Страница 22 из 40 ПерваяПервая ... 1218192021222324252632 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 316 по 330 из 595

Тема: Весілля

  1. #316
    Александра Аватар для Саша Львов
    Регистрация
    11.09.2010
    Адрес
    Lwiw, Ukraine
    Сообщений
    617
    Поблагодарил Поблагодарил 
    60
    Поблагодарили Поблагодарили 
    58
    Поблагодарил в

    14 сообщениях

    По умолчанию

    Людочка, мені здається, що було би класно подібний вірш записати молодятам попередньо на студії, потім підмонтувати на вступ перед танцем, щоби слова лунали від них. Я так робила одного разу, вийшло неймовірно цікаво і дуже проникливо.
    Україна моя починається
    Там, де доля моя усміхається,
    І, як небо, як даль солов'їна,
    Не кінчається Україна.
    Пишите! andralex@i.ua

  2. #317
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от andralex Посмотреть сообщение
    було би класно подібний вірш записати молодятам попередньо на студії
    Саш,було б класно!!!! Але у нас таке скромне містечко, що студії немає.... дякуючи Лєночкі-Єві-праздник у мене з"явилось декілька студійних її записів, можливо,попрошу щоб вона своїм романтичним голосом продекламувала і цей вірш...та знаю,вона така заклопотана...і ще- запрошую в гості! хоч у нас немає студії, але у нас затишно і красиво!!!!!

  3. #318
    Александра Аватар для Саша Львов
    Регистрация
    11.09.2010
    Адрес
    Lwiw, Ukraine
    Сообщений
    617
    Поблагодарил Поблагодарил 
    60
    Поблагодарили Поблагодарили 
    58
    Поблагодарил в

    14 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Lyudochka Посмотреть сообщение
    Але у нас таке скромне містечко, що студії немає....
    Люда, вихід можна знайти і без спеціальної студії. До прикладу, можна молодятам в мікрофон, що підключений у камеру відеооператора начитати текст, потім матеріал перекидається в комп і в любій монтажній програмі (я це роблю в Премєрі) звук монтується під музику і потім зганяється окремим файлом. Це зможе зробити будь-який мало-мальськи грамотний оператор. Просто прикол саме в тому, щоби звучали голоса саме конкретних молодят.
    Україна моя починається
    Там, де доля моя усміхається,
    І, як небо, як даль солов'їна,
    Не кінчається Україна.
    Пишите! andralex@i.ua

  4. #319
    Пользователь Аватар для кицюньчик
    Регистрация
    21.03.2009
    Адрес
    закарпаття
    Сообщений
    62
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    У нас на Закарпатті не проводять ні танець з батьком нареченої ні з мамою нареченого, то я попробувала бо думаю і так багато уваги нареченій а наречений? Попробувала-сподобалося не лише мені а і гостям, так і стала проводити, а на рахунок нареченої і батька думаю попробувати перед зняттям фати але слів також не маю, думаю краще прозою, щоб не забагато віршів, так своїми словами, як відчуваєтья...думаю буде в самий раз.
    natkev@mail.ru Skype-k.natasha.m

  5. #320
    Пользователь Аватар для кицюньчик
    Регистрация
    21.03.2009
    Адрес
    закарпаття
    Сообщений
    62
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Ирина Матвейчук Посмотреть сообщение
    дуже гарно, але частіше в нас на Житомирщині, наричена танцює з батьком, можливо є и до них якісь гарні слова?
    У нас на Закарпатті не проводять ні танець з батьком нареченої ні з мамою нареченого, то я попробувала бо думаю і так багато уваги нареченій а наречений? Попробувала-сподобалося не лише мені а і гостям, так і стала проводити, а на рахунок нареченої і батька думаю попробувати перед зняттям фати але слів також не маю, думаю краще прозою, щоб не забагато віршів, так своїми словами, як відчуваєтья...думаю буде в самий раз.
    natkev@mail.ru Skype-k.natasha.m

  6. #321
    Местный Аватар для Vasilisa55
    Регистрация
    08.01.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    132
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию 30 сентября-День усыновителея в Украине

    Уважаемые специалисты. Помогите пожалуйста со сценарием к празднику дня усыновителей. Т.к. праздник "молодой", всего два года. Материала в интернете совсем мало. Практически нет. А у нас в дом ребёнка всегда приходит много гостей. Хотелось бы чего-то душещипательного и интересного. Детям по 4 года. Спасибо если кто откликнется.

  7. #322
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Вітаю всих! тільки відпрацювали весілля, одна гостя поздоровляла наречених ось таким віршиком,буду рада, якщо комусь знадобиться!
    Ми дуже раді вас вітати
    і три поради хочем дати
    щасливі будьте і здорові
    живіть в достатку і любові.
    Але в житті й таке буває
    коли вас щось не вдовольняє
    ви починаєте кипіти
    але й сваритись треба вміти.
    Якщо за гроші завелись-
    не згадуй, що було колись
    усе найгірше не пригадуй
    це перша є моя порада
    Якщо ви посварились трішки,
    миритись будете у ліжку
    і не одна, ні друга мати
    про сварку не повинна знати.
    Бо це для них така напруга-
    і це порада моя друга.
    І от,нарешті, пам"ятай,
    від чоловіка не тікай
    ти ж жінку з дому не гони,
    а поцілуй і пригорни.
    і буде в вас міцна сім"я-
    це третя заповідь моя.
    Всим бажаю успіхів, здоров"я та удачі!!!!!

  8. #323
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Всим доброго вечора!!! добавлю в нашу весільну скриню ще одного віршика-привітання від гості з Кіровоградщини:
    Колись у давнину казав старий козак:
    є мудрість такова, її хай знає всяк
    рогів бика ти спереду страшись...
    копит коня із заду стережись...
    а жінку стережись з усіх боків відразу
    загавишся на мить-на шию сяде зразу...
    так вип"ємо, жінки, горілка тугу змиє,
    щоб їм, чоловікам, повік не мерзла шия:)))))

  9. Следующий пользователь сказал cпасибо Lyudochka за это полезное сообщение:

    Svetulya1980 (23.07.2016)

  10. #324
    Пользователь Аватар для кицюньчик
    Регистрация
    21.03.2009
    Адрес
    закарпаття
    Сообщений
    62
    Поблагодарил Поблагодарил 
    0
    Поблагодарили Поблагодарили 
    0
    Поблагодарил в

    0 сообщениях

    По умолчанию

    Переклала на українську дуже гарну на мій погляд притчу - саме нею думаю закінчити весілля, залишилося допрацювати пояснення. Знайшла притчу у нас на форумі, велике спасибі Ірині-syaonka, я коли перечитувала аж комок у горлі став-дуже глубокий зміст як на мій погляд........................В краю поля стояли Любов і Розлука і милувалися молодою парою. Розлука говорить Любові:,,Споримо, я їх розлучу?!" Любов говорить:"зачекай, дай я зроблю до них всього один підхід, а потім ти можеш залицятися до них, скільки захочеш - і тоді ми побачимо, чи зможеш ти їх розлучити", Розлука погодилася. Любов підійшла до молодої пари, доторкнулася до них, заглянула в їх очі і побачила, як між ними пробігла іскра... Любов відійшла і говорить: "Тепер твоя черга" Розлука відповіла: "Ні, зараз я нічого не можу зробити - зараз їх серця наповнені любов'ю. Я прийду до них пізніше." Пройшов час.Розлука заглянула в будинок і побачила молоду матір з немовлям, батька.Розлука сподівалася, що любов вже прошла і тому з надією переступила поріг їх будинку. Але, заглянувши в їх очі, вона побачила Вдячність. Розлука обернулася і сказала: "Я прийду до них пізніше" Пройшов час, Розлука знов з'явилася до них - в будинку шуміли діти, з роботи прийшов утомлений муж, мати заспокоювала дітей. Розлука сподівалася, що вже тепер-то вона точно зможе їх розлучити - адже за цей час і Любов і Вдячність вже давно повинні були вивітритися з їх сердець.Але,заглянувши у їх очі, вона побачила Пошану і Розуміння. "Я загляну пізніше" - сказала Розлука. Пройшов час.Знову прийшла в їх будинок Розлука. Дивиться вона - діти вже дорослі, сивий батько пояснює щось своїм дітям, дружина щось готує на кухні.Поглянула вона в їх очі і зітхнула: вона побачила в них Довіру. "Я прийду пізніше"- сказала Розлука і вийшла. Прошло ще час. Заглядає знову Розлука в будинок, дивиться, а там бігають внуки, в каміна сидить, зажурившись, старенька жінка. Розлука дивиться і думає про себе:"Ну ось, схоже мій час прийшов" Хотіла вона було заглянути старенькій в очі, але та встала і вийшла з будинку. Розлука пішла за нею. Незабаром прийшла старенька на кладовище і сіла у могили. Це була могила її чоловіка. "Схоже, я запізнилася, - подумала Розлука, - час зробив за мене мою роботу" І Розлука заглянула в заплакані очі старенької. А в них вона побачила Пам'ять - Пам'ять про Любов, Вдячність, Пошану, Розуміння і Довіру...
    natkev@mail.ru Skype-k.natasha.m

  11. #325
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    кицюньчик, Дякую, Наташа, і справді, притча хороша...але, на мою думку, на весіллі не доречно говорити про смерть та кладовище...закінчувати весілля краще на позитиві... словами про кохання, майбутнє... але притча і справді дуже хороша... треба продумати як і де її можна подати. Ще раз дякую!

  12. #326
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Вітаю шановне товариство!!! Ось і закінчився весільний сезон 2011 року! на порозі Новий рік... хочеться побажати всим добра і радості в наступаючому році, здоров"я, натхнення та хороших клієнтів!!! сьогодні ми відпрацювали останнє весілля в цьму сезоні...Бог дав нам приємних доброзичливих гостей, тому закінчуємо сезон на позитиві... спробували провести телеміст з прем"єром сусідньої держави-В.Путіном, думаю,що вийшло чудово!щиро дякую колегам за ідею та відео! так як проектора у мене немає,а Путіна дуууже хотілось, то ми зробили економ-варіант- телевізор це рамка- багет для поцілунків, а Путін- свідок в масці. Грає гімн Росії, я говорю про телеміст, виходить Путін, сідає на стілець, гості тримають рамку-телевізор. Мої питання:1.А у нас пряме включення з Москви! Доброго дня В.В., мене звуть Людмила і я працюю ведучою на весіллі Даши та Антона. 2. Ми піднімаємо келихи за нашу красуню-наречену,а ви, як справжній цінитель жіночої краси, що скажете- у нас красуня наречена?3.Вибачте, що викликали вас в ефір у ваш вихідний...це вас не ображає? 4.Але ми ж домовлялися, що ви привітаєте наречених ще в ЗАГСі, де ви пропадали? 5. як ви порадите нареченим реагувати на побажання батьків народити 4синочка і лапочку дочку? 6. Свати пропонують наповнити келихи- ви не проти такої пропозиції? 7.А що ви скажете тим гостям, які вже встигли підняти келихи за наречених вже з десяток разів,прийняли лишнього на груди? 8. у нас на Україні існує давня традиція- викуп нареченої, Антон сьогодні добряче розкошелився..а ви скільки віддали за свою дружину на викупі?9.в місті ходять чутки, що ви були почесним гостем на сватанні і плануєте приїхати на родини? 10. порадье мені, що робити з не дуже активними гостями на весіллі?11.на весіллі прийнято дарувати подарунки, як ви особисто ставитесь до цієї традиції? чи не пора її відмінити?12.щиро дякую, за ваші відверті відповіді.13.ну і ваші привітання нашій закоханій парі...(тут ми вмикали привітання Путіна з новорічної вікторини, він там говорить нейтральні привітання, які вписалися в сценарій весілля)14. В.В.,ось свати цікавляться, а президент ваш нічого не передавав нашим нареченим, ніяких вітань? ну, можливо, по телефону?( Путін дістав телефон, підставив до свого мікрофону і пішло привітання Медведева також з нов вікторини, там де він дарує 5хв в своєму кріслі) на цьому звязок обривається, а ми піднімаємо келихи за всих присутніх гостей.
    Телеміст зробили вперше і нашим гостям сподобалось.)))) хочеться тепер накопати перлів від нашого президента, але маски Віктора Федоровича, нажаль, немає.... Ще раз вітаю всих з наступраючим новим роком! Здоров"я, добра і радості!

  13. #327
    Александра Аватар для Саша Львов
    Регистрация
    11.09.2010
    Адрес
    Lwiw, Ukraine
    Сообщений
    617
    Поблагодарил Поблагодарил 
    60
    Поблагодарили Поблагодарили 
    58
    Поблагодарил в

    14 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Lyudochka Посмотреть сообщение
    хочеться тепер накопати перлів від нашого президента
    Ну тут просто клондайк перлів! Можеш ще нашого премєра з його "кровосісями" використати.
    Україна моя починається
    Там, де доля моя усміхається,
    І, як небо, як даль солов'їна,
    Не кінчається Україна.
    Пишите! andralex@i.ua

  14. #328
    Душечка-тамадушечка:) Аватар для KAlinchik
    Регистрация
    25.09.2007
    Адрес
    г. Хмельницкий, Украина
    Сообщений
    10,435
    Поблагодарил Поблагодарил 
    15
    Поблагодарили Поблагодарили 
    92
    Поблагодарил в

    68 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от andralex Посмотреть сообщение
    Ну тут просто клондайк перлів!
    кто б записал на аудио еще
    мужчины-наша слабость, дети - наша радость
    один раз расслабишься, всю жизнь радуешься!!! :smile::rolleyes:
    АЛИНА
    KAlinka_2005@ukr.net
    мой моб.:+380935510331
    ICQ 407275874
    Скайп: KAlinchik1
    http://vk.com/faynatamada
    В темке "Кто мы" #423,т.е. тут :
    http://forum.in-ku.com/showpost.php?...&postcount=423


    МЫ БУДЕМ ВМЕСТЕ , Я ЗНАЮ!!!!!!!!!!!!!!



  15. #329
    Мастер Аватар для Lyudochka
    Регистрация
    27.11.2009
    Адрес
    Киевская обл. г.Переяслав-Хмельницкий
    Сообщений
    501
    Поблагодарил Поблагодарил 
    100
    Поблагодарили Поблагодарили 
    129
    Поблагодарил в

    69 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от andralex Посмотреть сообщение
    Можеш ще нашого премєра з його "кровосісями" використати.
    Ой, Саш, неохота щось наших.... чогось з нашими перлами сумно получається... )))))))

  16. #330
    Местный Аватар для olesya 35
    Регистрация
    10.04.2011
    Адрес
    Киев-Васильков
    Сообщений
    213
    Поблагодарил Поблагодарил 
    5
    Поблагодарили Поблагодарили 
    11
    Поблагодарил в

    8 сообщениях

    По умолчанию

    Добрий вечір! Спасибі,Lyudochka, що правильно мене направили.
    а ось і мій маленький вклад в нашу нелегку працю. До речі, частіше проводжу весілля українською мовою.
    Пакет - секрет українською мовою.

    Так говорять, в день святковий, що не забажається.
    Все завжди відбудеться, все завжди збувається.
    Є бажаннячок багато – ми зібрали , що змогли.
    Заховали їх в пакет, а в пакеті в нас секрет!
    Є щасливчик серед нас? Ми дізнаємось якраз.(Даю пакет жінці)

    В руки вам пакет даю – і почнемо нашу гру! (Трек 1 Я такая красивая)

    Передай пакет тому, хто бачить лиш тебе одну! (трек 2 Голодные глаза)

    Ти ж пакетик не тримай, красивій панночці віддай! (трек 3 Ах какая женщина)

    Ти не красуня – королева, передай тому, хто зліва! (трек 4 Хорошо,все будет хорошо)

    Пакет ти міцно не тримай – чоловіку в краватці віддай!
    Ти під стіл наш загляни – хто тут в туфельках – дари! (трек 5 Ну где же вы девченки)

    Піднімись. Скажи як звати? Подружці треба все віддати. (трек 6 Помоги мне)

    Передай скоріш презент, тому, хто сидить як презедент! (трек 7 Песня Винипуха)

    Візьми в руки ти бутилку, серед гостей знайди блондинку.
    Їй ти стопку наливай і пакетик наш віддай! (трек8 Я буду руки твои целовать)

    О, красуні передбачаєм успіх – віддай тому, хто всіх тут вищий! (трек 9 Я шоколадны заяц)

    Встань і руки підніми! І красуню з формами знайди! (трек 10 Самая красивая попа)
    Віддай пакет і не балуй! В обидві щічки розщілуй!

    Передай пакетик тому, хто повезе тебе додому! (трек 11 Шпарю)

    Тобі ж потрібно подивитись, яка тут жіночка ой як любить…. Співати. ! (трек 12 Наклюкалась)

    Не тягни і ти різинку. Хто любить танцювать лезгінку?
    Танець нам ти сотвори, руками хвацько потряси! (трек 13 Лезгинка)

    Передай пакетик цей, тому хто самий тверезий із гостей! (трек 15 Не перевелись богатыри на земле Русской)

    В пакетик ти ж загляни. Що там? Нам скоріш скажи.

    (в пакеті бутилка чогось і записка «З вас тост»)

  17. 2 пользователей поблагодарили olesya 35 за это полезное сообщение:

    Larisok (11.06.2016), Sokolova1971 (24.07.2019)

Страница 22 из 40 ПерваяПервая ... 1218192021222324252632 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru