Страница 32 из 40 ПерваяПервая ... 22282930313233343536 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 466 по 480 из 595

Тема: Весілля

  1. #466
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Оришка Посмотреть сообщение
    це ліричний момент
    Привіт! рада бачити однодумців!... та ще й землячку))))приєднуйся до нас! момент-да, ліричний.... а сміються,мабуть, від незвичної ситуації,що вони такі дорослі і знову на колінцях у мами...
    а що скажуть дівчата? як це у них? бо я не проводила...не приходилося...

  2. #467
    Пользователь Аватар для olyana35
    Регистрация
    24.03.2013
    Адрес
    Украина г.Гнивань
    Сообщений
    57
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    привіт,приєднуюсь до темки.У мене це момент також ліричний,розповідаю про щастя,про дитинство,потім запрошую в останнє посидіти на руках матусь,потім танець з матусями.А під кінець пісні я кажу нехай матусі відпускають дітей на зустріч долі,на зустріч один одного.

  3. #468
    Пользователь Аватар для Алла Калинчук
    Регистрация
    05.03.2013
    Адрес
    Винница
    Сообщений
    30
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    2
    Поблагодарил в

    2 сообщениях

    По умолчанию

    А в мене в кінці татусі звязують руки червоною стрічкою на міцне спільне життя, тільки в радості та коханні

  4. #469
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Алла Калинчук Посмотреть сообщение
    А в мене
    Алла,як пройшов твій блок з мавкою? як все пройшло?

  5. #470
    Пользователь Аватар для Алла Калинчук
    Регистрация
    05.03.2013
    Адрес
    Винница
    Сообщений
    30
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    2
    Поблагодарил в

    2 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Lyudochka Посмотреть сообщение
    Алла,як пройшов твій блок з мавкою? як все пройшло?
    Привіт! Весілля взагалі пройшло дуже чудово, але блок з мавкою не вдалось провести, в звязку з тим, що було дуже мало місця, а багато гостей! Але в цьому сезоні обовязково його проведу! Проводила більшість танцювальних конкурсів, якщо комусь цікаво дізнатись деталі, пишіть особисто - з радістю поділюсь!

  6. #471
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Алла Калинчук Посмотреть сообщение
    цікаво дізнатись деталі
    цікаво.....тільки все ж таки,може прямо тут і напишеш? нас все рівно тут більше трьох ніколи не збирається)))), майже тет-а-тет і поговоримо...

  7. #472
    Пользователь Аватар для Алла Калинчук
    Регистрация
    05.03.2013
    Адрес
    Винница
    Сообщений
    30
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    2
    Поблагодарил в

    2 сообщениях

    По умолчанию

    Привіт всім колегам!!!! Обіцяла розповісти Вам про декілька конкурсів!!! Для того, щоб задіяти як омога більше гостей проводила в основному танцювальні конкурси. Один із них був "Мандрівка країнами світу". Все обігрувалось типу давайте спробуємо показати молодятам всі країни, їх веселощі, щоб вони могли вибрати куди поїхати відпочивати. Формувала паравозик з гостей, і ми вирушали в подоро, звук потяга і ми поїхали по колу. Після чого зупинка і ми потрапили в Греція, вмикається національна музика і ми танцюємо, наприклад в Греції танцюють сертакі, і так далі по країнах. Пройшов конкурс на ура, всі були дуже задоволені і просили повторити.

  8. #473
    Пользователь Аватар для Алла Калинчук
    Регистрация
    05.03.2013
    Адрес
    Винница
    Сообщений
    30
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    2
    Поблагодарил в

    2 сообщениях

    По умолчанию

    Ще один конкурс проводила під назвою "Танці з зірками". Конкурс розрахований на хвилин 10, такий собі міні сценарій. Також задіяно багато гостей, є глядачі, є судді, і учасники. Вибирається 9 пар, які проходять три тури. Перший тур загальний - учасникам пропонується зробити гарну постановочку під запропоновану музику. Після чого жюрі вибирає 6 пар які йдуть далі, тим хто вибув - вручаємо призи. В другому турі кожній парі потрібно станцювати танець, який вони оберуть на ослып (назву танцю). В третый тур виходить три пари. І їм пропонується станцювати гарний запальний рокенрол! Обираємо переможця. Можна вручати дипломи, можна зробити кубок, на Ваш вибір!

    Можливо хтось уже щось подібне проводив, а комусь може інформація стане в пригоді. Рада буду, якщо для когось вона стане корисною!

  9. #474
    Новичок Аватар для Оришка
    Регистрация
    03.04.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    14
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    7
    Поблагодарил в

    2 сообщениях

    По умолчанию

    Я проводила конкурс схожий на "мандрівка світом"але трішки по іншому. Так співпало, що саме потрібно було викуповувати туфлю нареченої і назріла думка зробити це так : Всіх гостей запросили в коло, свідки це голова потяга. Звертаюся до всіх із питанням: На що ми звертаємо найбільше уваги коли подорожуємо? - на архітектурні памятки!Отож і ми будемо сьогодні спостерігати безліч прекрасного!Нещодавно наші свідки їздили у тур по Європі і спостерігали безліч цікавого, а тепер і нам покажуть.І так починаємо. Під відповідну музику тій чи іншій країні їдемо подорожувати, і перша зупинка була в Росії, приїхали,погуляли, сподобалось багато, а запамятали памятник "Робочий та колгоспниця", а як він виглядає?нумо, дорогі свідки покажіть і нам!(в руках тримаю роздруковану картинку цього памятника і показую свідкам на випадок якщо вони не знають. Але тут найголовніше цих картинок-памяток у мене дві, одна - так як вона виглядає насправді -це для свідків, а інша весела карикатура на неї.)Коли свідки зобразили памятник, дістаю карикатуру показую гостям запитую чи схоже, пропоную порівняти, всі сміються і тоді показую сівдкам, які стоять в середині кола завмерши в позі теж карикатуру, свідки не розгубились і швидко показали позу карикатури.Дуже нам сподобалось в Росії але час вирушати далі, наступна країна у нас Франція, що ви там бачили?- Мадонна, що годує немовля.Треба було бачити з якою швидкістю свідок припав до грудей "Мадонни", навіть підказка не знадобилася, я не встигла навіть сказати, що хто з вас мадонна вирішуйте самі)))) Далі була Білорусія - "Дорогу утятам", тут залучали і гостей. А потім Німеччина - Солдат і врятована дівчинка на руках, і на кінець повернулися на рідну Україну і прямо до Богдана Хмельницького на коні. Свідки заметушились- мов нічого складного, а я вирішила їх "підколоти" сказавши, що взагалі то у коня праве коліно підняте)))
    Все пройшло цікаво викрадачам туфлі сподобалось, а головне всі приймали участь))))

    Ой забула дописати до попереднього конкурсу : Закінчення таке, що подорож була цікава і захоплююча, але то вже було, а сьогодні ми на весіллі де панує кохання і хороший настрій і хочеться вірити в чудеса та казку і якби була можливість посвятити цьому весіллю якусь памятку як би вона виглядала?Свідки показують двох закоханих які пристально дивляться один на одного, а ми з гостями крикнем їм гірко!
    Последний раз редактировалось Марья; 02.07.2015 в 01:21.

  10. #475
    Местный
    Регистрация
    22.07.2011
    Адрес
    Полтава
    Сообщений
    106
    Поблагодарил Поблагодарил 
    42
    Поблагодарили Поблагодарили 
    13
    Поблагодарил в

    9 сообщениях

    По умолчанию

    Алло, Оришко, дівчата, спасибі за конкурси, цікаво, давно думала про щось подібне. А яку музику ви вмикаєте, ілюструючи країни?

  11. #476
    Пользователь Аватар для olyana35
    Регистрация
    24.03.2013
    Адрес
    Украина г.Гнивань
    Сообщений
    57
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    А яку музику ви вмикаєте, ілюструючи країни?[/QUOTE]Музику яка характерна для тієї країни,наприклад-Франція-канкан,Америка-рокн-ролл,Грузія-лезгінка,Ізраель-хава-нагіла,Фінляндія-фінська полька,Австрія-вальс,Греція-сертакі,Україна-полька,Турція-запальна мелодія на танець"живота",Молдавія-молдавська коломийка.Дівчата,а я роблю трохи по іншому,у мене є карти з прапорами цих країн.От молодята запрошують до подорожі ,і починаю з свідків,по черзі тягнуть прапор,коментую,лунає мелодія,танцюємо!

    Дівчата,треба порада.Хочу зробити прощання з дівочим призвіщем,що можна казати при цьому,можливо хтось має якісь заготовки?Буду вдячна за підказки!
    Последний раз редактировалось Марья; 02.07.2015 в 01:22.

  12. #477
    Новичок Аватар для Оришка
    Регистрация
    03.04.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    14
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    7
    Поблагодарил в

    2 сообщениях

    По умолчанию

    А ви хочете щоб це був ліричний момент чи більш веселий?????Це цікаво, бо я особисто сама не проводила прощання з дівочим прізвищем, але таку думку також маю!Бачила як проводять з кульками - на кульках пишуть дівоче прізвище і відпускають кульки у повітря!А ще на самому початку весілля ще при зустрічі наречених говорять - "Наречений, підніми руку догори, тепер помахай нею всім дівчатам(наречений махає) - це ти попрощався зі своїм холостяцьким життям. Тепер ти наречена пошли в повітря свій повітряний поцілунок(наречена посилає поцілунок у будь-якому напрямку, бажано щоб трішки догори) - це ти попрощалася із своїм дівочим прізвищем!

    Можна повітряний поцілунок замінити однією кулькою на якій зверху написати дівоче прізвище і попросити лопнути, а тоді сказати, що таким чином ти з ним попрощалась!Але мені здається, що такий ні до чого не зобовязуючий жест "повітряного поцілунка" буде краще, бо він сам по собі (особисто для мене) символізує добро, щастя. Щасливі люди завжди ним користуються, вони мабуть так виражають свої емоції) навіть маленькі дітки які ще такі добрі, ще не знають яке важке життя використовують цей жест коли хочуть проявити увагу до всіх. Але це особисто моя думка))))
    Також можна провести гру з перестановкою слів де кінцеве слово буде прізвище нареченої )
    Последний раз редактировалось Марья; 02.07.2015 в 01:23.

  13. #478
    Пользователь Аватар для olyana35
    Регистрация
    24.03.2013
    Адрес
    Украина г.Гнивань
    Сообщений
    57
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Робила на весіллі прощання з дівочим призвіщем,пройшло суперово!Брала кульки наповнені гелієм,до них чіпляла призвіще і наречена, після невеличкої промови, відпускала її у небо.гарний момент,візьміть на замітку.,рекомендую.

  14. #479
    Местный
    Регистрация
    22.07.2011
    Адрес
    Полтава
    Сообщений
    106
    Поблагодарил Поблагодарил 
    42
    Поблагодарили Поблагодарили 
    13
    Поблагодарил в

    9 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от olyana35 Посмотреть сообщение
    Робила на весіллі прощання з дівочим призвіщем,пройшло суперово!Брала кульки наповнені гелієм,до них чіпляла призвіще і наречена, після невеличкої промови, відпускала її у небо.гарний момент,візьміть на замітку.,рекомендую.
    Проводила під час зустрічі молодят? Мені здається, на початку свята найкраще.

  15. #480
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от olyana35 Посмотреть сообщение
    прощання з дівочим призвіщем,пройшло суперово!
    молодець! теж проводжу цей момент.... правда, в цьому сезоні не так часто... інколи роздруковую прізвище на листочках, частіше маркером пишуть на кульках- вона:" прощавай..." і своє дівоче прізвище, він: "прощавай холостяцьке життя!" і відправляємо в небо... проводжу під час зустрічі біля ресторану так і називаю цей момент "церемонія прощання з дівочим прізвищем". Чому стали писати на кульках....одного разу кульки не полетіли... мабуть були наповнені гелієм завчасно.. прізвище дівчинки було Гайдамака... букв забагато... важкий груз...потрібно багато кульок... гелій зараз недешевий.. ми викрутились... віддали кульки татові нареченої на зберігання... пофоткалися та й усе... але висновок я зробила- можна брати тільки 2 кульки як економ варіант...

Страница 32 из 40 ПерваяПервая ... 22282930313233343536 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru