Страница 29 из 40 ПерваяПервая ... 1925262728293031323339 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 421 по 435 из 595

Тема: Весілля

  1. #421
    Новичок
    Регистрация
    15.02.2010
    Сообщений
    2
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Lyudochka,мене звуть Оксана. Працюю тамадою я вже 8 років. А що стосується торта то в мене текст скоріш за все відомий всім, але на всяк випадок викладу.
    Весільний торт на молодят чекає,
    шматки солодкі різатимуть вдвох,
    Нехай від вас не відвернеться щастя,
    Надія, вірність і любов!
    Солодкого вам життя

    Перед тим, як зняти фате прошу благословення:(під мінус горіла сосна)
    Ой чуєте дівчатка. як голубка гуде.
    То не голубка гуде. то _______ дівування здає
    Старости й підстарости багословіть молоду покривати(Бог благословить_гості)- 3 рази
    Тільки вам мамо-свекрушенько дозволяється покрити голівоньку своєїнової дитини
    (1-раз скидає)-_________ недавайся. за старшу дружку ховайся;
    (2-раз скидає)-_________ скин той чіпець під стілець, бо краще вінець ніж чіпець;
    (3-раз )-_________мамо-свекрушенько міцно обйме й поцілує, назве своєю дитиною і_________ покориться.
    покриваємати дитині голову, не на день. не на рік. а на цілий довгий вік, щоб була ганою дитиною. люблячою дружиною та гарною господинею.

    Завчасно вибачають. якщо хтось впізнав свої рядки. тому що я їх знайшла на теренах інтернету.

  2. #422
    Душечка-тамадушечка:) Аватар для KAlinchik
    Регистрация
    25.09.2007
    Адрес
    г. Хмельницкий, Украина
    Сообщений
    10,435
    Поблагодарил Поблагодарил 
    15
    Поблагодарили Поблагодарили 
    92
    Поблагодарил в

    68 сообщениях

    По умолчанию

    zong, Оксана, а Ви звідки?
    мужчины-наша слабость, дети - наша радость
    один раз расслабишься, всю жизнь радуешься!!! :smile::rolleyes:
    АЛИНА
    KAlinka_2005@ukr.net
    мой моб.:+380935510331
    ICQ 407275874
    Скайп: KAlinchik1
    http://vk.com/faynatamada
    В темке "Кто мы" #423,т.е. тут :
    http://forum.in-ku.com/showpost.php?...&postcount=423


    МЫ БУДЕМ ВМЕСТЕ , Я ЗНАЮ!!!!!!!!!!!!!!



  3. #423
    Пользователь Аватар для Алла Калинчук
    Регистрация
    05.03.2013
    Адрес
    Винница
    Сообщений
    30
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    2
    Поблагодарил в

    2 сообщениях

    По умолчанию

    Доброго вечора всім! Прошу пробачення за те що не відповідала. Нажаль не все складається так як хочеться! А матеріалами з радістью поділюсь.
    Ось написала слова, які можа покласти на фонограму пісні Каті Бужинської "Як у нас на Україні". Їх можна використати на початку застілля. Або як хто собі захоче.

    1-й куплет
    Тече річка невеличка,
    через гори, через гай.
    Рано вранці мати кличе:
    "Вставай синку, вставай!"
    Розбуди усіх навколо
    Хай почує рідний край,
    Що сьгодні в тебе щастя -
    Бо весілля закрай!

    Приспів:
    Як у нас на Україні
    Всі лани квітучі,
    Так у нас у цьому залі -
    Люди всі співучі.
    Хай же щастя буде парі
    І пісень багато,
    Бо без пісні у подружжя
    не буває свята.

    2-й куплет
    Наречена рано вранці
    Коси гарно запліта.
    Сукню білу одягає -
    Нареченого встріча.
    Гостей буде повна зала:
    Мати, батько, вся рідня.
    Бо весілля нині в неї -
    Найщасливіша пора!
    Последний раз редактировалось Алла Калинчук; 11.01.2014 в 22:40.

  4. #424
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    ,мене звуть Оксана.
    привіт, Оксано!!! дуже рада спілкуванню!!! так, рядочки знайомі...можливо, спробуємо щось своє придумати? з приводу торту.. солоденьке-смачненьке-романтичне? дуже прошу вас,дівчата, не пропадайте!!! так хочеться спілкуватися саме в цій темі...

  5. #425
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Ось написала слова, які можа покласти на фонограму пісні Каті Бужинської
    Алла, супер! пісня чудова!!!!дякую!!! і знову прошу,дівчатка,не пропадайте,давайте спілкуватися....

  6. #426
    Пользователь Аватар для Алла Калинчук
    Регистрация
    05.03.2013
    Адрес
    Винница
    Сообщений
    30
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    2
    Поблагодарил в

    2 сообщениях

    По умолчанию

    Добрий день, всім форумчанам! Є ідея, провести на весіллі обряд, що плавно переходить в обряд "Зняття фати" - "Прощання з дівочим життям". Є деякі ідеї, прошу разом подумати над цим і створити оригінальний обряд. Як Ви на це дивитеся?

  7. #427
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Є ідея,
    Привіт, Алла!!!! ура!!!! як я рада,що можемо обговорювати ідеї!!!!!!!!!!!!! я теж над цим весільним моментом розмишляла... в минулому сезоні мені запропонувала наречена,щоб був ліричний момент на зняття фати... ми з нею нафантазували, що після танцю н-ї з татом і н-го з мамою н-ну передають в другу родину,вона сідає на стілець і в цей момент виходять її незаміжні подружки під ліричну мелодію... я говорю про те,яка вона мила,добра,чарівна дівчина,хороша подружка... потім за її спиною з"являються одружені пари,які прожили в шлюбі 1рік,5,10... ми запросили 6 ть таких пар,бо у мене було 6 великих паралонових сердечок (я їх використовувала на початку весілля для зустрічі н-х) і говорила про те,що у н-х від сьогодні все спільне.. і навіть одне серце на двох... і у них є з кого брати приклад.... потім мама-свекруха знімала фату,дівчатка сипали пелюстки на н-х,коли ті за кожну шпильку цілувалися... а далі було все як завжди....
    А ЯК ти собі уявляєш цей момент? хоч якусь ідейку кинь,як би ти хотіла? щоб можна було далі фантазувати... можливо з юморком щось таке? батл між незаміжніми і подружніми парами? поради від замужніх?
    ще хотіла запитати... а ти в цьому році не була на зустрічі в Миколаєві? мені сподобався там момент від дівчаток з Краснодара... з сердечками і світяшками-яблучками... хочу ввести його до обряду зняття фати...

  8. #428
    Пользователь Аватар для Алла Калинчук
    Регистрация
    05.03.2013
    Адрес
    Винница
    Сообщений
    30
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    2
    Поблагодарил в

    2 сообщениях

    По умолчанию

    Lyudochka, Доброго вечора! Ні нажаль не була на зустрічі! А ідея в мене так: чомусь дівоцтво у мене асоціюється з вільною молодою мавкою, планувала обіграти це натупним чином: написати слова та підібрати музику для виходу мавки, яка заведе танок з молодими дівчатами та нареченою, а потім (зновуж таки написати слова), під які мавка віддає наречену в руки Янголові - символу молодої, новоспеченої сімї, а уже Янгол передає наречену під зняття вельона. Ось чомусь так приходить в голову, я влітку навіть хотіла обіграти це все с використанням свічок, але одна із матерів була проти, ось так і зосталось все на етапі ідеї. Буду рада, якщо щось зможемо разом створити!

  9. #429
    Пользователь Аватар для olyana35
    Регистрация
    24.03.2013
    Адрес
    Украина г.Гнивань
    Сообщений
    57
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Доброго дня!Мене звуть Ольга,я ваша землячка,можливо у мене досвіду не так багато,але я вважаю є такі моменти на весіллі,що існуюють здавна,і змінювати їх не можна.Прикрасити,зробити яскравими,ліричними,будь-ласка.Наприклад у мене цей блок і так самий довший,і не має як скорочувати.Але згодна з вами,що на весіллі мають бути якісь лірично-романтичні моменти саме для молодят.Це ж їхнє свято,фото,відео,це ж їх історія.

    Мій маленький внесок!На російській мові є прекрасний вірш про батьків(може хто знає,чув ПРИЕЗЖАЙТЕ К РОДИТЕЛЯМ В ГОСТИ,ЧТО_БЫ СОВЕСТЬ НЕ МУЧАЛА ПОСЛЕ)ось мій варіант на українській мові
    Батькам
    В житті у вас є дві людини
    Нема й не буде їм заміни.
    Бо це вони… Це мама й тато
    Така в них доля - нас чекати…
    На кожну звісточку і слово
    Вони - це втілення любові.
    Вони нас приймуть і зігріють…
    Їм тяжко. Та в очах – надія
    На те, що ми щасливі будем
    І найріднішим в світі людям
    Дамо ми радості хоч трохи.
    За їх тяжкі батьківські роки…
    Тож пам’ятайте,
    Що десь там
    Матуся молиться,
    Щоб Вам
    В житті не так як їй жилося.
    Хоч вкрила сивина волосся
    І в тата сили теж не ті,
    Батьки не вічні…
    Тож в житті,
    Рідненьких їх не забувайте
    Пишіть, дзвоніть і приїжайте…

    Або ще такий віршик на прощання з фатою:

    Закружляє світ шалено
    В білім мареві фати
    Ти сьогодні наречена
    Хай щастить тобі завжди.
    Будь же Богом бережена,
    По житті весела йди…
    Ти сьогодні наречена,
    Із роси тобі й води!

    Коллеги я не претендую на авторські права,вірші писав мій чоловік,я йому задаю тему,або цитую вірш на російській,а він мені дає матеріал українською.Можливо хтось може впізнати свої рядки,але не вірш-гарантую.

    Алла,вибач,ми не знайомі?Дуже обличчя знайоме,ти із самої Вінниці?

    Шановні,є ідея!Десь на форумі,бачила фото,як молодята у великий келих наливають по маленькій чарочці вино.Спочатку наречений 3 чарочки,потім наречена виливає свої три чарочки вина,а потім мабуть куштують вино із великого келиха.А що,як зробити це дійство,наприклад,заговір на кохання,або любовне зілля,чи напій кохання....Щоб молодята,під легкий музичний супровід казали слова про кохання,і у напій по краплі добавляли свої почуття,любов,емоції...Як вам,має право на життя така ідейка?Мені здається романтичний момент.

    olyana35, добрий день! Не можу точно сказати, я не бачу Ваше фото! Так з Вінниці!

    За ідеї тільки за! Я там теж кидала ідею, якщо цікаво давайте разом розвивати!

    Цитата Сообщение от olyana35 Посмотреть сообщение
    Мені здається пані Людмило,що у цій темі спілкуємось тільки ми з вами.Але нам потрібно її розвивати.можливо з часом іще хтось впишеться в наші ряди,хотілось би побільше......
    Та ні, я також з Вами, якщо звичайно приймаєте:)

    Цитата Сообщение от olyana35 Посмотреть сообщение
    Можливо хтось знає цікавенькі віршики-запрошення до поцілунків молодят,свідків:щось у такому варіанті-Їхала машина та заїхала у грушку-нехай старший дружба поцілує дружку,або червоненький бурячок на штахети сперся-дружба дружку не цілує бо ще не нажерся,або народилася сім,я,весілля в розгарі-гірко крикнем молодятам,цій чарівній парі,напевно про гіркую воду і юшку знають усі,можливо існують іще якісь варіанти.
    Я можу запропонувати ось такі:
    На столі стоїть тарілочка не мальована
    За столом сидить дружка не цілована!
    Треба тарілочку помалювати -
    Старшу дружку поцілувати!

    На краю села стоїть хатина не білована
    А за столом сидить старша дружка не цілована.
    Ту хатину треба побілувати -
    Старшу дружку поцілувати.

    За столом сидить старший дружба -
    На виделку сперся!
    Не цілує старшу дружку -
    Бо ще е нажерся!

    Цитата Сообщение от Lyudochka Посмотреть сообщение

    як думаєш,хто буде в ролі мавки? свідка? таночок дівчат можна під пісню "Квітка-душа"...
    ти хочеш у віршованій формі писати слова чи прозою?
    Людочка покищо навіть не знаю мабуть прозою, бо в сценаріїї використовую вірші, щоб не було занадто! Ідея що до того, що в мавку вдягнути дружку мені подобається! Ось як раз працюю над словами, як тільки напишу - поділюсь.

    Шановні колеги! Хтось запитував за слова до першого танцю. Я використовую ось такі:

    Дорогі молодята! Я хочу сказати, що десь саме зараз над Вінничиною, у танці пливуть дві зорі. Одна до одної промовляє: "Я хочу тебе так кохати, аби про все з тобою забувати. А ще хочу тебе так любити - аби ні з ким тебе не ділити. "
    А інша їй відповідає: "Я люблю тебе так, що не зможеш ніколи, ніде і ніяк розлюбити мене"
    І ось ті дві зорі, з нічного неба, спустилися у наше зоряне коло. І ці дві зірки, це "імя наречених", спустились до нас аби зачарувати нас своїм першим подружнім танцем.
    Я дарую тобі кохання, синє небо зір вогонь, срібні роси, що квітнуть зрання на безмежжі земних долонь. Я дарую тобі усі квіти, що збудить зі сну весна перший жайвір дзвінкого літа в тихім сяйві твоїх вікон. Я дарую тобі чекання і перонів колісних стук, щоб оберігало тебе кохання від біди і від розлук.
    Последний раз редактировалось Марья; 02.07.2015 в 00:09.

  10. #430
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от olyana35 Посмотреть сообщение
    мій варіант на українській мові
    чудові слова! дякую!!!
    Цитата Сообщение от olyana35 Посмотреть сообщение
    ,має право на життя така ідейка?Мені здається романтичний момент.
    думаю,що цікавий момент...головне- розуміти і знати,що хочеш цим сказати...
    Цитата Сообщение от Алла Калинчук Посмотреть сообщение
    давайте разом розвивати!
    Алла, давай!!!
    Цитата Сообщение от Алла Калинчук Посмотреть сообщение
    дівоцтво у мене асоціюється з вільною молодою мавкою
    як думаєш,хто буде в ролі мавки? свідка? таночок дівчат можна під пісню "Квітка-душа"...
    ти хочеш у віршованій формі писати слова чи прозою?

  11. #431
    Пользователь Аватар для olyana35
    Регистрация
    24.03.2013
    Адрес
    Украина г.Гнивань
    Сообщений
    57
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    А ядумаю багато слів не потрібно,коротенько і говорить їх тамада.Потім переодягнута дружечка (у довгій сорочці з великим вінком на голові)заводить наречену у коло незаміжніх дівчат,і танцює.Головне музику знайти доречну.А дівчата,можливо,дарують нареченій щось?!Наприклад-свічечки у вигляді серця.Доречі,бачили,є прекрасні електричні негаснучі свічечки,можливо щось інше.

    Дівчата потрібна порада!Пісочна церемонія на укр. мові,що можна придумати?дуже хочу гарну обіцянку молодят на українській мові і записати плюсовку (одним треком)на російській є,чула,супер- нам теж потрібно,підкиньте ідейку!

    Цитата Сообщение от Lyudochka Посмотреть сообщение
    але частіше я говорю ці слова сама.
    А за чоловіка теж самі?На рос мові є цілий діалог,(когда я состарюсь и начну тапочки терять по квартире......)щось таке... Щось хочеться новенького і на перший танець молодят(море уже бачили,бульки,хлопушки були,щось треба новеньке)я особисто роблю ангелочків.дуже хочу пневмогирлянди,але трохи ціни кусаються.

    Цитата Сообщение от Lyudochka Посмотреть сообщение
    ти це спитала з сарказмом?
    Ні,ні,зовсім без сарказму,я просто поцікавилась як це робите ви,а за вірші дуже вдячна.і обіцяю.що я у хлопців на студії зі своїм чоловіком запишу плюсовку із гарним фоном і вам скину.Людо,я вам скидала в лічку ссилку,ви отримали моє повідомлення(ссилочка була "свої люди")
    Последний раз редактировалось Марья; 02.07.2015 в 00:10.

  12. #432
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Дівчата потрібна порада!Пісочна церемонія на укр. мові,що можна придумати?дуже хочу гарну обіцянку молодят на українській мові і записати плюсовку (одним треком)на російській є,чула,
    у мене є віршик,я вже його писала раніше... навіть Світлана Мельник з Черкас записала його на студії... але частіше я говорю ці слова сама...
    він: ти моя тепер назавжди, ти моя навік...
    я щасливий з того часу, як тебе зустрів
    зоряних очей привітних погляд полонив
    буду я тебе кохати до останніх днів...

    вона: я тебе іще не знала... лише уві сні..
    у обіймах зорепаду бачився мені..
    всюди я тебе шукала... в спалахах світань..
    я тебе завжди кохала...

    він: я тебе завжди кохав....
    або ще один..
    Він:
    На все прийдешнє воля неба,
    та долі нам не обминуть,
    і я весь час ішов до тебе
    я знав одну-єдину путь.
    І в далині сіяла наче
    твоя зоря- я йшов туди...

    Вона:
    ...і хоч мене ти ще не бачив,
    та я завжди була в тобі
    якоюсь іскрою тривоги,
    якимось повівом із мгли
    і знаю я- твої дороги
    завжди до мене лиш вели....
    більш поки що не зустрічалися красиві слова для молодят...
    про пісочну- говорю прозою про символіку кольорів, беремо 5кольорів- червоний,синій,зелений, жовтий, фіолетовий...
    запрошую взяти стаканчик з певним кольором,наприклад, всипте червоного кольору і нехай кохання оселиться в вашому домі назавжди, жовтий колір символізує достаток та добробут... побажаємо вам бути багатими на добрих щирих друзів, жити в достатку та злагоді і так про кожен колір...

    Цитата Сообщение от olyana35 Посмотреть сообщение
    хочу пневмогирлянди
    теж пару років тому загорілася ними... але так же і заспокоїлася дізнавшись про ціни...

    Цитата Сообщение от olyana35 Посмотреть сообщение
    А за чоловіка теж сам
    ти це спитала з сарказмом?))) так- за нареченого говорю слова Я....але це не просто розповідь про тапочки))) я прошу їх взятися за руки і подивитися один одному в очі з любов"ю і ніжністю... а коли двоє закоханих стоять поруч і дивляться один одному в очі- тоді не потрібні слова... тоді лише говорять їхні серця... і ми можемо почути, як ВІН, її коханий чоловік говорить ЇЙ... "ти моя тепер назавжди.....", а вона - його кохана дружина- йому у відповідь:" я тебе іще не знала... лише уві сні"... все проходить лірично-романтично...піднесено...
    якщо вам вдасться записати український варіант і ти ним з нами поділишся- буду тобі дуже вдячна...
    Последний раз редактировалось Марья; 02.07.2015 в 00:10.

  13. #433
    Пользователь Аватар для olyana35
    Регистрация
    24.03.2013
    Адрес
    Украина г.Гнивань
    Сообщений
    57
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Шановні колеги,хочу залишити ссилочку нашого сайта.де ви можете продивитися нашу роботу,правда записи не дуже"свіжі" але основа залишилась таж сама.http://svoiludy.com.ua/. хотілось би дізнатись вашу думку,вашу критику,пораду....Хочу змінити свій костюм,але потрібно щось придумати дуетом,так як ми ведемо в парі.Може підкинете ідейки(щоб було гарно і не дуже дорого)і звичайно в українському стилі.

    Можливо хтось знає цікавенькі віршики-запрошення до поцілунків молодят,свідків:щось у такому варіанті-Їхала машина та заїхала у грушку-нехай старший дружба поцілує дружку,або червоненький бурячок на штахети сперся-дружба дружку не цілує бо ще не нажерся,або народилася сім,я,весілля в розгарі-гірко крикнем молодятам,цій чарівній парі,напевно про гіркую воду і юшку знають усі,можливо існують іще якісь варіанти.
    Мені здається пані Людмило,що у цій темі спілкуємось тільки ми з вами.Але нам потрібно її розвивати.можливо з часом іще хтось впишеться в наші ряди,хотілось би побільше......

    Цитата Сообщение от Алла Калинчук Посмотреть сообщение
    Хтось запитував за слова до першого танцю.
    Слова це не головне,якусь би ідейку,що до прикраси,якоїсь "изюменки".Я роблю так:під кінець першого столу заходять два ангелочки(хлопчик і дівчинка)і несуть по троянді.Дарують молодятам і виводят їх до першого танцю,потім посипають їх пелюстками троянд,якщо на вулиці,якщо всередині,працівники ресторана проти,що можна таке цікаве зробити,щоб якось прикрасити танець молодят,адже це для них найважливіший танець у житті....

    Дівчата підкажіть як на сайт помістити музичний файл.ще не навчилась.Допоможіть!!!

    Дівчата,можливо хтось робить"море"для молодят,маю ось такий вірш,робила один раз,молодята мали своє море,я тільки все оформила:
    Хвиля щастя в океані почуттів
    Вас підняла і несе назустріч долі
    Ви одне створили з двох життів
    Разом вам пливти в життєвім полі
    Не зустрінете ні бурі ні штормів
    Бо любов сильніша за негоду
    В океані вічних почуттів
    Ви будете створювать погоду!!!

    А ось мій віршик на вихід янголят:
    Сьогодні небеса радіють з нами
    Благословляючи на вірність та любов
    Ви до сімейного вступили храму
    І кожен з вас те що шукав знайшов
    Ви янголам довірте перші кроки
    А коли музика небесна зазвучить
    Здіймайтеся у вир її потоку
    Хай танець перший вас до мрії мчить!!!

    Потрібна допомога!!!!На викрадання туфлі нареченої що ви робите?
    Последний раз редактировалось Марья; 02.07.2015 в 00:12.

  14. #434
    Душечка-тамадушечка:) Аватар для KAlinchik
    Регистрация
    25.09.2007
    Адрес
    г. Хмельницкий, Украина
    Сообщений
    10,435
    Поблагодарил Поблагодарил 
    15
    Поблагодарили Поблагодарили 
    92
    Поблагодарил в

    68 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от olyana35 Посмотреть сообщение
    Мені здається пані Людмило,що у цій темі спілкуємось тільки ми з вами.Але нам потрібно її розвивати.можливо з часом іще хтось впишеться в наші ряди,хотілось би побільше......
    я також з вами, почитую, але на жаль, не завжди вистачає часу писати)
    мужчины-наша слабость, дети - наша радость
    один раз расслабишься, всю жизнь радуешься!!! :smile::rolleyes:
    АЛИНА
    KAlinka_2005@ukr.net
    мой моб.:+380935510331
    ICQ 407275874
    Скайп: KAlinchik1
    http://vk.com/faynatamada
    В темке "Кто мы" #423,т.е. тут :
    http://forum.in-ku.com/showpost.php?...&postcount=423


    МЫ БУДЕМ ВМЕСТЕ , Я ЗНАЮ!!!!!!!!!!!!!!



  15. #435
    Пользователь Аватар для Алла Калинчук
    Регистрация
    05.03.2013
    Адрес
    Винница
    Сообщений
    30
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    2
    Поблагодарил в

    2 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от olyana35 Посмотреть сообщение
    якусь би ідейку,що до прикраси,якоїсь "изюменки".
    Оля! Спробуй фігури з новорічних герлянд, і красиво і безпечно! Красиво, коли це все відбувається в залі де присутній "полумрак"

    Цитата Сообщение от olyana35 Посмотреть сообщение
    Потрібна допомога!!!!На викрадання туфлі нареченої що ви робите?
    В данному випадку проводжу розважальні конкурси з свідками! Можна провести конкурси зі свідками та викрадачами в вигляді естафети. Також можна запропонувати двом сторона зібрати команди та провести командні конкурси, в результаті перемоги свідкув - туфель віддається старшому свідку, вразі поразки - продовжуємо грати!
    Последний раз редактировалось Марья; 02.07.2015 в 00:13.

Страница 29 из 40 ПерваяПервая ... 1925262728293031323339 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru