними жартувати і пісень співати.
Валя вправна господиня, бабуся і мама
приголубить, обігріє ніжними словами.
любить дуже Валентина всю свою родину
зятя Юру і невістку і внука Максима.
свою рідну маму Ганю і Наталку-дочку
і свекруху- маму Галю і Женю- синочка.
часто видно Валентину в саду коло хати
в неї груші є і сливи і троянд багато.
вона жінка дуже гарна, будь в кого спитайте
хто не знає Валентину- в Циблі завітайте!
і сьогодні з ювілеєм ми тебе вітаєм
і здоров"я і удачі тобі побажаєм.
щоб ти радість і усмішку людям дарувала
по 2 рази щоб на морі ти відпочивала!
а ще хочем побажати до ста літ прожити
бути вічно молодою ще й пару зустріти!

і ще сподобався віршик від колеги, мабуть не з інтернету...
Як сказано давно- жіночий вік- одна чарівна квіточка на ниві...
тож хай життя іде тепер в зворотній бік...
а ти лишайся молода й така ж щаслива....
тепло й добро нехай дарує світ
дай Боже і здоров"я і натхнення...
щоб прожила ти сотню літ під Божим і людським благословенням....

Алла Калинчук
11.02.2014, 07:38
Дівчата, добрий день! Візьміть мене ще в темку!

Lyudochka
11.02.2014, 15:35
Візьміть мене ще в темку!
Алла, впевнена,що ти з нами в темі давно!! заходь частіше!!! будемо мудрувати разом... :aga:

Lyudochka
13.03.2014, 16:35
Дівчата і хлопці (хочеться вірити, що хлопці також бувають в цій темі))), на початку квітня планується суто дівчачий ювілей... 40років одній чарівній дамі, до неї на свято прийдуть її найближчі подружки(гостей так із 15 очікуємо), що можна неординарне запропонувать їм для розваг? концепція свята - "жіноче щастя- це...." плануємо запросити хорошого фотографа і влаштувати дівчатам справжню фотосесію,під кінець 1го столу з"являться сини наших дівчаток і запросять їх на танець, на саме закінчення наших дам забере мікроавтобус, щоб немовби підвезти додому, але буде ще одна зупинка- там на них чекатиме сюрприз.. вогні, фонарики і шампанське (організують небайдужі чоловіки))), а що можна ще таке влаштувати,щоб дівчата відчули себе наче в казці? буду вдячна за ваші поради- роздуми.

olyana35
15.03.2014, 09:06
Якщо це тільки дівчата,можна запропонувати цікаві ворожіння на майбутне у цукерочках,або під цукерку у коробці я кладу.Дівчата,жінки дуже люблять якісь романтичні,сентименти,тому можна запропонувати пісочну церемонію від подруг,обовьязково мають бути троянди,якщо потрібно можу запропонувати супроводжуючий текст до троянд.Я робила,що рідні дарували по десятку троянд,можна по одній ікожна символізує щось.Одна здоровья інща кохання далі удача іт.д.

olyana35
15.03.2014, 10:35
Іще до теми додам:зробіть вікторину-загадки на темку"що у дамскій сумочці лежить".Хочу іще запропонувати цікаву сценку-привітання на тему:Що таке щастя...Моя гарна знайома це робила,але у неї були готові костюми і музичні нарізки.Спочатку вступ потім про щастя, потім варіанти-що таке щастя,для когось це сім,я діти;виходить курка- квочка і ціплята,для когось щастя це лебедина вірність та любов,виходят лебідь та лебідка,потім лелека приносить дитятко,щастя материнства і на кінець;синя птиця ,її спіймати це-для когось щастя.Ось така темка про щастя,можна її обіграти.

Lyudochka
15.03.2014, 16:26
цікаві ворожіння на майбутне


пісочну церемонію


троянди


"що у дамскій сумочці лежить".


сценку-привітання на тему:Що таке щастя..
дякую, Оля за поради! все це беру в роботу... сподіваюся, що ювілей відбудеться і я обов"язково поділюся враженнями...

olyana35
15.03.2014, 20:19
Як і обіцяла вірші про троянди,вибирайте.
Троянда перша-то любов
Що жене по жилам кров
Коли її немає-той серце не співає
Тож вам бажаємо кохання
Любові цілий океан
Нехай п,янить і окриляє
І ніжно грає почуттям.
Друга троянда-то здоров,я.А здоров,я-це багацтво,яке Господь нам дав,і треба щоб з дитинства його ти цінував.Здоров,я не придбаєш,за гроші-пам,ятай
Його від Бога маєш,про це не забувай.Бережи здоров,я змалку,бо хазяїн тіла- ти.Щоб життя прожити довге,себе треба берегти.
А третя троянда-достаток дарує,і сипле всіляким добром.Хай завжди і хліб і до хліба все буде,за дружнім родинним столом.
Мудрість троянда четверта приносить,притрушує скроні сніжком.Це досвід життєвий вплітається в коси.Поволі,стіжок за стіжком.
І п,ята троянда-це ваша родина.Це рідного дому тепло.Сім,я ваша завжди хай буде щаслива,а доля дарує добро.Хай радують діти,усе хай вдається.Господь хай наснагу дає!

olyana35
15.03.2014, 20:29
Людмила,іще згадала дещо.Можна зробити маленьку лотерею-сувенір.Я беру величеньку шкатулку,туди складаю сувеніри,їх прив,язую до тоненької стрічечки,кінці звисають з шкатулки,вибираю бажаючих(можна придумати конкурс на комплімент для ювілярші)вони беруться за стрічечку і я відкриваю шкатулку і всі витягують свій сюрприз,один має бути гарним(як супер приз-від іменинниці)Даю ссилочку,класний інтернет магазинчик,де я купую сувеніри Карусель приколов(http://carousel-prikolov.com/ дуже буду рада,якщо буду чимось вам корисна.

Lyudochka
17.03.2014, 14:57
буду чимось вам корисна.
да, дякую, Оля, трошечки фантазія запрацювала...дякую, буду далі розвивать... сама іменинниця дівчина дуже активна і велика видумщиця, так що намагатимемось придумувати щось бомбезне... на дні народженні її сина(12років) проводили квест по місту, то й на центральній площі танцювали, і в муз школі співали Пусть бегут неуклюже...і листівку через пошту відправляли і клад у військовій техніці шукали....так що на дні народженні мами повинно бути також все динамічно і незвично))), головне, щоб всі обставини складалися на нашу користь...
Хочу запитати з приводу проведення святкування Хрестин, хтось має якийсь матеріал? можливо інфу про народні звичаї..якісь обов"язкові ритуали по поверненню з церкви... буду,звичайно, рити інтернет, щоб про все це довідатись... але якщо у когось вже все це в запасах є- буду вдячна, якщо поділитеся... мені здається, що розмови про Хрестини вже йшли в цій темі.... я проводила тільки пострижени...досвід є, та все ж таки хочеться почути роздуми і поради на цю тему... думаю, що не завадять)))

Алла Калинчук
18.03.2014, 08:32
Людочка, можна провести ще конкурс вікторина "Як добре ми знаємо ювіляра". Якщо цікаво пишіть, я розпишу більш детально.

Lyudochka
18.03.2014, 09:37
конкурс вікторина "Як добре ми знаємо ювіляра".
да, Алла, будемо проводить... ти напиши, як ти проводиш, можливо, якісь питання цікаві у тебе є...адже скільки людей- стільки й ідей-думок.. було б цікаво... зазвичай на ювілеях я проводжу цю вікторинку з дудками-свистками... спочатку 5-8запитань самих простеньких за столом: колір очей іменинника, знак зодіаку, марка мобілки,номер будинку чи квартири, улюблені квіти... кожному учаснику, хто дає відповіді на запитання кріплю смайлик-самоклейку, так звану медаль знавця, потім 3активістів- у кого більше смайликів, або, кого обере сам ювіляр запрошую на танцпол, вручаю дудки, задаю питання, якщо знає відповідь- свистить, за правильну відповідь- крок вперед, і так хто перший докрокує до суперприза- шампанського чи коньяку.... питання такі:: чи вірите, що в дитинстві мріяла стати стюадесою?, чи вірите, що улюблене блюдо суші? що улюблений напій саке? що на роботу її проводжає сам Барон? що в її руках Бублик муркоче? іт.д. а які запитання у вашій вікторині?
і ще хотіла запитати... не так часто дивлюся передачу 4весілля..але пару тижнів тому телевізор якраз включила, як показували весілля з Вінниці, там, на відео, коли знімали фаиу дуже красива пісня лунала.. невідома..але красива.. не знаєте що це за пісня? у нас на цей момент музикант співає російською "снимается фата" поки що нічим кращим замінити не можемо, ну крім "горіла сосна", але давно вже її не використовуємо... ми її просто співаємо за 2м столом разом з троїстими музиками....можливо знайдеться красива пісня.. або поділіться своїми варіантами...

Незарегистрированный
12.04.2014, 19:39
Ми сьогодні святкуємо народження,
Півстолітній Каті ювілей.
Він вагомий, в цьому немає сумніву,
Стільки вітати прийшло гостей.
Хай цей день в історію ввійде навічно
І ювілярші радість принесе.
Роки пливуть і ось прийшла та дата,
Що називають екватором життя!
Крок за кроком,рік за роком
50 Тобі вже років!
Вот и славный юбилей,
К нам пришел опять,
Так давайте поздравления,
Наши начинать!
1
Найкраща перлина -
Кохана дружина,
Ласкава і ніжна,
і завжди привітна,
Весела і добра
Красива і мила,
Мене у житті
Ти щасливим зробила.
В цей дорогий для серця день,
Бажаю квітів і пісень!

ознакомлю вас с Уставом нашего свята. Наш устав гласить:
1. Что перед нами ювілярша сидить.
2. Об*является, что 2064р. 100 річний ювілей у Каті не відміняється, і всі тутешні гості запрошуються.
3. Об*является, что сміх в цьому залі не отменяется.
4. Подарки, принесені ювілярші приймаються,
цілодобово, еще тиждень після сьогоднішнього вечора, і поверненню не підлягають.
5.Пам*ятайте: для начала всім випить по рюмке не мішає.
2
Добра, рідненька, лагідна й проста,
Наша люба, наша золота!
Спасибі мамуню, за життя яке дарували,
Спасибі мамуню, що ви нас навчали.
Спасибі дорогенька за постійну турботу,
За твоє щире бажання добра для нас всіх.
Ми цілуєм, мамо, ваші руки,
Від яких до нас іде тепло,
Хай не буде поміж нас розлуки,
А цвіте завжди лише любов.
3
Серед важливих дат,
Що поважаєм ми,
Є дуже славний день –
Народження куми!
Цей день святий такий
Для нас, рідненька, всіх,
Що шити чи в'язати,
Робити – просто гріх!
Прекрасний день сьогодні,
Радісний, тому
У нас одна робота –
Пити за куму!

Собрались на день рожденья…? (ДА, ДА, ДА)
Помолчать и погрустить…? (НЕТ, НЕТ, НЕТ)
Поиграть и пошалить…? (ДА, ДА, ДА)
Дружно песни попоём…? ( ДА, ДА, ДА )
Может, плакать все начнём…? (НЕТ, НЕТ, НЕТ)
Тортик вкусный поедим…? (ДА, ДА, ДА)
Может, киске отдадим…? (НЕТ, НЕТ, НЕТ)
Среди нас весёлых много…? (ДА, ДА, ДА)
Именинник парень клёвый…? (ДА, ДА, ДА)
БудемКатю (пример имя любое) поздравлять…? (ДА, ДА, ДА)
А, кто будет начинать…? (Я, Я, Я).
4
З днем народження, ріднесенька матусю,
Ми вітаємо сьогодні Вас!
Вам до ніг низенько вклонимося
І подякуєм за все, рідненька, Вам
Ми цілуєм Ваші ніжні руки,
Що до серця пригортали нас, малих.
Ласки Вашої ніколи не забудем,
Усі квіти встелим Вам до ніг!
Спасибі Вам, мамо, за щире тепло
За людяність Вашу, за Ваше добро,
За те, що зростили, за хліб на столі,
Спасибі Вам, мамо, уклін до землі!
Своїм теплом серця нам грійте,
Бо поки є на світі Ви – ми почуваємось дітьми.
5
На небо ночью все смотрели?
Там отблеск праздника пылает
День космонавтики в апреле,
Кати День Рождения Двенадцатого, кто не знает.

Красавица луна средь звёзд
Плывёт, как лодка по реке.
Провозглашу за космос и за День Рожденья тост,
Держа бокал в своей руке.

Пусть водочка как звёздный дождь в бокал нальётся,
Мерцаньем тайным ум пьяня.
Пусть счастье Катю рукой коснётся,
В мир неизведанный маня.

Галактик меркнет свет игриво,
Когда бутылка на столе.
Напиток звёзд мы пьём ретиво
За Катино здоровье и невесомость на земле
ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТА

Вітаю тебе з днем народження ,
Щиро руку тисну,
Гарного тобі святкування
Та без фанатизму.
На стіл став більше мінералку,
І трошки горілки,
Відерко,ну хай два,
Але щоб не більше.
Щоби вечором міліція,
твоїх рідних колєгів,
Не збирала по району,
Як конструктор лєго.
Перед тим як вогонь розводити,
Й шашлик готувати,
Попередь пожежну службу,
Щоб води набрали,
Помаленько одівались,
Та на допомогу,
З сусідніх районів,
Кликали підмогу.
А коли вже буде настрій,
Щоб потанцювати,
І голос проріжеться,щоби заспівати,
Не забудь 03 зателефонувати.
Щоб провели акцію,
В будинках кварталу,
І святковий валідол,
Бабусям роздали.
Дві швидкі на шухері,
Можна залишити,
Як нікому зле не стане,
Пиво підвозити.
Треба ще феєрверками,
Трохи постріляти,
Поспілкуватись з рятувальниками,
Сусідів евакуювати,
Засвітитись у новинах,
І щоб написали,
В підручниках з історії,
Як ми святкували.
Тож бажаю щоб забава,
Вдалася на славу,
Щоб життя не було скучним,
Дарма не минало!
6
Добре, як добрі сусіди
Не страшні тоді нам біди
Більше сусід, як рідня,
Бо здибаємось щодня.
Треба солі чи олії,
Чи обговорить події.
Чи хвороба там приміром...
Враз життєвим еліксіром
Без рецепту в один день,
Вилікують,і як кремень.
Чи пораду мудру дати,
В Інтернет не заглядати.
З сусідом плече в плече,
Бо життя разом тече!
7
День народження у свахи –
Ох, і кругла дата!
Радо будемо ми свасі
Подарка вручати.
Гомонять, що вік прекрасний
І дуже чудовий.
Й з чоловіком розпочнеться
Старт шалено-новий!
Ви вже Ягідка – прекрасно!
А досвід – це СИЛА!
Час вдихнуть на повні груди
І розправить крила!
Вам уклін від нас низенький
І вітання щирі!
Добрі гроші заробляти,
І хвороб зовсім не знати.
Витанцьовувати польки,
Щоб була ще сила.
Ми приїдем ще й на сотню,
Якщо будем милі

Однажды Катюша - садовница в сад свой Лунный пришла,
Оставив заботы свои и дела.
И вдруг ей слегка ветерка дуновенье
От клумбы цветов донесло:
Гости: С Днём рожденья!
Садовница, миссию зная свою,
В ответ обещала: Всех щас полью! (Всем щас налью)

На клумбе тюльпан, он француз по натуре,
Садовнице крикнул: Всё будет в ажуре!
Цветы и деревья ей в это мгновенье
Сказали погромче уже: С днём рожденья!
Она, поправляя причёску свою,
Спокойно ответила: Всех щас полью!

Здесь роза, густых ароматов полна,
Добавила веское слово своё: Оба-на!
Тюльпан, придав важный вид скромной фигуре,
Добавил вальяжно: Всё будет в ажуре!
А сад с утра птичьим наполнился пеньем
И дружно гудит уж вовсю: С днём рожденья!
Садовница в этом саду – как в раю,
И вновь отвечает: Всех щас полью!

Нарцисс рос на клумбе, любуясь собой,
На всё реагировал: Полный отстой!
А роза, бутон раскрывала, бледна,
Рекла философское лишь: Оба-на!
Тюльпан, темпераментом близок он буре,
Доказывал громко: Всё будет в ажуре!
Цветы распускались всем на удивленье,
И сад грохотал уж вовсю: С днём рожденья!
Садовницу звал как подругу свою.
Она ж обещала: Всех щас полью!
Цветные ромашки, подружки-милашки,
Шептали друг дружке: Махнём по рюмашке?
Нарцисс, чтобы имидж поддерживать свой,
Смотрел лишь презрительно: Полный отстой!
А роза раскрывшись совсем от вина,
Твердила стеснительно всё: Оба-на!
Тюльпан, вдруг задумавшийся об Амуре,
Решил повторить, что Всё будет в ажуре!
А сад наполнялся чудесным цветеньем
И не уставал поздравлять: С днём рожденья!
Садовница дарит улыбку свою
И мило щебечет: Всех щас полью!
Вдруг шмель прилетел, в повседневной заботе.
На сад только глянул: Ну, блин, вы даёте!
Он всех опылять взялся бодро и резво
А так же смотрел, чтоб никто не был трезвым.
Свой путь он сперва направил к ромашкам,
Те были довольны: Махнём по рюмашке?
Нарциссу нарушен привычный покой,
И он недоволен был: Полный отстой!
Красавица роза в шмеля влюблена,
И шепчет игриво ему: Оба-на!
Тюльпан, хоть француз, но мужик по натуре,
Со шмелем он выпил: Всё будет в ажуре!
Сад в восхищеньи, сад в умиленьи
Скандирует дружно сейчас: С днём рожденья!
Садовница помнит про дату свою
И саду ответит: Всех щас полью!
Желают деревья, кусты и цветы,
Чтоб жизнь несказанной была красоты!
Успехов в семье, успехов в работе,
Здоровья и счастья! Ну, блин, вы даёте!
8
За Ваш талант, кума,
сьогодні п’ємо!
Вас любимо, кума,
І Поважаємо!
Завжди будь молодою, як весна!
Нехай Господь тебе оберігає!
І посмішка, кума, твоя ясна,
Ще довго довго нехай сяє
9
Всміхається зірка, зорить з високості!
І знов ювілей завітав до Вас в гості!
Хай доля цвіте, мов калина у лузі,
Відступлять літа, коли поруч є друзі!
10
От ми за це й п’ємо,
Сьогодні і не раз!
Здоров’ячка, добра,
Удачі Вам стократ!
Закоханих очей,
І купу онучат!
З радістю рідненьку сваху
Зі святом вітаємо
Вам ми, свашко, в морі щастя
Купатись бажаємо!
Хай здоров’ячко щоденно
Тільки прибуває.
І добро домівку Вашу
Хай не обминає!
Хай задумане здійсниться,
Не болить серденько.
Гріх сьогодні не напиться
За вас дорогенька.

11
Від сусідів щирих привітань,
Від зірок здійснення бажань!
Від сонця, світла і тепла,
Щоб доля щедрою була!
І не спинити часу лік,
Нехай щастить весь довгий вік!
12
Ваш прекрасній ювілей
Позбирав усіх гостей,
Прилетіли внуки, діти
Аби з Вами порадіти.
Hе забули й друзі давні
і подруги стародавні.
Щиру дяку Вам складаєм,
Щастя й радості бажаєм.
13
Цей чудовий ювілей
Позбирав усіх гостей,
І колег нас прийшло багато
Вам здоров'я побажати.
І в роботі і в труді
Ви, неначе молоді,
Тож дозвольте в цеє свято
Гараздів Вам побажати,
Нехай квітне ваша нива,
Доля буде в Вас щаслива,
Чарку вип'єм ми за Вас,
І цілуєм мільйон раз.
14
З Днем народження вітаєм!
Щастя, радості бажаєм!
Будь весела наче пташка,
Працьовита, як мурашка,
Наче бджілка вмій крутитись,
Як метелик не журитись!
Будь прониклива, як мишка,
А живуча наче кішка,
Будь, як лялька симпатична,
Як ворона довговічна,
Як та пава будь убрана,
Як лебідка будь кохана!
Права сторона стола «Гостей водкой напоить».
Ліва сторона стола«Ты по рюмочке налей!»
15
У цей святковий світлий день,
Коли настав Ваш ювілей,
Колектив щиро вітає,
Добра і щастя Вам бажає.
Хай обминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла, радісна дорога
Щасливо стелиться в житті!
Тож не старійте і не знайте
В житті ні смутку, ані бід,
У серці молодість плекайте,
Живіть до ста щасливих літ!
Бажаємо світлої радості й сили,
Ласкавої долі, добра і тепла,
Щоб ласку Вам слало небесне світило,
Здоров’ям наповнила рідна земля
16

Чей сегодня День рожденья?
Для кого пекут пирог?
Кто сегодня от волненья
До утра уснуть не мог?
Кто с утра такой красивый
И кого подарки ждут?
Гости, крикнем все погромче,
Как нашу именинницу зовут!

ЮБИЛЕЙ" - кричат гости.
"НАЛИВАЙ" - кричит юбиляр.
Если все уже готово, если сильно ждут гостей
Это значит, наступает лучший праздник ... ЮБИЛЕЙ
Если в поисках подарков в жар бросает всех друзей,
Это значит, очень близко славный праздник ... ЮБИЛЕЙ
Если чаще поздравлений слово просится «налей!»
Значит, что здесь происходит? Отвечаем ... ЮБИЛЕЙ!
Так чего же делать, братцы? Юбиляр нам отвечай!
А чего тут сомневаться? Ясно дело ... НАЛИВАЙ!

17

День рожденья - это круто,
Это словно Кама Сутра
Для восторженной души,
Так приятно, хоть пляши

День рожденья - это славно,
Быть сегодня самой главной
Все такое говорят
Уши целый день горят!

День рожденья - это классно,
Значит вовсе не напрасно
Мы пришли к тебе сегодня
Потому что в одиночку ...

Так балдеть от наслажденья -
Это просто извращенье!
В общем …… с днем рожденья!..
Рюмку... То есть руку жму

Ну вот тебе и 50,
Как быстро годы мчаться,
Но по причине по такой
Не стоит огорчаться!
Конечно, это не 17
И далеко не 25,
Но, если честно разобраться,-
Причины нету унывать!
Вереница трудных лет
Не испортила портрет.
Посмотрим честно свысока:
Какою раньше ты была?
Ходила - ребрами звенела,
А нынче - вон какое тело!
Кости мясом обросли,
Округлилися черты:
Пышный бюст, бедро, что надо -
Для мужских очей отрада.
Есть что взять, на что взглянуть,
Есть к чему костьми прильнуть.
А эти с искоркой глаза
Хоть кого сведут с ума!
Говорят, что в 50
Баба как весенний сад,
А народная молва
Из покон веков права.

18
Что ж гости, попрошу всех встать,
Бокалы полные поднять,
Давайте счастья юбилярше пожелаем,
И скажем дружно…..Поздравляем!!!
Тост за удачу и здоровье
Поднимем с искренней любовью,
А теперь легких не жалея,
Все дружно крикнем … С юбилеем!
Выпьем заздравный тост до дна,
А имениннице – троекратное….Ура! Ура! Ура!
19
Хай сміється доля, як калина в лузі,
Будуть завжди поруч твої рідні й друзі,
Тихо, як струмочок, хай роки спливають,
Вітру й урагану ніколи не знають.
За справи хороші хай люди шанують,
А віра й любов завжди поряд крокують.
Хай завжди веселістю повниться хата,
Родина вся буде здорова й багата.
Довіку у світі щасливо живеться,
Достаток, удача у домі ведеться,
А доля дарує хай довгого віку,
Щоб щастя й здоров'я було ще без ліку
20
Минули, наче мить, десятки літ,
Вони — як дощик по тоненькій шибці,
Вони — як ніжний яблуневий цвіт,
Вони — як тонкі струни в першій скрипці,
Тож хай той цвіт повік не обліта,
Нехай струна співає, а не рветься,
Хай доля не скупиться на літа,
Хай Божа благодать панує в серці.
Нехай життя квітує буйним цвітом,
І день народження приходить знов і знов,
А доля хай дарує з кожним роком,
Міцне здоров’я, щастя і любов!

На Руси гостей встречая,
Хлебом-солью угощают;
Достают из бочки, Солёные... (Грибочки)
2.Мясо в тесто ловко спрячем,
Сварим всё в воде горячей.
Коль готовил ты без лени,
Значит, вкусные... (Пельмени)
З.Он румян и краснощёк,
В витаминах знает толк.
Привлечёт любого взор,
Спелый, сочный... (Помидор)
4.3а столом он уважаем,
Как закуска узнаваем.
Хоть зелёный молодец,
Но в почёте... (Огурец)
5.В кадке солится с морковкой,
Тесно ей лежать, неловко.
На столе без неё пусто,
Очень любим мы... (Капусту)
6.Аппетитна и вкусна
На тарелочке она.
Чем объёмней плошка,
Тем сытней... (Картошка)
Весна прийшла і вже додому
Птахи із вирію летять.
А ми не віримо, що нині
Матусі нашій п”ятдесят.
Вона, як завжди метушиться.
Встигає миттю все й завжди.
Ви лише гарно придивіться,
Що в неї руки золоті.
Й не тільки руки, серце також.
І розум світлий, як цей день.
Як різних добрих слів багато
Сказати хочеться тепер.
Із Днем народження, рідненька,
Вітаєм нині ми Тебе.
Щоб була завжди здоровенька,
І щастя хай не обмине.
І Твою хату, Твою долю.
Твоїх дітей, онучку теж,
І чоловіка, що є поруч.
І все, що робиш, чим живеш.

Кричалка для любой очаровательной юбилярши "Брысь"

Никуда от лет не денешься,
Хоть бальзамом изотрись,
Но болезням и безденежью
Ты скажи сегодня "Брысь!"

Будь же Катя, ты упорна и с невзгодами борись.
А печалям-огорчениям ты задорно крикни…

Будь стройна ты и красива, грациозна словно рысь
Дням унылым и тоскливым очень громко крикни…

Ублажи, как можешь, мужа,
За детей своих молись,
А коль будет в жизни стужа, ты скажи ей "Ну-ка…

Чаще смейся улыбайся, аэробикой займись,
А реформам и всяким разным ты скажи смелее…

Будь всегда ты расторопной
И спать вовремя ложись,
А заботам допотопным ещё разик громко ….

И размер зарплаты чудной
Пусть стремится резко ввысь
Ты обыденности нудной с нами крикни громко …

И пусть Кипр тебе не снится, до него ты доберись
Мыслям "Это невозможно!" ты тверди почаще…

Мечты не знают пусть преграды
И всегда стремятся ввысь,
Ну а мыслям безотрадным ты скажи скорее…

Напівкругла підійшла в Вас дата,
То ж дозвольте нам щиро Вас вітати.
Ми в це повірить ніяк не могли,
Бо більше як 30 Вам ніколи б не дали.
Бажаємо й надалі відмінну форму мати,
Почуття гумору ніколи не втрачати.
Від щирого серця бажаєм здоров'я,
Без нього не милі всі добрі діла.
В здоров'ї - багатство, і радість, і сила,
А більшого щастя на світі нема.
Здоров'ям міцніти, життю радіти,
Хай радість приносять онуки і діти.
Хай Ваша родина росте розквітає,
На добрі діла хай Господь наставляє!

У цей святковий світлий день,
Коли настав Ваш ювілей,
Ми щиро Вас усі вітаєм,
Добра і радості бажаєм!
Хай обминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла, радісна дорога
Завжди Вам стелиться в житті!
Тож не старійте і не знайте
В життя ні смутку, ані бід;
У серці молодість плекайте,
Живіть до ста щасливих літ!
Сонця бажаєм на землі й на обрії,
Долі бажаємо щедрої та доброї!
Хай мрії Ваші всі збуваються!
Бажаєм всього, що щастям називається!


До чего ж ты хороша!"
Ведущ: Стильная, умелая,
Отимистка, смелая!
В этот день поёт душа:
Гости: "До чего ж ты хороша!"

Пусть всё радует в судьбе,
Пусть во всём везёт тебе!
Крикнем, гости, не спеша:
"До чего ж ты хороша!"

Так цвети и радуй глаз!
Ты же солнышко у нас!
Как наркотик анаша -
"До чего ж ты хороша!"

Нехай весняним теплим сонцем
Життя наповниться Твоє.
А всі нещастя, горе, смуток,
Як хмари вітер розжене
Кажуть, що у п’ятдесят жінка знов цвіте, мов сад:
Втім, як бачимо усі, Ви завжди у всій красі.
Вас з нагоди ювілею ми віншуєм, як лілею,
І здоров’я Вам міцного ще й всіляких благ до нього.
Зичимо, аби й надалі разом з нами працювали.
І здобутків Вам рясних та достатку повен міх
А вкінці ми Вам бажаєм, щоб життя здавалось раєм,
Хай багато ясних літ Вам дарує щедро світ!

Ваш ювілей – не тільки ваше свято,
Радіють ваші рідні й друзі теж.
Хай Бог пошле іще років багато,
Здоров’я, щастя, радості без меж!
Нехай добром наповнюється хата,
Достатком, щирістю і сонячним теплом.
Хай буде вірних друзів в ній багато,
Прихильна доля огорта крилом.
А весни будуть світлі, легкокрилі,
Не буде втоми лагідним рукам.
Нехай здійсниться те, що не збулося,
І добре серце не підкориться рокам.
За пройденим не треба сумувати,
Попереду щаслива жде пора.
Хай буде щедрим ювілейне свято!
Здоров'я Вам, любові і добра!

Ваш ювілей – щаслива дата.
І сумніватись тут не слід.
Нехай сьогодні наші привітання,
У серці Вашому залишать добрий слід.
Отож прийміть найкращі привітання,
Здоров’я, щастя та багато літ.
Всю доброту, яка існує в світі,
Всю радість, що живе серед людей.
Найкращі всі, що до вподоби квіти,
Даруєм Вам у цей святковий день.
Нехай Господь завжди у поміч буде,

А Мати Божа береже від зла.
Бажаєм Вам здоров’я, щастя й сили,
Радості земної і тепла.
Даруємо не тільки привітання,
Сьогодні ми виконуємо
Всі ваші бажання.

Весна прийшла і вже додому
Птахи із вирію летять.
А ми не віримо, що нині
Матусі нашій п”ятдесят.
Вона, як завжди метушиться.
Встигає миттю все й завжди.
Ви лише гарно придивіться,
Що в неї руки золоті.
Й не тільки руки, серце також.
І розум світлий, як цей день.
Як різних добрих слів багато
Сказати хочеться тепер.
Із Днем народження, рідненька,
Вітаєм нині ми Тебе.
Щоб була завжди здоровенька,
І щастя хай не обмине.
І Твою хату, Твою долю.
Твоїх дітей, онучку теж,
І чоловіка, що є поруч.
І все, що робиш, чим живеш.

Нехай весняним теплим сонцем
Життя наповниться Твоє.
А всі нещастя, горе, смуток,
Як хмари вітер розжене
Кажуть, що у п’ятдесят жінка знов цвіте, мов сад:
Втім, як бачимо усі, Ви завжди у всій красі.
Вас з нагоди ювілею ми віншуєм, як лілею,
І здоров’я Вам міцного ще й всіляких благ до нього.
Зичимо, аби й надалі разом з нами працювали.
І здобутків Вам рясних та достатку повен міх
А вкінці ми Вам бажаєм, щоб життя здавалось раєм,
Хай багато ясних літ Вам дарує щедро світ!

Дорога Катя, дозволь Тебе привітати
3 50-річним ювілеєм – це прекрасні літа!
Щиро Тобі бажаємо молодості весняної,
А від літа, щоб завжди сонячна усмішка була.
Від осені багатства у домі і коморі,
А від зими: щоб у злагоді і спокою жила!
Дай Боже Тобі у міцному здоров’ї прожити,
Хай береже Твою родину Господня рука,
Рідних діток й онуків своїм теплом зігріти,
На многії, благії, щасливії літа!

А сейчас, гости, внимание!
Проявите ваше старание
И подавите свои аплодисменты
В честь этого прекрасного момента.:
Дорогая именинница!
Торт юбилейный смело разрезай
И гостей своих с улыбкой чаем угощай.
Я надеюсь, через год в этот день и час
У хозяйки за столом снова встречу вас.

Если стало почему-то,
Очень грустно вдруг кому-то,
И не знаешь как же быть,
Чтоб его развеселить,-
Ты возьми стакан смешинок,
Громкий хохот из корзинок,
Рассыпного смеха ложку.
И хихиканье немножко.
Их веселкой размешай,
В тонкий юмор раскатай,
Обваляй все в прибаутках,
Запекай в горячих шутках.
Кто попробует кусочек,
Непременно захохочет

Lyudochka
14.04.2014, 10:19
І трошки горілки,
Відерко,ну хай два,
Але щоб не більше.
Щоби вечором міліція,
твоїх рідних колєгів,
Не збирала по району,
Як конструктор лєго.


Громкий хохот из корзинок,
Рассыпного смеха ложку.
И хихиканье немножко.
Их веселкой размешай,
В тонкий юмор раскатай,

да...дійсно тонкий юмор....дякую)))))) приємно,що ще хтось крім нас трьох буває в цій темі...гостям завжди раді... особливо таким інтернет-обізнаним... :grin:

iraarhipova78
21.04.2014, 14:22
Дівчата, україночки. Порадьте, будь ласка, де можна замовити набори для піщаної церемонії. На рос. сайтах є, а ось в Україні, щось не можу знайти. І ще, як правило, в набір входить дві склянки для піску, а мені потрібно аж 6. Надіюсь на допомогу.

Lyudochka
23.04.2014, 07:04
а ось в Україні,
знаю, що кольоровий пісок замовляла Таня Осінка десь у себе в місті, говорила, що не дорого і яскраві кольори... я використовую сіль для ванн...тому контактів не маю... звернися особисто до Тані, впевнена, що вона допоможе...

Lyudochka
23.04.2014, 07:09
а ось в Україні,
знаю, що кольоровий пісок замовляла Таня Осінка десь у себе в місті, говорила, що не дорого і яскраві кольори... я використовую сіль для ванн...тому контактів не маю... звернися особисто до Тані, впевнена, що вона допоможе...

склянки для піску, а мені потрібно аж 6
аааааааааааааа, уважніше прочитала.... тобі потрібні скляночки.... тоді я не знаю де взяти, я говорила про пісок.... я використовую пластикові стаканчики такі ніби як скляні...

Оришка
24.04.2014, 13:48
В день зимовий (літній,осінній , весняний, ніжний)сніжний(теплий),
Зоряних ночей всі святкують дружно мамин ювілей!
За столом бенкетним що зібрав гостей
Від усіх найкраща - не звести очей!
Хай припорошили голову сніги
Та немає тепліше від її руки!
Джерельцем живильним голосок бринить,
Тугу він розвіє, серце звеселить.
І щасливі рідні, що у них Ви є,
Хоч вже й донька мама — але то пусте.
Бо ж вас не замінять діти й чоловік!
Хай Бог посилає мамі довгий вік,
Не рахуйте, рідна, Ви свої літа,
Бо для них Ви завжди — гарна й молода!

olyana35
05.05.2014, 14:56
Дівчата, україночки. Порадьте, будь ласка, де можна замовити набори для піщаної церемонії. На рос. сайтах є, а ось в Україні, щось не можу знайти. І ще, як правило, в набір входить дві склянки для піску, а мені потрібно аж 6. Надіюсь на допомогу.



Порадьте, будь ласка, де можна замовити набори для піщаної церемонії.Так,дійсно,у нас це трохи проблема,але завжди є вихід.Я роблю так:у мене також 6 кольорів,я взяла стакани скляні широкі на широкій ніжці,гарно виглядають все ставлю на рознос великий, сама зробила лійку (пластикову обклеїла і камінчиками прикрасила) , пляшечки для піску також сама готую,від кон,яка,плоскі,круглі..Гарні скляні сосуди є в господарчих товарах,здається для винного оцту,можна прикрасити,от і буде тобі комплект готовий.Замість піска я купую сіль єкстра і змішую з гуашю,сушу у духовці потім перетираю і в банках зберігаю,особливо яскраві пальчикові фарби для діток.