Страница 34 из 40 ПерваяПервая ... 24303132333435363738 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 496 по 510 из 595

Тема: Весілля

  1. #496
    Новичок Аватар для Bemolka33
    Регистрация
    21.10.2011
    Сообщений
    15
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1
    Поблагодарили Поблагодарили 
    6
    Поблагодарил в

    4 сообщениях

    По умолчанию

    По секрету вам скажу
    Жінку свою я люблю.
    Якщо жінка заскандалить,
    Я сиджу і не жу-жу.

    По секрету вам скажу
    Бачу шприц – то я дрожу.
    Медсестру як зустрічаю
    Підбігаю і кусаю.

    По секрету вам скажу
    В пупі пірсінг я ношу.
    Скоро вставлю в ніс колечко
    Жінку з розуму зведу.

  2. #497
    Новичок Аватар для Bemolka33
    Регистрация
    21.10.2011
    Сообщений
    15
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1
    Поблагодарили Поблагодарили 
    6
    Поблагодарил в

    4 сообщениях

    По умолчанию

    По секрету вам скажу
    На дієті я сиджу.
    Цілий день зерном харчуюсь
    Або кісточку гризу.

    По секрету вам скажу
    Я з мозгами не дружу
    Вечорами я тихенько
    одягаю паранджу

    По секрету вам скажу
    Пояс вірності ношу
    Лиш для друзів відкриваю
    Дружбу дуже я ціню

    По секрету вам скажу,
    Чоловіка я люблю.
    Щоби він не загубився –
    На шнурівочці вожу.

    По секрету вам скажу
    Мужиків я не терплю
    Їх на смерть я зацілую
    Чи в обіймах задушу

  3. #498
    Новичок Аватар для Bemolka33
    Регистрация
    21.10.2011
    Сообщений
    15
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1
    Поблагодарили Поблагодарили 
    6
    Поблагодарил в

    4 сообщениях

    По умолчанию

    Ще такий тост, - Ви вибачайте, можливо я не туди пхаюсь, але так хочеться у вашу компанію, можливо і я колись ризикну провести весілля - в школі я "тамадую" за покликанням, отже:
    ТОСТ
    Відпочинок біля озера. Моментальний спектакль. Ведучий читає текст. Названі ним персонажі зображують дію і вимовляють свою репліку . Дійові особи та репліки :
    Озеро ( «Очі б мої не бачили цих туристів !"),
    Чоловіки - 3 чол. ( « А може б ми випили?» ) ,
    Дами - 3 жін. ( « Не наривайтесь на неприємності!"),
    Щука ( « Виконаю три ваших бажання» ) ,
    Шашлик ( «Офігенний запах !"),
    Кефір ( « Користь для здоров'я !"),
    Горілочка ( «Чиста як сльоза !"),
    вудка ( «Я одна тут працюю !"),
    Поплавок ( « Удача неодмінно підвернеться !").
    На березі ОЗЕРА третій день відпочивають справжні ЧОЛОВІКИ і їх прекрасні ДАМИ. На мангалі смажиться ШАШЛИК . Чоловіки дивляться на КЕФІР і згадують випиту ГОРІЛОЧКУ . На березі ОЗЕРА приладнана ВУДКА . І ось на ній сіпнувся ПОПЛАВОК . ЧОЛОВІКИ кидаються до ВУДКИ і витягають величезну зубасту ЩУКУ . Жахаються ДАМИ , але мужні і дружні ЧОЛОВІКИ просять ящик ГОРІЛОЧКИ . Протестують прекрасні ДАМИ. Наполягають ЧОЛОВІКИ. Задихається ЩУКА . Ящик ГОРІЛОЧКИ то з'являється , то зникає, і так три рази. Нарешті ЩУКА виривається з рук і стрибає в ОЗЕРО . Бризки води потрапляють на мангал , ШАШЛИК шипить . Всі згадують про нього і всідаються їсти. Сумні ЧОЛОВІКИ запивають ШАШЛИК КЕФІРОМ і докірливо дивляться на ДАМ , які теж сумно уминають ШАШЛИК і думають про целюліт. Попоївши, ЧОЛОВІКИ знову закріплюють ВУДКУ біля ОЗЕРА і з надією дивляться на ПОПЛАВОК , який мирно гойдається на хвилях ОЗЕРА . Так давайте , дорогі гості , вип'ємо за те , щоб справжні ЧОЛОВІКИ і їх прекрасні ДАМИ були єдині у своїх бажаннях , щоб ШАШЛИК , КЕФІР та ГОРІЛОЧКА завжди доставляли вам задоволення , щоб в річці вашого життя частіше смикався Поплавок ! За удачу , панове!

  4. 2 пользователей поблагодарили Bemolka33 за это полезное сообщение:

    Larisa555 (11.02.2016), oksana.pastushina@mail.ru (16.02.2016)

  5. #499
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Bemolka33 Посмотреть сообщение
    Доброго вечора,
    привіт!

    Цитата Сообщение от Bemolka33 Посмотреть сообщение
    "розбавляю" його грою та співом на бандурі - людям подобається.
    круто!!!!

    Цитата Сообщение от Bemolka33 Посмотреть сообщение
    не туди пхаюсь, але так хочеться у вашу компанію,
    туди,туди.... приємно, що нашого гурту побільшало.... не пропадай, дякую за розваги.

  6. #500
    Новичок Аватар для Bemolka33
    Регистрация
    21.10.2011
    Сообщений
    15
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1
    Поблагодарили Поблагодарили 
    6
    Поблагодарил в

    4 сообщениях

    По умолчанию

    Пані, Людочка, вчора проводила виїзну! Як людям сподобався оберіг із круп!!! Я його почала так (підкажіть, чи добре): "Звичайно, запорука міцного сімейного життя – взаємні теплі почуття, але не зайве буде попросити вищі сили допомогти вам. Тому я пропоную унікальну можливість об’єднати свої мрії і сподівання в одне ціле і зробити так, щоб вони залишались з вами і нагадували про цей чудовий день. Зараз ви будете власними руками формувати ваш перший сімейний оберіг." Тоді віршовані рядки Надії Красоткіної, за що їй величезне СПАСИБІ! І завершую так: "Отож нехай цей оберіг завжди нагадує вам, про цей день, в який ви присягнули на вірність один одному"

  7. 2 пользователей поблагодарили Bemolka33 за это полезное сообщение:

    Natalyulya (26.02.2019), shaklanchiklabuh (20.03.2018)

  8. #501
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Bemolka33 Посмотреть сообщение
    Людочка, вчора проводила виїзну! Як людям сподобався оберіг із круп!!
    приємно,що ти звернулася до мене))) та,я впевнена,що всі жителі цієї теми тобі аплодують тобі і радіють за тебе!!! мо-ло-дець!!!

  9. #502
    Новичок Аватар для Bemolka33
    Регистрация
    21.10.2011
    Сообщений
    15
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1
    Поблагодарили Поблагодарили 
    6
    Поблагодарил в

    4 сообщениях

    По умолчанию

    Доброго дня! В мене виникла нестандартна ситуація: як такої ведучої на тому весіллі, де я буду присутня не буде, але молодята мої добрі знайомі, отож попросили провести декілька конкурсів, це, звісно, не така в же й проблема, якщо не врахувати специфіку наших весіль (Буковина) - наречений і наречена окремо приймають гостей на своїх весіллях, а десь опівночі наречений їде по наречену і вона вже до ранку в нареченого. Так от: які б конкурси провести без нареченої?

  10. #503
    Александра Аватар для Саша Львов
    Регистрация
    11.09.2010
    Адрес
    Lwiw, Ukraine
    Сообщений
    617
    Поблагодарил Поблагодарил 
    60
    Поблагодарили Поблагодарили 
    58
    Поблагодарил в

    14 сообщениях

    По умолчанию

    От це прикол у вас на Буковині! Вперше чую про таке! Та зрештою, без нареченоі можна масу конкурсів провести, це і танцювальний у будь якому виді, і заначка. Зрештою навіть збирати на немовля можна спокійно без молодих.
    Україна моя починається
    Там, де доля моя усміхається,
    І, як небо, як даль солов'їна,
    Не кінчається Україна.
    Пишите! andralex@i.ua

  11. #504
    Пользователь Аватар для Натик22
    Регистрация
    23.09.2014
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    78
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    5
    Поблагодарил в

    3 сообщениях

    По умолчанию

    Доброго дня, дорогі колеги, хочу і я приєднатися до Вас на цьому дружньому, професійному форумі, і повністю підтримати відкриття чудової теми, яка для нас, українців є необхідною і доцільною, адже я також проводжу свята переважно на українській мові, тому чудово розумію своїх однодумців. Приймаєте в дружню форумську сім'ю?

    [QUOTE=Bemolka33;4916956]Доброго дня! В мене виникла нестандартна ситуація: як такої ведучої на тому весіллі, де я буду присутня не буде, але молодята мої добрі знайомі, отож попросили провести декілька конкурсів, це, звісно, не така в же й проблема, якщо не врахувати специфіку наших весіль (Буковина) - наречений і наречена окремо приймають гостей на своїх весіллях, а десь опівночі наречений їде по наречену і вона вже до ранку в нареченого.

    Так, дійсно, ситуація дуже цікава, нестандартна, в такому випадку можна провести масу конкурсів, наприклад, якщо дана інформація Вас ще цікавить можу запропонувати конкурс на український маневр, Солоха називається, можливо хтось проводив по іншому, а я проводила так:просила молодят чи батьків приготувати, наприклад, 20 вареників, на дві тарілки, в кожній по 10, відповідно утворювалися дві команди по 10 чоловіків в кожній (цей конкурс для чоловіків), кожній з команд надаю по мішку ( можна пошити великі яскраві), ітак, з кожної команди стартують найперші лідери, добігають до тарілок з варениками, з'їдають по варенику і повертаються в мішках назад, до наступних гравців в своїй команді, обмінюються з ними.... Яка команда першою з'їсть вареники, та і стає переможницею. Можливо для когось цей конкурс здасться банальним, я спочатку теж так вважала, а потім, коли побачила його в ділі, змінила думку. Конкурс для відповідного контингенту...

    А з приводу Ваших цікавих, незвичних традицій на Буковині можу сказати, що дійсно в кожному куточку нашої мальовничої України проводяться властиві тільки певному регіону традиції та обряди. Ось наприклад, я була гостей на весіллі у своєї подружки біля Ямполя, під Молдовою, то у них прийнято цілий день ходити по визначним місцям, або каталися , за бажанням, на катері- як це робили ми, а за перший стіл прийнято сідати в 23:00 години вечора, коли, здавалося б, потрібно вже розходитися по домам, а не набивати шлунки м'ясом. І гуляли ми так до 7 годин ранку, додому добиралися ніякі, і що тут вдієш- традиції....:

    Перепрошую за безграмотність деяких слів, планшет перекладає на свій розсуд, а я строчу швидко поки спить малюк.
    Последний раз редактировалось Марья; 02.07.2015 в 00:28.

  12. Следующий пользователь сказал cпасибо Натик22 за это полезное сообщение:

    mama-muza (19.07.2016)

  13. #505
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Натик22 Посмотреть сообщение
    Приймаєте в дружню форумську сім'ю?
    привіт! звичано, приймаємо!!!!! рада бачити і спілкуватися з однодумцями

    Цитата Сообщение от Натик22 Посмотреть сообщение
    Яка команда першою з'їсть вареники, та і стає переможницею.
    сама не проводила, боюся,щоб не вдавилися)))), та знаю, що проходить весело, коли ще й вареники у сметані та треба ще й Солоху поцілувати після того, як вареника з"в...можливо якось налаштуюся і у веселій компанії ризикну провести, мішки вже є....

    Цитата Сообщение от Натик22 Посмотреть сообщение
    проводжу свята переважно на українській мові,
    Наталя, можливо якісь красиві слова у тебе є на запалення сімейного вогнища чи на винос торта? не обов"язково віршовані, можна й прозою.. поділись,будь-ласка....не можу сказать,що у мене немає цього...але все ж таки цікаво почути як це у тебе... які розваги проводиш?Дякую... рада знайомству....

  14. #506
    Александра Аватар для Саша Львов
    Регистрация
    11.09.2010
    Адрес
    Lwiw, Ukraine
    Сообщений
    617
    Поблагодарил Поблагодарил 
    60
    Поблагодарили Поблагодарили 
    58
    Поблагодарил в

    14 сообщениях

    По умолчанию

    Наталя, раді бачити? У нас тут всі на ти))) А ти звідки?
    Україна моя починається
    Там, де доля моя усміхається,
    І, як небо, як даль солов'їна,
    Не кінчається Україна.
    Пишите! andralex@i.ua

  15. #507
    Пользователь Аватар для Натик22
    Регистрация
    23.09.2014
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    78
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    5
    Поблагодарил в

    3 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Lyudochka Посмотреть сообщение
    привіт! звичано, приймаємо!!!!! рада бачити і спілкуватися з однодумцями
    Дякую, і мені дуже приємно, рада знайомству.

    Саша Львов,
    Доброго дня Олександра, я тільки за, будемо на "ти". Я з Гайсина, це недалеко від Вінниці, якщо знаєш....., але проживаю частіше в Вінниці, і в Києві, де мене тільки немає, на даний час в Кишиневі, Молдавія.
    Рада знайомству

    Lyudochka,
    Людочка, я обов'язково залюбки поділюся усім матеріалом, який на мою думку вартий уваги, і може бути цікавий для інших. Отже, з приводу торту та запалення сімейного вогнища я викладу матеріал трішки нижче......
    А з приводу розваг, в цьому сезоні часто проводила палку талантів, в залежності від компанії на святі, якщо компашка весела, то проходить на Уррраааа!!!! Можливо цей конкурс трохи застарілий, але я вважаю цікавий, якщо зацікавить залюбки розпишу, оскільки, мабуть, багато хто його проводить. Також в мене не старіє конкурс подорожування, на форумі багато варіантів його проведення, я розпочинаю з того, що запишу по парам гостей в подорож з нашими нареченими, в кінці визначаємо саму креативну, веселу і запальну пару.

    Ще хочу поділитися своїми авторськими підводками до тостів, написаними ще на перше замовлене весілля, користуюсь ними дуже часто, якщо комусь знадобляться буду рада....
    Спочатку в мене говорять тост батьки нареченої, перед наданням їм слова, така підводка.
    Донечка, мов сонечко....
    Сяє нам сьогодні.
    Бо у нашої дитини - свято радості, любові.
    Подивіться ж ви на доню...
    Ну хіба ж не диво?
    Буде Маша із Сергієм все життя щаслива.


    Підводка до тосту батьків нареченого.

    Сину наш, ти виріс враз!
    Став, мов сокіл ясний.
    І дружину ти обрав юну і прекрасну.
    Ви в житті не знайте бід, сліз гірких, печалі.
    Проживіть разом весь вік в мирі та коханні!!!

    Моя авторська підводка до взування тещі в чоботи, на мою думку, трішки потрібно допрацювати, давайте спробуємо разом!
    Перед обрядом чоботи я прошу зятя взяти тещу за ручку і показати всім як йому пощастило, похвалитися тещею, потім я запитую в зятя: в що взута теща? Якщо босоніжки- ідеально підходить. Я запитую в зятя: яка в нас зараз пора року? Зять відповідає: Літо. Я запитую, а скажи нам дорогий зять, в чому взута твоя чарівна теща, на що він відповідає: в босоніжках. Мої слова: добре, зараз в нас літо, спекотно, сонячно і т. д. , теща вздута по сезону, але незабаром сатане осінь, розпочнуться зливи, а потім холодна зима з лютими морозами, в тещі ж тільки босоніжки, і замерзнуть зовсім ніжки, зять, невже б ти допустив? І красуню нашу, тезу, на мороз ось так пустив? Зять відповідає "ні", після чого я продовжую: каже зять, що не відпустить, він такого не допустить, все тому, що є чоботи закордонної роботи, я прошу вас винести сюди чоботи і прошу зятя садити тещу на стільчик та розпочинати обряд взування чобіт.
    Якщо щось не зрозуміло, поясню детально.

    Доречі, бувають варіанти, коли теща не хоче обряду чоботи, але танцювати з зятем має бажання, в мене нещодавно був такий варіант, для нього я зробила невеличкий віршований текст, знайшла в Інтернеті, і переробили трішки на свій лад, після вірша конкурс для тещі на відгадування зятя по голосу, і далі танець з тещею, зацікавить, розпишу.

    А ось для запалення сімейного вогнища, можливо цей текст уже виставляли, оскільки знайшла на теренах Інтернету, але я все ж таки ризикну.

    Хай вогнище родинне не згаса.
    Хай служить оберегом вашій долі.
    Хай будуть вічно з вами небеса.
    Багаття роду хай не згасне в вашій домі.
    Хай Бог кохання береже на небесах.
    Нехай воно як ця свіча не згасне.
    Нехай іде воно від батька до дитини.
    Хай буде доля світла і прекрасна.

    Свічка - це високий символ.
    По- перше, вона джерело світла і тепла.
    По-друге, її полум'я прагне вверх, і тому вона втілює рух до вищого.
    По- третє, в її полум'і згорають всі погані помисли і відчуття.
    Давайте вип'ємо за те, щоб незгасима свічка вашої любові завжди освітлювала і зігрівала ваш шлях, допомагала руху вгору, і в її полум'і згоріло все негативне в нашому житті. Гірко!!!

    Ще такий варіант запалювання сімейного вогнища.
    Як ви знаєте дорогі гості, жінка спокон віку вважалася береги нею сімейного вогнища і не випадково на її тендітні жіночі плечі лягає важкий тягар домашніх турбот. Так повелися на Україні, жінка- мати, жінка- берегиня... Вона вміє терпіти, вона вміє любити, вона вміє пробачати.
    Маша і Олексій, сьогодні ваші мами передадуть вам тепло свого сімейного вогнища. Ви виросли в цьому вогні, ввібрали частинку його в себе. Вони передають Вам сьогодні частинку своєї душі, частинку себе і найголовніше віру і вас, своїх дітей! Запалять сьогодні вперше разом ваше сімейне вогнище теплом ніжних лагідних материнських рук...(запалюють)
    Горить, ніколи не згаса, життя свіча.
    Від матерів прийнявши цей вогонь.
    Не випустять цю свічечку свою.
    Нехай вона віднині і довіку.
    Родину цю об'єднує велику.
    Нехай у ній основою з основ.
    Повага ваша буде і любов.
    Використовую часто в роботі цей вірш- добре проходить.
    Напишіть будь-ласка, які слова при запалюванні сімейного вогнища використовуєте Ви?

    Доречі, знайшла ще один вірш.
    Хай вогнище родинне не згаса.
    Хай служить оберегом вашій долі.
    Хай будуть вічно з вами небеса.
    Багаття роду хай не згасне в вашім домі.
    Хай Бог кохання береже на небесах.
    Нехай воно як ця свіча не згасне.
    Хай посмішка палає на устах.
    І буде кожен новий день прекрасним.
    То ж пронесіть священна вогнище родини,
    Через життя. Нехай воно не згасне.
    Нехай іде воно від батька до дитини.
    Хай буде доля світла і прекрасна.

    До теми обряду чобіт.
    У садочку, за вікном- зелений барвінок в'ється.
    На весіллі в молодих - в такт сердечко б'ється.
    Розійдіться, люди, хай вітер гуляє.
    Подивимось - полюбуємось, як зять тещу взуває!

    Зять дарує черевики, щоб ходила на музики,
    Щоб до ранку танцювала.
    Й завжди зятю догоджала.
    Последний раз редактировалось Марья; 02.07.2015 в 00:03.

  16. 3 пользователей поблагодарили Натик22 за это полезное сообщение:


  17. #508
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Натик22 Посмотреть сообщение
    які слова при запалюванні сімейного вогнища використовуєте Ви?
    привіт! саме такий віршик і використовую.... раніше писала в цій темці... теж знайшла в інтернеті... дякую!

  18. #509
    Новичок Аватар для Оришка
    Регистрация
    03.04.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    14
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    7
    Поблагодарил в

    2 сообщениях

    По умолчанию

    Я теж роблю відгадування по голосу!іноді відгадування виручає коли треба підвести до якогось тосту наприклад на ювілеї дружини просила щоб вона відгадала чоловіка по голосу, а той говорив - "люба!? я зварив каву!!!"
    а на весіллі теща пізнівала зятя коли зять говорив - "мамо, я тут!" такий момент хороший і тоді коли наречений все не міг наважитись назвати тещу мамою))

  19. #510
    Пользователь Аватар для olyana35
    Регистрация
    24.03.2013
    Адрес
    Украина г.Гнивань
    Сообщений
    57
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Всім привіт!Давно не заходила,Наталко,ми з тобою майже землячки,я з Вінницької обл,м.Гнівань,вітаю тебе у нашій компаніїї.Нас мало,але ми дружні та компанійські.Коллеги,вітаю з "Закриттям сезону",плануєте десь відпочивати?Ми 25 збираємось в ресторані,всіх запрошую до нас,приїзжайте,радо приймемо!!!Скоро корпоративи,весіль майже немає,у вас як?

Страница 34 из 40 ПерваяПервая ... 24303132333435363738 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru