Страница 11 из 21 ПерваяПервая ... 789101112131415 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 151 по 165 из 315

Тема: Театральна діяльність в дитячому садочку

  1. #151
    Авторитет Аватар для ЮЛилиана
    Регистрация
    30.11.2012
    Адрес
    Южноукраинск
    Сообщений
    1,377
    Поблагодарил Поблагодарил 
    3,754
    Поблагодарили Поблагодарили 
    8,137
    Поблагодарил в

    740 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от n@denk@ Посмотреть сообщение
    Лиличка, а можно музычку через яндекс-диск залить или через mail ? У меня антивирус блокирует другие файлообменники...
    Держите сказку "Мр-ко-ква": https://yadi.sk/d/W61I6MS9hPkad

    Цитата Сообщение от n@denk@ Посмотреть сообщение
    И еще... Можете здесь поделится сказками "Пан Коцький",
    "Пан Коцький" - все, что нашла у себя дома, выставляли девочки на форуме: https://yadi.sk/d/LyA_E5cEhPmiL

    Цитата Сообщение от n@denk@ Посмотреть сообщение
    муз. казка А.Мігай "Про ліниву жабку" и "Півник і бджоли"...
    А этих сказок у меня нет.

    Цитата Сообщение от Ллорхен Посмотреть сообщение
    Музичні казки А.Мігай
    Ой, спасибочки за сказки, таких у меня еще нет! Взяла себе в копилку.
    Последний раз редактировалось nezabudka-8s; 18.07.2015 в 15:37. Причина: исправление цитаты.

  2. 13 пользователей поблагодарили ЮЛилиана за это полезное сообщение:

    --Ксения-- (08.01.2016), dididi (05.08.2019), irinasher (04.09.2019), kievkids (16.12.2016), kulik100564 (14.08.2016), Luisikbusik (11.03.2016), maliatko964 (09.10.2018), n@denk@ (29.10.2017), sonat_a14 (06.02.2016), Венерочка (19.03.2016), Кремень (25.05.2016), лядова (26.06.2016), Олег Лекарь (22.03.2016)

  3. #152
    Местный Аватар для spart_anka.
    Регистрация
    16.06.2015
    Адрес
    Коломия
    Сообщений
    357
    Поблагодарил Поблагодарил 
    497
    Поблагодарили Поблагодарили 
    323
    Поблагодарил в

    73 сообщениях

    По умолчанию

    Можливо вже десь і зустрічалася ця казка, всі сторінки ще не мала переглянути змоги, та от знайшла і вирішила поділитися.

    Лялькова вистава "Родина пінгвінів" https://yadi.sk/i/fZkNfqgKhUEnz

  4. 2 пользователей поблагодарили spart_anka. за это полезное сообщение:

    dididi (05.08.2019), kievkids (16.12.2016)

  5. #153
    Местный Аватар для spart_anka.
    Регистрация
    16.06.2015
    Адрес
    Коломия
    Сообщений
    357
    Поблагодарил Поблагодарил 
    497
    Поблагодарили Поблагодарили 
    323
    Поблагодарил в

    73 сообщениях

    По умолчанию

    Музична казка "Кольорове молоко" https://yadi.sk/d/VeYXiutOhUFDA
    Нажаль тексту не має. тільки мр3 запис
    Последний раз редактировалось spart_anka.; 25.06.2015 в 12:32.

  6. 4 пользователей поблагодарили spart_anka. за это полезное сообщение:

    dididi (05.08.2019), kievkids (16.12.2016), nastiabar (06.12.2015), Parh0menk0 (27.04.2016)

  7. #154
    Местный Аватар для spart_anka.
    Регистрация
    16.06.2015
    Адрес
    Коломия
    Сообщений
    357
    Поблагодарил Поблагодарил 
    497
    Поблагодарили Поблагодарили 
    323
    Поблагодарил в

    73 сообщениях

    По умолчанию

    "Рукавича" https://yadi.sk/d/m-i6l1gthUFmS

  8. 6 пользователей поблагодарили spart_anka. за это полезное сообщение:

    --Ксения-- (08.01.2016), dididi (05.08.2019), kievkids (16.12.2016), maliatko964 (09.10.2018), nastiabar (06.12.2015), Венерочка (19.03.2016)

  9. #155
    Местный Аватар для spart_anka.
    Регистрация
    16.06.2015
    Адрес
    Коломия
    Сообщений
    357
    Поблагодарил Поблагодарил 
    497
    Поблагодарили Поблагодарили 
    323
    Поблагодарил в

    73 сообщениях

    По умолчанию

    "Жирафа та носоріг" https://yadi.sk/d/_od_mjAWhUFy2

  10. 2 пользователей поблагодарили spart_anka. за это полезное сообщение:

    dididi (05.08.2019), kievkids (16.12.2016)

  11. #156
    Авторитет Аватар для ЮЛилиана
    Регистрация
    30.11.2012
    Адрес
    Южноукраинск
    Сообщений
    1,377
    Поблагодарил Поблагодарил 
    3,754
    Поблагодарили Поблагодарили 
    8,137
    Поблагодарил в

    740 сообщениях

    По умолчанию

    Продолжаю выставлять кукольные спектакли с музыкой. В интернете попался материал из библиотеки г. Сумы,точнее сказать книга с интересными театральными постановками, вот адрес.: м.Суми, вул. Петропавлівська, 51, biblioteka.sumy@mail.ru. Решила подобрать музыку к одному спектаклю.

    "Христинка - Червона Хустинка або Як слід поводитися із незнайомцями".

    Дійові особи: Ведуча, Христинка, Мати, Метелик, Вовк, Бабуся, дві мишки, два лісоруби.

    (Фон №01 - організаційний момент.)

    (Фон №02 - звучить тиха музика. Наперед виходить Ведуча з книжкою в руках.)

    Ведуча: Добрий день, діти! Ви любите казки? (Діти відповідають). Я й не сумнівалася, що так. А про Червону Шапочку чули? Хто з вас уже знає цю казку? (Відповіді дітей). О, знаєте, чудово. І пам'ятаєте, яка пригода сталася з дівчинкою та її бабусею? (Розгортає книжку, музика замовкає).
    Казку про Червону Шапочку склав французький письменник Шарль Перро, і вона відома, напевно, всім дітям світу. Але навряд чи ви здогадуєтеся про таке: автор адресував свою повчальну оповідку не тільки дітям, але і дорослим, зокрема, молодим дівчатам, попереджаючи: небезпечно довіряти улесливим незнайомцям, бо може статися лихо.
    А зараз, малята, я хочу розказати про цікаву ідею, яка в нас виникла. Ми вирішили скористатися подіями, описаними в цій казці, щоб вивчити з вами правила поведінки з незнайомими людьми. Дотримання таких правил дуже потрібне для вашої безпеки. Але героїнею нашої казкової оповідки буде інша дівчинка, дуже схожа на знайому вам Червону Шапочку. Вона українка, і звуть її Христинка - Червона Хустинка. Тепер зрозуміли, чим вона подібна до Червоної Шапочки? Отже, дивіться й слухайте уважно.

    (Фон №03 -початок казки.)

    Ведуча: Жила собі в одному селі маленька дівчинка Христинка - така гарненька та проворненька, що кращої за неї, мабуть, і не було. В усьому допомагала своїм рідним по господарству. Матуся дуже любила свою донечку і дуже пишалася нею за працьовитість, а бабуся й того більше. Ось, до речі, Христинка й сама йде сюди. Чуєте її пісеньку?

    (Фон №04(-) - співаючи на ширмі з'являється лялька-Христинка з діжкою тіста, працює.)

    Пісня "Маленька господиня.
    1. Я прокинулася рано
    І будить не стала маму,
    Одягнула фартушок -
    Спекти хочу пиріжок.
    ПРИСПІВ: Із корицею і маком,
    Всіх здивую гарним смаком.
    Поласує хай сім'я: бабця, мама, я.Ох!
    2. Помічниця є в родині,
    Я - маленька господиня.
    Напечу всім пиріжків
    І дорослим і малим.

    ПРИСПІВ: Із капустою з грибами,
    Це рецепт моєї мами.
    Поласує хай сім'я: бабця, мама, я.Ох!
    ПРОГРАШ

    3. Хоч я дівчинка маленька
    Та гордиться мною ненька.
    Пиріжечків напечу,
    Усіх друзів пригощу.

    ПРИСПІВ: І з картоплею та сиром,
    Будем їсти усім миром.
    Поласує хай сім'я: бабця, мама, я.
    І з вишнями та сливками
    Це рецепт моєї мами.
    Поласує хай сім'я: бабця, мама, я.Ух!

    Христинка (торкається голови): Ух, ледь встигла впоратися до сходу сонця.(Помічає малят.) Ой, малята?!? Теж вже прокинулися? Добридень вам! (Діти вітаються). А ви знаєте, як мене звати?(Діти відповідають) Ні? То я зараз з вами познайомлюся... До Дня мого народження бабуся подарувала мені ось цю чудову хустинку. Вона сама пошила її зі справжнього китайського шовку. Відтоді я всюди ходжу у своїй новенькій хустинці й за це мене стали називати Христинкою -Червоною Хустинкою. (Музика голоснішає). Будьмо знайомі, діти!

    (Фон №05 - з хатинки у віконце виглядає мати Христинки, кличе її до себе.)

    Мати: Червона Хустинко, доню! А що це так смачно пахне?

    Христинка: Це -пиріжечки свіженькі, я їх щойно з печі вийняла. Я їх, матусю, зробила так, як ти мене, матусю, навчала, нічого не забула!

    Мати: Моя ж ти розумниця! Не пиріжки, а спавжнісінькі смаколики! Дуже жалкую, що бабуся не може твої пиріжечки скуштувати - занадто далеко мешкає від нас.

    Христинка: Та це не страшно, мамо! Я вже підросла і можу сама швидесенько дійти до бабунечки. Не залишимо ж рідненьку без моїх пиріжечків?

    Мати: Ну гаразд, твоя правда! Ось тобі кошик зі свіженькими пиріжечками й грудочкою масла в капустяному листку. Біжи до бабусі в сусіднє село, провідай її і віднеси гостинця, доню. Довідайся, як вона почувається, чи не захворіла часом? І одразу повертай додому, довго не барися!

    Червона Хустинка: Добре, матусю! Не хвилюйся, усе буде гаразд! Я швиденько!

    (Фон №06 (04) - наспівуючи пісеньку Ч.Х. йде у бік лісу і зникає за лаштунками.)

    Ведуча: Як бачите, діти, Червона Хустинка пішла провідати бабусю. А у вас є бабусі? Ви їх любите? І чи розпитуєте коли-небудь своїх бабусь, як їхнє здоров'я? Чи допомагаєте їм? (Діти відповідають). Як іще можна допомагати стареньким? Червона Хустинка дуже любила свою бабусю й поспішила до неї у сусіднє село. Ви здогадалися, як пролягала дорога туди? Так, через ліс.


    (Фон №07 - під музичний супровід "залітає" Метелик зустрічає Ч.Х.)

    Метелик: Я гарний Метелик, по лісу літаю і квітку найкращу собі обираю.

    Червона Хустинка: Ти як станеш вибирати, втомишся, маленький.
    Будеш цілий день шукати — всі квіти гарненькі!
    Та найкращу квітку я все ж таки бачила — на сусідній галявині. Лети туди, Метелику!


    Метелик: Дякую тобі, Червона Хустинко! Щасти тобі!

    (Метелик летить геть, а Ч.Х продовжує свою подорож. Зникає.)

    (Фон №08 - з'являються дві мишки, вони сваряться між собою, бо не можуть поділити горішки, що в кошику. До них наближається Ч.Х.)

    1 Мишка: Мої зернятка! Це я збирала! (Тягне кошика до себе).

    2 Мишка: Ні, зернятка — мої! Я теж їх збирала! (Тягне кошика).

    Червона Хустинка: Облиште, мишки-подружки, не сваріться! Краще скажіть, що тут у вас сталося?

    1Мишка: Ми збирали зернятка, а тепер не можемо поділити їх.(Тягне кошика до себе).

    2Мишка: Бо це мої зернятка. Я їх збирала! (Тягне кошика й собі).

    Ч. Х.: Мишки-подружки, прошу вас, не сваріться! (До дітей). Діти, як допомогти мишкам з їхніми зернятками? (Відповіді). По-перше, мишки, вам треба помиритися. Діти, ви знаєте мирилку? Тож допоможемо подружкам помиритися. Мишки, повторюйте за нами:
    Мир-миром! Пироги з сиром,
    Варенички в маслі, ми — подружки красні!
    Помирімося! Поцілуймося!

    (Мишки повторюють мирилку за дітьми, обіймаються.)

    (Фон №09 - фон для подружок-мишок.)

    Червона Хустинка: А тепер ми з вами допоможемо мишкам поділити на двох їхні зернятка.

    (Мишки висипають зернятка з кошика (їх парна кількість). Діти вголос лічать і визначають однакову кількість зерняток (порівну) для кожної мишки.)

    Мишки (одна до одної): Ура! В мене є свої зернятка! Ура! І в мене є свої !

    1 Мишка: Дякуємо вам, діти, за допомогу!

    2 Мишка: Дякуємо й тобі, Червона Хустинко, за добрі поради. До побачення!

    Червона Хустинка: Прощавайте, мишки-подружки! Вже більше не сваріться!

    (Фон №10 - мишки задоволені біжать за лаштунки, а Ч.Х. продовжує свій шлях.)

    Ведуча: Ось, яка добра дівчинка Христинка Червона Хустинка — всім допомагає. Пішла вона далі лісом, аж назустріч їй ... Хто, діти? Так, Сірий Вовк!

    (Фон №11 - з'являється Вовк.)

    Вовк: Знають всі про мене звірі, знають і бояться:
    Гострі зуби, шкура сіра, очі аж іскряться!
    Як побачу десь у лісі я звірят безхатніх,
    Хай тікають, хай бояться — дожену і хап їх! (помічає Червону Хустинку...)
    Хто це такий маленький? Хто це такий гарненький? (Обходить дівчинку зусібіч, облизується.)

    (Фон №12 - раптом чути стукіт сокир і голоси лісорубів — Вовк змахує лапою, зупиняється).

    Вовк: Отакої! Таке смачненьке тут переді мною, та, на жаль, доведеться клацати зубами. Кляті лісоруби зовсім близько підійшли, від них мені непереливки будуть.

    (Вовк кривиться, удаючи усмішку).

    (Фон №13 - фон для вовка.)
    Вовк: Добрий день, давай познайомимося!


    Червона Хустинка: Добрий день! Я Христинка - Червона Хустинка!

    Ведуча: Добра й щира Червона Хустинка ще не знала, як небезпечно зупинятися в лісі й розмовляти з незнайомцями.

    Вовк: Куди це ти йдеш, Христинко - Червона Хустинко?

    Червона Хустинка: Я йду до Бабусі — несу їй свіженьких пиріжків та грудочку масла.

    Вовк: А скажи мені — чи далеко живе твоя Бабуся? Я тобі за це цукерку дам.
    (Виймає з кишені велику бутафорську цукерку).

    Червона Хустинка: Та далеченько — в сусідньому селі. О-о-он у тій хатині, що на краю села.


    Вовк: От і добре! Ги-ги-ги! Бери за це цукерку. (Червона Хустинка дякує і робить реверанс). Я теж хочу навідати твою
    Бабусю. Але я піду ось цією стежкою. (До дітей: — Коротшою! – Показує в лівий бік). А ти йди цією стежиною. (До дітей: — Довшою! — Показує в правий бік). Подивимося (до Червоної Хустинки) — хто з нас раніше прийде, ги-ги-ги! (Вибігає).

    (Фон №14 - вовк вибігає.)

    Ведуча: Сказав це лукавий Вовк і помчав щодуху по коротшій стежці. (Червона Хустинка прямує в правий бік). А Червона Хустинка послухалася його "поради" й пішла довшою стежиною, не знаючи цього.

    (Фон №15 - на слова ведучої.)

    Ведуча (до дітей): Що ж буде, діти? Червона Хустинка розповіла незнайомцеві, де живе її Бабуся. Як ви гадаєте, чому? Справді, вона не знала, що не можна розповідати незнайомим людям, де знаходиться твоя домівка або де живе бабуся чи хтось інший із рідні. Майте на увазі: якщо ви залишаєтеся вдома самі, то в жодному разі не можна відчиняти незнайомим двері! Бо серед них зустрічаються злі й лихі люди — такі, як Сірий Вовк. Зараз ми з вами пригадаємо правила поведінки з незнайомцями.

    Правила поведінки з незнайомцями

    1. Діти! Хто вам незнайомий, не запрошуйте додому.
    Знайте: ті не ображають, кого рідні добре знають.



    2. Хоч і треба бути в ліфті не самому, а з дорослим,
    Та ніколи до кабіни не заходь із незнайомцем.

    3. Хтось чужий у двері дзвонить, каже: "Відчиняй мені!"
    Хоч би як він не назвався — відчиняти двері? Ні!

    4. На майданчику, чи в парку хтось чужий такий цікавий,
    Ти ж про дім свій і про речі не кажи йому без мами.

    5. Пропонує незнайомець: "На цукерочки, смачні!"
    То чи можна в незнайомця брать цукерки, діти? Ні!

    (Фон №16 - з'являється Вовк, підходить до хатинки бабусі й стукає у двері.)

    Бабуся: Хто там?

    Вовк (тонким голосом): Це я, твоя онучка Христинка Червона Хустинка. Тебе навідати прийшла ще й гостинців принесла: пиріжечків свіженьких та грудочку маслечка!

    (Фон №17 - звучить насторожлива, схвильовона музика.)

    Бабуся: Ой (до дітей), та це ж Вовчисько!?! Я впізнала його, хоч він добре прикидається. Що ж робити? Він мені всю хату рознесе...(Розмірковує, що їй робити.) Придумала! Заховаюсь-но я під ліжко, а на ковдрі залишу свої окуляри, очіпок та фартух. Занедужала я, то й не дійду до дверей. Смикни, онучко, сама за мотузочку — двері й відчиняться.

    Вовк: Де ж ця мотузочка? Ага, ось вона — зараз смикну. (Смикає.)
    (Фон №18 -двері відчиняються.)

    (Фон №19 - Вовк зникає за дверима).

    Ведуча (до дітей): Забіг Вовк до хатинки, побачив на ліжку ковдру, а на ній — Бабусині окуляри, очіпок і фартух. То й здалося йому, що то старенька лежить. Він же й гадки не мав, що вона заховалася під ліжком. Метнувся Сірий до ліжка і проковтнув відразу — та не Бабусю, а ковдру!

    Вовк: Ги-ги-ги!(голосно гикає) Гик, ой!... Бабусю я проковтнув, а ще Червона Хустинка залишилася! Зараз я її перехитрую. (Вдягає на носа окуляри, на голову — очіпок, пов'язує фартух, сідає під хатою на ослінчику).

    (Фон №20 - під музичний супровід з'являється Христинка Червона Хустинка й, нічого не підозрюючи, підходить до Вовка і розмовляє з ним.)

    Червона Хустинка: Добрий день, Бабусю!

    Вовк: А, це ти, люба онучко, прийшла?

    Червона Хустинка: Це я, твоя онучка, Червона Хустинка. Принесла тобі пиріжечків та маслечка.

    Вовк: Став, дитинко, кошика та сідай біля мене. Ти, напевно, втомилася?

    Червона Хустинка (дивується): Ой, Бабусю, чому в тебе великі руки, і вуха, й очі?

    Вовк: А це щоб міцніше обнімати тебе, моя маленька, та щоб краще чути і бачити.

    Червона Хустинка (знічено): А чому в тебе такі великі... зуби?

    Вовк: А це щоб швидше з'їсти тебе! (Скидає окуляри, очіпок і фартух.Червона Хустинка схоплюється з місця, відбігає і так голосно кричить: "Рятуйте! Допоможіть!", — аж Вовк затуляє вуха руками. Бабуся, почувши, визирає з хати й намагається загородити онуку.)

    (Фон №21 - під звуки швидкої музики Вовк із Бабусиними речами в руках ганяється за Червоною Хустинкою. У цей час біля дерев з'являються двоє лісорубів. Дівчинка з Бабусею забігають до хатинки, а Вовк із переляку присідає біля дверей.)

    1-й лісоруб: Друже, ти чув ці крики?

    2-й лісоруб: Хтось кликав на допомогу!

    1-й лісоруб: Погляньмо, що тут сталося.

    2-й лісоруб: А ти, Вовче, що тут робиш?

    (Фон №22 - вовк намагається схитрувати.)
    Вовк (налякано): Та я... хатинку стережу. Бабуся десь пішла, от я й сиджу тут, стережу від злодіїв.

    1 -й лісоруб: А чого це в тебе Бабусині окуляри, очіпок і фартух?

    2-й лісоруб: І де ж це Червона Хустинка? Ми бачили, як вона йшла навідати Бабусю.

    Вовк: Я не бачив її, вона не приходила.

    1 -й лісоруб: Брехун! Ось кошик Червоної Хустинки!

    2-й лісоруб: Ану кажи, сіроманцю, де ти подів Бабусю й Червону Хустинку? Чи не з'їв, бува?

    Вовк: Я нічого не знаю, я нікого не бачив, нікого не їв...

    1-й лісоруб: А чого це в тебе живіт такий великий, ледве не трісне?

    Вовк: Та це я... шишок, ні — грибів, ні — горіхів об'ївся!

    2-й лісоруб: Діти, Вовк нас обманює? Де поділися Бабуся і Червона Хустинка?

    (Діти показують).

    (Фон №23 - з хатинки виходять Бабуся з онукою. Лісоруби забирають у Вовка бабусині речі й віддають їх старенькій. Бабуся вдягає очіпок, чіпляє на носа окуляри, зав'язує фартух.)

    1-й лісоруб (до Вовка): То ти, негіднику, хотів їх з'їсти? Начувайся!

    (Фон №24 - лісоруби ганяються за вовком.)

    Вовк: Ой-ой-ой! Не карайте мене, я більше не буду лихим! Я бачу, до чого це може призвести. Та й живіт у мене тепер болить!

    Лісоруби (обоє): Діти, що ж нам робити з Вовчиськом?

    Примітка. У тому разі, якщо діти запропонують убити Вовка, лісоруби кажуть, що Вовк уже змінився й більше не буде нікого їсти.

    (Фон №25 - Ведуча, Лісоруб, Бабуся, Червона Хустинка та Вовк іще раз по черзі читають правила поведінки з незнайомцями, а діти повторюють їх.)

    Ведуча: Історія скінчилась так добре і чудово,
    Щасливо завершилась, ну справжній happy and!
    Гадаю, наші діти все добре врозуміли:
    Зустрівся з незнайомцем - враз уникай проблем!
    А тепер усім - до побачення, бувайте,
    Про свою безпеку завжди добре дбайте!

    (Фон №26 - кінцівка)
    КІНЕЦЬ


    Музыкальное сопровождение: https://yadi.sk/d/sEKT4EVRhwKee

    А это песенка "Маленька господиня", мелодию которой использовала для песенки Христинки: https://yadi.sk/d/ePA2laeEhwKgv
    Последний раз редактировалось nezabudka-8s; 18.07.2015 в 15:56. Причина: добавлено музыкальное сопровождение.

  12. 13 пользователей поблагодарили ЮЛилиана за это полезное сообщение:

    --Ксения-- (08.01.2016), bratvet (09.01.2018), dididi (05.08.2019), irinasher (04.09.2019), kulik100564 (14.08.2016), nastiabar (06.12.2015), Parh0menk0 (27.04.2016), Венерочка (19.03.2016), Кремень (25.05.2016), ЛанаНа1 (01.11.2018), лядова (05.01.2017), наталуся (08.11.2016), Олег Лекарь (22.03.2016)

  13. #157
    Мастер Аватар для Світланочка
    Регистрация
    20.12.2012
    Адрес
    Україна м.Хмельницький
    Сообщений
    892
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,291
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,671
    Поблагодарил в

    311 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от na4a Посмотреть сообщение
    підкажіть будь ласка де знайти пісню хай все удається, хай сонце сміється
    Можливо Ви маєте на увазі Вітальну пісню (там є такі слова)(дякую дівчаткам, хто виставляв - чудова пісенька) https://cloud.mail.ru/public/8rPR/WZrYhZajZ

  14. 7 пользователей поблагодарили Світланочка за это полезное сообщение:

    dididi (05.08.2019), Janna156 (18.02.2016), maliatko964 (09.10.2018), Nikan (16.09.2016), Крепышка (23.10.2018), лядова (05.01.2017), надежда владимировна (06.06.2016)

  15. #158
    Местный Аватар для Инесса Анатольевна
    Регистрация
    08.09.2012
    Адрес
    Центральная Украина
    Сообщений
    308
    Поблагодарил Поблагодарил 
    1,433
    Поблагодарили Поблагодарили 
    1,291
    Поблагодарил в

    196 сообщениях

    По умолчанию

    Ляльковий театр з БЖД( поводження з вогнем)
    Дійові особи : кицька – мама ,кошенята Васько і Пушинка, голуб, слон -
    Пожежник, ведмедик - лікар.
    Декорації : на задньому плані – вікно.
    Передній план – ліжечка кошенят, вони сплять.
    М а м а : Любо сплять мої малята ,але час уже вставати,
    Годі спати , прокидайтесь, підіймайтеся, вмивайтесь !
    Прокидайтеся , малі ! Вже сніданок на столі!
    В а с ь к о: В нас канікули. Будити нас не треба!
    М а м а : Мій сердитий ! Але ж я йду працювати ,
    Мушу вас погодувати.
    Пушинка : Добре, добре вже , матусю, ми встаємо не турбуйся .
    М а м а : Що ж ,піду я , прощавайте .Ви пограйте ,почитайте,
    Потанцюйте ,помалюйте. Тільки дуже не пустуйте!
    Пам'ятайте ,малюки : небезпечні сірники!
    Небезпечна гра з вогнем!
    Пушинка : Ти це кажеш день за днем !
    М а м а : Все .Пушиночко !Васько ! В кухні тепле молоко!
    Васько : Ми самі! Пішла вже мати. Можна трохи ще поспати …
    Пушинка : Я також посплю ще трішки, хай мені насняться мишки…
    ( дрімають ,у вікно стукає голуб )
    Пушинка : Хто це стука у віконце ?
    Голуб : Голуб! Високо вже сонце!
    Не набридло вам дрімати? Годі ! Скільки можна спати ?
    Пушинка : Так ,пора, вставай, Васько !
    Десь тут тепле молоко … вже холодне.
    Васько : Треба гріти! Треба плитку запалити !
    Пушинка : Що казала нам матуся ?
    Васько : Сірників я не боюся ! Тільки – но він догорить,
    Як вогонь зникає вмить !
    Пушинка : Ой ,Васько ! Будь обережний! Щоб не сталося пожежі!
    Васько : Що сполохалась ,як гуска ? Ти, Пушинко , боягузка.

    ( Лякає Пушинку сірниками )
    Пушинка : Не пустуй ,вогонь – не гра !
    Швидше затуши сірник !
    Васько : Він упав ! Горить рушник !
    Пушинка : Це пожежа ! Де вода ?
    Васько : Ой , рятуйте ! Ой ,біда !

    ( на сцені лялькового театру з'являється полум'я .Біля вікна з'являється голуб.

    Голуб : Вогонь?! Куди я прилетів ? Та це ж пожежа у котів !
    Догрався неслухняний кіт! Так «01» набрати слід.
    ( Голуб бере трубку, скоро з'являється слон – пожежник.
    Слон : Раз –два-три ! Раз – два – три !Вогонь, спинися , не гори!
    Чотири - п'ять , чотири - п'ять! Сюди пожежники спішать!
    І шість , і сім , і шість і сім ,спинись ,вогонь! Пожежо ,стій !
    ( Вогонь поступово зникає, приїжджає «Швидка допомога» і мама – кицька.
    Мама : В будинку двоє кошенят .
    Голуб : Пожежні винесли малят ,тепер із ними лікарі :
    Он і «швидка» вже у дворі.
    Мама : Васько ! Пушинко! Ви живі ?
    Васько : Так, тільки хвостик обгорів…
    І лапка , й трохи спинка,
    Це я в усьому винний…
    Пробач , пробач, матусю ,нам !
    Мама : А я не раз казала вам:
    Як сірниками гратися , то лихо може статися .
    Тепер і ви, і малюки нехай запам'ятають,
    Що небезпечні сірники і що з вогнем не грають!

  16. #159
    Пользователь Аватар для SSVETLANA
    Регистрация
    20.08.2011
    Сообщений
    58
    Поблагодарил Поблагодарил 
    402
    Поблагодарили Поблагодарили 
    459
    Поблагодарил в

    30 сообщениях

    По умолчанию

    Сказка "Еж и Заяц" на укр.языке
    https://yadi.sk/d/E7Hz0uJ4iYWFn

  17. 6 пользователей поблагодарили SSVETLANA за это полезное сообщение:

    dididi (05.08.2019), irinasher (04.09.2019), kulik100564 (14.08.2016), Luisikbusik (11.03.2016), na4a (11.10.2016), Венерочка (19.03.2016)

  18. #160
    Местный Аватар для Olia Medvedeva
    Регистрация
    27.07.2015
    Адрес
    Николаев Украина
    Сообщений
    314
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,305
    Поблагодарили Поблагодарили 
    2,379
    Поблагодарил в

    215 сообщениях

    По умолчанию

    Девочки, пробую выставить сказку "Коза-дереза" для ст. гр. в прошлом году делала. Конечно брала много с форума Спасибо всем.


    https://cloud.mail.ru/public/5kap/RH6CsQrEb

    не знаю получится ли ссылочка, делаю в первый раз

    Ой, извините, получилась другая сказочка "Котигорошко"

  19. 6 пользователей поблагодарили Olia Medvedeva за это полезное сообщение:

    dididi (05.08.2019), kievkids (19.11.2018), kulik100564 (14.08.2016), Борковская Н (06.09.2016), лядова (26.06.2016), Олег Лекарь (22.03.2016)

  20. #161
    Местный Аватар для Olia Medvedeva
    Регистрация
    27.07.2015
    Адрес
    Николаев Украина
    Сообщений
    314
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2,305
    Поблагодарили Поблагодарили 
    2,379
    Поблагодарил в

    215 сообщениях

    По умолчанию

    А вот музыкальная сказочка "Колобок" для ср. гр. с использованием материалов Форума

    https://cloud.mail.ru/public/8c1X/xmYAAHR3A

  21. 7 пользователей поблагодарили Olia Medvedeva за это полезное сообщение:

    dididi (05.08.2019), fotinia s (19.03.2018), kievkids (19.11.2018), kulik100564 (14.08.2016), Борковская Н (06.09.2016), лядова (26.06.2016), Олег Лекарь (22.03.2016)

  22. #162
    Пользователь
    Регистрация
    27.11.2012
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    57
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2
    Поблагодарили Поблагодарили 
    76
    Поблагодарил в

    12 сообщениях

    По умолчанию

    Уважаемые коллеги! Очень нужна Ваша помощь! Я, знаю, что среди Вас есть одаренные личности, кто сможет интерпритировать текст с русского на украинский. У меня с этим проблема! Этот материал, в дальнейшем, поможет многим, кто занимается театральной деятельностью. Мюзикл "Кошкин дом".
    Песня
    На дворе высокий дом 2 р
    Ставни там резные, окна расписные
    А на лестнице ковер, сшит из золота узор
    По узорному ковру ходит кошка по утру
    Про богатый кошкин дом, мы в сказку поведем
    Посиди да погоди, сказка будет впереди.

    1 девочка Слушайте взрослые, слушайте дети!
    2 дев. Жила была кошка на свете.
    3 дев. Заморская, ангорская
    4 дев. Ходит кошка по утру, по узорному ковру
    У нее у кошки, на ногах сапожки
    1дев. На ногах сапожки, а в ушах сережки.
    2 дев. На сапожках лак – лак, а сережки бряк-бряк
    3 дев. Платье новое на ней, стоит 1 000 рублей,
    Да пол тысячи тесьма, золотая бахрома
    4 дев. Смотрят люди не дыша, до чего же хороша!

    Приветствуют кошку.
    Выходит кошка и поет:
    Ведь я же кошка современная
    Танцую и пою для вас!
    Звездою стану непременно я!
    И вот тогда все скажут класс!

    Уходит, девочки продолжают:

    Жила она не так как другие кошки
    Спала не в углу на рогожке
    А в уютной спаленке, на кроватке маленькой!
    Занималась бизнесом, увлекалась фитнесом.
    Кошка время не теряла, счет свой в банке пополняла.
    Год за годом, день за днем
    И построен новый дом!
    Домик просто загляденье, свет, гараж, озелененье!
    Окружает кошкин дом с четырех сторон забор
    Против дома у ворот, жил в сторожке старый кот
    Он в охранниках служил, дом хозяйский сторожил
    Подметал дорожки, перед домом кошки!

    Кот. Я в охране старожил, раньше родине служил
    На границе, заграницей, до сих пор мне служба сниться
    Я теперь солдат в отставке, от зарплаты до прилавки
    Я не жалуюсь на жизнь, хочешь выжить, так крутись! (подметает)

    Телефон звонит.
    Кошка: Алло, алло! Конечно, конечно! Жду вас сегодня на новоселье!
    Эй! Василий! Мети быстрей! Жду я к вечеру гостей!
    К ужину купи продукты, не десерт коктейль и фрукты
    Пригласила я бомонд

    Василий: кто придет? Какой Джеймс Бонд?

    Кошка: Фи, Василий! Свой солдатский юмор бросьте,
    К нам придут не просто гости! Пригласила я в свой дом , тех кто всей стране знаком. Козлик – олигарх Козлов, в бизнесе он будь здоров! У него сеть магазинов, склад капусты, три машины! Так же будет Баскин Петя – лучший тенор на планете! Вобщем будет высший свет, ладно, я пошла, привет!

    Идут 2 кошечки:
    Тетя, тетя кошка! Выгляни в окошко!
    Есть хотят котята, ты живешь богато!
    Обогрей нас кошка, покорми немножко!

    Василий: кто там стучится у ворот? Я кошкин дворник, старый кот!

    2 кошечки: мы кошкины племянники!

    Василий: вот я вам дам на пряники! У нас племянников не счесть, и всем охота пить и есть.

    2 кошечки: мы кошкины племянники!
    Реп поют. Тетя кошка не представляет, как нам котятам трудно бывает,
    Тетя кошка не представляет Василий: Не представляет!
    Тетя кошка не представляет, как нам котятам трудно бывает,
    Тетя кошка не представляет, скажи ты нашей тете. Василий: Что?
    Мы круглые сиротки! Василий: И?
    Изба у нас без крыши. Василий: Ну?
    А пол прогрызли мыши. Василий: Да!
    А ветер дует в щели. Василий: и что?
    А плед давно мы съели, скажи своей хозяйке, Василий: пошли вы попрошайки! Не бойсь хотите сливок, ух я вас за загривок! Выгоняет метлой.

    Играет музыка мяу, кот Василий с телефоном.
    Выглядывает кошка: ну ладно, хватит развлекаться, пора за дело приниматься! Встречай, козел с козой идет.

    Кошка: козел, Козлович! Как дела? Я Вас давно к себе ждала!
    Козел: и мы мечтали к вам прийти, застал нас дождик по пути!
    Коза: Мы сегодня с мужем, пришли в гости к вам на ужин!
    Кошка: у вас же 3 машины!
    Козел: боюсь намокнут шины!

    Играет музыка цыплят.
    Кошка: пойду встречать семейство петуха, вот уже гости на пороге, а вы отдохните с дороги!

    Идет петух с курицей и цыплятами. Танцуют

    Кошка: Ну как сосед, апартаменты?

    Петух: мои мадам вам комплименты! Хорош курятник, хоть куд куда! Тепло, просторно, красота!

    Кошка: Спасибо, друг! Благодарю! А ты, как я не посмотрю, все время даром не теряешь, количество цыплят приумножаешь!

    Петух: вношу свой вклад в развитие страны, правительству нужны такие пацаны.

    Курица: материнский капитал совсем для нас, не лишним стал.

    Выходит свинья.
    Свинья: А вот и я! Из самого Парижа прибыла! (Заходит в дом) Ой! Как у Вас здесь тесно! Мне не хватает места, поет: (Пугачева «Эй Вы там на верху»)
    Что это такое просто бред, бред!
    Для меня условий в доме нет!
    То не тронь, за это не возьмись!
    Не садись, не стой не прикоснись!
    Эх, хозяйка держись!
    Сейчас тебя мы удивим.
    Включим диско для кошки
    Гостей ее повеселим!
    Эх, хозяйка, не трусь!
    Ну разобьем мы пару ваз,
    Я, точно, точно знаю!
    Что ты не сможешь жить без нас!

    Кошка: видеть рада всех вас я! Пойдем те ка чайку попьем.
    А вот и моя столовая, вся мебель в ней дубовая. Вот это стул, на нем сидят, вот это стол, за ним едят.
    Свинья: вот это стол, на нем сидят!

    Козел: Вот это стул, его едят!

    Кошка: Вы, ошибаетесь друзья! Совсем не то сказала я! Зачем вам стулья наши есть, на них вы можете присесть! Хоть мебель не съедобная, сидеть на ней удобно.

    Козел: а посади свинью за стол, я ее ноги положу на стол.

    Петух: вот почему о вас идет дурная слава

    Свинья: на себя уж посмотри, выделываешься право.

    Кошка: Ох, друзья! Довольно сор, не приличен данный спор!

    Коза говорит козлу на ухо (он в это время ест листья с цветка)
    : Слушай милый, перестань есть хозяйскую ты дрянь!

    Козел: Ты попробуй, очень вкусно! Будто лист жуешь капустный. Вот еще один горшок, съешь и ты такой цветок.

    Курица: гостеприимная хозяйка! Ты спой нам и сыграй ка!

    Кошка играет на синтезаторе и поет:
    Кошка едет на такси
    Кошку звать мадам Люси
    Пела кошка из окошка
    До, ре, ми, фа, соль, ля, си.
    Кошка едет на такси
    Из Парижа до Нанси
    А приехала в Пардон
    Си, ля, соль, фа, ми, ре, до

    Козел: Без подобно! Браво! Браво!

    Свинья: Браво! Спела, ты на славу! Спой кА что ни будь опять…

    Кошка: Нет! Давайте танцевать! Могу я вас развеселить, и всех на танец пригласить!

    Свинья: в пляску дружную мы грянем, танцевать весь вечер станем!

    Танцуют
    1 дев. Нет и худа без добра!
    2 дев. Веселились до утра!
    3 дев. И с гостями в пляс пустились стол дубовый, ковер махровый.
    4 дев. Блюдца в такт бряк-бряк! Вниз варенье шмяк-шмяк! Чашки с ложками по кругу раскололись друг о друга.
    1 дев. А гостям там ни по чем, кошка проронив слезу, лапки заломила и заголосила!
    2 дев. Но, не слышат гости кошку, пляс идет на всю катушку.
    3 дев. Ходуном ходил весь дом, все смешалось нынче в нем!
    4 дев. От бурного веселья, свалилась со стола свеча.
    1 дев. Гости пламя увидали, вон из дома побежали.
    Вместе: тили –тили-тили бом, развалили кошкин дом!

    Василий: разбегайтесь кто куда. Пожарные спешат сюда.

    Выходят пожарники. Танцуют.

    Пожарники: мы отважные ребята, и с огнем всегда дружны. Раз, два, раз, два все потушим мы всегда!

    Все стоят герои.

    Козел: дружно миром все возмем и спасем мы кошкин дом!

    Коза: чтоб не рухнул кошкин дом

    Курица: спасем его со всем добром!

    Свинья: дружно раз, раз, раз и огонь погас!

    Кошка: О! Это чудо! Это диво! Все завершилось так красиво! Не было бы счастья, да не счастье помогло! И в нашем общем доме, стало всем светло.

    Василий: как здорово что есть на свете дружба! И не подвластна ни огню, ни вьюгам! Мы вместе, что еще нам нужно? Быть рядом и поддерживать друг друга!

  23. Следующий пользователь сказал cпасибо Nata_Sher за это полезное сообщение:

    nastiabar (06.12.2015)

  24. #163
    Пользователь
    Регистрация
    27.11.2012
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    57
    Поблагодарил Поблагодарил 
    2
    Поблагодарили Поблагодарили 
    76
    Поблагодарил в

    12 сообщениях

    По умолчанию

    а вот укр. текст в помощь:
    Ведуча:
    Слухайте, діти.
    Жила собі Киця на світі,
    Заморська, ангорська,
    Жила вона не, як інші кішки,
    Спала у затишному ліжку,
    Пухову подушку,
    Клала собі під вушка.
    (заходить Киця, прибирає в кімнаті)
    Ведуча:
    Бім-бом, бом-бім,
    Був у Киці новий дім,
    Розписані віконця
    Дивляться на сонце,
    Двір широкий, ніби лан
    З чотирьох боків паркан.
    А ось до Киці в саме свято,
    Прийшли маленькі кошенята.
    Постукали, постукали
    І разом зам’яукали.
    (Заходять Кошенята, вітаються, співають пісеньку, а Киця запрошує в дім, вказуючи на лаву. Кошенята сідають. )
    Кошеня: Добридень тьотю Кицю.
    Киця: Добрий день малята, проходьте мої милі кошенята.
    (Біля дверей з’являються Цап із Козою.
    Киця їх зустрічає)
    Ведуча: До Киці Цап прийшов на свято,
    Із жінкою Козунею рогатою.
    Киця: Ах, Цап Іванович, справи як?
    Я вас давно чекала.
    Цап: Усе гаразд, господарко. Тай клопоту чимало.
    (Цап і Коза проходять до лави, а біля дверей з’являються Півник і квочка. Киця їх зустрічає)
    Киця: Привіт, Півню-Півнику!
    Півник: О, дякую! Ку-ку-рі-ку!
    Киця: А вас, квочко-сусідко, я бачу дуже рідко.
    Квочка: Скажу тобі, кума, відкрито,
    Ми, квочки, спавжні домосідки.
    Півник: Дарунок ти від нас приймай,
    І в новий дім свій проводжай.
    (Гості сідають на стільці, Киця ставить квіти в вазу на столі і розказує про свій дім. Показуючи на меблі. Киця проводжає їх до лави)
    Киця: Велика зала ось моя,
    Тут килими встелили я.
    У рамці дзеркало висить,
    І піаніно тут стоїть.
    Колись купила я його,
    У ослика у одного.
    Уроки я беру щодня,
    По нотах вчусь співати я.
    Кошенята: Хазяйко мила, заспівай!
    Веселу пісню нам заграй.
    (Киця співає пісню на мелодію укр. нар. пісні «Гандзя»)
    А я кішечка вродлива,
    І пухнаста й жартівлива.
    Всіх гостей своїх вітаю,
    Вам я пісню заспіваю.
    Стати зіркою бажаю,
    Ноти я тепер вивчаю.
    Ля-ля-фа, соль- сі, ре- до мі-
    Ви поплескайте в долоні.
    Коза: Як чудово! Браво! Браво!
    Заспівали ви на славу!
    Квочка: Нехай співає півник з Вами,
    Хоч похвалятись і не погано.
    Але у нього голос гарний,
    Співає альтом і сопрано.
    Півник:
    Частіше зранку я співаю,
    Але якщо усі бажають,
    Я відмовлятися не буду,
    Хай пісня лине всюди.
    (Півник і Киця підходять до піаніно)
    Добридень друзі добрий день,
    Співає півник Вам пісень,
    Дзвінке моє ку-ку-рі-ку,
    Всі чують зранку пісеньку. Ку-ку-рі-ку!
    Коза: Давайте краще будем танцювати!
    (Гості і господиня танцюють)
    Киця:
    Всіх до їдальні прошу, друзі,
    Оці стільці на них сидять,
    А за цим столом їдять.
    Племіннички все бешкетують.
    Як відвернешся, вже балують.
    Кіт: Ідіть до нас, будь ласка,
    підсмажимо ковбаску,
    Та й будем слухати казку.
    Квочка: Її складати будем разом:
    Почне Коза, за нею зразу,
    Півник, потім Цап,Коза,
    А після Кізки буду я,
    Ну, ( до Кози), починай.
    Коза: Колись давно жив Цап собі,
    Півник: Клював пшоно.
    Коза: Капусту їв,
    Квочка: Та й зніс яєчко на порозі.
    Киця: Ось він пішов мишей ловити….
    Кошенята: Хто? Цап? Коза? Не можна зрозуміти…
    Півник: Це Півник був!
    Кошенята: Ні! Киця, Киця…
    Киця:
    Так далі діло не годиться.
    Доки ми казку зрозуміли,
    Ковбаски наші погоріли.
    Всі: Ко-ко, хрю-хрю, ме-е-ме-е, мяу.
    Півник: Що ж наша мила господиня,
    Прощатись вже прийшла година.
    Киця: Дякую друзі, що прийшли.
    Всі: Ми гарно свято провели.
    Киця: ( до Кошенят)
    Піду гостей я проводжати,
    А ви лягайте, дітки, спати.
    (Киця і гості виходять за двері, а кошенята сідають на ліжко)
    1-е Кошеня: Ах, братику, мені так сумно,
    І сон не йде, і дуже темно.
    2-е Кошеня: Давай ми свічку засвітім,
    І буде весело усім.
    (Запалюють свічку у підсвічнику та бавляться, граючи у долоньки, а потім звертаються клубочком на ліжку та засинають
    Ведуча: Так забавлялись кошенята,
    Втомились і лягли поспати.
    А господиня Киця все не поспішає,
    З розмовами до хвіртки гостей проводжає….
    Балакали про меблі, про килими, житло…
    А полум’я від свічки по шторах вже пішло.
    На ліжко, на віконце, постелі та й на дах.
    Біди не бачать гості . Пожежа в хаті! Жах!
    Танець вогників.
    Киця: Ой лишенько горить в нас хата.
    Ведуча: Та Котик наш не розгубивсь.
    Котик: 01 подзвоню! Врятують пожежники нас від вогню!
    Ведуча: Дінь-бом, бом-бім,
    Загорівся Кицин дім
    Біжить Котик з помелом.
    Бім-бом, дзелень-бом, біжить Курочка з цебром,
    Бім-бом, дзелень-бом біжить Котик поливати
    Киці хату рятувати.
    Дінь-бом, бом-бім
    Погасили Кицин дім.
    (всі герої вистави вишиковуються в ряд)
    Тож знайте всі діти й пам’ятайте завжди,
    Що гра із вогнем приведе до біди!

  25. 4 пользователей поблагодарили Nata_Sher за это полезное сообщение:

    bratvet (09.01.2018), fatinija (02.04.2016), tanjika (30.01.2016), ЛанаНа1 (24.11.2018)

  26. #164
    Мастер Аватар для sveta_power
    Регистрация
    20.08.2010
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    508
    Поблагодарил Поблагодарил 
    894
    Поблагодарили Поблагодарили 
    471
    Поблагодарил в

    74 сообщениях

    По умолчанию

    До цієї вистави доповнила лісових звірят...Бо всі діти хочуть приймати участь у казці...Дуже легкий на скору руку театр...
    Робила (Для мого гуртка в садочку)

    Театралізація «Пригоди Півника та Курочки»
    01 Ведуча: Жили собі півник та курочка. Набридло їм дома сидіти, та пішли вони мандрувати по світу!(курочка та півник йдуть співаючи танцюючи ранкову пісеньку…)
    02Ведуча: Ось ідуть вони лісом, проходять біля річки,а Півник захотів попити водички
    Чують пісенька лунає, це жабки-сестрички співають!
    03-Пісня-Танок «Жабенята»04+
    Ква-ква-ква, спека вже спада, скачуть жабенята, раді як зайчата…

    Жабки: Дивись Жабка- сестричка, які кумедні гості у нас в лісі!
    Хі-хі-хі! Ха-ха-ха! Ква-Ква-Ква!-2р.
    05Курочка: Ходімо Півник краще далі. Тут якісь зелені істоти небувалі.
    ( Курочка та Півник на них не звертають уваги,йдуть співаючи танцюючи далі…)
    Ведуча: Ось ідуть вони зеленим гаєм, навколо вітерець кущі колихає,На кустах зеленіє свіже листячко, А між ними ягідки, як червоне намистечко. Ось курочка просить:
    07-Пісня Курочки «Півничок когутик!»06+
    Півничок –Когутик, зламай мені прутик.
    З зеленими листочками, з червоними ягідками.
    Ведуча: Тільки півник хотів зламати….(Півник наближається до куща з ягідками…)
    З під кущика - Зайчики зі своєї хати скачуть! 08
    10-Пісня Зайчиків «Хто тут ходить?»09+
    Хто тут ходить ,хто тут ходить по нашому гаю?-2р.
    Хто тут наші,хто тут наші - кущики ламає?-2р.
    11Ведуча: Злякався півник..(Півник і курочка виглядають з-за кущика…)
    Курочка: Ходімо краще далі. Тут якісь звірі живуть небувалі. І вуха в них довгі, а самі вони сірі. Мабуть це дуже страшні звірі!(Курочка Півник прямують далі..)
    Ведуча: Пішли вони далі зеленим гаєм,навколо вітерець кущі колихає. А на них горішки й зелене листя, а курочці дуже хочеться їсти:
    12-Пісня Курочки «Півничок когутик!»
    Півничок –Когутик, зламай мені прутик.
    Там, де листя зеленіше, де горішків рясніше!
    Ведуча: Тільки півник хотів зламати….(Півник наближається до куща з ягідками…)
    З під кущика – Білочки стрибають зі своєї хати! 13
    (Півник та Курочка йдуть до кущика, з’являються білочки. Співають…)
    15- Пісня Білочок « «Ми весело стрибаєм!»14+
    Ми весело стрибаєм, горішки полюбляєм.
    Ми сушим ягідки, гнилючки та грибки! -2р.
    16 Білочки: Хто тут ходить, хто ту ходить по нашому лісі? Хто гілля ламає на нашому горісі?
    17Ведуча: Злякався півник.
    (Білочки пострибали, а Півник та курочка в другому напрямку швиденько тікати…)
    Півник: Ходім краще далі, бачиш, які тут звірі зухвалі, і вуха в них з китицями, і хвіст пухнастий! Мабуть хочуть на нас напасти?(Півник з Курочкою ховаються…)
    Ведуча: А Курочка вже не може терпіти, починає півника знову просити…
    18-Пісня Курочки «Півничок когутик!»
    Півничок – Когутик, зламай мені прутик.
    Хоча б невеличкий , хоча б дві кислички!
    Ведуча: Тільки півник хотів зламати….(Півник наближається до дерева з кислицями…)
    З-за дерева – Їжачки ідуть до своєї хати !19
    20-Пісня «Їжаків!»
    «Хто тут ходить, хто тут ходить по нашому гаю»
    Хто кислички та грибочки наші тут збирає?(Їжачки уходять..)
    21Ведуча: Злякався півник.
    Курочка: Ходімо краще далі. Тут якісь звірі живуть небувалі. Шубки в них колючі. Мабуть вони злючі? !(Курочка Півник прямують далі..)
    Ведуча: А Курочка вже не може терпіти, починає півника знову просити…
    22-Пісня Курочки «Півничок когутик!»
    Півничок –Когутик, зламай мені прутик.
    З зеленими листочками, із малини ягідками.
    Ведуча: Тільки півник хотів назбирати малини….(Півник наближається до кущика малини…)23
    З-за куща - ведмедик йде!
    24-Пісня «Ведмедика»
    Хто тут ходить, хто тут ходить по моєму гаю-2р.
    Хто тут мої кущики, малини ломає?-2р
    (Ведмедик махає лапою і реве… , а Півник та курочка в другому напрямку швиденько тікати…)
    Півник: Ходім краще далі, бачиш, який тут звір живе , як він голосно реве…
    25Ведуча: Тільки Півник з Курочкою тікати… 26 Аж тут Лисички виходить із хати.
    Глядить ласкаво, розпустила хвостик.(Виходить лисичка з віялом співає…)
    28-Пісня Лисички «Я Лисичка , я сестричка!»27+
    1. Я Лисичка я сестричка по лісу гуляю-2р.Я зайчаток боязливих зараз упіймаю…
    2. Тільки їх чомусь не видно, між ялин зелених,
    все одно зайчата сірі,не втечуть від мене-2р.
    (Півник та Курочка обережно виглядають з-за дерева. Їх побачила Лисичка…)
    29Лисичка: Ах, прошу, прошу, до мене в гості! Ось, відпочиньте в моїй хатинці, у мене є тут для вас гостинці:найкращі яблучка, смачні горішки, у вас напевно стомились ніжки.
    Бо ви далеко ішли по гаю, А я давно на вас уже чекаю!
    30Ведуча: Півник та курочка дуже зраділи.
    (Півник й Курочка йдуть до хати. Півник виглядає у віконце…)
    Курочка: Ой, які ж тут звірі хороші та милі!
    31Ведуча: А хитра Лисичка міркує собі, це ж їй буде добрий обід! От дала вона їм гостинці – замкнула їх у своїй хатинці. А сама побігла до Вовка-сусіда, щоб запросити його до обіду.
    Півник та курочка добре поїли, і відпочили, і так звеселіли, що почали навіть співати…
    33-Дует Півника та Курочки «Рано вранці!»32+
    Півник: Рано-вранці я встаю, дзвінко пісеньку веду,
    шпори є і гребінець, ой який я молодець!
    Курочка: А мій Півник, а мій півник,а мій півник молодець,
    Є червоний, є червоний гребінець!
    Разом Півник та курочка: Будем разом, будем разом ми дружить,
    І ніколи, і ніколи не тужить!
    34(З-за дерева вистрибують Зайчики, підходять до хатинки…)
    Зайчик: Півнику, бачу,занадто хоробрий!
    Зайчик: Хіба ти не знаєш цієї лисиці? Ось тобі буде за оті кислиці!
    35(З-за дерева вистрибують Білочки, підходять до хатинки…)
    Білочка: Ось вам буде за смачні горішки!
    Білочка: Совісті у них немає , а ні трішки!
    36(З-за дерева виходять їжачки, підходять до хатинки…)
    Їжачок:Ось вам буде …за відпочинок в хатинці!
    Їжачок: Ось вам буде за смачні гостинці!

    Ведуча: Та Півник і Курочка не ймуть звірятам віри.
    Півник Курочка: Та тут такі хороші звірі!
    37ДМІ(Курочка та Півник з звірятами грають на муз.інструментах «Гопака»)

    38(З-за дерева виходить Ведмедик, підходить до хатинки…)
    Ведмідь: Тікайте швидше з цього кубла, бо ця лисиця страшна та хижа.
    Вона вас зараз обох заріже!
    (Півник з Курочкою озираються…Схоминулись..)
    Ведмідь: Подивись півник на подвір’я, Тут кругом – куряче пір’я!
    Півник Курочка: Ой, ой, ой!.. Треба й справді тікати!
    39 Ведуча: А вже Лисиця йде до хати. І Вовк за нею страшний та хижий, іде радіє,
    що буде їжа!
    41- Пісня Вовка «А я Вовк, подивись!»40+
    А я Вовк, подивись, клац зубами стережись!
    Півня я ковтну за мить, їсти так мені кортить! -2р.
    Ведуча: Тільки стали вони на поріг, а Півник та Курочка в віконце-плиг!
    (півник та Курочка втікають…)
    42 Ведуча: Почали вони тікати…По під кущами та деревами…Бігли-бігли, ледве встигли!
    Від Курочки та Півника не має і сліду. Вовк з Лисичкою залишились без обіду!
    43 Фінал


    https://yadi.sk/d/7VMr5IbqjfHCe
    З Повагою Світлана
    Е-mail:sveta_power@mail.ru

  27. 18 пользователей поблагодарили sveta_power за это полезное сообщение:

    --Ксения-- (08.01.2016), bratvet (09.01.2018), dididi (05.08.2019), diez73 (26.03.2019), fatinija (02.04.2016), kievkids (16.12.2016), kulik100564 (14.08.2016), maliatko964 (09.10.2018), Rita03 (18.11.2017), t.chernetskaia (24.06.2016), tanjika (28.01.2016), Венерочка (19.03.2016), Кремень (25.05.2016), Крепышка (23.10.2018), лядова (05.01.2017), Наталі (01.04.2016), наталуся (08.11.2016), Олег Лекарь (22.03.2016)

  28. #165
    Авторитет Аватар для ЮЛилиана
    Регистрация
    30.11.2012
    Адрес
    Южноукраинск
    Сообщений
    1,377
    Поблагодарил Поблагодарил 
    3,754
    Поблагодарили Поблагодарили 
    8,137
    Поблагодарил в

    740 сообщениях

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Chingachpuk Посмотреть сообщение
    Можно обновить ссылочку, заранее спасибо!
    Без проблем, держите "Їжачок та грибочок": https://yadi.sk/d/un6r9MAQkPhXS

  29. 21 пользователей поблагодарили ЮЛилиана за это полезное сообщение:

    --Ксения-- (08.01.2016), bratvet (09.01.2018), Chingachpuk (26.01.2016), dididi (05.08.2019), fatinija (02.04.2016), irinasher (04.09.2019), kievkids (16.12.2016), kulik100564 (14.08.2016), Luisikbusik (11.03.2016), nastiabar (06.12.2015), Parh0menk0 (27.04.2016), spart_anka. (26.01.2016), tafa (18.04.2016), tanjika (28.01.2016), Кремень (25.05.2016), лядова (05.01.2017), Наталі (01.04.2016), наталуся (08.11.2016), Наташа5374 (08.02.2016), нонна (26.07.2021), Олег Лекарь (22.03.2016)

Страница 11 из 21 ПерваяПервая ... 789101112131415 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru